על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני שמח ומוכיר תודה על זה ש התחסנו פה יחסית לפני כולם, כנל עם הבוסטר.
אני שמח שנותנים לזכות לחיים משקל גדול יותר מהזכות להיות שמוק( כמו בכמעט כל המקומות הנורמלים בעולם ).
סה"כ אני מאוד מרוצה משיתוף הפעולה הנרחב עם פייזר, גם אם הייתי מעדיף שיהיה פה יותר מהאופציות חיסון הנוספות( שכן יש, אפילו יש שני מקרי מיוקרדיטיס מהחיסון של מודרנה בארץ, מומלץ לרשום לתירוצים עתידיים ), אבל ללא ספק היתרונות עולים על החסרונות.
הייתי מעדיף ש100% מההסכם היה מפורסם ולא 87%, אין פה עניין חריג.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D&3 כתב: 20 נובמבר 2021, 12:06
אדום מטלי כתב: 20 נובמבר 2021, 11:24
D&3 כתב: 20 נובמבר 2021, 09:55

קודם כל, אף אחד לא מסתיר הסכם, ההסכם פורסם לציבור כש 10% ממנו מושחר, בדיוק כמו אצל משרד הבריאות האמריקאי. אצל האיחוד האירופי ההסכם בכלל הודלף כי אפילו לפרסם אותו הם לא טרחו.

דבר שני, אין שום דבר מעניין בהסכם הזה עבור האזרח הפשוט, כלום.

והכי חשוב, הסכמים, פוליטיקאים, וכל הבולשיט מסביב, בשום צורה לא משפיעים על השאלה האם החיסונים טובים /רעים /מסוכנים /אנאערף. ולא משפיעים על השאלה האם מדיניות x נכונה, כל מי שמעלה את העניין הזה הוא במקרה הטוב משועמם ובמקרה הסביר קונספירטור בשקל שכל התזה שלו מתפרקת יום יום לרסיסים על ידי העובדות אז הוא בורח למחוזות ההטרלה ו הטרלול כי עם נתונים ועובדות הוא יוצא ליצן( או פושע, במקרה של אנשי מחצ).

אף אחד פה לא תומך באיזה מדיניות הסתרה קיצונית, זה פשוט לא רלוונטי לכלום.
מסכים שאת החיסון והגישה למגיפה צריך לבחון לפי מחקרים/ עובדות/הגיון.
לחלוטין בלי קשר לזה, מה שאמרת על העניין של האזרח הפשוט בהסכם הוא מאד לא נכון וגישה ומסוכנת בדמוקרטיה.
ההסכמים האלה נעשים בשם אזרחי המדינה, למענם ומכספם, לכן זכותם לדעת מה כתוב בהם.
למדינת ישראל יש היסטורית הסתרה מאזרחיה של הסכמים חשוכים שהיא עשתה. יש להצטער על כך מאד.
אבל כמי שתומך בדיונים מוסתרים וסודיים בבית משפט שחורצים גורלות של בני אדם, משום מה דעתך על כך לא מפתיעה אותי.
קודם כל אני שמח שאתה מסכים, מציע לך לחשוב מה זה אומר על החלוקה לצדדים שהצעת פה בהקשרי החיסונים וההסכמים.

לגבי היתר, אתה מוזמן בכיף למסגר אותי כאיזה אנטי דמוקרט או מה שזה לא יהיה אם זה מקל עליך את ההתדיינות איתי, אני מבטיח לא להיעלב, אבל אני חושב שמומלץ לנהל דיון גם בלי זה.
אני לא תומך בהשחרת ההסכם, אני כועס מאוד שדיוני הקורונה בממשלה חסויים, והייתי שמח אם הכל היה חשוף לכולם. ועדיין, השחרת ההסכם לא חריגה, והתוכן עצמו של ההסכם לא אמור לעניין את האזרח הפשוט, כמו שרוב ההסכמים שמדינה עושה עם גורמים כאלה ואחרים לא מעניינים את רוב האזרחים. יש לנו דברים יותר טובים לעשות.
ישראל מסתירה מאזרחיה הסכמים של מכירת נשק לחונטה הצבאית בארגנטינה, לשלטון הרצחני של פינושה בצ'ילה, לאינדונזיה בשנות ה-60, לרואנדה בשנות השואה שם, למדינות נוספות במרכז אמריקה, והרשימה ארוכה. אתה יכול להגיד שזה לא מעניין את האזרחים, כמו שלא מעניין את האזרחים מה השב"כ אומר לבית משפט כדי להחזיק אנשים חפים פשע במאסר לאורך שנים.
שום דבר מזה לא נכון, אסור למדינה להסתיר מאזרחיה הסכמים שהיא עושה בשמו, זה חמור מאד, ואתה לא יכול להחליט לאנשים מה מעניין אותם, ומה יותר חשוב לעשות.
כאמור,
אין לזה שום קשר לקורונה, לחיסונים ולויכוח עליהם.
זה כאמור לא מפתיע אותי שאתה טוען את זה, כשאני רואה את גישתך בנושאים אחרים.
אבל אחרים כאן, אני לא מבין למה הם חושבים שאם הם יודו שמשהו מסריח בהסכם המושחר, זה יפחית בכהוא זה מחוזק הטענות שלהם לגבי נחיצות החיסונים או הטיפול בקורונה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ברור שהסכמים מושחרים זה רע ושקיפות זה טוב.
פה יש לנו הסכם מסחרי של המדינה, שעשרה אחוז ממנו מושחרים ותשעים אחוז פורסמו לציבור.
כמה מההסכם של המדינה לרכישת טייסת F35 נחשף לציבור?
כמה מההסכם לרכישת צוללות? תחזוקת כלי שיט?
כמה מההסכם עם האמירויות על שימוש בצינור קצא"א התפרסם?
ולא צריך ללכת למקומות שנויים במחלוקת.
איזה חלק מההסכם של המדינה עם מיקרוסופט לרכישת תוכנה התפרסם וכמה ממנו הושחר?
מה עם ההסכמים מול קבלנים שמבצעים מחלפים, איפה קוראים אותם כדי לראות אם השחירו וכמה?
על פניו, אם מרימים את הראש מהנקודה הקטנטנה שאנחנו מתמקדים בה פה, עושה רושם שההסכם עם פייזר דווקא שקוף יחסים להסכמים מסחריים אחרים שהמדינה חותמת.

נראה לי שתומכי השקיפות נובחים פה על העץ הלא נכון, כמו שאומרים, ותוקפים את אי השקיפות באחד מההסדרים היותר שקופים שהמדינה עושה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

להשוות הסתרת הסכמי נשק עם משטרים רצחניים להשחרה של 10% מהסכם( שפאקינג פורסם ) עם חברה מסחרית על חיסונים, שמקומות אחרים בעולם השחירו או בכלל לא פרסמו זה פשוט הזייה מוחלטת.
העיקר אבל שהכנסת לי על זה שאני תומך השלטון הציוני המרושע במגוון תחומים!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא ידעתי שהמדינה הסכימה לפעול יחד עם מיקרוסופט כדי להכניס לי חומרים לגוף ושלהסכם ביניהן יש השפעה על אם ימנעו ממני לעבוד או לצאת מהבית. עלק "הסכם עם חברה מסחרית". זה הסכם שיש לו משמעות גדולה לגבי חופש התנועה, העיסוק והקניין של כולם כאן.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 נובמבר 2021, 14:40 לא ידעתי שהמדינה הסכימה לפעול יחד עם מיקרוסופט כדי להכניס לי חומרים לגוף ושלהסכם ביניהן יש השפעה על אם ימנעו ממני לעבוד או לצאת מהבית.
אתה חושב שהחלק המושחר זה החלק שבו המדינה מוכרת אותך כשפן ניסיונות ומתחייבת להזריק לך צ'יפים בכוח?
אולי יש גם נספח סודי מושחר שעוסק בילדים שכלואים במערות בית גוברין?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא, אני פשוט חושב שלשאול "מה הבעיה שזה מושחר זה בסך הכל הסכם עם חברה מסחרית" זו התממות אדיוטית של אנשים שיודעים שהיא התממות אדיוטית. ובכלל, בן אדם, מה נסגר? נראה שיש לך מידה של חשיבה עצמאית, באמת נראה גם לך הגיוני להפוך להיות דובר השלטון ברשת?
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אה שכחתי עוד חלק יפה, "בוחרת לקנות חיסון אחד בלעדי.." זה עוד שקר של המשתמש דלפיירו, יש בחוזה עם פייזר סעיף Non-Exclusivity, אם במקום להתבכיין על זה שחלק מהחוזה מושחר היית קורא את יתר החוזה היית יודע את זה. שזו גם הנקודה שלי למטלי, גם אם כל החוזה היה מפורסם אף אחד לא היה קורא אותו כי זה פשוט לא מעניין, אבל הוא עסוק ב להכניס לי על זה שאני ציוני מרושע.
( וגם העניין הפעוט שיש חוזים גם עם מודרנה ואסטרהזניקה).
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

חבל שמתנגדי החיסונים היצורים ברחבי העולם גרמו לאטמוספירה כזו, שבה כל אדם הגון פתאום מוצא את עצמו מצדד בפייזר, חברת ענק די מגעילה בסך הכל, מה שחיסל כל אפשרות לדיון רציני בנושאים חשובים יותר שקשורים ליחסים בין תאגידי תרופות לציבור הכללי, ובראשם הסרת הפטנט על החיסון (ובהמשך הדרך בחינה מחדש של מעמדו הקדוש של קניין רוחני בתרבות המערבית גם בשאר התחומים). לא שזה היה עוזר לניזונים מרותם ענבר (קלאסי אמור לי מי המנהיגים שלך אומר לך כמה אתה מטומטם)
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaסומךאדום מטלי
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בוא תגיד לי כמה אני מטומטם. בטוח שאתה גם כזה וולגרי פנים אל פנים.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 נובמבר 2021, 14:45 לא, אני פשוט חושב שלשאול "מה הבעיה שזה מושחר זה בסך הכל הסכם עם חברה מסחרית" זו התממות אדיוטית של אנשים שיודעים שהיא התממות אדיוטית. ובכלל, בן אדם, מה נסגר? נראה שיש לך מידה של חשיבה עצמאית, באמת נראה גם לך הגיוני להפוך להיות דובר השלטון ברשת?
לא התממות ולא נעליים, תלמד לקרוא.
אני מסכים איתך שעדיף שקוף על מושחר, אני רק שואל למה לא שומעים אותך שואל על ההשחרה של הסכמים אחרים, ולמה אתה יוצא דווקא על ההשחרה של המסמך השקוף יחסית.
עולה החשש שמה שמפריע לך פה זה לא ההשחרה אלא זה ש"רוצים להכניס לך חומרים לגוף", ושכל עניין ההשחרה הוא סתם תירוץ\מסך עשן.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כתבתי למעלה למה להשוות בין ההסכם הזה להסכמים אחרים של המדינה זה די חסר היגיון.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אבל זה לא מסביר למה נזכרת שצריך שקיפות דווקא בהקשר הזה, זה לא מסביר לנו למה אתה בא בטענות על שקיפות דווקא למסמך\הסדר שקוף יחסית.
שוב, אני לא אומר שזה אותו דבר (השחרה של הסכמי סחר בנשק, גם מכירה וגם קנייה, חמורה בהרבה ואמורה להטריד את מנוחתך בערך פי מיליון מהסדר לרכישת חיסון), אבל בהיבט של השקיפות\השחרה זה בדיוק אותו דבר, רק שהמקרה של פייזר גם לא דרמטי וגם שפיר יחסית לדוגמאות האחרות.
קצת מוזר שדווקא על הדוגמה הכי פחות מובהקת של השחרה והסתרה אתה בוחר לצאת למלחמה הזאת.

אה, וגם לא ברור איך מהבעיה של היעדר שקיפות אתה מדלג למסקנה שצריך להיות נגד החיסון ולחשוד בו.
על פניו עוד אפשר לחשוב שקודם חשדת בחיסון והיית נגדו, ורק אחר כך מצאת איזה עניין שנשמע טוב והולם את הדימוי העצמי שלך כדי להיאחז בו ולתרץ לעצמך\סביבתך את ההתנגדות ההזויה שלך לחיסון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 נובמבר 2021, 14:40 לא ידעתי שהמדינה הסכימה לפעול יחד עם מיקרוסופט כדי להכניס לי חומרים לגוף ושלהסכם ביניהן יש השפעה על אם ימנעו ממני לעבוד או לצאת מהבית. עלק "הסכם עם חברה מסחרית". זה הסכם שיש לו משמעות גדולה לגבי חופש התנועה, העיסוק והקניין של כולם כאן.
הפך גוטה. זה הסכם *בזכותו* קיבלת את חופש התנועה והקניין שלך חזרה 3-4 חודשים לפני כל יתר העולם, שעוד היה תקוע בסגרים בזמן שישראל התנהלה כשגרה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

D&3 כתב: 20 נובמבר 2021, 15:00 אה שכחתי עוד חלק יפה, "בוחרת לקנות חיסון אחד בלעדי.." זה עוד שקר של המשתמש דלפיירו, יש בחוזה עם פייזר סעיף Non-Exclusivity, אם במקום להתבכיין על זה שחלק מהחוזה מושחר היית קורא את יתר החוזה היית יודע את זה. שזו גם הנקודה שלי למטלי, גם אם כל החוזה היה מפורסם אף אחד לא היה קורא אותו כי זה פשוט לא מעניין, אבל הוא עסוק ב להכניס לי על זה שאני ציוני מרושע.
( וגם העניין הפעוט שיש חוזים גם עם מודרנה ואסטרהזניקה).

אין אחד שמתלונן עם החוזה המושחת שהועיל בטובו לקרוא את החלקים הלא מושחרים, תהיה בטוח. תירוצים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

דל פיירו כתב: 20 נובמבר 2021, 13:24
El dudernio כתב: 20 נובמבר 2021, 07:04
אדום מטלי כתב: 20 נובמבר 2021, 04:20 אני לא מבין את שני הצדדים כאן בעניין ההסכם המושחר.

אפשר להיות לגמרי בעד החיסונים ומדיניות הטיפול בקורונה , ועדיין לבקר בחריפות את העובדה שמסתירים הסכם שעשתה הממשלה.
מצד שני, אפשר להיות נגד החיסונים ולחשוב שמרעילים את כולנו גם בלי לנפנף כל הזמן בהסכם המושחר הזה. הרי זה לא שיש אדם אחד ממתנגדי החיסונים, שאם ההסכם לא היה מושחר הוא היה מחליט להתחסן.
אני לא חושב שיש כאן אדם אחד שלא בעד שהפרוטוקולים של הקורונה יחשפו או שיבטלו את ההשחרה על 10% הנוספים בהסכם... רק שזה לא אמור להוות קלף בדיון על החיסונים.

לכן כאשר מעלים את זה מנסים לתת תשובות והסברים הגיוניים למה זה המצב. אולם מאחר ונכון לכרגע יש כת של אנשים שמאמינה ש99% מהעולם משקר ושבווי בקונספציה שגויה ורק ה1 הבודד צודק ורואה את האור זה דיון ריק מתוכן. כי הסתירה נמצאת בבסיס האמונה של כל אחד.
החלוקה הזו בין 99 ל1 ממש לא נכונה ומעוותת. המונים מתוך הציבור מתחסנים רק כי כופים עליהם ולא כי הם חלק מה-99%. מתוך הקהילה המדעית יש רב שבעד המדיניות הקיימת וחלק גדול שנגרר אחרי הרב ולא לוקח צד או משקיע מחשבה בדיון מול מיעוט שמתנגד.
א. גם אם זה 5% זה עדין מיעוט.

ב. חלק גדול יותר במיעוט לא משקיע מחשבה אלא נגרר אחרי שקרים ומניפולציות של מכחישי קורנה ומתנגדי חיסונים.

ג. זה בכלל לא שורש הבעיה אבל מה שחשוב זה שאתה מתמקד בעיקר....
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אני רק שאלה
כל מי שמתנגד לחיסוני הקורונה, מקפיד להתחסן בחיסונים אחרים שמוצעים בארץ? שפעת, דלקת ריאות, חיסונים למחלות ילדות? ואם לא, מה הסיבה?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני מת לדעת מה אתם חושבים שיש שם בחלקים המושחרים. נראה לי לכם הגיוני ששינו רק בישראל את מרכיבי החיסון או משהו?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

סיכום לכתבה על מחצ למי שפספס.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

תא מרבוטא כתב: 20 נובמבר 2021, 17:34 אני רק שאלה
כל מי שמתנגד לחיסוני הקורונה, מקפיד להתחסן בחיסונים אחרים שמוצעים בארץ? שפעת, דלקת ריאות, חיסונים למחלות ילדות? ואם לא, מה הסיבה?
רב מי שמתנגד לחיסוני הקורונה כן מתחסן לדברים אחרים לפחות לרובם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

דל פיירו כתב: 20 נובמבר 2021, 21:50
ושם החלקים המושחרים בהסכמים עם חברות התרופות לא מפריעים להם?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

אתה התחסנת במודרנה או באסטרה זניקה?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

סומך כתב: 20 נובמבר 2021, 22:00
מה אתה הרופא שלי שאתה שואל אותי? אתה התחסנת במודרנה או באסטרה זיניקה?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

דל פיירו כתב:
אני התחסנתי בפייזר
ואתה מניפולטור שמיתמם כאילו הבעיה שלו היא עם חוזה מושחר כשבעצם אתה מתנגד חיסונים.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaNoam
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מתנגדי חיסונים, קווים לדמותם -
"ההסכם מושחר", מעולם לא טרחו לבדוק הסכם רכש של שום דבר אחר בערך שהמדינה רכשה בשבילם, בטח לא חיסונים אחרים.
"יש בלעדיות", אין בלעדיות, זה ממש כתוב בחוזה שאתם טורחים להשתמש בו כתירוץ.
"זו טכנולוגיה חדשה", לרבכם אין מושג מה זה mrna אז זה לא רלוונטי, וגם אם כן בדיוק בגלל זה יש את החיסון של אסטרה-זניקה שאינו mrna.
"גם ככה הסיכוי להידבק קטן", וגבוה בהרבה מהסיכוי להידבק בחצבת פוליו ואחרים, אהמ אהמ.
"זה באישור חירום", כבר לא, אותו סטטוס של החיסונים האחרים.
"הסיכון מהחיסון גבוה מהסיכון מהמחלה", לא. השקר הכי חמור ונלוז של הכת, גרוע בהרבה מזייני המח שמדברים על אוטיזם מחיסוני הילדים השונים .
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaסומךits-sick
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

סומך כתב: 21 נובמבר 2021, 09:06
דל פיירו כתב:
אני התחסנתי בפייזר
ואתה מניפולטור שמיתמם כאילו הבעיה שלו היא עם חוזה מושחר כשבעצם אתה מתנגד חיסונים.
איך בדיוק אני מתנגד חיסונים אם התחסנתי כל החיים במלא חיסונים?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ולמה אז לא הפריעו לך ההשחרות בחוזים? הרי זה תמיד היה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

its-sick כתב: 21 נובמבר 2021, 10:46 ולמה אז לא הפריעו לך ההשחרות בחוזים? הרי זה תמיד היה.
איפה על החיסונים שעשית להודו? לדרום אמריקה? כחובש בצבא? כשהייתי ילד?
יש לי בעיה עם כפייה על כל האולוסייה של חיסון חדש שפיתחו במהירות הבזק.
ובלי קשר לכפייה אני בעד שיחשפו את החוזה מול פייזר.

אם גם לא חשפו חוזים במקרים אחרים אני בעד שיחשפו אותם גם.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אתה כל הזמן מציין דברים שלא רלוונטים ליעילות ובטיחות החיסון.
אשכרה אם יחייבו חיסוני ילדים ברישום לגני ילדים זה יעלה את כמות ההורים שלא מחסנים את הילדים, איזה עולם מטורלל.

"אם גם לא פרסמו חוזים אחרים.. ", איזו השתנה מהמקפצה, אתם אפילו לא מנסים לעשות כאילו החוזה הזה מעניין אתכם. איזה עולב בחיי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

שרשור עצוב על ספורטאים שמתו בטרם עת (וגם על אנשים שמנסים לעודד אותנו להצטרף אליהם בעזרת שקרים ומניפולציות)

הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3kruvi
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

its-sick כתב: 21 נובמבר 2021, 10:46 ולמה אז לא הפריעו לך ההשחרות בחוזים? הרי זה תמיד היה.
מתי זה אז ?
מתי בפעם האחרונה, ומאז קום המדינה מדינת ישראל הרשמית, חתמה הסכם רכישת חיסונים באופן ישיר עבור כלל האוכלוסיה ?
אנחנו פחות או יותר באותו גיל, ולמיטב זכרוני, והוא אכן כבר לא משהו, אם היה משהו כזה אז מדובר אי שם בשנות ה- 50 (פוליו) או בשנות ה- 70 לשחפת או מה שלא קיבלנו בבתי הספר מהאחות.
ולא זכור לי שהיה מדובר במגפה עולמית כמו היום, והס מלהזכיר שבאותם שנים היו פה מפלגות וארגונים שהיה להם רוב בציבור, כמו בגוש הקומוניסטי

ובקטנה לפני שאני מאחר לשרית הספרית,
ההשחרה וכל ההליך עד לרגע שהוציאו משהו לציבור, היה מייגע וגרם לחוסר אמון מצד חלק מהאוכלוסיה.
בשביל מה מדינת ישראל הרשמית הייתה צריכה להגיע למצב, שבו התנועה לאיכות השלטון צריכה להתערב, על מנת שאותם הסכמים יהיו גלויים לציבור.

שנשאל אחד מראשי מערכת הבריאות בדנמרק, איך הם הגיעו לאותם אחוזי התחסנות הוא ציין במפורש את גורם האמון במוסדות הממשלתיים.
לטענתו, נקודת המפנה הייתה ביום שבו התגלו בעיות עם החיסון של אסטרה זניקה, והם החליטו להפסיק לחסן איתו.

יכול להיות שגם הסכם גלוי המאת האחוזים, לא היה גורם לכל ההזויים לטענתכם לקום ולהתחסן, אבל יכול להיות שחלק מהם כן היו, ואז כולנו היינו מרוויחים.
ממשלה כושלת עם דיקטטור ואסטרטגיה של יוהרה יוקדת.

במקום לבנות צעדי אמון, בשלב מוקדם של הארוע, אז מאמינים שכמו שכולם אכלו את הקשרים שלהם עד היום, ולא בנוזא החיסונים, אז העם ימשיך כדרכו.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

https://ec.europa.eu/info/sites/default ... izer_0.pdf

לא ברור למה לא מפריע לאזרחי דנמרק שההסכם של האיחוד האירופאי עם פייזר מושחר, ואפילו הרבה יותר מהסכם עם ישראל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בלומי האדום כתב: 21 נובמבר 2021, 13:19
מתי זה אז ?
מתי בפעם האחרונה, ומאז קום המדינה מדינת ישראל הרשמית, חתמה הסכם רכישת חיסונים באופן ישיר עבור כלל האוכלוסיה ?
https://www.health.gov.il/Subjects/preg ... fault.aspx
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 21 נובמבר 2021, 11:28 אתה כל הזמן מציין דברים שלא רלוונטים ליעילות ובטיחות החיסון.
אשכרה אם יחייבו חיסוני ילדים ברישום לגני ילדים זה יעלה את כמות ההורים שלא מחסנים את הילדים, איזה עולם מטורלל.

"אם גם לא פרסמו חוזים אחרים.. ", איזו השתנה מהמקפצה, אתם אפילו לא מנסים לעשות כאילו החוזה הזה מעניין אתכם. איזה עולב בחיי
תפסיקו לדבר אלי ברבים
עונה על מה ששאלו אותי
אני מתנגד לכפיית של חיסונים. תתמודד
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

דל פיירו כתב: 21 נובמבר 2021, 14:06
D&3 כתב: 21 נובמבר 2021, 11:28 אתה כל הזמן מציין דברים שלא רלוונטים ליעילות ובטיחות החיסון.

תפסיקו לדבר אלי ברבים
עונה על מה ששאלו אותי
בול, אתה מתנגד חיסונים.

ואני אדבר אליך בלשון רבים כי אתה מייצג תופעה רחבה של אנשים שבשם הזכות שלהם להיות שמוקים שמים זין ענק על הדרישה אנושית הכי בסיסית של סולידריות, שמהווה את הבסיס למבנה החברתי. וכדי שלא תצטרכו להתמודד עם זה שאתה בסופו של יום פשוט שמוקים אתם אתם ממציאים לעצמכם ולעולם תירוצים, מפיצים שקרים ופייק, יוצרים פחד ובהלה כדי לגייס לכת שלכם עוד שמוקים כדי שלא יהיה לכם שם בודד לבד.
אני מתנגד לשמוקים. תתמודד.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

וגם התירוצים שהם ממציאים הרסניים וחותרים תחת עצם הרעיון של חברה אנושית כמו שאנחנו מכירים אותה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3סומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בלומי האדום כתב: 21 נובמבר 2021, 13:19
מתי זה אז ?
סתם דוגמא שמצאתי:
https://www.calcalist.co.il/local/artic ... 45,00.html
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

תכף גם לחיסונים כמובן
נערך לאחרונה על ידי D&3 ב 21 נובמבר 2021, 17:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 21 נובמבר 2021, 14:16
דל פיירו כתב: 21 נובמבר 2021, 14:06

תפסיקו לדבר אלי ברבים
עונה על מה ששאלו אותי
בול, אתה מתנגד חיסונים.

ואני אדבר אליך בלשון רבים כי אתה מייצג תופעה רחבה של אנשים שבשם הזכות שלהם להיות שמוקים שמים זין ענק על הדרישה אנושית הכי בסיסית של סולידריות, שמהווה את הבסיס למבנה החברתי. וכדי שלא תצטרכו להתמודד עם זה שאתה בסופו של יום פשוט שמוקים אתם אתם ממציאים לעצמכם ולעולם תירוצים, מפיצים שקרים ופייק, יוצרים פחד ובהלה כדי לגייס לכת שלכם עוד שמוקים כדי שלא יהיה לכם שם בודד לבד.
אני מתנגד לשמוקים. תתמודד.
אני חושב שאתם קצת מגזימים בקללות. רק בריאות
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 נובמבר 2021, 15:16 בוא תגיד לי כמה אני מטומטם. בטוח שאתה גם כזה וולגרי פנים אל פנים.
חחח אתה רוצה לריב מכות כאילו? אתה מטומטם.
שליחת תגובה