יום ראשון: 20:45 דרבי !

פורום אוהדי הפועל תל אביב
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

פאול ברור
shaolin232 כתב: 07 נובמבר 2021, 22:42 לא היה פאול על שטקוס של ייני ברחבת החמש?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 22:54
teknoboy כתב:
זה לא העניין.
העניין הוא שכשאתה משחק עם שלושה אנשים פחות או יותר אקראיים בתור בלמים, אתה לא יכול ששיטת המשחק שלך תהיה שהקבוצה השנייה תהיה כל הזמן שלושים מטר מהשער שלך ולקוות לטוב.
זה נכון.אבל האם זו הייתה הנחיה של המאמן?
השחקנים רצו לשמור על היתרון.קשה מאד לשנות את זה.
ונניח שלא היינו 30 מטרים מהשער האם זה בהכרח היה משיג לנו את הנצחון הערב? לא בטוח

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
מה זה קשה לשנות? זה לא בדיוק העבודה שהוא מקבל עליה כסף?
טקנו , אם אתה חושב שבדרבי כשאתה מוביל בעשרה שחקנים אפשר בהנחיה מהקווים להזיז את כולם 20 מטר קדימה אז לא.זה לא עובד ככה.
השחקנים היו שפוכים מדקה 60 אז על איזו הנעת כדור מדובר.

Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

ברגע שנכנס הגול, היה ברור שזה הולך להיות משחק של חצי מגרש להשכיר. בעצם איזה חצי מגרש, הפועל לא ניסתה להתרחק יותר מ-30 מטר מהשער שלה. דפוס שכראה קבוע בדי.אנ.איי של המועדון הזה, עוד הרבה לפני קלינגר. כל-כך חבל, אחרי הגול מכבי פשוט חירבנו במכנסיים. מסירות לשום מקום, חוסר בטחון. במקום להמשיך ללחוץ ולטרוף את המגרש. רק קבוצה של לוזרים יורדים לבונקר לשמונים דקות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioHapolo
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

ברק יצחקי בן 37 מה הולך פה למה הוא נראה ככה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

ספורט 5 ב*י *****.
גם אם יראו הילוך חוזר של הגול 100 פעם לא ידברו על העבירה על שטקוס. בדיוק כמו שלא דיברו על העבירה על גוטליב בגמר.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

אפשר לדבר על האדום?
הוא לא בעט בכדור קודם? סבבה אז זה עבירה אבל אדום?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 22:57
Ron.T כתב:
De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 22:52 מרכז ההגנה שלנו טוב?

איך היו הקישור וההתקפה ?
לא טובים.אבל הכל מתחיל בבטחון במשחק ההגנה.מול הקטנות זה יכול להספיק מול הגדולות נתקשה הרבה יותר.

אתה לא חושב שלמערך שהוא עלה איתו, החילופים ההזויים והתעקשות על ורד הנוכח נפקד לאורך רוב המשחק יש בזה משהו? הבן אדם זרק לנו לפח הזדמנות היסטורית לנצח דרבי.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Xavi כתב: 07 נובמבר 2021, 23:02 אפשר לדבר על האדום?
בוא נדבר.

זה אדום ישיר.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

gershon כתב:ספורט 5 ב*י *****.
גם אם יראו הילוך חוזר של הגול 100 פעם לא ידברו על העבירה על שטקוס. בדיוק כמו שלא דיברו על העבירה על גוטליב בגמר.
הייתה עבירה?

gershon
קיבל.ה  224 לייקים

De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 23:02
gershon כתב:ספורט 5 ב*י *****.
הייתה עבירה?

כן!
שים לב איך ייני נותן לו כתף בזמן הקפיצה ברחבת החמש ובגלל זה שטקוס נופל לא טוב.
ויודע מה, גם אם זה גבולי, וזה לא, לפחות שיזכירו את זה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 22:57
Ron.T כתב: איך היו הקישור וההתקפה ?
לא טובים.אבל הכל מתחיל בבטחון במשחק ההגנה.מול הקטנות זה יכול להספיק מול הגדולות נתקשה הרבה יותר.

אתה לא חושב שלמערך שהוא עלה איתו, החילופים ההזויים והתעקשות על ורד הנוכח נפקד לאורך רוב המשחק יש בזה משהו? הבן אדם זרק לנו לפח הזדמנות היסטורית לנצח דרבי.
אני מסכים לגבי ורד.
אבל מה האפשרויות שיש לו על הספסל.
אני לא מסכים שהוא זרק נצחון לפח.
ספגנו שער די מקרי.
אם יש טענה היא צריכה להיות למי שהורחק או למי שהביא אותו במקום להביא בלם ראוי להרכב.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 07 נובמבר 2021, 23:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
555
קיבל.ה  623 לייקים

gershon כתב: 07 נובמבר 2021, 19:44 מקווה שאלוהים אדום היום, כי הוא הסיכוי היחיד שלנו
מישהו אחר קיבל אדום.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

די נו מהגול ששמנו (דקה ראשונה שהיה באמת משחק) לא ניסינו בכלל לשחק מה אתם מזיינים את השכל על דקה 60 ודקה 80 ואדום ו10 שחקנים ו11 שחקנים ורוסה או ורד.
הבעיה היא שאני באמת חושב שגם אם לא הגול הזה המשחק קורה באותה תצורה והכל מתחיל מהמאמן, פשוט מרגיש לי שגם אם טראורה לא מקבל אדום וגם אם פוסלים להם את הגול(ראיתי את המשחק על מיוט, מודה, לא הבנתי למה לא פסלו את את זה) אני מסיים את המשחק הזה כשבא לי להגיע מחרתיים לוולפסון ולהתנקש בקלינגר, וזה מהפעמים הראשונות שאני מבקר אותו פה בפורום לדעתי
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

אני איתך.
זה שהשחקן של מכבי מטר וחצי לא אומר אוטמטית שזה צהוב.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

555 כתב: 07 נובמבר 2021, 23:05
gershon כתב: 07 נובמבר 2021, 19:44 מקווה שאלוהים אדום היום, כי הוא הסיכוי היחיד שלנו
מישהו אחר קיבל אדום.
ועדיין, אלוהים לא היה אדום היום.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 07 נובמבר 2021, 23:05 די נו מהגול ששמנו (דקה ראשונה שהיה באמת משחק) לא ניסינו בכלל לשחק מה אתם מזיינים את השכל על דקה 60 ודקה 80 ואדום ו10 שחקנים ו11 שחקנים ורוסה או ורד.
הבעיה היא שאני באמת חושב שגם אם לא הגול הזה המשחק קורה באותה תצורה והכל מתחיל מהמאמן, פשוט מרגיש לי שגם אם טראורה לא מקבל אדום וגם אם פוסלים להם את הגול(ראיתי את המשחק על מיוט, מודה, לא הבנתי למה לא פסלו את את זה) אני מסיים את המשחק הזה כשבא לי להגיע מחרתיים לוולפסון ולהתנקש בקלינגר, וזה מהפעמים הראשונות שאני מבקר אותו פה בפורום לדעתי
כל מילה (חוץ מהמתנקש)
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

gershon כתב: 07 נובמבר 2021, 23:05
אני איתך.
זה שהשחקן של מכבי מטר וחצי לא אומר אוטמטית שזה צהוב.

אם זה לא אדום זה צהוב שני, חוסר אחריות
אבל לגבי העברה בתיבת החמש הזוי שלא נבדק בואר, הריי כל גול נבדק, מסתבר שמותר לעשות פאול בתיבת החמש
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני מניח שהשער נבדק ב-ואר והעבירה של טראורה נראית כמו צהוב ברור.

Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

gershon כתב: 07 נובמבר 2021, 23:06
555 כתב: 07 נובמבר 2021, 23:05
מישהו אחר קיבל אדום.
ועדיין, אלוהים לא היה אדום היום.
שטקוס היה היום סוג של אלוהים
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הרבה זמן לא סבלתי ככה באיצטדיון וזה במשחק שעוד איכשהו חילצנו תיקו

משחק נוראי שלנו, ממש נוראי
שום דבר לקחת ממנו, לא יודע מה צריך לשנות אבל ככה זה לא יעבוד, במזל לט יצאנו ב4 חתיכות

פנים קדימה, פאק מכבי
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonshaharot
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

דקה אחת בגן עדן.
89 דק' ותוספת זמן של גיהינום מתמשך.
ניצלנו בנס מול מכבי החלשה ביותר שאני זוכר מזה שנים ארוכות.

רק הפועל :hapoel:
הפוסט קיבל 4 לייקיםGiovanni GiorgioDe NiroCharmandergershon
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 23:10 אני מניח שהשער נבדק ב-ואר והעבירה של טראורה נראית כמו צהוב ברור.

למה אתה מניח שהשער נבדק?
הרי ידוע לך שאם הפועל כובשת את זה, מכבי הייתה מחכה על קו האמצע 3 דקות בזמן שהוואר בודק את זה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

gershon כתב:
De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 23:10 אני מניח שהשער נבדק ב-ואר והעבירה של טראורה נראית כמו צהוב ברור.

למה אתה מניח שהשער נבדק?
הרי ידוע לך שאם הפועל כובשת את זה, מכבי הייתה מחכה על קו האמצע 3 דקות בזמן שהוואר בודק את זה.
כי ה-ואר אמור לבדוק כל שער.
הראו הילוכים חוזרים לאחר השער.אני לא ראיתי עבירה.

gershon
קיבל.ה  224 לייקים

De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 23:32
gershon כתב:

למה אתה מניח שהשער נבדק?

אמור. כבר היו הרבה מקרים של שערים שלא נבדקו.
ובוא, זה לא שאם הוא היה בודק הייתי מאמין לו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

gershon כתב:
De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 23:32
gershon כתב: למה אתה מניח שהשער נבדק?

אמור. כבר היו הרבה מקרים של שערים שלא נבדקו.
ובוא, זה לא שאם הוא היה בודק הייתי מאמין לו.
אירועים כן.שערים פחות.

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

היה פאול על השוער. ייני נע לכיוון שטקוס ונוגע בו בתוך ה5. זה פאול.
אינתי עומרי, הפועל.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

האדום הצורר כתב: 07 נובמבר 2021, 23:36 היה פאול על השוער. ייני נע לכיוון שטקוס ונוגע בו בתוך ה5. זה פאול.
תודה.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא היה פאול
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

לא היה שום דבר
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 22:51
chimpfive כתב:
De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 22:47 נלחמנו.כל הכבוד לכולם.
מצחיק אותי הביקורת על המאמן כשיש לנו מרכז הגנה כל כך בינוני ואף חלש.

אמיתי? מי הביא את הערימת עולם 3 לעמדות הכי חשובות בקבוצת כדורגל? אמא של קלינגר?
לא יודע מי הביא.
יודע מה יש לנו וכל עוד זה מרכז ההגנה שלנו לא נתקדם לצמרת.

אתה רוצה רמז? אתה נראה כמו חור שחור ויש לך חלוץ שלא מתאים לליגה לאומית עולה לך בדרבי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

chimpfive כתב:
De Niro כתב: 07 נובמבר 2021, 22:51
chimpfive כתב: אמיתי? מי הביא את הערימת עולם 3 לעמדות הכי חשובות בקבוצת כדורגל? אמא של קלינגר?
לא יודע מי הביא.
יודע מה יש לנו וכל עוד זה מרכז ההגנה שלנו לא נתקדם לצמרת.

אתה רוצה רמז? אתה נראה כמו חור שחור ויש לך חלוץ שלא מתאים לליגה לאומית עולה לך בדרבי.
קלינגר שחרר את אבו עביד? לא בטוח

chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

טוב אז קלינגר ועד קישוט, תכלס צודק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ברור שיש לו אחריות.
אבל המהלך הכי קריטי שקרה בקיץ הוא הויתור על אבו עביד.ואם מדובר בכמה לירות , זה יעלה למועדון הרבה יותר אם נפסיד בגלל זה פלייאוף עליון.
אני אומר יש לך בלם ישראלי טוב לליגה אל תוותר עליו.

סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

למי שמחפש תקציר של המשחק:
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Charmander כתב: 08 נובמבר 2021, 00:49 למי שמחפש תקציר של המשחק:
גם לי זה הזכיר את הדרבי הזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

כל דרבי מהשנים האחרונות נראה ככה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אדם מביא איתו לקשר זוגי לא רק את עצמו במובן הטהור ביותר, הבסיסי, אלא גם את כל המטענים שצבר מיחסים קודמים. הם עיצבו אותו, משפיעים עליו. הדרבי התל-אביבי, גם סוג של מערכת יחסים, הוא לא רק מצב הקבוצות בעונה הנוכחית, ששונה מקודמותיה בכל מיני מובנים, אלא גם 20 משחקים ללא ניצחון אדום ועשור בלי שהפועל מגיעה למשחק מעל מכבי בטבלה. האם ההיסטוריה חייבת להיות מוטמעת בקבוצה, במאמן, בשחקנים? לא בהכרח, אבל היא בהחלט הופיעה לדרבי הזה.
הזיכרונות היו שם בעיקר מהצד של הפועל, מהצד של ניר קלינגר, שהתאהב בתדמית הלוחם שמוציא מים מהסלע, למרות שהקבוצה שלו יכולה להיראות אחרת לגמרי משנים קודמות. יחסי הכוחות בדרבי יכולים להיראות אחרת משנים קודמות. מכבי עם פתיחת עונה נוראית, להפועל יש סגל טוב בהרבה מזה שהתרגלה אליו, ועדיין הפועל הגיעה כדי לשרוד את הערב. היא שרדה, איכשהו, ואחד ממשחקי הדרבי הכי חד-צדדיים בשנים האחרונות הסתיים בשוויון בלוח התוצאות.
אחד מהמשחקים החד-צדדיים? איך אפשר לומר זאת כשלא מזמן הסתיים דרבי בתוצאה 0:4 ולפני זה כמה עם 0:3? אפשר. קלינגר הגיע למשחק בתחושה ששלישיית קניקובסקי-פריצה-קוואס, היא בערך MNM של פריז סן ז'רמן, כאילו כל מה שעבר על שתי הקבוצות מפתיחת העונה נשכח, נמחק. 25:75 אחוז החזקה בכדור למכבי, 0:12 בניסיונות הבקעה במשחק מסודר, העמדה הממוצעת בה ביצע דן גלזר (לא במשחק טוב) את הפעולות שלו הייתה דומה לזו של אושר דווידה, ששיחק חלוץ בצד השני. העמדה הממוצעת של סיאנדה קולו הייתה בתוך הרחבה של הפועל, דבר שלא רואים בכדורגל.
השער המוקדם נתן להפועל תירוץ להתגונן עוד יותר. האדום נתן תירוץ נוסף. זה הרגיש שהפועל זלזלה בעצמה, שהיא לא מאמינה שהיא מגיעה למשחק הזה מעמדת עליונות בטבלה, שרואה בעצמה נחותה לאו דווקא לצורך. יש כאלה שיגידו שהתוצאה מקדשת את האמצעים, שהנקודה היא מה שחשוב. למה? מי אמר שהפועל לא צריכה לנסות ואף להצליח לנצח דרבי? להיפך, זה שמכבי לא ניצחה משחק כזה דווקא מראה כמה היא פגיעה ומבולבלת. עם הגישה הזו הפועל יצאה בנס.
לנס, אגב, קוראים ארנסטס שטקוס, עם שתי הצלות ענקיות, אבל ממש ענקיות ולא רק כדרך דיבור, אחת מהן בסגנון גורדון בנקס והמהלך שקיבל את הכינוי "הצלת המאה". סיבה נוספת לכך, ופה לא מדובר בנס אלא בעניין שכבר התרגלנו אליו, היא חוסר היצירתיות הקבוצתית במשחק של מכבי, שמתבסס יותר מדי על הגבהות. מבחינה אישית סטיפה פריצה עשה המון דברים יפים, גם אם לא הצליח להבקיע עם אחת הנגיחות שלו, גבי קניקובסקי היה הבולט בחלק הקדמי, ברנדלי קוואס כבש שער שלישי ברציפות בכל המסגרות, אבל קבוצתית זה לא מחובר, בעיקר לא מתוחכם.
ברוב המשחק זה היה שטקוס נגד מכבי. בעצם שטקוס ודווידה, שמלבד השער שכבש היה היחיד שגם יצא מעט קדימה. דווידה שיחק בעמדה זרה לו, כחלוץ מרכזי במערך שלושה בלמים. ברק יצחקי הציב את השחקנים שלו בצורה דומה, עם קוואס וקניקובסקי מאחורי פריצה. בסידור שחקנים כזה הוא צריך לקבל יותר פעולות התקפיות מהמגינים שלו, אלה שאמורים לרווח את המשחק. צד ימין, של אנדרה ז'ראלדש, לא היה פעיל התקפית. המגן הפורטוגלי הפסיד 100 אחוז מהמאבקים ההתקפיים שלו במשחק.
הפעם גם הקישור של מכבי לא היה בעניינים ונראה שהפתרון יהיה חייב לבוא בדמות קניקובסקי באמצע, בסגנון הסידור מהמשחק האחרון מול הלסינקי, אלא אם יצחקי, או מאמן חדש שיגיע בפגרה, יחליט להמשיך בדרך בו סודרו השחקנים על המגרש אתמול. ההפתעה בשינוי המערך הייתה סבירה (לא לשכוח שהביקורת על ואן לוון הייתה שאינו משנה) – השער של הפועל לא הגיע בגללה אלא כי שרן ייני, שפתח כבלם שלישי, עלה לעמדה גבוה כדי לנגוח את הכדור ודן איינבינדר, בחכמה רבה, שלח אותו לצד השני מיד בנגיעה אחת.
זה היה מהלך נפלא של איינבינדר, אבל בערך המהלך ההתקפי היחידי של הפועל במשחק. אפשר וצריך להתלהב מדקות של הגנה טובה – שי אליאס, קשר במקור, רשם 8 תיקולים מוצלחים מתשעה ניסיונות – אבל הפועל נמצאת בתוך רצף של 20 משחקים ללא ניצחון על היריבה הגדולה. החכמה כדי לשבור את הרצף היא להתעלם ממנו, לשים בצד את התדמית המקצועית שנוצרה, ואת הסוויץ' הזה לא ראינו. אולי ככה זה כשאתה מתרגל להיות אנדרדוג מובהק. בדרך הזו לרוב גם נשארים אנדרדוג מובהק

אורי קופר
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אגב, אתמול נכבש השער השני שלנו העונה במחצית הראשונה, כל השאר נכבשו במחצית השנייה. השער אתמול מצטרף לשער של רוסה נגד פת
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
Or_5
קיבל.ה  49 לייקים

ראיתי בערך 30 פעם את הגול שלהם ואין ספק שזה ספק עבירה על שטקוס והבעיה היא שבמידה וזה היה לכיוון ההפוך כולנו יודעים שהספק היה הופך מספק עבירה לעבירה ברורה!
לדעתי היה מקום לוטר להתערב ולהראות את זה לרנשרייבר רואים בברור ששחקן שלהם מפריע לשטקוס בתוך תיבת החמש לעלות לכדור!
בלי קשר שיחקנו מזעזע! מאמן חלש מאוד
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

זה שער. הואר כנראה בדק את המקרה והחליט שאין פה עבירה ולכן אין מה לערער על ההחלטה של השופט לאשר את השער. זה בכל מקרה גבולי, ואם את השער שלהם בדרבי שנה שעברה אישרו, עם עבירה ברורה על שטקוס, כאן לא היה סיכוי לביטול.
שליחת תגובה