שאר הליגה 21/22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

קורצקי מסיים חצי סיבוב באירופה רק אומר.
לא לכעוס עלי:)
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

De Niro כתב: 17 אוקטובר 2021, 20:54 קורצקי מסיים חצי סיבוב באירופה רק אומר.
לא לכעוס עלי:)
אתה ענק בערך כמו רמת האימון של קורצקי, טופ קלאס.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroהוקיץ'לירון האדום
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מעניין אם הפועל באר שבע תוכל ללכת עד הסוף על פניו התוצאות שלהם עד כמה ממש טובות ( בעיקר זה שניצחו את חיפה ומכבי ) ופער של 4 נקודות מחיפה בשלב כזה זה כבר לא רע בכלל
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

DJSavta כתב: 16 אוקטובר 2021, 20:20 בגול של דוניו הייתה נגיעת יד ברורה של רודריגז ולמרות שהייתה בדיקת וואר עדיין אישרו, השופטים עדיין בדיחה.
קשה לי להאמין שיראו את זה בתקציר אבל רואים בבירור נגיעת יד והשער היה צריך להיפסל.
שטויות הועדה לבילבול ביצים תבוא עוד יומיים ותגיד ''מצטערים טעינו..''
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אדום בבית כתב: 18 אוקטובר 2021, 06:49
DJSavta כתב: 16 אוקטובר 2021, 20:20 בגול של דוניו הייתה נגיעת יד ברורה של רודריגז ולמרות שהייתה בדיקת וואר עדיין אישרו, השופטים עדיין בדיחה.
קשה לי להאמין שיראו את זה בתקציר אבל רואים בבירור נגיעת יד והשער היה צריך להיפסל.
לפחות במשחק הזה אי אפשר לומר שזה הכריע את המשחק. היו יותר מדיי משחקים שטעויות כאלו קבעו. עד היום אני זוכר שער שוויון של ארביטמן בקללה נגדנו בעונה שהתחרינו איתם על האליפות ב2009 (טרום קיזןז) שאפילו ארבל אמר שזה נבדל אבל זה שער כזה יפה, והשער אושר
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

תא מרבוטא כתב: 18 אוקטובר 2021, 07:21
לפחות במשחק הזה אי אפשר לומר שזה הכריע את המשחק. היו יותר מדיי משחקים שטעויות כאלו קבעו. עד היום אני זוכר שער שוויון של ארביטמן בקללה נגדנו בעונה שהתחרינו איתם על האליפות ב2009 (טרום קיזןז) שאפילו ארבל אמר שזה נבדל אבל זה שער כזה יפה, והשער אושר
לא יודע אם הכריע את המשחק אבל גמר את המשחק לחלוטין.
התוצאה הייתה 2-1 השער הזה חיסל את כל המוטיבציה של הפועל ירושלים שהייתה לגמריי במשחק וחיפשה את השיוויון.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אדום בבית כתב: 18 אוקטובר 2021, 07:41
תא מרבוטא כתב: 18 אוקטובר 2021, 07:21

לא יודע אם הכריע את המשחק אבל גמר את המשחק לחלוטין.
התוצאה הייתה 2-1 השער הזה חיסל את כל המוטיבציה של הפועל ירושלים שהייתה לגמריי במשחק וחיפשה את השיוויון.
נסכים שזה לא יפתיע שמכבי חיפה תקבל יחס מועדף https://m.ynet.co.il/Articles/4412340 אמנם מ2013 אבל אני חושד שדברים דומים קרו מאז.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

העונה זה חיפה,עונה שעברה זה *כבי ת''א...
יש חוק בשבילם וחוק לשאר הליגה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יש חוק חדש לדעתי שאם הכדור נוגע בטעות ביד של שחקן ואח"כ מובקע שער - לא פוסלים.
זו הסיבה גם שהשער של דאבור בסוקטלנד אושר למרות שנגע בבירור ביד של דור פרז לפני כן.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:יש חוק חדש לדעתי שאם הכדור נוגע בטעות ביד של שחקן ואח"כ מובקע שער - לא פוסלים.
זו הסיבה גם שהשער של דאבור בסוקטלנד אושר למרות שנגע בבירור ביד של דור פרז לפני כן.
וטוב שכך
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

טכנית לארז כתב: 18 אוקטובר 2021, 10:16 יש חוק חדש לדעתי שאם הכדור נוגע בטעות ביד של שחקן ואח"כ מובקע שער - לא פוסלים.
אני חושב שהחוק החדש אומר שכל נגיעה ביד בהתקפה מחייבת שריקה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

The handball law was updated in March by football's law-making body, the International Football Association Board (IFAB). IFAB said accidental handball will “no longer be considered an offence”, with the new rule to come into effect from July 1.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

האדום הצורר כתב: 18 אוקטובר 2021, 13:02 The handball law was updated in March by football's law-making body, the International Football Association Board (IFAB). IFAB said accidental handball will “no longer be considered an offence”, with the new rule to come into effect from July 1.
טוב לדעת...
בעייני זה שער שהיה צריך להיפסל בכל זאת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אחת הגניבות דעת הגדולות לדעתי זה סביב נושא "לה פמיליה" ו"יתר הקהל של ביטר".

מציירים לנו איזו תמונה כאילו יש 1.5% שהם "לה פמיליה" וכל היתר זה "אוהדים רגילים".
זה בולשיט טהור.
מספיק לראות איך במשחקים שלהם אלפי אוהדים שרים ביחד "הקבוצה הגזענית של המדינה" ומהללים את נסיון הרצח ההוא מלפני 6 שנים כדי להבין שכל הניסיון הזה להציג את "לה פמיליה" כ"מיעוט" הוא נטו גניבת דעת.

לדעתי רובם המוחלט של האוהדים שלהם שהולכים למשחקים הם או "חברי לה פמיליה" או סתם תומכים/זורמים שלהם שנותנים להם גב ושרים איתם בגאווה שיר על ניסיון רצח שהם ביצעו.

אח"כ הם בוכים "לה פמיליה הורסים אותנו".
שיבדקו קודם איך קורא ש15,000 איש בטדי שרים יחד שיר שמהלל ניסיון רצח.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2021, 12:39 אחת הגניבות דעת הגדולות לדעתי זה סביב נושא "לה פמיליה" ו"יתר הקהל של ביטר".

מציירים לנו איזו תמונה כאילו יש 1.5% שהם "לה פמיליה" וכל היתר זה "אוהדים רגילים".
זה בולשיט טהור.
מספיק לראות איך במשחקים שלהם אלפי אוהדים שרים ביחד "הקבוצה הגזענית של המדינה" ומהללים את נסיון הרצח ההוא מלפני 6 שנים כדי להבין שכל הניסיון הזה להציג את "לה פמיליה" כ"מיעוט" הוא נטו גניבת דעת.

לדעתי רובם המוחלט של האוהדים שלהם שהולכים למשחקים הם או "חברי לה פמיליה" או סתם תומכים/זורמים שלהם שנותנים להם גב ושרים איתם בגאווה שיר על ניסיון רצח שהם ביצעו.

הכל נכון אבל אנחנו האחרונים שיכולים להטיף על משהו שיוצא לקהל כזה או אחר מהפה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2021, 12:39 אחת הגניבות דעת הגדולות לדעתי זה סביב נושא "לה פמיליה" ו"יתר הקהל של ביטר".

זה בולשיט טהור.

כן, כמו ש״רב״ אוהדי הפועל שרים שירי שואה.
השירים לצערי כבר שגורים בפה של האוהדים,, גם אצלם גם אצלנו. זה פסול לחלוטין וזה חייב להיפסק אבל זה לא שונה משאר האוהדים בליגה.
אני כמעט בטוח שרב אוהדי בית״ר לא תומכי לה פמיליה והם בגדול לא שונים מהפרופיל של אוהדי רב הקבוצות בארץ, אולי אם תמדוד באחוזים אז אכן יש אצלם 10-15ֿ% אלימים יותר, אבל גם המון אנשים יחסית נורמלים
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

כל הקהל שר איתם שיר מגעיל אז כולם כמוהם? אני לא בטוח שאתה רוצה ללכת בדרך הזו.

והייתה חלוקה מאוד ברורה במשחק מולם בין לה פמיליה לשאר הקהל, אלה הפסיקו לעודד שעלה השחקן המוסלמי להתחמם ואלה המשיכו ועודדו אותו. אלה נתנו מכות ואלה חטפו אותם.

ממש לא בא לי להיות הסנג'ר של אוהדי בית"ר, אבל באמת שאין צורך להפוך את כולם שם לטרוריסטים של לה פמיליה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

redrony כתב: 20 אוקטובר 2021, 13:55

זה בולשיט טהור.

השירים לצערי כבר שגורים בפה של האוהדים,, גם אצלם גם אצלנו. זה פסול לחלוטין וזה חייב להיפסק אבל זה לא שונה משאר האוהדים בליגה.
אני כמעט בטוח שרב אוהדי בית״ר לא תומכי לה פמיליה והם בגדול לא שונים מהפרופיל של אוהדי רב הקבוצות בארץ, אולי אם תמדוד באחוזים אז אכן יש אצלם 10-15ֿ% אלימים יותר, אבל גם המון אנשים יחסית נורמלים
לא רואה הקבלה בין שיר שמהלל נסיון רצח שבוצע ע"י אוהדים שנמצאים איתך ביציע, לבין יתר השירים של קהלים אחרים בליגה, כולל שירים שלנו.

מצד אחד הם נותנים לארגון הזה כוח וגב בעצם זה שהם משתפים איתם פעולה, ומצד שני אחרי זה הם בוכים "לה פמיליה הורסים אותנו".
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2021, 14:12
redrony כתב: 20 אוקטובר 2021, 13:55

זה בולשיט טהור.

לא רואה הקבלה בין שיר שמהלל נסיון רצח שבוצע ע"י אוהדים שנמצאים איתך ביציע, לבין יתר השירים של קהלים אחרים בליגה, כולל שירים שלנו.

מצד אחד הם נותנים לארגון הזה כוח וגב בעצם זה שהם משתפים איתם פעולה, ומצד שני אחרי זה הם בוכים "לה פמיליה הורסים אותנו".
ברור לי שאתה לא רואה, הרבה אוהדי הפועל לא רואים ואתה יודע מה, אם במדד הגועל נפש וההסתה השירים שלהם מקבלים 10 אז אנחנו זוכים בציון 9 המכובד. אל תשכח כמובן את הלהיט ״בא לי לזרוק שוטר על פסי רכבת״, אולי פה תראה יותר הקבלה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם לשיר "בא לי לרצוח שוטר" לא דומה לשיר הלל על ניסיון רצח שבוצע ע"י אנשים מהיציע שלך.

בכל מקרה הנקודה שלי היא לא שזה יותר מגעיל, אלא שאותם אלה שבוכים שלה פמיליה הורסים את המועדון - מעשית נותנים להם את הכוח שלהם.
גם רואים את זה במספרים העלובים שהם מביאים למשחקי בית כש"לה פמיליה" מודיעים שהם מחרימים ולא באים למשחק.
כשלה פמיליה לא באים, גם "הרוב השפוי" לא בא.
אז מי נותן לארגון הזה את הכוח שלו?
זה "רוב שפוי" או שזה רוב שמעשית תומך בארגון הזה גם אם לא בצורה אקטיבית?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2021, 14:26 גם לשיר "בא לי לרצוח שוטר" לא דומה לשיר הלל על ניסיון רצח שבוצע ע"י אנשים מהיציע שלך.

בכל מקרה הנקודה שלי היא לא שזה יותר מגעיל, אלא שאותם אלה שבוכים שלה פמיליה הורסים את המועדון - מעשית נותנים להם את הכוח שלהם.
גם רואים את זה במספרים העלובים שהם מביאים למשחקי בית כש"לה פמיליה" מודיעים שהם מחרימים ולא באים למשחק.
כשלה פמיליה לא באים, גם "הרוב השפוי" לא בא.
אז מי נותן לארגון הזה את הכוח שלו?
זה "רוב שפוי" או שזה רוב שמעשית תומך בארגון הזה גם אם לא בצורה אקטיבית?
לא הבנתי, מה אתה רוצה שהם יעשו? נתת פה איזו עובדה עמומה על זה שאנשים לא באים שלה פמיליה מודיעים על חרם, לא יודע, נשמע קצת לא קשור. האוהדים של בית״ר לא מגיעים רב השנה כי הקבוצה חלשה. הם מגיעים ל 2-3 משחקים בשנה וזהו.
אני מכיר מספיק אוהדי בית״ר שלא סובלים את ההתנהגות הבריונית, לא שרים את השירים והפסיקו לבוא לכדורגל בכלל.

אתה רוצה שאתחיל לתת לך דוגמאות מאוהדי הפועל כדורסל, את הגועל נפש שהם עושים ואת התמיכה השקטה שהם מקבלים לאורך שנים מההנהלה שנראה שהדבר היחיד שהם עסוקים בו זה להפנות אצבע מאשימה לכל העולם חוץ מלעצמם?
אני מבין שנורא כיף ונח שיש את אוהדי בית״ר שגורמים לכל העולם להראות יותר טוב ממה שהוא באמת אבל בתור קהל אוהדים שבעצמו מואשם בהמון דברים שנגרמים ע״י מיעוט דומיננטי ולא מטופל אני חושב שאנחנו צריכים להתעסק יותר בעצמנו ובטח לא לקפוץ למסקנות כאלה
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לאלה שהפסיקו לבוא למשחקים של ביטר בגלל לה פמיליה אין לי טענות.
הטענות שלי הן לאלה שבאים למשחקים, משתפים פעולה עם הארגון הזה ואח"כ מתלוננים שהם הורסים את המועדון.

זו לא "עובדה עמומה" שהם לא באים כשלה פמיליה עושים חרם.
אתה יכול לבדוק כמה קהל הם הביאו למשחק האחרון נגד קרית שמונה למשל.
כבר היו להם קבוצות חלשות כאלה והם הביאו הרבה יותר קהל למשחקי בית. כי לה פמיליה שלהם לא החרימו אז.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2021, 14:56 לאלה שהפסיקו לבוא למשחקים של ביטר בגלל לה פמיליה אין לי טענות.
הטענות שלי הן לאלה שבאים למשחקים, משתפים פעולה עם הארגון הזה ואח"כ מתלוננים שהם הורסים את המועדון.

זו לא "עובדה עמומה" שהם לא באים כשלה פמיליה עושים חרם.
אתה יכול לבדוק כמה קהל הם הביאו למשחק האחרון נגד קרית שמונה למשל.
כבר היו להם קבוצות חלשות כאלה והם הביאו הרבה יותר קהל למשחקי בית. כי לה פמיליה שלהם לא החרימו אז.
הבנתי הבנתי, בדיוק כמו הקהל של הפועל ששר קריאות שואה (כן, אני יודע שזה לא חמור כמו להלל רצח - גוד פור יו). באוזניים של מי שלא מכיר זה נשמע כל הקהל
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז אתה טוען ששיעור אוהדי הפועל שמשתתפים בשירת ששל דומה לזה של אוהדי ביטר שמשתתפים ב"הקבוצה הגזענית של המדינה" לצורך העניין? גוד פור יו.

וכן, ששל בעיני זה הרבה פחות "גרוע" מלהלל ניסיון רצח.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 אוקטובר 2021, 16:26 אז אתה טוען ששיעור אוהדי הפועל שמשתתפים בשירת ששל דומה לזה של אוהדי ביטר שמשתתפים ב"הקבוצה הגזענית של המדינה" לצורך העניין? גוד פור יו.

וכן, ששל בעיני זה הרבה פחות "גרוע" מלהלל ניסיון רצח.
כן, בדיוק כך. זה מה שאני טוען. ואם תעשה תחקיר ותגלה שזה 5% פחות כל הכבוד
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

לה פמיליה איבדו את אוהדי בית''ר סופית עכשיו, וגם עד עכשיו זה היה יותר פחד מתמיכה. ברור שזה חלק קטן מהקהל שמחזיק את כל השאר שבויים שלו.
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אל תטעו לרגע, אף אחד מה-"קהל השפוי" של בית"ר ובוודאי טיפוסים נאלחים כמו אלי אוחנה לא התפכחו, אלא שהם חשים שהשביתה של לה פמיליה הביאה עליהם את הנורא מכל - הפסד להפועל.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדעומר מ.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

ברור שהם לא התפכחו עכשיו, האוהדים שלהם ליטרלי הקימו קבוצה אחרת לאהוד בגלל לה פמיליה מי שנשאר אלה פשוט אנשים שיש להם ערך לביטר הישנה שלהם ושנורדיה לא מדברת אליהם יותר מדי, עדיין זאת לא סיבה מבחינתי להאשים את האוהדים שלהם שמגיעים למשחקים בתמיכה בלה פמיליה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לה פלולה לא יעלמו, כי יש אינטרסים שונים פוליטים שהם יהיו במשחק. ביטר לא שבויה של קבוצת ארגון טרור של בודדים, אלו רק חיילים של פוליטיקאים ובעלי אינטרסים.
הנה בא אחד בן גביר וכל שהוא דיבר היה כנגד המכות לבחורה, כל השאר סבבוש, אבל הקו האדום זה שהם הרביצו לבחורה.
אני מתפלא על אוחנה, שפתאום התעורר לבוקר שחור של מעשי לה פלולה, כשהוא נמצא שם 90 שנה במועדון ורואה ויודע איך משתמשים בהם ומתדלקים אותם כל מיני נדבקי מועדון לצרכייהם
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

כמו שבן גביר ייעץ, הם יורידו פרופיל לכמה ימים עד שהסערה הנוכחית תחלוף. הזיכרון של הישראלים קצר
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

ללה פמיליה ירדו משהו כמו 4 אלף לייק בפייסבוק מעניין אם המגמה תמשיך
הפוסט קיבל 18 לב אדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Ben כתב: 21 אוקטובר 2021, 10:00 ללה פמיליה ירדו משהו כמו 4 אלף לייק בפייסבוק מעניין אם המגמה תמשיך
כמה לייקי יש בפועל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הלייקים ירדו כי הם נתנו מכות לאוהדי ביטר ביציע.

לשיר איתם באלפים שירים גזעניים - זה בסדר.
לשיר איתם באלפים שירים על נסיון רצח - זה בסדר.

ה"קו אדום שנחצה" מבחינתם זה שהם נתנו מכות לאוהדי ביטר (כולל נשים), לא הדברים האחרים שהם עשו עד המחצית של המשחק ביום ראשון.
לכן אני רואה את האוהדים שהולכים למשחקים שלהם ונותנים גב וכוח לארגון הזה כמשת"פים שקטים שלהם.
הם יגידו לך "אני ממש לא לה פמיליה ואני לא ימני קיצוני כמוהם" אבל אח"כ כשהם משחקים נגד סכנין בטדי הם יפה מאוד שרים "שיישרף לכם הכפר" ועוד כל מיני כאלה.
אז שלא יבכו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

טכנית לארז כתב: 21 אוקטובר 2021, 10:40 הלייקים ירדו כי הם נתנו מכות לאוהדי ביטר ביציע.

לשיר איתם באלפים שירים גזעניים - זה בסדר.
לשיר איתם באלפים שירים על נסיון רצח - זה בסדר.

ה"קו אדום שנחצה" מבחינתם זה שהם נתנו מכות לאוהדי ביטר (כולל נשים), לא הדברים האחרים שהם עשו עד המחצית של המשחק ביום ראשון.
לכן אני רואה את האוהדים שהולכים למשחקים שלהם ונותנים גב וכוח לארגון הזה כמשת"פים שקטים שלהם.
הם יגידו לך "אני ממש לא לה פמיליה ואני לא ימני קיצוני כמוהם" אבל אח"כ כשהם משחקים נגד סכנין בטדי הם יפה מאוד שרים "שיישרף לכם הכפר" ועוד כל מיני כאלה.
אז שלא יבכו.
שלא יבכו? :rofl:
אין עוד בכיינים כאלו בעולם כולו
שער 5 זה הלב
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

Ben כתב: 21 אוקטובר 2021, 10:00 ללה פמיליה ירדו משהו כמו 4 אלף לייק בפייסבוק מעניין אם המגמה תמשיך
זה מחאה מתוכננת של אוהדים,עלה הודעה כזאתב איזה מקום ראיתי בטוייטר.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

צריך להתחיל לחשוש ממכבי?
הפוסט קיבל לייק אחדBen
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רק הפועל כתב: 22 אוקטובר 2021, 01:45 צריך להתחיל לחשוש ממכבי?
תמיד לחשוש.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

De Niro כתב:
De Niro כתב:
De Niro כתב:בני יהודה וכפ"ס יעלו
לא משנה את הניחוש שלי
בני יהודה תעלה או לא תעלה:)? בטח תעלה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

D&3
קיבל.ה  818 לייקים