הכנות לעונה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

שהר אמנם התיר חוזהו בקפריסין, אך כרגע האדומים לא יכולים לעמוד בדרישותיו ויישבו עימו על מנת לראות כיצד מוצאים פתרון, כאשר לשחקן יש ביקוש בקבוצות נוספות. מעבר לשהר, שחקנים כמו רועי גורדנה ושלומי אזולאי דורשים סכומים גבוהים ביחס למה שהמועדון מוכן להציע בשלב זה, ולכן המאמן ניר קלינגר בשלב זה מתמקד בעיקר בזרים.

איך התגעגעתי לחלון העברות בראשות הניסנובים
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

בואו נהיה ריאליים, במסגרת התקציב האפסי שלנו, שהר נראה מאד רחוק מהפועל.
אפשר וכדאי לדעתי לפעול מהר כדי להחתים את מיקי סירושטיין מהפועל חיפה (הסתבך שם וכנראה בדרך החוצה), במקום סרדל.
הייתי מהמר על גוטליב לעונה נוספת, בתקווה שיישאר בריא, ולמעשה משאיר את כל חוליית ההגנה שלנו, כולל שטוקס וקולו.
במקום לידור כהן צריך לחפש שחקן יצירתי סטייל מקסים פלקושצ'נקו מחדרה. לנסות להחתים את אגאדה או קיזיטו בתור חלוץ, ולהתפלל שנפגע עם עוד 3 זרים חדשים.
אם אלטמן יעזוב, אז יישאר בור לא קטן. אולי עגייב יחזור, אבל זה לא נשמע מלהיב במיוחד.
יציבות בסגל יכולה לשחק לטובתנו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroSickleCell
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

קפטן ג'ק כתב:בואו נהיה ריאליים, במסגרת התקציב האפסי שלנו, שהר נראה מאד רחוק מהפועל.
אפשר וכדאי לדעתי לפעול מהר כדי להחתים את מיקי סירושטיין מהפועל חיפה (הסתבך שם וכנראה בדרך החוצה), במקום סרדל.
הייתי מהמר על גוטליב לעונה נוספת, בתקווה שיישאר בריא, ולמעשה משאיר את כל חוליית ההגנה שלנו, כולל שטוקס וקולו.
במקום לידור כהן צריך לחפש שחקן יצירתי סטייל מקסים פלקושצ'נקו מחדרה. לנסות להחתים את אגאדה או קיזיטו בתור חלוץ, ולהתפלל שנפגע עם עוד 3 זרים חדשים.
אם אלטמן יעזוב, אז יישאר בור לא קטן. אולי עגייב יחזור, אבל זה לא נשמע מלהיב במיוחד.
יציבות בסגל יכולה לשחק לטובתנו.
בדיוק.קודם כל , שיישמרו על מה שיש , ולא יצאו בהצהרות על פלייאוף עליון , כי כרגע זה לא סביר.
כן הייתי מנסה להביא את לירן רוטמן הוא יכול לשחק באגף שמאל , ומנסה להחזיר את ספירובסקי.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

נתניה החתימה את שי קונסטנטין ואמיר ברקוביץ׳
לכל מי שפינטז וממתין ליום שבו ההנהלה יועילו בטובם להגיש הצעות ולא לדבר באוויר על רצונותיהם ביום מן הימים(כולם יחכו)
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

מסתבר לפי ספורט 5 שגם הפועל גיששה מולו, אבל העדיף את נתניה, אולי הטקטיקה של להשתמש בשם המועדון המפואר(שנמצא בתחתית שנים), כבר פחות עולה יפה

״אתמול נפגש סוכנו של השחקן, עידן בן אבו עם הפועל ת"א אבל השחקן העדיף את היהלומים ואת ריימונד אטפלד שאימן אותו בליגה הלאומית״
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3700 לייקים

רדפוקס כתב: 24 מאי 2021, 13:17
אדום בבית כתב: 24 מאי 2021, 09:45 בספורט 5 כתוב שאמיר ברקוביץ(ביתר ת''א) לא מחדש חוזה ב*כבי ומנהל מו''מ איתנו ועם נתניה.
אני חושב שהוא יכול להיות אופציה מאוד מעניינת אחרי העזיבה של לידור כהן.
ולמה ששחקן צעיר וכישרוני ירצה לחתום בהפועל ת״א עם מאמן אפרורי שלא משפר את השחקנים שלו שיש לו הצעה מנתניה אצל המאמן שטיפח אותו לפני שנה?
הלוואי שיגיע אבל אנחנו לא יכולים להתחרות עם שחקנים כאלה מול קבוצות כמו נתניה כרגע וזה עצוב.
זה היה מהיר...
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

זה שנתניה לוקחים לנו שחקנים זה השיא
מה נשאר
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 25 מאי 2021, 11:43 זה שנתניה לוקחים לנו שחקנים זה השיא
מה נשאר
צריכים להתחיל להשתמש בכסף
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3700 לייקים

מה נשאר
זה לא שיא. היום נתניה, פ״ת ואשדוד יכולות להציע לשחקנים סכומים דומים ואולי אפילו עדיפים על מה שאנחנו מסוגלים להציע ובתנאי עבודה טובים יותר ובטוחים יותר.
מה שנשאר לנו זה רק שם של מותג, אבל המוצר עצמו חיקוי זול.
התהליך להפיכת הפועל פ״ת עלה עוד שלב. לא קרה כלום.
יחי הניסנוב, בואו לא נעשה חרם מנויים אף פעם ורק נעודד ונשיר.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

רדפוקס כתב: 25 מאי 2021, 13:26
מה נשאר
זה לא שיא. היום נתניה, פ״ת ואשדוד יכולות להציע לשחקנים סכומים דומים ואולי אפילו עדיפים על מה שאנחנו מסוגלים להציע ובתנאי עבודה טובים יותר ובטוחים יותר.
אני ישאל אותך שאלה...
יש לך עסק,אולם אירועים לצורך העיניין.
כנגד האולם מתנהלת תביעה שיכולה לחסל את העסק.
כל האולמות מסביב שיפצו ועובדים בצורה מאוד מצליחה.
העסק שלך ללא שיפוץ כרגע אבל עובד...

אתה בתור בעל האולם תשקיע כסף כדי לשפץ אותו ולהתחרות בשאר האולמות או שתחכה לראות מה יעלה בגורלו ובנתיים תנסה לשרוד?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

מה נשאר
את מי נתניה לקחה?
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

לירון האדום כתב: 25 מאי 2021, 14:10
מה נשאר
את מי נתניה לקחה?
אמיר ברקוביץ' מביתר ת"א
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

מה נשאר
אני מסכים עם כל מה שאתה אומר חוץ מהחלק של החרם
הניסנובס כושלים אבל צריך תוכנית יותר טובה מסתם לעשות חרם
בעיקר צריך שהקהל יתעורר ויפסיק עם האדישות הזאת והתקווה שיבוא משיח שיגאל אותנו מכל החרא הזה
long live the zapta
oleg neduda
קיבל.ה  1351 לייקים

ממה שאני מבין מיודעי דבר, דווקא עידן בן אבו ניסה לדחוף אותו להפועל, אבל הילד התעקש על חוזה לשנתיים (כי מבחינתו אחרי השנתיים האלה הוא בחו״ל) והפועל לא הייתה מוכנה לפחות מ4-5 שנים.

אין שום היגיון להחתים שחקן כזה על חוזה לשנתיים
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

אדום בבית כתב: 25 מאי 2021, 14:04
מה נשאר
אני ישאל אותך שאלה...

אתה בתור בעל האולם תשקיע כסף כדי לשפץ אותו ולהתחרות בשאר האולמות או שתחכה לראות מה יעלה בגורלו ובנתיים תנסה לשרוד?
קודם כל אהבתי את האנלוגיה.
אפשר גם להוסיף שהאולם הזה היה עד לפני 10 שנים בערך, בטופ 3 אולמות הטובים והיוקרתיים בארץ.
לאולם הזה בשנים האחרונות התחלפו כמה וכמה בעלים שהוסיפו חובות ותביעות מול כל מיני ספקים שהגיעו והלכו.
ומעל כל זה יש גם את האורחים באולם, שהיו שם לפני שאתה נהיית בעלים ויהיו שם גם אחרי, והם לפעמים גם קצת בעייתיים בלשון המעטה.

אז היום האולם הזה, הוא סוג של פצצה מתקתקת שאף אחד לא רוצה להתקרב אליה.
נוסיף את זה שהבעלים לא ממש עושים מאמצים כדי למכור את העסק, ואין להם את הסכומים כדי לסגור את החובות, וקיבלנו את מה שיש לנו.

יש פה סיטואציה מחורבנת.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3700 לייקים

oleg neduda כתב: 26 מאי 2021, 00:22 ממה שאני מבין מיודעי דבר, דווקא עידן בן אבו ניסה לדחוף אותו להפועל, אבל הילד התעקש על חוזה לשנתיים (כי מבחינתו אחרי השנתיים האלה הוא בחו״ל) והפועל לא הייתה מוכנה לפחות מ4-5 שנים.

מה זה אין הגיון? אם הוא טוב ויכול לעזור לנו מבחינתי שיתן שנתיים וילך לאן שהוא רוצה. אפשר לחשוב שיש לנו פריבילגיות של מועדון רציני להתנות לשחקן להתחייב פה לחצי עשור. גם ככה יש 5 שחקנים ישראלים נורמלים שיכולים לחתום פה בחלון העברות נתון (אולי פחות), לפסול אחד מהם על אורך החוזה זה מטופש במצבנו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

רדפוקס כתב: 26 מאי 2021, 01:47
oleg neduda כתב: 26 מאי 2021, 00:22 ממה שאני מבין מיודעי דבר, דווקא עידן בן אבו ניסה לדחוף אותו להפועל, אבל הילד התעקש על חוזה לשנתיים (כי מבחינתו אחרי השנתיים האלה הוא בחו״ל) והפועל לא הייתה מוכנה לפחות מ4-5 שנים.

מה זה אין הגיון? אם הוא טוב ויכול לעזור לנו מבחינתי שיתן שנתיים וילך לאן שהוא רוצה. אפשר לחשוב שיש לנו פריבילגיות של מועדון רציני להתנות לשחקן להתחייב פה לחצי עשור. גם ככה יש 5 שחקנים ישראלים נורמלים שיכולים לחתום פה בחלון העברות נתון (אולי פחות), לפסול אחד מהם על אורך החוזה זה מטופש במצבנו.
נראה לי שמה שאולג טוען (ואולי בצדק, לא מספיק מכיר את השחקן) זה שלא מדובר באיזה כוכב נכון להיום, אלא בשחקן צעיר ומוכשר שיקח לו זמן לעשות את המעבר לליגת העל. כלומר יש לו יותר ערך כהשקעה עתידית מאשר כאן ועכשיו, ולכן זה לא מאוד הגיוני להחתים אותו לשנתיים.
מהמעט שראיתי כישרון יש שם. הוא מאוד מהיר והטכניקה לא רעה, אבל גם קצת מפוזר.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

הם(נתניה) החתימו אותו לשנתיים עם אופציה לעוד שנתיים
Nati
קיבל.ה  1011 לייקים

קלאסי פורום השדים.
אם הפועל היו מחתימים אותו.היו צועקים פה על קבוצה קטנה שמביאה שחקנים מהליגה השניה.
עכשיו הוא חתם בקבוצה אחרת,אז צועקים ששחקנים מעדיפים קבוצות אחרות.
רק מעניין שבינואר שחקנים כמו ביטון כהן עדיפו את הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

DJSavta כתב: 26 מאי 2021, 01:43
אדום בבית כתב: 25 מאי 2021, 14:04
אני ישאל אותך שאלה...

אז היום האולם הזה, הוא סוג של פצצה מתקתקת שאף אחד לא רוצה להתקרב אליה.
נוסיף את זה שהבעלים לא ממש עושים מאמצים כדי למכור את העסק, ואין להם את הסכומים כדי לסגור את החובות, וקיבלנו את מה שיש לנו.
.
זאת הנקודה,הם מנסים להשאיר את המועדון עם הראש מעל המים עד לפסיקה בנושא החובות.
ביום שתיהיה החלטה נדע לאן פני המועדון...
חרם מנויים לא ייתן לנו כלום כרגע רק לירות לעצמנו ברגל.

וכן מי שלא נוח לו צריך להבין שחזרנו כרגע לאיזור שנות ה90 של המועדון.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

אני חושב שיש איזה שהוא נתק בין המציאות לרצון שלנו לבעלים אחר, כולל הרצון של הניסנובים.

במציאות של היום לא באים בעלים בסדר גודל אחר לא יגיע. לא רק להפועל אלא לכל הליגה.

חוגג מוריד הילוך.
אלונה ניסתה למכור.
שחר רמז כבר יותר מפעם אחת שהוא ישמח שיקנו ממנו את הביבי.

לצערי תושב רוצה גם ללכת אבל הוא המקסימום שניתן להשיג כרגע.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

El dudernio כתב: 26 מאי 2021, 08:06 אני חושב שיש איזה שהוא נתק בין המציאות לרצון שלנו לבעלים אחר, כולל הרצון של הניסנובים.

במציאות של היום לא באים בעלים בסדר גודל אחר לא יגיע. לא רק להפועל אלא לכל הליגה.

חוגג מוריד הילוך.
אלונה ניסתה למכור.

אני באותה דעה כמוך. למכבי נפל מכרה זהב עם גולדהאר.
הניסנובים מביאים מה שהם יכולים להרשות לעצמם. התלונה היחידה שלי(ושל האוהדים) זה שהם מנסים כל שנה לראות כמה אפשר לחסוך, להביא את הקבוצה קרוב לירידה, ורק אז להשקיע.
יהיה טוב הפועל!
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  195 לייקים

El dudernio כתב: 26 מאי 2021, 08:06 אני חושב שיש איזה שהוא נתק בין המציאות לרצון שלנו לבעלים אחר, כולל הרצון של הניסנובים.

חוגג מוריד הילוך.
אלונה ניסתה למכור.

אני לא בונה על גולדאהר או שחר.
אשמח מאוד אם יהיה בעלים שישים כמה מיליונים בשנה סטייל איזי או יואב כץ, כזה קשה למצוא מישהו כזה?
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 26 מאי 2021, 09:50

חוגג מוריד הילוך.
אלונה ניסתה למכור.

אשמח מאוד אם יהיה בעלים שישים כמה מיליונים בשנה סטייל איזי או יואב כץ, כזה קשה למצוא מישהו כזה?
א. יואב כץ רצה הקהל רק על השמועות התחיל לבכות שהוא קמצן ולא צריך אותו.

ב. ניסנוב רוצים מישהו שלא ישים 4-5 מליון אלא 14-15 ולכן לצערי הם לא ימכרו לכזה כי לתפיסתם הם באותו סדר גודל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

El dudernio כתב:

חוגג מוריד הילוך.
אלונה ניסתה למכור.

ב. ניסנוב רוצים מישהו שלא ישים 4-5 מליון אלא 14-15 ולכן לצערי הם לא ימכרו לכזה כי לתפיסתם הם באותו סדר גודל.
אם מישהו יתחייב לשים 5-6 מיליון שקלים כל עונה כיום , והוא יראה להם רציני , וישלם להם חצי ממה שהם דורשים , הם הולכים אליו ברגל וחותמים.
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

De Niro כתב: 26 מאי 2021, 10:17
El dudernio כתב:

אם מישהו יתחייב לשים 5-6 מיליון שקלים כל עונה כיום , והוא יראה להם רציני , וישלם להם חצי ממה שהם דורשים , הם הולכים אליו ברגל וחותמים.
אני לא בטוח. זה מה שסרסור הסכים לתת יחד עם תושב והם טענו שאת זה גם הם יכולים לתת.

בנוסף זה לא פוטר את נושא החובות לאופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

El dudernio כתב:
De Niro כתב: 26 מאי 2021, 10:17
El dudernio כתב:

אני לא בטוח. זה מה שסרסור הסכים לתת יחד עם תושב והם טענו שאת זה גם הם יכולים לתת.

להבנתי , סעיד הציע לשלם את החובות האלו בזמנו.
לדעתי , גם כל רוכש עתידי יצטרך להתמודד בעצמו עם החובות האלו במסגרת תקציב המועדון.
זה לא משהו שהמוכרים צריכים לשלם בעצמם.
החובות הם חלק מעסקת המכירה.
לגבי גובה ההשקעה , אני לא בטוח שהם מתקרבים אפילו לסכומי ההשקעה האלו בשנתיים - שלוש האחרונות.
כך שהיום נראה לי שהם נכונים לפשרה גם בנושא הזה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  555 לייקים

De Niro כתב: 26 מאי 2021, 10:32
El dudernio כתב:
De Niro כתב: 26 מאי 2021, 10:17 אם מישהו יתחייב לשים 5-6 מיליון שקלים כל עונה כיום , והוא יראה להם רציני , וישלם להם חצי ממה שהם דורשים , הם הולכים אליו ברגל וחותמים.

לדעתי , גם כל רוכש עתידי יצטרך להתמודד בעצמו עם החובות האלו במסגרת תקציב המועדון.
לגבי גובה ההשקעה , אני לא בטוח שהם מתקרבים אפילו לסכומי ההשקעה האלו בשנתיים - שלוש האחרונות.
הסיפור עם סרסור היה נגמר לפני 8 חודשים בערך, כמה אתה חושב שהם שינו את דעתם מאז שהם נכונים לפשרה?
עושים רק קולות, בפועל הם לא רוצים לשחרר.
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

יהלום14אדום כתב:
De Niro כתב: 26 מאי 2021, 10:32
El dudernio כתב: אני לא בטוח. זה מה שסרסור הסכים לתת יחד עם תושב והם טענו שאת זה גם הם יכולים לתת.

הסיפור עם סרסור היה נגמר לפני 8 חודשים בערך, כמה אתה חושב שהם שינו את דעתם מאז שהם נכונים לפשרה?
אולי אני טועה בפרשנות שלי.
אבל בסביבות דצמבר , כשהמצב היה מאד קשה , בראיון לחמש באוויר , אחד הבעלים הזכיר סכומים נמוכים יותר בחצי ממה שהוזכרו לפני כן.אולי אלו רק קולות.
ואולי כבר נמאס להם , והם יודעים שהקהל בוחן אותם בזכוכית מגדלת.זו גם אפשרות סבירה בעיני.
יהלום14אדום
קיבל.ה  555 לייקים

De Niro כתב: 26 מאי 2021, 11:06
יהלום14אדום כתב:
De Niro כתב: 26 מאי 2021, 10:32 להבנתי , סעיד הציע לשלם את החובות האלו בזמנו.
אבל בסביבות דצמבר , כשהמצב היה מאד קשה , בראיון לחמש באוויר , אחד הבעלים הזכיר סכומים נמוכים יותר בחצי ממה שהוזכרו לפני כן.אולי אלו רק קולות.
ואולי כבר נמאס להם , והם יודעים שהקהל בוחן אותם בזכוכית מגדלת.זו גם אפשרות סבירה בעיני.
אם היה נמאס להם היו מחפשים להעביר את הקבוצה ויורדים מכל הבולשיט שלהם עם כמה הבא בתור ישקיע, הלוואות בעלים שהם רוצים וכול'.
מספיק יש עננת אופ"א על הקבוצה, עננה שאין להם שום כוונה לשלם.
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

יהלום14אדום כתב:
De Niro כתב: 26 מאי 2021, 11:06
יהלום14אדום כתב: הסיפור עם סרסור היה נגמר לפני 8 חודשים בערך, כמה אתה חושב שהם שינו את דעתם מאז שהם נכונים לפשרה?
אם היה נמאס להם היו מחפשים להעביר את הקבוצה ויורדים מכל הבולשיט שלהם עם כמה הבא בתור ישקיע, הלוואות בעלים שהם רוצים וכול'.
מעבירים למי? יש רוכשים ראויים?
תמיד יכול להיות יותר גרוע.
אנחנו רואים מה קורה במועדונים אחרים בכדורגל שלנו.
אין הרבה קופצים.רק מתרחקים מהכדורגל או מגיעים אנשים פחות ראויים , לכאורה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  555 לייקים

De Niro כתב: 26 מאי 2021, 11:15
יהלום14אדום כתב:
De Niro כתב: 26 מאי 2021, 11:06 אולי אני טועה בפרשנות שלי.
מעבירים למי? יש רוכשים ראויים?
תמיד יכול להיות יותר גרוע.
אנחנו רואים מה קורה במועדונים אחרים בכדורגל שלנו.
אין הרבה קופצים.רק בורחים או אנשים פחות ראויים , לכאורה.
היה להם את סרסור, לפי כל מה שפורסם ונאמר היה משקיע יותר מהם זה בטוח.
התחייב לקחת על עצמו את חובות אופ"א, לחארות האלה זה לא הספיק, כי רצו גם כסף לעצמם.
יכול להיות יותר גרוע, הם מספיק גרועים שהייתי מוציא את הקבוצה מהידיים שלהם.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

מישהו יודע מה גובה החובות היום ולמי?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  859 לייקים

אדום בבית כתב: 26 מאי 2021, 12:24 מישהו יודע מה גובה החובות היום ולמי?
כל המצווה היא שלא יודעים...
פעם מדברים על 10 מיליון פעם מדברים על 20 לפעמים ממירים את זה למטבע זר. בכל כתבה ובכל מקום מציינים מספר אחר ואין אף גורם רשמי שיודע את המספר הזה אולי חוץ מהמפרק שהיה בזמנו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

תמשיכו להתעסק בקקי פיפי.
זה בכל זאת הגיוני כממשיכים לחרבן עליכם כבר ארבע שנים ואתם ממשיכים עם אותם דיונים.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 26 מאי 2021, 12:26
כל המצווה היא שלא יודעים...
פעם מדברים על 10 מיליון פעם מדברים על 20 לפעמים ממירים את זה למטבע זר. בכל כתבה ובכל מקום מציינים מספר אחר ואין אף גורם רשמי שיודע את המספר הזה אולי חוץ מהמפרק שהיה בזמנו
זה לא כזה מסובך האמת - "חובות פיפא" - 18 מיליון. כל השאר לא רלוונטי לענייננו.
אינתי עומרי, הפועל.
האדס
קיבל.ה  2942 לייקים

במקום להגיע להסדר עם התובעים, להוריד את הסכום לחצי ולשלם ב3-4 תשלומים על גבי השנים, הם מעדיפים לשמר את המצב.
העיקר לא להוציא שקל מהכיס. ״בעלים״.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  304 לייקים

בדיחה טובה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3700 לייקים

האדס כתב: 26 מאי 2021, 14:30 במקום להגיע להסדר עם התובעים, להוריד את הסכום לחצי ולשלם ב3-4 תשלומים על גבי השנים, הם מעדיפים לשמר את המצב.
העיקר לא להוציא שקל מהכיס. ״בעלים״.
בוא אל תשכח ששפכו מיליוני שקלים על רכישות הזויות ואלו שמות:
עלי כנאנה, אופק ביטון, רז כהן וגיא בדש, מלקה, ירין פרץ. בטח יש עוד ששכחתי.
שלא נדבר על ההתנהלות שלהם בשוטף - הפרות חוזים ושאר ירקות.
ממש בעלי אולם מסכנים שבעל כורחם מתמודדים מול התביעות המאיימות (ובדרך דואגים לייצר כמה עתידיות).
Red Ghost
קיבל.ה  411 לייקים

שחקן מעניין נוסף ששווה לבדוק את מצבו לקראת העונה הבאה הוא יובל אשכנזי.
שליחת תגובה