נמאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:57
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:56
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:54

אבל אתה לא מציע איך להפוך את הניהול ל "נכון", למה שתצפה שההצעה שלך תהפוך אותו לנכון יותר?
אני לא איש מקצוע. לא מתפקידי לספר עכשיו איך בוחרים זרים טובים ואיפה מוצאים יהלומים.
התפקיד של ההנהלה הוא לדאוג להביא אנשים שיודעים לעשות את זה.
במבחן התוצאה לא רק שהם לא עושים את זה, הם גם לא לומדים מטעויות והמצב רק הולך ונהיה גרוע יותר.
הכל טוב ויפה, אבל מה הקשר בין ההצעה שלך להצלחה מקצועית פוטנציאלית?
שאולי ברגע שיהיו יותר חברי עמותה היו"ר יתחלף, ההנהלה הזו תתחלף ונוכל לפתוח דף חדש עם אנשים חדשים.
כרגע אנחנו במעגל אינסופי של עוד מאותו דבר.

ושוב, זה בלי קשר לזה שהמחירים שיש כרגע (מנוי + עמותה) הם פשוט חסרי פרופורציה ולא הוגנים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:49
Shacham כתב: 06 נובמבר 2021, 18:47
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:33

אתה צודק בהחלט.
לדעתי בכלל צריך לקחת על חברות בעמותה 800 שקל ולא 400 (זה יוצא רק 2.2 שח ליום) ואז אולי נשיג מקום 6! זה יהיה כ"כ מרגש.

וניקח גם 3500 שקל על מנוי.
שהאוהדים ישאו באחריות על הגיערון, על זה שאנחנו מחליפים מאמן ועוגד לפחות 4 זרים בעונה, על זה שהעירייה לא עוזרת לנו.
לדעתי זה פיתרון הגיוני מאוד.
אם יעשו ככה אף אחד לא יקנה מנוי וההכנסה תרד.
גם אם יורידו את המחירים כמו שאתה מציע ההכנסה תרד, אתה אפילו לא מתווכח עם זה אלא רק כותב "לא יקרה כלום אם התקציב ירד ב20%".

תמחור המנויים+חברות בעמותה כרגע הוא כנראה קרוב למקסום של ההכנסה מהאפיקים האלה, ולכן גם עושה רושם שאף אחד פה חוץ ממך לא מתנגד אליו.
א. לא אמרתי "לא יקרה כלום". אמרתי שאם מחירים הגיוניים משמעותם להתמודד עם תקציבים נמוכים יותר - אטז זה מה שיהיה.
ב. מספר חברי העמותה המצומצם מאוד (ע"פ דיווחים זרים) של כרגע הוא נגזרת ישירה של מחירי מנוי מופקעים.
ג. אם אני אדע עכשיו בוודאות שאם מנוי יעלה מיליון דולר, יהיו שני רוכשי מנויים כאלה (הכנסה של שני מיליון דולר) - אתה תדציק לתמחר מנויים בשני מיליון דולר? הרי העיקר הההכנסות לא? ולמי איכפת אם המנוי יקר.
מה שכתבת בב' זה לגמרי דעתך ולא עובדה, ולמעשה אני חושב שאתה טועה ושאין שום קשר בין המחיר לירידה בחברים בעמותה, במיוחד כשלמיטב ידיעתי הירידה קורית שנה אחרי שנה בלי שום קשר לאם מחירי המנויים עלו או לא.

מה שכתבת בג' זה דמגוגיה שלא מקדמת בכלום את הדיון. כמו שאינטרס של המועדון שיהיו כמה שיותר הכנסות ממנויים ועמותה, ככה אינטרס שיימכרו יותר מ2 מנויים.

שים לב שכרגע לפחות בפורום אתה היחיד שמחזיק בדעה שהמחיר יקר, וגם מחוץ לפורום לא שמעתי את הדעה הזאת, לכן כנראה שמבחינת רוב מוחלט של הקהל המחיר כן הגיוני. ואם מבחינת רוב האוהדים זה המצב אז למה שהמועדון יוריד מחירים? זה ארגון צדקה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Shacham כתב: 06 נובמבר 2021, 19:02
Shacham כתב: 06 נובמבר 2021, 18:47
אם יעשו ככה אף אחד לא יקנה מנוי וההכנסה תרד.
גם אם יורידו את המחירים כמו שאתה מציע ההכנסה תרד, אתה אפילו לא מתווכח עם זה אלא רק כותב "לא יקרה כלום אם התקציב ירד ב20%".

תמחור המנויים+חברות בעמותה כרגע הוא כנראה קרוב למקסום של ההכנסה מהאפיקים האלה, ולכן גם עושה רושם שאף אחד פה חוץ ממך לא מתנגד אליו.
א. לא אמרתי "לא יקרה כלום". אמרתי שאם מחירים הגיוניים משמעותם להתמודד עם תקציבים נמוכים יותר - אטז זה מה שיהיה.
ב. מספר חברי העמותה המצומצם מאוד (ע"פ דיווחים זרים) של כרגע הוא נגזרת ישירה של מחירי מנוי מופקעים.
ג. אם אני אדע עכשיו בוודאות שאם מנוי יעלה מיליון דולר, יהיו שני רוכשי מנויים כאלה (הכנסה של שני מיליון דולר) - אתה תדציק לתמחר מנויים בשני מיליון דולר? הרי העיקר הההכנסות לא? ולמי איכפת אם המנוי יקר.
מה שכתבת בב' זה לגמרי דעתך ולא עובדה, ולמעשה אני חושב שאתה טועה ושאין שום קשר בין המחיר לירידה בחברים בעמותה, במיוחד כשלמיטב ידיעתי הירידה קורית שנה אחרי שנה בלי שום קשר לאם מחירי המנויים עלו או לא.

מה שכתבת בג' זה דמגוגיה שלא מקדמת בכלום את הדיון. כמו שאינטרס של המועדון שיהיו כמה שיותר הכנסות ממנויים ועמותה, ככה אינטרס שיימכרו יותר מ2 מנויים.

שים לב שכרגע לפחות בפורום אתה היחיד שמחזיק בדעה שהמחיר יקר, לכן כנראה שהמחיר כן הגיוני.
אני משוכנע שאם המנוי ישולב עם חברות בעמותה אז יהיו הרבה יותר חברי עמותה.
אתה אפילו יכול להחליט שמחיר החברות בעמותה אחרי המחיר המופקע של המנוי הוא לא 250 אלא 45 שקלים, זה כבר יעלה משמעותית את מספר חברי העמותה לדעתי.
אתה בעצמך כתבת פה שלא יכולת להרשות לעצמך חבר עמותה אבל כן עשית מנוי, כי הסכום הכללי כבר היה כבד עליך כסטונדט, לא?

למה ג' זה דמגוגיה?
אתם טוענים פה שוב ושוב שמה שחשוב זה ההכנסות ולא "להגדיל מלאכותית את מספר חברי העמותה".
אז למה זו דמגוגיה?
לפי הגישה שלכם, אם אפשר לעשות הכנסה של 2 מיליון דולר כשמחירי המנויים הם מ יליון דולר למנוי - אז מיליון דולר למנוי זה מחיר המנוי שצריך לגבות.
לא אני זה שדוגל בגישה ש"צריך כמה שיותר הכנסה", אלא הכותבים האחרים פה.

וחוצמזה, נו. אז אני היחיד שחושב שהמחיר יקר.
בפועל להבנתי לא מכרנו יותר מדי מנויים השנה, ועל מספר חברי העמותה (ששוב, לדעתי נגזר ממחיר המנוי באופן ישיר) אין צורך להרחיב.
אז זה שאני היחיד שכותב פה משהו זה לא שמעניין. מה שמעניין זה המספרים בפועל.

וכבר סיפרו לי שהמחירים כאלה כי העירייה וכי האולם (ואף מילה על הגירעון).
ככה שאני לא היחיד שחושב פה שהמחירים הם יקרים, אני אולי היחיד שלא מצדיק אותם.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:58
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:57
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:56
אני לא איש מקצוע. לא מתפקידי לספר עכשיו איך בוחרים זרים טובים ואיפה מוצאים יהלומים.
התפקיד של ההנהלה הוא לדאוג להביא אנשים שיודעים לעשות את זה.
במבחן התוצאה לא רק שהם לא עושים את זה, הם גם לא לומדים מטעויות והמצב רק הולך ונהיה גרוע יותר.
הכל טוב ויפה, אבל מה הקשר בין ההצעה שלך להצלחה מקצועית פוטנציאלית?
שאולי ברגע שיהיו יותר חברי עמותה היו"ר יתחלף, ההנהלה הזו תתחלף ונוכל לפתוח דף חדש עם אנשים חדשים.
כרגע אנחנו במעגל אינסופי של עוד מאותו דבר.

ושוב, זה בלי קשר לזה שהמחירים שיש כרגע (מנוי + עמותה) הם פשוט חסרי פרופורציה ולא הוגנים.
סוף כל סוף הגענו לפואנטה.
המטרה הסופית היא שאנשים שלא מוכנים לשלם 33 שח ולהיות חברי עמותה יבחרו ועד מנהל.
לא יותר פשוט לגייס 100 חברי עמותה שיצביעו למעומד אחר?
אותם 100 גם יוכלו להחליט לשנות את עלות החודשית של החברות.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 19:05
Shacham כתב: 06 נובמבר 2021, 19:02

שים לב שכרגע לפחות בפורום אתה היחיד שמחזיק בדעה שהמחיר יקר, לכן כנראה שהמחיר כן הגיוני.
אני משוכנע שאם המנוי ישולב עם חברות בעמותה אז יהיו הרבה יותר חברי עמותה.
אתה אפילו יכול להחליט שמחיר החברות בעמותה אחרי המחיר המופקע של המנוי הוא לא 250 אלא 45 שקלים, זה כבר יעלה משמעותית את מספר חברי העמותה לדעתי.
אתה בעצמך כתבת פה שלא יכולת להרשות לעצמך חבר עמותה אבל כן עשית מנוי, כי הסכום הכללי כבר היה כבד עליך כסטונדט, לא?

למה ג' זה דמגוגיה?
אתם טוענים פה שוב ושוב שמה שחשוב זה ההכנסות ולא "להגדיל מלאכותית את מספר חברי העמותה".
אז למה זו דמגוגיה?
לפי הגישה שלכם, אם אפשר לעשות הכנסה של 2 מיליון דולר כשמחירי המנויים הם מ יליון דולר למנוי - אז מיליון דולר למנוי זה מחיר המנוי שצריך לגבות.
לא אני זה שדוגל בגישה ש"צריך כמה שיותר הכנסה", אלא הכותבים האחרים פה.

וחוצמזה, נו. אז אני היחיד שחושב שהמחיר יקר.
בפועל להבנתי לא מכרנו יותר מדי מנויים השנה, ועל מספר חברי העמותה (ששוב, לדעתי נגזר ממחיר המנוי באופן ישיר) אין צורך להרחיב.
אז זה שאני היחיד שכותב פה משהו זה לא שמעניין. מה שמעניין זה המספרים בפועל.
מה יתן לך שיהיו כמה שיותר חברי עמותה? אני אישית גם כשהייתי חבר עמותה עשיתי זאת מטעמי סולידריות עם המועדון ולא כדי להיות מעורב יותר מדי. בחיים שלי לא הייתי באסיפת עמותה והמעורבות שלי הסתכמה בתרומה שנתית והצבעה בבחירות. כמו שאני, ככה להערכתי איזה 80% מחברי העמותה. סביר להניח שרוב מוחלט של האנשים שחשובה להם המעורבות במועדון כבר חברים בעמותה, ושלחלק למנויים "על הדרך" חברות בעמותה רק יגדיל את כמות חברי העמותה הלא מעורבים כמו שאני הייתי. אז לא הבנתי מה השגנו בזה חוץ מהקטנת התקציב ב10-20%(שזה המון, כן?)

הסברתי למה ג' זה דמגוגיה, כי חוץ מאינטרס כלכלי למועדון גם יש אינטרס שיהיו יותר מ2 מנויים ביציע. ואני אוסיף על זה שאתה מתאר פה מצב היפותטי מנותק מהמציאות.

הירידה במכירות המנויים(אם יש כזו) ובמספר חברי העמותה לא מעידה על זה שהיא נובעת בגלל המחירים, זו קפיצה לוגית ענקית שלך שלא מבוססת על כלום. עוד לא פגשתי אוהד אחד, או ראיתי ברשתות החברתיות, או ראיתי כאן בפורום, מישהו שהתלונן על המחירים חוץ ממך. מה שאומר שכנראה הם כן הגיוניים וכן פרופרציונליים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הסברתי פה כבר מה זה ייתן שיהיו יותר (משמעותית יותר) חברי עמותה.

וכן, גם האלמנט הזה של סתם לקחת מחירים הוגנים הוא חשוב בעיני.
555
קיבל.ה  623 לייקים

טכנית לארז, בנוגע למחיר מנוי שטענת שיקר לחלק עם חבר עמותה, אם אתה יושב בשער 1 ואתה לא חבר עמותה ולא מחדש יעלה 700 שקל. כרטיס למשחק בית לשער 1 עולה 40 שקלים עד עכשיו, זאת אומרת 11 משחקי בית בעונה סדירה + 2/3 משחקים בעליון/תחתון + 2/3 משחקי בית בפלייאוף זה יוצא 17 משחקים שעולים ביחד 680 שקלים (30 שקלים יותר ממחיר נוער למחדש). ככה גם תוכל לבחור לאיזה משחק להגיע (ולא נס ציונה וכאלה). זה מאוד מוזר שלקנות כרטיס לכל משחק עשוי לעלות פחות ממנוי, מאוד מוזר.
555
קיבל.ה  623 לייקים

גם יכול להיות שלא נגיע לפלייאוף (בסגל הזה זה נראה סביר שלא נעלה) וככה זה מוזיל את העלויות עוד יותר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בוא נסתכל בלוח מחירים.

אם אני עושה עכשיו מנוי בפעם הראשונה להפועל ליציע 1 ואני מבוגר ולא חבר עמותה - מנוי יעלה לי 750 שקל לפני 15.7 ו-850 שקל אחרי 15.7.
יעני הכי הכי הכי הכי זול שאפשר למצוא לשילוב של השניים - 1000 שקל. וגם אז המנוי שלי הוא למאחורי הסל ועשיתי אותו בשלב מאוד מוקדם עוד לפני שאני בכלל יודע איך הסגל ייראה.

בעיני זה הזוי מאוד שהמנוי הכי זול, למקום הכי פחות טוב באולם - עולה 750 שקל (שזה יותר ממנוי לשער 5 בכדורגל שעלה 640 נכתב פה).
555
קיבל.ה  623 לייקים

מנוי לשער 4-5 עלה 515 שקלים עם פיצוי מהקורונה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כפיים לטכנית לארז על רצף של טיעונים הגיוניים בים השיבולים שמסביב.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תמונה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 6 לייקיםKingAlpacateknoboyNoamפרימו לויGiliאדום אש
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

נו, כשאין לך ברירה אלא לקרוא לתגבורת כי עלו על זה שהמצאת מספרים זה בטוח אומר שמצבך טוב.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הייתי חייב את התגבורת הזו מול ההערות החדות והשנונות כ"כ של נועם.
אגב זה מצחיק שאתה מדבר על "תגבורת" בתור סריס שעיקר פועלו פה בפורום זה להריע לאדוניו.

לכמה לייקים אתה מכוון אם מותר לשאול?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

חחחחחחחח אוי, נגעתי בנקודה רגישה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז..

דבר ראשון לבקשתך קישור למספר חברי העמותה
https://hapoeluta.org/data?id=1322

שנית
אתה העלת את דוגמאת הפועל ירושלים
מחיר מנוי + חבר עמותה שם למחדשים עולה 1500 שקל.
להפועל תל אביב בכדורגל קבוצה עם תקציב ושאיפות קצת מעבר לזה של החברים עם הפיזמון :heart: מחיר המנוי הזול ביותר הוא חצי מזה. כששאלתי על חבר שלי ציינת שלדעתך הוא אמור לשלם על מנויי 600 שח + 400 שח חברות בעמותה הגענו ל 1000 שקל, 66% מהעלות של ה"בנדאל" הסה אצל הקטמונים. אבל אתה שב וטוען ש 1000 שקל למנוי + חבר עמותה זה יקר...

אני חוזר ואומר מבלי להעליב ומבלי להיכנס לרגשי נחיחות.. נראה שהבעיה אצלך היא רק כספית. אני לא יודע אם אתה חבר עמותה מנויי, שניהם או אף אחד אבל זה לא הגיוני להתוות את מחירי המנויים וחברי העמותה על בסיס בעיה כספית נקודתית של אוהד. ואני שוב אומר שבשביל זה יש לנו קהילה תומכת ואוהבת ואני בטוח שבמידת הצורך ימצאו פתרונות.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה זה למען השם קשור לבעיה של מישהו כזה או אחר? אובייקטיבית אלו מחירים גבוהים ביחס לשאר הליגה.
ומסתבר שהרעיון של הצמדת מנוי לחבר עמותה מיושם בפועל אצל קטמון, כנראה שהוא לא כל כך מופרך. במיוחד ששם המנויים הם למקומות כמעט הכי טובים בטדי. גם אשמח לדעת איך הגענו ל1850 חברי עמותה כשעל פי כל רסיס מידע ששמעתי עד היום בנושא מספר חברי העמותה יורד כל שנה.
וגם - נראה לי מן הראוי שכל מי שעבד/עובד עבור המועדון כיום ומשתתף בדיון ייתן גילוי נאות.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 06 נובמבר 2021, 20:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הלינק הזה הוא כללי.
זה די ברור שזה לא איזה מונה מדויק שמתעדכן מדי יום או שבוע.
זה דף שמסביר על העמותה שנכתב מתישהו וחלק מהתוכן שבו זה "העמותה מונה X חברים". נו?
זה לא מה שהתכוונתי אליו.
התכוונתי למשהו בסגנון הזה בעמוד של קטמון:
https://www.hapoeljerusalem.co.il/

למה אצלינו אין כזה?

ולא. ממש לא ציינתי שחבר שלך צריך לשלם 600 שקל על מנוי + 400 על חברות בעמותה.
למה אתה משקר?
טענת שיש לך חבר שלא רוצה לעשות חברות בעמותה ושאלת אותי כמה לדעתך הוא צריך לשלם על מנוי. אמרתי לך ש500-600 כמו כולם. איפה ראית שכתבתי שהוא גם צריך לשלם עוד 400 שקל על חברות בעמותה?

הנה הציטוט המדויק בשבילך:
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 17:04 וזו גם השוואה בין אגסים לתפוחים.
כמה מנוי צריך לעלות לחבר שלך? 500-600 שקל, כמו שהוא צריך לעלות לכולם. בטח לא 980 או יותר מזה.
אין שום קשר לזה שהוא לא רוצה רוצה להיות חבר עמותה. לא מבין בכלל מה הקטע של השאלה הזו.
ולגבי התוכן הבזוי הרגיל שלך על איך יש לי בעיה כלכלית ואיך אתה תעזור לי ואיזה פטרון אתה - תרשה לי לא להתייחס. באמת שאתה בזוי.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:הלינק הזה הוא כללי.
זה דף שמסביר על העמותה שנכתב מתישהו וחלק מהתוכן שבו זה "העמותה מונה X חברים". נו?
זה לא מה שהתכוונתי אליו.

למה אצלינו אין כזה?

למה אתה משקר?
טענת שיש לך חבר שלא רוצה לעשות חברות בעמותה ושאלת אותי כמה לדעתך הוא צריך לשלם על מנוי. אמרתי לך ש500-600 כמו כולם. איפה ראית שכתבתי שהוא גם צריך לשלם עוד 400 שקל על חברות בעמותה?

כמה מנוי צריך לעלות לחבר שלך? 500-600 שקל, כמו שהוא צריך לעלות לכולם. בטח לא 980 או יותר מזה.
אין שום קשר לזה שהוא לא רוצה רוצה להיות חבר עמותה. לא מבין בכלל מה הקטע של השאלה הזו.
ולגבי התוכן הבזוי הרגיל שלך על איך יש לי בעיה כלכלית ואיך אתה תעזור לי ואיזה פטרון אתה - תרשה לי לא להתייחס. באמת שאתה בזוי.
תיקון עובדות: מנוי לא עולה 980 שקלים אלא 750 שקלים ליציע 1 למבוגר ו-880 שקלים ליציע 2 למבוגר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 20:48 מה זה למען השם קשור לבעיה של מישהו כזה או אחר? אובייקטיבית אלו מחירים גבוהים ביחס לשאר הליגה.
ומסתבר שהרעיון של הצמדת מנוי לחבר עמותה מיושם בפועל אצל קטמון, כנראה שהוא לא כל כך מופרך. במיוחד ששם המנויים הם למקומות כמעט הכי טובים בטדי. גם אשמח לדעת איך הגענו ל1850 חברי עמותה כשעל פי כל רסיס מידע ששמעתי עד היום בנושא מספר חברי העמותה יורד כל שנה.
וגם - נראה לי מן הראוי שכל מי שעבד/עובד עבור המועדון כיום ומשתתף בדיון ייתן גילוי נאות.
איזה 1850?
זה סתם מתוך לינק באתר שיש בו תוכן על העמותה.
ברור שזה לא איזה מונה מתעדכן כמו באתר של קטמון.
עלק 1850.
מעניין מתי הדף הזה עודכן פעם אחרונה ובמפשט הזה בפרט.

לגבי גילוי נאות - למה אתה מצפה למשהו שאתה יודע שלא יקרה?
555
קיבל.ה  623 לייקים

El dudernio כתב: 06 נובמבר 2021, 20:43 טכנית לארז..

דבר ראשון לבקשתך קישור למספר חברי העמותה
https://hapoeluta.org/data?id=1322

שנית
אתה העלת את דוגמאת הפועל ירושלים
מחיר מנוי + חבר עמותה שם למחדשים עולה 1500 שקל.
להפועל תל אביב בכדורגל קבוצה עם תקציב ושאיפות קצת מעבר לזה של החברים עם הפיזמון :heart: מחיר המנוי הזול ביותר הוא חצי מזה. כששאלתי על חבר שלי ציינת שלדעתך הוא אמור לשלם על מנויי 600 שח + 400 שח חברות בעמותה הגענו ל 1000 שקל, 66% מהעלות של ה"בנדאל" הסה אצל הקטמונים. אבל אתה שב וטוען ש 1000 שקל למנוי + חבר עמותה זה יקר...

אני חוזר ואומר מבלי להעליב ומבלי להיכנס לרגשי נחיחות.. נראה שהבעיה אצלך היא רק כספית. אני לא יודע אם אתה חבר עמותה מנויי, שניהם או אף אחד אבל זה לא הגיוני להתוות את מחירי המנויים וחברי העמותה על בסיס בעיה כספית נקודתית של אוהד. ואני שוב אומר שבשביל זה יש לנו קהילה תומכת ואוהבת ואני בטוח שבמידת הצורך ימצאו פתרונות.
להשוות אבל בין תקציבי הרגל לבין הסל זה בדיחה..
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני גם אשמח לגילוי נאות כזה, אם יש כאן עובדי מועדון.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Noam כתב: 06 נובמבר 2021, 20:50
טכנית לארז כתב:הלינק הזה הוא כללי.
זה לא מה שהתכוונתי אליו.

למה אצלינו אין כזה?

למה אתה משקר?

תיקון עובדות: מנוי לא עולה 980 שקלים אלא 750 שקלים ליציע 1 למבוגר ו-880 שקלים ליציע 2 למבוגר.
עד מתי תהנדס תודעה?
איזו גניבת דעת.
מנוי ליציע 1 עולה 750 לפני 15.7 ו-850 אחרי 15.7.

ליציע 2 מנוי עולה 880 לפני 15.7 ו-980 אחרי 15.7.

למה אתה לא מציין את זה?

עלק "תיקון עובדות". איזה מביך.
אתה נותן את "העובדות" לפי מה שנוח לך (מסתיר את העובדה שהמחירים שאתה נוקב בהם נכונים עד לאמצע יולי שזה מועד סופר מוקדם במהלך הקיץ).

אני רואה אבל שכמו סריס טוב למדת גם את הנדסת התודעה מהטובים ביותר.
כל הכבוד נועם.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לא, מדובר בהתניה שנוספה למחירי המנויים כדי לעודד אנשים לרכוש אותם מוקדם (אני מניח שמשיקולי תזרים). זו התניה נפוצה מאוד ותוכל למצוא אותה אצל קבוצות רבות וגם במופעי תרבות. אין שום משמעות להתניה הזו כשתקופת המכירה המוקדמת נמשכת חודש וחצי. חוץ מזה, אני ממש חושב שבתמונה שצירפתי עם המחירים מופיעים כל התנאים וכל ההתניות.
נערך לאחרונה על ידי Noam ב 06 נובמבר 2021, 20:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

טכנית, אתה שוכח שאוהד אמיתי לא שואל שאלות ולא מקפיד על עובדות. ממשלה מחליפים בקלפי.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה זה משנה למה זה ואם זה נפוץ או לא?
בשורה התחתונה מנוי ליציע 1 עולה 750 עד 15.7, אחר כך הוא עולה 850.
מנוי ליציע 2 עולה 880, אחרי 15.7 הוא עולה 980.

כזה קשה לך להתמודד עם זה אז אתה מנהדס?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 20:59 טכנית, אתה שוכח שאוהד אמיתי לא שואל שאלות ולא מקפיד על עובדות. ממשלה מחליפים בקלפי.
אתה צודק.
אתה רוצה להחליף אותו? תצביע בקלפי (עלות הצבעה הינה 400 שח אגב).
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 20:52
האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 20:48 מה זה למען השם קשור לבעיה של מישהו כזה או אחר? אובייקטיבית אלו מחירים גבוהים ביחס לשאר הליגה.
איזה 1850?
זה סתם מתוך לינק באתר שיש בו תוכן על העמותה.
ברור שזה לא איזה מונה מתעדכן כמו באתר של קטמון.
עלק 1850.
מעניין מתי הדף הזה עודכן פעם אחרונה ובמפשט הזה בפרט.

לגבי גילוי נאות - למה אתה מצפה למשהו שאתה יודע שלא יקרה?
א. ציינתי מראש שזה מה שרשום ואני לא יודע כמה זה אמין.
ב. ציינתי לכל אורך הדיון שלדעתי הסיבה שקטמון עמותה חזקה בהרבה משלנו זאת השקיפות והשיתוף של העמותה עם חבריה, זה כולל את הבאנר של מספר חברי העמותה בכל רגע נתון, את האגף היעודי לחברי עמותה באתר ועוד... אתה זה שטענת ששה לא רלוונטי והסיבה היא כספית, למרות שחבר עמותה בקטמון עולה פי 3 מאצלך.
ג. אני לא מקושר לאיש מהועד, ולא מתדנדב / עובד של העמותה.
ד. אני מבין אז שמחיר מנוי + חבר אמור לעלות בין 500 ל 600 שקל? בהנחה שיש 1500 מנויים וחברי עמותה עם עלות של 800 + 400 בתאם, ההצעה שלך בעצם מדבר עת הפסד מיידי של כמעט מליון שקל... גם אם הדרייב אין יהיה סאלד האוט אתה בקושי מכסה את ההפרש

555.
לא השוותי בין תקציבים למרות ששוב לפי ספר העמותות לפחות ב2018 היתה לעמותה שלנו תקציב גדול יותר משל הקטמונים. אבל זה בכלל לא הנושא. הנושא הוא מה המחיר הראלי לחברות בעמותה ומה המחיר הראלי למנוי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 21:01
האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 20:59 טכנית, אתה שוכח שאוהד אמיתי לא שואל שאלות ולא מקפיד על עובדות. ממשלה מחליפים בקלפי.
אתה צודק.
עלות החברות היא 400 שח.
חלק מהזכויות של חברי המועדון היא להצביע בקלפי.

יש לי כמה שאלות שאשמח לתשובה קצרה וכנה
1. האם אתה מנוי להפועל סל?
2. האם היה לך מנוי בעבר? אם כן מתי ולמה הפסקת?
3. האם אתה חבר עמותה?
4. האם היית חבר עמיתה בעבר? אם כן למה הפסקת?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

א. אז יפה. אין שום לינק ושום ספירה ושום דבר עדכני לגבי מספר חברי העמותה נכון להיום.
למה? שאלה שטרם קיבלתי עליה תשובה.

ב. חבר עמותה בקטמון לא עולה פי 3 מאצלי. כי בקטמון ה-1500 שקל האלה כוללים מנוי למקומות הכי טובים בטדי. וכמו שנכתב לך פה, גם ככה אין מה להשוות בין מחירי כדורגל למחירי כדורסל. הסדרי גול שונים לגמרי וגם אתה יודע את זה.

ג. סבבה.

ד. מבחינתי מנוי אמור לעלות 500-600 שקל ועמותה אולי עוד 50-100 שקל מעבר לזה. זהו. זה המקסימום.
אין מבחינתי שום סרט בעולם שמנוי + חבר עמותה להפועל ת"א יעלה במינימום 1000 שקל וגם זה למקום הכי גרוע באולם. כלומר יותר לכיוון ה-1200 צפונה.
זה הזוי. אין שום סיבה שנהיה במצב הזה.

ה. הפסד של כמעט מיליון ש"ח? אוקיי. לא בעיה של האוהדים.
האוהדים לא אחראים על הגירעון, הם לא אחראים על זה שכל שנה מחליפים פה 5 אמריקאים ומאמן והם לא אחראים על זה שהעירייה לא עוזרת לך.
יש כתובת אחרת לכל הבעיות האלה והיא ממש לא האוהד הממוצע.

500-600 שקל מנוי שווה לך תקציב נמוך יותר? תתמודד.
כבר התמודדנו יפה מאוד בעונות של ארז עם תקציבים נמוכים יותר ומנויים זולים יותר בצורה משמעותית אם אני זוכר נכון.

קודם תלמד להתנהל נכון ולא להגיע למצב שכל שנה אתה מריץ פה רכבת של 10 אמריקאים ו2-3 מאמנים לפני שאתה מפיל על האוהדים מנויים במחירים כאלה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

El dudernio כתב: 06 נובמבר 2021, 21:08
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 21:01
אתה צודק.
עלות החברות היא 400 שח.
חלק מהזכויות של חברי המועדון היא להצביע בקלפי.

יש לי כמה שאלות שאשמח לתשובה קצרה וכנה
1. האם אתה מנוי להפועל סל?
2. האם היה לך מנוי בעבר? אם כן מתי ולמה הפסקת?
3. האם אתה חבר עמותה?
4. האם היית חבר עמיתה בעבר? אם כן למה הפסקת?
1-4. לא רלוונטי.
אני לא האישיו פה וגם לא אתה.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

ה. הפסד של כמעט מיליון ש"ח? אוקיי. לא בעיה של האוהדים.
האוהדים לא אחראים על הגירעון, הם לא אחראים על זה שכל שנה מחליפים פה 5 אמריקאים ומאמן והם לא אחראים על זה שהעירייה לא עוזרת לך.

בקבוצה שהבעלים שלה הם האוהדים, ומנוי צריך לעלות 500-600 שח והחברות עוד 100-50 שח
על מה יהיו אחראים האוהדים שהם בעלי הקבוצה?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

גילוי נאות - אני לא חבר עמותה ולא חבר של רמי כהן או של מי מחבריו.
ואני עדיין לא מבין מה למען השם אתם רוצים
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אוקיי. תרומה קריטית לדיון
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

א. למה? כי העמותה מתנהלת בצורה כושלת זאת הסיבה שגם מספר חברי העמותה יורדים.

ב. אתה שוב משקר. או פשוט לא יודע לקרוא, חבר עמותה חדש בקטמון משלם 1200 שקל לחברות. מי שמחדש רשאי לרכוש מנוי + חברות ב 1500. למייטב הבנתי 1200 לעומת 400 זה פי 3.

ד. יש לך דוגמא למצב אחר? איך תמנע אחרת מהמוני אוהדי מכבי לשלם 50 שקל ולפגוע לך בקבוצה מבלי שזה יהווה שום תוספת משמעותית לתקציב? למשל בשנת 2020 להפועל חיפה כדורסל "לב אדום" היו 320 חברים שהכניסו 113 אלף סדר גודל של 350 שקל לחבר. מצד שני התקציב של העמותה היה רק 3.2 מליון וכנראה לא כולל את הקבוצה הבוגרת כי אצלנו לפי אותו אתר המחזור קרוב ל 14 מליון... הבדל משמעותי הייתי אומר.

ה. כאשר אתה הבעלים של המועדון הפסד של מליון שקל הוא סופר רלוונטי...

כנראה בגלל שאתה לא מנוי ולא הבעלים אז אין לך בעיה להפסיד מליון שקל ונהיה בליגה השניה ... לי אישית יש בעיה.
ולא אני ואתה לא איישו אבל בשם הגילוי הנאות שנידע מאיזו עמדה אתה מדבר...
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כמה עולה מנוי + חבר עמותה ליציע 2 למטה (או 4 רגיל, לצורך ההשוואה הכללית יותר) בדרייב אין?
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 06 נובמבר 2021, 21:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אל תשאל.
למרות שבטח אם תרכוש את הצמד כהר עכשיו אולי זה יעלה לך רק 3400 שקל (יש לך עד 2022 לבצע הרכישה).
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אני לא מבין... אתם לא יכולים לבדוק לבד?
בכל מקרה כדי שנקדם את הדיון 730 + 400 למי שמחליט מראש שהוא רוצה. השנה גם היתה אפשרות לבעלי מנויי משנה שעברה לבחור מסלול פיצוי ולשלם 30% פחות כלומר 511.

רק אציין שמדובר ביציע העמידה ולא ביציע הכסף שצמוד למגרש.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

א.ב כתב: 06 נובמבר 2021, 21:18 ה. הפסד של כמעט מיליון ש"ח? אוקיי. לא בעיה של האוהדים.

בקבוצה שהבעלים שלה הם האוהדים, ומנוי צריך לעלות 500-600 שח והחברות עוד 100-50 שח
על מה יהיו אחראים האוהדים שהם בעלי הקבוצה?
זה פשוט מאוד.
אוהדים שאינם חלק מהנהלת הקבוצה לא יהיו אחראים על שום דבר מקצועי, פיננסי וניהולי במועדון.
אוהדים שהם כן חלק מהנהלת הקבוצה, כולל היו"ר, יהיו אחראים על לא להיכנס לגירעון, לא להחליף כל שנה 6 אמריקאים, לא לפטר כל שנה מאמן בדצמבר ועוד.

מסובך?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

El dudernio כתב: 06 נובמבר 2021, 21:39 אני לא מבין... אתם לא יכולים לבדוק לבד?
בכל מקרה כדי שנקדם את הדיון 730 + 400 למי שמחליט מראש שהוא רוצה. השנה גם היתה אפשרות לבעלי מנויי משנה שעברה לבחור מסלול פיצוי ולשלם 30% פחות כלומר 511.

רק אציין שמדובר ביציע העמידה ולא ביציע הכסף שצמוד למגרש.
רגע אבל כמה זה עולה עד ה15.7, שידועה כתקופת שיא למכירת מנויים בכדורסל?
פשוט שנדייק בעובדות.
שליחת תגובה