הפועל חיפה - הפועל ת"א, שבת 20:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

עזבו את השופטים נו, גם עם שלושה שופטים מהאולטראס שלנו לא היינו מנצחים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

השפלה כולה שהיא דני פרקו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב:עזבו את השופטים נו, גם עם שלושה שופטים מהאולטראס שלנו לא היינו מנצחים
צודק, למרות שהם נתנו הרבה מסמרים היום, זה מסיט את הפוקוס מהאשם העיקרי - דני הביתה!!!
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonFrenzy
קאונסיל
קיבל.ה  14 לייקים

לפחות לא נתבזה בגביע
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

קשה לצפייה מאמצע-סוף רבע שלישי ועד עכשיו. למעט כמה דקות טובות באמצע המשחק פשוט לא נראים כמו קבוצת כדורסל ראויה. ולא מוצא חן בעיני הסדרת חינוך הזאת של פרנקו ליאנג.
קאונסיל
קיבל.ה  14 לייקים

יאנג התחמם בסוף הרבע השלישי ומאז לא ראה דקה. לך הביתה דני
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Chegi כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:11
Frenzy כתב:עזבו את השופטים נו, גם עם שלושה שופטים מהאולטראס שלנו לא היינו מנצחים
צודק, למרות שהם נתנו הרבה מסמרים היום, זה מסיט את הפוקוס מהאשם העיקרי - דני הביתה!!!
לאף אחד אין את האומץ או הכסף לשחרר אותו.
מגיע לנו על עצם המינוי שלו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני שואל ברצינות השחקנים הבולטים בסגל לא יודעים לעשות הגנה?
אם כן זה אבוד
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

היו ימים שהיינו פותחים משחקים כאלה ב15+ ומפסידים בסוף.
מתגעגע לימים האלה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מי הפרשנים שאמרו שאנחנו קבוצה מסקרנת לצמרת?
שאלוהים יעזור לנו במאבקי התחתית
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם חיפה שמים 100+ פרנקו לוקח אחריות ומתחפף?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Chegi כתב:אם חיפה שמים 100+ פרנקו לוקח אחריות ומתחפף?
אין סיכוי
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

קבוצה שבנויה עקום.
מול קבוצה חלשה מאוד זה נגמר רק 3, מול קבוצה מחוברת זה 20 ו..
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

זה לא מאמן שאיבד את חדר ההלבשה.
זה מאמן שפשוט לא יודע איך להוציא יותר מסגל שחקנים לא רע בכלל.
אין כלום. משחק הגנה לא קיים. ההתקפה שבלונית וחסרת מעוף. החילופים לא ברורים. ההחלטות הזויות. ניהול משחק שערורייתי.

אז נכון שרוב השחקנים מתחת לרמה שלהם הערב. אבל עם ניהול נכון ניתן היה לתת פייט ולא לקבל 20 הפרש מהפועל חיפה, כן? לא קבוצת יורוליג.

השאלה היא עוד כמה נסבול עד שמי שצריך יחתוך את הפארסה הזו ואז השאלה מי יגיע. אם זה לא ייקח הרבה זמן, שווה לחכות עם ההחלפה של הרננדז, לתת להבא בתור להביא מס' 5 שיתאים לו.

(ואולי אני סתם מפנטז - מה שהיה הוא שיהיה)

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל 3 לייקיםהוקיץ'De NiroFrenzy
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

הוקיץ' כתב: 16 אוקטובר 2021, 19:43 מי שלא מעניין אותו לא חייב לראות.
איכשהו אני עדיין מתעניין.
היה מרתק לא יכול לחכות למשחק הבא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Charlie כתב:זה לא מאמן שאיבד את חדר ההלבשה.
זה מאמן שפשוט לא יודע איך להוציא יותר מסגל שחקנים לא רע בכלל.
אין כלום. משחק הגנה לא קיים. ההתקפה שבלונית וחסרת מעוף. החילופים לא ברורים. ההחלטות הזויות. ניהול משחק שערורייתי.

אז נכון שרוב השחקנים מתחת לרמה שלהם הערב. אבל עם ניהול נכון ניתן היה לתת פייט ולא לקבל 20 הפרש מהפועל חיפה, כן? לא קבוצת יורוליג.

השאלה היא עוד כמה נסבול עד שמי שצריך יחתוך את הפארסה הזו ואז השאלה מי יגיע. אם זה לא ייקח הרבה זמן, שווה לחכות עם ההחלפה של הרננדז, לתת להבא בתור להביא מס' 5 שיתאים לו.

(ואולי אני סתם מפנטז - מה שהיה הוא שיהיה)

Sent from my HD1903 using Tapatalk
אני לא בטוח שהבעיה היא המאמן
כל עונה אותו דבר כבר כמעט עשור
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יהלום כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:19
לא מעניין אותך אתה מוזמן לראות הישרדות.
או שאתה רק מעוניין לכתוב פה כמה זה לא מעניין אותך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbNoam
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מאמנים ושחקנים מתחלפים וכל עונה אותו דבר. כל החברי עמותה כאן שממשיכים להצביע לו כל מה שקורה עכשיו זה בגללכם. לרמי כהן אין בושה, כבר עשור שהוא רק נכשל והוא ממשיך לנהל את הקבוצה. תתפטר כבר רמי
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ודני פרנקו צריך ללכת הביתה אחרי המשחק הזה יחד עם רמי כהן הליצן
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

פרימו לוי כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:08 5 דקות לרבע אחרון, פיגור גדול, נראים רע וההפרש גדל. יאנג וטוקוטו מתייבשים על הספסל לטובת שולדברנד גיל בני ובר טימור. מקסים
מצד אחד נכון, מצד שני זה לא שגם הם נראו בשיא
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

הוקיץ' כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:21
יהלום כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:19
לא מעניין אותך אתה מוזמן לראות הישרדות.
או שאתה רק מעוניין לכתוב פה כמה זה לא מעניין אותך?
אני רואה השרדות. יהיה קרב מעניין בינינו לבין גלבוע, גליל עליון ונס ציונה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

BigBaller כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:24
פרימו לוי כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:08 5 דקות לרבע אחרון, פיגור גדול, נראים רע וההפרש גדל. יאנג וטוקוטו מתייבשים על הספסל לטובת שולדברנד גיל בני ובר טימור. מקסים
כשאתה בפיגור דו ספרתי ברבע האחרון, כדי שיהיה איזשהו סיכוי אתה צריך איזשהו שחקן שיתפוצץ ויסחוף את הקבוצה. יאנג וטוקוטו לא שיחקו טוב אבל בסוף זאת שאלה פשוטה, במיוחד שגם מי שעל המגרש נראה רע - למי יש יותר פוטנציאל להתפוצץ התקפית? ג׳יימס יאנג או בר טימור?
הפוסט קיבל 2 לייקיםBigBallergershon
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

פרימו לוי כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:27
BigBaller כתב: 16 אוקטובר 2021, 22:24
כשאתה בפיגור דו ספרתי ברבע האחרון, כדי שיהיה איזשהו סיכוי אתה צריך איזשהו שחקן שיתפוצץ ויסחוף את הקבוצה. יאנג וטוקוטו לא שיחקו טוב אבל בסוף זאת שאלה פשוטה, במיוחד שגם מי שעל המגרש נראה רע - למי יש יותר פוטנציאל להתפוצץ התקפית? ג׳יימס יאנג או בר טימור?
מסכים איתך
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

רמי כהן אוהד הפועל. אני באמת מנסה להבין, אם אתה אוהד הפועל שגורם לקבוצה רק רע כבר 10 שנים, בעקבות הניהול שלך היא כבר 10 שנים בתחתית וכל האוהדים סובלים, לא תוותר על הכסא שלך בשביל הצלחת הקבוצה?
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

איזה מחפיר.
0 אנרגיות מהג'אמפ בול.
0 היגיון בניהול המשחק (הן בהרכבים והן בתרגילים).
0 מזרים משמעותיים כמו טוקוטו ויאנג (וזה לא רק באשמת פרנקו), כשהזר שכבר ארז את המזוודות בולט מעל כולם.
ככה אי אפשר להיות קרובים לנצח, אפילו מול קבוצה בינונית.
עוד עונה עם מחשבות אבדניות כבר במחזור ה-2.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Nirogershon
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

האם יש מישהו עכשיו שכל תפקידו בעולם זה לצפות במשחקים באירופה ובקולג׳ים כדי למצוא שחקנים מתאימים לשנה הבאה?
להכין רשימות שחקנים גדולות כדי שהמאמן בשנה הבאה יוכל להרכיב קבוצה לפי ראות עיניו?
אנחנו בכל שנה נופלים בזרים ולדעתי רק לוקחים שחקנים ממה שסוכנים מציעים לנו.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

כל המשחק לא ראיתי שינוי ומעבר להגנה אזורית או שילוב של הגנה אישית על סקוטי גיימס ללא חילופים והיתר שמירת חילופים, לא מדוע לא נוסע מהלך כזה ?
חוץ מזה רק לי נראה שיונתן וווקוטו ביחד מנטרלים אחד את השני בהגנה ובהתקפה.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בר טימור חייב ניעור רציני. חלש מאוד.
גיי פי במשחק הכי גרוע שלו בהפועל.
גייקובן התעורר וזה חשוב.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

Money כתב: 17 אוקטובר 2021, 00:19 בר טימור חייב ניעור רציני. חלש מאוד.
גייקובן התעורר וזה חשוב.
מסכים עם כל מילה.

מקווה שאני לא טועה אבל עדיין מאמין שיש סגל טוב לעשןת עונה טובה ולא צריך למהר עם שינויים, אבל חסרים תרגילים מסודרים לשחקנים שצריכים לקחת את הזריקות, יאנג, בר ובראון מבחוץ, הרננדז וזלמנסון וטוקוטו בפנים, ומבין המחליפים לגיל ורז מבחוץ ושולדרברנד צריך קצת יותר סבלנות בלקיחת הזריקות.
בנוסף צריך להמנע מצרופים מוזרים שלא מתורגלים (ארבעה ישראלים עם טוקוטו).
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

גייקובן התעורר וזה חשוב.
בר לא איתנו עדיין.
טוקוטו זה תמיד ככה, הרבה נקודות, אסיסטים, ריבאונדים ואיבודים. היום לא היה מאופס. הכל יהיה בסדר איתו.
בראון התחיל לקלוע בעיקר מחדירות, אבל הרכז הבכיר שלנו מסיים משחק עם אסיסט אחד ולא זורק בכלל לשלוש??? אומר הרבה עליו והרבה על רמת המוכנות לעונה. אגב, בר לעומתו סיים עם שישה אסיסטים. נצטרך שבראון יתאזן מבחינת אסיסטים, הפעלת האנשים ויכולת קליעה מבחוץ ובחדירות.
יאנג, כמו שכתבתי באשכול אחר, במידה ויתעורר יהיה בלתי ניתן לעצירה, במידה ולא אין לו שום דבר אחר להציע.
לזלמנסון היה משחק רע, אבל גם לגביו אני לא דואג, במידה ויגיע גבוה דומיננטי הוא אחלה של שחקן משלים כגבוה ישראלי.

בשורה התחתונה הקבוצה לא מאוזנת, לא יציבה ולא יכולה להיות קבוצה שנותנת משחקים הגנתיים טובים.
שום דבר לא מאוחר, אבל חייבים לעשות שינויים מהירים לפני שהליגה תברח לנו. אילת לפני שלוש שנים פתחה ב-0-3 אם אני לא טועה, החליפה זר אחד (דווין תומאס בבריימו) ורצה מדהים בצמרת. בשלב ראשון הייתי מחליף את הרננדז ואם צריך בחודש הקרוב אז גם את בראון / יאנג.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 17 אוקטובר 2021, 07:56
גייקובן התעורר וזה חשוב.
בר לא איתנו עדיין.
טוקוטו זה תמיד ככה, הרבה נקודות, אסיסטים, ריבאונדים ואיבודים. היום לא היה מאופס. הכל יהיה בסדר איתו.
בראון התחיל לקלוע בעיקר מחדירות, אבל הרכז הבכיר שלנו מסיים משחק עם אסיסט אחד ולא זורק בכלל לשלוש??? אומר הרבה עליו והרבה על רמת המוכנות לעונה. אגב, בר לעומתו סיים עם שישה אסיסטים. נצטרך שבראון יתאזן מבחינת אסיסטים, הפעלת האנשים ויכולת קליעה מבחוץ ובחדירות.
יאנג, כמו שכתבתי באשכול אחר, במידה ויתעורר יהיה בלתי ניתן לעצירה, במידה ולא אין לו שום דבר אחר להציע.
לזלמנסון היה משחק רע, אבל גם לגביו אני לא דואג, במידה ויגיע גבוה דומיננטי הוא אחלה של שחקן משלים כגבוה ישראלי.

בשורה התחתונה הקבוצה לא מאוזנת, לא יציבה ולא יכולה להיות קבוצה שנותנת משחקים הגנתיים טובים.
שום דבר לא מאוחר, אבל חייבים לעשות שינויים מהירים לפני שהליגה תברח לנו. אילת לפני שלוש שנים פתחה ב-0-3 אם אני לא טועה, החליפה זר אחד (דווין תומאס בבריימו) ורצה מדהים בצמרת. בשלב ראשון הייתי מחליף את הרננדז ואם צריך בחודש הקרוב אז גם את בראון / יאנג.
בראון זרק שלוש שלשות. יאנג, כמו גם בר טימור (וגם יהונתן), אלה שחקנים שצריך לעבוד בשבילם. לעשות תרגילים שמנצלים את היכולות שלהם. אבל פרנקו לא יודע לעשות דברים כאלה אז אנחנו נתלים ביום טוב יום לא טוב. מה שצריך זה מאמן.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

בראון כשהוא בכושר סביר קולע 2-3 שלשות למשחק. זה שחקן שצריך לזרוק 5-7 זריקות ולקלוע בסביבות ה-35-40 אחוז.
אנחנו היום קבוצה בלי קליעה מבחוץ ובלי משחק פנים. הקמנו קבוצת חצי מרחק עם זלמנסון וטוקוטו. איזה כיף
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כולם מדברים על ההתקפה , כשההגנה שלנו חוטפת המון שלשות קלות בכל משחק ,
ההתקפה לא תעזור לנו אם נספוג מעל 90 נקודות בכל משחק.
אנחנו כבר שנים באותה נקודה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 17 אוקטובר 2021, 08:48 בראון כשהוא בכושר סביר קולע 2-3 שלשות למשחק. זה שחקן שצריך לזרוק 5-7 זריקות ולקלוע בסביבות ה-35-40 אחוז.
אנחנו היום קבוצה בלי קליעה מבחוץ ובלי משחק פנים. הקמנו קבוצת חצי מרחק עם זלמנסון וטוקוטו. איזה כיף
אבל בשביל לקלוע שלשות צריך לשחק על זה. צריך לשחק על יאנג מחוץ לקשת ולפנות לו את הצבע כדי שאם יצאו אליו הוא ידע להעניש עם חדירה, צריך להכניס את יהונתן בהרכבים ששאר השחקנים יקבלו מספיק תשומת לב כדי שיהיה אפשר לבודד אותו על השלוש. את אותו תרגיל של יאנג אפשר לשחק גם עם בר טימור ואת אותו תרגיל עם יהונתן אפשר לעשות גם עם גיל בני ורז אדם. קלעים יש בקבוצה, צריך מאמן שידאג להביא את היכולות שלהם לידי ביטוי.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

זה ברור לגמרי שהקבוצה גם לא מאומנת בשיט. זו קבוצה שבנויה בעיקר על יכולת אישית.
אולי בקשר ליאנג זה רלוונטי, אני פחות חושב שבראון זה השחקן שאמחנו צריכים.
בקשר לשלשות, היו לו אתמול שני מצבים של קאץ׳ אנד שוט כשהוא פנוי לגמרי. באחת מהפעמים הוא התמהמה וזרק בסוף, בשנייה הוא מסר או חדר אני כבר לא זוכר. לדעתי זה לא אותו השחקן שציפינו שיגיע.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ייאוש מוחלט. אני מכה על חטא ומתנצל על מה שכתבתי פה בפורום אחרי שעפנו מגביע ווינר, לגבי כך שלא צריך להילחץ וזה רק טרום עונה.
לא ראיתי (או לא רציתי לראות) את הסימנים שהיו על הקיר ואחרים בפורום ראו מצוין, מסתבר.
חייבים שינוי עכשיו, אתמול - רק שאין לי שמץ של מושג מה צריך לבוא קודם - פרנקו הביתה? רמי הביתה? ג'ייקובן הביתה? הרננדז?
תסכול גדול.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה סתם ביש מזל נו.
קורה שנופלים עם הזרים.

חכה לתיקונים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

למה אף פעם אין לנו מישהו כמו ורגאס? (שתמיד תופר אותנו)
או מישהו כמו סקוטי ג'יימס שלהם שנתן משחק מפלצתי?
השנה אין לנו ישראלי כמו תומר גינת או ים מדר שיכולים לתת באופן קבוע 13-15 נקודות למשחק, ולכן אנחנו נקום וניפול על הזרים.
איך שהם מופיעים מתחילת העונה - משקף את המאזן שלנו מתחילת העונה. זה נכון גם הגנתית ולא רק התקפית.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

ranjef כתב:למה אף פעם אין לנו מישהו כמו ורגאס? (שתמיד תופר אותנו)
או מישהו כמו סקוטי ג'יימס שלהם שנתן משחק מפלצתי?
השנה אין לנו ישראלי כמו תומר גינת או ים מדר שיכולים לתת באופן קבוע 13-15 נקודות למשחק, ולכן אנחנו נקום וניפול על הזרים.
איך שהם מופיעים מתחילת העונה - משקף את המאזן שלנו מתחילת העונה. זה נכון גם הגנתית ולא רק התקפית.
נראה לך שאצלנו הם היו משחקים ככה?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא נפלנו עם הזרים. יש לנו שני זרים מצוינים שאחד מהם עדיין לא בכושר ולפי הדיווחים היה חולה אתמול. גם שני הזרים האחרים שלנו הם לא שחקנים רעים (כפי שהיה אפשר לראות אתמול) גם אם הם לא מספיק טובים/מתאימים למה שאנחנו צריכים.
התחלנו את הפגרה עם בסיס מצוין של טוקוטו, יאנג, טימור ואדם. לזה הוספנו את גיל בני שהוא החתמה טובה ואת זלמנסון שהוא שחקן לא רע אבל בעייתי מבחינה הגנתית. מפה כבר התחלנו "ללכת על חבל דק" בכל הנוגע לחלק ההגנתי של הקבוצה.
במקום להביא רכז אתלטי עם יכולות הגנתיות הבאנו את בראון שהוא מעבר חצייה. זה ברור שמדובר בשחקן סופר מוכשר, אבל אפילו בצד ההתקפי היה מדובר בהימור גדול לאור הפציעות וכרגע הוא מתפוצץ לנו בפנים. הלוגיקה הייתה שזה שחקן שאם הוא חוזר לעצמו הוא מרים אותנו בכמה רמות. כאמור הימור, אבל ניתן להבין.
את ההחתמה של שולדבראנד כבר אי אפשר לתרץ. הביאו לקבוצת הגנה סופר בעייתית את שחקן ההגנה הכי גרוע בליגה, וזה למרות שאפשר היה להחתים את משעור ואביבי. לא מצליח להבין את הלוגיקה מאחורי ההחתמה הזו. פשוט הזיה.
ככה הגענו למצב שהגבוה הזר צריך להיות דריימונד גרין כדי לחפות על כל הבעיות ההגנתיות של הקבוצה הזו. כמובן שהחתימו גבוה שהוא בפירוש בעל אוריינטציה התקפית.
וכדי להוסיף לכל הבעיות פרנקו בינתיים מתפקד כמו מאמן קט סל. לא מצליח לחפות על הבעיות ההגנתיות, מעמיד ציוותים מזעזעים מבחינה הגנתית (שולדבראנד וזלמנסון ביחד, טימור ובראון ביחד), לא בונה תרגילים כדי לנצל את היכולות ההתקפיות של הקבוצה הזו ומקנח עם רבעים אחרונים בהם הוא משחק עם זר אחד על הפרקט.

אז כן, זה לא נראה טוב כרגע אבל הבסיס פה עדיין טוב. החלפה של בראון בגארד אתלטי (אם זה תלוי בי אני כבר אתמול מחתים את בריאנטה וובר במקומו) והחלפה של הרננדז בגבוה עם אוריינטציה הגנתית, ויש פה קבוצה מצוינת.
לצערי אני לא יודע אם יש מישהו שיקבל את ההחלטות האלו בקבוצה, ולפחות בנוגע לבראון מדובר בהחלטה קשה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםADOMFrenzyקפטן ג'ק
שליחת תגובה