ארז פפיר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אה אז אנחנו צריכים להגיד תודה ששורקים שריקה נכונה רק בגלל שזה הטיב איתנו?
טוב לדעת.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אמה גולדמן כתב:
Nati כתב: 03 יוני 2021, 13:45 עוד משהו
הגול שנפסל הובקע בדיוק בדקה ה115.
המשחק חודש בדקה ה123:15.
אז למה הוא הוסיף רק 5 דקות?
מאותה סיבה שלא נתן את הקרן כנראה.
את הקרן הוא לא נתן בגלל שנגמר זמן התוספת(כנראה פחד מהסטופר של עמיקם).
אבל במקרה הזה המשחק הופסק ליותר מ8 דקות,והוא הוסיף רק 5.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אדום כתב: 03 יוני 2021, 13:51 האדום היה הגזמה פראית אבל היה שם פאול ולפי החוק היבש השער באמת היה צריך להפסל.
מי שמלין על ה VAR צריך לזכור שאם לא ההתערבות שלהם אז בדקה ה92 היינו חוטפים גול מפנדל שלא היה.
האדום זה בדיוק עצם העניין. ניתן לבטל את הגול רק אם היה מדובר על עבירה ששווה אדום. ניתן להשתמש בוואר על מנת לפסול גול רק אם מדובר באדום במהלך ההתקפה של השחקן המבקיע/נבדל/יד.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני זוכר ששנה שעברה בהפסד בבית למכבי חיפה (המשחק האחרון של ניסו) במצב של 1-1 חיפה הפכה אבל השער נפסל כי את המהלך של הגול התחילה בנגיעת יד של שחקן חיפה (לדעתי חזיזה).
לא חושב שיש קשר לזהות הכובש.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

עובדיה כתב: 03 יוני 2021, 14:21
אדום כתב: 03 יוני 2021, 13:51 האדום היה הגזמה פראית אבל היה שם פאול ולפי החוק היבש השער באמת היה צריך להפסל.
מי שמלין על ה VAR צריך לזכור שאם לא ההתערבות שלהם אז בדקה ה92 היינו חוטפים גול מפנדל שלא היה.
האדום זה בדיוק עצם העניין. ניתן לבטל את הגול רק אם היה מדובר על עבירה ששווה אדום. ניתן להשתמש בוואר על מנת לפסול גול רק אם מדובר באדום במהלך ההתקפה של השחקן המבקיע/נבדל/יד.
זה לא נכון, אפשר לפסול גול גם על סתם עבירה שהייתה לפני השער, של כל שחקן.

הנקודה החשובה כאן מבחינתי זה שבמקרה הפוך אין מצב שפפיר פוסל את השער על מקרה גבולי כזה. אין מצב בחיים.
וזה אחרי שבדרבי הקודם הגיעו לנו לפחות 2 פנדלים ברורים(אלטמן שהשוער שלהם וקנדיל עשו לו לינץ' באותו מהלך, וטיבי על גיל יצחק). לא אוהב להתעסק בשופטים אבל איך אפשר כשכל דרבי בסוף מוכרע על הדברים האלה?
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

אני לא חושב שיש כאן איזו קונספירציה שהוא תפר עם מכבי, אבל שהוא פוט שופט גרוע.
זה מדהים כמה השופטים בישראל הם איומים, וכמה הואר רק חושף את זה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

באמת שאני לא מבין מה בוכים פה על הפנדל ועוד משתמשים בזה בתור הוכחה לכך שדופקים אותנו. הוא טעה וה-var תיקן אותו. עכשיו אנחנו גם בוכים על החלטות שלא דפקו אותנו בהן?

מה שמעצבן זה באמת הפסילה של הגול. זה היה תאקל מאוד אגרסיבי של שני שחקנים שהגיעו לכדור באותו זמן. זה נכון שמה שאייזן עשה מסוכן ואפשר לשרוק על זה לפאול, אבל באותה מידה אפשר לא לשרוק (בטח בהתחשב בכך שהמשחק היה מאוד אגרסיבי גם ככה). לפסול על זה גול בדיעבד זה ממש אכזרי ולהוציא על זה אדום זה כבר הזייה.
אין לי ספק שאם המצב היה הפוך ולא היה פוסלים את הגול הייתי גם מתעצבן. זה טבעם של מקרים גבוליים. אם אני מנסה להסתכל על זה בעיניים אובייקטיביות אז כפי שאמרתי, זו שריקה אכזרית, במיוחד שהשופט ראה את זה גם בלייב והחליט לזרום עם האגרסיביות.
וכפי שכתבתי כבר, אם השער היה מאושר סביר להניח שזה היה עובר חלק. אפשר לראות גם אחרי הגול ששחקני מכבי אפילו לא רצו אל השופט.

זה קצת מזכיר לי מקרה מלפני כמה שנים מרבע או חצי גמר ליגת האליפות (אני לא זוכר את הפרטים המדויקים אז תקנו אותי איפה שאני טועה).
זה היה ריאל נגד יובנטוס, ריאל כבר הובילו 2-0 או 3-0 ויובנטוס הצליחו להשוות בקאמבק הירואי. עמוק בתוך תוספת הזמן הכדור הגיע ללוקאס ואסקס ברחבה למצב של מאה אחוז גול ואיכשהו בנעטיה הצליח לשלוח רגל מאחור ולהעיף את הכדור. בזמן שהוא העיף את הכדור הוא גם דחף קצת את ואסקס מאחור והשופט נתן על זה פנדל (אחר כך גם הוסיף חטא על פשע והוציא אדום לבופון על המחאות).
בתור צופה נייטרלי בעיני זו הייתה החלטה נוראית אפילו שהייתה שם עבירה גבולית. לקבוע גורל של משחק כזה בהחלטת שיפוט זה מאוד אכזרי. כן זה עוד יותר גרוע כי השער כבר אושר.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 14:43 באמת שאני לא מבין מה בוכים פה על הפנדל ועוד משתמשים בזה בתור הוכחה לכך שדופקים אותנו. הוא טעה וה-var תיקן אותו. עכשיו אנחנו גם בוכים על החלטות שלא דפקו אותנו בהן?
מה זאת אומרת למה בוכים על הפנדל? השופט נתן להם פנדל על עבירה שהיתה קרובה יותר לדגל הקרן מאשר לרחבה. אם זה היה קורה בשלב קודם בגביע, או שהיתה תקלה במערכת הצילום, ההחלטה של השופט היתה קובעת. זה שתיקנו אותו לא אומר שהוא לא החליט החלטה שערורייתית שמטרתה לתת להם את הגביע.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מתן כתב: 03 יוני 2021, 17:56
הוקיץ' כתב: 03 יוני 2021, 14:43 באמת שאני לא מבין מה בוכים פה על הפנדל ועוד משתמשים בזה בתור הוכחה לכך שדופקים אותנו. הוא טעה וה-var תיקן אותו. עכשיו אנחנו גם בוכים על החלטות שלא דפקו אותנו בהן?
מה זאת אומרת למה בוכים על הפנדל? השופט נתן להם פנדל על עבירה שהיתה קרובה יותר לדגל הקרן מאשר לרחבה. אם זה היה קורה בשלב קודם בגביע, או שהיתה תקלה במערכת הצילום, ההחלטה של השופט היתה קובעת. זה שתיקנו אותו לא אומר שהוא לא החליט החלטה שערורייתית שמטרתה לתת להם את הגביע.
אם זאת הייתה המטרה אז הוא לא היה משנה את ההחלטה.
מה זה משנה מה היה קורה במידה ולא היה var? אם לא היה var הוא גם לא היה פוסל לנו את הגול. אז? מה שמשנה זו ההחלטה שהתקבלה.
אי אפשר גם להתלונן על החלטה נגדנו ששונתה לאחר הסתכלות ב-var ואז גם על החלטה בעדנו ששונתה לאחר var.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Shacham כתב: 03 יוני 2021, 14:37
יש גבול כמה אפשר למתוח את ההגדרה של "המהלך שהוביל לשער" (שזה מה שאפשר לבדוק בוואר בהקשר של סתם עבירה של שחקן תוקף לפני גול).
אי אפשר ללכת יותר אחורה ולתת פאול, אלא אם זה פאול של אדום מובהק, זה פשוט לא בסמכויות של הוואר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

teknoboy כתב: 03 יוני 2021, 18:15
Shacham כתב: 03 יוני 2021, 14:37
יש גבול כמה אפשר למתוח את ההגדרה של "המהלך שהוביל לשער" (שזה מה שאפשר לבדוק בוואר בהקשר של סתם עבירה של שחקן תוקף לפני גול).
אי אפשר ללכת יותר אחורה ולתת פאול, אלא אם זה פאול של אדום מובהק, זה פשוט לא בסמכויות של הוואר.
אתה טועה. ה-VAR קבע שהפאול היה חלק מהמהלך שהוביל לגול (ואכן, אם הייתה עבירה, היא הובילה לגול), ולכן יש ל-VAR סמכות להתערב.
לדעתי לא היה פאול שמצדיק הפיכת החלטה בדקה 115 של דרבי בגמר גביע, ובטוח שלא אדום אבל ל-VAR היה ללא ספק סמכות שם.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

לא פפיר אבל עדיין תראו מופתעים:
https://www.one.co.il/Article/20-21/1,0 ... tml?ref=hp
עקב הגמר, שלום בן אברהם לא ינהל משחקי מכבי ת"א
פרסום ראשון: השופט ישב בגמר בבלומפילד כשעליו ילד עם צעיף וחולצה של הצהובים. היו"ר תירוש: "חייב היה לגלות רגישות", השופט: "לא אוהד לאף קבוצה"
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מתוך ONE:
"בספר המחזור של בן אברהם כתוב בין השאר: 'שלומי הוא אחלה של בן אדם.. על מכבי ת"א מדבר כל הזמן'".
ואני אוסיף:
שמעון דביר קוון מזהיר.. את קו הרחבה אינו מכיר.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

הוא כנראה חשב שבשביל לפסול גול דקה 115 בגמר גביע הוא צריך להצדיק את זה באדום. אני מניח שהוא חשב שאם הוא יוציא אדום אז יניחו לו ויאמרו שזאת הייתה עבירה חמורה ולכן זה שווה פסילה. אגב איגוד השופטים הליצנים מגבים את פפיר ועדיין זה מדהים שבמשחק כזה חשוב השופט מצליח לטעות בצורה כ"כ קריטית פעמיים בדקות מכריעות של המשחק הפנדל ההזוי שהוא שרק דקה 90 והגול שפסל בלי צחוק אולי לבן אדם אין כושר לזה. הפנדל שהליצן הזה נתן דקה 90 היה ככ הזוי שחבר שלי אוהד מכבי אמר שאפילו הם לא האמינו שהוא שרק לזה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

מה חשבת שאיגוד השופטים לא יגבה אותו אחרי ההשתלחות חסרת הרסן של הספסל שלנו בשופט? אם הם לא היו מגבים אותו זאת הייתה התאבדות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוא לא נגד הפועל או בעד מכבי, חלאס.
מה שכן, שופט רע ועיוור הוא לחלוטין.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

והנה אתמול מסתבר שעוד אחד משופטי הבובה שלהם, הפעם שלום בן אברהם, ישב בגמר בבלומפילד כשעליו ילד עם צעיף וחולצה של מכבי.
ואח"כ חושבים שהסיפור הוא שמולביץ, ואחכ פפיר, ופעם הבאה ליאני, ולפני זה איזה פוקסמן.
הכל פה מגמתי באופן ברור לטובתם.

מעניין מתי יתפסו פה שאין ערך ספורטיבי לענף עד שלא יביאו לפה שופטים מחו"ל כשמכבי ת"א מעורבת.

אם לדרבי הבא ישובץ שופט ישראלי הפועל מבחינתי צריכה לא לעלות לשחק.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אני זוכר דרבי (נראה לי בעונת הדאבל או אחריה) שהביאו איזה שופט זר שלא נתן לנו חוק יתרון בדרך לשער ורצו לרצוח אותו פה (ובצדק)
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בסדר.
שופט זר וצוות ואר זרים.
זה מה שעושים ביוון וזה מה שצריך לעשות פה.
כל משחק שמכבי תל אביב מעורבת בו ישירות או בעקיפין - רק צוות שיפוט זר.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

תמונה

Sent from my iPhone using Tapatalk
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

שודד טיפש, כתבתי את זה כבר בדקות האחרונות של המחצית. האיש נעל, ואחד השופטים הגרועים בכל בארץ. איך שיבצו את הדביל הזה לדרבי גמר גביע?
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

Nati כתב: 04 יוני 2021, 00:09 תמונה

מה אתה מבין מזה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

chimpfive כתב:שודד טיפש, כתבתי את זה כבר בדקות האחרונות של המחצית. האיש נעל, ואחד השופטים הגרועים בכל בארץ. איך שיבצו את הדביל הזה לדרבי גמר גביע?
לפי השמועות , המשבץ התעקש עליו
טעות קשה
יש לפחות 5 טובים ממנו
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

בר קולמוסא כתב:

מה אתה מבין מזה?
צריך קודם להתייחס לתמונה הראשונה.
א-שהוא לא הרים את הרגל(הרגל התרוממה בגלל המגע עם פרץ).
ב-שהתקלות עם פרץ הייתה עם כף הרגל ולא אם הפקקים,כמו שאומרים השקרנים מאיגוד השופטים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellסומך
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

בר קולמוסא כתב: 04 יוני 2021, 01:00

מה אתה מבין מזה?
ששי אייזן נגע ראשון בכדור ולא בדור פרץ.
שלא היה שום פאול על דור פרץ.
חבל שאין המשך שמראה שהפקקים של אייזן לא נגעו בו בכלל!
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 04 יוני 2021, 06:23
בר קולמוסא כתב: 04 יוני 2021, 01:00

מה אתה מבין מזה?
ששי אייזן נגע ראשון בכדור ולא בדור פרץ.
שלא היה שום פאול על דור פרץ.
חבל שאין המשך שמראה שהפקקים של אייזן לא נגעו בו בכלל!
א. ממש לא רואים שאיזן נוגע ראשון בכדור.
ב. גם אם כן ברגע שאחרי זה הוא פגע עם הפקקים באזור השוק זה אדום.
ג. מחכה שתראה לי איך הוא לא נוגע בו
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

א.רואים בבירור
ב.איך יכול לגעת בכדור וגם לגעת בשוק רגל ימין של פרץ?
ג.מצטער אני לא עובד בצוות השידור,אבל עצם העובדה שיש מחלוקת רבה סביב נגע או לא נגע אומרת הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 04 יוני 2021, 08:20 א.רואים בבירור
ב.איך יכול לגעת בכדור וגם לגעת בשוק רגל ימין של פרץ?
ג.מצטער אני לא עובד בצוות השידור,אבל עצם העובדה שיש מחלוקת רבה סביב נגע או לא נגע אומרת הכל.
א. נגע ראשון? ממש לא רואים. יותר מתאים לתאוריה שלך היא שהם נגעו ביחד והמכה שפרץ קיבל היא לא מהפקקים אלא מההתנגשות שלו עם הכדור והקונטרה של הרגל של איזן.

ב. ראה האדום שמלי קיבל נגדנו, מקרה קלאסי.

ג. לדעתי אין שום מחלוקת ובטוח שאין מחלוקת מהתמונה שהשופט ראה בואר.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

הסיפור עם שלומי בן אברהם מגוחך.
כל שופט אוהד קבוצה כלשהי, למידת האהדה לא תלויה בנראות.
זה בהחלט לא רגיש, אבל זה לא ששאר השופטים באו משווייץ.. (וזה ככה בכל מדינה, אני בטוח)

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

Nati
קיבל.ה  989 לייקים

רק עיוור או שקרן יכול להגיד שאייזן פגע בו עם הפקקים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אדום נחמד כתב: 04 יוני 2021, 08:53 הסיפור עם שלומי בן אברהם מגוחך.
זה בהחלט לא רגיש, אבל זה לא ששאר השופטים באו משווייץ.. (וזה ככה בכל מדינה, אני בטוח)
אין בעיה, אז שכל שופט יעשה גילוי נאות בכניסתו לתפקיד ולא ישפוט במשחקים של הקבוצה שעליה הוא הצהיר. אני לא מבין איך זה לא קיים ממילא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

Nati כתב: 04 יוני 2021, 09:51 רק עיוור או שקרן יכול להגיד שאייזן פגע בו עם הפקקים.
מי שרוצה לראות איך נראית מכניסה עםהפקקים שיחפש את הגליץ של רודריגו גולדברג על יעקב היללב98,או שיחפש את ראיוס על רפי דהאן.
זה לא פאול בכלל...
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

עובדיה כתב:
אין בעיה, אז שכל שופט יעשה גילוי נאות בכניסתו לתפקיד ולא ישפוט במשחקים של הקבוצה שעליה הוא הצהיר. אני לא מבין איך זה לא קיים ממילא.
במשך שנים היו הרבה שופטים אוהדי הפועל(שריר יצחק בן יצחק).אבל שופטים אוהדי הפועל תמיד דפקו את הפועל רק כדי להראות שהם לא עוזרים לה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה כן גליץ' קשוח, זה לא פאול.
נשדדנו כמו שהרבה נשדדים מולם ומול השופטי בובה שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Nati כתב: 04 יוני 2021, 10:39
עובדיה כתב:
במשך שנים היו הרבה שופטים אוהדי הפועל(שריר יצחק בן יצחק).אבל שופטים אוהדי הפועל תמיד דפקו את הפועל רק כדי להראות שהם לא עוזרים לה.
לא חושב שאוהד של קבוצה צריך לשפוט אותה, מסכים עם עובדיה. הסיבה שאין איזה נוהל בנושא היא שכל השופטים רוצים משחקים "גדולים" ורובם אוהדים קבוצות "גדולות", אז אין להם שום אינטרס להצהיר על כך. זו צריכה להיות תקנה ברורה של איגוד השופטים, בכל מקרה.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

ואם שופט אוהד מכבי אז תהיו בסדר עם זה שהוא ישפוט את הפועל? או שישפוט את חיפה כשהם רצים מול מכבי לאליפות?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לשפוט את הפועל, כן. לשפוט את חיפה בריצה ראש בראש לאליפות - לא.
אינתי עומרי, הפועל.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 יוני 2021, 10:44
Nati כתב: 04 יוני 2021, 10:39
עובדיה כתב: אין בעיה, אז שכל שופט יעשה גילוי נאות בכניסתו לתפקיד ולא ישפוט במשחקים של הקבוצה שעליה הוא הצהיר. אני לא מבין איך זה לא קיים ממילא.
לא חושב שאוהד של קבוצה צריך לשפוט אותה, מסכים עם עובדיה. הסיבה שאין איזה נוהל בנושא היא שכל השופטים רוצים משחקים "גדולים" ורובם אוהדים קבוצות "גדולות", אז אין להם שום אינטרס להצהיר על כך. זו צריכה להיות תקנה ברורה של איגוד השופטים, בכל מקרה.
אז במקרה של הקוון דביר שמעון או השופט ההוא שהפליל את עצמו לפני יומיים בגמר, הם צריכים להיענש ואף להיות מודחים מהתפקיד על כל המשחקים שהם שפטו את קבוצתם האהודה רטרואקטיבית שלא בתום לב. מעילה באמון שקהל האוהדים נתן בהם. לא נדבר בכלל על הכסף ששילמו האוהדים על הכרטיסים במשחקים האלה, יש מי שירחיק וידבר על ההיתכנות לפיצוי בתביעה אזרחית כנגדם.

שמעתי את יצחק בן יצחק מתפלץ אתמול בגל"צ ומזה אני לא מתרשם, אני ידעתי שהוא אוהד. אני מחכה לשאר הקליקה שכמובן לא תדבר, כי קיים קשר של שתיקה בסגנון של משטרת ישראל או גופים מושחתים אחרים.
שליחת תגובה