3 בלמים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שני המשחקים האחרונים הם לא משחקים גדולים שלנו.וזה נכון שלא הייתה הצטרפות טובה להתקפה בהרבה התקפות.
אבל צריך לזכור שבניגוד למשחקים לפניהם לא ספגנו וזה גם חשוב מאד וגם לא מקרי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

השיטה הזו עובדת לנו נכון. פתאום פחות טיילת ברחבה, בטח בכדורים הארוכים. המהירות של טראורה והיכולת שלו לצאת גבוה עוזרת מאד כשיש מי שמחפה מאחור. ואז גם אפשר לנצל את המהירות שלו ביציאה קדימה. ליידנר וביטון צריכים להעז עוד קצת ולהיות שותפים להנעת הכדור ולהשיג יתרון באגפים של 2 על 1 או 3 על 2.

זה לא רק שני נצחונות אלא שהיריבות לא מצליחות כמעט להכנס לאזור הרחבה שלנו. השאלה מה נעשה מול יריבות ששולטות בכדור ומשיגות יתרון באמצע, ואז המערך שלנו יזמין לחץ כבד.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

redrony כתב: 24 אוקטובר 2021, 12:29
Pegasus כתב: 24 אוקטובר 2021, 00:17 אם עולים אם שלושה בלמים ביטון וליידנר חייבים לשחק יותר למעלה!! חייבים לעשות תנועה בלתי פוסקת זה המטרה של 5 בהגנה היום הוא עשה פעמיים תנועה קדימה פעם אחת לה באבדי סגר אותו יפה ופעם אחת ליידנר ברח לו,הוא חייב לעשות את זה יותר כי אם הוא על המגרש זה צריך להיות לצורך התקפה כי ברמה הגנתית הוא לא תורם גם ככה אז עדיף שנרוויח ממנו בהתקפה איפה שהוא מעולה. ושטקוס חייב לשפר את משחק ברגל ולהחליף צד מהר שהוא מקבל את הכדור כי יש לו חלק חשוב במערך.
זה מה שעושים
זה לא מה שעושים,ליידנר בקושי מצטרף הצטרף אתמול אולי פעמיים או שלוש להתקפה ב3 בלמים במשך 90 דקות זה לא מספיק. גם ביטון חייב יותר לתת תנועה. זה המטרה של המערך הזה ששני המגנים יהיו כמו כנפיים.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אוקטובר 2021, 13:22 זה לא שאין יתרונות בשיטה הזו.
כן, לביטון וליידנר יש יותר חופש לעלות וכן, זה מאפשר להתמודד יותר טוב עם לחץ על הבלמים. ממשחק ההגנה המשופר אני לא מתרשם. גם כי שיחקנו נגד שתי קבוצות התקפה פח אשפה (וגם הן הגיעו מולנו למצבים של מיליון אחוז) וגם כי כל מה שקורה זה שעם שלושה בלמים אנחנו פשוט נדחקים אחורה ואז יש פחות מרווחים. בונקר אפשר לעשות גם עם ארבעה בהגנה.
מצד שני, התקפית זה זוועה. אין לנו שום יכולת להגיע קדימה בהנעת כדור מסודרת וגם כשאנחנו כבר חוטפים פשוט אין אף שחקן מקדימה וזה זועק לשמיים. מילא אם קלינגר היה משחק עם שני חלוצים, אבל בתצורה הנוכחית משחק ההתקפה שלנו נראה נורא.
לצערי כרגיל שופטים לפי התוצאה אז הכל נראה ורוד.
לא ברור לי איך הגעת לזה ששופטים לפי התוצאה. להפך. בחמשת המחזורים הראשונים נראינו זוועה וגם שני המשחקים שניצחנו היו בפוקס. בשני המשחקים האחרונים ניצחנו בצדק, וזה לא שפגשנו קבוצות חזקות יותר קודם לכן (למעט הפועל חיפה).
המצב היחיד שבית"ר הגיעו אליו נגדנו היה אחרי קרן שלנו, בכלל לא קשור למערך או למשחק ההגנה.
המצב המסוכן היחיד שחדרה הגיעו אליו נגדנו היה הנגיחה של אוסמן.
אני קונה שכל משחק אלה יהיו המצבים שהיריבות יגיעו אליהם נגדנו.

איפה זה ואיפה המשחק נגד אשדוד שבנס לא ירדנו בפיגור 3:0 במחצית? המשחק נגד ק"ש שעד האדום לא עברנו את החצי? המשחק נגד פתח תקווה שהיינו יכולים להיות בפיגור 2:0 אחרי חמש דקות אם עוואד לא מחמיץ באחד על אחד מול שטקוס? ההפסד לחיפה? ההתבזות מול נוף הגליל?

התקפית אנחנו רחוקים מלהבריק, אבל אני לא רואה שום שינוי לרעה בהשוואה למשחקים הקודמים. גם עם שחקן קישור אחד יותר לא הגענו קדימה בהנעת כדור מסודרת ולא עשינו יותר מדי כשחטפנו כדורים.
הפוסט קיבל 4 לייקיםgershonDe NiroEl dudernioteknoboy
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

הדבר היחיד שמעניין זה איך המערך יתפקד במקרה של פיגור, כי זה עדיין לא קרה.
לדעתי הקבוצה צריכה להיות מתורגלת טוב ב2 או 3 מערכים ע"מ להגיב מהר תוך כדי משחק או להתאים את המערך ליריבה
555
קיבל.ה  623 לייקים

Xavi כתב: 24 אוקטובר 2021, 18:35 הדבר היחיד שמעניין זה איך המערך יתפקד במקרה של פיגור, כי זה עדיין לא קרה.
לדעתי הקבוצה צריכה להיות מתורגלת טוב ב2 או 3 מערכים ע"מ להגיב מהר תוך כדי משחק או להתאים את המערך ליריבה
בפיגור יוצא בלם החוצה ונכנס שחקן התקפה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

כן, לביטון וליידנר יש יותר חופש לעלות וכן, זה מאפשר להתמודד יותר טוב עם לחץ על הבלמים. ממשחק ההגנה המשופר אני לא מתרשם. גם כי שיחקנו נגד שתי קבוצות התקפה פח אשפה (וגם הן הגיעו מולנו למצבים של מיליון אחוז) וגם כי כל מה שקורה זה שעם שלושה בלמים אנחנו פשוט נדחקים אחורה ואז יש פחות מרווחים. בונקר אפשר לעשות גם עם ארבעה בהגנה.
מצד שני, התקפית זה זוועה. אין לנו שום יכולת להגיע קדימה בהנעת כדור מסודרת וגם כשאנחנו כבר חוטפים פשוט אין אף שחקן מקדימה וזה זועק לשמיים. מילא אם קלינגר היה משחק עם שני חלוצים, אבל בתצורה הנוכחית משחק ההתקפה שלנו נראה נורא.
חחחחחחח, אתה מהאלה שחושבים בטח שבמערך הזה הוא הגנתי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

יובל כתב: 24 אוקטובר 2021, 18:13
לא ברור לי איך הגעת לזה ששופטים לפי התוצאה. להפך. בחמשת המחזורים הראשונים נראינו זוועה וגם שני המשחקים שניצחנו היו בפוקס. בשני המשחקים האחרונים ניצחנו בצדק, וזה לא שפגשנו קבוצות חזקות יותר קודם לכן (למעט הפועל חיפה).
המצב היחיד שבית"ר הגיעו אליו נגדנו היה אחרי קרן שלנו, בכלל לא קשור למערך או למשחק ההגנה.
המצב המסוכן היחיד שחדרה הגיעו אליו נגדנו היה הנגיחה של אוסמן.
אני קונה שכל משחק אלה יהיו המצבים שהיריבות יגיעו אליהם נגדנו.

איפה זה ואיפה המשחק נגד אשדוד שבנס לא ירדנו בפיגור 3:0 במחצית? המשחק נגד ק"ש שעד האדום לא עברנו את החצי? המשחק נגד פתח תקווה שהיינו יכולים להיות בפיגור 2:0 אחרי חמש דקות אם עוואד לא מחמיץ באחד על אחד מול שטקוס? ההפסד לחיפה? ההתבזות מול נוף הגליל?

התקפית אנחנו רחוקים מלהבריק, אבל אני לא רואה שום שינוי לרעה בהשוואה למשחקים הקודמים. גם עם שחקן קישור אחד יותר לא הגענו קדימה בהנעת כדור מסודרת ולא עשינו יותר מדי כשחטפנו כדורים.
השיפוט לפי התוצאה זו פרשנות שלי. ניצחנו אז שוכחים שהמחצית הראשונה נראתה כמו בונקר מחריד ושכולם פה (כולל ניר סביליה) אמרו שחייבים לשנות מערך. לשמחתי יש לנו מספיק כישרון התקפי כדי להצליח להבקיע על אף היעדר הזדמנויות, מה שגרם לחדרה להתפרק.

לגבי ההגנה, כתבתי בעצמי שיש שיפור אז לא ברור לי על מה אתה עונה בדיוק. הדבר היחיד שכתבתי הוא שהשיפור לא מרשים אותי, גם כי שיחקנו מול קבוצות התקפה חלשות (כאילו בית"ר, ג'יזס), וגם כי עד כה חטפנו בעיקר במתפרצות ומה שאנחנו עושים עכשיו זה להידחק אחורה ולא לאפשר מרווחים, מה שגם ככה אפשר לעשות גם בקו של ארבעה.

לגבי הפן ההתקפי, בעיני יש הבדל גדול. אין לנו משחק התקפה בכלל.
נגד בית"ר חטפנו כדור כל התקפה שניה וכל פעם רוסה מחפש למי למסור ופשוט אין לו. מעבר לקו הגנה של 4 זעק לשמיים ולשמחתי זה אכן קרה בסוף והצלחנו להבקיע.
אתמול במחצית הראשונה בקושי הצלחנו לעבור את האמצע. בעטנו פעם אחת בכל המחצית הראשונה.
גם אם נצא מנקודת הנחה שהיו משחקים אחרים בהם היינו מאוד חלשים בהתקפה, יש עדיין הבדל בין אי הגעה למצבים עקב קבלת החלטות רעה או חוסר דיוק ועל אף פריסה טובה, לבין אי הגעה למצבים פשוט עקב נוכחות דלה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

555 כתב: 24 אוקטובר 2021, 18:51
אלוהים ישמור.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 אוקטובר 2021, 20:28
555 כתב: 24 אוקטובר 2021, 18:51
אלוהים ישמור.
כל מה שכתבת לא נכון..
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

עם 2 מגנים שיש לנו שהם פחות מוצלחים בהגנה, השיטה הזו עושה איתנו חסד.
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

אני רק שאלה:

בלי קשר לשלושה בלמים מה אנחנו עושים עם חילופים בעמדות ההגנה במקרה של פציעות או הרחקות? נניח למשחק הבא אין גוטליב וליידנר, מי עולה לשחק??! יש מגן שמאלי מחליף, או שחקן עם רגל שמאל ואורנטצייה הגנתית בכלל ??
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Ben כתב: 27 אוקטובר 2021, 15:18 אני רק שאלה:

בלי קשר לשלושה בלמים מה אנחנו עושים עם חילופים בעמדות ההגנה במקרה של פציעות או הרחקות? נניח למשחק הבא אין גוטליב וליידנר, מי עולה לשחק??! יש מגן שמאלי מחליף, או שחקן עם רגל שמאל ואורנטצייה הגנתית בכלל ??
המחליפים הם דיבה בתור בלם וטרידובסקי לשמאל
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

מול סח'נין אפשר להסתפק ב2 בלמים, יותר חשוב שגוטליב יהיה כשיר לדרבי
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

עם כל הכבוד לדרבי המשחק מול סכנין לא פחות חשוב ועשוי להשפיע גם על הדרבי.
כמובן שלא לסכן את גוטליב רפואית.

דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

לעלות עם דיבה הוא אחלה בלם, וגם עם אושר דוידה מגן שמאלי קיצוני במקום ליידנר זה עבד יםה מאד נגד חדרה.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

redrony
קיבל.ה  622 לייקים

D red imperia כתב: 27 אוקטובר 2021, 22:40 מול סח'נין אפשר להסתפק ב2 בלמים, יותר חשוב שגוטליב יהיה כשיר לדרבי
לא נראה לי שאתה מבין את המטרה של 3 בלמים
redead
קיבל.ה  410 לייקים

כפיר אדום כתב: 27 אוקטובר 2021, 21:30 גרופר?
מי זה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

זה הזמן לנסות את אייבינדר בלם.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

redrony כתב: 28 אוקטובר 2021, 13:24
D red imperia כתב: 27 אוקטובר 2021, 22:40 מול סח'נין אפשר להסתפק ב2 בלמים, יותר חשוב שגוטליב יהיה כשיר לדרבי
אשמח שתאיר את עיניי
שער 5 זה הלב
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוקטובר 2021, 14:11
redrony כתב: 28 אוקטובר 2021, 13:24
אשמח שתאיר את עיניי
אם הבנתי נכון מהתגובה שלך אז לא צריך 3 בלמים נגד סכנין כי הם אולי קבוצה חלשה יותר או קבוצה שלא תעמיד את ההגנה של הפועל במבחן יותר מדי.
אבל מה שהפועל מצליחים להשיג ב 3 בלמים בשני המשחקים האחרונים זה דווקא את היכולת ללחוץ ולאפשר לשני המגינים יותר חופש לעלות ולהזיז את המשחק לצדדים וזה יכול לחפות על החסרון באיכות שיש להפועל בחלק הקדמי בטח אם מדובר על משחק צפוף דרך האמצע.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

ובכן, כוונתי הייתה שסח'נין הינה אחת מהקבוצות החלשות בליגה, ולכן גם עם יכולת פושרת כפי שהפועל הציגה בתחילת העונה, ניתן יהיה לעבור בשלום משוכה זו.
באופן ספציפי יותר, הייתי מעדיף לראות במשחק הנ"ל גישה התקפית יותר, למשל להרכיב יחד את ורד, דוידה ופארליי או אפילו את אזולאי ותומר יחדיו בהרכב הפותח - וזאת על מנת להבקיע שער מהיר, לשמור על היתרון ולאגור את הכוחות לדרבי הממשמש ובא.
שער 5 זה הלב
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוקטובר 2021, 14:32 ובכן, כוונתי הייתה שסח'נין הינה אחת מהקבוצות החלשות בליגה, ולכן גם עם יכולת פושרת כפי שהפועל הציגה בתחילת העונה, ניתן יהיה לעבור בשלום משוכה זו.
באופן ספציפי יותר, הייתי מעדיף לראות במשחק הנ"ל גישה התקפית יותר, למשל להרכיב יחד את ורד, דוידה ופארליי או אפילו את אזולאי ותומר יחדיו בהרכב הפותח - וזאת על מנת להבקיע שער מהיר, לשמור על היתרון ולאגור את הכוחות לדרבי הממשמש ובא.
מה שלום הנאחס? אנסתם אותו כבר...
סכנין ניצחו בצדק את מכבי בתחילת העונה אחרי שנראו מעולה, כמעט הוציאו תיקו עם חיפה בחוץ והצליחו לא להפסיד למועמדת הבכירה לאליפות כרגע ב"ש..
4 מ9 זה תסריט שאנחנו יכולים לחלום עליו, אז מכאן ועד "אחת החלשות בליגה" יש מרחק עצום
המשתמש על שם רז שלמה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוקטובר 2021, 14:32 ובכן, כוונתי הייתה שסח'נין הינה אחת מהקבוצות החלשות בליגה, ולכן גם עם יכולת פושרת כפי שהפועל הציגה בתחילת העונה, ניתן יהיה לעבור בשלום משוכה זו.
אבל אתה יוצא מנקודת הנחה ש 3 בלמים זה הרכב הגנתי. זה נכון שזה אומר שיש פחות שחקן התקפי בהרכב אבל זה מאפשר אם משחקים נכון לתקוף עם יותר שחקנים.
מודה שלא הבנתי את ה״לאגור את הכוחות״. זה אומר להוביל 3 במחצית או לשים כל מוקדם ולשמור עליו בחירוף נפש עד סוף המשחק?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

redrony כתב: 28 אוקטובר 2021, 15:42
אבל אתה יוצא מנקודת הנחה ש 3 בלמים זה הרכב הגנתי. זה נכון שזה אומר שיש פחות שחקן התקפי בהרכב אבל זה מאפשר אם משחקים נכון לתקוף עם יותר שחקנים.
מודה שלא הבנתי את ה״לאגור את הכוחות״. זה אומר להוביל 3 במחצית או לשים כל מוקדם ולשמור עליו בחירוף נפש עד סוף המשחק?
אם הפועל תעלה ליתרון מוקדם, אפשר יהיה לבצע חילופים מוקדם יותר ולתת לשחקנים כמו איינבינדר וביטון לנוח לקראת הדרבי.
שער 5 זה הלב
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

D red imperia כתב:
אם הפועל תעלה ליתרון מוקדם, אפשר יהיה לבצע חילופים מוקדם יותר ולתת לשחקנים כמו איינבינדר וביטון לנוח לקראת הדרבי.
למה?הדרבי יומיים/שלוש אחרי סכנין???

Sent from my iPhone using Tapatalk
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

D red imperia כתב: 29 אוקטובר 2021, 00:07
עדיין לא הבנתי למה. יתרון מוקדם מבטיח נצחון?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

סטטיסטית כן, קל וחומר מול קבוצה מוגבלת התקפית
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

חברים , סכנין קבוצה טובה מאד.לא לזלזל.
זה משחק מוקש קלאסי.

הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

De Niro כתב: 29 אוקטובר 2021, 21:09 חברים , סכנין קבוצה טובה מאד.לא לזלזל.
זה משחק מוקש קלאסי.

תיקו טוב לנו?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רק הפועל כתב:
זה משחק מוקש קלאסי.

תיקו טוב לנו?
תיקו טוב לנו

D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני בכלל קונה הפסד מינימלי לא יודע מה אתכם, בכל זאת לא כל יום פוגשים את אחת הקבוצות הטובות בגליל התחתון.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

להרכב השחקנים שיש היום בהפועל מערך 3 הבלמים יותר מתאים. גם חיפה משחקת עם 3 בלמים. מולנו רוב קבוצות הליגה ישחקו במערך נסוג ועם התקפות מעבר. המשחק מול הפועל חיפה, מכבי פת הוכיח למי שהיה צריך הוכחה שאנחנו חייבים עורף הרבה יותר מתוגבר.
ברור שגם במערך הזה יכולת השחקנים תקבע. הקלישטה של "אין יום גרוע בהגנה" נגונה כשבאמת עושים הגנה ומשאירים הכל על המגרש.

לגבי המשחק עם סכנין :
א. יש אוהדים שקצת התבלבלו מ 2 המשחקים האחרונים. ההבדל בין הפסד ונצחון בהם, למרות "ריבוי השערים" , היה ניצול הזדמנויות של הקבוצה היריבה. לכן לא לזלזל!
ב. אכן סכנין קבוצה טובה מאד ויש בה שחקנים שהלואי היו היום בהפועל. ביום נתון ואם אחוז הצלחה סביר הם ינצחו אותנו.
ג. הדרבי חשוב אבל המשחק היום חשוב עוד יותר, כי זה המשחק של היום!
ד. מקווה שנצא עם נקודות מהמשחק של היום!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה משחק מוקש קלאסי.

וגם אם היתה קבוצה חלשה מאוד, יש כאן מוקש הפועל קלאסי
אחרי שני ניצחונות, 3-0 במחזור האחרון, באים מול קבוצה לכאורה חלשה בבלומפילד ויש ציפייה לעבור זאת בקלות בסביבת המועדון, ככה שהדבר היחיד שיכול להציל אותנו מתיקו משמים או הפסד במשחק הזה, אלו השחקנים עם הניסיון והמאמן, בניסיון לעבןד מנטלית על המצב הזה.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לפי דעתי סכנין עם סגל מלא זאת הקבוצה עם הקישור אחד הטובים בליגה.
כיאל, גנאים וקבהא.
איברהימה קונטה הוא חתיכת שחקן.
וכמובן גיא מלמד יקיר הפורום שישים מחר צמד.
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

בלי גוטליב וליידנר ההגנה שלנו מאוד פגיעה
טעות לדעתי לשחק גם עם דיבה טראורה וקולו במקרה כזה, לוותר על דיבה ולשחק עם אזולאי באמצע ליד הופמייסטר ואייבינדר
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

החסרון של גוטליב מאוד משמעותי וסביר שיהיה שווה לפחות גול אחד לחובתנו מחר.
אבל, נוכח העובדה שאנחנו במקום טוב בלי לחץ, הרעיון של דוידה מגן שמאלי ולהמשיך את השיטה שעבדה טוב הוא נכון בעיני. דווקא משחק מבולגן יכול להפתיע אותם. ולא ייקרה כלום אם נקבל משחק מהנה ורב שערים מחר. יכול לצאת מזה טוב… במקרה הכי גרוע צריך להגיב מהר ולהכניס את אליאס או משהו ולעבור ל-4-4-2
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לא רואה שום סיבה לא לעלות עם גרופר במשחק הזה
אם יעשה סבוטאז' הוא יגדע במו ידיו את הקריירה שלו באיבה
שער 5 זה הלב
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 29 אוקטובר 2021, 21:58
רק הפועל כתב:
זה משחק מוקש קלאסי.

תיקו טוב לנו?
תיקו טוב לנו

חייב לומר לך משהו, אתה עושה רושם של בחור נחמד. ויכול להיות שהיית פה ציני.
יש הרבה דברים בפורום שמעצבנים אותי אבל אני יכול להתמודד איתם בכתיבה.
את הקטע שלך של ״תיקו טוב לנו״ אני משום מה לא מסוגל להכיל. אני מבין שהבעיה היא בי ואולי אני צריך ללכת לסדנה לטיפול בכעסים, אבל אוהד הפועל שלפני משחק בית נגד סכנין, לא משנה באיזו קונפיגורציה הגעת למשחק או לפני משחקים נגד נוף גליל או חדרה אומר שתיקו טוב לנו, זה באמת הדבר הכי מנותק ממה שהמועדון הזה אמור לשאוף אליו. וזה לא משנה אם הפועל יקבלו חמישיה היום. איך בליגה שבה תיקו שווה שליש מנצחון. תיקו במשחק בית נגד קבוצה שהיא לא מכבי חיפה, מכבי ת״א או ב״ש יכול להיות טוב לנו? לפני המשחק!!!
ושלא תטעה, גם נגד השלוש שהזכרתי אני לא מסתפק בתיקו אבל וואלה, יכול להבין שאחרי המשחק אם אכן יסתיים תיקו אני לא אהיה שבור מזה (בהנחה שלא נוביל בהפרש של שני שערים או נחטוף גול דקה 90).
שליחת תגובה