על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

שכנעת אותי. אני אחשוב על סיפור ממש יצירתי ואפרסם שם. אני ממש אוהב כתיבה יוצרת.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מי הכריח אותך להתחסן? די כבר עם השטות הזאת, אתה לא רוצה להתחסן , זכותך , קח בחשבון שבשביל לצאת מהבית תצטרך לדחוף מטוש לאף פעם ביומיים שלושה, זה פיתרון לגיטימי.

מה שלא לגיטימי, זה מי שלא באמת מבין בתחום שאומר לאחרים מה כדאי להם לעשות ו/או זורק הערות על מה שהם כן החליטו לעשות.
אתה הרי לא תיקח אחריות אם מישהו יקשיב לך וחס וחלילה יפגע מהקורונה, בדיוק כמו שאיציק לא ייקח אחריות אם מישהו יפגע מהחיסון.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

שלום רב
בחודש שלישי השנה אושפזתי בבית חולים (כשבועיים לאחר החיסון הראשון ) עקב מוגלובין נמוך (כ 5 ) וטסיות כ7 .
לאחר בדיקות בתל השומר וגילוי מחלה אנמיה אפלסטית (מחלה נדירה במח עצם ).
כיום אני עומד לעבור השתלת מח עצם .
הייתי מעוניין לדעת אם יש איזה קבוצה שמתאגדת לגבי הדבר הזה שנקרא חיסון .
איזו רמת פוסטים מגוחכת.
לבן אדם יש מחלה במח העצם והוא מייחס אותה לחיסון.
כשיש מיליוני מחוסנים באותה השנה, אתה יודע כמה אנשים אמורים לגלות את המחלות הנדירות שלהם בדיוק בחודש שאחרי החיסון שלהם? לפחות כמה מאות, כנראה אלפים.
אבל בשביל זה צריך להבין את המשמעות המספרית של מיליוני אנשים, אז זה לא בשבילך.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מילפורד כתב: 20 ספטמבר 2021, 14:43 מי הכריח אותך להתחסן? די כבר עם השטות הזאת, אתה לא רוצה להתחסן , זכותך , קח בחשבון שבשביל לצאת מהבית תצטרך לדחוף מטוש לאף פעם ביומיים שלושה, זה פיתרון לגיטימי.

מה שלא לגיטימי, זה מי שלא באמת מבין בתחום שאומר לאחרים מה כדאי להם לעשות ו/או זורק הערות על מה שהם כן החליטו לעשות.
אתה הרי לא תיקח אחריות אם מישהו יקשיב לך וחס וחלילה יפגע מהקורונה, בדיוק כמו שאיציק לא ייקח אחריות אם מישהו יפגע מהחיסון.
אני לא יכול לנשום עם מסיכה.
קוצר נשימה חרדתי כבר 32 שנה.
אז בגלל זה לא קיבלתי חצי משרה של ליווי ילד אוטיסט שמאוד התאימה לי.
ההורים שלו מאוד רצו שאקח את זה אחרי שנה שעבדתי בגן ילדים בקיבוץ בהצלחה, שגם שם נאבקתי להשאר למרות שהייתי היחיד במערכת גיל רך שלא חוסל.
בסוף הלכתי לבד בעיקר כי התעייפתי ונמאס לי מהגננת שמנסה לכפות עלי קוצר נשימה ומחנק.
אז מילפורד, שום דבר כאן הוא לא תמים ובוודאי שזה לא מסתכם בכך שמעמידים לי זכות בחירה.
פוגעים לי בפרנסה כי אני לא יכול לנשום עם מסיכה ולא רוצה להכניס לגוף חומר מסוכן.
אז אל תגיד לי שהכל כל כך תמים.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 ספטמבר 2021, 14:51
מילפורד כתב: 20 ספטמבר 2021, 14:43 מי הכריח אותך להתחסן? די כבר עם השטות הזאת, אתה לא רוצה להתחסן , זכותך , קח בחשבון שבשביל לצאת מהבית תצטרך לדחוף מטוש לאף פעם ביומיים שלושה, זה פיתרון לגיטימי.

אני לא יכול לנשום עם מסיכה.
קוצר נשימה חרדתי כבר 32 שנה.
אז בגלל זה לא קיבלתי חצי משרה של ליווי ילד אוטיסט שמאוד התאימה לי.
ההורים שלו מאוד רצו שאקח את זה אחרי שנה שעבדתי בגן ילדים בקיבוץ בהצלחה, שגם שם נאבקתי להשאר למרות שהייתי היחיד במערכת גיל רך שלא חוסל.
בסוף הלכתי לבד בעיקר כי התעייפתי ונמאס לי מהגננת שמנסה לכפות עלי קוצר נשימה ומחנק.
אז מילפורד, שום דבר כאן הוא לא תמים ובוודאי שזה לא מסתכם בכך שמעמידים לי זכות בחירה.
פוגעים לי בפרנסה כי אני לא יכול לנשום עם מסיכה ולא רוצה להכניס לגוף חומר מסוכן.
אז אל תגיד לי שהכל כל כך תמים.
אבל זה לא משהו נגדך.
הם מאזנים את הזכות שלך להיות בלי מסכה ולהתפרנס עם הזכות של אותו ילד לא לחלות במחלה קשה.
השיקול של בריאות הילד פשוט יותר חשוב.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מאזנים, בסדר....
ילד חולה קשה.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני מעריך שקיבלת שנה ורבע דמי אבטלה בזכות הקורונה.
אל תתעקש רק להתלונן.
لا إله
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תסלח לי כן, אתה רוצה לעבוד במערכת חינוכית שמערבת (אני מנחש) בין 20-30 משפחות , אלא אם תגיד שרוב (במינימום) המשפחות האלה שותפות לדעתך לגבי החיסון , זה לא פחות מחוצפה (וסופר אגואיסטי) מבחינתך לצפות שזה יהיה לגיטימי שיתנו לך להיכנס לגן לא מחוסן ועוד בלי מסיכה.

עזוב עכשיו אפילו את הסיכון לבריאות, רק הסיכון שתכניס כמות כזאת של ילדים לבידוד מיותר לא שווה את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אתם ממשיכים לעטוף את הפאשיזם שלכם בעטיפה של ממתק.
אח שלי בן 49 בקרוב, חלה באנגליה והדביק את אשתו (יש להם פעוטה בת שנתיים וחצי) וזה עבר להם די מהר.
עכשיו הוא קיבל את החופש המפוקפק שלו בחזרה, אבל כמובן שאין לו שום כוונה להכניס לגוף שלו את הפייזר התורן.
לאח שלי אף אחד לא מפריע להתפרנס, בטח לא בגלל מגיפה מפוקפקת וסמרטוט פה רוויי חיידקים.
בישראל הדיקטטורה תופסת יותר בקלות, האנגלים קצת פחות צייתנים ועם יותר תודעת חופש מפה.
מתה שם המגרפה, חתום וסופי.
מה ההבדל ביננו לבינם?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אח שלך מצפה שיתנו לו להיכנס לא מחוסן ובלי מסיכה לגן ילדים באופן קבוע?
מאחר וגם לי יש משפחה באנגליה , אני יודע מה התשובה אז אל תסבן אותנו.
אגב , זה גם ממש לא נכון שהמגיפה שם נגמרה , מה שכן עזר שם בצורה משמעותית , נחש מה? זה החיסון.

וכמובן שלא התייחסת לנושא שמה שחשוב במקרה שלך זה מה רוב המשפחות של הילדים בגן חושבות , לך תעטוף את זה בדמגוגיה של פאשיזם , אבל בסופו של דבר , אם רוב המשפחות בגן לא מתנגדות חיסונים כמוך, זה אתה שמנסה לכפות את עצמך עליהם בטענות ה״חופש״ שלך.
״חופש״ שבסופו של דבר רק יגביל את החופש שלהם ושל הילדים שלהם בגלל בידודים מיותרים במינימום וחשיפה למחלה במקרה חמור יותר.

ולסיכום, אני מאוד מקוה בשביל אח שלך ואשתו שלא ייפתחו את התופעות של long COVID , אני רואה את הנושא הזה מקרוב באופן יומיומי וזה פשוט נורא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

פחדו כן.
העריכו גם כן.
בגלל זה הם היו כל כך היו עצובים כשהלכתי, אם כי הילדים הרבה יותר לצערי.
עם גננת צרחנית, שחוקה ואולד סקול על סף גיל הפנסיה, הם מאוד שמחו שמישהו בגן לא צורח על הילדים שלהם, גם אם הוא פוטנציאל להפיץ מחלות.
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

https://mobile.srugim.co.il/article/600 ... OTWTBBpz_4

הנה עוד אחד מהשועים הרוחניים של איציק וטקנובוי.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא מכיר את האנשים, כן מכיר את הנושא (יותר מקרוב ממה שנראה לך), ואני מהמר שרובם היו עצובים בעיקר שלא הלכת להתחסן וזהו.

אני בטוח שמאוד העריכו אותך (רק בגלל שכתבת את זה ואני בוחר כברירת מחדל להאמין לך) , ובטוח באותה המידה בדיוק שכל הערכה הזאת היתה הולכת לפח אם מישהו מהם היה נכנס ליום אחד בידוד אם היית נכנס לגן עם קורונה אחרי שלא הסכמת להתחסן.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

איכס, אברי גלעד מטומטם ברמה שלך. באמת אחד האנשים הכי טפשים. יש גם טפשים בעד חיסונים, מה שאין זה אנשים חכמים המתנגדים להם.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:21 https://mobile.srugim.co.il/article/600 ... OTWTBBpz_4

אד הומינם + איש קש.
קומבו ששווה לפחות חמש נקודות במדד Q.
יפה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:21 https://mobile.srugim.co.il/article/600 ... OTWTBBpz_4

לא הבנתי מה הגיבוב שטויות הזה קשור פה עכשיו.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מילפורד כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:22 לא מכיר את האנשים, כן מכיר את הנושא (יותר מקרוב ממה שנראה לך), ואני מהמר שרובם היו עצובים בעיקר שלא הלחת להתחסן וזהו.

אני בטוח שמאוד העריכו אותך (רק בגלל שכתבת את זה ואני בוחר כברירת מחדל להאמין לך) , ובטוח באותה המידה בדיוק שכל הערכה הזאת היתה הולכת לפח אם מישהו מהם היה נכנס ליום אחד בידוד אם היית נכנס לגן עם קורונה אחרי שלא הסכמת להתחסן.
נכנסו פעמיים לבידוד.
בפעם הראשונה בגלל ילד ומטפלת לפני הסגר הראשון.
בפעם השניה בתחילת החודש.
בשני המקרים לא הייתי בגן.
היתה לי שנה (ברוטו חשוב לציין) להדביק ולסכן עם כל הסגרים ומבצעי עזה השונים.
בסוף מי שמדביק שם זה ילדים ומטפלות מחוסנות.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ילדים לא מחסנים בינתיים , כי בניגוד לטענות של אנשים כמוך לא לוקחים בקלות דעת את הנושא של למי לתת ולמי לא והכל נבדק לעומק.
גננת מחוסנת עשתה כל שביכולתה כדי להימנע/למנוע הדבקה.
אתה לא מוכן להתחסן ויותר מזה, לא מוכן לשים מסיכה (ייתכן שבצדק, אין לי מושג מה זה נשימה חרדתית, אבל זה לא משנה).
אני מבטיח לך שאם אתה היית גורם לילדים להיכנס לבידוד ההורים בגן לא היו רואים את זה בעין יפה בכלל, למזלך זה לא קרה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

וואו, אברי גלעד מפתיע אותי, אפילו ביחס לעצמו. בלי קשר לאשכול הזה, איזו תת רמה, איזה טימטום. אני בכנות חושב שהוא לא היה ככה פעם, ומצבו מתדרדר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אדום מטלי כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:46 וואו, אברי גלעד מפתיע אותי, אפילו ביחס לעצמו. בלי קשר לאשכול הזה, איזו תת רמה, איזה טימטום. אני בכנות חושב שהוא לא היה ככה פעם, ומצבו מתדרדר.
ב10 שנים האחרונות הוא ככה, אין פה כל חדש. ההפתעה היחידה היא שהוא לא מאמין שהקורונה זה המצאה של השמאל העולמי וכת הpc.
נערך לאחרונה על ידי Ron.T ב 20 ספטמבר 2021, 16:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Ron.T כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:51
אדום מטלי כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:46 וואו, אברי גלעד מפתיע אותי, אפילו ביחס לעצמו. בלי קשר לאשכול הזה, איזו תת רמה, איזה טימטום. אני בכנות חושב שהוא לא היה ככה פעם, ומצבו מתדרדר.
ב10 שנים האחרונות הוא ככה, אין פה כל חדש. ההפתעה היחידה היא שהוא לא מאמין שהקורונה זה מצאה של השמאל העולמי וכת הpc.
יש לישראל הרבה מאוד מזל שהקורונה והחיסונים הגיעו בזמן של ביבי.
אחרת ישראל הייתה נראית כמו מעוזי הימין באמריקה, ששם אנשים לא מתחסנים רק כדי לתקוע לדמוקרטים אצבע בעין.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 5 לייקיםKingAlpacaRon.Tkruviאדוםסומך
סמל אישי של משתמש
Gaudi
קיבל.ה  41 לייקים

its-sick כתב: 20 ספטמבר 2021, 14:43
שלום רב
בחודש שלישי השנה אושפזתי בבית חולים (כשבועיים לאחר החיסון הראשון ) עקב מוגלובין נמוך (כ 5 ) וטסיות כ7 .
איזו רמת פוסטים מגוחכת.
כשיש מיליוני מחוסנים באותה השנה, אתה יודע כמה אנשים אמורים לגלות את המחלות הנדירות שלהם בדיוק בחודש שאחרי החיסון שלהם? לפחות כמה מאות, כנראה אלפים.
לקשר בין חיסון למחלה במח עצם זה טריוויאלי מבחינתו
לקשר בין הסדר של החודשים לשמות שלהם זה כבר גדול עליו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זה החיסון גרם לו לבילבול בין שמות החודשים לסדר שלהם.

ועכשיו צחוק בצד, למחלה עצמה , אפילו לצעירים ואפילו לאסימפטומטיים יש תופעות לוואי ארוכות טווח שבין היתר בהחלט יכולות לגרום לבן אדם לאבד את שמות החודשים ו/או הסדר בינהם.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Gaudi כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:58
its-sick כתב: 20 ספטמבר 2021, 14:43
שלום רב
איזו רמת פוסטים מגוחכת.
לקשר בין חיסון למחלה במח עצם זה טריוויאלי מבחינתו
לקשר בין הסדר של החודשים לשמות שלהם זה כבר גדול עליו
אני לא מומחה לשטויות, אבל נדמה לי שיש אמונה עממית ששמות החודשים בשנה האזרחית הם "משהו של נוצרים" ולכן יש הקוראים להם רק במספרים.
لا إله
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

teknoboy כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:53
Ron.T כתב: 20 ספטמבר 2021, 15:51
ב10 שנים האחרונות הוא ככה, אין פה כל חדש. ההפתעה היחידה היא שהוא לא מאמין שהקורונה זה מצאה של השמאל העולמי וכת הpc.
יש לישראל הרבה מאוד מזל שהקורונה והחיסונים הגיעו בזמן של ביבי.
אחרת ישראל הייתה נראית כמו מעוזי הימין באמריקה, ששם אנשים לא מתחסנים רק כדי לתקוע לדמוקרטים אצבע בעין.
מסכים.
עכשיו רוב הטמטמת מגיעה דווקא מהצד השני של המפה הפוליטית.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacakruviסומךיפתח16
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אז ההזיות יגידו לך שהם דוחפים פלצבו לעשירים ואת האמיתי לעניים.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Shacham כתב: 21 ספטמבר 2021, 10:26
או שהיו מעבירים את החיסונים לפלסטינאים
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaits-sick
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אדום כתב: 21 ספטמבר 2021, 10:27 אז ההזיות יגידו לך שהם דוחפים פלצבו לעשירים ואת האמיתי לעניים.
כנראה שרוני דניאל לא חסך הרבה בימיו.
סאחי הוא אויב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

https://easternoak.co/2021/09/17/%d7%94 ... 95-%d7%a4/

נוגע בהרבה נושאים שניסיתי לדבר עליהם כאן, ואני מאוד מסכים איתו.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 ספטמבר 2021, 00:30 https://easternoak.co/2021/09/17/%d7%94 ... 95-%d7%a4/

:rofl: :rofl: :rofl:
בטח שאתה מסכים איתו, שניכם מניחים משום מה ש"אין סיבה לבהלה, מי שישמע, קורונה" ועל ההזיה הזאת אתם בונים בניינים שיוצאים דומים.
ממש מפתיע.
הוא בהתקף מאניה של כמה חודשים כבר ("אתם לא מספיק חכמים כדי להבין אותי" וכו'. אני עושה לו הנחה שזה לא סתם מקרה חריף של דאנינג-קרוגר). מה התירוץ שלך?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

שאני לא סחי מטומטם שמחפש הכרה ושייכות בהזדהות אוטומטית עם השלטון ובעלי הכוח. מה איתך?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 ספטמבר 2021, 00:56 שאני לא סחי מטומטם שמחפש הכרה ושייכות בהזדהות אוטומטית עם השלטון. מה איתך?
שאני יודע לקרוא, בתור התחלה, ואפילו לעשות לבד חשבון פשוט.

שאני אבין, אתה קראת עכשיו לכל מי שחושב אחרת ממך "סאחי מטומטם" וטענת שכולנו מחזיקים בעמדה שלנו כי אנחנו מזדהים אוטומטית עם השלטון בשביל תחושת שייכות?
כי אם כן אז התירוץ שלך הוא כמו שלו. (ואני מתחיל לחשוד שזה יותר דאנינג קרוגר מהתקף מאני, כי אתה עושה רושם די שקול חוץ מאשר כשאתה הופך את הדיון להטחת קללות במי שהדברים שלא לא באים לך טוב ו\או חושפים את ערוותך כמו שאומרים)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

וואו איך חשפת את ערוותי כשעשית סמיילים מתגלגלים בתגובה להודעה בה כתבתי כמה מחשבות. ממש פיצחת את כל מנגנון הנפש שלי. ולא, לא קראתי ככה לכל מי שלא מסכים איתי, רק לך (אחרי ששאלת אותי, כמובן, אם גם אני בהתקף מאניה).
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הפסקתי לפני איזה חודש לעקוב אחרי אלון מזרחי בפייסבוק כשראיתי שהוא התחרפן לגמרי. בסוף יתברר שיש וירוס יותר מדבק מקורונה שפורח בקרבנו והוא משמיד את הפעילות המוחית של אנשים.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כן כן, הטקסט שצירפתי פה ממש מעיד על חרפון. אין ספק. יכול להיות שמי שהתחרפן זה מי שרוצה להטיל סנקציות על חייהם של אנשים שלא מעוניינים בזריקה נסיונית, ולא מי שמעלה שאלות לגבי זה?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אנחנו לא רוצים שמטומטמים שלא התחסנו יפיצו את הנגיף שהורג בנו. המחלה הרבה יותר מסוכנת מהזריקה.
מי שלא מבין את העובדות (שמאז הוכחו בכל העולם, כשרוב העולם המערבי חוסן), הוא אכן מחורפן קשות. גם אתה.
מי שמחליט מה מסוכן לגוף שלנו זה הרופאים. 99% מהרופאים בעולם, כולל כל המומחים הכי גדולים, חושבים שהחיסון לא מסוכן.
זה שאתה חושב שאתה יותר חכם ויותר מבין ברפואה מהמומחים לרפואה זה מה שעושה אותך למחורפן על כל הראש.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

its-sick כתב: 22 ספטמבר 2021, 01:29 אנחנו לא רוצים שמטומטמים שלא התחסנו יפיצו את הנגיף שהורג בנו. המחלה הרבה יותר מסוכנת מהזריקה.
מי שלא מבין את העובדות (שמאז הוכחו בכל העולם, כשרוב העולם המערבי חוסן), הוא אכן מחורפן קשות. גם אתה.
מי שמחליט מה מסוכן לגוף שלנו זה הרופאים. 99% מהרופאים בעולם, כולל כל המומחים הכי גדולים, חושבים שהחיסון לא מסוכן.
זה שאתה חושב שאתה יותר חכם ויותר מבין ברפואה מהמומחים לרפואה זה מה שעושה אותך למחורפן על כל הראש.
16-2. 16 מתוך 18 מגדולי המומחים בעולם חושבים שמדובר בזריקה שאין עליה כרגע מספיק מידע בשביל לתת אותה לכלל האוכלוסייה. אז אני מחורפן או אתה?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אה, שכחתי כמובן עוד משהו. זה שאתם מאמינים לשקרים מגוחכים שאתם קוראים בקבוצות קונספירציה זה גם תופעת לוואי של החרפון הכולל.
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 ספטמבר 2021, 00:30 https://easternoak.co/2021/09/17/%d7%94 ... 95-%d7%a4/

די פסיכי, אבל מסביר באופן מוזר תופעות כמו אנטישמיות
שליחת תגובה