הפועל - ראשל"צ, 25/10 שני 20:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

משחק בין שתיים משלוש הקבוצות שטרם ניצחו העונה.
שתי הקבוצות בסגלים מלאים עד כמה שידוע לי.
מי שאמור להיות השחקן המוביל של ראשל"צ, קריס קלייברן (אח של וויל קלייברן), נעדר מהמשחק האחרון של ראשל"צ אחרי שנסע לארה"ב בעקבות סיבוך בהריון של אשתו, אבל חזר לארץ בסופ"ש וישחק מחר.

שופטים: עומר אסתרון, דוד רומנו, נעם גורדון. שידור ב-5 פלוס.
שלומי אזולאי

באיזה יציע האולטרס יושבים?
beny
קיבל.ה  247 לייקים

שלומי אזולאי כתב: 25 אוקטובר 2021, 00:50 באיזה יציע האולטרס יושבים?
יציע 1
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

משחק גורלי?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

potassium
קיבל.ה  10 לייקים

למה בראון לא לבוש?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

משחק מאוד מפוזר של שני הקבוצות. נראה שהתחלה של להיכנס קצת לעניינים
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

כמה כשרון יש בקבוצה הזאת. הרבע הזה הוא בדיוק מה שחשבתי שנראה כשבנו את הסגל, תנו לי עוד 3 רבעים בקצב הזה.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk

BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

ההגנה שלנו מאז שיונתן נכנס...
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איזה קבוצה מעפנה.. עושים עלינו 13-0 ב3 דקות.

ו שולדברנד, בוא ניפרד כידידים? תודה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

פרנקו כזה מאמן מתיש אלוהים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יכולנו לסיים את המחצית ב20+ ובכל זאת יצאנו בזול עם היתרון הזה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Chegi כתב: 25 אוקטובר 2021, 21:23 יכולנו לסיים את המחצית ב20+ ובכל זאת יצאנו בזול עם היתרון הזה
האמת מבסוט על האופי. כלום לא הלך וזה יכל להיגמר בפיגור.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הרננדז היום הביתה,הוא לא עושה כלום פשוט.
ואמסלם עם כל הכבוד לייחוס המשפחתי לא מזנז תרגליים וכל שחקן פשוט עושה עליו סל
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

יופי אמסלם הצעיר
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Pegasus כתב:הרננדז היום הביתה,הוא לא עושה כלום פשוט.
אמיתי אחי? אמסלם ענק.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בדרך כלל השדרים עפים על אמסלם יתר על המידה, היום הוא באמת ענק.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

ארדיטי כתב: 25 אוקטובר 2021, 21:58
Pegasus כתב:הרננדז היום הביתה,הוא לא עושה כלום פשוט.
אמיתי אחי? אמסלם ענק.

בעיקרון אני אחרי הרבה זמן לא במגרש,אני רואה תשידור בבית כי יש לי סמינר להגיש ,הכול טוב ויפה על הריבואנדים והנפילות על הרצפה אבל הוא לא שומר ומזיז תרגליים ואו ששחקן חודר ועושה עליו סל בקלות או שמישהו בא לעזור לו ומשאיר שחקן פנוי לשלוש.
הלוואי שישתפר בתחום הזה זה כיף לראות שחקן משלנו משחק במיוחד עם האבא האגדי שיש לו.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

הכרוז לפני כמה דק' בירך שחקן עבר שנמצא באולם, מי זה היה?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

Charlie כתב:הכרוז לפני כמה דק' בירך שחקן עבר שנמצא באולם, מי זה היה?

ג'ו אלכסנדר

הפוסט קיבל לייק אחדיורם
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

ראשון לא קבוצה, אבל ניצחון זה ניצחון וניקח את זה :sh-grin:
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

יופי של ניצחון
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איזה כיף, בטח אחרי ה2 משחקים האחרונים
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אחלה ניצחון, עם סנטר זר הגנתי אפשר להוציא משהו מהקבוצה הזאת
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

Charlie כתב: 25 אוקטובר 2021, 22:13 הכרוז לפני כמה דק' בירך שחקן עבר שנמצא באולם, מי זה היה?

דמיטריוס טרידוול
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

ראשון קבוצה נוראית, אבל כשיאנג ובראון ביכולת קליעה נהדרת כזו, יהיה קשה לעצור אותנו התקפית.

בסה"כ זה ידוע שהיכולת ההגנתית שלנו היא חוליה חלשה יחסית, אך היום היו דקות שהשחקנים הוכיחו שעם קצת רצון, אפשר להיות סבירים גם מהבחינה הזו.

סחטיין על האנרגיות מהספסל לאמסלם, בני וגם שולדבראנד, שאחרי שפרנקו העיף לספסל אחרי זמן קצר לאחר שהציג יכולת שעושה טובה, השתפר גם הוא.

סנטר טוב במקום דיוואן ויהיה בסדר.

יופי הפועל :hapoel:
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אפשר עכשיו להירגע?
בהתחשב בזה שהמשחק נגד הרצליה היה בידיים שלנו וזרקנו אותו בדקות האחרונות ולאור מה שראינו היום, הפועל רחוקה מלהיות גרועה כמו שאנשים פה ניסו לתאר אחרי שני משחקים וגם לא תיהיה מקום שני/שלישי כמו שאחרים פינטזו לפני.
קצת פרופורציות, גבוה נורמאלי ויהיה בסדר.
ניהיה השנה במקום הריאלי שלנו , אם דברים יתחברו קצת יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

בראון היה די טוב היום והוא עדיין נראה לא בשיא, אני מתכוון לזה בקטע טוב. יש לו עוד עצמו לחזור להיות אם זה משפט הגיוני איכשהו, אם הוא יגיע לזה וג׳יימס יאנג ימשיך להראות ככה ונחליף סנטר אז יהיה טוב.
אני חושש מקרדיט מוגזם שפרנקו עומד לתת ללוטן אמסלם. כן הוא נתן כמה דקות טובות מאוד, אבל הוא מאוד צעיר וחסר ניסיון ויש לי תחושה שעל כל משחק כזה נקבל 3 משחקים לא מוצלחים, ואני חושש שפרנקו מאוהב.
לא מבין את החיבה של פרנקו להרכבים הלבנבנים האלה ברבע רביעי. כבר שילמנו על זה ביוקר במשחקים קודמים, הפעם עם קצת יותר ריכוז של ראשון הם תוך 2-3 דקות מפתיחת הרבע הרביעי יורדים לאזור החד ספרתי. באופן כללי גם בניצחון הטוב שהיה היום פרנקו עדיין החוליה החלשה מבחינתי
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הפועל לגמרי גרועה כמו שאמרו פה.
פשוט שיחקנו נגד קבוצה שכרגע מתחרה על תואר הגרועה בליגה. בם יעשו שינויים וישתפרו. השאלה היא מתי אנחנו נעשה את זה.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

נתחיל מהסוף, ראשון קבוצה מפורקת. האמת שלא ממש ברור לי למה. וויליאמס וקלייברן שני שחקנים מאוד מוכשרים, יש להם שני גבוהים אתלטים ודוברת, קולושוב וארצי זה סגל ישראלי שכל קבוצה הייתה שמחה לקבל (ולזה אפשר להוסיף גם את פלטין ואלכסנדר). זה לא שאין שם בעיות אבל עדיין הם לא אמורים להיראות ככה.

בכל אופן, זה לא שהפועל הבריקה לפני המשחק היום ולכן אי אפשר לקחת אף משחק כמובן מאליו. קודם כל ראינו אנרגיות ומחויבות הגנתית ברמה אחרת משני המשחקים הראשונים. היו פאשלות וזה לא היה מאה אחוז עקבי, אבל כבר שיפור גדול.
חוץ מזה, סוף סוף קיבלנו את יאנג וטימור ביכולת טובה. כשיאנג מרוכז הוא שחקן בלתי עציר בליגה שלנו והוא גם יכול להיות עוד יותר טוב. אגב, פחות מדברים על זה אבל הוא ריבאונדר אדיר.
גם בראון היה בסך הכל טוב היום בהרבה דקות. עדיין יש דקות שבהם הוא פסיבי בהתקפה וזורק בהגנה, אבל היו גם דקות שבהן הוא היה מאוד אקטיבי וזה כבר נראה אחרת. אצלו זה נראה כאילו הוא יכול פשוט להדליק סוויץ' ולכן זה עוד יותר מתסכל כשזה לא קורה.
לוטן אמסלם אחלה אקס פקטור היום. אותי אישית הוא מאוד מפתיע.
גם לפרנקו מגיעה היום מילה טובה. ניהל את הרוטציה בצורה הרבה יותר הדוקה, בלי דקות צדקה לשחקנים שלא צריכים להיות על הפרקט החזיר שחקנים בזמן, כמו שצריך. עדיין יש לי טענות לגבי איך שהקבוצה משחקת באופן כללי, אבל כשניהול המשחק הוא נורמלי וההרכבים טובים זה כבר סיפור אחר. חבל שהוא צריך לקבל בראש כדי לצאת מהשחצנות שלו.

כמו שכתבתי אחרי המשחק בשבוע שעבר, אין מה לצאת מפרופורציות ולמי שטען שאנחנו הולכים להיאבק נגד הירידה אין מושג על מה הוא מדבר. הרצליה, הקבוצה הבינונית הזו שנתנו לה משחק שהיה לנו בידיים, כבר עם מאזן 3-0. רק כדי ללמד על הרמה פה. צריך גם לזכור שעד היום לא קיבלנו תפוקה אמיתית מיאנג והוא השחקן הכי טוב בקבוצה.
זו עדיין קבוצה עם הרבה בעיות, אבל אם נחליף את הרננדז בסנטר מתאים זה כבר יראה אחרת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לא נראינו יותר טוב מאשר בשני המשחקים הקודמים. פשוט שיחקנו נגד אוויר. אנחנו עדיין קבוצה בינונית עם המון בעיות.
בראון עדיין משחק בהליכה. גם כשהוא משחק בהליכה הוא יכול לקלוע מדי פעם כי הוא קלעי טוב, אבל הוא לא מפעיל לחץ על ההגנה בכלל.
הרננדז עדיין נוראי.
טוקוטו עדיין משחק באופן שכונתי, עושה עבירות מטומטות, לא תוקף את הסל. גם איבד המון מהאתלטיות שלו.

עד עכשיו בשני משחקי הבית האווירה קצת הצליחה לחפות על הכבדות והזקנה של הקבוצה הזאת ולהפיח בה לוח לחימה. בחוץ מול חיפה זה נראה זוועה. בוא נראה מה יהיה במשחקי החוץ הבאים.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

מילפורד כתב:
Charlie כתב: 25 אוקטובר 2021, 22:13 הכרוז לפני כמה דק' בירך שחקן עבר שנמצא באולם, מי זה היה?

דמיטריוס טרידוול
סנטר ביריון כזה, ששבר את הרגל והוחלף ע"י לטאביוס? (נדמה לי שהוא הוחלף ע"י שחקן אחר ואז לטאביוס נזרק מחולון בעקבות תקיפת האוהדים אז הפועל מיהרה להחתים אותו ולחתוך את השני יום וחצי אחרי שחתם). מה איתו באמת?

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

משחק טוב מול קבוצה גרועה.
אבל אסור לשכוח שכל הקבוצות תעשנה שינויים, במידה ולא נשחק עם שלושה זרים לפחות שנותנים תפוקה בכל מחזור, מצבנו יהיה לא טוב. כבר אין לנו את ים, תומר או רביב שיתנו מספרים יפים בכל מחזור.
יאנג היום התאפס, טוקוטו לא היה טוב, בראון סבבה, הרננדז זוועה כדרכו בקודש.
אין מה להסתנוור, יש לנו עדיין סגל לא מאוזן שבמידה ויישאר נפסיד עוד הרבה משחקים.
להמשיך ככה עם הלחימה!! בשבוע הבא משחק חשוב מול נס ציונה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Charlie כתב: 25 אוקטובר 2021, 23:54
מילפורד כתב:

דמיטריוס טרידוול
סנטר ביריון כזה, ששבר את הרגל והוחלף ע"י לטאביוס? (נדמה לי שהוא הוחלף ע"י שחקן אחר ואז לטאביוס נזרק מחולון בעקבות תקיפת האוהדים אז הפועל מיהרה להחתים אותו ולחתוך את השני יום וחצי אחרי שחתם). מה איתו באמת?

משחק ברמת גן גבעתיים מהלאומית. סנטר מהסוג הזה צריך, ביריון ואתלט שעושה הגנה. יש מספיק שחקנים שיקלעו מסביב, אם יגיע סנטר הגנתי גם אם הוא יקלע 6 למשחק המצב שלנו יהיה מעולה
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

ראשון אכן צל של עצמה (משחק נרפה מאדוחסר מעוף של הזרים שלהם, נראו הכי טוב כשהתבססו על דוברת-קולשוב-פלטין, הם זקוקים לניעור רציני), אבל לזרוק הכל עליהם נראה לי מוגזם. הפן ההתקפי של הפועל התחיל להזכיר את מה שציפינו/קיווינו לראות, כש-בראון ו(בעיקר) יאנג חוזרים לעצמם, אבל גם התרשמתי לטובה מהאינטנסיביות ההגנתית, שהגבילה מאד את עושי המשחק של ראשון ודי צמצמה את הקליעה מבחוץ. עם זאת, אין ספק שאנחנו משוועים לסנטר אמיתי (הרננדז זה פשוט לא זה), כל העסק ייראה אחרת בשני צידי הפרקט. ו-ח״ח גדול ללוטן אמסלם, שעשה קפיצת מדרגה ומתגלה כמחליף לגיטימי לחלוטין- יופי ילד.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא האמנתי שראשון כאלו חלשים.

התוצאה משקפת יותר את החולשה של ראשון מאשר משהו מיוחד אצלנו.

יאנג היה קצת יותר חד היום ולא הפריעו לו, וזה הבדל גדול. בראון עדין באחוזים די רעים מבחוץ וחייב לשפר. הרננדז בלי שום נוכחות אבל שחקני הפנים של ראשון כ"כ חלשים שזה לא הורגש. כמות ההחטאות שלהם מתחת לטבעת זה משהו שלא יקרה מול קבוצות אחרות.

בואו נתחיל בלהביא 4-5 דומיננטי בצבע ומשם אפשר להמשיך בראש קצת יותר שקט.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

נייט רובינסון כתב:
Charlie כתב: 25 אוקטובר 2021, 23:54
מילפורד כתב: דמיטריוס טרידוול

משחק ברמת גן גבעתיים מהלאומית. סנטר מהסוג הזה צריך, ביריון ואתלט שעושה הגנה. יש מספיק שחקנים שיקלעו מסביב, אם יגיע סנטר הגנתי גם אם הוא יקלע 6 למשחק המצב שלנו יהיה מעולה
בהחלט. לכן התעניינתי במצבו. אבל אני מבין שהוא לא יכול לשמש אופציה. אכן הפועל חסרה נוכחות באזור הצבע וזה מורגש היטב בטיילת שיש שם וביותר מדי ריבאונד התקפה שיש ליריבה. אתמול ראשל״צ לא עשתה עם זה כלום. שבוע שעבר בחיפה נענשו על כך במזומן ומיד.

סנטר עם נוכחות אבל לא מספיק רק אחד עם גוף, אלא כזה ששולט בכדורים החוזרים עם ממוצע של כמעט 2 חסימות למשחק. מצידי שיהיה מוגבל התקפית. יש לי מספיק כלים בהתקפה. עצם הנוכחות שלו תעשה את העבודה.

ReDroRed
קיבל.ה  21 לייקים

יש אחד כזה.
קוראים לו ג׳ף אלן ג׳ף.
תפור על פרנקו 😂
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Charlie כתב:
נייט רובינסון כתב:
Charlie כתב: 25 אוקטובר 2021, 23:54 סנטר ביריון כזה, ששבר את הרגל והוחלף ע"י לטאביוס? (נדמה לי שהוא הוחלף ע"י שחקן אחר ואז לטאביוס נזרק מחולון בעקבות תקיפת האוהדים אז הפועל מיהרה להחתים אותו ולחתוך את השני יום וחצי אחרי שחתם). מה איתו באמת?

בהחלט. לכן התעניינתי במצבו. אבל אני מבין שהוא לא יכול לשמש אופציה. אכן הפועל חסרה נוכחות באזור הצבע וזה מורגש היטב בטיילת שיש שם וביותר מדי ריבאונד התקפה שיש ליריבה. אתמול ראשל״צ לא עשתה עם זה כלום. שבוע שעבר בחיפה נענשו על כך במזומן ומיד.

סנטר עם נוכחות אבל לא מספיק רק אחד עם גוף, אלא כזה ששולט בכדורים החוזרים עם ממוצע של כמעט 2 חסימות למשחק. מצידי שיהיה מוגבל התקפית. יש לי מספיק כלים בהתקפה. עצם הנוכחות שלו תעשה את העבודה.

עם ממוצע של 2 חסימות למשחק? כמה כאלה אתה מכיר? כי אפילו פלויד שהיה חוסם מפלצתי ומלך החסימות בליגה בעונה שעברה חסם 1.7 למשחק.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לזכותו יאמר שהוא כתב "כמעט 2" עכשיו אתה יכול לשאול האם 1.7 זה מספיק כמעט , מה לגבי 1.6?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

לא לזה התכוונתי. התכוונתי לכך ששחקנים ברמה הזו בדרך כלל לא יהיו פנויים עכשיו.
תסתכל על רשימת המובילים בחסימות מהעונה שעברה בליגה ותראה איפה הם נמצאים היום.
שליחת תגובה