אולטראס הפועל - בעד ונגד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

De Niro כתב:
Adar כתב:
De Niro כתב: למה אבוד?
זה נעשה בבירה וגם נעשה מעבר לכביש בתל אביב , ונעשה באנגליה ועוד מקומות ורק על ידי המועדונים בלבד.
אם אנחנו נחכה למה צריך להיות , ונחכה לבתי המשפט אז שום דבר טוב לא יקרה , כי זה פשוט לא הולך להשתנות.זו המדינה שלנו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
כן ראיתי כמה טוב זה נעשה בבירה. בינתיים חוגג ברח והקבוצה הועברה לנאמן. אנחנו לא יכולים להרשות את זה לעצמנו. באנגליה נעשתה רפורמה מדינית רחבה נגד חוליגניזם, רחוק שנות אור מכאן. במכבי זה קורה בעצימות נמוכה מאוד. הם אף פעם לא יצאו במבצע להרחיק חוליגנים מהפנאטיקס, אבל פעם בכמה יוצא להם להרחיק אוהד בגלל אקט כזה או אחר. שמה זה הרבה יותר קל, הן בגלל המרחק הפיזי של הבעלים מהארץ והן בגלל זה שהקבוצה סופר מצליחה וכל אוהד מבין כמה זה מטומטם להבריח משם את מיץ' גולדהאר. בכל מקרה זה עדיין לא מספיק וגם שם אוהדים מתפרעים, הקהל מקבל עונשים קולקטיבים והמועדון חסר אונים.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
חוגג עדיין הבעלים ועדיין פועל.
כולל במשחק החוץ מול נוף הגליל.
העונשים שהם מקבלים מופחתים , כי הם מוכיחים לדיינים שהם פועלים.
אני מפנה אותך לדיון המלא של המועדונים בוועדת המשמעת שם הדיינים אומרים מפורשות , שהמועדון שלנו לא תובע אוהדים בניגוד לבית"ר ומכ' , ולכן הענישה נגדנו חמורה בהרבה , ושוב הטענות צריכות להיות מופנות למועדון , ולא לנסות לתקן את המדינה המקולקלת שלנו.
זו משימה בלתי אפשרית ומעט תמימה.
אם הבעלים שלנו לא יחליפו דיסקט נמשיך לסבול.

חוגג עשה השנה מכירת חיסול ועכשיו גם העביר את זכויות הניהול לנאמן. אם לא יקפוץ עליהם איזה רוכש, שנה הבאה מצפה להם שנה שחורה ביותר, כי אף אחד לא מתכוון לשים שם שקל. גם כאן אם נסינובס יתחילו לקחת יוזמות יותר על המידה (והיוזמות של חוגג מבורכות בעיני, שלא תבין אותי לא נכון) הם יתקלו בגל מחאה אדיר מארגון האוהדים שמחזיק את המועדון בביצים. יבואו למחות אצלם בבית ויפעלו נגדם באלימות. בסוף כולנו נפסיד מזה, כי האלימות תמשך ותתגבר (אוהדים ירצו לקבל קנסות כדי לפגוע בבעלים) וגם המועדון יכנס לבעיה ושוב יעמוד בפני פירוק אם לא יגיעו בעלים שיקחו אותו.

פעולות נגד האוהדים צריכות להעשות על ידי גוף נפרד שהוא ההתאחדות/המדינה.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

Adar כתב:
De Niro כתב:
Adar כתב:כן ראיתי כמה טוב זה נעשה בבירה. בינתיים חוגג ברח והקבוצה הועברה לנאמן. אנחנו לא יכולים להרשות את זה לעצמנו. באנגליה נעשתה רפורמה מדינית רחבה נגד חוליגניזם, רחוק שנות אור מכאן. במכבי זה קורה בעצימות נמוכה מאוד. הם אף פעם לא יצאו במבצע להרחיק חוליגנים מהפנאטיקס, אבל פעם בכמה יוצא להם להרחיק אוהד בגלל אקט כזה או אחר. שמה זה הרבה יותר קל, הן בגלל המרחק הפיזי של הבעלים מהארץ והן בגלל זה שהקבוצה סופר מצליחה וכל אוהד מבין כמה זה מטומטם להבריח משם את מיץ' גולדהאר. בכל מקרה זה עדיין לא מספיק וגם שם אוהדים מתפרעים, הקהל מקבל עונשים קולקטיבים והמועדון חסר אונים.

חוגג עדיין הבעלים ועדיין פועל.
כולל במשחק החוץ מול נוף הגליל.
העונשים שהם מקבלים מופחתים , כי הם מוכיחים לדיינים שהם פועלים.
אני מפנה אותך לדיון המלא של המועדונים בוועדת המשמעת שם הדיינים אומרים מפורשות , שהמועדון שלנו לא תובע אוהדים בניגוד לבית"ר ומכ' , ולכן הענישה נגדנו חמורה בהרבה , ושוב הטענות צריכות להיות מופנות למועדון , ולא לנסות לתקן את המדינה המקולקלת שלנו.
זו משימה בלתי אפשרית ומעט תמימה.
אם הבעלים שלנו לא יחליפו דיסקט נמשיך לסבול.

חוגג עשה השנה מכירת חיסול ועכשיו גם העביר את זכויות הניהול לנאמן. אם לא יקפוץ עליהם איזה רוכש, שנה הבאה מצפה להם שנה שחורה ביותר, כי אף אחד לא מתכוון לשים שם שקל. גם כאן אם נסינובס יתחילו לקחת יוזמות יותר על המידה (והיוזמות של חוגג מבורכות בעיני, שלא תבין אותי לא נכון) הם יתקלו בגל מחאה אדיר מארגון האוהדים שמחזיק את המועדון בביצים. יבואו למחות אצלם בבית ויפעלו נגדם באלימות. בסוף כולנו נפסיד מזה, כי האלימות תמשך ותתגבר (אוהדים ירצו לקבל קנסות כדי לפגוע בבעלים) וגם המועדון יכנס לבעיה ושוב יעמוד בפני פירוק אם לא יגיעו בעלים שיקחו אותו.

פעולות נגד האוהדים צריכות להעשות על ידי גוף נפרד שהוא ההתאחדות/המדינה.

אם זה יקרה , ממש לא משנה לי מי יעשה את זה.
אבל אני פסימי שזה יקרה ביוזמת המדינה ובעזרת הרשויות שלה.

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1678 לייקים

De Niro כתב: 13 נובמבר 2021, 22:03
Adar כתב:
De Niro כתב:שבעלי המנויים שנפגעו ייפנו להנהלת המועדון עם הדרישה הכי חשובה:
תתחילו לפעול מול מפירי הסדר בהרחקות ותביעות אישיות.
אין שום קשר להתאחדות.אין לנו כמועדון או קהל שום כוח מולם.

יש קשר להתאחדות כי הם אלו שמטילים את העונשים הקולקטיבים האלה.

לפעול אישית נגד מפירי הסדר זו לא איזו הברקה, ברור לכולם שזה הפתרון הנדרש. מאמין שגם היכולת קיימת. מי שצריך להוציא לפועל את העונשים האישיים זה חברת האבטחה והמשטרה שהמועדון משלם להם כל כך הרבה. בטח שלא אוהדים מן השורה צריכים להתעמת עם אותם פורעים.

בין אם יטפלו במפירי הסדר ובין אם לא, אני בסך הכל ישבתי באותו יציע עם אוהדים שהתפרעו. אין שום סיבה שיגנבו ממני את הכרטיס העתידי למשחק ששילמתי עליו.

אני מבין את הפגיעה שלך ושל שאר האוהדים.
למשטרה אין שום יכולת לגרום לכך שאוהד יורחק לצמיתות היא לא זוכה לשיתוף פעולה מצד מערכת המשפט.
בנוסף , לדעתי המשטרה כבר מזמן לא נמצאת בתוך היציעים כך שזה כנראה לא רלוונטי.
לגבי חברת האבטחה , היא פועלת על הנחיות הלקוח המזמין , במקרה זה המועדון שלנו.
כדי לתפוס את אותם מפירי סדר צריך להשקיע כסף במצלמות , אנשי אבטחה בתוך היציע , חוקרים לאחר משחקים , שיביאו את השמות של אותם אנשים כולל תמונות.
בנוסף , עוד אנשי אבטחה בכניסות למנוע מהמורחקים כניסה למשחקים.
אני לא בטוח שזה נעשה כרגע ביציעים שלנו.
אחד הבעלים סיפר בוועדת המשמעת שאיימו עליו כשהוא ניסה לתבוע את אותם מפירי סדר (קישור למעלה).
יש כתובת אחת ריאלית והיא המועדון ורק הוא.
זה קורה בארץ אצלנו בשני מועדונים לפחות.
וכך זה קורה בכל מועדון שעושה את זה גם באירופה.
אל תאמין לסיפורים אחרים.זה לא יעבוד.
חבל על האנרגיות ותקוות השווא בצד הזה של המתרס.הפתרון לא נמצא שם וגם לא יזכה להתייחסות כשלהי.

+1234
יהיה טוב הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

יש נקודה שאתם לא מבינים והיא שאהודים זה הכל פה
יש בארץ כדורגל שתלוי על בקהילה מאוד מצומצמת של אנשים שפוקדת את האיצטדיונים
אותן אוהדים הולכים למשחקים למרות היחס המזלזל, למרות הארגון המכפיר, למרות העלויות, למרות היעדר פיתרונות תחבורה, למרות היעדר מתקנים ואולי הכי חשוב למרות הרמה המאוד נמוכה של הכדורגל
יש כאן מוצר מאוד גרוע שבאופן דיי ניסי ממשיך למשוך אליו עדיין אוהדים ועונשים כמו שקיבלנו הם בדיוק מכת המוות שיחסלו את הענף הזה סופית

את מי זה מרחיק? את מי זה מרתיע?
את אותו ילד טמבל שזרק מצית? או את אותו האבא שהגיע עם 3 ילדיו?

יש איזשהי קונספציה שלא משנה מה יעוללו לאוהדים הם ימשיכו להגיע ולדעתי זאת טעות ענקית
היום זה שער 5 מחר זה שער אחר שבוע הבא זאת קבוצה אחרת

אני לא הולך לקנות עוד כרטיס למשחק מול חיפה, מקווה שמי שכן יגיע לאיצטדיון יביע את מחאתו על העונש העלוב הזה כי אם לא נעשה את זה השחיקה בקרב הקהל רק תתעצם
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםShachamHapolo
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1678 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 14 נובמבר 2021, 10:13 יש נקודה שאתם לא מבינים והיא שאהודים זה הכל פה
אותן אוהדים הולכים למשחקים למרות היחס המזלזל, למרות הארגון המכפיר, למרות העלויות, למרות היעדר פיתרונות תחבורה, למרות היעדר מתקנים ואולי הכי חשוב למרות הרמה המאוד נמוכה של הכדורגל
יש כאן מוצר מאוד גרוע שבאופן דיי ניסי ממשיך למשוך אליו עדיין אוהדים ועונשים כמו שקיבלנו הם בדיוק מכת המוות שיחסלו את הענף הזה סופית

יש איזשהי קונספציה שלא משנה מה יעוללו לאוהדים הם ימשיכו להגיע ולדעתי זאת טעות ענקית

אני לא הולך לקנות עוד כרטיס למשחק מול חיפה, מקווה שמי שכן יגיע לאיצטדיון יביע את מחאתו על העונש העלוב הזה כי אם לא נעשה את זה השחיקה בקרב הקהל רק תתעצם
ממש ממש נכון.
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 14 נובמבר 2021, 10:13 יש נקודה שאתם לא מבינים והיא שאהודים זה הכל פה

אין מה לעשות, בחלם כמו בחלם...
שפעם אחת יתפסו 3 מתוך הזורקים ויעיפו אותם מכדורגל ל 3 שנים, או לחילופין במעשים חמורים יותר יעצרו ויכניסו לכלא פלוס הרחקה מכדורגל ל 5 שנים כל הדברים האלה ייפסקו במיידי
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

De Niro כתב: 13 נובמבר 2021, 21:39 שבעלי המנויים שנפגעו ייפנו להנהלת המועדון עם הדרישה הכי חשובה:
תתחילו לפעול מול מפירי הסדר בהרחקות ותביעות אישיות.
אין שום קשר להתאחדות.אין לנו כמועדון או קהל שום כוח מולם.

בעלי המנויים לא צריכים להתחנן לאף אחד, 99.9% מהם רכשו מנוי במיטב כספם ולא הזיקו לאף אחד.
מול עונשים כאלה רק החרמה ופגיעה בכיס תעזור.
לאו דווקא במשחק הקרוב.
הפוסט קיבל לייק אחדAdar
555
קיבל.ה  623 לייקים

הפועל נקנסה על אירועי סכנין, 7,500 שקלים על זריקת החפצים לאחר שהמועדון הרחיק מספר אוהדים. 10,000 שקלים על "שתהיה שואה למכבי".
סך הכל: 17,500 שקלים.

הקנסות הגיעו לסכום של 133,500 שקלים.
מטורף.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

שירי שואה: עבירה
איחולי סרטן, עידוד אונס, השוואת שחקני עבר למחבלים: מותר
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל 2 לייקיםסנטה קלאוסאמה גולדמן
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

555 כתב: 14 נובמבר 2021, 15:56 הפועל נקנסה על אירועי סכנין, 7,500 שקלים על זריקת החפצים לאחר שהמועדון הרחיק מספר אוהדים. 10,000 שקלים על "שתהיה שואה למכבי".
סך הכל: 17,500 שקלים.

הקנסות הגיעו לסכום של 133,500 שקלים.
מטורף.
למה לא?
ביום שיחליטו שהכסף מהקנסות האלה הולכים לארגונים ללא מטרות רווח
תראה ירידה משמעויתית בקנסות, כל עוד ההתאחדות ובית הדין מקבלים משגורות מהקנסות זה ימשיך ורק יחמיר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 14 נובמבר 2021, 16:04 שירי שואה: עבירה
איחולי סרטן, עידוד אונס, השוואת שחקני עבר למחבלים: מותר
טוב היה קשה לשמוע 23,000 איש צועקים טועמה מחבל (אחת מגג שלוש פעמים כל המשחק ששמעתי בכלל את הקהל פח שלהם)
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

באמת שללו ארבעה מנויים מאוהדים?
יש לזה תקדים במועדון?

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

שיר מטופש שצריך לעזוב את היציע ועדיין הקנסות עליו הם פשוט בדיחה
תקדימים על הפועל חופשי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

לא סובל שירי שואה,לא סובל עוד יותר את הצביעות הזאת.מי זה שעומד שם ועושה סלקציה עבור איזה רפש שיוצא לאוהדים מהפה צריך לקבל קנס או לא ? לשיר על לאנוס אוהדות של הפועל זה לא פוגעני? חיפה חיזבאללה? ומה הם חושבים שהם יחנכו את הקהל עם קנסות ? זה רק יעשה יותר גרוע. חבורה של מטומטמים בית דין עלק
דוגיס
קיבל.ה  384 לייקים

ממש ממש לא נכון
1. אנשים הולכים למשחקים כי הם נהנים אף אחד לא בא וסובל תאמין לי
2. מגיע לכל היציע לקבל עונש זה לא היה ילד אחד חמור זה היה חצי יציע שזרק ועוד חצי שלא עשו כלום.
3. במדינה שלנו בלי עונשים חריפים לא לומדים אז שיענישו שישבו בבית מי שלא רוצה לשלם על עוד כרטיס שלא ישלם שישב בבית ויראה את המשחק ופעם הבאה שמישהו יזרוק ליידו אולי הוא יעצור אותו
4. התנהגות לא הולמת תעשה הרבה יותר נזק ותוריד את כמות הילדים והנשים ביציע יותר מעונש כזה או אחר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שלום תקווה
קיבל.ה  8 לייקים

זילות וזלזול בשואה, שזאת הטרגדיה הכי גדולה שקמה לעם שהקים את המדינה הזאת זה הרבה יותר חמור מלהקניט בן אדם מסויים (שזה שווה ערך לשיר נמני גרמני שלא גורר עונשים).
היחידים שאנחנו יכולים להאשים זה את עצמנו, או יותר נכון אתה אולטראס הטוב בעולם לגילו שבפועל יותר פוגע בקבוצה מאשר תורם לה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אני יודע שלטפשות אין גבולות , אבל אם הקהל כולו גם שומרי החוק לא ישנה את המנגינה
נמצא את עצמנו תוך שנה במצב רע מאד תדמיתית ותקשורתית , הרבה יותר רע ממה שהוא היום , ויותר מכך עם קהל מפולג ואיצטדיון כמעט ריק.
הגיע הזמן שהקהל השפוי יאמר את דברו ובקול צלול וברור.

הפוסט קיבל 2 לייקיםשלום תקווה7even
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

Hapolo כתב: 14 נובמבר 2021, 22:16 לא סובל שירי שואה,לא סובל עוד יותר את הצביעות הזאת.מי זה שעומד שם ועושה סלקציה עבור איזה רפש שיוצא לאוהדים מהפה צריך לקבל קנס או לא ? לשיר על לאנוס אוהדות של הפועל זה לא פוגעני? חיפה חיזבאללה? ומה הם חושבים שהם יחנכו את הקהל עם קנסות ? זה רק יעשה יותר גרוע. חבורה של מטומטמים בית דין עלק
לא רק זה, שירים של מ. חיפה שקשורים לשואה עוברים בשקט מופתי...
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

דוגיס כתב: 14 נובמבר 2021, 22:22

ממש ממש לא נכון
2. מגיע לכל היציע לקבל עונש זה לא היה ילד אחד חמור זה היה חצי יציע שזרק ועוד חצי שלא עשו כלום.
3. במדינה שלנו בלי עונשים חריפים לא לומדים אז שיענישו שישבו בבית מי שלא רוצה לשלם על עוד כרטיס שלא ישלם שישב בבית ויראה את המשחק ופעם הבאה שמישהו יזרוק ליידו אולי הוא יעצור אותו
4. התנהגות לא הולמת תעשה הרבה יותר נזק ותוריד את כמות הילדים והנשים ביציע יותר מעונש כזה או אחר
פששש
2500 איש שזרקו... אתה ספרת?
ועוד 2500 שלא מילאו את תפקידם ואיתרו את הפורעים... חבל שלא היית ביציע, היית מסדר את כל העניין בעצמך.
מתאר לעצמי שאתה יושב בשער 2, או 7 אני בטוח שתיהיה בעד הרחקה של אוהדים כשזה יגיע גם ליציעים האלה.
אף אחד לא אמור לעצור אף אחד, זה לא התפקיד שלי לרוץ ביציע ולחפש מי זורק מה, באתי לראות כדורגל ולעודד את הקבוצה שלי.
ובוא אני אגלה לך סוד - גם עוד 1000 עונשים כאלה לא יביאו למצב שאוהדים יעצרו אוהדים שזורקים דברים מהיציע.
תפסיקו לבלבל את השכל שהקהל אשם וצריך לשלם. יש 5000 איש בשער 5 לא עשו שום דבר ואין שוני בינם לבין יושבי שער 7,2.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

יהיה נחמד אם כל לוחמי הצדק והשיוויון יגנו את ההתנהגות המכוערת של אותם אלה שבגללם הגענו עד הלום. קצת מגוחך להשתמש בטיעוני "הקומץ שמכתים את שמו של הרוב השפוי" שמשמשים בדרך כלל להיתממויות של הבבונים מירושלים. הדמיון מצמרר אותי כי ביום שבו ארגיש שנחצה הגבול ושער 5 הפך להעתק של לה פמיליה באדום, יהיה זה יומי האחרון ביציעי בלומפילד.
אם המחיר שצריך לשלם על מנת שזה לא יקרה הוא לקנות כרטיס לשער 8 ולאחר מכן התופעה תמוגר, סו בי איט.
שער 5 זה הלב
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

דוגיס כתב: 14 נובמבר 2021, 22:22

ממש ממש לא נכון
אין סיכוי שאתה מגיע לשער 5
אתה מדבר כמו חיזר שלא דרך במגרשים מימיו

1. אני לא חושב שיש אוהד הפועל אחד שנהנה בדרבי, למשל, גם לא הפועל חיפה ועוד רבות וטובות
2. גם אם כל חפץ נזרק ע״י בן אדם שונה לא נזרקו יותר מ200 חפצים ככה שזה במקרה הכי מחמיר אפילו לא 5 אחוז מיושבי היציע
3.זה לא עונש חריף, זה עונש מטומטם. מי שבאמת זרק חפצים כל העונש שלו זה לשלם עוד כרטיסים והוא אפילו שדרג את חווית הצפיה. רק מזכיר שלרדת למגרש גורר קנס של 10 אלף שקל, כאן מדברים על 200.
4. התנהגות לא הולמת תרחיק אוהדים אבל קנסות סטייל דיקטטורה ירחיקו יותר.

בפעם הבאה אני קונה לך כרטיס ל5, אני רוצה שתתפוס את כל הרעים ולא תנוח עד שלא עצרת את כל המתפרעים.
קפטן הצדק של שער 5, תבוא רק עם סרט על הראש שאנשים יוכלו לפחד ממך מראש עוד לפני שהם מרגישים את נחת זרועך
long live the zapta
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

D red imperia כתב: 15 נובמבר 2021, 00:02 יהיה נחמד אם כל לוחמי הצדק והשיוויון יגנו את ההתנהגות המכוערת של אותם אלה שבגללם הגענו עד הלום. קצת מגוחך להשתמש בטיעוני "הקומץ שמכתים את שמו של הרוב השפוי" שמשמשים בדרך כלל להיתממויות של הבבונים מירושלים. הדמיון מצמרר אותי כי ביום שבו ארגיש שנחצה הגבול ושער 5 הפך להעתק של לה פמיליה באדום, יהיה זה יומי האחרון ביציעי בלומפילד.
אם המחיר שצריך לשלם על מנת שזה לא יקרה הוא לקנות כרטיס לשער 8 ולאחר מכן התופעה תמוגר, סו בי איט.
אין פה היתממות אני לא רשות החוק, זה ככ קל לתפוס את מי שזרק שזה פשוט מחדל.
זה מחדל לבןא ולסגור יציע שלם שכל מה שצריך לעשות זה להתסכל במצלמות ולעצור את האנשים
אם אתה חושב שהמעבר ל8 לשני המשחקים הקרובים ישנה משהו אז אתה צודק, רק לכיוון ההפוך. אותו ילד שזרק מצית משלם כרטיס נוער ל2 המשחקים. ישלם אקסטרה 100 שקל והוא נהנה מהאפשרות לזרוק מה שבא לו ואפילו משודרג לקורט סייד.
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

D red imperia כתב: 15 נובמבר 2021, 00:02 יהיה נחמד אם כל לוחמי הצדק והשיוויון יגנו את ההתנהגות המכוערת של אותם אלה שבגללם הגענו עד הלום. קצת מגוחך להשתמש בטיעוני "הקומץ שמכתים את שמו של הרוב השפוי" שמשמשים בדרך כלל להיתממויות של הבבונים מירושלים. הדמיון מצמרר אותי כי ביום שבו ארגיש שנחצה הגבול ושער 5 הפך להעתק של לה פמיליה באדום, יהיה זה יומי האחרון ביציעי בלומפילד.
:rofl: :rofl: :rofl:
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אני חושב שאתה טועה...
להפועל יש אוהדים שלא צריכים לבוא לכדורגל, אני לא חושב שזה אולטראס בהכרח, פשוט כמות מסוימת של אוהדים אלימים וטיפשים שעושים נזק. אם אתה חושב שזה שתקנה כרטיס לשער 8ימגר את התופעה אתה או תמים או צדקן. אני חושב שהעובדות מוכיחות שזה פשוט לא עוזר. שים 3 בכלא, תראה איך זה עוזר

*** לא ראיתי את התגובה של ג׳ובאני :) - אם הייתי רואה פשוט הייתי מצטט אותה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

דוגיס כתב:

ממש ממש לא נכון
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חצי יציע זרק

סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

אם יש דבר שמגעיל אותי יותר מכל אוהדי מכבי, בית"ר ודייני ההתאחדות ביחד, זה אוהדי הפועל שחוגגים את העונש הזה.
ואם יש דבר שיותר מטומטמם מכל אלה שציינתי ביחד, זה אנשים שאשכרה מאמינים שהעונש הזה יחנך מישהו. נו ברור, כמו שעשרות הרדיוסים, סגירות היציעים והמשחקים ללא קהל לאורך ההיסטוריה חינכו מישהו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviיפתח16
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

שלום תקווה כתב: 14 נובמבר 2021, 22:34 זילות וזלזול בשואה, שזאת הטרגדיה הכי גדולה שקמה לעם שהקים את המדינה הזאת זה הרבה יותר חמור מלהקניט בן אדם מסויים (שזה שווה ערך לשיר נמני גרמני שלא גורר עונשים).
היחידים שאנחנו יכולים להאשים זה את עצמנו, או יותר נכון אתה אולטראס הטוב בעולם לגילו שבפועל יותר פוגע בקבוצה מאשר תורם לה.
קהלים אנגלים יורדים על גרמנים בכל הזדמנות על תוצאות מלחמת העולם ה2
אותו דבר קורה כמעט בכל מקום בעולם בכל יריבות יש צדדים רדודים ושפלים
מוסרי לשיר את זה? כבר שכל אחד יעשה עם עצמו חשבון נפש ויבחר את דרכו
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

שלום תקווה כתב: 14 נובמבר 2021, 22:34 זילות וזלזול בשואה, שזאת הטרגדיה הכי גדולה שקמה לעם שהקים את המדינה הזאת זה הרבה יותר חמור מלהקניט בן אדם מסויים (שזה שווה ערך לשיר נמני גרמני שלא גורר עונשים).
גזענות זה לא "להקניט".
ולזלזול בשואה אין השלכות במציאות כמו שלקריאות גזעניות או קריאות לאונס יש. אף אחד לא הולך לעשות שואה למכבי, אבל אנשים באמת אונסים, ואנשים באמת מפעילים אלימות גזענית.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyקוקאין ואלכוהולkruvi
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אמה גולדמן כתב: 15 נובמבר 2021, 15:00
גזענות זה לא "להקניט".
ולזלזול בשואה אין השלכות במציאות כמו שלקריאות גזעניות או קריאות לאונס יש. אף אחד לא הולך לעשות שואה למכבי, אבל אנשים באמת אונסים, ואנשים באמת מפעילים אלימות גזענית.
אתה טועה ותפסיקו להשוות, זה גועל נפש מול גועל נפש. קריאות לזרוק שוטר על פסי רכבת מספיק לך?
אף פעם לא הבנתי למה שאומרים למישהו שהוא לא בסדר אז הוא מנסה להצדיק את עצמו ע״י כך שיש מישהו אחר שהוא לא בסדר או יותר לא בסדר.
מה שעושים אוהדי מכבי ובית״ר זו בעיה שלהם (כלומר, כמובן שלא רק שלהם, אבל לי אין את היכולת לחנך אותם כי אני לא חלק מהם). תדאג לזה שאתה תהיה טוב יותר
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

שואה למכבי זה פשוט טימטום
הרי אף אחד לא באמת רוצה שתייה להם שואה, זה מגוכח לחשוב על זה בכלל ולא כי אנחנו העם היהודי וזה מה שעברנו אלא באמת, זה ככ ילדותי ומפגר שאין לי איך להתחיל לתאר כמה המשפט הזה אינפנטילי

קריאה ל-״איחולים קשים למכבי״ והבחירה במילה שואה היא כמו של ילד קטן שרוצה לעורר כמה שיותר פרובוקציה

לא תמים וברור לי שישארו הקללות אבל אין פה אפילו סטייל, אין פה תחכום אין פה שום דבר חוץ מפרובוקציה שאשכרה ממשיכה לעבוד

לפעמים אני חושב על מה ההנהלה צריכה לעשות כדי למגר את התופעה ומרגיש לי שלא משנה מה הצעדים זה ככ מטופש שאין אפילו דרך להתמודד עם זה

האנשים שקוראים לשואה למכבי ככ לא מאחורי המילים שיוצאות להן מהפה שאין אפילו טעם בלהתחיל לדבר על מה לא בסדר פה

אם אתם שואלים אותי, מספיק שלא יעסקו בזה בתקשורת ובקהל במשך כמה שנים וזה יעלם מהעולם. ברגע שלא יצליחו להכעיס עם הסיסמא הזאת אנשים הם יפסיקו להשתמש בה
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Nirogershon
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

redrony כתב: 15 נובמבר 2021, 15:08
גזענות זה לא "להקניט".
אתה טועה ותפסיקו להשוות, זה גועל נפש מול גועל נפש. קריאות לזרוק שוטר על פסי רכבת מספיק לך?
אף פעם לא הבנתי למה שאומרים למישהו שהוא לא בסדר אז הוא מנסה להצדיק את עצמו ע״י כך שיש מישהו אחר שהוא לא בסדר או יותר לא בסדר.
מה שעושים אוהדי מכבי ובית״ר זו בעיה שלהם (כלומר, כמובן שלא רק שלהם, אבל לי אין את היכולת לחנך אותם כי אני לא חלק מהם). תדאג לזה שאתה תהיה טוב יותר
האמת שביום שבו שוטרים זורקים משפחות לרחוב בגבעת עמל השיר הזה לא כל כך מטריד אותי.
דרך אגב, כשאני ביציע אני בהחלט מנסה לצעוק על אנשים שזורקים חפצים, או שמשתמשים בהומו כקללה (והרבה פעמים גם לא עושה את זה כי זאת סיטואציה מאתגרת), דברים שיש להם השלכות שליליות אמיתיות על המציאות. אני גם הייתי שואף לזה שלא תהיה אלימות בכלל ביציע, או בכלל בעולם, אבל בינתיים יש בעיניי מדרג מאוד ברור של אלימות שבאמת יוצרת נזק ואלימות שפחות.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenRon.T
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 15 נובמבר 2021, 17:39 שואה למכבי זה פשוט טימטום
הרי אף אחד לא באמת רוצה שתייה להם שואה
דבר בשם עצמך
שער 5 זה הלב
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אמה גולדמן כתב: 15 נובמבר 2021, 21:41

גזענות זה לא "להקניט".
האמת שביום שבו שוטרים זורקים משפחות לרחוב בגבעת עמל השיר הזה לא כל כך מטריד אותי.
דרך אגב, כשאני ביציע אני בהחלט מנסה לצעוק על אנשים שזורקים חפצים, או שמשתמשים בהומו כקללה (והרבה פעמים גם לא עושה את זה כי זאת סיטואציה מאתגרת), דברים שיש להם השלכות שליליות אמיתיות על המציאות. אני גם הייתי שואף לזה שלא תהיה אלימות בכלל ביציע, או בכלל בעולם, אבל בינתיים יש בעיניי מדרג מאוד ברור של אלימות שבאמת יוצרת נזק ואלימות שפחות.
תשובה מדהימה, הייתי מלמד אותה בבתי ספר למשפטים. אפשר להגיד גם ״בא לי לזרוק הומואים על פסי רכבת״ בתקופה שבה גל אוחובסקי ואיתי פנקס מואשמים במעשים מגונים. יש לך מושג כמה דבילי המשפט שכתבת?
מה הטענה הסופית שלך? שיש דברים יותר גרועים אז מה שאתה זה בסדר? אני באמת מנסה להבין...
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

D red imperia כתב: 16 נובמבר 2021, 01:33
Giovanni Giorgio כתב: 15 נובמבר 2021, 17:39 שואה למכבי זה פשוט טימטום
הרי אף אחד לא באמת רוצה שתייה להם שואה
דבר בשם עצמך
אלוהים ישמור, מה נסגר איתכם...
זה כבר דיון ברמה של גן
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

redrony כתב: 16 נובמבר 2021, 10:14

תשובה מדהימה, הייתי מלמד אותה בבתי ספר למשפטים. אפשר להגיד גם ״בא לי לזרוק הומואים על פסי רכבת״ בתקופה שבה גל אוחובסקי ואיתי פנקס מואשמים במעשים מגונים. יש לך מושג כמה דבילי המשפט שכתבת?
מה הטענה הסופית שלך? שיש דברים יותר גרועים אז מה שאתה זה בסדר? אני באמת מנסה להבין...
אתה מודע לזה שיש יחסי כוחות בחברה? הומואים (אנשים עם נטייה מינית מסוימת שלא מבחירה וקבוצה שסובלת מדיכוי ממוסד) ושוטרים (אנשים שבחרו לעבוד במקצוע מסוים, עם נשק וכוח להפעיל סמכות ואלימות על אנשים אחרים) זה אותו דבר? והתשובה שלי היא זאת שדבילית?
אנטי ביתר לשעבר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

והטענה הסופית שלי היא ששירי שואה ובא לי לזרוק שוטר לא רק פחןת גרועים מגזענות, הומופוביה או מיזוגניה (תופעןת שקיימות גם אצלנו ועליהן כן כדאי וחשוב לדבר), זה בכלל לא על אותה סקאלה.
וכאמור, כן שווה וחשוב לדבר על התופעות האלה שקיימות אצלנו בקהל, ועל זריקת חפצים, אבל במקום זה מתעסקים בשירי שואה.
אנטי ביתר לשעבר
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אמה גולדמן כתב: 16 נובמבר 2021, 10:59
redrony כתב: 16 נובמבר 2021, 10:14
אתה מודע לזה שיש יחסי כוחות בחברה? הומואים (אנשים עם נטייה מינית מסוימת שלא מבחירה וקבוצה שסובלת מדיכוי ממוסד) ושוטרים (אנשים שבחרו לעבוד במקצוע מסוים, עם נשק וכוח להפעיל סמכות ואלימות על אנשים אחרים) זה אותו דבר? והתשובה שלי היא זאת שדבילית?
עכשיו רק העצמת את הדביליות שלה...
אתה אומר ששיר שהוא הסתה מוצדק כי יש שוטרים זורקים אנשים לרחוב ומן הסתם מבצעים הוראה של גוף אחר? אתה בטוח שאתה מבין מה אתה כותב?
ואנשים שסבלו מדיכוי יכולים לעבור על החוק ולהטריד מינית? וגם אם הם עשו את זה, מותר להסית נגדם? לאיזה דיון אנחנו בכלל נכנסים פה?
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

אמה גולדמן כתב: 16 נובמבר 2021, 11:01 והטענה הסופית שלי היא ששירי שואה ובא לי לזרוק שוטר לא רק פחןת גרועים מגזענות, הומופוביה או מיזוגניה (תופעןת שקיימות גם אצלנו ועליהן כן כדאי וחשוב לדבר), זה בכלל לא על אותה סקאלה.
וכאמור, כן שווה וחשוב לדבר על התופעות האלה שקיימות אצלנו בקהל, ועל זריקת חפצים, אבל במקום זה מתעסקים בשירי שואה.
הבנתי שזה מה שאתה טוען, זו זכותך, אני פשוט לא מסכים איתך ועצם זה שאתה טוען את זה הוא באיזהשהוא מקום נותן לזה לגיטימציה. צריך להילחם בהכל. שירי שואה ושירי הסתה (אין לי מושג למה החלטת שהם פחות גרועים מגזענות או מיזוגניה) הם מה שמביאים בסוף לאלימות פיזית, כי השיט חסר המוסר שיוצא לאנשים מהפה הוא בדיוק הדרך לאלימות שיוצאת מהם אחר כך.
אני כמובן מסכים איתך שכל התופעות האחרות הן חמורות וחייבים לעקור אותן מהשורש. להתחיל לדרג עכשיו מה יותר חמור זה מטופש
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1678 לייקים

redrony כתב: 16 נובמבר 2021, 11:17
אמה גולדמן כתב: 16 נובמבר 2021, 11:01 והטענה הסופית שלי היא ששירי שואה ובא לי לזרוק שוטר לא רק פחןת גרועים מגזענות, הומופוביה או מיזוגניה (תופעןת שקיימות גם אצלנו ועליהן כן כדאי וחשוב לדבר), זה בכלל לא על אותה סקאלה.
הבנתי שזה מה שאתה טוען, זו זכותך, אני פשוט לא מסכים איתך ועצם זה שאתה טוען את זה הוא באיזהשהוא מקום נותן לזה לגיטימציה. צריך להילחם בהכל. שירי שואה ושירי הסתה (אין לי מושג למה החלטת שהם פחות גרועים מגזענות או מיזוגניה) הם מה שמביאים בסוף לאלימות פיזית, כי השיט חסר המוסר שיוצא לאנשים מהפה הוא בדיוק הדרך לאלימות שיוצאת מהם אחר כך.
אני כמובן מסכים איתך שכל התופעות האחרות הן חמורות וחייבים לעקור אותן מהשורש. להתחיל לדרג עכשיו מה יותר חמור זה מטופש
גזענות היא גרועה, שירי שואה הם גרועים וכל ההזתה הזו שנהיתה קיצונית בסופו של דבר גורמת גם לאלימות פיסית.
הרי מה זו סריקה של חפץ לכר הדשא על השוער אם לא אלימות.

אני באמת לא מבין את האוהדים עם עניין הסגירה של שער 5 - מה הם ציפו שהוא לא ייסגר?
לגבי לשלם מחיר מלא או לא...נכון, זה לא לעניין, אבל לפעמים עונש כזה + החלטה כזו של ההנהלה היא אולי מה שתגרום לאוהד כלשהו לחשוב פעמיים פעם הבאה.
הרי גם סגרו לו את השער וגם רוצים ממנו מחיר מלא כדי לשבת בשער אחר. מסריח, אבל כשר.
ואולי זה יוביל למיגור התופעה שמשום מה הפכה לשגרה, כי זה ממש לא היה רק נגד בית"ר. פעם הבאה אותו אוהד(כלומר אותם 1000) יחשבו שוב ויצילו את עצמם. ליטרלי.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 16 נובמבר 2021, 14:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

7even כתב: 16 נובמבר 2021, 12:07
redrony כתב: 16 נובמבר 2021, 11:17
גזענות היא גרועה, שירי שואה הם גרועים וכל ההזתה הזו שנהיתה קיצונית בסופו של דבר גורמת גם לאלימות פיסית.
הרי מה זו סריקה של חפץ לכר הדשא על השוער אם לא אלימות.

אני באמת לא מבין את האוהדים עם עניין הסגירה של שער 5 - מה הם ציפו שהוא לא ייסגר?
לגבי לשלם מחיר מלא או לא...נכון, זה לא לעניין, אבל לפעמים עונש כזה + החלטה כזו של ההנהלה היא אולי מה שתגרום לאוהד כלשהו לחשוב פעמיים פעם הבאה.
הרי גם סגרו לו את השער וגם רוצים ממנו מחיר מלא כדי לשבת בשער אחר. מסריח, אבל כשר.
ואולי זה יוביל למגיר והתופעה שמשום מה הפכ לשגרה, כי זה ממש לא היה רק נגד בית"ר. פעם הבאה אותו אוהד(כלומר אותם 1000) יחשבו שוב ויצילו את עצמם. ליטרלי.
זה כבר דיון אחר. כבר כתבתי מה אני חושב על זה. תתפסו 3 אנשים ואל תתנו להם להכנס יותר ואם עברו על החוק תגישו נגדם תלונה במשטרה. הוכח כבר שזה לא גורם לאף אחד לחשוב, זה לא מעניין אותם פשוט, הם אוהדים את עצמם בעיקר
שליחת תגובה