על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אתה רוצה, כי אתה לא חושש לחייך, ואין לך אהובים בקבוצת סיכון.
אני רוצה תמותה מינימלית מהמחלה לפני הכל כי יש בחיי אנשים אהובים בקבוצות סיכון.
וכן, אני רוצה שיחייבו את כל מי שאין לו בעיה רפואית להתחסן.
מי שלא רוצה להתחסן בבקשה, אז שיישאר בביתו או שייבדק כל יום על חשבונו.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 אוקטובר 2021, 20:12
D&3 כתב: 22 אוקטובר 2021, 19:01
האדום הצורר כתב: 22 אוקטובר 2021, 18:58 מה הקשר לאגואיסט? אתה מבין שהרבה יותר קל ללכת עכשיו עם העדר ולקבל את המנה השלישית מאשר לא להתחסן, לא?
וd3, כאמור, כבר עניתי לך בפירוט.
אז אשאל אחרת, האם במונה של הסיכון לדלקת אתה מתייחס לכלל החולים ובמונה של הסיכון לתחלואה קשה אתה מתייחב לחולים הפעילים? שאלת כן לא פשוטה
לא ולא. הנקודה שלי בבסיסה היא כזאת - כדי להיות חולה קשה בקורונה צריך לחלות קודם בקורונה, תנאי שלא קיים לגבי החיסון. התנאי הזה מקטין את הסיכוי של כל אחד מאיתנו להיות חולה קשה בקורונה, בכלל בלי קשר לגילנו או להמצאותנו בקבוצת סיכון. לכן ההשוואה הישרה בין סיכוי לפתח דלקת שריר הלב מהחיסון (שנמצאת בתת דיווח) לבין הסיכוי לפתח אותה מהקורונה או לצורך העניין להיות חולה קשה, אינה מדויקת.
שפעת היא מחלה אנדמית, שאחוז מכובד מהאוכלוסייה מתחסן נגדה מדי שנה, ועדיין ההערכות הן שכל אדם חולה בשפעת בערך פעם בעשור.
למה אתה חושב שעם הקורונה זה יהיה אחרת?
נכון שהסיכוי שלך לחלות מחר בקורונה לא גבוה במיוחד אבל אני מנחש שאתה מתכנן להמשיך לחיות גם אחרי מחר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

דל פיירו כתב: 22 אוקטובר 2021, 20:16
teknoboy כתב: 22 אוקטובר 2021, 19:55
דל פיירו כתב: 22 אוקטובר 2021, 19:23

1. סבבה שהראו פה מחקרים שאומרים שהחיסון מונע הדבקה. בפועל בסינגפור התחסנו באחוזים פסיכים, ככה גם באיסלנד ובמקומות אחרים בעולם והגלים של הקורונה הכו בהם כמו שבמקביל הם היכו במקומות אחרים בעולם
2. לצערי אין לי לינק זמין למחקרים הללו אבל נחשפתי אליהם במהלך השנה האחרונה. מן הסתם כמו כמעט בכל תחום יש לך מחקרים לכאן ולכאן. בפועל במציאות אתה רואה שגם במדינות מאוד מחוסנות יש גלים של קורונה.
3. כל מדינה היא שונה. בפועל מדינות שכופות יותר סובלות יותר בזמן הקורונה. אני חושב שהחלכנו פה מלחתכילה על נתיב וגישה לא נכונה ושהיא לא הייתה הכרחית ולאו דווקא אפקטיבית
1. נו אז במקום כלשהו יש גם שיעור התחסנות גבוה וגם התפרצות קורונה. איך זה קשור למשהו?
המחקרים מראים (מחקרים: לא איזה מקרה אנקדוטלי שאתה מפרש בצורה לא נכונה, אלא מחקרים אמיתיים) שהחיסון בהחלט מונע הדבקה (ואפילו מפרטים באיזו מידה ואיך זה משתנה עם הזמן).
2. אין לך לינקים כי אתה לא מסתמך על ידע מדעי אלא על דברים שקראת ברבע תשומת לב בטוויטר\פייסבוק\טלגרם\ווטאבר.
ולא, לא בכל תחום יש מחקרים לכאן ולכאן. למשל בעניין הקורונה והחיסונים וכל זה, אין.
3. יפה, כל מדינה היא שונה, ולכן ייתכן שאחד מהגורמים השונים האלה הוא זה שגרם להבדל בין המדינות, ולא דווקא המשתנה שבחרת בניגוד לכל היגיון רק כי זה מקרב אותך למטרה שסימנת מראש.
1. זה קשור כי זה מראה שהחיסון לא מונע הדבקה אלה רק מחלה קשה, ובמידה ואתה צעיר שלא בסיכון גבוה למחלה קשה, אז עדיף לך לא להתחסן אלה אם אתה באוכלוסיית סיכון.
2. בחיית רב האנשים כולל תומכי התו הירוק לא כל היום משוטטים במחקרים וחלקם אומרים טיעונים דומים לשלך בהסתמך רק על רבעי תשומת לב ברשתות החברתיות. אני לא סטודנט ואין לי גישה כרגע לסקולר ואני לא הולך עכשיו על כל טיעון שאני מביא להביא לו סימוכין מדעי ומקור בטח לא בפורום וולטון סילבה. מן הסתם אפשר לקיים דיון בין בני אדם גם בלי זה. גם בין פרופסורים ומומחים קיים דיבייט. ובטח שיש מחקרים לכאן ולכאן בקורונה. זה לא נכון מה שאתה כותב.
3. אני יכול לומר בדיוק אותו טיעון לגביך. שלא משנה מה אני אכתוב אתה תסיק שהסיבה להבדלים בין המדינות נעוצים במה שנוח לך להאמין בו כדי להצדיק את מדיניות הכפייה בישראל
1. לא, זה לא מראה את זה.
2. לא אמרתי שהרוב עושים כך או אחרת. הרוב גם לא כותבים על זה בפורום שדים או ברשתות בכלל.
אתה כן.
עכשיו אתה מחויב לצערך לסטנדרטים שנהוגים כשמדברים עם אנשים אחרים, למשל לספק לנו סיבה כלשהי לחשוב שאתה באמת מכיר מחקרים כמו שאמרת שאתה מכיר ולא המצאת את זה תוך כדי כתיבה.
3. זהו שלא. כדי לענות על שאלות כאלה אני משתמש בשיטה המדעית (או יותר נכון במקרה שלי, קורא את מה שגילו אנשים שהשתמשו בה), על כל ארגז הכלים שמגיע איתה כולל כלים סטטיסטיים, ואז אני מקבל תשובה שלא תלויה בדעות הקדומות שלי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 22 אוקטובר 2021, 20:29
האדום הצורר כתב: 22 אוקטובר 2021, 20:12
D&3 כתב: 22 אוקטובר 2021, 19:01

אז אשאל אחרת, האם במונה של הסיכון לדלקת אתה מתייחס לכלל החולים ובמונה של הסיכון לתחלואה קשה אתה מתייחב לחולים הפעילים? שאלת כן לא פשוטה
לא ולא. הנקודה שלי בבסיסה היא כזאת - כדי להיות חולה קשה בקורונה צריך לחלות קודם בקורונה, תנאי שלא קיים לגבי החיסון. התנאי הזה מקטין את הסיכוי של כל אחד מאיתנו להיות חולה קשה בקורונה, בכלל בלי קשר לגילנו או להמצאותנו בקבוצת סיכון. לכן ההשוואה הישרה בין סיכוי לפתח דלקת שריר הלב מהחיסון (שנמצאת בתת דיווח) לבין הסיכוי לפתח אותה מהקורונה או לצורך העניין להיות חולה קשה, אינה מדויקת.
שפעת היא מחלה אנדמית, שאחוז מכובד מהאוכלוסייה מתחסן נגדה מדי שנה, ועדיין ההערכות הן שכל אדם חולה בשפעת בערך פעם בעשור.
למה אתה חושב שעם הקורונה זה יהיה אחרת?
נכון שהסיכוי שלך לחלות מחר בקורונה לא גבוה במיוחד אבל אני מנחש שאתה מתכנן להמשיך לחיות גם אחרי מחר.
אני מספיק זקן בשביל לזכור את אנשי מחצ בגלגולה הקודם( היגיון בריא ) מסבירים לנו שנה שעברה שגם ככה כולם יידבקו בסוף אז אין מה להילחם בהדבקה ולכן ההגבלות מיותרת.
משעשע איך הטיעון התהפך
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

D&3 כתב:החיסון כן מונע הדבקה, שיקרת כבר במשפט הראשון, ברכות. הצלחתי לספור עוד 2.5 שקרים למעוניינים
הבעיה היא שהמשכת לקרוא אחרי השקר במשפט הראשון
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

its-sick כתב: 22 אוקטובר 2021, 20:26 אתה רוצה, כי אתה לא חושש לחייך, ואין לך אהובים בקבוצת סיכון.
כן יש לי אהובים בקבוצת סיכון. בסדר אתה מעודד כפיית חיסונים ולדעתי זאת חרפה מוסרית ופגיעה חמורה בזכויות הפרט.
הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Noam כתב: 22 אוקטובר 2021, 23:41
D&3 כתב:החיסון כן מונע הדבקה, שיקרת כבר במשפט הראשון, ברכות. הצלחתי לספור עוד 2.5 שקרים למעוניינים
הבעיה היא שהמשכת לקרוא אחרי השקר במשפט הראשון
כן אני פשוט יושב וזומם איך לשקר. יודע את האמת אך במודע בוחר לכתוב שקר על המקלדת. יש לי גם אף ארוך וקרניים של שטן
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דל פיירו כתב: 23 אוקטובר 2021, 00:58
its-sick כתב: 22 אוקטובר 2021, 20:26 אתה רוצה, כי אתה לא חושש לחייך, ואין לך אהובים בקבוצת סיכון.
כן יש לי אהובים בקבוצת סיכון. בסדר אתה מעודד כפיית חיסונים ולדעתי זאת חרפה מוסרית ופגיעה חמורה בזכויות הפרט.
להבדק כל יום זו פגיעה חמורה בזכויות הפרט? יש לי משהו לקרןא בשבילך https://www.google.com/amp/s/tomerpersi ... tivex/amp/
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

טוב די אין לי כוח אני בדיון של אחד נגד 5 וגם לא מעניינת אותי הדעה של תומר פרסיקו עם כל הכבוד הוא גם בן אדם כמוני כמוך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בדיוק כמו האיסור על נהיגה בשכרות. מה ההבדל? גם האיסור הזה הוא פגיעה חמורה בזכויות הפרט. למה לא מרשים לך לעשות משהו רק בגלל שיש סיכוי שתהרוג אחרים בלי להתכוון?
אתה חי בחברה. החברה לא רוצה שתפגע באחרים, ולכן מגבילה אותך מלעשות דברים כאלה.
המדינות היחידות שהצליחו למגר את המגיפה עשו זאת עם מגבלות קשות על תנועה. אותך לא באמת מגבילים לצאת מהבית, וזאת רק בזכות החיסון. תגיד תודה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דל פיירו כתב: 23 אוקטובר 2021, 02:34 טוב די אין לי כוח אני בדיון של אחד נגד 5 וגם לא מעניינת אותי הדעה של תומר פרסיקו עם כל הכבוד הוא גם בן אדם כמוני כמוך
קראת בכלל את מה שכתב?
כי הןא לא שלל התנגדות לחיסונים. הוא רק אמר שעם כל עמדה בא מחיר. מי שמתנגד לחגורות בטיחות משלם מחיר של אי נהיגה ברכב. ואם הוא ינהג הוא מסתכן בסנקציות לפי החוק. מי שמתנגד לתשלום מיסים צריך לחיות ברמת הכנסה מתחת לרף המס המינימלי, אחרת הוא עלול להסתכן בסנקציות של רשויות המס.
אתה מתנגד לחיסונים אבל מסרב לכל אילוץ או מחיר שבא עם זה. לא בדיקות, לא הגבלת כניסה, כלום. זה כבר לא קשור לעמדה שלך לגבי חיסונים. זה קשור לחוסר הנכונות שלך לעמוד במחיר של העמדה שלך.
ומה שאיציק גם
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךteknoboyKingAlpaca
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני חושב שהפער העיקרי שלך מול הצד השני בדיון הזה הוא לא בכמות אלא באיכות.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

its-sick כתב: 23 אוקטובר 2021, 06:11
בדיוק כמו האיסור על נהיגה בשכרות. מה ההבדל? גם האיסור הזה הוא פגיעה חמורה בזכויות הפרט. למה לא מרשים לך לעשות משהו רק בגלל שיש סיכוי שתהרוג אחרים בלי להתכוון?
המדינות היחידות שהצליחו למגר את המגיפה עשו זאת עם מגבלות קשות על תנועה. אותך לא באמת מגבילים לצאת מהבית, וזאת רק בזכות החיסון. תגיד תודה.
זה בדיוק העניין שכאשר זה נוגע לנהיגה בשכרות הסיכון לפגיעה בסביבה הוא מאוד גבוה אל מול הפגיעה בזכויות הפרט, בניגוד לפה שהפגיעה בזכויות הפרט היא מאוד גבוהה והסיכון לפגיעה בסביבה הוא מאוד נמוך, במיוחד שהאפקט העיקרי של החיסון הוא מניעת מחלה קשה. אלה אם התכנון שלך הוא כל 5 חודשים לנצח נצחים לקבל עוד בוסטר ועוד בוסטר ולכפות את זה על כולם.

המדינות שכרגע מובילות בעולם במיגור המגפה הם אלו שדווקא לא כפו מגבלות על התנועה כמו שבדיה למשל שמונעת כניסה של ישראלים מבוסטרים אליה. זה לא נכון מה שכתבת.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Noam כתב: 23 אוקטובר 2021, 11:48 אני חושב שהפער העיקרי שלך מול הצד השני בדיון הזה הוא לא בכמות אלא באיכות.
נכון ברור כנראה שאתה יותר מלומד מהפרופסורים של מח"צ והיגיון בריא שחלקם חוקרים מובילים עם שם בכל העולם. הם בעצם היפים מפרדס חנה שהתחפשו לרופאים עם עמדות אחרות.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מחצ / היגיון בריא הם שקרנים, אתה ואחרים הם נפגעי הכת שהם מטפחים
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דל פיירו כתב: 23 אוקטובר 2021, 16:25

זה בדיוק העניין שכאשר זה נוגע לנהיגה בשכרות הסיכון לפגיעה בסביבה הוא מאוד גבוה אל מול הפגיעה בזכויות הפרט, בניגוד לפה שהפגיעה בזכויות הפרט היא מאוד גבוהה והסיכון לפגיעה בסביבה הוא מאוד נמוך, במיוחד שהאפקט העיקרי של החיסון הוא מניעת מחלה קשה. אלה אם התכנון שלך הוא כל 5 חודשים לנצח נצחים לקבל עוד בוסטר ועוד בוסטר ולכפות את זה על כולם.

המדינות שכרגע מובילות בעולם במיגור המגפה הם אלו שדווקא לא כפו מגבלות על התנועה כמו שבדיה למשל שמונעת כניסה של ישראלים מבוסטרים אליה. זה לא נכון מה שכתבת.
הגבלות תנועה? להבדק כדי לשבת במסעדה זה הגבלת תנועה מבחינתך? לעטות מסיכה כדי להכנס לבית מרקחת זה כפייה קיצונית?
ועל איזו פגיעה בזכויות פרט אתה מדבר? מילא בסגרים שהיו כוללניים ופגעו קשות בכלכלה ובחיי חברה. מה הפגיעה האיומה? המלצות לא לטוס למדינות אדומות? במה זה שונה מהמלצה לא לטוס למדינות עם סיכון לטרור?
כאמור, ובהמשך למה שכתבתי, אתה לא מוכן לשאת שום מחיר על העמדה שלך. יש הבדל בין זכותי ובין מתחשק לי. זכות זה לקיים שגרה סבירה גם אם אינך מחוסן. לא זכות לצפצף על אחרים ולעשות מה שמתחשק בלי חשבון. וזה ההבדל בין לא להתחסן וכן לשים מסיכה ולהבדק כשצריך, ובין לסרב להתחסן וגם להבדק או לשים מסיכה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

דל פיירו כתב: 23 אוקטובר 2021, 16:25

הסיכוי לפגיעה של נהג שיכור לא גבוה כמו שאתה חושב, והסיכוי להדביק מקורונה ולהרוג לא כל כך נמוך כמו שנדמה לך. זה אותו סדר גודל.
והמדינות שהסתדרו בלי סגרים הן המדינות עם אחוז מתחסנים גבוה. גם אצלנו מאז החיסונים כבר אין סגרים. מדהים ממש...
لا إله
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

ועוד משהו, אין לי מושג אם ההקבלה כאן בצדדי הויכוח זהה לויכוחים על מה שקורה במגרשים, אבל הדיון כאן באופן מעניין דומה מאד לויכוח "לאוהדים שמתפרעים ביציע מגיע עונש קשה כי הם פוגעים בכולנו" ובין "אם שילמתי כרטיס אני עןשה מה בא לי ביציע, וממילא בכל מקום מתנהגים ככה ורק אותנו מחפשים"
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

דל פיירו כתב: 23 אוקטובר 2021, 16:26
Noam כתב: 23 אוקטובר 2021, 11:48 אני חושב שהפער העיקרי שלך מול הצד השני בדיון הזה הוא לא בכמות אלא באיכות.
נכון ברור כנראה שאתה יותר מלומד מהפרופסורים של מח"צ והיגיון בריא שחלקם חוקרים מובילים עם שם בכל העולם. הם בעצם היפים מפרדס חנה שהתחפשו לרופאים עם עמדות אחרות.
הפרופסורים של מח"צ עוסקים בדברים אחרים לגמרי, כמו כלכלה, או במקרה הטוב תחומים אחרים לגמרי במדעי הבריאות.
במילים אחרות, הם מדברים על דברים שהם לא מבינים בהם יותר ממני וממך. עצם זה שהם פרופסורים לא נותן להם שום יתרון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

טקנובוי, עדיף לא לכתוב שטויות סתם. תבדוק מי שם.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 אוקטובר 2021, 20:20 טקנובוי, עדיף לא לכתוב שטויות סתם. תבדוק מי שם.
בדקתי.
מתוך 22 חברים שעדיין מופיעים באתר (יש כאלה שהופיעו בעבר ונעלמו בינתיים), יש שלושה שעוסקים באפידמיולוגיה. אחד מהם יצא לגמלאות לפני 15 שנה.
אפשר להיות נדיב לספור גם אימונולוגים, שיש שם שניים, אחד מהם התפרסם כשניבא שלא יהיה חיסון בעתיד הקרוב, שלושה חודשים לפני שאושר חיסון לשימוש כללי.
כלומר יש לנו פה להקה של אנשים שלא קשורים לתחום, פלוס כמה שכן קשורים אבל מתכחשים לידע המדעי בתחום שלהם (או אולי הם מומחים רק בתואר, ולא טורחים להתעדכן), חלקם ליצנים מוכחים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

‏משרד הבריאות: וריאנט הקורונה החדש מדבק ב-15% יותר מזן הדלתא.
אכלנו אותה.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הדבר היחיד שמטריד אותי בכל וריאנט הוא יעילות חיסוני ה mRNA. יש סיכוי גבוה שואריאנט חדש מצליח בעיקר בזכות מוטציות בחלבון הספייק שגורמות לחלק נכבד מהנוגדנים לא לעבוד.
מעניין מתי יגיע כבר חיסון חדש שמותאם לוריאנטים החדשים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עוד הצלחה גדולה לזקני ציון בנסיונם להשתלט על העולם בעזרת חיסונים
https://news.walla.co.il/item/3466824
מומחי ה-FDA: היתרונות בחיסון בני 11-5 נגד קורונה עולים על הסיכונים
מומחי מינהל המזון והתרופות האמריקני אמרו שהיתרונות במתן חיסונים של פייזר לבני קבוצת הגילים הזו עולה על הסיכון מתופעות הלוואי.
בפייזר הודיעו שהחיסון הציג יעילות של 90.7% במניעת מחלה בקרב בני 11-5. הדוח פורסם לקראת הדיון בנושא אישור החיסון שיערך בשבוע הבא
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

איך יכול להיות שהם הציגו יעילות במניעת מחלה אם החיסון לא מונע מחלה?
הם כמו הפאשיסטים של חגורות הבטיחות, חונקות את כולנו ועדיין אנשים חגורים מתים בתאונות, ואפילו יותר מלא חגורים. כלי שליטה ברכב הפרטי.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מישהו בארהב כנראה שיחק עם הגדרה של מי מת ומי חי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שרפובליקנים ימשיכו להרוג רפובליקנים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 24 אוקטובר 2021, 08:54 איך יכול להיות שהם הציגו יעילות במניעת מחלה אם החיסון לא מונע מחלה?
הם כמו הפאשיסטים של חגורות הבטיחות, חונקות את כולנו ועדיין אנשים חגורים מתים בתאונות, ואפילו יותר מלא חגורים. כלי שליטה ברכב הפרטי.
אני מפחד לשאול אם אתה מתבדח או לא.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האמת שזה יותר עצוב ממצחיק, כי עניין החגורות זה אחד לאחד אותה לוגיקה של מטורללי החיסונים
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בהחלט, בדיוק אותו דבר כמו חגורות בטיחות:

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אין לי מושג אם הנתונים המוצגים נכונים או לא. אבל לא יפתיע אותי אם כן.
למעשה אם היית קצת מתעמק ופותח את הראש היית רואה שזה באמת מקרה די דומה, כי חסר בסאבטקסט של ההשוואה הזאת מימד הזמן. משווים חיסון שקיים פחות משנה, לחיסונים שהפיתוח שלהם החל לפני למעלה ממאה שנים. מן הסתם היו כמה וכמה שיפורים בחיסוני שפעת לאורך השנים, והחיסונים הראשונים היו פחות טובים מאלו שיש היום.
בדומה גם חגורות הבטיחות הראשונות היו הרבה פחות בטוחות מאלו שיש היום וגרמו לפציעות. במהלך השנים היו שיפורים (למשל המעבר לחגורה עם 3 נקודות חיבור, ולא רק 2).
סביר להניח שעוד 10-20 שנה חיסוני הקורונה גם הם יהיו הרבה יותר בטוחים.

מה שהכי סביר להניח אבל (למעשה כמעט וודאי לחלוטין) זה שחיסוני קורונה הרבה הרבה (הרבה) פחות מסוכנים מהמחלה עצמה. בקיצור - לכו להתחסן.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני כתבתי בהודעה שלי משהו על סיכונים?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אבל זו בדיוק הטענה שלי, שבנוגע לחיסון שפותח לפני שנה עלינו להיות זהירים יותר בהשוואה לחיסונים שקיימים עשרות שנים.
וגם, כל עוד אתה לא לוקח אחריות על תופעות לוואי אפשריות של החיסון, ממליץ לך לא להורות לאנשים ללכת להתחסן.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 26 אוקטובר 2021, 22:58 אבל זו בדיוק הטענה שלי, שבנוגע לחיסון שפותח לפני שנה עלינו להיות זהירים יותר בהשוואה לחיסונים שקיימים עשרות שנים.
וגם, כל עוד אתה לא לוקח אחריות על תופעות לוואי אפשריות של החיסון, ממליץ לך לא להורות לאנשים ללכת להתחסן.
ואוו.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

האדום הצורר כתב: 26 אוקטובר 2021, 22:58 אבל זו בדיוק הטענה שלי, שבנוגע לחיסון שפותח לפני שנה עלינו להיות זהירים יותר בהשוואה לחיסונים שקיימים עשרות שנים.
אני אישית לא לוקח אחריות על כלום. אפילו לא על אקמולי. למרבה השמחה מיטב המומחים בעולם כן לוקחים אחריות ומאיצים בנו ללכת להתחסן. אני מקשיב להם. מציע גם לך ולכולם.
וברור שצריך להיות זהירים יותר. ולמרבה השמחה אין שום אינדיקציה רצינית לכך שמישהו מתנהל סביב החיסונים האלו בחוסר זהירות. אם כבר להפך. אלא כמובן אם "זהירות" פירושה לחכות שנים ארוכות ולתת למגיפה להשתולל ולהרוג מיליונים בשביל למזער את הסיכוי לתופעות לוואי מ"קרוב לכלום" ל"אפס+אפסילון". ובמקרה הזה אכן מדובר בחוסר "זהירות" משווע
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ניכר ש 17 מתוך 18 חברי ועדת המומחים ל fda לא לקחו אחריות כמו שצורר רוצה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ולא ברור איך המומחים הגדולים בעולם סבורים פה אחד שהסיכון מהחיסון גובר על הסיכון מהנגיף.
הרי מחצ טוענים שלחיסון סכנות רבות, בעוד המחלה כלל לא פוגעת בילדים.
עצוב שהרוצחים האלה לא יקבלו את הדין שמגיע להם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.maariv.co.il/corona/corona- ... cle-873433
-FDA הצביע בעד אישור חיסון "פייזר" לקורונה לילדים בני 5-11
17 חברי ועדת מינהל התרופות והמזון האמריקאי הצביעו בעד אישור חיסון ילדים בגילי 11-5 בחיסון של חברת פייזר נגד נגיף הקורונה. חבר ועדה אחד נמנע בהצבעה ואפס התנגדו
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חבל שייקח עוד הרבה זמן עד שיאשרו חיסון ילדים מתחת גיל 5.
لا إله
שליחת תגובה