תיבת החמש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה לא צריך "להתעסק בזה".
בסך הכל ביקשתי ממך מקרה אחד בו שופטים דפקו אותם בסיטואציה קריטית של משחק בשנתיים האחרונות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 נובמבר 2021, 15:45 אתה לא צריך "להתעסק בזה".
בסך הכל ביקשתי ממך מקרה אחד בו שופטים דפקו אותם בסיטואציה קריטית של משחק בשנתיים האחרונות.
אתה רוצה שאני אעבור עכשיו על 80 משחקים ביוטיוב? למה, מה ייצא לי מזה? אם אני אמצא את המקרים הזה זה ישנה את דעתך? מספיק אני מבזבז זמן להתקשקש איתך פה על משהו שלא יוביל לכלום.
אני מנסה להעביר לך איזשהוא מסר ואתה מתעלם ממנו. לגיטימי. אני באמת מקווה בשבילך שתתמקד קדימה בדברים החשובים
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בוא נגיד שאם היה מקרה אחד שבו שופט דפק אותם בסיטואציה קריטית של משחק, ובטח אם היו הרבה מקרים כאלה - היית כבר זוכר לפחות אחד כזה.
המסר שלך נחמד. במבחן המציאות הוא לא רלוונטי.

אגב אפרופו יוטיוב. מצורף פנדל לפי חוקי מכבי (לא באמת הייתי צריך לחפש, זה פשוט הפנדל הכי הזוי שזכור לי שנשרק):
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 נובמבר 2021, 15:52 בוא נגיד שאם היה מקרה אחד שבו שופט דפק אותם בסיטואציה קריטית של משחק, ובטח אם היו הרבה מקרים כאלה - היית כבר זוכר לפחות אחד כזה.
המסר שלך נחמד. במבחן המציאות הוא לא רלוונטי.

אגב אפרופו יוטיוב. מצורף פנדל לפי חוקי מכבי (לא באמת הייתי צריך לחפש, זה פשוט הפנדל הכי הזוי שזכור לי שנשרק):
מי עכשיו מניח הנחות?
איך המסר שלי לא עובר את מבחן המציאות?
אתה מבין בכלל מה אני מנסה להגיד לך?
משהו מהבכיינות שלך ושל מישהו אחר שינה משהו?

הרי דופקים אותנו השופטים, התקשורת, עמיחי שפיגלר, בתי הדין, הקאס ובית הדין הבינלאומי לפשעי מלחמה בהאג.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

סבבה.
עדיין מחכה שתשים פה דוגמא אחת מסכנה למקרה בו השופטים דפקו את מכבי.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 נובמבר 2021, 16:14 סבבה.
עדיין מחכה שתשים פה דוגמא אחת מסכנה למקרה בו השופטים דפקו את מכבי.
אני אתפנה יותר מאוחר, אעבור על כל האתרים, על כל המשחקים שלהם ואשים לך. תתזכר אותי פעם ביום אם זה בסדר מבחינתך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אתה מודע לזה שבדרבי יכולנו בכיף לחטוף אדום עוד במחצית הראשונה אחרי תפיסה ברורה של קולו על פריצה בדרך לשער?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה מודע לזה שציינתי את זה בעמוד הקודם?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 נובמבר 2021, 16:54 אתה מודע לזה שציינתי את זה בעמוד הקודם?
אז למה אתה עדיין מחכה שמישהו ישים פה דוגמא אחת מסכנה למקרה בו השופטים דפקו את מכבי.
אתה שמת אותה בעצמך (יכלו גם להרחיק את ביטון בצהוב שני)
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז יש לנו בשנה וחצי 10 מקרים גבוליים (חלקם לא באמת גבוליים גם) בדרבים שהלכו עם מכבי (5 שערים שלהם, 3 פנדלים שהגיעו לנו, פנדל מומצא למכבי והגול של אייזן) ועוד 1 שהלך עם הפועל (קולו).

אין ספק שהכל מקרי ומי שלא קופץ בכיין.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 נובמבר 2021, 16:59 אז יש לנו בשנה וחצי 10 מקרים גבוליים (חלקם לא באמת גבוליים גם) בדרבים שהלכו עם מכבי (5 שערים שלהם, 3 פנדלים שהגיעו לנו, פנדל מומצא למכבי והגול של אייזן) ועוד 1 שהלך עם הפועל (קולו).

הגול של אייזן לא גבולי בשום יקום
הפוסט קיבל לייק אחדאדום בבית
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

El dudernio כתב: 10 נובמבר 2021, 17:04
טכנית לארז כתב: 10 נובמבר 2021, 16:59 אז יש לנו בשנה וחצי 10 מקרים גבוליים (חלקם לא באמת גבוליים גם) בדרבים שהלכו עם מכבי (5 שערים שלהם, 3 פנדלים שהגיעו לנו, פנדל מומצא למכבי והגול של אייזן) ועוד 1 שהלך עם הפועל (קולו).

מאיזו בחינה? לא היה פאול באמצע שם? (לא זוכר על מי)
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אז רק שאני אבין, אומרים לך שאף אחד לא ילך ויאתר כל מיני טעויות נגד מכבי, אתה בתגובה אומר "תביאו אחת", וכשמביאים לך אחת אז אתה אומר שזו ההוכחה שצדקת כי בעצם יש רק אחת וכל השאר לטובתם?

ואגב, בני צודק, שופט יותר קפדן (שלא לומר אמיץ) יכול בכיף לשלוף צהוב שני לביטון.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

redrony כתב: 10 נובמבר 2021, 10:54
הלך המומנטום כתב: 10 נובמבר 2021, 10:45
redrony כתב: 10 נובמבר 2021, 10:42
יכול להיות שלא שמו לב...
בכל מקרה, איזה כיף שיש במה להתעסק ועל מה לבכות ולשים את הבעיות האמיתיות שיש עם המועדון הזה בצד. ולפני שתגיד שזה לא סותר אז אני אגיד לך שאין מה להמשיך להתבכייןץ זה לא עזר מעולם וגם לא יעזור ואף אחד לא מחפש לדפוק אותך
צריך להפריד בין שני הדברים:
משחק דרבי שלישי ברציפות שיש מקרים גבוליים עד ברורים שהשאירה הולכת עם מכבי.
לגבי הבעיות של הקבוצה, צורת המשחק, ההתבטלות המוחלטת בכל דרבי, במיוחד אחרי ההובלה, צריך לדון גם בזה וזה נעשה. תסתכל באשכול המשחק.
אפשר לדון על כמה נושאים במקביל.
כן, כמו שכתבתי לך, זה לא סותר. ההתאהבות בהתקרבנות של אכלו לי שתו לי היא פאתטית. הרי הפרשנות היא לא אובייקטיבית, אם זה היה הפוך אז אין לי ספק שאף אחד לא היה חושב שיש עבירה וגם למרפק היו מוצאים הצדקה ולידיים של קולו (?) על פריצה (בחצי) הראשון היו אומרים שזה אדום. כל אחד בא מהכיוון שלו וכל אחד נהנה משום מה להרגיש שדופקים אותו.
וכן, ב 1:1 מכבי הבקיעו גול שהיה אמור להפסל.
ֿהגול שהפועל הבקיעו בגביע עם כל הצער היה אמור להפסל לפי חוקי הואר הנוכחיים כי פאול היה שם (לא אדום, אבל פאול). לדעתי הוא לא צריך להפסל כי זה לא היה במהלך הישיר של הגול, אבל בארץ פוסלים על זה, בדיוק כמו הגול שפסלו לחיפה נגדינו בבלומפילד לפני שנתיים כי היתה נגיעת יד בחצי.
ככה זה, כל קהל אוהדים עם הסיפור שלו,
אז תסתכל במה שכתבתי: לא דיברתי עכשיו מילה על הגמר, אבל על דרבי השמואלביץ׳ כן, כי שם זה היה מוגזם. גם הגול של פרץ וגם העבירה על אלטמן.
אבל שים לב, כל המקרים הגבוליים בשלושת הדרבים האחרונים הלכו איתם. תקרא לזה התבכיינות, תקרא לזה בשם אחר אבל זה המצב.
גם עכשיו אמרתי, לא בטוח שהשער צריך היה להיפסל אבל במקרים גבוליים אחרים השופטים והוואר בדקו יותר לעומק, כשכאן ספק עבירה, ספק יד ופשוט העבירו את זה הלאה.
אתה יכול לקרוא פה שיש לי הרבה ביקורת כלפי שתי הקבוצות שלנו (רגל וסל) ואני לא חוסך אותן ומשתדל להיות ענייני, אבל גם המצבים האלה של מקרי שיפוט גבוליים שהולכים איתם, זה גם מתסכל כאוהד והפורום זו אחלה פלטפורמה כדי לפרוק את אותם תיסכולים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

שתי נקודות נוספת שמגיעות גם מאזור ההתבכיינות:
1. מה שעובד על השופטים בארץ זה בעיקר לחץ תקשורתי ולא לחץ של קהל. לחץ תקשורתי הוא בדיעבד שקול וצודק לאור בדיקות ולחץ של קהל הוא רגעי ומגיע ממקום לא אובייקטיבי. במכבי עושים את זה חדשות לבקרים ואצלנו המועדון שותק.
2. אצלם כל משהו גבולי השחקנים נופלים על הדשא וישר רצים לשופט שניים שלושה שחקנים נוספים. זה גורם לוואר לבחון שוב מקרים. אצלנו פשוט קמים עם הראש למטה וממשיכים לחידוש המשחק. זה עצוב אבל אפילו יריב טפר אמר על זה: גוטליב לא התלונן אז לא הייתה עבירה. רק שימו לב להישכבות של דור פרץ בגמר ושל ייני בגול עכשיו, קצת מגע ונשכבים, יבדקו את זה בוואר, הרי אם לא נשרקה עבירה ומגלים שלא הייתה עבירה, הם לא יקבלו צהוב על התחזות. הלוואי ושטקוס היה קצת הרבה פחות תמים. אולי היו פוסלים למכבי איזה שער.
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaharotgershonאדום בביתלחמן
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

הלך המומנטום כתב: 10 נובמבר 2021, 18:06 שתי נקודות נוספת שמגיעות גם מאזור ההתבכיינות:
1. מה שעובד על השופטים בארץ זה בעיקר לחץ תקשורתי ולא לחץ של קהל. לחץ תקשורתי הוא בדיעבד שקול וצודק לאור בדיקות ולחץ של קהל הוא רגעי ומגיע ממקום לא אובייקטיבי. במכבי עושים את זה חדשות לבקרים ואצלנו המועדון שותק.
2. אצלם כל משהו גבולי השחקנים נופלים על הדשא וישר רצים לשופט שניים שלושה שחקנים נוספים. זה גורם לוואר לבחון שוב מקרים. אצלנו פשוט קמים עם הראש למטה וממשיכים לחידוש המשחק. זה עצוב אבל אפילו יריב טפר אמר על זה: גוטליב לא התלונן אז לא הייתה עבירה. רק שימו לב להישכבות של דור פרץ בגמר ושל ייני בגול עכשיו, קצת מגע ונשכבים, יבדקו את זה בוואר, הרי אם לא נשרקה עבירה ומגלים שלא הייתה עבירה, הם לא יקבלו צהוב על התחזות. הלוואי ושטקוס היה קצת הרבה פחות תמים. אולי היו פוסלים למכבי איזה שער.
זה נכון, דור פרץ שכב שם איזה חצי שעה כאילו ירו בו ובשנייה שנשלף אדום לאייזן הוא קם והתחיל לרוץ.
אין לי ספק שאם פרץ היה קם באותו שניה ומנסה למנוע את השער שלנו אז או שהיו מאשרים את הגול בלי ואר או אחרי ואר היו מאשרים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

shaharot כתב: 10 נובמבר 2021, 18:15
הלך המומנטום כתב: 10 נובמבר 2021, 18:06 שתי נקודות נוספת שמגיעות גם מאזור ההתבכיינות:
זה נכון, דור פרץ שכב שם איזה חצי שעה כאילו ירו בו ובשנייה שנשלף אדום לאייזן הוא קם והתחיל לרוץ.
אין לי ספק שאם פרץ היה קם באותו שניה ומנסה למנוע את השער שלנו אז או שהיו מאשרים את הגול בלי ואר או אחרי ואר היו מאשרים.
הוא אפילו אמר את זה בראיון בתקשורת שהוא לא קם עד שהשופט מתערב
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

shaharot כתב: 10 נובמבר 2021, 18:15
אני כמעט בטוח שגם יש ציטוט של דור פרץ שהוא אומר שהוא המשיך לשכב אחרי מה שקרה שם נטו כדי שאולי יפסלו שער אם יהיה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dהלך המומנטום
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

אפשר לקרוא לזה בהרבה שמות אבל ברומא התנהג כרומאי - רמת השיפוט בארץ כלכך נמוכה, יש דברים מאוד מסויימים שעלולים להשפיע עליהם לקבל החלטות, מכבי משתמשים בשכל ומבצעים את זה בצורה מדויקת, אנחנו אפילו לא חושבים אפילו בכיוון הזה
שטקוס - נגעו בך בזמן שהיית באוויר והכדור נכנס אחרי שנפלת - תישאר על הדשא.
ביטון - באת להרחיק כדור מהקו והוא פגע באיזה איבר לא ברור של ייני ושינה כיוון - תרוץ לשופט בעודך מצביע על היד ותתלונן.

קבוצה של נאיביים!!!!!
הפוסט קיבל 4 לייקיםTenacious Dסומךgershonיפתח16
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

איינבינדר רץ על השופט אחרי הגול של מכבי
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

לא זוכר אבל מאמין לך!!
אני מצפה מהשחקנים ש״נפגעו״ לשכב ולהתפתל (כמו ייני) ואלו שראו את היד לרוץ ולנדנד לו.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

איינבנידר באמת רץ לשופט. אבל תאמת אין לי מושג על מה בדיוק הוא התלונן שם.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

redrony כתב: 10 נובמבר 2021, 17:08

מאיזו בחינה? לא היה פאול באמצע שם? (לא זוכר על מי)
100% פאולכץ ואדום.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

לא פאול ובטח לא אדום...
תראה את המשחק של ליברפול נגד ווסטהאם ביום ראשון תיקול דיי דומה על ג'ורדן הנדרסון השופט אפילו לא שרק.
ואני אוהד ליברפול...
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בני12 כתב: 10 נובמבר 2021, 11:28 לטובת הפועל בדרבי האחרון גם אי ההרחקה של ביטון בצהוב שני
אבל גולסה היה חייב לקבל 3 צהובים לפחות ויצא ללא כלום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 11 נובמבר 2021, 07:02

לא פאול ובטח לא אדום...
תראה את המשחק של ליברפול נגד ווסטהאם ביום ראשון תיקול דיי דומה על ג'ורדן הנדרסון השופט אפילו לא שרק.
ואני אוהד ליברפול...
פקקים לשוקית זה אדום.

גם אם שופט באנגליה פסק אחרת זה לא משנה שבמקרה הסה השופט הישראלי צדק.
שלום תקווה
קיבל.ה  8 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 נובמבר 2021, 15:45 אתה לא צריך "להתעסק בזה".
יד ברורה של מיגל ויקטור ברחבה לפני כמה משחקים בטרנר. גם השופט הראשי לא ראה וגם "השופט הבינלאומי" גרינפלד התעלם.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

בגדול,בדרבים בשנים האחרונות מכבי יכולים אולי לבכות על כל מיני החלטות שגויות "קטנות" מולנו שהשיא שלהן הוא אי הוצאת צהוב שני לשחקן שלנו.בצד שלנו- אי הוצאת צהוב שני או אדום לשחקן של מכבי הן הטעויות ה"קטנות", וכל ההחלטות הקריטיות הלכו לצד שלהם בלי יוצא מן הכלל.חלקם אפילו לא נבדקו ע"י שופטי הוואר . אז זה שהפועל משחקת חרא זה ברור, אבל אנחנו לא אמורים בנוסף לכך גם להידפק מהשיפוט.
ואתם יודעים מה? אני לא מחובבי קלינגר בלשון המעטה, אבל אני מבין לגמרי את ההתפרצות שלו על השופטים בגמר הגביע. אם אותי כאוהד רצף החלטות השיפוט נגדם מתסכל,אני לא רוצה לדעת איך הייתי חווה את זה על הקווים כשמגיעים לפיק בדקה 115 בגמר הגביע,זה באמת בלתי נסבל ואתה מרגיש חסר אונים כבר , לרמת האין טעם לשחק כדורגל.
רק תחשבו על התגובות של הקהל ושל המועדון הצהוב אם המצבים היו הפוכים ומאשרים לנו את כל השערים הגבוליים/לא חוקיים האלה והולכים איתנו בכל ההחלטות הקריטיות האלה - להזכירכם אחרי הוצאת האדום הלא מוצדק לזהבי בדרבי פואד(שלפי התקנון המעוות הוא אכן מוצדק) הם ניסו לפוצץ את המשחק,שחקנים שלהם קראו לקהל לפרוץ לדשא מה שאכן קרה.
שליחת תגובה