הפועל נגד סכנין,31.10,20:15

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

לירון האדום כתב: 01 נובמבר 2021, 15:00
Hapolo כתב:לא היינו קרובים אפילו לשים גול להרים אין ספור כדורים לרחבה בשיטת מצליח זה לא כדורגל, משחקים על בן ביטון בהגזמה כאילו המטרה היא שרק הכדור יגיע אליו לא משנה איפה ואז יקרה הקסם.
לא איתגרנו את ההגנה של סכנין בכלל, כמה מסירות בין בלמים מעבירים כדור מאגף לאגף לא יכול לראות את הכדורגל העלוב הזה כבר, על מה לעזאזל משלמים לקלינגר חוץ ממקריות ומזל אין בנו כלום
מה ??
לא הינו קרובים להשקיע?
אזולאי 3 גולים ועוד מצב של ורד שפספס

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
סליחה? לשני הבישולים האלה של קנדיל לשחקני ההתקפה שלנו אתה קורא כדורגל?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Hapolo כתב:
לירון האדום כתב: 01 נובמבר 2021, 15:00
Hapolo כתב:לא היינו קרובים אפילו לשים גול להרים אין ספור כדורים לרחבה בשיטת מצליח זה לא כדורגל, משחקים על בן ביטון בהגזמה כאילו המטרה היא שרק הכדור יגיע אליו לא משנה איפה ואז יקרה הקסם.
לא איתגרנו את ההגנה של סכנין בכלל, כמה מסירות בין בלמים מעבירים כדור מאגף לאגף לא יכול לראות את הכדורגל העלוב הזה כבר, על מה לעזאזל משלמים לקלינגר חוץ ממקריות ומזל אין בנו כלום
מה ??
לא הינו קרובים להשקיע?
אזולאי 3 גולים ועוד מצב של ורד שפספס

סליחה? לשני הבישולים האלה של קנדיל לשחקני ההתקפה שלנו אתה קורא כדורגל?
אה איזה באסה שהגענו למצבים בעקבות לחץ בחצי של היריב ובגלל טעות.
מצד שני היו כמה מהלכי כדורים טובים שרוסה בעט לשמיים, ורד פספס, תומר פספס.
כדורים שרקו ברחבה

redrony
קיבל.ה  622 לייקים

הזדמנות אמיתית לגול בחצי הראשון היה רק אזולאי בדאבל פס עם רוסה (או מי שזה לא היה ). המצב הראשן היה נבדל 3 מטר והשני רבע מצב.
חצי שני היו כל מיני רבעי מצבים, גם הפספוס של ורד, גם ביטון מתוך הרחבה. זה בכל מקרה לא מצבים מספיק טובים בשביל להבקיע מהם.
מה שכן, לחץ צריך להמשיך לעשות כי אולי אם מתישהו ישחקו בהפועל שחקנים שמסוגלים לייצר מצבים אמיתיים אז דרך לחץ זה יקרה יותר ולמרות שזה יישמע מצחיק אחרי אתמול זה גם מונע מהיריבה לאיים עלינו. (לא באמת מצחיק כי סכנין באמת שלא עשו אתמול כלום). עד ה 0:2 ששם כבר הפועל הימרו היה להם את המצב של מלמד בחצי הראשון וזהו. גם הפנדל לא היה מצב
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

redrony כתב: 01 נובמבר 2021, 12:57
shai.m כתב: 31 אוקטובר 2021, 23:53 אני עדיין קצת בהלם מהמשחק הזה. אפשר להגיד על הפועל הכול כמעט. נכון, אין רגל מסיימת, אולי אין אופי, אולי ניהול כושל של משחק. אבל וואלה זה לא משחק של 3-0. לא יודע מה קרה הערב אבל זה לא משקף את מה שראיתי.
יצאנו פראיירים כהרגלנו בקודש, זה היה ונגמר. הפנים קדימה אל הדרבי. יאללה הפועל.
אם היה נגמר 0:1 היית מרגיש יותר טוב?
אתה יודע מה? כן. מה זה כל כל מנותק מהמציאות?
הרי אני ואתה יודעחם שעם קבוצה קצת יותר רצינית היינו מנצחים את ביתר 3-0 ובכל זאת גם אני וגם אתה הרגשנו טוב מאוד אחרי ה 0-1 הדחוק בדקה 94 נכון?
שמע, אין מה לעשות אנחנו לא משחקים טיקי טקה. זו הקבוה וזה הפועל מה נעשה אחי.
i stand with israel :brokenheart:
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

shai.m כתב: 02 נובמבר 2021, 02:08
shai.m כתב: 31 אוקטובר 2021, 23:53 אני עדיין קצת בהלם מהמשחק הזה. אפשר להגיד על הפועל הכול כמעט. נכון, אין רגל מסיימת, אולי אין אופי, אולי ניהול כושל של משחק. אבל וואלה זה לא משחק של 3-0. לא יודע מה קרה הערב אבל זה לא משקף את מה שראיתי.
יצאנו פראיירים כהרגלנו בקודש, זה היה ונגמר. הפנים קדימה אל הדרבי. יאללה הפועל.
הרי אני ואתה יודעחם שעם קבוצה קצת יותר רצינית היינו מנצחים את ביתר 3-0 ובכל זאת גם אני וגם אתה הרגשנו טוב מאוד אחרי ה 0-1 הדחוק בדקה 94 נכון?
לא עניין של מנותק מהמציאות, עניין של פרגמטיות. להפסיד 0:1 לסכנין בבית זה חרא, 0:3 אותו חרא, בטח במשחק כזה. נכון שאתה מסתכל אחורה ואומר מה, במשחק כזה הובסנו? אבל זה לא משנה.
הדוגמה שנתת היא בדיוק הפוכה.. :)
בסוף נצחון הוא נצחון והפסד הוא הפסד. אם זה היה דרבי, מילא, אבל במשחק הזה ה 0:3 באמת שלא אומר כלום. לא על היכולות שלנו ולא מה צריך לקחת קדימה. הדבר היחיד שכן צריך לקחת קדימה זה להבין את המגבלה ההתקפית החמורה של הקבוצה הזו ולנסות לטפל בה
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

במצב של 1-0 בדקות האחרונות צריך לשחק התקפי ולהפקיר את ההגנה כמו שעשינו. מה ההבדל בין 1-0 ל3-0 ? זה אותו ניקוד בסוף של 0 נק המטרה זה לנסות להשוות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש הבדל.יש השפעה פסיכולוגית על השחקנים למשחק הבא.
הפרש השערים.
הפסד 3-0 לא יכול להיות כמו הפסד 1-0.
זה ממש לא משנה מה היו הנסיבות.
להפך , זה שזה קרה בסוף רק מכביד על תחושות השחקנים והצוות בסיום המשחק.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

De Niro כתב: 02 נובמבר 2021, 11:14 יש הבדל.יש השפעה פסיכולוגית על השחקנים למשחק הבא.
הפרש השערים.
הפסד 3-0 לא יכול להיות כמו הפסד 1-0.
זה ממש לא משנה מה היו הנסיבות.
להפך , זה שזה קרה בסוף רק מכביד על תחושות השחקנים והצוות בסיום המשחק.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
וזה לא רע שוק כזה
לפעמים זה יותר מפקס
וברור שעדיף להסתכן בלקבל עוד גולים, בכדי לצאת עם ניקוד.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

redrony כתב: 02 נובמבר 2021, 10:49
shai.m כתב: 02 נובמבר 2021, 02:08
לא עניין של מנותק מהמציאות, עניין של פרגמטיות. להפסיד 0:1 לסכנין בבית זה חרא, 0:3 אותו חרא, בטח במשחק כזה. נכון שאתה מסתכל אחורה ואומר מה, במשחק כזה הובסנו? אבל זה לא משנה.
הדוגמה שנתת היא בדיוק הפוכה.. :)
בסוף נצחון הוא נצחון והפסד הוא הפסד. אם זה היה דרבי, מילא, אבל במשחק הזה ה 0:3 באמת שלא אומר כלום. לא על היכולות שלנו ולא מה צריך לקחת קדימה. הדבר היחיד שכן צריך לקחת קדימה זה להבין את המגבלה ההתקפית החמורה של הקבוצה הזו ולנסות לטפל בה
תראה, עם רוב הדברים אני מסכים אבל לקבל 2 לסיום סיומת בצורה כזו זה מעיד כל אופי מבחינתי אתה מבין?
לפעמים גם צריך לדעת איך להפסיד מה נעשה.
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךDe Niro
שליחת תגובה