הגמר(ים) היום !!

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

מאמן פח אשפה
נעשה פה צדק
איטליה זה כזה מרגש
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אנגליה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אנגליה עם וולה לתוך הדלי
היה כתוב את זה על הקיר מתחילת הטורניר

תכלס, לא הגיע להם בכלל עם משחק חלש מאוד שלהם שלדעתי האשם המרכזי הוא המאמן מבלי להתייחס בכלל לחילופים בשביל הפנדלים שהם שערוריה על סף הפוסט טראומה האישי שלו
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עוד פעם הוולה לדלי?
איטליה הייתה טובה יותר משמעותית וזכתה בצדק.

אנגליה צריכה להגיד תודה לאופא שסידרה לה גמר כי אם סטרלינג לא מקבל פנדל דנמרק הייתה בגמר הזה.

בלי קשר מדובר בנבחרת שבמקרה הטוב הייתה רביעית- חמישית בטיבה בטורניר.
מי ישמע איך זה חמק לאיגלנד מבין האצבעות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

דיי נו
הגיעו לבית שלהם, עם המון כוח, עם הארי קיין סטרלינג ועוד שלל כוכבים ענקיים עם כל הכבוד לאיטליה אפילו סוכנויות ההימורים הלכו נגדם

הכל הסתדר בצורה הכי טובה שנבחרת יכולה לבקש עבור אנגליה והם פשוט בעטו בדלי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

מרחם בטירוף על סאקה, שמו אותו בסיטואציה הכי מלחיצה שאפשר כשמדינה שלמה תולה בו תקוות
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 12 יולי 2021, 01:36 דיי נו
הגיעו לבית שלהם, עם המון כוח, עם הארי קיין סטרלינג ועוד שלל כוכבים ענקיים עם כל הכבוד לאיטליה אפילו סוכנויות ההימורים הלכו נגדם

זה שהכל הסתדר להם הכי טוב לא אומר שהגיע להם לזכות בטורניר הזה.
מי זה הכוכבים הענקיים? לוק שואו? ווקר? פיליפס? רייס? גריליש המלך?

איטליה הייתה טובה משמעותית ב-120 דקות והגיע לה לזכות, וזה כשהגמר בבית של אנגליה.

אם אנגליה הייתה זוכה אפשר היה להגיד שאיטליה בעטה בדלי.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מה שהזוי פה שגם בפנדלים הכל הסתדר להם והם איכשהו הצליחו להפסיד את זה חחח
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

סאות'גייט הרג לעצמו את הטורניר במשחק הזה. החלטות הזויות לגמרי
רשימת הבועטים של הפנדלים שהוא בחר זה א'-ב' של כל מאמן איך לא לבחור בועטים.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

כדורגל נבחרות נמשך 120 דקות,ובסוף אנגליה מפסידה בפנדלים
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 יולי 2021, 01:55
Giovanni Giorgio כתב: 12 יולי 2021, 01:36 דיי נו

זה שהכל הסתדר להם הכי טוב לא אומר שהגיע להם לזכות בטורניר הזה.
מי זה הכוכבים הענקיים? לוק שואו? ווקר? פיליפס? רייס? גריליש המלך?

איטליה הייתה טובה משמעותית ב-120 דקות והגיע לה לזכות, וזה כשהגמר בבית של אנגליה.

אם אנגליה הייתה זוכה אפשר היה להגיד שאיטליה בעטה בדלי.

החלק הקדמי של אנגליה עמוס בכוכבים וגם ההגנה שלהם לא רעה, על הנייר הם בטח לא נחותים באופן משמעותי מאיטליה
תוסיף לזה את האובר עייפות שאיטליה הגיעה איתה לגמר, את הבייתיות של אנגליה ואת המסלול המהיר שלה לגמר עם משחקים שלא גזלו ממנה יותר מידי כוחות ותקבל פייבוריטית

זה שאיטליה הגיעה לגמר יותר מוכנה, עם הרכב יותר נכון ושיטת משחק יותר נכונה ולפנדלים היא הגיעה יותר בטוחה בעצמה וקצת יותר מזל זה משהו אחר
ההגנה שלהם הוציאה מים מהסלע, בלמים שלא שיחקו לאחרונה בגילאים מתקדמים, שוער אומנם מבטיח מאוד אך צעיר יחסית - איטליה לגמרי לא פייבוריטית כאן

להגיע לוומבלי לאחר שקיבלת הגרלה סופר נוחה ולהפסיד זה לבעוט בדלי
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני מסכים איתך שהיה נראה שהכל הסתדר פה כדי שאנגליה תיקח.
אבל אתמול היא לא זכתה ובצדק גמור.

כנראה שיש לנו הגדרה שונה ל"לבעוט בדלי".
אני רואה את המונח הזה כסיטואציה בה זה כבר היה אצלך בידיים ושמטת את זה (נניח הובלת במחצית 2-0).
פה שום דבר לא היה בידיים של אנגליה. היא הפסידה בצדק לנבחרת טובה ממנה ושוב, אם לא שערוריית ואר מושחתת בחצי גמר - כנראה שהגמר אתמול היה בכלל דנמרק - איטליה (כי זה די ברור ששמייכל היה מנצח אותם בפנדלים).

אם הטורניר הזה לא היה טורניר בית עבור אנגליה סביר להניח שהיא הייתה עפה כבר בשמינית.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 יולי 2021, 12:54 אני מסכים איתך שהיה נראה שהכל הסתדר פה כדי שאנגליה תיקח.

אני רואה את המונח הזה כסיטואציה בה זה כבר היה אצלך בידיים ושמטת את זה (נניח הובלת במחצית 2-0).
פה שום דבר לא היה בידיים של אנגליה. היא הפסידה בצדק לנבחרת טובה ממנה ושוב, אם לא שערוריית ואר מושחתת בחצי גמר - כנראה שהגמר אתמול היה בכלל דנמרק - איטליה (כי זה די ברור ששמייכל היה מנצח אותם בפנדלים).

אם הטורניר הזה לא היה טורניר בית עבור אנגליה סביר להניח שהיא הייתה עפה כבר בשמינית.
אני ואתה מתכוונים לאותה המשמעות
גם אני חושב שלא היה פנדל לאנגליה בחצי אבל זה ממש לא שם את דנמרק בגמר, כלומר גם אם לא היה נשרק ככל הנראה אנגליה היו עולים, הם היו כמה רמות מעל הדנים בטח ככל שהמשחק התקדם, ביתר ההארכה ככל הנראה היו מצליחים להכריע, הם ממש שכבו עליהם
אנגליה פספסה את ההזדמנות שהייתה קיימת עוד לפני המשחק ובטח תוך כדי המשחק
היא הגיעה רעננה בניגוד לאיטלקים, עם ספסל מאוד עמוק בניגוד לאיטלקים ועם יתרון בייתיות - אלו תנאים שלא חוזרים על עצמם, תנאים שהציבו את אנגליה כפייבוריטית מובהקת במשחק ואין פה ויכוח בכלל, אתה יכול להתסכל על כל סוכניות ההימורים ולראות שהיחס שאנגליה קיבלה הוא נמוך משמעותית משל איטליה לניצחון
בסופו של דבר מה שהפסיד לאנגליה את המשחק היה מאמן ששיחק בצורה פחדנית
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא יודע.
אם לא היה נשרק פנדל לאנגליה היו בסך הכל עוד 15 דקות. יכול להיות שהיו מבקיעים ויכול להיות שלא.
מה שאני כן חושב זה שבפנדלים לדנמרק הם היו עפים בסבירות גבוהה.

תמיד באנגליה המאמן אשם.
אשכרה זה נבחרת ישראל של הנבחרות הגדולות.
גם הם, כמו פה, תמיד בטוחים ש"אפשר וצריך לעשות את זה" ואז כשזה לא קורה זה המאמן אשם.

חוץ מסאנצ'ו אני לא חושב שהיה שם איזה שחקן שלא שיחק שהיה עושה איזה הבדל מדהים וגם לגבי שחקנה של BVB אני לא בטוח.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 יולי 2021, 14:18 לא יודע.
אם לא היה נשרק פנדל לאנגליה היו בסך הכל עוד 15 דקות. יכול להיות שהיו מבקיעים ויכול להיות שלא.
מה שאני כן חושב זה שבפנדלים לדנמרק הם היו עפים בסבירות גבוהה.

תמיד באנגליה המאמן אשם.
אשכרה זה נבחרת ישראל של הנבחרות הגדולות.
גם הם, כמו פה, תמיד בטוחים ש"אפשר וצריך לעשות את זה" ואז כשזה לא קורה זה המאמן אשם.

חוץ מסאנצ'ו אני לא חושב שהיה שם איזה שחקן שלא שיחק שהיה עושה איזה הבדל מדהים וגם לגבי שחקנה של BVB אני לא בטוח.
זה לא שחקן שלא שיחק או כן שיחק וגם אם נניח בצד את עניין חילופי הפנדלים הוא עדיין האשם המרכזי
מדקה 15 בערך האנגלים ויתרו על הכדור ונתנו לאיטליה להחזיק בו, לא ניסו לתקוף או לשלוט במשחק
החזקת הכדור הייתה 70 -30 לטובת האיטלקים שסבלו מפציעות, נפלו מהרגליים והיו צריכים לשחק עם ההרכב לא הכי חזק שלהם
אנגליה הייתה יותר רעננה והיה להם ספסל הרבה יותר טוב, המאמן היה חייב לרענן את השחקנים עוד במהלך המשחק ולא להמתין עם החילופים והיה חייב לשחק יותר התקפי
אנגליה פשוט הזמינו את האיטלקים להתקיף ולא ניסו בכלל לשלוט בכדור במרכז המגרש ולנסות לשחק למעלה
במקום לנצל את העובדה שיש להם הרבה יותר אוויר בריאות מלאיטליה הוא פשוט החליט לוותר על זה לגמרי ולשחק משחק פאסיבי
החלק הטוב יותר של אנגליה הוא ההתקפה והקישור ולא ראינו אתמול אותם כמעט מעורבים במשחק ולא סתם, רוב הזמן כל הקבוצה הייתה מתחת לקו החצי כי זאת פשוט הייתה האסטרטגיה של המשחק
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

בין ההחלטות של סאות'גייט:
התעקש על סטרלינג ומאונט למרות שהיו במשחק חלש מאוד.
גריליש, שהיה מהמצטיינים של האנגלים לכל אורך הטורניר, נכנס רק בדקה ה-100.
ההחלטה לתת את הבעיטה המכריעה לסאקה שהוא ילד בן 19.
אבל מעל הכל: הכניס את סאנצ'ו וראשפורד בדקה ה-118 כשהם לא רק שלא נגעו בכדור, שניהם בקושי שיחקו ביורו הזה, לבעוט פנדלים (כידוע שניהם החמיצו).

לדעתי זה מספיק בשביל להגיד שיש לו חלק גדול באשמה כאן.
לא אומר שהכל עליו, אבל הוא הביא פה החלטות של פוטבול מנג'ר.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

טכנית לארז כתב: 12 יולי 2021, 12:54 אני מסכים איתך שהיה נראה שהכל הסתדר פה כדי שאנגליה תיקח.

בסופו של דבר אני רואה את איטליה כזוכת הברירת מחדל ( לא אומר שבהכרח לא מגיע להם אבל הם היו יכולים לעוף בחצי בדיוק כמו שספרד עפו ושאנגליה הפסידו בפנדלים )ביורו הזה אני מתכוון שחושבים על זה לשוויץ ספרד ואפילו דנמרק היה בערך אותו סיכוי לזכות (ותאכלס לאיטליה הגיע לנצח היום בדיוק כמו שלספרד הגיע לנצח בחצי גמר הקודם אם מסתכלים על זה ככה)
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

פורטוגל היו עדיפים על בלגיה והפסידו.
בלגיה היתה עדיפה על איטליה והפסידה.
ספרד היתה עדיפה על איטליה והפסידה.
איטליה הייתה עדיפה על אנגליה ו....
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

בלגיה היתה עדיפה על איטליה? אתה מטריל?
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך