עידן ורד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוא משחק טוב האמת מתחילת העונה, בגדול.
הביקורות עליו מוגזמות בטירוף.

נכון, אין לו בישול או גול (אלא אם מחשיבים את הגול של דוידה בנוף הגליל, שוורד היה זה שסחט את ההדיפה הגרועה מהשוער לפני הריבאונד של דוידה), אבל הוא לגמרי בונה הרבה התקפות שלנו.
הוא יודע להשתחרר, יש לו סיבוב לו רע בכלל, הוא יודע לעבור שחקן ולתת פסים נכונים.

הוא ורוסה ביחד זה הסיבה העיקרתי לזה שהשנה עד כה אנחנו אשכרה מצליחים להגיע למצבים במשחק.

מעצבן שאין לו שערים ובישולים אבל מבחינת יכולת, האמת, אין לי טענות אליו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 5 לייקיםלירון האדום7evenקוקאין ואלכוהולאדום בביתRed Wolf
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

טכנית לארז כתב: 19 אוקטובר 2021, 10:04 הוא משחק טוב האמת מתחילת העונה, בגדול.

נכון, אין לו בישול או גול (אלא אם מחשיבים את הגול של דוידה בנוף הגליל, שוורד היה זה שסחט את ההדיפה הגרועה מהשוער לפני הריבאונד של דוידה), אבל הוא לגמרי בונה הרבה התקפות שלנו.

הוא ורוסה ביחד זה הסיבה העיקרתי לזה שהשנה עד כה אנחנו אשכרה מצליחים להגיע למצבים במשחק.

הוא עוד יתן את המספרים שלו.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

הוא שחקן כדורגל ולא מתחזה
אבל....
הוא בכיין לא קטן + המון תנועות ידיים = אבי נמני
אם הוא לא יתחיל להוסיף לסטטיסטיקה שלו שערים ובישולים אז יהיה בעייתי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

טכנית לארז כתב: 19 אוקטובר 2021, 10:04 הוא משחק טוב האמת מתחילת העונה, בגדול.

...
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

מברוק על הגול הראשון
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotלירון האדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הגיע העונה כבר לאיזה 8-10 מצבים לגול נראה לי, שזה לבד לא מובן מאליו בכלל, בלי קשר לאם הוא כובש או לא (אפשר להגיד את זה אגב גם על יואב תומר).
עד אתמול הוא החמיץ מצבים נוחים הרבה יותר מהמצב של אתמול, שלדעתי הוא לא כזה קל כמו שהוא נראה.

בכל מקרה שמח בשבילו שנתן גול (וזה גם היה גול חשוב מן הסתם כי העלה ל1-0).
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ההבדל הוא שאתמול הוא בעט ישר, בלי להסתבך. בכל המצבים שהיו לו עד היום הוא פשוט התחיל לכדרר ברחבה סתם והספיקו לסגור אותו, אם היה עושה אותו דבר כמו אתמול היום הוא היה עם עוד שני שערים לפחות
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אחלה שחקן. יודע להגיע בדיוק למקומות המסוכנים שבהם צריך לקבל את הכדור. נכון שעד אתמול לא נכנסו לו כדורים אבל חוש ההתמצאות שלו ברחבה והקריאה של המהלכים היא יתרון גדול. כבש שער חשוב מאד ובאופן כללי הנוכחות שלו במגרש היא חיובית. גם לנסיון וליכולת להתמודד עם לחץ יש מקום חשוב, בעיקר בקבוצה שעדין מתגבשת ויש בה לא מעט צעירים. אחלה עידן.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מקווה מאד שהשער אתמול ישחרר אצלו את הפקק.
ורד מעבר למנהיגות שלו, הוא גם שחקן של מספרים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

משחק טוב מתחילת העונה, הדריבל שלו נהדר, ולאט לאט הוא מתחיל להבין את חברי הקבוצה.
נכון, היה משחק וחצי לא משהו אבל מעבר לזה אחת התוספות הנהדרות שלנו הקיץ!
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

יש שיפור ביכולת שלו, אבל שחקן שבדקה 35 מסמן לשחקן אחר בקבוצה לא למסור לו כי הוא צריך להסדיר נשימה לא צריך לפתוח.
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruvigershon
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מקווה שעם דקות משחק זה יעבור.

הענין הוא שאין לנו עוד שחקן יצירתי שיכול להוסיף את מה שורד נותן ודוידה נראה כרגע טוב יותר דווקא כשעולה ל25 דקות מהספסל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 24 אוקטובר 2021, 09:58 ההבדל הוא שאתמול הוא בעט ישר, בלי להסתבך. בכל המצבים שהיו לו עד היום הוא פשוט התחיל לכדרר ברחבה סתם והספיקו לסגור אותו, אם היה עושה אותו דבר כמו אתמול היום הוא היה עם עוד שני שערים לפחות
המצב שכבש ממנו היה הראשון מסוגו שהגיע אליו השנה.
זה ההבדל היחיד.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

BRUNO CONTI כתב:
ההוא שאמרו לו כתב: 24 אוקטובר 2021, 09:58 ההבדל הוא שאתמול הוא בעט ישר, בלי להסתבך. בכל המצבים שהיו לו עד היום הוא פשוט התחיל לכדרר ברחבה סתם והספיקו לסגור אותו, אם היה עושה אותו דבר כמו אתמול היום הוא היה עם עוד שני שערים לפחות
זה ההבדל היחיד.
זכורים לי שני מצבים זהים בהם החליט לנסות לעבור עוד שחקן במקום לכבוש בנגיעה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

פישונט כתב: 25 אוקטובר 2021, 12:00
BRUNO CONTI כתב:
זה ההבדל היחיד.
זכורים לי שני מצבים זהים בהם החליט לנסות לעבור עוד שחקן במקום לכבוש בנגיעה
מוזמן לרענן את זכרוני.
לא כל ״מצב לגול״ זה אותו מצב…
במצב הנוכחי כשמגן מוציא כדור לאחור מקו הרוחב כנגד כיוון התנועה של ההגנה אין לשחקן התוקף מה לעשות חוץ מלגעת בכדור בנגיעה ולהבקיע.
המהלך ועבודת ההכנה גדולים פי כמה מהגול כמובן.
ג׳ורדי אלבה עשה על זה קריירה,ואפשר גם לראות על כל הקבוצות של פפ מהלכים שכאלה חוזרים על עצמם,
מהטעם הפשוט שזה שחמט להגנה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

היו לו שני מצבים מול שוער שבהם הוא החליט לנסות להעביר עוד שחקן ובסוף החטיא. הראשון היה בגביע הטוטו (נדמה לי הפועל ירושלים אבל לא בטוח) השני נגד אשדוד במחזור הראשון.
בכל מקרה, על אף השער הוא לא היה טוב נגד חדרה ואפשר לומר שחזר לסורו.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מצד שני, הוא מגיע למצבים גם בזכות מיקום נכון וכניסות לרחבה מהאגף כמו שצריך. זה הרבה יותר מהותי בעיני מהחלטה נקודתית כזו או אחרת או כדרור שהסתבך. לורד יש חוש והבנה של איפה צריך לעמוד ולאן להגיע כדי לכבוש, הוא גם יחסית שחקן קר רוח. חסרה לו קצת חדות ועוד קצת בטחון שבא ברגע שכדור אחד או שניים נכנסים.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 אוקטובר 2021, 12:55 היו לו שני מצבים מול שוער שבהם הוא החליט לנסות להעביר עוד שחקן ובסוף החטיא. הראשון היה בגביע הטוטו (נדמה לי הפועל ירושלים אבל לא בטוח) השני נגד אשדוד במחזור הראשון.
בנוסף לשניים שציינת, היה לו עוד מצב גדול (אם כי קצת יותר קשה להבקעה) נגד ה. חיפה, דקה בערך לפני השער הראשון שספגנו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

נועם שחם כתב: 25 אוקטובר 2021, 13:09 מצד שני, הוא מגיע למצבים גם בזכות מיקום נכון וכניסות לרחבה מהאגף כמו שצריך. זה הרבה יותר מהותי בעיני מהחלטה נקודתית כזו או אחרת או כדרור שהסתבך. לורד יש חוש והבנה של איפה צריך לעמוד ולאן להגיע כדי לכבוש, הוא גם יחסית שחקן קר רוח. חסרה לו קצת חדות ועוד קצת בטחון שבא ברגע שכדור אחד או שניים נכנסים.
הבחור בן 32 ועוד אין לו עונה אחת בקריירה עם הרבה גולים.
קצת נאיבי לחשוב שאוטוטו נפרץ הסכר.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 אוקטובר 2021, 13:22
נועם שחם כתב: 25 אוקטובר 2021, 13:09 מצד שני, הוא מגיע למצבים גם בזכות מיקום נכון וכניסות לרחבה מהאגף כמו שצריך. זה הרבה יותר מהותי בעיני מהחלטה נקודתית כזו או אחרת או כדרור שהסתבך. לורד יש חוש והבנה של איפה צריך לעמוד ולאן להגיע כדי לכבוש, הוא גם יחסית שחקן קר רוח. חסרה לו קצת חדות ועוד קצת בטחון שבא ברגע שכדור אחד או שניים נכנסים.
הבחור בן 32 ועוד אין לו עונה אחת בקריירה עם הרבה גולים.
קצת נאיבי לחשוב שאוטוטו נפרץ הסכר.
זה לא מה שהתכוונתי. תן לי מעורבות שלו ב-10-12 שערים בעונה (כיבושים, בישולים, כל תרומה אחרת למהלך) ומבחינתי זו תפוקה מעולה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

ברור שזו תהיה תפוקה מצוינת, אלא שהבחור עד כה בקריירה התקשה בתחום של לנפק מספרים.
לדעתי צריך לקחת בחשבון שרוב הסיכויים שזה לא יקרה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 אוקטובר 2021, 14:19 ברור שזו תהיה תפוקה מצוינת, אלא שהבחור עד כה בקריירה התקשה בתחום של לנפק מספרים.
לדעתי צריך לקחת בחשבון שרוב הסיכויים שזה לא יקרה.
3-4 שערים, כמות דומה של בישולים ועוד מעורבות ב2-3 מהלכים שבהם נכבש שער והוא לא כבש ולא בישל?

לי נראה שהוא בקלות מגיע לזה (אלא אם יהיה פצוע). הכל פונקציה של דקות משחק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מבחינת הגעה למצבים, הוא יכול גם לסיים את העונה עם 8 שערים וכבר עכשיו יכל להיות עם לפחות 3.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אם אתה מכליל "שערים שהוא היה מעורב בהם" (הגדרה אמורפית משהו) בתור פרמטר אז אני מניח שכן, אלא שאני לא מבין מה תפוקה מצוינת בזה. יותר כמו בינוני מינוס.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אם למשל הוא בועט מחוץ לרחבה, השוער הודף והפועל כובשת מהריבאונד - זה נחשב שהיה מעורב באופן משמעותי בשער.
זה לא בישול או גול, אבל הוא חלק מהגול.

הגול של דוידה בנוף הגליל למשל הוא כזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומך7even
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 אוקטובר 2021, 14:38 אם אתה מכליל "שערים שהוא היה מעורב בהם" (הגדרה אמורפית משהו) בתור פרמטר אז אני מניח שכן, אלא שאני לא מבין מה תפוקה מצוינת בזה. יותר כמו בינוני מינוס.
מעורב ברמה של משפיע על המהלך. למשל, בעט לשער, הכדור נהדף והגיע לשחקן אחר שכבש. או לדוגמא מקרה של מסירה לשחקן שבישל את השער (כמו המסירה שאייבינדר מסר לליידנר בשבת).

הכוונה היא שתרומה התקפית יכולה להיות לא רק בבישולים ושערים אלא גם מעורבות ותרומה למהלכים שמסתיימים בשער.

ושחקן התקפה שתורם בהיבט הזה ל10-12 שערים בעונה זו תפוקה נאה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אני באמת לא רואה איך זו תפוקה נאה. כמעט כל שחקן שיתן נניח 5+5 יתן גם מעורבות בעוד כמה שערים ברמה כזו או אחרת, אז לשכנע אותנו ששחקן שכבש 3 שערים ובישל עוד 3 זה מספיק טוב?
אם זו תפוקה נאה אז מה שספורי עשה פה לפני כמה עונות (8 שערים ו-5 בישולים) זו עונה אגדית.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

זו באמת העונה הכי טובה של שחקן שלנו מבחינה התקפית מאז 2014.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

וזו אכן הייתה אחלה עונה של ספורי, אבל אם 3+3 זה הסטנדרט שלנו לתפוקה יפה אז מה שספורי עשה זו עונה היסטורית.
צר לי אבל אני מצפה לתפוקה יותר משמעותית מקשר התקפי.
555
קיבל.ה  623 לייקים

האדום הצורר כתב: 25 אוקטובר 2021, 17:46 זו באמת העונה הכי טובה של שחקן שלנו מבחינה התקפית מאז 2014.
אבל מאז היה אלטמן עם 7 שערי שדה ו4 בפנדלים ו4 בישולים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

צודק.
אינתי עומרי, הפועל.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אני מת עליו
שחקן כל כך אכפתי ווינר וזה סופר חשוב בקבוצה
בלי קשר, אני לא חושב שאנחנו נקום וניפול על המספרים שלו וגם אם יספק 4-5 שערים וכמות דומה של בישולים הוא יעשה את שלו
יש פה סגל התקפי יחסית עמוק (בהשוואה לשנים האחרונות) ואני מעריך שגם החלוקה במספרים תהיה דיי שווה
זה עדיף בהרבה מתלות בשחקן אחד כמו שהיה פה בשלוש שנים האחרונות עם ספורי ואלטמן
הפוסט קיבל 2 לייקיםכפיר אדום7even
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

אחלה ורד. נותן מעצמו, שורף את הדשא ומעניק ביטחון.

נראה על הפנים שלו ותנועות גוף שזה שהוא לא קפטן (כמו שהיה בירושלים) משחררת אותו המון.

שימשיך ככה הילד 🙌🏻
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

oleg neduda כתב: 25 אוקטובר 2021, 21:05 אני מת עליו
שחקן כל כך אכפתי ווינר וזה סופר חשוב בקבוצה
בלי קשר, אני לא חושב שאנחנו נקום וניפול על המספרים שלו וגם אם יספק 4-5 שערים וכמות דומה של בישולים הוא יעשה את שלו
יש פה סגל התקפי יחסית עמוק (בהשוואה לשנים האחרונות) ואני מעריך שגם החלוקה במספרים תהיה דיי שווה
זה עדיף בהרבה מתלות בשחקן אחד כמו שהיה פה בשלוש שנים האחרונות עם ספורי ואלטמן
אני רק שאלה - יש לך קשר לספר 'מה עשה הנוער?'
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

זה פחות מעניין מי מבקיע ומי מבשל ומי מסר כדור שחותך את ההגנה

הכדורגל הוא משחק קבוצתי ואם נמשיך להבקיע כקבוצה שער וחצי עד 2 למשחק זה אחלה.

בגדול המשחק שלנו בנוי על שחקני הקו.
ורד /דוידה + לינדנר בשמאל
וביטון + רוסה בימין.

אין ספק שהקו הימני יותר מוצלח בנתיים אבל אני לא חושב שאפשר לנתק את המספרים והתרומה של הקשר מזאת של המגן והפוך.
עד עכשיו התרומה שלנו מהקווים מעולה.. ואם חלוצים היו קצת יותר חדים המספרים בכלל היו עולים למעלה
הפוסט קיבל לייק אחדShalom14Tikva
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 אוקטובר 2021, 18:28 וזו אכן הייתה אחלה עונה של ספורי, אבל אם 3+3 זה הסטנדרט שלנו לתפוקה יפה אז מה שספורי עשה זו עונה היסטורית.
ורד הוא לא השחקן העיקרי בהתקפה, הוא שחקן שצריך לתת תפוקה ולשפר את משחק ההתקפה.

3 ו3 זה בינוני, אבל אם יגיע למעורבות ישירה (בישול או שער) ב9-10 שערים זה כבר יהיה יפה.

וספורי נתן חצי עונה יוצאת מהכלל ולכן ב"ש קפצו על סעיף השחרור שלו מייד בסוף העונה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

נועם שחם כתב: 26 אוקטובר 2021, 09:50
הוקיץ' כתב: 25 אוקטובר 2021, 18:28 וזו אכן הייתה אחלה עונה של ספורי, אבל אם 3+3 זה הסטנדרט שלנו לתפוקה יפה אז מה שספורי עשה זו עונה היסטורית.
ורד הוא לא השחקן העיקרי בהתקפה, הוא שחקן שצריך לתת תפוקה ולשפר את משחק ההתקפה.

3 ו3 זה בינוני, אבל אם יגיע למעורבות ישירה (בישול או שער) ב9-10 שערים זה כבר יהיה יפה.

וספורי נתן חצי עונה יוצאת מהכלל ולכן ב"ש קפצו על סעיף השחרור שלו מייד בסוף העונה.
מסכים. 9-10 שערים פלוס בישולים זו תרומה יפה מקשר התקפי. אם אני זוכר הייתה לורד רק עונה אחת בקריירה שבה הגיע לזה (בבית"ר אצל טביב).
בכל אופן, אשמח מאוד שיוכיח לי שאני טועה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אלו בערך היו המספרים שלו ב2016-2019. בשתי העונות האחרונות ירד למספרים נמוכים יותר, אבל גם היה פצוע הרבה. כשהוא כשיר להערכתי יכול להגיע למספרים האלו.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

צודק. לא יודע למה היה לי בראש שהוא לא הגיע למספרים האלה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

מספיק המוטיבציה שלו כדי להבין שהוא יצליח אצלינו. וזה ממש לא רק נגד בית"ר.
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה