אולטראס הפועל - בעד ונגד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

כבר היו להם משחקים בשער 11.
טוב לא יצא מזה (ובטח שלא שינוי)
אדום
קיבל.ה  745 לייקים

כן, שישבו ב-11 וישברו להם את היציע. רעיון נהדר...
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

משמאל לעץ כתב: 27 אוקטובר 2021, 21:15
פומפה כתב: 20 אוקטובר 2021, 13:27 אני לא כותב הרבה בפורום ודווקא שאני כן כותב זה על האולטראס. לצערי זה תמיד בקונוטציה שלילית. אתחיל ואומר שבאמת יש לי סלידה מהארגון. יותר נכון סלידה ממה שהוא הפך להיות. יתכן שחלק מהזורקים ואולי אפילו רובם לא מהאולטראס. עדיין, בתור ארגון שרואה את עצמו כ"ריבון" שער 5 הייתי מצפה שאם "טובת הקבוצה" היא נר לרגליכם תדאגו לעצור ולעמוד מול המנהג המטופש הזה שכבר נהיה נחלת הקבוצה. אתם רואים שזה פוגע, אתם רואים שרבע שעה המחצית נפתחת באיחור, לא תצעקו כפי שאתם עושים כל כך טוב על אוהדים שיושבים/עומדים ביציע ולפעמים לא בא להם לעודד? כשזה נוח ומתאים אז צועקים ועושים מה שצריך. כשזה לא עולה בקנה אחד עם הערכים שלכם אז זה לא שווה התייחסות.
אשתף במקרה שקרה לי בתחילת המשחק. הגעתי עם אחי ועמדנו באזור צדדי יחסית של שער 5 מתוך ידיעה שאנחנו לא מתכוונים לעודד כל המשחק. דבר שהוא כמובן זכותנו. בשלב מסוים הגיע נציג של האולטראס - שיכור כמובן עם ריח חזק של אלכוהול והכריח אותנו להניף את השקיות שחולקו לפני תחילת המשחק. אני ואחי אמרנו תודה אבל לא ובאותה שנייה ספגנו קללות של אתם אוהדי הפועל יכלבים?! מי אתם? תרימו את השקיות מהר ועוד שלל דברים יפים. כשלא הרמנו הוא התחיל להתקרב בצורה אלימה וזה לא היה רחוק ממכות כמו שקרה ביציע ממול במהלך המשחק. אז אני שואל - מי אתם בכלל ארגון האולטראס וחבריו שתחליטו ליושבי שער 5 מה לעשות? מי שמכם ריבון על שאר הקהל? האם רכשתם בכספכם את הזכויות הבלעדיות על השער הזה?! כל התסכול הזה נובע מתהליך שאני רואה לנגד עיניי שמתרחש כבר כמה שנים עם הארגון הזה. אנחנו כבר ממש לא רחוקים מההם ממול שהרביצו לאוהדים שלהם באמצע המשחק. האולטראס הוא ארגון שמטיף לשנאה, מחפש כל הזמן את מי לקלל ועם מי לריב ובעיקר עושה נזק לקבוצה הרבה יותר ממה שהוא מועיל. תודה רבה על התפאורה והעידוד, אבל אם מקבלים גם את כל ה"טוב" שמגיע ביחד עם זה אולי שווה לוותר על התענוג. הגיע הזמן שנוקיע את הארגון הזה ואת אוהדיו לפני שיהיה מאוחר ונהפוך ללה פמיליה 2.
זהו פרקתי שיהיה יום טוב לכולם.
אתה אשכרה כתבת בגאווה שסרבת להשתתף בתפאורה שהכינו בשביל הקבוצה? אין לך טיפת בושה? גם אני הייתי מקלל אותם במקומם ושואל אם אתם כלבים. מי שלא מוכן להרים דגלון או בלון לא צריך לשבת בשער 5 ואין איך להפוך את זה.
זה שאתה מתגאה בזה רק מוכיח שאתה סתם הייטר, מרדן, ותומך במלחמת אחים.
לא שאני מתומכי האולטראס, אבל אוהדים כמוך זה המיץ של הזבל ובטח יותר גרועים מהאולטראס (וזה לא קל).
הנה עוד אחד שחושב ששער 5 הוא של אבא שלו.
מהאנשים שהביאו לכם את ״אני הפועל, מי אתה בכלל?״ שאיזה ילד מטופש אמר לגוטליב באימון הפתיחה.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

שער 5 איננו שייך לאבא של אף אחד, אך הוא מוגדר מזה שנות דור כשער של עידוד בלתי פוסק בעמידה. גם אם רכשת מנוי לשער זה, שכעת מכיל כ-5000 מושבים, תוכל לצפות במשחק בנחת יחסית אם תתיישב בצדו הימני של היציע, קרי בסמוך לשער 2. אינני רואה כל הצדקה, ויש שיראו בכך התרסה, באם אוהד יתמקם במקום מושבם של האוהדים השרופים וינסה לצפות במשחק בישיבה/לא ישתתף במקהלת העידוד. חזקה על אותו אוהד לדעת כי התרסה שכזו תגרור קרוב לוודאי לחיכוכים בין אוהדי הפועל בתוך היציע שמוטב היה לכל הצדדים לולא היו באים לעולם.
שער 5 זה הלב
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוקטובר 2021, 14:18 שער 5 איננו שייך לאבא של אף אחד, אך הוא מוגדר מזה שנות דור כשער של עידוד בלתי פוסק בעמידה. גם אם רכשת מנוי לשער זה, שכעת מכיל כ-5000 מושבים, תוכל לצפות במשחק בנחת יחסית אם תתיישב בצדו הימני של היציע, קרי בסמוך לשער 2. אינני רואה כל הצדקה, ויש שיראו בכך התרסה, באם אוהד יתמקם במקום מושבם של האוהדים השרופים וינסה לצפות במשחק בישיבה/לא ישתתף במקהלת העידוד. חזקה על אותו אוהד לדעת כי התרסה שכזו תגרור קרוב לוודאי לחיכוכים בין אוהדי הפועל בתוך היציע שמוטב היה לכל הצדדים לולא היו באים לעולם.
מה לא היה ברור ב:
עמדנו באזור צדדי יחסית של שער 5
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

האדס כתב: 27 אוקטובר 2021, 16:09 הכי מסתורי, גם גוגל אגב אתר מאוד מסתורי. תנסה אותו
וואלה ניסיתי וחוץ מכל מיני כתבות של ספורט 5, לא מצאתי כלום מעניין
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

לירון האדום כתב: 28 אוקטובר 2021, 15:12
האדס כתב: 27 אוקטובר 2021, 16:09 הכי מסתורי, גם גוגל אגב אתר מאוד מסתורי. תנסה אותו
קיבלו קנס של 60 אלף יורו, אבל למעלה מ20 אוהדים נעצרו וצריך לראות מה הם יקבלו.

אחד כבר קיבל באבי אביהו
https://amp.france24.com/en/live-news/2 ... -incidents
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

D red imperia כתב: 28 אוקטובר 2021, 14:18 שער 5 איננו שייך לאבא של אף אחד, אך הוא מוגדר מזה שנות דור כשער של עידוד בלתי פוסק בעמידה. גם אם רכשת מנוי לשער זה, שכעת מכיל כ-5000 מושבים, תוכל לצפות במשחק בנחת יחסית אם תתיישב בצדו הימני של היציע, קרי בסמוך לשער 2. אינני רואה כל הצדקה, ויש שיראו בכך התרסה, באם אוהד יתמקם במקום מושבם של האוהדים השרופים וינסה לצפות במשחק בישיבה/לא ישתתף במקהלת העידוד. חזקה על אותו אוהד לדעת כי התרסה שכזו תגרור קרוב לוודאי לחיכוכים בין אוהדי הפועל בתוך היציע שמוטב היה לכל הצדדים לולא היו באים לעולם.
למה שלא תעברו פשוט לשער 11 כל אלו הקוראים לעצמם אולטראס או מרגישים אחראים על המושג הפועל(לא חייב שני התנאים יחד)?
תעודדו, תקללו, תשירו שירי נאצה, תאחלו גטו ושואה וסרטן, תשלחו שחקני כדורגל ושופטים להזדיין, למשרפות, למחנות השמדה, לקברי אחים בפולין.
תזרקו גם מצתים, וכוסות, וסיגריות אלקטרוניות, ואוכל וכו' וכו' וכו'....
קיצר כללל מה שאתם עושים היום......פשוט תעשו את זה משם. רחוק מאיתנו. רחוק מאלו שאוהבים את הפועל אך לא מוכנים שזה ילווה בכל הדברים האלה.

עשו לכולנו טובה תעברו לשם, רחוק מאיתנו. תעשו שם מה שאתם רוצים. תשאירו את שער 5 לאלו שלא מוכנים להשתתף בטמטום שלכם כשאתם מגיעים שיכורים מסטולים אחרי 3 ג'וינטים.
ותשאירו את ההורים עם הילדים משער 7 נקיים מכל הרעל שאתם מחדירים להם מהיציע הסמוך.

תעברו לשם בחיאת, רק תפטרו אותנו מהעונש הזה. הרוב המוחלט של הקהל בעד שתתעופפו, סתם שתדעו כן?
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 28 אוקטובר 2021, 17:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

לשבת או לא לעודד בתוך הגוש זה אכן פחות לגיטימי אבל לא על זה דובר.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

מסכים ב 100%. וגם, כל בחורה שמתלבשת חשוף שתיקח בחשבון שהתרסה כזו עלולה לגרור הטרדה מינית
פומפה
קיבל.ה  197 לייקים

7even כתב: 28 אוקטובר 2021, 15:58
למה שלא תעברו פשוט לשער 11 כל אלו הקוראים לעצמם אולטראס או מרגישים אחראים על המושג הפועל(לא חייב שני התנאים יחד)?
תעודדו, תקללו, תשירו שירי נאצה, תאחלו גטו ושואה וסרטן, תשלחו שחקני כדורגל ושופטים להזדיין, למשרפות, למחנות השמדה, לקברי אחים בפולין.
קיצר כללל מה שאתם עושים היום......פשוט תעשו את זה משם. רחוק מאיתנו. רחוק מאלו שאוהבים את הפועל אך לא מוכנים שזה ילווה בכל הדברים האלה.

עשו לכולנו טובה תעברו לשם, רחוק מאיתנו. תעשו שם מה שאתם רוצים. תשאירו את שער 5 לאלו שלא מוכנים להשתתף בטמטום שלכם כשאתם מגיעים שיכורים מסטולים אורי 3 ג'וינטים.
ותשאירו את ההורים עם הילדים משער 7 נקיים מכל הרעל שאתם מחדירים להם מהיציע הסמוך.

תעברו לשם בחיאת, רק תפטרו אותנו מהעונש הזה. הרוב המוחלט של הקהל בעד שתתעופפו, סתם שתדעו כן?
פשוט כתבת במדויק את מה שאני מרגיש.
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

אני לא חובב גדול של אולטראס הפועל, אבל יש פה כמה שהייתי רוצה שיעלמו מהיציע הרבה לפניהם
הפוסט קיבל 2 לייקיםRon.Tkruvi
פומפה
קיבל.ה  197 לייקים

Scofield כתב: 27 אוקטובר 2021, 22:38
פומפה כתב: 20 אוקטובר 2021, 13:27 אני לא כותב הרבה בפורום ודווקא שאני כן כותב זה על האולטראס. לצערי זה תמיד בקונוטציה שלילית. אתחיל ואומר שבאמת יש לי סלידה מהארגון. יותר נכון סלידה ממה שהוא הפך להיות. יתכן שחלק מהזורקים ואולי אפילו רובם לא מהאולטראס. עדיין, בתור ארגון שרואה את עצמו כ"ריבון" שער 5 הייתי מצפה שאם "טובת הקבוצה" היא נר לרגליכם תדאגו לעצור ולעמוד מול המנהג המטופש הזה שכבר נהיה נחלת הקבוצה. אתם רואים שזה פוגע, אתם רואים שרבע שעה המחצית נפתחת באיחור, לא תצעקו כפי שאתם עושים כל כך טוב על אוהדים שיושבים/עומדים ביציע ולפעמים לא בא להם לעודד? כשזה נוח ומתאים אז צועקים ועושים מה שצריך. כשזה לא עולה בקנה אחד עם הערכים שלכם אז זה לא שווה התייחסות.
אשתף במקרה שקרה לי בתחילת המשחק. הגעתי עם אחי ועמדנו באזור צדדי יחסית של שער 5 מתוך ידיעה שאנחנו לא מתכוונים לעודד כל המשחק. דבר שהוא כמובן זכותנו. בשלב מסוים הגיע נציג של האולטראס - שיכור כמובן עם ריח חזק של אלכוהול והכריח אותנו להניף את השקיות שחולקו לפני תחילת המשחק. אני ואחי אמרנו תודה אבל לא ובאותה שנייה ספגנו קללות של אתם אוהדי הפועל יכלבים?! מי אתם? תרימו את השקיות מהר ועוד שלל דברים יפים. כשלא הרמנו הוא התחיל להתקרב בצורה אלימה וזה לא היה רחוק ממכות כמו שקרה ביציע ממול במהלך המשחק. אז אני שואל - מי אתם בכלל ארגון האולטראס וחבריו שתחליטו ליושבי שער 5 מה לעשות? מי שמכם ריבון על שאר הקהל? האם רכשתם בכספכם את הזכויות הבלעדיות על השער הזה?! כל התסכול הזה נובע מתהליך שאני רואה לנגד עיניי שמתרחש כבר כמה שנים עם הארגון הזה. אנחנו כבר ממש לא רחוקים מההם ממול שהרביצו לאוהדים שלהם באמצע המשחק. האולטראס הוא ארגון שמטיף לשנאה, מחפש כל הזמן את מי לקלל ועם מי לריב ובעיקר עושה נזק לקבוצה הרבה יותר ממה שהוא מועיל. תודה רבה על התפאורה והעידוד, אבל אם מקבלים גם את כל ה"טוב" שמגיע ביחד עם זה אולי שווה לוותר על התענוג. הגיע הזמן שנוקיע את הארגון הזה ואת אוהדיו לפני שיהיה מאוחר ונהפוך ללה פמיליה 2.
זהו פרקתי שיהיה יום טוב לכולם.
כמובן שזה גועל נפש של מקרה ואנשים כאלה לא צריכים להיות ביציע בכלל, הכל נכון.
באותה נשימה - למה לשבת בשער 5? זה בסופו של דבר יציע עידוד (ומוגדר ככה, זו לא איזו שהיא הגדרה של האולטראס שהשתלטו עליו והגדירו אותו ככזה, זה יציע עידוד - פשוטו כמשמעו).
אם אין עניין בלעודד ואין עניין לקחת חלק בתפאורה, למה לא לשבת ביציע אחר? אפשר לעודד שם לא כל המשחק כמו שרשמת. זה מתאים בול, גם רואים יותר טוב.
סתם בשביל הטייטל של שער 5?
הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא המחיר הזול של מנוי לשער 5, אבל זה שווה את זה בשביל לשבת ביציע שלא מתאים לך?
ואני אנצל את זה כדי להגיד - יש ככ הרבה כאלה.
אני עומד באיזור הגוש כדי לעודד. במשחק נגד ביתר לפחות 10 אנשים עומדים מתחת לגוש, מטר מהבמה במרכז היציע - חלק צעירים וחלק מבוגרים, וצורחים שיורידו את הדגל כי לא רואים. בחייאת נו. אתם עומדים בלב של שער 5 בחיבוק ידיים ועוד מעיזים לבלבל את השכל שיורידו את הדגל כי היא מסתיר לכם את המשחק?

(ואני מדגיש - אני לא בא לבקר אותך, ומקרה כמו שאתה מתאר זה גועל נפש ומתאים ללה פמיליה, לצעוק על מישהו שיעודד זה הכי גרוע שיש, יותר מהאנשים שתיארתי ששוהים ביציע שלא מתאים להם, ותמיד חשבתי שלצעוק על מישהו שיעודד, או להתנהג בבריונות כדי שיעודדו, בואו, זה לא באמת כי חשוב לך שאותו אחד יעודד. מי שמתנהג ככה פשוט חשוב לו לצאת גבר כי ביטחון אין לו)
בגלל שכתבת בצורה מכבדת ולא כמו הבחור שכתב תגובה מעלייך אשמח לענות לך.
א. קניתי מנוי לשער 5 נטו כי המחיר אטרקטיבי לעומת שערים אחרים.
ב. כמו שכתבתי בכוונה עמדתי בצד של שער 5 ולא באמצע כי ידעתי שאני לא בא לעודד כל המשחק אלא מתי שאני ארצה וזה זכותי המלאה.
ג. זה יציע שמתאים לי בדיוק ואני נמצא שם שנים. אין שום סיבה שבגלל כמה אנשים שחושבים שזה מגניב וגברי כל היום לעשות בלאגן ולריב עם אחרים אני אשב בשער אחר.
באותה נשימה אני מבין את מה שכתבת. לכן לא התיישבתי באמצע שער 5 ואמרתי לאנשים שהם מסתירים לי. אבל לעמוד בצד של הצד של שער 5 ולא להרים בלון אני חושב שזה בסדר. מוזמן לחשוב אחרת ואני מכבד את דעתך - מה שאני לא מכבד זה "אוהדים" כמו החבר שרשם תגובה מעלייך. הוא מייצג בדיוק את מה שאני מדבר עליו ושמוביל לפילוג בקהל של הפועל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךרדפוקסScofield
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

7even כתב: 28 אוקטובר 2021, 11:46
ההוא שאמרו לו כתב: 28 אוקטובר 2021, 11:43 הם דחו את הדיון לראשון. האם יש איזשהו תסריט שבו הם מורים לדוגמה על סגירה של שער 5 ואז זה תקף למשחק נגד סכנין שמתקיים בראשון בערב?
מה רע בסגירה של שער 5 לנגיד... 4-5 משחקי בית, וההעברה של האוהדים שם לשער 11? זה מה שצריך לשאוף אליו כל מי שאוהב את הקבוצה.
מה עוד השער מייצר חוץ מנזק?

אני מהמר שבסקר זריז בין מנויים לשערים האחרים 90% יהיו בעד.

5 משחקים בשער 11 עם רשת ואני בטוח שהם ילמדו. הפועל והקהל שלה רק ירוויחו.
לא רק שאתה מביך את עצמך יותר ויותר ככל שהדיון מתעמק, אתה גם מציע פתרונות הזויים שרק יעמיקו את הבעיה.
מה אתה חושב שיקרה אם כל יושבי שער 5 יעברו לשבת בשער שהכי מזוהה עם מכבי? אני בטוח שזה רק יהפוך אותם לרגועים יותר, הרי אין מצב שהם ישברו חצי יציע וימלאו את החצי השני בגרפיטי וכתובות נאצה או משהו, בחייייים לא. הם "ילמדו"
הרשת תפתור את כל הבעיות :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 28 אוקטובר 2021, 19:53
7even כתב: 28 אוקטובר 2021, 11:46
ההוא שאמרו לו כתב: 28 אוקטובר 2021, 11:43 הם דחו את הדיון לראשון. האם יש איזשהו תסריט שבו הם מורים לדוגמה על סגירה של שער 5 ואז זה תקף למשחק נגד סכנין שמתקיים בראשון בערב?
מה רע בסגירה של שער 5 לנגיד... 4-5 משחקי בית, וההעברה של האוהדים שם לשער 11? זה מה שצריך לשאוף אליו כל מי שאוהב את הקבוצה.
מה עוד השער מייצר חוץ מנזק?

אני מהמר שבסקר זריז בין מנויים לשערים האחרים 90% יהיו בעד.

5 משחקים בשער 11 עם רשת ואני בטוח שהם ילמדו. הפועל והקהל שלה רק ירוויחו.
לא רק שאתה מביך את עצמך יותר ויותר ככל שהדיון מתעמק, אתה גם מציע פתרונות הזויים שרק יעמיקו את הבעיה.
מה אתה חושב שיקרה אם כל יושבי שער 5 יעברו לשבת בשער שהכי מזוהה עם מכבי? אני בטוח שזה רק יהפוך אותם לרגועים יותר, הרי אין מצב שהם ישברו חצי יציע וימלאו את החצי השני בגרפיטי וכתובות נאצה או משהו, בחייייים לא. הם "ילמדו"
הרשת תפתור את כל הבעיות :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
תודה שאתה רק מצדיק את הטענה המקובלת כל 90% מאוהדי הפועל, שהגרעין בשער 5
לא מייצר כלום חוץ מנזק. בלי קשר אפילו באיזה שער הם נמצאים.
יהיה טוב הפועל!
555
קיבל.ה  623 לייקים

כל המגיבים שפה שאומרים שהאולטראס עושים נזק מביכים את עצמם.
הפוסט קיבל לייק אחדקוקאין ואלכוהול
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

עשו לכולנו טובה תעברו לשם, רחוק מאיתנו. תעשו שם מה שאתם רוצים. תשאירו את שער 5 לאלו שלא מוכנים להשתתף בטמטום שלכם כשאתם מגיעים שיכורים מסטולים אחרי 3 ג'וינטים.

אני חושש שבלי האולטראס רוב הילדים לא יבואו לראות את הפועל, כי כדורגל אמיתי לא היה פה מאז עונת רן בן שמעון.
הפוסט קיבל לייק אחדD red imperia
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

555 כתב: 28 אוקטובר 2021, 23:03 כל המגיבים שפה שאומרים שהאולטראס עושים נזק מביכים את עצמם.
בוא נחשוב יחד, כי נראה שבלוגיקה אתה לא חזק.

שירי שואה - נזק
זריקת חפצים - נזק
ירידה לדשא לריב עם שחקן היריבה - נזק
שילוב קללות הזויות ובלתי פוסקות כמעט בכל שיר בערך - נזק

שוב אני שואל, במה אתם תורמים בעצם?
הרי אפילו כשאתם מעודדים(כביכול)...המילים הכי נפוצות אצליכם הן - שואה, נאצים, סרטן, גטו, תישרפו חיים, שרמוטות, מזדיינים, וכו וכו....

בקיצור - אתם לא תורמים בכלום. עשו טובה ואל תבואו.
לכו תמצאו לכם איזו קבוצה בליגה כלשהי, תעודדו אותה עם קללות, ונאצים ושואה וכו. אותנו תעזבו.
אם אפשר תפסיקו להגיע כבר מיום ראשון הקרוב.
בבקשה, תודה.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

בוא נשים את הדברים על השולחן מבחינת עידוד אולטראס הפועל הכי טובים בארץ,ואת האמת יש להם חלק גדול בהצלחת הקבוצה . אבל מצד שני יש דברים שאני לא מבין למה האגו משתלט ובכוח עושים דברים שיודעים שהרבה מאוד דברים מתנגדים להם, סבבה שיש להם דעות והכול בסדר אבל בסופו של דבר הם מייצגים את כל הקהל של הפועל המינמום זה לכבד את האוהדים אני חושב שהשלט מייצגים את הפועל ולא את ישראל מאוד מיותר ובתור ישראלי גאה זה מציק לי כל פעם , כן אני יודע למה הוא נועד וזה לא נגד מדינת ישראל אלא נגד הטרמפסטים אבל עדיין השלט הזה עושה לנו נזק מטורף . הרבה יחשבו שאני טועה ויכחישו אבל אחד הסיבות שכל היהודים העשירים לא מתעניינים בנו היא לדוגמא השלט הזה. הרי בן אדם עשיר מחול שבא להשקיע בקבוצת כדורגל במדינת ישראל זה אומר שהוא אוהב את המדינה ויש לו רצון לתרום לה ולמה שהוא יתרום להפועל שבעיני הקהל שלה הפועל לא מייצגת את ישראל ? איזה דרייב יש לו לקנות ולהשקיע בהפועל? גם שתהיה שואה למכבי, למה זה טוב ? זה פוגע בכל כך הרבה אנשים זה מאוד מיותר אפשר למצוא שיר יפה הרבה יותר על עליהם תאמינו לי.
אם הם היו מפסיקים עם שני הדברים העייקרים האלה כל השאר לא באמת מפריע לי (בכדורסל איפה אבא של רגב מפריע לי תאכלס מה הילד עשה לכם חוץ מלעבוד ?) הלוואי שיתמקדו בלעודד את הפועל כי בזה ברור לי שאין לאולטראס הפועל מתחרים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

Pegasus כתב: 29 אוקטובר 2021, 06:10 בוא נשים את הדברים על השולחן מבחינת עידוד אולטראס הפועל הכי טובים בארץ,ואת האמת יש להם חלק גדול בהצלחת הקבוצה . אבל מצד שני יש דברים שאני לא מבין למה האגו משתלט ובכוח עושים דברים שיודעים שהרבה מאוד דברים מתנגדים להם, סבבה שיש להם דעות והכול בסדר אבל בסופו של דבר הם מייצגים את כל הקהל של הפועל המינמום זה לכבד את האוהדים אני חושב שהשלט מייצגים את הפועל ולא את ישראל מאוד מיותר ובתור ישראלי גאה זה מציק לי כל פעם , כן אני יודע למה הוא נועד וזה לא נגד מדינת ישראל אלא נגד הטרמפסטים אבל עדיין השלט הזה עושה לנו נזק מטורף . הרבה יחשבו שאני טועה ויכחישו אבל אחד הסיבות שכל היהודים העשירים לא מתעניינים בנו היא לדוגמא השלט הזה. הרי בן אדם עשיר מחול שבא להשקיע בקבוצת כדורגל במדינת ישראל זה אומר שהוא אוהב את המדינה ויש לו רצון לתרום לה ולמה שהוא יתרום להפועל שבעיני הקהל שלה הפועל לא מייצגת את ישראל ? איזה דרייב יש לו לקנות ולהשקיע בהפועל? גם שתהיה שואה למכבי, למה זה טוב ? זה פוגע בכל כך הרבה אנשים זה מאוד מיותר אפשר למצוא שיר יפה הרבה יותר על עליהם תאמינו לי.
אם הם היו מפסיקים עם שני הדברים העייקרים האלה כל השאר לא באמת מפריע לי (בכדורסל איפה אבא של רגב מפריע לי תאכלס מה הילד עשה לכם חוץ מלעבוד ?) הלוואי שיתמקדו בלעודד את הפועל כי בזה ברור לי שאין לאולטראס הפועל מתחרים.
ידידי, אתה לא רואה את התגובות שלהם פה?
הם בטוחים ב-100% שהקבוצה שלהם. הם הורסים לה את התדמית השכם וערב ואז מתלוננים בלי הפסקה.
הם אפילו לא חושבים בטעות שיש איזו בעייה במה שהם עושים. מבחינתם לזרוק מצת על מגן יריב או לרדת לריב עם שחקן היריבה במגרש או לאחל לו להישרף חי עם הילדים והאמא זו זכות בתור אוהד הפועל. לא פחות!

צריך להגיד את האמת - הרוב המוחלט של הקהל האמיתי מאס בהם. כמו שאתה רואה בת'רד פה - אפילו שאר יושבי שער 5 מאסו בהם. אבל הם מסרבים להבין זאת. הלוואי ויפסיקו להגיע.
יהיה טוב הפועל!
555
קיבל.ה  623 לייקים

7even כתב: 29 אוקטובר 2021, 06:05
555 כתב: 28 אוקטובר 2021, 23:03 כל המגיבים שפה שאומרים שהאולטראס עושים נזק מביכים את עצמם.
בוא נחשוב יחד, כי נראה שבלוגיקה אתה לא חזק.

שירי שואה - נזק
זריקת חפצים - נזק
ירידה לדשא לריב עם שחקן היריבה - נזק
שילוב קללות הזויות ובלתי פוסקות כמעט בכל שיר בערך - נזק

שוב אני שואל, במה אתם תורמים בעצם?
הרי אפילו כשאתם מעודדים(כביכול)...המילים הכי נפוצות אצליכם הן - שואה, נאצים, סרטן, גטו, תישרפו חיים, שרמוטות, מזדיינים, וכו וכו....

בקיצור - אתם לא תורמים בכלום. עשו טובה ואל תבואו.
לכו תמצאו לכם איזו קבוצה בליגה כלשהי, תעודדו אותה עם קללות, ונאצים ושואה וכו. אותנו תעזבו.
אם אפשר תפסיקו להגיע כבר מיום ראשון הקרוב.
בבקשה, תודה.
חחחחחח
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מדגדג לי ממש לפתוח מעקב ולבדוק אחת לשבוע האם יושבי שער 5 כבר נענו לקריאה של 7even והפסיקו לבוא
הפוסט קיבל 2 לייקיםיפתח16אבו-דגל
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Ron.T כתב: 28 אוקטובר 2021, 23:05

אני חושש שבלי האולטראס רוב הילדים לא יבואו לראות את הפועל, כי כדורגל אמיתי לא היה פה מאז עונת רן בן שמעון.
האמת שיש בזה משהו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

Noam כתב: 29 אוקטובר 2021, 09:08 מדגדג לי ממש לפתוח מעקב ולבדוק אחת לשבוע האם יושבי שער 5 כבר נענו לקריאה של 7even והפסיקו לבוא
אם הם לא נענים לכרוז שמבקש מהם לא לזרוק חפצים למגרש, אז אין בי חשש שיענו לשלי, זה בסדר.
אני פשוט זורק להם את האמת בפנים, והיא - שיושבי רוב השערים לא ממש סובלים אותם, ומבחינתם עדיף שלא יגיעו למגרשים בכלל.
יהיה טוב הפועל!
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

Ron.T כתב:
לירון האדום כתב: 28 אוקטובר 2021, 15:12
קיבלו קנס של 60 אלף יורו, אבל למעלה מ20 אוהדים נעצרו וצריך לראות מה הם יקבלו.

אחד כבר קיבל באבי אביהו
https://amp.france24.com/en/live-news/2 ... -incidents
תודה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

D&3
קיבל.ה  820 לייקים

7even כתב: 29 אוקטובר 2021, 10:04
Noam כתב: 29 אוקטובר 2021, 09:08 מדגדג לי ממש לפתוח מעקב ולבדוק אחת לשבוע האם יושבי שער 5 כבר נענו לקריאה של 7even והפסיקו לבוא
אם הם לא נענים לכרוז שמבקש מהם לא לזרוק חפצים למגרש, אז אין בי חשש שיענו לשלי, זה בסדר.
אני פשוט זורק להם את האמת בפנים, והיא - שיושבי רוב השערים לא ממש סובלים אותם, ומבחינתם עדיף שלא יגיעו למגרשים בכלל.
בתור נציג מטעם עצמי של יושבי שער 13 בזמנו, אם הבחירה היא בינך ודומיך לבין האולטראס אז היא קלה במיוחד
הפוסט קיבל לייק אחדאבו-דגל
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

למיטב זיכרוני בהארכה בגמר גביע האחרון גם יושבי שער 7 הצטרפו בהמוניהם לשירת שתהיה שואה למכבי.

אז יאללה, ש7even יסתלק לשער 11 לכמה משחקים ויעבור חינןך מחדש.
הפוסט קיבל לייק אחדקוקאין ואלכוהול
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

7even כתב:
זרקו גם חפצים משער 7, אבל זה לא קשור בכלל. אני לא חושב אפילו לשנייה שמשהו מהקשקושים שנכתבו באשכול הזה קשור למציאות או שמישהו בכלל קורא אותו, אני פשוט נהנה לשמוע אותך מיילל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

תודה לנציגי האולטראס באשכול שממשיכים להרוס את המועדון גם בפורומים. הרי המועדון לא מעניין אתכם אז חבל על האנרגיות שלי.
תמשיכו עם השואה, והמשרפות, והגטו, והתישרפו חיים והסרטן והנאצים והשרמוטות והמזדיינים, וכל זה. שיהיה לכם בהצלחה.

חבל לי על כל האוהדים הטובים וההורים עם ילדים שרק רוצים לבוא וליהנות ונאלצים לשמוע אתכם.
אין ספק שחינוך מהבית זה לא משהו שקיים אצליכם, וגם הפועל ת"א זה לא משהו שמעניין אתכם, אלא בעיקר להגיע שיכורים מאלכוהול ומסטולים מירוק.
אני די מרחם עליכם בגדול. גם לא בגדול.

כולי תקווה שהפועל תל אביב תצליח למרות אנשים כמוכם.

הלוואי ונגיע ליום שבו תאמצו לכם איזה מועדון אחר.

בהצלחה, ורחמים.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםשלום תקווההוקיץ'פומפה
555
קיבל.ה  623 לייקים

7even כתב: 29 אוקטובר 2021, 12:05 תודה לנציגי האולטראס באשכול שממשיכים להרוס את המועדון גם בפורומים. הרי המועדון לא מעניין אתכם אז חבל על האנרגיות שלי.
תמשיכו עם השואה, והמשרפות, והגטו, והתישרפו חיים והסרטן והנאצים והשרמוטות והמזדיינים, וכל זה. שיהיה לכם בהצלחה.

חבל לי על כל האוהדים הטובים וההורים עם ילדים שרק רוצים לבוא וליהנות ונאלצים לשמוע אתכם.
אין ספק שחינוך מהבית זה לא משהו שקיים אצליכם, וגם הפועל ת"א זה לא משהו שמעניין אתכם, אלא בעיקר להגיע שיכורים מאלכוהול ומסטולים מירוק.

בהצלחה, ורחמים.
תפסיק להביך.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

חבל השהדיון פה נהיה אולטראס או לא. אני מניח שיש אוהדים שעושים נזק שחלקם שייך לאולטראס וחלקם לא. יש דברים אבסולוטיים שצריך להפסיק אותם. האולטראס אחראיים על העידוד - סבבה. בזה נגמר תפקידם. אין לו שום זכות להגיד לאף אחד מה לעשות, להלך אימים ביציע או לזרוק דברים לדשא. אותו דבר לכל אוהד אחר.

כתב לכם ״פומפה״: הוא יושב שער 5, זכותו. זכותו לשבת ולא לעודד בטח אם הוא יושב בצד. בואו נגיד שאני יכול לקבל שמי שיושב שמרכז לא צריך להתלונן על זה שהדגל מפריע לו (למרות שבמשחקי חוץ אם כולם יושבים יחד אז אני כן מצפה שאנשים יתחשבו - לדוגמא בנתניה הבן שלי ישב למעלה אני אמרתי לו מראש שאני יושב למטה).
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקססומךDe Niroאבו-דגל
red_boy
קיבל.ה  33 לייקים

7even כתב: 29 אוקטובר 2021, 12:05 תודה לנציגי האולטראס באשכול שממשיכים להרוס את המועדון גם בפורומים. הרי המועדון לא מעניין אתכם אז חבל על האנרגיות שלי.

בהצלחה, ורחמים.
יאללה יאללה יפה שקבעת שרוב הקהל לא רוצה את האולטראס.
אני חושב שבלי האולטראס אתה מביא 2000 אוהדים למשחק עם הגיהנום המקצועי שעברנו בעשור האחרון. חלק גדול מכך שעדיין יש ילדים ונערים שמושך אותם להגיע למשחקים שלנו זה האווירה ובטוח לא האפס הצלחות המקצועיות של המועדון ולא אוהדים כמוך שמתנהגים בדיוק כמו שאתה מתאר את האולטראס- אנטי ועם הראש בקיר.
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
555
קיבל.ה  623 לייקים

red_boy כתב: 29 אוקטובר 2021, 18:04

בהצלחה, ורחמים.
אני חושב שבלי האולטראס אתה מביא 2000 אוהדים למשחק עם הגיהנום המקצועי שעברנו בעשור האחרון. חלק גדול מכך שעדיין יש ילדים ונערים שמושך אותם להגיע למשחקים שלנו זה האווירה ובטוח לא האפס הצלחות המקצועיות של המועדון ולא אוהדים כמוך שמתנהגים בדיוק כמו שאתה מתאר את האולטראס- אנטי ועם הראש בקיר.
בלי האולטראס אין הפועל נו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

מגיע קרדיט גדול לאוהדים שמגיעים למשחקי הבית והחוץ ומעודדים , אבל המועדון יחגוג בעוד כשנה וחצי 100 שנים. להגיד שבלי הגוש המעודד אין קבוצה או אמירות דומות לאלו הן פשוט אמירות מקוממות ולא מכבדות את המועדון והעבר המפואר שלו שהקהל הוא חלק בלתי נפרד ממנו.
האם רובנו היינו אוהדים של המועדון ללא אוהדי העבר? לא.
בלומפילד היה מלא ב-15 אלף אוהדים כמעט בכל משחק בשנות השישים והשבעים (הפחות מוצלחות) , שלא לדבר על משחקים מרכזיים בשנות השמונים.
מתי נוסדו ארגוני האוהדים? בסוף שנות התשעים.
צריך ללמוד לכבד את ההיסטוריה של המועדון, וזה כולל הימנעות מאמירות שאין להן קשר למציאות ולהיסטוריה של המועדון.
צריך לתת כבוד לקהל שבעבר אולי פחות עודד בצורה מאורגנת , אבל מילא את בלומפילד כמעט בכל משחק וגם אם פחות עודד כגוש בודד , כשהיה מעודד יחד , האיצטדיון היה רועד עד כדי כך שהיית חושב שהיציע יתמוטט עוד שניה.
הקהל הזה תרם למועדון ולהיסטוריה המפוארת שלו לא פחות מהגוש המעודד של ימינו.
קצת כבוד להיסטוריה.בלי עבר אין עתיד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 29 אוקטובר 2021, 19:32, נערך 9 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

555 כתב: 29 אוקטובר 2021, 18:56

בהצלחה, ורחמים.
את הפועל תל אביב כדורסל הקים מחדש איש "אולטראס" ולאחר מכן הצטרפו אליו אנשים נהדרים נוספים כמו סקלי, לרנר ואורי שלף ז"ל.
בלי האולטראס לא היו מגיעים אוהדים בכלל והקבוצה היתה מתקשה לעלות ליגות במהירות ובחייך כל מי שהיה בכדורסל בליגה ב' ,א' וכו' שהמשחקים היו נגמרים ב60 הפרש (באמת 60 לא זרקתי מספר) והמשחק הראשון המעניין היה בערך מכבי פ"ת בגביע האיגוד, עד אז מה שדיי החזיק את הקבוצה הזו זה "האווירה" שבזכותה נמכרו כרטיסים.
איך אני יכול להגיד את זה בביטחון כזה? פשוט - היה הפועל תל אביב (של שאול) תבדוק כמה אוהדים הגיעו למשחקים בלי האולטראס - בודדים וגם זה כנראה אנשים שמכורים לסטטיסטיקה, בלי אולטראס, בלי כלום ועדיין לא הגיעו.
אז כן יש לגנות אלימות פיזית וזה דיי אידיוטי שצריך באמת לרשום את זה שזריקת חפצים לדשא היא אלימות גם מטומטמת וגם פחדנית אבל להגיד שכל התחלואה קשורה אליהם או ההצהרה הכי מטומטמת שכתובה כאן - שבלעדיהם יגיעו יותר אוהדים או יהיה יותר סבבה זה פשוט לא אוחז בשום מבחן מציאות שכבר התרחש.

*הכותב לא איש אולטראס (מדהים שגם את זה צריך לציין כאילו יש פוזיציה מעמדית כזו)
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
הפוסט קיבל 7 לייקיםred_boyRon.Tסומךאדום ותיקShachamאונישנקוTenacious D
555
קיבל.ה  623 לייקים

אבו-דגל כתב: 29 אוקטובר 2021, 19:36

את הפועל תל אביב כדורסל הקים מחדש איש "אולטראס" ולאחר מכן הצטרפו אליו אנשים נהדרים נוספים כמו סקלי, לרנר ואורי שלף ז"ל.
בלי האולטראס לא היו מגיעים אוהדים בכלל והקבוצה היתה מתקשה לעלות ליגות במהירות ובחייך כל מי שהיה בכדורסל בליגה ב' ,א' וכו' שהמשחקים היו נגמרים ב60 הפרש (באמת 60 לא זרקתי מספר) והמשחק הראשון המעניין היה בערך מכבי פ"ת בגביע האיגוד, עד אז מה שדיי החזיק את הקבוצה הזו זה "האווירה" שבזכותה נמכרו כרטיסים.
איך אני יכול להגיד את זה בביטחון כזה? פשוט - היה הפועל תל אביב (של שאול) תבדוק כמה אוהדים הגיעו למשחקים בלי האולטראס - בודדים וגם זה כנראה אנשים שמכורים לסטטיסטיקה, בלי אולטראס, בלי כלום ועדיין לא הגיעו.
אז כן יש לגנות אלימות פיזית וזה דיי אידיוטי שצריך באמת לרשום את זה שזריקת חפצים לדשא היא אלימות גם מטומטמת וגם פחדנית אבל להגיד שכל התחלואה קשורה אליהם או ההצהרה הכי מטומטמת שכתובה כאן - שבלעדיהם יגיעו יותר אוהדים או יהיה יותר סבבה זה פשוט לא אוחז בשום מבחן מציאות שכבר התרחש.

אתה צודק
555
קיבל.ה  623 לייקים

אפילו זריקת החפצים לא קשורה אליהם
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אבו-דגל כתב: 29 אוקטובר 2021, 19:36

אבו אתה צודק...

אבל גם אתה יודע שהאוירה שהייתה אז סביב אוסישקין, השם יקום דמו, וכל ההתנהלות סביב הכדורסל בימים ההם הייתה כזאת שנתנה רוח גבית מדהימה למהלך. וגם אז מידרו חלקים מהאולטראס כדי שלו יעשו נזקים.

גם אתה יודע שהאולטראס של שנות ה 2000 הראשונות שונה מהותית מזה של היום, ואני לא אתפלא אם אותו חלק ממודר הוא היום מנותני הטון באירגון.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

גם אתמול היו זריקות חפצים. פחות אבל עוד כואב. מישהו יודע להסביר למה לעזאזל?

אגב, יש מצב שהיו נותנים לסכנין פנדל חוזר אם הוא היה מחטיא, בגלל הכדור שנזרק משער חמש בזמן הבעיטה.
שליחת תגובה