הרכב לשנה הקרובה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

שוער והגנה בגדול אחלה (ליידנר הוא שחקן עם איכויות טכניות גבוהות, אבל בינתיים הוא נקודת התורפה שלנו, ואני מקווה מאוד שגרופר יחתום).
קישור אחורי בסדר גמור עם אליאס ואינבינדר, בטח כשהפומייסטר שחקן מחליף.
חלוץ הוא שדרוג מעונה שעברה והוא יחסית טוב לליגה.
הבעיה הגדולה היא התאום בין שלושת הקשרים ההתקפים. נראה שכולם שחקנים שרוצים את הכדור לרגל וכבדים. ורד דורך על אזולאי, רוסה דורך על ורד וככה שחקנים טכניים, באמת ברמה אחרת ממה שהיה כאן הולכים לאיבוד.
גם דוידה הוא שחקן שרוצה כדור לרגל, אבל הוא לפחות מהיר. הוא חייב להיות בהרכב הראשון על חשבון אחד מהשלישייה הכבדה והטכנית. ואפילו הייתי חושב על ליידנר כקשר, אם גרופר מגן.

אנחנו מסורבלים מדי ובסכנה להפוך לביתר של עונה שעברה, שלא ממצה את הפוטנציאל הטכני שיש לה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

רוסה באנקר בשמאל. הקשר הקדמי מבין השלושה שבאמצע צריך להיות אזולאי/ורד.
הבעיה היא באגף ימין כי ורד לא מסוגל לשחק שם ביכולות הפיזיות שלו כיום ודוידה לא שחקן טוב. רז טוויזר משחק באגף שמאל אז הוא לא רלוונטי ויואב תומר לא נראה לי אופציה ראויה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אנחנו בבעיה בכל מה שקשור לשלישיית רוסה-ורד-דוידה.
זה כמובן הרבה פחות גרוע (על הנייר) מכל מיני שלישיות זבל קודמות כמו עאבד-זיקרי-עגייב אבל זה עדיין לא כזה להיט.
נקווה ששלומי אזולאי ייתן את שלו (נגד ביטר הוא אפילו הגיע למצב תוך הרחבה) ושאולי אליאס יתחיל קצת קצת יותר התקפית ואולי אולי שאפילו אלטמן יישאר בסוף.

את רוסה, ורד ודוידה אני לא רואה כובשים יותר מ-10-12 ביחד.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדפוקס כתב: 09 אוגוסט 2021, 11:16 רוסה באנקר בשמאל. הקשר הקדמי מבין השלושה שבאמצע צריך להיות אזולאי/ורד.
הבעיה היא באגף ימין כי ורד לא מסוגל לשחק שם ביכולות הפיזיות שלו כיום ודוידה לא שחקן טוב. רז טוויזר משחק באגף שמאל אז הוא לא רלוונטי ויואב תומר לא נראה לי אופציה ראויה.
טוויזר משחק באגף ימין.

בכל אופן ורד צריך לעלות מהספסל. דוידה בימין, אזולאי באמצע ורוסה בשמאל.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אנשים שמפנטזים פה על גרופר מדברים מתוך עדכון שהיה בימים האחרונים על מצבו או סתם תקווה בלב?

בכל מקרה במידה ואכן הוא ישאר אני חושב שהוא יהיה ה"רכש" הקריטי ביותר שלנו העונה וכמו שאנשים אמרו אני מאוד מאמין בפוטנציאל שילוב שלו ושל ליידנר בהרכב ביחד כצמד קשר-מגן מתחלף דינמי במהלך המשחק
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אתה יוצא מנקודת הנבחה שגרופר חתם ולא ברור למה.

לדעתי יותר מדי מסקנות אחרי משחק אחד. לאט לאט.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 09 אוגוסט 2021, 13:34 אנשים שמפנטזים פה על גרופר מדברים מתוך עדכון שהיה בימים האחרונים על מצבו או סתם תקווה בלב?

בכל מקרה במידה ואכן הוא ישאר אני חושב שהוא יהיה ה"רכש" הקריטי ביותר שלנו העונה וכמו שאנשים אמרו אני מאוד מאמין בפוטנציאל שילוב שלו ושל ליידנר בהרכב ביחד כצמד קשר-מגן מתחלף דינמי במהלך המשחק
מה יש לפנטז על גרופר , לא מדובר בעילוי .
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

ההרכב בסדר גמור, מספיק טוב לפלייאוף עליון ואף יותר. לדעתי שוב נקום וניפול על טיבו של החלוץ ועל קלינגר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הוקיץ' כתב: 09 אוגוסט 2021, 11:31
רדפוקס כתב: 09 אוגוסט 2021, 11:16 רוסה באנקר בשמאל. הקשר הקדמי מבין השלושה שבאמצע צריך להיות אזולאי/ורד.
טוויזר משחק באגף ימין.

הוא שמאלי ברגל?
אם ככה הייתי מנסה אותו במהרה, אבל אם זה תלוי בקלינגר הוא לא יראה יותר מ-10 דקות עד סוף גביע הטוטו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רדפוקס כתב: 09 אוגוסט 2021, 15:58
הוקיץ' כתב: 09 אוגוסט 2021, 11:31
טוויזר משחק באגף ימין.

הוא שמאלי ברגל?
אם ככה הייתי מנסה אותו במהרה, אבל אם זה תלוי בקלינגר הוא לא יראה יותר מ-10 דקות עד סוף גביע הטוטו.
כן, שמאלי.
ובמשחקים שראיתי בעכו הוא שיחק באגף ימין.
Red4U
קיבל.ה  2 לייקים

מישהו חשב אולי לנסות את דוידה בשמאל?
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 09 אוגוסט 2021, 13:34 אנשים שמפנטזים פה על גרופר מדברים מתוך עדכון שהיה בימים האחרונים על מצבו או סתם תקווה בלב?

אתה יוצא מנקודת הנבחה שגרופר חתם ולא ברור למה.

לדעתי יותר מדי מסקנות אחרי משחק אחד. לאט לאט.
כתבתי שאני מקווה שהוא יחתום.
לא יודע כלום מעבר, תקווה.

אני חושב שהמסקנות האלו כוללות את משחקי האימון, והן בסך הכול מצביעות על כבדות בחלק הקדמי, שהיה אפשר לראות אותה בכמה דקות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עד שנפטרנו מגרופר?
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

ההרכב שהייתי רוצה לראות
————-שטקוס———
גרופר גוטליב טראורה אזוגי
———איינבינדר אליאס ——
————אזולאי———-
רוסה ——- אלטמן ——- דוידה
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

ההרכב שהייתי רוצה לראות
————-שטקוס———
גרופר גוטליב טראורה בן ביטון
———איינבינדר אליאס ——
————אזולאי———-
רוסה ——- לוסיו——- דוידה
כשליידנר וורד נכנסים בסביבות דקה 60 לשני האגפים (כקשרים) אם היה אפשר הייתי מביא את מלמד עדיין במקום לוסיו, אבל אני לא רואה את זה קורה
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אני לא משוכנע שורד ואזולאי לא יכולים לשחק יחד
ורד לא יכול לשחק בצד ימין, זה ברור ולא מובן לי מה קלינגר עושה שהוא תוקע בעמדה שבה כל היתרונות שלו הולכים לפח
אבל בהחלט הייתי מנסה אותן בשמאל ואת רוסה בימין. בשמאל ורד יוכל להיכנס לאמצע וגם לפתוח ללידנר את הקו, מה גם שרוסה נראה שחקן די ןרסטילי שיכול לשחקן גם בקו ימין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

מכיוון שיש להו הרבה קשרים התקפיים, אחד הדברים שאני מצפה שיהיו השנה זה החלפת מקומות תוך כדי משחק. יש איזו החלטה שלכאורה מקובלת על ידי כולם שקשר התקפי צריך לשחק עם הרגל ההפוכה וככה משחקים 90 דקות.
צריך פעמיים שלוש במשחק להחליף מיקומים, לאתגר את המגנים וההגנות, לשחק ברגל החזקה נותן הרבה יותר מהירות להתקפות מתפרצות.
רק לא להיות מקובע!!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסShalom14Tikva
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

הלך המומנטום כתב: 10 אוגוסט 2021, 11:49 מכיוון שיש להו הרבה קשרים התקפיים, אחד הדברים שאני מצפה שיהיו השנה זה החלפת מקומות תוך כדי משחק. יש איזו החלטה שלכאורה מקובלת על ידי כולם שקשר התקפי צריך לשחק עם הרגל ההפוכה וככה משחקים 90 דקות.
צריך פעמיים שלוש במשחק להחליף מיקומים, לאתגר את המגנים וההגנות, לשחק ברגל החזקה נותן הרבה יותר מהירות להתקפות מתפרצות.
רק לא להיות מקובע!!!!
נגד בית"ר פארליי רוסה כל הזמן ניסה לזוז לאמצע ואפילו לאגף השני, אבל הוא היחיד.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מקווה מאוד שאם אכן בואטנג עבר תמורת 300 אלף יורו, הם יחתימו את אלטמן.
אינתי עומרי, הפועל.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

האדום הצורר כתב: 10 אוגוסט 2021, 15:59 מקווה מאוד שאם אכן בואטנג עבר תמורת 300 אלף יורו, הם יחתימו את אלטמן.
עם הסכום הזה אפשר להביא שחקן יותר טוב
הפוסט קיבל לייק אחדShalom14Tikva
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

תודה על הגול בדרבי.
בהצלחה בשבדיה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

שיהיה לו בהצלחה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לדעתי צריך לעבור ל 4:4:2.

‐-------------שטקוס‐-------------
גרופר-----קולו------גוטליב-----ביטון
-------איבינדר------אזולאי---------
ורד--------------------------אליאס
-------רוסה-----------לוסיו--------

כשניתן לעבור לסירוגין לשיטת היהלום

-------------איבינדר--------------
-----אזולאי------------אליאס------
---------------ורד----------------
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

El dudernio כתב: 10 אוגוסט 2021, 16:19 לדעתי צריך לעבור ל 4:4:2.

-------איבינדר------אזולאי---------
ורד--------------------------אליאס

כשניתן לעבור לסירוגין לשיטת היהלום

-------------איבינדר--------------
-----אזולאי------------אליאס------
---------------ורד----------------
אליאס באגף????
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לא אגף / קיצוני.
קשר ימין.

Sent from my SM-N981B using Tapatalk

אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Ron.T כתב: 10 אוגוסט 2021, 15:59
האדום הצורר כתב: 10 אוגוסט 2021, 15:59 מקווה מאוד שאם אכן בואטנג עבר תמורת 300 אלף יורו, הם יחתימו את אלטמן.
מאמין שישימו בצד בשביל ינואר, ולמצער, בשביל חובות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

כי מה שחסר לנו זה עוד שחקן כבד שלא מסוגל לעבור עציץ ותוקע את המשחק.
עם ה-300 אלף יורו האלו הייתי מביא חלוץ/שחקן אגף אתלטי ומהיר.
אבל כמו שאני מכיר את הניסנוב הסכום הזה כבר נכנס כחלק מהתקציב הנוכחי או שירדו להם 300 אלף יורו מה-500 אלף דולר שהם התכוונו להשקיע מהכיס העונה. חיזוק נוסף לא יגיע.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

רדפוקס כתב: 10 אוגוסט 2021, 17:57
מסכים.
דרך אגב אם לא יביאו כזה הייתי שוקל כבר לשחק עם שלושה בלמים ולתת לביטון וליידנר לשחק בצדדים, כרגע פשוט אין שם כלום.
אנטי ביתר לשעבר
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

רדפוקס כתב: 10 אוגוסט 2021, 17:57
אבל כמו שאני מכיר את הניסנוב הסכום הזה כבר נכנס כחלק מהתקציב הנוכחי או שירדו להם 300 אלף יורו מה-500 אלף דולר שהם התכוונו להשקיע מהכיס העונה. חיזוק נוסף לא יגיע.
הפועל ירושלים דרשה בזמנו סכום דומה על אגאדה, הייתי מנסה להביא אותו.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

Ron.T כתב: 10 אוגוסט 2021, 15:59
לא חייבים יותר טוב, במקרה של אלטמן פשוט אפשר להביא שחקן טוב.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

מדהים אותי הזלזול באלטמן פה. בשנה כזו שיש לך הרכב עם שחקני התקפה טובים ונראה כאילו יש גם עומק בחלק הזה שחקן כמו אלטמן יכול לעשות. הרבה יותר ממה שעשה בשנים האחרונות. לשחק מאחורי החלוץ, להשתמש בפיזיות שלו, ביכולות הבעיטה לשער. בעיניי אלטמן זה בדיוק השחקן שהפועל צריכים עכשיו בשביל להשלים את הסגל
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

redrony כתב: 11 אוגוסט 2021, 10:58 מדהים אותי הזלזול באלטמן פה. בשנה כזו שיש לך הרכב עם שחקני התקפה טובים ונראה כאילו יש גם עומק בחלק הזה שחקן כמו אלטמן יכול לעשות. הרבה יותר ממה שעשה בשנים האחרונות. לשחק מאחורי החלוץ, להשתמש בפיזיות שלו, ביכולות הבעיטה לשער. בעיניי אלטמן זה בדיוק השחקן שהפועל צריכים עכשיו בשביל להשלים את הסגל
מגן שמאלי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יכול להיות שקלינגר יסיט את אזולאי הקשר להיות ליד איינבינדר
אלטמן יהיה מקדימה, במקום אזולאי
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הרכב שכולו שחקנים פציעים
בהצלחה לנו
long live the zapta
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Sin Queso כתב: 11 אוגוסט 2021, 11:01
redrony כתב: 11 אוגוסט 2021, 10:58 מדהים אותי הזלזול באלטמן פה. בשנה כזו שיש לך הרכב עם שחקני התקפה טובים ונראה כאילו יש גם עומק בחלק הזה שחקן כמו אלטמן יכול לעשות. הרבה יותר ממה שעשה בשנים האחרונות. לשחק מאחורי החלוץ, להשתמש בפיזיות שלו, ביכולות הבעיטה לשער. בעיניי אלטמן זה בדיוק השחקן שהפועל צריכים עכשיו בשביל להשלים את הסגל
מגן שמאלי
אני לא יודע מה יש בתור גיבוי, אבל ליידנר בעיניי אחלה מגן. צריך קצת לשייף אותו, אבל התקפית הוא מצוין, הגנתית יבוא עם הזמן.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

גרופר לא היה טוב יותר מליידנר מבחינה הגנתית בתחילת דרכו בהרכב, התקפית אין מה לדבר בכלל, זה יהיה בגדר פשע לייבש שחקן עם פוטנציאל עוד עונה ולגרום לו בכך לרצות לעזוב, הוא צריך או הרכב או להיות מושאל ולשחק אבל מלשבת בספסל בטוח לא יצא ממנו כלום. כל עוד הפועל יכולה להכיל את שכר הלימוד שלו, מגיעה לו בהחלט הזדמנות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Hapolo כתב:גרופר לא היה טוב יותר מליידנר מבחינה הגנתית בתחילת דרכו בהרכב, התקפית אין מה לדבר בכלל, זה יהיה בגדר פשע לייבש שחקן עם פוטנציאל עוד עונה ולגרום לו בכך לרצות לעזוב, הוא צריך או הרכב או להיות מושאל ולשחק אבל מלשבת בספסל בטוח לא יצא ממנו כלום. כל עוד הפועל יכולה להכיל את שכר הלימוד שלו, מגיעה לו בהחלט הזדמנות
רק צריך לקחת בחשבון ששכר הלימוד עלול להיות בלתי נסבל מקצועית
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

לדעתי, המשחק עם נתניה יתן אינדיקציה טובה מה טיבו של הסגל\הרכב שהתגבש השנה בהפועל.
מהקטעים המעטים שראיתי עד עכשיו, זה לא היה משהו.
מהתוצאות שהשגנו, בעיית הבקעה שמלווה אותנו כבר מספר שנים טרם נפתרה. לא יכול להיות שבקושי מבקיעים ובקושי מאימים על השער.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום ותיק כתב: 11 אוגוסט 2021, 12:32 לדעתי, המשחק עם נתניה יתן אינדיקציה טובה מה טיבו של הסגל\הרכב שהתגבש השנה בהפועל.
מהקטעים המעטים שראיתי עד עכשיו, זה לא היה משהו.
מהתוצאות שהשגנו, בעיית הבקעה שמלווה אותנו כבר מספר שנים טרם נפתרה. לא יכול להיות שבקושי מבקיעים ובקושי מאימים על השער.
בעיה של מאמן, התקווה היא שהכשרון של השחקנים (על הנייר) ישפר את זה. קלינגר פשוט לא יודע להתקיף נכון
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

בוא תסביר לי איך אלטמן הוא בדיוק השחקן שצריך בקבוצה שמשוועת לשחקן מהיר ואתלטי.
שליחת תגובה