קלינגר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

חלק ניכר מזה שהדרבים נראים ככה זה כי מכבי פשוט נהנית מתקציב גבוה בהרבה משלנו וכתוצאה מכך מסגל עמוק בהרבה משלנו (הם הכניסו חילופים את דן ביטון, חוזז וגררו לצורך העניין, כשאתה מכניס את יואב תומר ודיבה מעכו).

לגבי ההערות שלך על קלינגר אני מסכים.
אני פשוט טוען שגם אם היה עומד על הקווים שלנו אתמול מאמן שהיה עושה את הכל כמו שצריך על הנייר (3 באמצע ולא 3 בלמים נניח וכאלה) - עדיין יש מצב טוב שמכבי היו שוכבים עלינו כל עוד התוצאה היא 1-0 לנו ו/או שאנחנו בחיסרון מספרי.

אף אחד לא באמת מבטיח לנו שאם רק היינו משחקים עם 3 באמצע במקום 3 בלמים אז היה איזה משחק שקול שהיינו תופסים את הראש במהלכו 3 פעמים איך לא עשינו 2-0.
אי אפשר לדעת מה היה קורה אם. אני גם חושב שזה היה נראה פחות גרוע אבל אני משער שגם אם המערך היה "נכון" - מכבי היו די שוכבים עלינו ב1-0 לנו. וכמו שאמרתי, יש פה לדעתי גם הרבה עניין פסיכולוגי ולא רק נטו מאמן והמערך שלו.

כמו שאמרתי, זה משחק שצריך להפיק ממנו לקחים בשורה התחתונה שלו.
אסור לשחק בגישה כזו כי התוצאה טובה לנו מול אף קבוצה בליגה הזו.
אני מקווה שזה שנגמר תיקו ולא הפסדנו לפחות ישרת אותנו בהיבט המנטלי שאפשר גם לשחק כדורגל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
redead
קיבל.ה  410 לייקים

אז איך הולך להיראות משחק הבית הקרוב נגד מכבי חיפה :sh-grin:
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 נובמבר 2021, 11:02 חלק ניכר מזה שהדרבים נראים ככה זה כי מכבי פשוט נהנית מתקציב גבוה בהרבה משלנו וכתוצאה מכך מסגל עמוק בהרבה משלנו (הם הכניסו חילופים את דן ביטון, חוזז וגררו לצורך העניין, כשאתה מכניס את יואב תומר ודיבה מעכו).

אני פשוט טוען שגם אם היה עומד על הקווים שלנו אתמול מאמן שהיה עושה את הכל כמו שצריך על הנייר (3 באמצע ולא 3 בלמים נניח וכאלה) - עדיין יש מצב טוב שמכבי היו שוכבים עלינו כל עוד התוצאה היא 1-0 לנו ו/או שאנחנו בחיסרון מספרי.

אף אחד לא באמת מבטיח לנו שאם רק היינו משחקים עם 3 באמצע במקום 3 בלמים אז היה איזה משחק שקול שהיינו תופסים את הראש במהלכו 3 פעמים איך לא עשינו 2-0.
אי אפשר לדעת מה היה קורה אם. אני גם חושב שזה היה נראה פחות גרוע אבל אני משער שגם אם המערך היה "נכון" - מכבי היו די שוכבים עלינו ב1-0 לנו. וכמו שאמרתי, יש פה לדעתי גם הרבה עניין פסיכולוגי ולא רק נטו מאמן והמערך שלו.
קודם כל פסיכולוגי זה צוות מקצועי.
דבר שני, אין לי בעיה שמכבי יהיו יותר טובים. הם קבוצה טובה יותר וברב המשחקים הם ינצחו. אבל יש לי בעיה עם גישה, יש לי בעיה עם קבוצה לא מאומנת וזה לא קשור רק לאיך שהפועל נראים בדרבים, אלא בכלל. אתמול זה היה מופע קיצוני של כשלים בהכנה למשחק, ניהול משחק ובכלל באיך שהפועל משחקים כדורגל.
זה לא דרבי ראשון של קלינגר וגם שהפסדנו 0:4 נראינו יותר טוב. גם במשחקים שנה שעברה בגביע ובסיבוב השני. החילוף הזה של דיבה ברוסה אחרי ההרחקה זה היה הקש. מראה שלמאמן הזה אין שום גמישות. ושוב אני אומר, באותו תקציב ואפילו פחות מזה קבוצות אחרות, גם נגד מכבי (שהיא קבוצה מאוד בינונית השנה ביחס לקבוצה שרוצה לקחת אליפות ובטח ביחס לתקציב שלהם אם זה הפרמטר) משחקות כדורגל.
הפועל לא חיברו אתמול 2 מסירות. ליטרלי!!! מה זה?
נערך לאחרונה על ידי redrony ב 08 נובמבר 2021, 11:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בסדר, לנתניה וסכנין תקציב נמוך יותר ושתיהן נראו מצויין מול מכבי. תקציב זה לא תירוץ.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

נועם שחם כתב: 08 נובמבר 2021, 11:10 בסדר, לנתניה וסכנין תקציב נמוך יותר ושתיהן נראו מצויין מול מכבי. תקציב זה לא תירוץ.
זה לא משהו שניתן להשוות בצורה כזאת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מכבי מול נתניה וסכנין לא באים אותו דבר כמו שהם באים לדרבי עם 25,000 אוהדים.
בדיוק מהסיבה הזו הם גם לא הפסידו לחיפה איזה 4 שנים, וזה לא שחיפה קבוצה פחות טובה מסכנין, נתניה ועוד כל מיני קבוצות אמצע שכן הצליחו לנצח אותם.

הגישה שלנו אתמול הייתה על הפנים. אני מסכים.

בלי קשר, קלינגר יכול להיות ליהוק אדיר ל"הישרדות".
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

redead כתב: 08 נובמבר 2021, 11:13
נועם שחם כתב: 08 נובמבר 2021, 11:10 בסדר, לנתניה וסכנין תקציב נמוך יותר ושתיהן נראו מצויין מול מכבי. תקציב זה לא תירוץ.
למה?

תקציב זה לא תירוץ ליכולת כזו, נקודה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הייתי אומר שתקציב הוא לא תירוץ לגישה כזו 90 דקות.
לא הייתי אומר שתקציב הוא לא תירוץ לפערי רמות או לזה שמכבי שוכבים עלינו משחק שלם.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

נועם שחם כתב: 08 נובמבר 2021, 11:16
למה?

אתה משווה את רמת המוטיבציה, מוכנות,אוירה שיש בדרבי לעומת משחק קיקיוני נגד מכבי נתניה וזה לא ניתן להשוואה בשום צורה.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

רמת מוטיבציה, מוכנות, אווירה זה לא משהו שהאנדרדוג יכול למנף לטובתו בשביל להביא מעצמו 120 אחוז? אתם מדברים כאילו אנחנו בכלל לא פאקטור בעניין הזה וזאת בדיוק הבעיה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

redead כתב: 08 נובמבר 2021, 11:21

למה?

אתה משווה את רמת המוטיבציה, מוכנות,אוירה שיש בדרבי לעומת משחק קיקיוני נגד מכבי נתניה וזה לא ניתן להשוואה בשום צורה.
אתה יודע שזה עובד ב2 הכיוונים כן? אלה בדיוק הסיבות שבהרבה דרבים בשנים האחרונות נראינו יחסית שוויוניים אליהם, גם בכאלה שהפסדנו 3-0.

התבטלות כמו שהייתה אתמול אני לא זוכר באמת המון זמן, ופערי התקציב לא גדלו לעומת השנים האחרונות.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

למה?

על אחת כמה וכמה. אני מצפה שבמשחק כזה נראה הרבה יותר טוב מבמשחק סטנדרטי. גם אנחנו באים עם מוטיבציה, מוכנו ואווירה אחרת.

שורה תחתונה, מכבי קבוצה בינונית השנה. זו לא הקבוצה הגדולה שהייתה להם לפני 2-3 עונות. ואנחנו אמורים להיות טובים יותר מבשנים קודמות כך שהפער עוד אמור להצטמצם. חלאס עם התירוצים המביכים האלו, נראינו על הפנים.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Shacham כתב: 08 נובמבר 2021, 11:24

למה?

אתה יודע שזה עובד ב2 הכיוונים כן? אלה בדיוק הסיבות שבהרבה דרבים בשנים האחרונות נראינו יחסית שוויוניים אליהם, גם בכאלה שהפסדנו 3-0.

התבטלות כמו שהייתה אתמול אני לא זוכר באמת המון זמן, ופערי התקציב לא גדלו לעומת השנים האחרונות.
נכון מאוד. ואני שוב אומר: זה גם איך שנראינו חצי ראשון אחרי הגול, גם החילוף של רוסה שהיה באמת הזוי רק מראה על מאמן בפאניקה שלא מבין כנראה איך נהיים קבוצת כדורגל טובה
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב: 08 נובמבר 2021, 11:37

נכון מאוד. ואני שוב אומר: זה גם איך שנראינו חצי ראשון אחרי הגול, גם החילוף של רוסה שהיה באמת הזוי רק מראה על מאמן בפאניקה שלא מבין כנראה איך נהיים קבוצת כדורגל טובה
זה לא קשור לאיך נהיים קבוצת כדורגל (עזוב טובה), רוסה היחיד (חוץ מדוידה) שהצליח להחזיק את הכדור יותר מ-2 שניות רצוף ואותו אתה מוציא ?
hapohell
קיבל.ה  11 לייקים

redrony כתב: 08 נובמבר 2021, 11:09
טכנית לארז כתב: 08 נובמבר 2021, 11:02 חלק ניכר מזה שהדרבים נראים ככה זה כי מכבי פשוט נהנית מתקציב גבוה בהרבה משלנו וכתוצאה מכך מסגל עמוק בהרבה משלנו (הם הכניסו חילופים את דן ביטון, חוזז וגררו לצורך העניין, כשאתה מכניס את יואב תומר ודיבה מעכו).

קודם כל פסיכולוגי זה צוות מקצועי.
דבר שני, אין לי בעיה שמכבי יהיו יותר טובים. הם קבוצה טובה יותר וברב המשחקים הם ינצחו. אבל יש לי בעיה עם גישה, יש לי בעיה עם קבוצה לא מאומנת וזה לא קשור רק לאיך שהפועל נראים בדרבים, אלא בכלל. אתמול זה היה מופע קיצוני של כשלים בהכנה למשחק, ניהול משחק ובכלל באיך שהפועל משחקים כדורגל.
זה לא דרבי ראשון של קלינגר וגם שהפסדנו 0:4 נראינו יותר טוב. גם במשחקים שנה שעברה בגביע ובסיבוב השני. החילוף הזה של דיבה ברוסה אחרי ההרחקה זה היה הקש. מראה שלמאמן הזה אין שום גמישות. ושוב אני אומר, באותו תקציב ואפילו פחות מזה קבוצות אחרות, גם נגד מכבי (שהיא קבוצה מאוד בינונית השנה ביחס לקבוצה שרוצה לקחת אליפות ובטח ביחס לתקציב שלהם אם זה הפרמטר) משחקות כדורגל.
הפועל לא חיברו אתמול 2 מסירות. ליטרלי!!! מה זה?

בדיוק. אנשים כאן מתייחסים לתלונות כאילו המתלוננים מבקרים את התוצאה, הביקורת היא על חוסר ההבנה. היתרון של מכבי זה משחק הראש של החלוץ שלה, לא שחקנים מהירים באגפים, אז מה אתה עולה עם מערך ככ נסוג ונותן להם את החופש להרמות לרחבה?! אני מבין אם היינו עולים במערך כזה כי היתרון של מכבי היה באגפים אז היינו באים לצמצם שטחים, אבל כאן המקרה הוא בדיוק הפוך.

ויתרנו על מרכז מגרש כי עלינו עם קשר פחות, לא ניצלנו את ה"יתרון" היחסי שמערך כזה מקנה למגנים, אז מה הייתה התכנית להגן 90 דקות?
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  95 לייקים

הביתה, מאמן שבא ככה למשחק אין איתו עתיד.
סתם בזבוז זמן להחזיק מאמן כזה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

צריך לפעול לכך שיקבל הצעה מההפקה של הישרדות.
הוא יכול לעשות להם עונה שלמה ולדעתי גם להגיע רחוק.

זה גם אחלה כסף, בטח לא משמעותית פחות מלאמן קבוצת אמצע טבלה בליגה הישראלית אם בכלל.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

בני12 כתב: 08 נובמבר 2021, 11:43

זה לא קשור לאיך נהיים קבוצת כדורגל (עזוב טובה), רוסה היחיד (חוץ מדוידה) שהצליח להחזיק את הכדור יותר מ-2 שניות רצוף ואותו אתה מוציא ?
מה שלא יאומן פה, זה שכ-ו-ל-ם רואים את זה ורק הוא לא.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

kruvi כתב: 08 נובמבר 2021, 16:17
הבעיה היא שעדיין יש לאנשים ציפיות מהאנטי מאמן הזה, או מהמועדון באופן כללי.
שהניסנובים יחתימו את הליצן הזה לעוד אלף עונות ואת ורד ואיינבינדר עד הפרישה (ולפי הסופרלטיבים שהגריאטריים האלה מקבלים פה בפורום הם יכולים לשחק עוד עשור).

אין חדש תחת השמש.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

רדפוקס כתב: 08 נובמבר 2021, 16:44
שהניסנובים יחתימו את הליצן הזה לעוד אלף עונות ואת ורד ואיינבינדר עד הפרישה (ולפי הסופרלטיבים שהגריאטריים האלה מקבלים פה בפורום הם יכולים לשחק עוד עשור).

אין חדש תחת השמש.
זה כמעט מדויק.. :)
הבעיה העיקרית היא שבהפועל אין ניהול מקצועי או לחילופין בעלי בית עם למושג. אין לי ספק שהם מרוצים מהתוצאה אתמול והיא נותנת לקלינגר כמו גם הראיון שלו אחרי המשחק. אותה הסיבה שפיטרו את רפואה (פעמיים!) והביאו במקומו מאמנים חלשים.
בגלל זה כל הדיונים על תקציב הם מיותרים. אני לא אומר שאין משמעות לתקציב, אבל קבוצות עם תקציב דומה לשלנו במקרה הטוב או במקרים אחרים תקציבים נמוכים משמעותית נראות אחרת. גם מבחינת תוצאות וגם מבחינת כדורגל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםkruvi
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני בכלל לא בטוח שיש קבוצות שנראות אחרת מאיתנו.
בסופו של יום , התוצאות הן הקובעות.
אם התוצאות לא היו או לא יהיו טובות זה כבר סיפור אחר.
הסיבוב השני הוא הרבה יותר קשה. אם נמשיך לצבור נקודות , אז כנראה שאין קבוצות שנראות אחרת , ואם לא אז כנראה שזה מה שאנחנו שווים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

redrony כתב: 08 נובמבר 2021, 16:48

אין חדש תחת השמש.
הבעיה העיקרית היא שבהפועל אין ניהול מקצועי או לחילופין בעלי בית עם למושג. אין לי ספק שהם מרוצים מהתוצאה אתמול והיא נותנת לקלינגר כמו גם הראיון שלו אחרי המשחק. אותה הסיבה שפיטרו את רפואה (פעמיים!) והביאו במקומו מאמנים חלשים.
בגלל זה כל הדיונים על תקציב הם מיותרים. אני לא אומר שאין משמעות לתקציב, אבל קבוצות עם תקציב דומה לשלנו במקרה הטוב או במקרים אחרים תקציבים נמוכים משמעותית נראות אחרת. גם מבחינת תוצאות וגם מבחינת כדורגל.
אתה צודק כמובן. פשוט לא נראה לי שאני צריך לציין כמה הניסנובים הם סרטן - כל ביקורת מקצועית שכתבתי פה היא שולית לבעיה הניהולית הממאירה שלנו (בשביל זה שני החמודים האלה מככבים בסמל האישי שלי).
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
555
קיבל.ה  623 לייקים

רדפוקס כתב: 08 נובמבר 2021, 16:57

אין חדש תחת השמש.
אתה צודק כמובן. פשוט לא נראה לי שאני צריך לציין כמה הניסנובים הם סרטן - כל ביקורת מקצועית שכתבתי פה היא שולית לבעיה הניהולית הממאירה שלנו (בשביל זה שני החמודים האלה מככבים בסמל האישי שלי).
איזה בעיה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

555 כתב: 08 נובמבר 2021, 17:01
רדפוקס כתב: 08 נובמבר 2021, 16:57
איזה בעיה?
תמונה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

נועם שחם כתב: 08 נובמבר 2021, 11:31

למה?

על אחת כמה וכמה. אני מצפה שבמשחק כזה נראה הרבה יותר טוב מבמשחק סטנדרטי. גם אנחנו באים עם מוטיבציה, מוכנו ואווירה אחרת.

שורה תחתונה, מכבי קבוצה בינונית השנה. זו לא הקבוצה הגדולה שהייתה להם לפני 2-3 עונות. ואנחנו אמורים להיות טובים יותר מבשנים קודמות כך שהפער עוד אמור להצטמצם. חלאס עם התירוצים המביכים האלו, נראינו על הפנים.
היא לא היתה קבוצה גדולה לפני שנתיים שלוש וגם הקהל שלהם מודה בזה שהכדורגל של איביץ שיעמם להם את התחת,
אנחנו אז היינו פחים ומינואר שעבר הדרבים נראו אחרת,
בכולם הובלת וכל שער גם היה ממהלך כדורגל יפה ואת הגולים שלהם אךה מוזמן לראות שוב הכל בכח בדיפלקשנים ובפאולים.
כן שיחקנו אתמול מזעזע ואני לא שמח ששיחקנו כך אבל זה דרבי ועבורי לפחות בדרבי הכל כשר והכל אבל הכל תוצאתי בלבד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioDe Niro
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

בסך הכל שאני מסכם את השנתיים שלו פה, הגענו איתו למקומות שלא הגענו עם מאמנים קודמים.
רואים שהוא התחבר למועדון והוא לא מפחד להגיד את מה שהוא אומר (לטוב ולרע ואני מת על זה)
הבעיה שלי איתו שהקבוצה נותנת גול הולכת אחורה וזה כמעט לא משנה מי היריב וכמובן שבנוסף החילופים באיחור,
אבל חייב לזכור שהסגל שלנו לא עמוק ולא איכותי.
מקווה שבדרבי הבא אם נשחק פתוח יותר לא נצטער על זה, עדיף להגיד שיחקנו מסריח אבל הרווחנו נקודה - לדרבי חוקים משלו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לא יודע אם מישהו מנהל את זה עבורנו, אבל הפוסט של הבת של קלינגר ממשיך את הלוחמה התקשורתית נגד מכב* באופן מושלם
מזכיר במשהו את מה ששימון & רקנאטי עושים לנו אחרי כל דרבי בכדורסל
שער 5 זה הלב
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

האמת שאני סוג של מבין את קריאות הבוז של הקהל של באר שבע נגד רוני לוי הודות לקלינגר (ברור שאצלהם זה פחות קיצוני ממה שהיה אתמול) אבל אף אוהד לא רוצה לראות את הקבוצה שלו משחקת סוג כזה של כדורגל....
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

Mario כתב: 08 נובמבר 2021, 20:14 בסך הכל שאני מסכם את השנתיים שלו פה, הגענו איתו למקומות שלא הגענו עם מאמנים קודמים.
רואים שהוא התחבר למועדון והוא לא מפחד להגיד את מה שהוא אומר (לטוב ולרע ואני מת על זה)
הבעיה שלי איתו שהקבוצה נותנת גול הולכת אחורה וזה כמעט לא משנה מי היריב וכמובן שבנוסף החילופים באיחור,
אבל חייב לזכור שהסגל שלנו לא עמוק ולא איכותי.
מקווה שבדרבי הבא אם נשחק פתוח יותר לא נצטער על זה, עדיף להגיד שיחקנו מסריח אבל הרווחנו נקודה - לדרבי חוקים משלו
הגענו למקומות כי באופן טבעי אחרי ירידת הליגה אמות המידה שלנו ירדו,נכנסנו למצב של הישרדות וככל שעובר הזמן הדברים מתיישבים על מקומם והפועל במגמה של להגיע לאיזור שהיא אמורה להגיע אליו,שזה איפה שהוא מתחת למכבי,חיפה ואולי באר שבע.התקציב הוא מהגבוהים בליגה פרט לקבוצות האלה . אז אין לי ציפיות חלילה להתמודד על האליפות אבל אני לא זוכר איזה רצף של 2-3 משחקים של קלינגר שנהניתי מהכדורגל שראיתי,ובאמת שאני מחפש סממנים במשחק שיכולים להעיד על איזו יד מקצועית מכוונת ואני לא מצליח למצוא.
ובוא.. לאיזה מקומות הגענו? גמר גביע אחרי דרך סלולה על חודו של פנדל מול ביתר תל אביב? פלייאוף עליון פעם אחת? קלינגר לא יקח אותנו לשום מקום טוב.הוא לא יודע לבנות קבוצה,לא יודע להביא רכש.אני נגעל מניהול המשחק שלו. לא מעניין אותי כבר כל מה שהוא אומר או לא אומר, אתם סתם נופלים למניפולציה הרגשית הזאת כמו המניות שהוא קנה אצל כל מיני אוהדים אחרי התנועה לשער 11 בגמר גביע
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

מהימים היותר מבישים שלי בתור אוהד הפועל.
איכסה.
התביישתי.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדBen
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

D red imperia כתב: 08 נובמבר 2021, 22:14 לא יודע אם מישהו מנהל את זה עבורנו, אבל הפוסט של הבת של קלינגר ממשיך את הלוחמה התקשורתית נגד מכב* באופן מושלם
מזכיר במשהו את מה ששימון & רקנאטי עושים לנו אחרי כל דרבי בכדורסל
לא מנהלים אצלנו דברים בסיסיים יותר אז את זה אתה חושב?
Shafik
קיבל.ה  10 לייקים

קלינגר מאמן בינוני, לא רואה כרגע מאמן שיעשה עבודה משמעותית יותר טובה ממנו ששווה לעשות שינוי העונה. סוף העונה מספיק צריך דם חדש

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Shafik כתב:קלינגר מאמן בינוני, לא רואה כרגע מאמן שיעשה עבודה משמעותית יותר טובה ממנו ששווה לעשות שינוי העונה. סוף העונה מספיק צריך דם חדש

אם וכאשר תהיה בטוח שיגיע מאמן פחות טוב

redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 09 נובמבר 2021, 08:08
Shafik כתב:קלינגר מאמן בינוני, לא רואה כרגע מאמן שיעשה עבודה משמעותית יותר טובה ממנו ששווה לעשות שינוי העונה. סוף העונה מספיק צריך דם חדש

הדיון לא חייב להיות כרגע קלינגר הביתה או לא. אפשר גם סתם לבקר. קלינג אולי יכול ללמוד מהטעויות שלו, גם אופציה אתה יודע.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

הייתי בטוח שאם אנחנו מגיעים למחצית בלי לספוג, במחצית השנייה הפועל תראה אחרת.
לא שנשלוט או שנשב עליהם, אבל שאחזקת הכדור תתאזן קצת מה 80:20 שהייתה במחצית הראשונה.
וכלום לא השתנה!
זה עליו לגמרי, הוא לא הצליח לשנות כלום בעמידה שלנו על המגרש, גרם לנו להראות כאילו זה הנוער של הפועל נגד פ.ס.ג', בושה שיש לו פרצוף לקרא לעצמו מאמן אחרי כזה ניהול משחק.
לא פלא שהוא העדיף להתמקד בקהל של מכבי, נוח לו להסית את האש לשם
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

redrony כתב: 09 נובמבר 2021, 10:47
De Niro כתב: 09 נובמבר 2021, 08:08

הדיון לא חייב להיות כרגע קלינגר הביתה או לא. אפשר גם סתם לבקר. קלינג אולי יכול ללמוד מהטעויות שלו, גם אופציה אתה יודע.
ברצינות? ראית אותו לומד משהו בשנתיים שהוא פה?
מדובר בחסר מושג שבטוח שהוא גאון.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם כבר מאמן תפור עלינו, זה דראפיץ׳, חבל שסוגר בק״ש
רפואה מאמן טוב, אבל כמו שאמרתי כבר, הוא יתקשה בהרכב החברתי שיש בקבוצה הנוכחית.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אולי אני תמים, אבל לא כל יום רואים סמל צהוב בסדר גודל של דר*קס או יינ* מוחקים מרצונם את כל מה שעשו למען מכב*. אפילו זהב* לא עשה את זה(עדיין). מבחינתי הוא יכול להמשיך עד סוף העונה עם אופציה להמשך ההתקשרות בהתאם לתוצאות.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

D red imperia כתב: 10 נובמבר 2021, 01:59 אולי אני תמים, אבל לא כל יום רואים סמל צהוב בסדר גודל של דר*קס או יינ* מוחקים מרצונם את כל מה שעשו למען מכב*. אפילו זהב* לא עשה את זה(עדיין). מבחינתי הוא יכול להמשיך עד סוף העונה עם אופציה להמשך ההתקשרות בהתאם לתוצאות.
אתה לא תמים, אתה מב*ך.
במקום שתרצה מאמן כדורגל אתה מעדיף בכיין חסר מושג ואינפנטיל כמו קלינגר (אבל היי הוא אמר שהוא משתין על מכבי אז בוא נחתים אותו לאלף עונות כל עוד הוא לא מוריד אותנו ליגה).
לאוהדים כמוך מגיע ניסנוב לעוד עשור.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaלירון האדום
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

רדפוקס כתב: 10 נובמבר 2021, 04:21
D red imperia כתב: 10 נובמבר 2021, 01:59 אולי אני תמים, אבל לא כל יום רואים סמל צהוב בסדר גודל של דר*קס או יינ* מוחקים מרצונם את כל מה שעשו למען מכב*. אפילו זהב* לא עשה את זה(עדיין). מבחינתי הוא יכול להמשיך עד סוף העונה עם אופציה להמשך ההתקשרות בהתאם לתוצאות.
אתה לא תמים, אתה מב*ך.
במקום שתרצה מאמן כדורגל אתה מעדיף בכיין חסר מושג ואינפנטיל כמו קלינגר (אבל היי הוא אמר שהוא משתין על מכבי אז בוא נחתים אותו לאלף עונות כל עוד הוא לא מוריד אותנו ליגה).
לאוהדים כמוך מגיע ניסנוב לעוד עשור.
ומעבר לזה, כל הסיפור שלו איתם הוא פנים מכביסטי. אין לזה שום קשר להפועל או לזהות של קלינגר עם הפועל.
הוא נעלב מהקללות שלהם כי הוא מכבי, ואוהדי מכבי קיללו אותו.
הפוסט קיבל 5 לייקיםטכנית לארזKingAlpacaShachamרדפוקסNoam
שליחת תגובה