ואר/הגול שנפסל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לירון האדום כתב: 19 אוקטובר 2021, 10:39
נועם שחם כתב: 19 אוקטובר 2021, 10:31
oleg neduda כתב: 19 אוקטובר 2021, 10:21

העלתי עכשיו תמונה שכוללת את הזוית היחידה שהראו. עכשיו תסביר לי מה ברור בדיוק מהזוית הזו

אגב, גם באולפן אחרי המשחק גוטמן ושות' אמרו שהיה פה נבדל של שחקן שלא היה מעורב במהלך (והצדיקו את הפסילה בגלל הזריקת חפצים)
אתה צוחק נכון? בתמונה שאתה מראה רואים בבירור 3 שחקני הפועל, כולל ורד, שנמצאים מאחרי קו ההגנה בזמן שטראורה מגיע לכדור. איך אפשר להסתכל על התמונה הזו ולחלוק על כך שורד בנבדל? מה קשור שחקן שלא מעורב במהלך? השחקן שהבקיע נמצא בנבדל הכי ברור שיש. לא מבין בכלל איפה יכולה להיות מחלוקת פה..
אם ורד עומד בקו אחד עם טראורה למה זה נבדל?
אוקיי, עכשיו הבנתי את הטענה. אבל תראה בהילוך החוזר, ורד לא בקו אחד עם טראורה. ורד לפחות חצי מטר קדימה.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

בכל מקרה שום דבר לא ברור מזוויות שהיו בטלוויזיה (אני גם לא ראיתי שום דבר בחדשות הספורט אבל אני מאמין להוקיץ ששם הראו זוית נורמלית).

בשום מקרה לא אמרתי שאין פה נבדל. אמרתי שאין פה שום דבר ברור ומן הראוי שהיו מראים פה לצופי הכדורגל הילוכים נורמליים כמו שמראים כמעט בכל משחק במקרים כאלה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אני שמח שהגול נפסל, כן נבדל לא נבדל. לא היו צריכים לשחק כדורגל בשניות האלה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

oleg neduda כתב: 19 אוקטובר 2021, 09:29
יובל כתב: 19 אוקטובר 2021, 02:17 הסתכלתי בשידור החוזר, ורד היה בנבדל של מטר כשטראורה בעט.
מטר נבדל בטוח לא היה.

אני לא יודע איך מצרפים תמונה, אבל תעצור את התקציר על רגע הבעיטה של טראורה ותראה שלכל היותר ורד היה בנבדל גבולי (גם ורד וגם טראורה אכן לפני קו ההגנה של בית"ר, אבל אם ורד לא עומד לפני טראורה אין פה נבדל). אי אפשר להבין באמת מהזוית של השידור אם יש נבדל או אין ופשוט הזוי שלא נתנו פה עוד זוית
אני אומר לך שהסתכלתי בשידור החוזר של המשחק המלא שבו הייתה הזווית של מצלמת ה-16 ושם ראו נבדל של מטר... אם אתה מתעקש אני אעלה תמונה:

תמונה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

נו, לפחות סגרנו את הדיון המיותר הזה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

יובל כתב: 19 אוקטובר 2021, 12:09
oleg neduda כתב: 19 אוקטובר 2021, 09:29
יובל כתב: 19 אוקטובר 2021, 02:17 הסתכלתי בשידור החוזר, ורד היה בנבדל של מטר כשטראורה בעט.
מטר נבדל בטוח לא היה.

אני לא יודע איך מצרפים תמונה, אבל תעצור את התקציר על רגע הבעיטה של טראורה ותראה שלכל היותר ורד היה בנבדל גבולי (גם ורד וגם טראורה אכן לפני קו ההגנה של בית"ר, אבל אם ורד לא עומד לפני טראורה אין פה נבדל). אי אפשר להבין באמת מהזוית של השידור אם יש נבדל או אין ופשוט הזוי שלא נתנו פה עוד זוית
אני אומר לך שהסתכלתי בשידור החוזר של המשחק המלא שבו הייתה הזווית של מצלמת ה-16 ושם ראו נבדל של מטר... אם אתה מתעקש אני אעלה תמונה:

תמונה
עכשיו שיכנעת אותי :)
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

אדום בבית כתב:
oleg neduda כתב: 19 אוקטובר 2021, 10:21
נועם שחם כתב: 19 אוקטובר 2021, 09:30 איזה גבולי, בחיאת? אופסייד ברור.
העלתי עכשיו תמונה שכוללת את הזוית היחידה שהראו. עכשיו תסביר לי מה ברור בדיוק מהזוית הזו

אגב, גם באולפן אחרי המשחק גוטמן ושות' אמרו שהיה פה נבדל של שחקן שלא היה מעורב במהלך (והצדיקו את הפסילה בגלל הזריקת חפצים)

הסתכלתי כמה פעמים בתקציר,
*לא ראיתי נבדל ,בטח לא כזה ברור (הייתי שמח לראות מזווית אחרת).
*לא ראיתי שום חפץ שנזרק לאורך כל המהלך.

בוא נראה מה תגיד הועדה לבילבול ביצים...
תמונה
תמונה
תמונה
היה נבדל,אבל למה לא הראו לנו בזמן השידור.
שליחת תגובה