עורכי דין / מתמחים וטכנוגוי כנסו

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

שאלה ראשונה : רציתי לדעת עד מתי אפשר לגשת למבחני לשכה לאחר ההתמחות?
יש מכסת זמן ?
שאלה שניה: האם אפשר להמשיך התמחות אחרי הפסקה? והאם יש לכך מגבלת זמן? נגיד אם נותרים לי חודשיים ואני עוזב, אפשר להשלים זאת? או שצריך לעשות מההתחלה ?

שאלה שלישית לטכנו: האם יש דרך להוציא דרכון פורטוגלי( יש לי כבר תעודת לידה פורטוגלי) חוץ מהאתר של השגרירות שאין כרגע תורים או לטוס לפורטוגל?

אם כן מה עוד צריך לקחת לשם חוץ מכסף ואת הדרכון הישראלי?

תודה מראש לעוזרים
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אדום טורקי כתב: 28 יולי 2021, 14:46 שאלה ראשונה : רציתי לדעת עד מתי אפשר לגשת למבחני לשכה לאחר ההתמחות?
יש מכסת זמן ?
שאלה שניה: האם אפשר להמשיך התמחות אחרי הפסקה? והאם יש לכך מגבלת זמן? נגיד אם נותרים לי חודשיים ואני עוזב, אפשר להשלים זאת? או שצריך לעשות מההתחלה ?

שאלה שלישית לטכנו: האם יש דרך להוציא דרכון פורטוגלי( יש לי כבר תעודת לידה פורטוגלי) חוץ מהאתר של השגרירות שאין כרגע תורים או לטוס לפורטוגל?

אם כן מה עוד צריך לקחת לשם חוץ מכסף ואת הדרכון הישראלי?

תודה מראש לעוזרים
לא יודע לענות לכל הדברים - לגבי הפסקה בהתמחות, על פי כללי הלשכה אם יש הפסקה של יותר מ30 יום לא חייבים להכיר בימים שהתמחית קודם לכן וזה מצריך פניה ללשכה לקבלת אישור כולל נימוקים (מניח שאם מישהו נעדר מסיבות מיוחדות אז מתחשבים בו).

לא מכיר מגבלה לגבי פרק הזמן שניתן לגשת אחרי התמחות אבל שווה לבדוק מול הלשכה במיישרין ולא לנחש.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

טורקי עו"ד והעולם שותק?
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

תתאבד כבר כתב: 12 אוגוסט 2021, 01:01 טורקי עו"ד והעולם שותק?
עוד לא ניגש למבחני לשכה
שליחת תגובה