גאווה אדומה

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לראש המוסד וראש השבכ החדשים. יש הרבה במשותף.
היו באותו הצוות בסיירת מטכל.
גרים באותה העיר.
והחשוב מכל,
אוהדי הפועל תל אביב.
:hapoel:
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroקפטן ג'ק
Or_5
קיבל.ה  49 לייקים

אז שיפעילו את קשריהם וימצוא רוכש להפועל
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםDe Niro
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:
אנטי ביתר לשעבר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

וואי וואי, ובטח הילדים שלהם ב"יחידה קרבית" גם!
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyKingAlpacaהאדום הצורר
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

באמת באיראן עוד לא ניסינו למצוא רוכש
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אני כל כך גאה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

איכסה פיכסה
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

קיבלתי זיקפה.
אפשר לזרוק את הוויד.
סאחי הוא אויב
הפוסט קיבל 3 לייקיםpelegsאמה גולדמןRon.T
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

תחרות הטרחנות בין פותח האשכול למגיבים צמודה מתמיד
הפוסט קיבל 4 לייקיםאייבר דה-בונלסתתאבד כברבר קולמוסאRed Wolf
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אם הייתי מכביסט הייתי מצפה מהם שיפעילו פרקטיקות מהארגונים שלהם כדי לעזור להפועל.
משהו כמו האזנות לטלפונים וסחיטת הומואים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאמה גולדמןאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

יאללה יאללה לכל המתייפיפים והמתייפיפות.
אותי משמח לשמוע על כל אדם בכיר ובעל השפעה שהוא אוהד הפועל (ובעצם, משמח לשמוע על כל אדם שהוא אוהד הפועל - מבחינתי, גם אם יתגלה שזביידי אוהד הפועל זה יהיה נחמד).
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"אותי משמח לשמוע על כל אדם בכיר ובעל השפעה שהוא אוהד הפועל"

:ass: :bang: :ass: :bang: :ass: :bang:
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אדום מטלי כתב: 13 אוקטובר 2021, 10:44 "אותי משמח לשמוע על כל אדם בכיר ובעל השפעה שהוא אוהד הפועל"

כי אדוני מעדיף אוהדי הפועל רק אם הם מחזיקים בדעות הפוליטיות הנכונות מבחינתך ?
אם אתה לא מסכים עם מה שכתבתי, אז בוא תסביר למה במקם לדפוק את הראש בקיר...

(דא"ג, כשכתבתי 'אדם בכיר' התכוונתי לאדם הנושא תפקיד בכיר ורב השפעה... שלא ישתמע חלילה שאני חושב שאדם מסוים הוא עליון על אדם אחר).
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

עכשיו זה בד"כ השלב ששולפים את הג'וקר של הדיונים - השוואה להיטלר
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 13 אוקטובר 2021, 11:38
אדום מטלי כתב: 13 אוקטובר 2021, 10:44 "אותי משמח לשמוע על כל אדם בכיר ובעל השפעה שהוא אוהד הפועל"

כי אדוני מעדיף אוהדי הפועל רק אם הם מחזיקים בדעות הפוליטיות הנכונות מבחינתך ?
אם אתה לא מסכים עם מה שכתבתי, אז בוא תסביר למה במקם לדפוק את הראש בקיר...

(דא"ג, כשכתבתי 'אדם בכיר' התכוונתי לאדם הנושא תפקיד בכיר ורב השפעה... שלא ישתמע חלילה שאני חושב שאדם מסוים הוא עליון על אדם אחר).
אני מהמתיפיפים והמתיפיפות.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

D red imperia כתב: 13 אוקטובר 2021, 14:45 עכשיו זה בד"כ השלב ששולפים את הג'וקר של הדיונים - השוואה להיטלר
עכשיו כשאתה אומר אני באמת רואה את הדמיון בין סגנון כתיבתך למיין קאמפף
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

its-sick כתב: 13 אוקטובר 2021, 16:30
D red imperia כתב: 13 אוקטובר 2021, 14:45 עכשיו זה בד"כ השלב ששולפים את הג'וקר של הדיונים - השוואה להיטלר
עכשיו כשאתה אומר אני באמת רואה את הדמיון בין סגנון כתיבתך למיין קאמפף
אני בד"כ נמנע מלהיתלות באילנות גבוהים, אבל אדוני המדען והאתאיסט האדוק לא הבין ככל הנראה את כוונת דבריי והיא להסתייג מהגאווה האדומה מכל בכיר ביישות הציונית שאין לנו מידע שלם על מעלליו הנפסדים בעשרות השנים האחרונות
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אתה חתיכת נאצי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 13 אוקטובר 2021, 10:30 יאללה יאללה לכל המתייפיפים והמתייפיפות.
אותי משמח לשמוע על כל אדם בכיר ובעל השפעה שהוא אוהד הפועל (ובעצם, משמח לשמוע על כל אדם שהוא אוהד הפועל - מבחינתי, גם אם יתגלה שזביידי אוהד הפועל זה יהיה נחמד).
זביידי איש מרגש תכלס
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Money כתב:לראש המוסד וראש השבכ החדשים. יש הרבה במשותף.
גרים באותה העיר.
והחשוב מכל,
אוהדי הפועל תל אביב.
גאווה גדולה
המון הצלחה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Money כתב:לראש המוסד וראש השבכ החדשים. יש הרבה במשותף.
גרים באותה העיר.
והחשוב מכל,
אוהדי הפועל תל אביב.
גאווה גדולה ומחמם את הלב
שכל הציניקנים יעשו חמוצים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

דנירו, למה רק שתי תגובות? אתה יודע שאין מגבלה, אפשר גם עשר. תרגיש חופשי
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:דנירו, למה רק שתי תגובות? אתה יודע שאין מגבלה, אפשר גם עשר. תרגיש חופשי
לא הצלחתי למחוק (אבל לאור כמות הציניות והרוע שנשפכו באשכול הזה אז לא נורא).
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

פורום שדים 3>
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

חשוב לסייג לומר שישנה לאותו "אוהד הפועל" הזדמנות פז לכפר על חטאיו בכך שיסליל את הארגון עליו הוא כעת אחראי לדרך אחרת של שלום ופיוס. בדיוק כפי שיצחק רבין - שהיה ברוב חייו אחד מגדולי המדכאים של העם הפלסטיני - פנה כראש ממשלה לדרך אחרת של אומץ ותקווה.
לרוע מזלו היא עלתה לו בחייו.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

טוב, אני אתנדב ואגיב בשם מי שחושב אחרת. חייב להגיד שאני די בשוק מהתכולה של השרשור הזה. שרשור קיצוני שבהחלט מצדיק חלק מהדברים שאוהדים קבוצות אחרות מייחסים להפועל ת"א ולאוהדיה.
מתמנה ראש שב"כ חדש, עוד לא עשה שום דבר 'פוליטי' לכאן או לשם, עוד לא התבטא לגבי כלום, ותפקידו מראש אינו פוליטי אלא ביטחוני - ויש פה אנשים שרואים בו 'חוטא', סמל הרוע, או סתם מישהו שראוי לבוז ושנאה.
אז תנו לי לתקן את עצמי - אתם שחושבים ככה, אתם לא מתייפייפים ומתייפיפות, אתם ממש אנשים הזויים שאיבדו לגמרי את השכל שלהם מתישהו.
אם אין לכם אמון בסיסי בשירותי הביטחון של ישראל - שזה צה"ל, השב"כ והמוסד -ואין לכם אמון במערכות השלטון במדינה, במנגנונים עצמם של הדמוקרטיה והמשפט וכו', ואם אתם חושבים שהם 'הרעים', לדעתי באמת שאין לכם מה לחפש במדינה. זה נכון למי שאיבד אמון ומשתייך לאחד משתי הקצוות של הקשת הפוליטית. לא כי אתם בוגדים או משהו ומקומכם לא עם השאר שכן מאמין (אתם לא בוגדים, אתם סתם מבולבלים יותר מדי) - אלא כי לדעתי זה ממש עצוב וגרוע בשבילכם לחיות במדינה שאין לכם טיפת אמון בה.
אני כותב את זה כמצביע עקבי של מרצ / עבודה, שמאמין בפתרונות שלום וחושב ששלום עם הפלסטינים אפשרי - אבל גם מאמין (ויודע, ומכיר) בעבודה החיונית שהשב"כ ושאר גופי הביטחון עושים כדי להגן על הביטחון של כולנו - כן, גם מגינים על הביטחון האישי של מי ששונאים או מזלזלים בראש השירות החדש מעצם זה שהוא משרת בשב"כ. זה נכון שגופי הביטחון של ישראל גם עושים לאורך הדרך עוולות ופוגעים בפלסטינים בכל מיני היבטים, אבל זו רק חלק מהתמונה.
לא מתכוון להתנצח פה עם אף אחד, למרות שייתכן והפוסט יגרור כל מיני תגובות נגד. הרעיון של די לקיצונות ההזויה תופס עבור שני הצדדים - ימין וגם שמאל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroNati
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D red imperia כתב: 19 אוקטובר 2021, 00:58 חשוב לסייג לומר שישנה לאותו "אוהד הפועל" הזדמנות פז לכפר על חטאיו בכך שיסליל את הארגון עליו הוא כעת אחראי לדרך אחרת של שלום ופיוס. בדיוק כפי שיצחק רבין - שהיה ברוב חייו אחד מגדולי המדכאים של העם הפלסטיני - פנה כראש ממשלה לדרך אחרת של אומץ ותקווה.
לרוע מזלו היא עלתה לו בחייו.
אני חושב שאתה טועה. אי אפשר להביא את הארגון הזה לדרך של שלום, מהותו של הארגון הזה סותרת את הדרך הזו. קרא שוב את הפוסט.
זה כמו לצפות שאדם שייבחר לראש איגוד הדייגים יביא את הארגון לטבעונות. זה כמו לצפות שמנכ"ל מעדני מזרע יהפוך אותו לכשר בד"ץ.
שב"כ הוא כל כולו מכשיר של המדינה לדיכוי ושליטה במליוני אנשים ללא זכויות אדם, עוד הרבה יותר מהצבא. אין לו שום ייעוד אחר. אם אתה איש של צדק וזכויות אדם, אתה לא תתגייס לארגון הזה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

קפטן ג'ק, אתה כנראה לא מודע לדברים שהשב"כ עושה.
דוגמא מפורסמת:
8200 מאתרים הומואים פלסטינים בהאזנה לשיחות טלפון וצ'אטים ומעבירים לשב"כ.
השב"כ סוחט את אותם הומואים, כשהוא והם יודעים שחייהם בסכנה בחברה המוסלמית.
הוא מכריח אותם להצטרף לארגונים פלסטינים שתחת מעקב כדי למסור לו מידע משם.
כמובן שחייהם בסכנה עקב אותה פעילות שנכפית עליהם.

זו לא ספקולציה, זו פעילות שבוגרי 8200 חשפו במכתב מחאה נגד פעילות זו. לפי אנשים אחרים שיצאו מאז מהיחידה, הפעילות הזו לא הופסקה למרות שנחשפה.

גילוי נאות: אני בוגר 8200 שלא מכיר פעילות זו מהשירות שלי אבל מכיר דברים מכוערים אחרים שלא נחשפו ואין לי שום כוונה לחשוף.
אז כן, אין לי אמון במוסר של המוסדות הבטחוניים. ויש לי סיבה טובה.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

איציק,
השב"כ מענה אנשים.
לא מדובר על מצבים שהתירה פסיקת בג"ץ, שגם היא די בעייתית, במצב של "פצצה מתקתקת".
כל הזמן מתבצעים עינויים, כי אפשר ואף אחד לא יעשה כלום, וזו עוד שיטה לדיכוי השאיפה הפלסטינית לחופש וצדק.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

זה שמצביע מרצ/עבודה חושב ש "קיצוניים משני הצדדים מסוכנים באותה מידה" מראה שהפסדנו את המדינה הזו לעמית סגלים ולסמוטריצים.
ואני לא מסכים בכלל עם הלא ציונים/אנטי ציונים באשכול, אבל זו עדיין לא דרישת קדם כדי להיות אוהד הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אדום מטלי כתב: 19 אוקטובר 2021, 09:47 איציק,
השב"כ מענה אנשים.
כל הזמן מתבצעים עינויים, כי אפשר ואף אחד לא יעשה כלום, וזו עוד שיטה לדיכוי השאיפה הפלסטינית לחופש וצדק.
אני בטוח שזה נכון, אבל אין לי ודאות עובדתית בכך. בדוגמא שהבאתי יש לי ודאות עובדתית, אני מוקף בבוגרי היחידה שלי בכל מקומות העבודה שלי.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

its-sick כתב: 19 אוקטובר 2021, 09:41 קפטן ג'ק, אתה כנראה לא מודע לדברים שהשב"כ עושה.
דוגמא מפורסמת:
8200 מאתרים הומואים פלסטינים בהאזנה לשיחות טלפון וצ'אטים ומעבירים לשב"כ.
השב"כ סוחט את אותם הומואים, כשהוא והם יודעים שחייהם בסכנה בחברה המוסלמית.
הוא מכריח אותם להצטרף לארגונים פלסטינים שתחת מעקב כדי למסור לו מידע משם.
כמובן שחייהם בסכנה עקב אותה פעילות שנכפית עליהם.

זו לא ספקולציה, זו פעילות שבוגרי 8200 חשפו במכתב מחאה נגד פעילות זו. לפי אנשים אחרים שיצאו מאז מהיחידה, הפעילות הזו לא הופסקה למרות שנחשפה.

גילוי נאות: אני בוגר 8200 שלא מכיר פעילות זו מהשירות שלי אבל מכיר דברים מכוערים אחרים שלא נחשפו ואין לי שום כוונה לחשוף.
אז כן, אין לי אמון במוסר של המוסדות הבטחוניים. ויש לי סיבה טובה.

גם אני יוצא 8200, אני מודע מצוין אל מה שהשב"כ עושה. לפעמים כדי להציל חיים של ישראלים, השב"כ לגמרי הורס חיים של פלסטינים. אישית לא נתקלתי בפעילות שאתה מתאר נגד הומואים (למעט אם מדובר באדם שמראש היה יעד מודיעיני).
לדעתי לגופי ביטחון של מדינה נתונה (כן, אפילו ישראל) מותר לנהוג בדרכים לא מוסריות כדי להגן על ביטחון האזרחים שלה, כל עוד זה מתנהל תחת פיקוח משפטי / ניהולי סביר.
באופן כללי, במצבים של מאבק נדרשים לפעול לפעמים בצורה לא מוסרית וגם מכוערת. וצריך לדעתי להכיר תודה לאנשים שמבצעים עבור כולנו את העבודה הקשה והמלוכלכת הזו, כדי להגן עלינו.
מעניין אותי מה אתה חושב על המוסריות של החמאס, או של הסורים למשל?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

החמאס ומדינות לא דמוקרטיות למיניהן הם לא הגורמים אליהם אני משווה כשאני שוקל את המוסריות של מדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית.
עצם זה שאתה משווה אותנו לדיקטטורות אומר עלינו הרבה מאד.
ולא, אסור לעשות דברים לא מוסריים. זו בדיוק ההגדרה של מוסר- הוא אומר מה אסור לעשות. אני לא מבין איך אתה מסוגל לחשוב אחרת.

מעבר לכך, אנחנו במאבק קודם כל ובעיקר כי אנחנו מנסים לנשל את הפלסטינים מאדמתם.
מי שגורם לסכסוך לא יכול גם להגיד "אין ברירה בגלל הסכסוך" בכדי לעשות דברים אנטי מוסריים.
זה בערך "אני מנסה לגנוב לך את הבית ואתה מתנגד אז מותר לי לרצוח אותך".
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליpelegs
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

its-sick כתב: 19 אוקטובר 2021, 09:53
אדום מטלי כתב: 19 אוקטובר 2021, 09:47 איציק,
השב"כ מענה אנשים.
אני בטוח שזה נכון, אבל אין לי ודאות עובדתית בכך. בדוגמא שהבאתי יש לי ודאות עובדתית, אני מוקף בבוגרי היחידה שלי בכל מקומות העבודה שלי.
תמיד חזק יותר מה שראית בעיניים שלך.
עדיין, למי שמתעניין, לא קשה למצוא תיעוד:

הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל
עינויים בחקירות השב"כ
החלוק הלבן שמכשיר את שרץ העינויים
עינויים והתעללויות במסגרת חקירות

ממליץ במיוחד על המאמר השלישי. מרתק, ומראה איך כל המערכות מיישרות קו כדי לאפשר את הזוועות הללו.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אתה מכיר גוף שב"כי באיזושהי דמוקרטיה בעולם שמתנהל אחרת לנוכח איומי טרור (ולא התפקיד של השב"כ הוא לא לפתור את הבעיה הפלסטינית. זה התפקיד של המדינה. התפקיד שלו הוא להגן על אזרחי ישראל)
ואין ספק שסחיטת מקורות מודיעיניים על רקע הומוסקסואליות זאת המצאה ישראלית
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

בני12 כתב: 19 אוקטובר 2021, 16:36 אתה מכיר גוף שב"כי באיזושהי דמוקרטיה בעולם שמתנהל אחרת לנוכח איומי טרור (ולא התפקיד של השב"כ הוא לא לפתור את הבעיה הפלסטינית. זה התפקיד של המדינה. התפקיד שלו הוא להגן על אזרחי ישראל)
"כך עושים כולם" זה האח הקטן של "רק ביצעתי פקודות"?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מתן כתב: 19 אוקטובר 2021, 16:41
בני12 כתב: 19 אוקטובר 2021, 16:36 אתה מכיר גוף שב"כי באיזושהי דמוקרטיה בעולם שמתנהל אחרת לנוכח איומי טרור (ולא התפקיד של השב"כ הוא לא לפתור את הבעיה הפלסטינית. זה התפקיד של המדינה. התפקיד שלו הוא להגן על אזרחי ישראל)
"כך עושים כולם" זה האח הקטן של "רק ביצעתי פקודות"?
לא, זאת המציאות.
אפשר לחשוב שאם השב"כ יבוטל מחר אז הכל יהיה טוב וסבבה (אפשר גם לחשוב באותה מידה שהשתילו לנו עכשיו שבבים של 5G)
ואפשר לקרוא את המציאות.
ברור שהשאיפה היא ליום בו לא יזדקקו לגופים כמו שב"כ ויהיה רק גוף אחד עולמי שיילחם בטרוריסטים ממאדים (וטרוריסטיות מנגה).
יכול להיות שזה יקרה עוד 50/100/10000 שנה ויכול להיות שלא.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

אכן, כלל לא ברור למה אנחנו צריכים להפעיל גופים איומים ומפירי זכויות אדם כמו שב״כ ומוסד, כנגד ארגונים נאורים, מלאכיים וטהורים כגון רש״פ, גא״פ וחמאס, אשר ידועים בשבחם בזכות דמוקרטיה מפוארת ושמירת זכויות האדם המתקיימים ללא סרק במרחבי שליטתם.
קורא מכאן לנוגעים בדבר לשלול כל זיקה קיימת בין ראשי הארגונים המבישים ואגודת הספורט הפועל תל אביב, לרבות שלילת החברות בהפועל-אוסישקין.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 19 אוקטובר 2021, 08:54 אם אין לכם אמון בסיסי בשירותי הביטחון של ישראל - שזה צה"ל, השב"כ והמוסד
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

כמובן שאפשר להתווכח רבות אם הם רוע הכרחי (לפי דעתי, אגב, הם כן),
כמובן וכמובן שאפשר וצריך להתווכח כמה רוע הוא הכרחי,
אבל אמון?

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

אחת ההודעות המצחיקות אי פעם.
האדום הצורר:
שליחת תגובה