נמאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא לא, לא יציע העמידה ב2. בדקתי - 1400 למקומות הכי זולים ב4, 1700 ל4 למעלה. זו ההשוואה הראויה לקטמון (2 למטה לא רלוונטי בתכלס כי זה מחירים הרבה מעל הלבל הזה).
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 21:39
א.ב כתב: 06 נובמבר 2021, 21:18 ה. הפסד של כמעט מיליון ש"ח? אוקיי. לא בעיה של האוהדים.
האוהדים לא אחראים על הגירעון, הם לא אחראים על זה שכל שנה מחליפים פה 5 אמריקאים ומאמן והם לא אחראים על זה שהעירייה לא עוזרת לך.
יש כתובת אחרת לכל הבעיות האלה והיא ממש לא האוהד הממוצע.

בקבוצה שהבעלים שלה הם האוהדים, ומנוי צריך לעלות 500-600 שח והחברות עוד 100-50 שח
על מה יהיו אחראים האוהדים שהם בעלי הקבוצה?
זה פשוט מאוד.
אוהדים שאינם חלק מהנהלת הקבוצה לא יהיו אחראים על שום דבר מקצועי, פיננסי וניהולי במועדון.
אוהדים שהם כן חלק מהנהלת הקבוצה, כולל היו"ר, יהיו אחראים על לא להיכנס לגירעון, לא להחליף כל שנה 6 אמריקאים, לא לפטר כל שנה מאמן בדצמבר ועוד.

מסובך?
א. כן זה מסובך כי אתה לא מסחק במשחק חסר סיכונים.
ב. אתה אחראי כי אתה ממנה את ועד המנהל. אתה מצביע האם להכניס שותף חיצוני להגדלת התקציב ואילו סמכויות לתת לו. אתה לא רוצה להיות "בעלים" אז אל תשלם ואל תהיה חבא עמותה. זה כזה מסובך?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נכון.
אני (סתם אוהד מהיציע חבר עמותה לצורך העניין) משפיע בהצבעה על בחירת אנשי ההנהלה.
מאותו רגע האחריות לא להיכנס לגיערון ולא להחליף לי פה כל עונה 4 דיונטה האריסונים ושאבון דיימונדסים זה עליהם.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 06 נובמבר 2021, 21:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ממשלה מחליפים בקלפי, בין לבין אסור להביע עמדה שונה מעמדת הממשלה, ובטח אסור לבקר אותה אם נמאס לך לשלם אקסטרה 400 ש"ח מעבר למחיר המנוי על חברות בעמותה שמנוהלת כבר שנים על ידי אותו אדם באופן מאוד דומה ולא ברור (לי, לפחות) למה.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 06 נובמבר 2021, 21:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 21:43 לא לא, לא יציע העמידה ב2. בדקתי - 1400 למקומות הכי זולים ב4, 1700 ל4 למעלה. זו ההשוואה הראויה לקטמון (2 למטה לא רלוונטי בתכלס כי זה מחירים הרבה מעל הלבל הזה).
למה להיות בשער 2 ביציע עמידה זה לא טוב? כי זה לא מתאים לתרחיש שאתה מנסה להציג?
בשער 4 יציע משפחות מבוגר עלה 900 אם מחשיבים 30% אז 690... זה יציע שונה וגודל מגרש שונה עם הצע וביקוש שונה.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

א.ב כתב: 06 נובמבר 2021, 21:18 ה. הפסד של כמעט מיליון ש"ח? אוקיי. לא בעיה של האוהדים.
האוהדים לא אחראים על הגירעון, הם לא אחראים על זה שכל שנה מחליפים פה 5 אמריקאים ומאמן והם לא אחראים על זה שהעירייה לא עוזרת לך.

בקבוצה שהבעלים שלה הם האוהדים, ומנוי צריך לעלות 500-600 שח והחברות עוד 100-50 שח
זה פשוט מאוד.
אוהדים שאינם חלק מהנהלת הקבוצה לא יהיו אחראים על שום דבר מקצועי, פיננסי וניהולי במועדון.
אוהדים שהם כן חלק מהנהלת הקבוצה, כולל היו"ר, יהיו אחראים על לא להיכנס לגירעון, לא להחליף כל שנה 6 אמריקאים, לא לפטר כל שנה מאמן בדצמבר ועוד.

מסובך?
האמת שכן.קצת מסובך.
כלומר ברור שהחמישה שנבחרים בכל שנתיים בבחירות הם האחראים על הניהול בקדנציות שלהם, מצד שני חברות בעמותה= בעלות= אחראיות.
עכשיו, אתה צודק בעניין החלפת זרים, אפשר לבחור יותר טוב, מצד שני, איך ניתן להגיד על קבוצה בבעלות אוהדים שהמחיר של האולם, שהתמיכה העירונית או עלות האבטחה הם דברים שצרכים להטריד את כלל חברי העמותה?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כי ביחס לאיצטדיון כולו אלו לא המקומות השניים בטיבם כמו אצל קטמון.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 21:46 נכון.
אני (סתם אוהד מהיציע חבר עמותה לצורך העניין) משפיע בהצבעה על בחירת אנשי ההנהלה.
מאותו רגע האחריות לא להיכנס לגיערון ולא להחליף לי פה כל עונה 4 דיונטה האריסונים ושאבון דיימונדסים זה עליהם.
אני מסכים כי הניהול של העמותה והקבוצה הוא כישלון.
רק שאני לא מבין איך זה קשור ל 400 שקל אן 100 שקל של חברות בעמותה?
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הדרייב אין נכנס 5 פעמים כולו במקומות הטובים בטדי, מה זו בהשוואה ה ביזארית הזו
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אלדודרניו, זה קשור לזה שכל ההוויה של המועדון נחווית כאקסקלוסיבית ולא אינקלוסיבית.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 06 נובמבר 2021, 21:51, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 21:48 כי ביחס לאיצטדיון כולו אלו לא המקומות השניים בטיבם כמו אצל קטמון.
כי אצל קטמון יש 32000 מושבים ל 4000 צופים פוטנציאלים אצלך 3500 ל 5000. יחי ההבלד הקטן.

בגדול ככל שיש יותר ביקוש ופחות הצע רמות המחיר משתנות בהתאם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

א.ב כתב: 06 נובמבר 2021, 21:48

זה פשוט מאוד.

מסובך?
האמת שכן.קצת מסובך.
כלומר ברור שהחמישה שנבחרים בכל שנתיים בבחירות הם האחראים על הניהול בקדנציות שלהם, מצד שני חברות בעמותה= בעלות= אחראיות.
עכשיו, אתה צודק בעניין החלפת זרים, אפשר לבחור יותר טוב, מצד שני, איך ניתן להגיד על קבוצה בבעלות אוהדים שהמחיר של האולם, שהתמיכה העירונית או עלות האבטחה הם דברים שצרכים להטריד את כלל חברי העמותה?
ברור שחברות בעמותה = בעלות = אחריות.
אבל ברור שעד גבול מסוים (שנקרא קלפי).
אתה כחבר עמותה שווה קול בודד בהצבעות לבחירת ההנלה. זהו.
אח"כ האחריות על אלה שנבחרים כמו שאמרת.

עלויות של אולם ואבטחה צריכים להטריד את כולם לצורך העניין, אני פשוט לא מסכים עם הגישה שאומרת שאם X,Y ו-Z עולים לי הרבה אז אני מפיל את העלויות הגבוהות האלה על האוהדים שלי.
ומה שעוד יותר חורה פה זה העובדה שכולנו יודעים שיש גירעון, וכולנו יודעים שכל שנה מחליפים פה מאמן ועוד 7 אמריקאים.
אז רבאק, לפחות אל תפילו את כל הטעויות האלה שלכם על אוהד שסתם רוצה לעשות מנוי להפועל כדורסל.

אז כן השורה התחתונה שלי היא שאם מחירים במחירים נורמליים אומרים להתמודד עם תקציב נמוך יותר (משמעותית) - תתמודדו עם זה.
אני באמת מאמין שעם עבודה נכונה, גם עם תקציב נמוך משמעותית ממה שיש עכשיו - אפשר להצליח.

יש בליגה הזו מספיק קבוצות עם תקציבים נמוכים משלנו שמביאות זרים שאנחנו לא מביאים גם ב-4 עונות.
הכל עניין של לדעת לעבוד נכון ובעיקר לדעת להסיק מסקנות ולבצע שינויים איפה שדברים שוב ושוב ושוב לא עובדים.
אבל לא עושים את זה, ואז כל שנה אותו סיפור, ואז מנוי ליציע 2 עולה 980 שקל (אחרי 15.7, אני חוזר אחרי 15.7).

בעיני זה מצב מפגר, וזה ממש לא מתיישר לי עם החזון הזה של "קבוצת אוהדים".
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 21:50 אלדודרניו, זה קשור לזה שכל ההוויה של המועדון נחווית כאקסקלוסיבית ולא אינקלוסיבית.
מסכים איתך לגמרי, אבל איך זה קשור לכישלון המקצועי של המועדון
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2021, 21:50 אלדודרניו, זה קשור לזה שכל ההווי של המועדון מרגיש אקסקלוסיבי ולא אינקלוסיבי.
אין לי יכולת לשנות את תחושותיך.
לדעתי הרב פה ממש לא מסכים איתך וחש דברים אחרים.

כולנו מאוכזבים מהפן המקצועי בקבוצה אבל אני לא רואה איך פגיעה כלכלית בה תשנה משהו...
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה זה "מאוכזבים מהפם המקצועי"?
למה מהפן הניהולי אתה לא מאוכזב?

מהפן הזה שמספר חברי העמותה ע"פ דיווחים זרים הולך ופוחת מדי שנה אתה לא מאוכזב?
מזה שיש לך גירעון אתה לא מאוכזב?

"מאוכזבים מהפן המקצועי".
איך אני אוהב את העדינות הזו כשמדובר בכדורסל.
"מאוכזבים מהפן המקצועי", "נעשו טעויות בקיץ", "רמי אמר ש" וכו'.

מעניין למה אני לא נתקל בעדינות הזו לגבי הניסנובים בפורום הכדורגל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 21:56 מה זה "מאוכזבים מהפם המקצועי"?
למה מהפן הניהולי אתה לא מאוכזב?

מהפן הזה שמספר חברי העמותה ע"פ דיווחים זרים הולך ופוחת מדי שנה אתה לא מאוכזב?
מזה שיש לך גירעון אתה לא מאוכזב?

"מאוכזבים מהפן המקצועי".
איך אני אוהב את העדינות הזו כשמדובר בכדורסל.
"מאוכזבים מהפן המקצועי", "נעשו טעויות בקיץ", "רמי אמר ש" וכו'.

מעניין למה אני לא נתקל בעדינות הזו לגבי הניסנובים בפורום הכדורגל.
גם... וכבר ציינתי את זה
אני רק לא מבין איך זה קשור למחיר המנויי.

דר"א אני הרבה יותר מאוכזב מרמי ושות' מאשר מהניסנובים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לדעתי בסוף הכל קשור בהכל.

תוריד מחירים = יותר חברי עמותה, יותר מנויים = יותר שייכות, יותר אנרגיות חיוביות סביב המועדון + ההנהלה שתיבחר אצלך תישען על בסיס רחב בהרבה של אוהדי הפועל.

זה מגוחך לראות את התוצאות של הבחירות אצלינו שרואים כל מיני "רוב של 213 נגד 69" וכאלה.
אתה לא מעדיף שיהיו לצורך העניין איזה 3000 קולות בתור התחלה ולא 207?

אני מעדיף לדעת שלפחות אם נבחרה הנהלה אז היא נבחרה על בסיס של כמה אלפי אוהדים ולא על בסיס של כמה מאות במקרה הטוב שפשוט יש להם כסף לשים את הסכומים האלה.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

הטענה שעדיף להוזיל את מחיר המנוי גם על חשבון הורדת תקציב היא סבבה, אבל היא לא קשורה לחברות בעמותה. יש אגב כל מיני דרכים לעלות את זה לדיון בלי קשר לבחירות.

לגבי הקבוצות בליגה, רק השנה נס ציונה ואילת כבר הנחיתו פה 10 זרים בערך כל אחת.
רוב הקבוצות בליגה מבוססות על הקצבה עירונית ולא היו יכולות להתקיים בלעדיה
אנחנו מכבי הפועל ירושלים ואולי חולון נמצאים בסיטואציה שונה מכל השאר בצורך לייצר הכנסות
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

ועוד משהו, לדעתי מחיר המנוי דווקא בירידה בשנים האחרונות ובטח שלא בעלייה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נס ציונה ואילת אולי השנה ספציפית מנוהלות על הפנים.
ייתכן מאוד.

אם מסתכלים על טווח ארוך של 8-9 עונות, היינו מתים להיות רבע אילת, וגם נס ציונה השיגה לא פחות מאיתנו בוא נגיד ואני מחמיא לנו.

ברור שיכולה להיות נקודתית עונה אחת שאתה עושה המון טעויות. זה בסדר.
ברגע שזה חוזר על עצמו 8 עונות רצוף כנראה הבעיה היא קצת יותר רחבה.

אני זוכר את העונות בהדר יוסף וראשון לציון.
היו לנו בסגל שחקנים כמו גל איתן, יותם שירן וזרים שעל הנייר לא הבטיחו יותר מדי כמו קרטיס קלי, סטיט או ג'וש אוונס וקאונסיל.

אני משוכנע שאז לא היה תקציב בסדר גודל של מה שיש היום.
ועדיין זה הרגיש אחרת. זה הרגיש הרבה יותר חיובי, מזמין וכיפי מאשר היום.

ולא, לא ציפינו (תקנו אותי אם אני טעוה) לסיים 2-3 בליגה. וזה עדיין היה אחרת.
ברור שיש חשיבות גם לעניין של זה שזה היה יחסית חדש ומרענן, ועדיין.
אפשר להצליח עם עבודה נכונה גם עם תקציבים נמוכים ממה שיש לנו היום. פשוט צריך לדעת לעבוד נכון. אפילו לא "לעבוד נכון". לעבוד סבבה.

לא צריך תקציב גבוה בשביל לשחזר את האווירה שהייתה בהדר יוסף גם בדרייב אין.
בסך הכל צריך לגרום לקהל הרחב של הפועל להרגיש שבא לו להיות חלק מזה.

כרגע זה פשוט מה שנקרא "לא מזמין". לפחות בעיני.
וכן גם לעובדה שכל שנה מתחלפים פה אמריקאים בכמויות יש קשר לזה לדעתי. זה מרחיק. זה מגחיך את הסיטואציה. אתה לא יודע את מי אתה מעודד פה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 22:04 נס ציונה ואילת אולי השנה ספציפית מנוהלות על הפנים.
ייתכן מאוד.

אם מסתכלים על טווח ארוך של 8-9 עונות, היינו מתים להיות רבע אילת, וגם נס ציונה השיגה לא פחות מאיתנו בוא נגיד ואני מחמיא לנו.

ברור שיכולה להיות נקודתית עונה אחת שאתה עושה המון טעויות. זה בסדר.
ברגע שזה חוזר על עצמו 8 עונות רצוף כנראה הבעיה היא קצת יותר רחבה.

אני זוכר את העונות בהדר יוסף וראשון לציון.
היו לנו בסגל שחקנים כמו גל איתן, יותם שירן וזרים שעל הנייר לא הבטיחו יותר מדי כמו קרטיס קלי, סטיט או ג'וש אוונס וקאונסיל.

אני משוכנע שאז לא היה תקציב בסדר גודל של מה שיש היום.
ועדיין זה הרגיש אחרת. זה הרגיש הרבה יותר חיובי, מזמין וכיפי מאשר היום.

ולא, לא ציפינו (תקנו אותי אם אני טעוה) לסיים 2-3 בליגה. וזה עדיין היה אחרת.
ברור שיש חשיבות גם לעניין של זה שזה היה יחסית חדש ומרענן, ועדיין.
אפשר להצליח עם עבודה נכונה גם עם תקציבים נמוכים ממה שיש לנו היום. פשוט צריך לדעת לעבוד נכון. אפילו לא "לעבוד נכון". לעבוד סבבה.

לא צריך תקציב גבוה בשביל לשחזר את האווירה שהייתה בהדר יוסף גם בדרייב אין.
בסך הכל צריך לגרום לקהל הרחב של הפועל להרגיש שבא לו להיות חלק מזה.

כרגע זה פשוט מה שנקרא "לא מזמין". לפחות בעיני.
וכן גם לעובדה שכל שנה מתחלפים פה אמריקאים בכמויות יש קשר לזה לדעתי. זה מרחיק. זה מגחיך את הסיטואציה. אתה לא יודע את מי אתה מעודד פה.
מסכים עם כל מילה...

רק שאני לא חושב שאם יהיו פתאום 3000 חברי עמותה בצורה מלאכותית זה יקרה... לדעתי כבר היינו קרובים לזה וירדנו לאזור ה 1500, בדיוק מהסיבות שאמרת למעלה... צריך לשנות את זה ואז מספר חברי העמותה יגדל אחרת זה פשוט לר ישנה כלום.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

נמאס
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

איזה מלטדאון מפואר
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד, עשה טובה ליקום, סגור את האשכול המעיק הזה
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:33
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:31 יש במשך שנים קבוצה אנדראצ'יבירית שמבאסת את התחת של האוהדים שלה?
בואו נוריד את התקרה שלה עוד קצת כדי לחסוך לכל אוהד 250₪ בשנה, אה ונגדיל את כמות חברי העמותה כדי להגדיל את כמות חברי העמותה!
אתה צודק בהחלט.
לדעתי בכלל צריך לקחת על חברות בעמותה 800 שקל ולא 400 (זה יוצא רק 2.2 שח ליום) ואז אולי נשיג מקום 6! זה יהיה כ"כ מרגש.

וניקח גם 3500 שקל על מנוי.
שהאוהדים ישאו באחריות על הגיערון, על זה שאנחנו מחליפים מאמן ועוגד לפחות 4 זרים בעונה, על זה שהעירייה לא עוזרת לנו.
לדעתי זה פיתרון הגיוני מאוד.
אני מבין שנתת דוגמה קיצונית להעביר נקודה.
אבל לתמחר מוצרים זה לא דבר פשוט. בטח שאין למוצר עלות ישירה.
צריך להתחשב בהרבה גורמים ולמצוא מחיר שגם יתאים למספיק לקוחות וגם יהיה שווה כלכלית. קשה להאמין שאחד השיקולים הוא ״לזיין את האוהדים״.

בכל מקרה, נראה שכאן אתה במיעוט די משמעותי.
אתה יכול לקרוא לכולם ״עשירים״, אבל גם המחיר שאתה מציע, 500, יכול להיות שיהיה יקר עבור מישהו שיקרא לך עשיר.

כרגע, הרבה מהדיון הוא האם המחיר הנוכחי יקר מדי עבורך (אין קולות אחרים שמתלוננים על המחיר), וכדיון כזה, הוא בחיים לא יסתיים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הצמצום של הדיון לגובה המחיר בלבד הוא בריחה ראויה מהנושא.
אינתי עומרי, הפועל.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

מה הנושא?
טענת פה נגד הרמה המקצועית ואז טענת שאתה מעדיף מנוי זול יותר על תקציב גבוה יותר

טענת שזו עמותה של עשירים

טענת שאם יוזילו את מחיר המנוי ויבטלו או יוזילו את מחיר החברות יוחלף הועד המנהל בבחירות.

טענת שהמחירים יוצרים ניתוק וריחוק

ועכשיו אתה טוען שצמצום הדיון לגובה המחיר הוא בריחה מהדיון.
אז מה הדיון?
הפוסט קיבל 3 לייקיםVinbסומךteknoboy
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

Pumba כתב: 07 נובמבר 2021, 00:25 מילפורד, עשה טובה ליקום, סגור את האשכול המעיק הזה
בשמחה , רק תן לי טיעון מוצדק לפעולה כזאת ואני עושה את זה. (מעיק זה לא סיבה לנעול אשכול).
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

Vinb כתב: 07 נובמבר 2021, 08:22
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 18:33
D&3 כתב: 06 נובמבר 2021, 18:31 יש במשך שנים קבוצה אנדראצ'יבירית שמבאסת את התחת של האוהדים שלה?
בואו נוריד את התקרה שלה עוד קצת כדי לחסוך לכל אוהד 250₪ בשנה, אה ונגדיל את כמות חברי העמותה כדי להגדיל את כמות חברי העמותה!
אתה צודק בהחלט.
לדעתי בכלל צריך לקחת על חברות בעמותה 800 שקל ולא 400 (זה יוצא רק 2.2 שח ליום) ואז אולי נשיג מקום 6! זה יהיה כ"כ מרגש.

וניקח גם 3500 שקל על מנוי.
שהאוהדים ישאו באחריות על הגיערון, על זה שאנחנו מחליפים מאמן ועוגד לפחות 4 זרים בעונה, על זה שהעירייה לא עוזרת לנו.
לדעתי זה פיתרון הגיוני מאוד.
אני מבין שנתת דוגמה קיצונית להעביר נקודה.
אבל לתמחר מוצרים זה לא דבר פשוט. בטח שאין למוצר עלות ישירה.
צריך להתחשב בהרבה גורמים ולמצוא מחיר שגם יתאים למספיק לקוחות וגם יהיה שווה כלכלית. קשה להאמין שאחד השיקולים הוא ״לזיין את האוהדים״.

בכל מקרה, נראה שכאן אתה במיעוט די משמעותי.
אתה יכול לקרוא לכולם ״עשירים״, אבל גם המחיר שאתה מציע, 500, יכול להיות שיהיה יקר עבור מישהו שיקרא לך עשיר.

כרגע, הרבה מהדיון הוא האם המחיר הנוכחי יקר מדי עבורך (אין קולות אחרים שמתלוננים על המחיר), וכדיון כזה, הוא בחיים לא יסתיים.
אתה יוצא מאיזו נקודת הנחה שמה שקורה פה בפורום מייצג את כלל אוהדי הפועל.
פה בפורום גם כל המגיבים חוץ ממני ומעוד איזה משתמש וחצי אולי חושבים ש-400 שקל מדי שנה לחבר עמותה (או 250 למי שעשה מנוי במחיר יקר) - זה סבבה.

בפועל כולנו יודעים שמספר חברי העמותה הולך וקטן. אז כנראה שהעדר שכותב פה לא בהכרח מייצג תמיד את הציבור הרחב.

הנקודה של "האם המחיר יקר מדי עבורך" (כלומר עבורי), לא רלוונטית בכלל. זה גם לא רלוונטי אם זה יקר מדי עבורך או עבור מישהו אחר.
הנקודה היא שבמבחן התוצאה מבחינת מספרים, נראה שהמחירים האלה יקרים עבור הציבור של אוהדי הפועל.

בכל מקרה לבוא ולספר לנו שזה לגיטימי שמנוי להפועל ת"א יעלה כמו מנוי להפועל חולון, או פי 2 ממנוי להפועל חיפה - זה מגוחך.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 07 נובמבר 2021, 09:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

זה שתחזור אלף פעם על זה שמספר חברי העמותה נמוך כי המחיר יקר לא יהפוך את זה לנכון אבל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בוא נעשה סדר באישזהי אקסיומה שכל האשכול הזה סובב סביבה.
אתה אומר שכולנו יודעים שמספר חברי העמותה הולך ויורד משנה לשנה , זה משהו שבכלל טרחת לבדוק או שזה סתם מתוך איזה תחושה אישית?
אולי תבדוק את זה כמו שצריך?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 07 נובמבר 2021, 09:29 זה שתחזור אלף פעם על זה שמספר חברי העמותה נמוך כי המחיר יקר לא יהפוך את זה לנכון אבל
אה. למחיר אין קשר כלומר?
מספר חברי העמותה הוא נמוך בלי קשר למחירים ההזויים של מנוי+חבר עמותה אצלינו.

אוקיי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מילפורד כתב: 07 נובמבר 2021, 09:30 בוא נעשה סדר באישזהי אקסיומה שכל האשכול הזה סובב סביבה.
אתה אומר שכולנו יודעים שמספר חברי העמותה הולך ויורד משנה לשנה , זה משהו שבכלל טרחת לבדוק או שזה סתם מתוך איזה תחושה אישית?
אולי תבדוק את זה כמו שצריך?
הייתי שמח מאוד לבדוק את זה ע"פ נתונים רשמיים (רשמיים. לא איזה לינק שלא נגעו בו שנים באתר או איזה מישהו שכתב לך בפייסבוק).
רק נחש מה? אין כאלה.
אתה נכנס לאתר העמותה - ואין שום מידע לגבי מספר חברי העמותה נכון לכרגע.
שלא נדבר על מידע הסטורי.

כבר ביקשתי פה 90 פעם לקבל מידע הסטורי של מספר חברי עמותה - לא נעניתי.

על פי דיווחים זרים כאמור, מספר חברי העמותה הולך ופוחת.

אגב, זה גם הפוך.
אם אתה טוען שה"אקסיומה" של הדיון לא נכונה - בבקשה בוא תבדוק את זה ותביא מספרים רשמיים שמראים אחרת.

אני אוסיף פה ציטוט שלי מתחיל הדיון בכלל, שקשור לנושא של מספר חברי העמותה:
טכנית לארז כתב: 04 נובמבר 2021, 16:12
בכל מקרה אפשר נתונים?
מעניין אותי לדעת כמה חברי עמותה היו לנו בכל פתיחת עונה נניח מ2012 (העונה הראשונה בליגת העל מאז החזרה) עד 2021.
10 עונות, מעניין אותי לראות אם יש הבדלים משמעותיים בין עונה לעונה או באופן כללי יבן 2012 ל-2016 ל-2021 לצורך העניין.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 07 נובמבר 2021, 09:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ברור שיש קשר, אבל אתה מנסה להסביר טרנד ( שלטענתך קיים ) כאילו יש לו רק סיבה אחת בעולם.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

D&3 כתב: 07 נובמבר 2021, 09:35 ברור שיש קשר, אבל אתה מנסה להסביר טרנד ( שלטענתך קיים ) כאילו יש לו רק סיבה אחת בעולם.
ברור שגם לניהול המקצועי הכושל שיש פה שנים על גבי שנים יש קשר ישיר.
כמו שכתבתי לפני, הכל קשור בהכל.

המחירים הזויים ולא הוגנים וגם הניהול (המקצועי והפיננסי) כושל. אין סתירה בין הדברים.

מה עם הגירעון אגב?
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

השרשור הזה התחיל בנושא הצורך להשאיר את רמי או להחליף הנהלה.
משם הדיון עבר לנושא אופן ההתייחסות למשתמשי פורום שכותבים הודעות מעיקות מדי (לעמדת משתמשים אחרים).
משם הדיון עבר לשאלת שקיפות העמותה ומספר החברים בה, ועוד היבטים שקשורים לעמותה - מחירי מנוי, תקציבים וכו'.
שמחתי לתרום להצלחת השרשור המפואר , הקוהרנטי והחיוני.
כה לחי, ישר כוח! ניפגש בחגיגות העמוד ה-30.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אין סתירה בין הדברים זה שוב סבבה, השאלה אם יש קשר בין כשלון מקצועי למחירים גבוהים.

ואין לי מושג מה הגרעון, אני לא חבר עמותה ואין לי שום כוונה להיות
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 07 נובמבר 2021, 09:41 השרשור הזה התחיל בנושא הצורך להשאיר את רמי או להחליף הנהלה.
משם הדיון עבר לנושא אופן ההתייחסות למשתמשי פורום שכותבים הודעות מעיקות מדי (לעמדת משתמשים אחרים).
משם הדיון עבר לשאלת שקיפות העמותה ומספר החברים בה, ועוד היבטים שקשורים לעמותה - מחירי מנוי, תקציבים וכו'.
שמחתי לתרום להצלחת השרשור המפואר , הקוהרנטי והחיוני.
כה לחי, ישר כוח! ניפגש בחגיגות העמוד ה-30.
פספסת בדרך עוד הצעה לסתימת פיות ממש בעמוד הזה עם הבקשה "מילפורד בחיאת תנעל" או משהו כזה.
יש פה רמת שיח נהדרת כשכותבים דברים שלא באים בטוב לעדר.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

במקום לבקש פה נתונים, ניסת פעם לבקש נתונים מהעמותה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

רגע שאני אבין,
עברנו עכשיו ל"מספר חברי העמותה בכלל לא פוחת"?

שאני אבין פשוט לאיזה טיעון חדש עברתם עכשיו.

בהתחלה היינו על:
Pumba כתב: 05 נובמבר 2021, 19:20 בכדורגל, בו מחיר המנוי דומה, אתה גם מתבכיין שאתה משלם על משחקים מול סכנין, חדרה, ק"ש, מכבי פ"ת, הפועל חיפה וכו'?
אחכ עברנו לזה שהסיבה לזה שמנוי להפועל עולה פי 2 ממנוי להפועל חיפה וכמו מנוי להפועל חולון זה:
יובל כתב: 05 נובמבר 2021, 21:09 הסיבה היא שהפועל מסתמכת יותר מכל קבוצה אחרת בליגה על הכנסות ממינויים וכרטיסים ביחס לגובה התקציב.
עכשיו אנחנו על "מי אמר שמספר חברי העמותה בכלל הולך ופוחת לך תשאל את העמותה"?

עלק "במקום לבקש פה נתונים".
כאילו אסור לשאול פה שאלות?
הכל כ"כ חשאי אני מבין.

כל דבר שקצת לא נוח לכם "לך תשאל את העמותה".
לא רוצה "לשאול את העמותה" בפייסבוק. אני רוצה לראות מסמך רשמי שבו כתוב כמה חברי עמותה היו בתחילת כל עונה נניח ב-10 שנים האחרונות.
לא רוצה לכתוב הודעות בפייסבוק.
אם אתה חושב שאני טועה ואתה חושב שאפשר לשאול את העמותה בפייסבוק ולקבל תשובות רשמיות לנושא - תפאדל.
שליחת תגובה