עמרי אלטמן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

היה... האם היו לנו נוגחים ברמה שהיו לאשדוד?

לכן זה דיון שלא באמת אומר כלום.

מסכים עם האדס שכרגע נראה שהפועל לא רוצה את אלטמן. לדעתי זאת טעות וגם הסברתי למה אבל אם רוצים אפשר להמשיך בדיון התאורטי שהוא לפחות מנסה להיות סביב כדורגל ולא סביב רחשי לב
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אל דוד, אתה באמת לא מבין את ההבדל בין בעיטה חופשית לפנדל? שחקן שמבקיע שערים או מבשל בבעיטה חופשית נותן ערך מוסף, שחקן שכובש בפנדל לא (או לפחות משמעותית פחות).
וכמו שציינו לפני, אלטמן היה בועט החופשיות היחיד שלנו בשנתיים האחרונות והבקיע שער אחד בבעיטה חופשית. כלומר, היעדר השערים מבעיטות חופשיות לא נבעו ממחסור בניסיונות.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מי שהוא אמר שזה נבע ממחסור בנסיונות? אני טוען שכמו שנכון להוריד פנדלים כי הם לא שערי שדה ככה גם לגבי בעיטה חופשית שהיא לא שער שדה.

בסופו של יום אתה עסוק בלספר סיפורים כדי לספר למה אזולאי מבחינתך עדיף על אלטמן למרות שהמספרים שלהם יחסית דומים. זה בסדר אבל זה עדין לספר סיפורים.

לאלטמן יש תכונות מסוימות ולאזולאי תכונות אחרות. זה בסדר שאתה מעדיף את סיגנון המשחק ומה ששלומי מביא למגרש ואחר יחשוה שמה שעומרי מביא יותר מתאים לנו. הסברתי למה לדעתי בסגל הקיים אלטמן מתאים יותר ולמה הם בכלל לא באים אחד על חשבון השני.

לבוא ולהגיד אבל אלטמן הבקיע בפנדלים זה לא נחשב זה לא רציני.
הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

אין קשר בין אזולאי הקשר לאלטמן.
אם היינו מועדון עם שאיפות גדולות יותר צריך ורצוי להחתים את אלטמן.
המספרים שלו יש שני צדדים להסתכל עליהם,מצד אחד המוציא לפועל העיקרי מצד שני שנתיים של קבוצה כה מוגבלת התקפית שהמספרים הקטנים יחסית די עושים סדר.
זה ברור שהוא לא איזה כוכב גדול ושסובל משגעון גדלות אבל בסגל הנוכחי הוא שווה באזור ה15 שערים/בישולים לעונה.
ועזבו אלטמן זה רק דוגמה אבל החתמה שלו בנוסף לקיים זה בדיוק ההבדל בין מה שאנחנו לבין קפיצה אחת קדימה.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 12:05 מי שהוא אמר שזה נבע ממחסור בנסיונות? אני טוען שכמו שנכון להוריד פנדלים כי הם לא שערי שדה ככה גם לגבי בעיטה חופשית שהיא לא שער שדה.

בסופו של יום אתה עסוק בלספר סיפורים כדי לספר למה אזולאי מבחינתך עדיף על אלטמן למרות שהמספרים שלהם יחסית דומים. זה בסדר אבל זה עדין לספר סיפורים.

לאלטמן יש תכונות מסוימות ולאזולאי תכונות אחרות. זה בסדר שאתה מעדיף את סיגנון המשחק ומה ששלומי מביא למגרש ואחר יחשוה שמה שעומרי מביא יותר מתאים לנו. הסברתי למה לדעתי בסגל הקיים אלטמן מתאים יותר ולמה הם בכלל לא באים אחד על חשבון השני.

בוא נסביר, השאלה שאתה צריך לשאול זה כמה שערים בעונה כל שחקן שווה מעל הממוצע ממצבים נייחים. אם שחקן א' כובש פנדלים ב-85% והממוצע בליגה הוא 70% אז השחקן שווה שער וחצי מעל הממוצע לכל עשרה פנדלים. בהנחה שלא תקבל יותר מעשרה פנדלים בעונה, זה שער וחצי לעונה.
לעומת זאת הסיכוי להבקיע מקרן הוא בערך 3% (לפי גוגל). בוא נניח שהפועל תשיג ארבע קרנות במשחק העונה, זה אומר בערך מאה ושלושים קרנות העונה. לפי ממוצע זה אומר שהפועל אמורה להבקיע בערך ארבעה שערים העונה מקרנות. עכשיו בוא נשאל בכמה שחקן ב' משפר את הסיכוי של הפועל לכבוש מקרן העונה. כדי להיות יותר כדאי משחקן א' הוא צריך להוביל לשער וחצי יותר בעונה. אם הוא משפר את האחוזים מ-3% ל-5% מספר השערים בעונה עולים ל-6.5. כלומר שעלייה בשני אחוז בקרנות שוות יותר מעלייה של 15% בפנדל לאורך עונה.
עכשיו, זה רק בקרנות, לא כולל בעיטות חופשיות ישירות או בהרמות. בסופו של דבר שחקן עם כשרון בהרמת קרנות ובעיטות חופשיות (ישירות והרמות) שווה יותר שערים בעונה כמעט תמיד מאשר שחקן עם כשרון לכבוש בפנדל. בועט פנדלים מדהים יהיה שווה בערך שער או שניים בעונה מעל הממוצע. שחקן מוכשר במצבים נייחים כנראה שווה יותר שערים מעל הממוצע, בעיקר כי יש יותר מהם, והרבה יותר קשה להיות טוב באספקט הזה של המשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לאפה בחינם כתב: 14 ספטמבר 2021, 12:30
El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 12:05 מי שהוא אמר שזה נבע ממחסור בנסיונות? אני טוען שכמו שנכון להוריד פנדלים כי הם לא שערי שדה ככה גם לגבי בעיטה חופשית שהיא לא שער שדה.

בוא נסביר, השאלה שאתה צריך לשאול זה כמה שערים בעונה כל שחקן שווה מעל הממוצע ממצבים נייחים. אם שחקן א' כובש פנדלים ב-85% והממוצע בליגה הוא 70% אז השחקן שווה שער וחצי מעל הממוצע לכל עשרה פנדלים. בהנחה שלא תקבל יותר מעשרה פנדלים בעונה, זה שער וחצי לעונה.
לעומת זאת הסיכוי להבקיע מקרן הוא בערך 3% (לפי גוגל). בוא נניח שהפועל תשיג ארבע קרנות במשחק העונה, זה אומר בערך מאה ושלושים קרנות העונה. לפי ממוצע זה אומר שהפועל אמורה להבקיע בערך ארבעה שערים העונה מקרנות. עכשיו בוא נשאל בכמה שחקן ב' משפר את הסיכוי של הפועל לכבוש מקרן העונה. כדי להיות יותר כדאי משחקן א' הוא צריך להוביל לשער וחצי יותר בעונה. אם הוא משפר את האחוזים מ-3% ל-5% מספר השערים בעונה עולים ל-6.5. כלומר שעלייה בשני אחוז בקרנות שוות יותר מעלייה של 15% בפנדל לאורך עונה.
עכשיו, זה רק בקרנות, לא כולל בעיטות חופשיות ישירות או בהרמות. בסופו של דבר שחקן עם כשרון בהרמת קרנות ובעיטות חופשיות (ישירות והרמות) שווה יותר שערים בעונה כמעט תמיד מאשר שחקן עם כשרון לכבוש בפנדל. בועט פנדלים מדהים יהיה שווה בערך שער או שניים בעונה מעל הממוצע. שחקן מוכשר במצבים נייחים כנראה שווה יותר שערים מעל הממוצע, בעיקר כי יש יותר מהם, והרבה יותר קשה להיות טוב באספקט הזה של המשחק.
אתה טובע בסטטיסטיקה.
לעצם העניין אם היית שם את אזולאי הקשר בהפועל ואך אלטמן באשדוד בשנתיים שחלפו אני מניח המספרים היו משתנים לגמרי.
יש עוד סיבות ונסיבות מעבר למספרים יבשים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לאפה אני מסכים איתך.

עכשיו האם אזולאי היה כל כך טוב במצבים נייחים עם משחק הראש הגרוע של הפועל? לא בטוח.

לכן אני טוען שזה דיון שהוא כאילו כמותי ורציונאלי אבל בפועל מאוד רחוק מזה. השאלה שצריכה להישאל לכן לדעתי היא לא מי תאורטית יכול לתת תפוקה טובה יותר אלא מי יכול לעשות את זה טוב יותר בהפועל הנוכחית. איפה החוזקות של כל שחקן יתרמו יותר לנקודות החלשות של הקבוצה ויובילו אותה להישגים
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הסברתי לך בדיוק למה פנדלים ובעיטות חופשיות זה לא אותו דבר ואין לי ספק שגם אתה מבין את זה, אבל זה פשוט לא מתאים לנרטיב שבנית פה. כל אחד יכול להבקיע בפנדלים, מעטים יכולים לתת מספרים במצבים נייחים.
להגיד שאלטמן ואזולאי מביאים מספרים דומים זה באמת בדיחה אבל אתה מוזמן להמשיך ולחיות בעולם המקביל הזה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 ספטמבר 2021, 12:48

הסברתי לך בדיוק למה פנדלים ובעיטות חופשיות זה לא אותו דבר ואין לי ספק שגם אתה מבין את זה, אבל זה פשוט לא מתאים לנרטיב שבנית פה. כל אחד יכול להבקיע בפנדלים, מעטים יכולים לתת מספרים במצבים נייחים.
להגיד שאלטמן ואזולאי מביאים מספרים דומים זה באמת בדיחה אבל אתה מוזמן להמשיך ולחיות בעולם המקביל הזה.
מה בדיחה אלטמן היה מעורב ב 8 שערים שנה שעברה אזולאי ב 10 דומה

לפני שנתיים אלטמן ב 15 אזולאי ב 16. דומה.
אתה מנסה להסביר ולספר למה ה 15 של אלטמן פחות שווים מה 16 של אזולאי.

אני טוען שזה סיפורים והסברים שנועדו לחזק את הסיבה שאתה מעדיף את אזולאי וזה בסדר אבל זה עדין סיפורים והסברים.

מתוך ה 10 יש לו 4 שערים, אני לא יודע כמה עם בכלל הם בבעיטה חופשית. אבל הוא הוא הרים ואחד הבלמים שלהם נגח זה נחשב בישול אבל זה לא בהכרח לזכותו אלא יותר לזכות משחק הראש של הבלמים, דבר שאצלינו היה מתחת לכל ביקורת בשנה שעברה.

ושוב אתה מתעלם מההתאמה של שחקן, בשביל כדורים חופשיים והרמות אני עכשיו מחזיר את טועמה וסיני, אבל כדורגל זה יותר מזה. ואי אפשר לכמת את הכל לכמה שערים וכמה בישולים.

נשאל את זה פשוט. מה לדעתך הדברים בהם אזולאי ישפר את הפועל תל אביב? מה הם הדברים בהם אלטמן ישפר את הפועל תל אביב?
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

למה משווים בין אזולאי השמן לבין אלטמן, כשבכלל עידן ורד שמשחק באותה עמדה, הגיע כמחליף של אלטמן?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

פישונט כתב: 14 ספטמבר 2021, 13:51 למה משווים בין אזולאי השמן לבין אלטמן, כשבכלל עידן ורד שמשחק באותה עמדה, הגיע כמחליף של אלטמן?
אתה מתכוון בעצם שעידן ורד הוא שחקן בלי עמדה שלא ברור לאף אחד מה לעשות איתו? אז כן הוא בהחלט המחליף של אלטמן.
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

אלטמן יכול להוסיף עומק בסגל ועוד שחקן שיתן מספרים.
דווקא בגלל שפתחנו טוב את העונה זה כזה בזבוז לא לסגור איתו על חוזה.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

shaharot כתב: 14 ספטמבר 2021, 14:39 אלטמן יכול להוסיף עומק בסגל ועוד שחקן שיתן מספרים.
ממש כך.
אנשים מחפשים על חשבון מי הדקות שלו יבואו במקום להבין שסגל רחב זה ברכה.
התרגלו להיות מועדון קטן…
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אם יש כסף לאלטמן צריך להשתמש בו כדי להביא שחקן טוב. לא את אלטמן. ואם אין כסף אז אין כסף.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 14 ספטמבר 2021, 14:53
shaharot כתב: 14 ספטמבר 2021, 14:39 אלטמן יכול להוסיף עומק בסגל ועוד שחקן שיתן מספרים.
ממש כך.
התרגלו להיות מועדון קטן…
אין לי בעיה עקרונית שאלטמן יגיע, יש לנו מספיק סרח עודף בהרכב כרגע שלא נדבר על הסגל כולו.
זה פשוט לא יקרה בגלל הסכומים שהוא חושב שהוא שווה, מה שהוא שווה באמת וכמה שהניסנובים מוכנים (אם בכלל) להוציא עליו.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

האדס כתב: 14 ספטמבר 2021, 15:16 אם יש כסף לאלטמן צריך להשתמש בו כדי להביא שחקן טוב. לא את אלטמן. ואם אין כסף אז אין כסף.
כתבתי לפני כן שאלטמן הוא רק דוגמה…
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 14 ספטמבר 2021, 15:24
BRUNO CONTI כתב: 14 ספטמבר 2021, 14:53
ממש כך.
התרגלו להיות מועדון קטן…
אין לי בעיה עקרונית שאלטמן יגיע, יש לנו מספיק סרח עודף בהרכב כרגע שלא נדבר על הסגל כולו.
זה פשוט לא יקרה בגלל הסכומים שהוא חושב שהוא שווה, מה שהוא שווה באמת וכמה שהניסנובים מוכנים (אם בכלל) להוציא עליו.
זה ברור
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 13:19

אני טוען שזה סיפורים והסברים שנועדו לחזק את הסיבה שאתה מעדיף את אזולאי וזה בסדר אבל זה עדין סיפורים והסברים.

מתוך ה 10 יש לו 4 שערים, אני לא יודע כמה עם בכלל הם בבעיטה חופשית. אבל הוא הוא הרים ואחד הבלמים שלהם נגח זה נחשב בישול אבל זה לא בהכרח לזכותו אלא יותר לזכות משחק הראש של הבלמים, דבר שאצלינו היה מתחת לכל ביקורת בשנה שעברה.

ושוב אתה מתעלם מההתאמה של שחקן, בשביל כדורים חופשיים והרמות אני עכשיו מחזיר את טועמה וסיני, אבל כדורגל זה יותר מזה. ואי אפשר לכמת את הכל לכמה שערים וכמה בישולים.

נשאל את זה פשוט. מה לדעתך הדברים בהם אזולאי ישפר את הפועל תל אביב? מה הם הדברים בהם אלטמן ישפר את הפועל תל אביב?
גם אם תכתוב מליון פעם "סיפורים והסברים" זה לא יהפך באורח נס לטיעון אמיתי.

שמעון גרשון הבקיע המון שערים בפנדלים בחייו, אבל מעולם לא שמעתי מישהו משתמש בזה כטיעון למה הוא יותר טוב מבנאדו. כנ"ל אניימה ודוידוביץ'. הסיבה לכך היא שלאף אחד לא אכפת משחקן שמבקיע שערים בפנדלים. בכל קבוצה יש לפחות כמה וכמה שחקנים שיכולים לבעוט פנדלים בצורה נורמלית ואין שום דבר מיוחד בזה.
לעומת זאת, יש הרבה שחקנים שעשו קריירה ממצבים נייחים, כולל בהפועל אגב. מדהים שאשכרה צריך להסביר את זה. או שעכשיו אתה תטען שזה בסך הכל מזלו של משה סיני שהוא היה מוקף תמיד בנוגחים טובים ולכן הוא בישל הרבה?

לגבי הטיעון שמספרים זה לא חזות הכל, אני מסכים, אלא שעמדת הקשר ההתקפי זו העמדה בה הכי חשוב לנפק מספרים, יותר מכל עמדה אחרת (למעט החלוץ כמובן). אז כן, כשזה נוגע לעמדת הקשר ההתקפי מספרים זה דבר חשוב.
וכמובן שגם אם ננתק את עניין המספרים, שלומי אזולאי שחקן הרבה יותר טוב מאלטמן. אלטמן שחקן הרבה יותר פיזי שזוכה בהרבה יותר כדורים (ואפשר להתווכח על כמה זה חשוב לקשר התקפי), אבל שלומי אזולאי מביא הרבה יותר תכונות שחשובות לשחקן בעמדה הזו. יש לו ראיית משחק ויכולת מסירה מצוינת, הוא חושב מהר ומשחרר כדור מהר, הוא יצירתי, הוא מוציא התקפות מתפרצות מצוין. אלה דברים שלאלטמן אין והם קריטיים לשחקן בעמדה הזו. אני יכול לקבל שחקן בעמדה הזו שלא מביא את הדברים האלה אם הוא סקורר גדול, אבל אלטמן ממש לא סקורר גדול.

לגבי השאלה האם צריך להחתים את אלטמן, אז ברור שאני לא אתנגד. אלטמן שחקן סבבה וזה תמיד טוב כתוספת לסגל.
מה שכן, אם מוכנים כבר להשקיע את הכסף הזה (וכל הסימנים אומרים שלא), אני חושב שיש עמדות שיותר חשוב לחזק אותן.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום בבית
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

האם עדיין לא ברור לנו שאזולאי הקשר הולך להיות פלופ?
שהוא משחק בקבוצה עם יותר מ 2000 אוהדים ביציע-הוא עושה במכנסיים
{רציתי לכתוב שהוא משחק בקבוצה גדולה הוא עושה במכנסיים-אבל אז זה היה אומר שהוא בעצם מתאים לנו}
לכן אלטמן צריך להיות מאוד רלוונטי מבחינתנו+העובדה שהוא צעיר באיזה 4-5 שנים מאזולאי
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 ספטמבר 2021, 16:29
El dudernio כתב: 14 ספטמבר 2021, 13:19

גם אם תכתוב מליון פעם "סיפורים והסברים" זה לא יהפך באורח נס לטיעון אמיתי.

שמעון גרשון הבקיע המון שערים בפנדלים בחייו, אבל מעולם לא שמעתי מישהו משתמש בזה כטיעון למה הוא יותר טוב מבנאדו. כנ"ל אניימה ודוידוביץ'. הסיבה לכך היא שלאף אחד לא אכפת משחקן שמבקיע שערים בפנדלים. בכל קבוצה יש לפחות כמה וכמה שחקנים שיכולים לבעוט פנדלים בצורה נורמלית ואין שום דבר מיוחד בזה.
לעומת זאת, יש הרבה שחקנים שעשו קריירה ממצבים נייחים, כולל בהפועל אגב. מדהים שאשכרה צריך להסביר את זה. או שעכשיו אתה תטען שזה בסך הכל מזלו של משה סיני שהוא היה מוקף תמיד בנוגחים טובים ולכן הוא בישל הרבה?

לגבי הטיעון שמספרים זה לא חזות הכל, אני מסכים, אלא שעמדת הקשר ההתקפי זו העמדה בה הכי חשוב לנפק מספרים, יותר מכל עמדה אחרת (למעט החלוץ כמובן). אז כן, כשזה נוגע לעמדת הקשר ההתקפי מספרים זה דבר חשוב.
וכמובן שגם אם ננתק את עניין המספרים, שלומי אזולאי שחקן הרבה יותר טוב מאלטמן. אלטמן שחקן הרבה יותר פיזי שזוכה בהרבה יותר כדורים (ואפשר להתווכח על כמה זה חשוב לקשר התקפי), אבל שלומי אזולאי מביא הרבה יותר תכונות שחשובות לשחקן בעמדה הזו. יש לו ראיית משחק ויכולת מסירה מצוינת, הוא חושב מהר ומשחרר כדור מהר, הוא יצירתי, הוא מוציא התקפות מתפרצות מצוין. אלה דברים שלאלטמן אין והם קריטיים לשחקן בעמדה הזו. אני יכול לקבל שחקן בעמדה הזו שלא מביא את הדברים האלה אם הוא סקורר גדול, אבל אלטמן ממש לא סקורר גדול.

לגבי השאלה האם צריך להחתים את אלטמן, אז ברור שאני לא אתנגד. אלטמן שחקן סבבה וזה תמיד טוב כתוספת לסגל.
מה שכן, אם מוכנים כבר להשקיע את הכסף הזה (וכל הסימנים אומרים שלא), אני חושב שיש עמדות שיותר חשוב לחזק אותן.
אני בכוונה מתייחס לחלק המודגש.
האם אתה חושב שבסגל של הפועל ואם המאמן שיש לנו אפשר לנצל את הוצאת המתפרצות המהירה שלו?
השחקנים מלבדו בחלק התקפי עושים תנועה טובה ללא כדור?
אתה באמת רואה את ראית המשחק שלו באה לידי ביטוי בהפועל?

ושוב אנחנו לא מדברים על שחקן שעשה 15 בישולים ו 10 שערים בשנה שעברה אלא על אחד שעשה 6 ו 4 בקבוצה שהבקיע 48 שערים. ולכן אני חושב שמבחינת השפעה בהפועל אלטמן יהיה לא פחות ואף יותר משמעותי מאזולאי.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

שניכם אומרים דברים נכונים ולא נפגשים באמצע כי הויכוח לא נכון…
מדובר בשני שחקנים שונים בתכלית.
אני מסכים עם אל דוד שבהפועל של קלינגר לאלטמן יש סיכוי טוב יותר לבוא לידי ביטוי.
גם זה שהוא צעיר יותר פיזי יותר והרבה פחות פציע עומד לטובתו.
אבל כל זה לא רלוונטי נשארנו עם אזולאי ונקווה שלא אכלנו לקרדה איתו ברמת הפציעות
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

בז'רנו כתב: 14 ספטמבר 2021, 17:45 האם עדיין לא ברור לנו שאזולאי הקשר הולך להיות פלופ?
{רציתי לכתוב שהוא משחק בקבוצה גדולה הוא עושה במכנסיים-אבל אז זה היה אומר שהוא בעצם מתאים לנו}
לכן אלטמן צריך להיות מאוד רלוונטי מבחינתנו+העובדה שהוא צעיר באיזה 4-5 שנים מאזולאי
לא זוכר אותו עושה במכנסיים כששיחק בביתר.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אדום בבית כתב: 15 ספטמבר 2021, 06:30
בז'רנו כתב: 14 ספטמבר 2021, 17:45 האם עדיין לא ברור לנו שאזולאי הקשר הולך להיות פלופ?
4 שערים כבש באותה עונה
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

בז'רנו כתב: 15 ספטמבר 2021, 07:32
4 שערים כבש באותה עונה
ובישולים?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

אדום בבית כתב: 15 ספטמבר 2021, 07:38
בז'רנו כתב: 15 ספטמבר 2021, 07:32

4 שערים כבש באותה עונה
ובישולים?
4
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בשורה התחתויינס, הבנאדם כמו שהוא היום, יודע להשתלט על כדורי גובה הרבה יותר טוב מלוסיו. נתחיל מהמינימום. כשמגיע אליך כדור ואתה יודע לתת גוף לדיניז ולהשתלט. אלטמן הראה שיכול.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

נו עוד לא החתימו ??
יהיה טוב הפועל!
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

איזה סיבה יש לחיפה להחתים אותו אני לא מבין
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

צריכים שחקנים שיעלו בקונפרס ליג
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אנחנו עוד נצטער שלא לקחנו אותו בדרישה הראשונית שלו.
להפועל יש בעיה קשה של סיומת ליד השער ואלא אם מביאים פה איזה חלוץ כשרוני מחול ששאר קבוצות העולם פיספסו, אני לא רואה למה לא להביא את אלטמן.
יהיה טוב הפועל!
איל
קיבל.ה  61 לייקים

אלטמן היה צריך להיות החלוץ של הפועל במקום לוסיו.
לא מדובר בחלוץ האידיאלי אבל הוא כן היה בגיל הנכון, מחובר
למועדון , קפטן והפנים שלנו בשנתיים האחרונות וכמובן
מקצועית היו לו מספרים לא רעים . חבל חבל שמאבדים ככה
שחקנים
הפוסט קיבל 4 לייקיםGiovanni GiorgiodinoCharmander7even
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איזה כיף יהיה לראות את לוסיו
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

איל כתב: 20 ספטמבר 2021, 10:50 אלטמן היה צריך להיות החלוץ של הפועל במקום לוסיו.
שחקנים
לא במקום לוסיו,בנוסף.
אם בכל זאת לגרוע מישהו מהסגל עבורו(לא מבין למה אבל כן מבין שאנשים פה התרגלו להיות מועדון קטן בלי יומרות) זה את אזולאי החלוץ.
שחרור אלטמן מעבר למקצועית זה טעות בחשיבה מכל בחינה שלא תהיה של מקבלי ההחלטות.
היתה פה הזדמנות לעשות סוג של קפיצה,במקום להילחם על פלייאוף עליון להיות דה פקטו קבוצת פלייאוף עליון.
חבל
הפוסט קיבל לייק אחד7even
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אולי זה עניין של חדר הלבשה באיזשהו אופן, בחסות אי הגעה לעמק השווה מבחינה כספית
אולי ורד פחות מסתדר איתו
איל
קיבל.ה  61 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 20 ספטמבר 2021, 11:12
שחקנים
לא במקום לוסיו,בנוסף.
אם בכל זאת לגרוע מישהו מהסגל עבורו(לא מבין למה אבל כן מבין שאנשים פה התרגלו להיות מועדון קטן בלי יומרות) זה את אזולאי החלוץ.
היתה פה הזדמנות לעשות סוג של קפיצה,במקום להילחם על פלייאוף עליון להיות דה פקטו קבוצת פלייאוף עליון.
חבל
מה זה התרגלו ? אני רוצה לראות פה את רונאלדו אבל אני ראלי
ומבין שאין לנו את המשאבים להביא גם וגם , לוסיו מבחינתי לא שחקן ששווה היה לשים עליו את כל הביצים בהתקפה בטח בגיל שלו .
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

שיהיה בהצלחה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 20 ספטמבר 2021, 11:12
שחקנים
לא במקום לוסיו,בנוסף.
חבל
+1234
אני באמת מנסה לחשוב על חסרונות בהחתמה של אלטמן במקום לוסיו ולא מוצא.
לדעתי הוא דרש 250 פלוס מינוס ואת לוסיו הביאו בחצי. גם ההישגים יהיו חצי.
יהיה טוב הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני ככ בטוח שאם יחתום בחיפה הוא יצליח מאוד שאני מוכן לשים על זה כסף
אנשים מסתכלים על הנתונים שלו מהפועל ואומרים שזה נמוך מידי לשחקני התקפה בליגה ולדעתי עם האיכות ההתקפית או יותר נכון החוסר איכות וחוסר קיום של ההתקפה בהפועל בשנים האחרונות סטטיסטיקה כמו שלו היא הישג
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדdino
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מה גם שאבקש להתייחס לבישולים בסייג- יותר משמעותי יהיה לסטטיסטיקה, להבין כמה מסירות הוא נתן למצבים ומשם זה כבר תלוי השחקן המקבל. יותר משכנע לגבי המעורבות ההתקפית מאשר כמה מזה השחקן שקיבל נתן גול
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

גם אני היתי רוצה שאלטמן ישאר בהפועל. ממה שקראתי , גם ההנהלה רצתה, אבל היא לא היתה מוכנה לתת לו את הסכומים שדרש לחידוש החוזה.
הרושם שלי הוא שהוא רצה חול ולא רצה הפועל, ונתקע בסוף בארץ. כרגע מכיוון שלחיפה יש בעיה של פצועים רבים, מצד שני יש שם הרבה כסף היא מחפשת חלקי חילוף. ואלטמן עונה על הצורך.
אי אפשר להתעלם מהבעיות התקציביות של הפועל, ולדרוש שנשקיע בשחקנים שדורשים שכר מעבר למה שמועדון מוכן לשלם. עד שלא יפתרו בעיות חובות החול (פסיקת ה CAS), לא יהיה שיני במצב הזה. ההנהלה גם לא יכולה להתעלם מחוזים שחתמה שנה שעברה (אזולאי החלוץ), גם אם הוא לא היהלום שבכתר.
כן, גם אני חושב שלוסיו לא נותן את מה שציפיתי ממנו (כזכור אני לא הנהלה ולא מאמן, סתם אוהד). אבל מקננת בי תחושה שהמערך ושיטת המשחק לא מתאימים לו, בשילוב של יכולות\מגבלות שלו. ג
ם אני מאוכזב קצת מביצועיו של ורד, אבל אנחנו רק במחזור 3 וצריך קצת סבלנות.
נקווה לטוב במשחק בשבת נגד הפועל חיפה.
מועדים לשמחה וחג סוכות שמח!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדamos
שליחת תגובה