רמי כהן

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

הוא החזיר את פרנקו.
הוא מעסיק את פלדה בשכר.
הוא צריך לשלם את המחיר וללכת הביתה.

אין קשר בין האיש הזה לכדורסל.
קבוצה שהיא בת ערובה של איש אחד בחסות 400 הזויים שעוד מצביעים לו.

אין דרך רציונלית להפטר ממנו כמו שאין סיכוי לשכנע זקנות מקרית שמונה שיש אופציה אחרת חוץ מהליכוד.
לצערי אנחנו תקועים איתו כמו פסוריאזיס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אנחנו תקועים איתו והוא מרסק אותנו ומוביל אותנו למקום שממנו כבר לא יודע אם נוכל לקום שוב.
היה פרויקט מרגש, חבל שככה הוא נגמר...
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אפשר לחשוב עם איזה מאמן כן הצלחנו.
וזה לא שעברו אצלנו חלק מהמאמנים הכי טובים בארץ.ואפילו אחד זר.
בדיוק כמו שיש לנו עכשיו וגם עברו אצלנו הרבה שחקנים שכיכבו בקבוצות אחרות,ואצלנו לא פגעו/פוגעים.
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

Nati כתב: 08 נובמבר 2021, 22:58 אפשר לחשוב עם איזה מאמן כן הצלחנו.
וזה לא שעברו אצלנו חלק מהמאמנים הכי טובים בארץ.ואפילו אחד זר.
בדיוק כמו שיש לנו עכשיו וגם עברו אצלנו הרבה שחקנים שכיכבו בקבוצות אחרות,ואצלנו לא פגעו/פוגעים.
זה לא עניין של מאמן כזה או אחר.
עצם ההחזרה של פרנקו אחרי שהיה ברור שזה לא זה ואחרי שפרנקו לכלך עלינו בכל פעם שהגישו לו מיקרופון היא הבעיה.
אפס יכולת לקחת החלטה ניהולית נכונה כבר כמעט עשור.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה המאמן אבל נו.
הוא עושה פה סבוטאז'.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוא לא אשם העיקרי,
הבוס שלו הוא האשם העיקרי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
555
קיבל.ה  623 לייקים

KingAlpaca כתב: 09 נובמבר 2021, 01:03 הוא לא אשם העיקרי,
הבוס שלו הוא האשם העיקרי.
בכלל לא אשם נכון
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

ההחזרה הבזיונית של פרנקו היא רק סימפטום - אחד מרבים - להתנהלות של ההנהלה בראשות רמי. כולם כל הזמן מדברים על רמי כהן כעל משיח שבלעדיו תקרוס הקבוצה. אף אחד לא מדבר על איך הגענו בכלל למצב כזה. קראו את הראיון האחרון של רמי ב-one: המועדון זה אני, ואני המועדון. זה המסר שיוצא מכל שורה. האיש השקיע את מירב מרצו בריקון התוכן מחברות בעמותה והעמקת התלות של המועדון בו עצמו. במקום ארגון דמוקרטי שבו יש דיאלוג מתמיד בין החברים להנהלה הנבחרת, מתקיים מונולוג שבו צד אחד עושה מה שהוא רוצה, והבחירות הדמוקרטיות נראות כפי הן נראות בסוריה.
אין לי שום בעיה עם קבוצה עם תקציב מוגבל, שלא תמיד מסוגלת להיות השגית. יש לי בעיה עם קבוצה שאין לה דרך. קבוצה שבכל שנה חוזרת בדיוק מדהים על אותן הטעויות. קבוצה שבכל שנה זה כאילו מישהו עשה לה ריסטרט, והיא צריכה להתחיל מחדש. אין תוכנית מקצועית ארוכת טווח, אין בניה וטיפוח של קהילה מסביב למועדון. הכל זה אלתורים על גבי אלתורים שרק מעמיקים את הגרעון, וחזרה על טעויות עבר - כאילו אין למועדון הזה אף לא גרם של זכרון ארגוני.
הפוסט קיבל 6 לייקיםקפטן ג'קסומךChegiטכנית לארזלירון האדוםKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Karl Marx כתב: 09 נובמבר 2021, 08:14 ההחזרה הבזיונית של פרנקו היא רק סימפטום - אחד מרבים - להתנהלות של ההנהלה בראשות רמי. כולם כל הזמן מדברים על רמי כהן כעל משיח שבלעדיו תקרוס הקבוצה. אף אחד לא מדבר על איך הגענו בכלל למצב כזה. קראו את הראיון האחרון של רמי ב-one: המועדון זה אני, ואני המועדון. זה המסר שיוצא מכל שורה. האיש השקיע את מירב מרצו בריקון התוכן מחברות בעמותה והעמקת התלות של המועדון בו עצמו. במקום ארגון דמוקרטי שבו יש דיאלוג מתמיד בין החברים להנהלה הנבחרת, מתקיים מונולוג שבו צד אחד עושה מה שהוא רוצה, והבחירות הדמוקרטיות נראות כפי הן נראות בסוריה.
אין לי שום בעיה עם קבוצה עם תקציב מוגבל, שלא תמיד מסוגלת להיות השגית. יש לי בעיה עם קבוצה שאין לה דרך. קבוצה שבכל שנה חוזרת בדיוק מדהים על אותן הטעויות. קבוצה שבכל שנה זה כאילו מישהו עשה לה ריסטרט, והיא צריכה להתחיל מחדש. אין תוכנית מקצועית ארוכת טווח, אין בניה וטיפוח של קהילה מסביב למועדון. הכל זה אלתורים על גבי אלתורים שרק מעמיקים את הגרעון, וחזרה על טעויות עבר - כאילו אין למועדון הזה אף לא גרם של זכרון ארגוני.
נכון מאוד
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

Karl Marx כתב: 09 נובמבר 2021, 08:14 ההחזרה הבזיונית של פרנקו היא רק סימפטום - אחד מרבים - להתנהלות של ההנהלה בראשות רמי. כולם כל הזמן מדברים על רמי כהן כעל משיח שבלעדיו תקרוס הקבוצה. אף אחד לא מדבר על איך הגענו בכלל למצב כזה. קראו את הראיון האחרון של רמי ב-one: המועדון זה אני, ואני המועדון. זה המסר שיוצא מכל שורה. האיש השקיע את מירב מרצו בריקון התוכן מחברות בעמותה והעמקת התלות של המועדון בו עצמו. במקום ארגון דמוקרטי שבו יש דיאלוג מתמיד בין החברים להנהלה הנבחרת, מתקיים מונולוג שבו צד אחד עושה מה שהוא רוצה, והבחירות הדמוקרטיות נראות כפי הן נראות בסוריה.
כל אות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

תעזוב את הרייך וחזור לארץ לנהל את הקבוצה....

:rose:
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

וואלה לוידע לגבי הפועל, אבל את בוחרי מרץ אי אפשר לשכנע שאצל האדם שראשי המפלגה שלהם מעריצים, הוצאת להטבים ונשים להורג זה ספורט לאומי. הם עדיין מצביעים מרצ.
הם עדיין בטוחים שהוא לא רודן היטלרי.
יהיה טוב הפועל!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

העיקר שאחרי זה מנוי אצלינו עולה כמו מנוי לחולון ואומרים לך "כן אבל אז התקציב יהיה נמוך והעירייה לא עוזרת".
עכשיו הם יחליפו כרגיל מאמן ועוד 3 אמריקאים ("התיקונים"), אולי יצליחו להיחלץ מירידת ליגה (עניין של זמן עד שנרד), יגידו לך "שאפו להנהלה שידעה לתקן" ואז כששנה הבאה מישהו יצטרך להחזיר את כל הכספים האלה (מה שנקרא "הגירעון" שלא ידוע עליו יותר מדי לציבור הלא מקורב) יגידו לך "בעיה שלך שאתה לא חבר עמותה ראש ממשלה מחליפים בקלפי", יקחו מחירים לא הגיוניים על מנוי, את הקבוצה יבנו האנשים שאין להם מושג בענף ואז יגידו לך "המאמן הזה עושה סבוטאז'" וחוזר חלילה.

לופ אינסופי.

בכדורגל כבר היו עושים על זה הפגנות ומחאות ברמה יומית.
אצלינו ברמייה מסתפקים במקרה המחמיר במשהו כמו "נעשו טעויות בקיץ אין ספק".
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עם כל הטענות לרמי , שעם רבות מהן אני מסכים , ויותר מזה אני מסכים שצריך להחליף אותו ולו רק מתוקף היותו בתפקיד הזה יותר מידי זמן לטעמי.
אני לא רואה אחד שקם ואומר: "אני בא כדי להחליף את רמי."
אחד שיכול ורוצה לקחת על עצמו את התפקיד הזה.
כל עוד לא בא אחד כזה , עזיבה של רמי היא בגדר אסון שלא נצליח להתאושש ממנו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מאיזה עוד סיבות לדעתך צריך להחליף אותו (כלומר חוץ מזה שהוא בתפקיד הזה יותר מדי זמן)?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הציפייה שלי מאז הקמת העמותה היתה לראות גרף התקדמות משנה לשנה , הגרף הזה נתקע בערך שנתיים אחרי ההגעה לליגת העל.
לטעמי , ההתקדמות נתקעה נמוך מאיפה שהייתי רוצה לראות אותנו מגיעים וכבר כמה שנים שלא נראה שרמי מצליח להוביל אותנו לגבהים חדשים.
לכן , אני חושב שהגיע הזמן לראות מישהו אחר לוקח את המושכות. לצערי , אני לא רואה אחד שיש לו כוונה כזאת , לא בכל מערכת בחירות ולא בינהן.
אני כן רואה מלא שיודעים להגיד שרמי צריך ללכת , אבל אף אחד עוד לא הציע את עצמו (או אפילו מישהו אחר לצורך העיניין) כתחליף.

סיטואציה שבה רמי עוזב ואף אחד ראוי לא נכנס במקומו מאוד מאוד מפחידה אותי.
יכול להיות שמישהו ייכנס ואולי גם יעשה עבודה יותר טובה, אבל יותר סביר לטעמי שנישאר בסיטואציה הזאת עם מישהו עוד פחות מסוגל ומשם הדרך לפירוק הקבוצה מהיר מאוד.
כדי לא להגיע למצב המסוכן לעיל , אני רוצה לראות מישהו ראוי מציע עצמו לתפקיד לפני שרמי עוזב.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

מסכים בו זמנית גם עם קרל מרקס וגם עם מילפורד. בשורה התחתונה אם רמי יעזוב בלי שיהיה מישהו ראוי ובעל כישורים שמוכן לנהל את הקבוצה, יהיה רק גרוע יותר. מקצועית אנחנו אכזבה כבר כמה שנים ואני מסכים עם הטענות של קרל על ריקון התוכן מהעמותה, שזה מהלך מכוון של רמי, אבל עדיין התבססנו כקבוצה לגיטימית בליגת העל, יש אולם, לא הכל שחור ויש הרבה לאן להתדרדר מכאן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהפועלFrenzy
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

מזכיר לי את מסע ההפחדה של מי יכול להחליף את ביבי, לפיד בלי 12 שנות לימוד או גנץ שמגמגם.
עברו לא מעט אנשים טובים שניסו להתמודד במהלך השנים, כולל משתמש מהפורום בבחירות האחרונות. אף אחד לא היה אפילו קרוב. בני ערובה בחסות 400 מצביעים שלא יודעים משהו אחר חוץ מרמי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiKarl Marx
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

רק "רמי" יכול.
ליגה אחרת.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

יהלום כתב: 09 נובמבר 2021, 14:21 מזכיר לי את מסע ההפחדה של מי יכול להחליף את ביבי, לפיד בלי 12 שנות לימוד או גנץ שמגמגם.
עברו לא מעט אנשים טובים שניסו להתמודד במהלך השנים, כולל משתמש מהפורום בבחירות האחרונות. אף אחד לא היה אפילו קרוב. בני ערובה בחסות 400 מצביעים שלא יודעים משהו אחר חוץ מרמי.
אנשים בקשו להתמודד לועד המנהל.
אף אחד לא הצהיר שהוא רוצה לנהל את העמותה.
אף אחד גם לא כתב מה התוכניות שלו לעשיה חוץ ממנטרות שחוקות של נוער נוער נוער, חיזוק הקשר עם הקהל ואגייס עוד כספים
שלגיריס 2.0
קיבל.ה  4 לייקים

לא קורא פה הרבה
לא כותב פה כמעט בכלל
מכיר את הביקורת ויכול לחיות איתה.
קצת גילוי נאות: אני חבר הנהלה (ויש לי אחריות על המצב ועל הפתרונות) ובנוסף לא עלינו, מעריך ומחבב את רמי כהן באופן אישי.
עכשיו אחרי זה, אני מאוד מקוה שהילדים שלכם לא קוראים פה את מה שאתם כותבים (אבל בטח שילדים של אחרים כן), כי חלק ממה שנכתב לא רק מבאס על השיח הרדוד ואף שקרי.
פסוריאזיס?
רודן?
בחירות בסוריה?
נתניהו?!?!
זה מעבר לפילטרזציה - זו שנאה יוקדת.
תתביישו לכם
זהו
הנהלה זונה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני בטוח שלאף אחד מהמבקרים פה אין משהו אישי נגד רמי כהן.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

למי שרוצה לשאול שאלות.
אין צורך להיות חבר עמותה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בני12 כתב: 09 נובמבר 2021, 15:14 למי שרוצה לשאול שאלות.
אין צורך להיות חבר עמותה
מקווה שיהיו מאות אנשים.
בפועל, מעריך שלא יהיו עשרה, לאנשים כבר לא אכפת.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מקווה שטכנית לארז ינכח בשיחה כדי לשאול את השאלות שלו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"לשאול את השאלות שלו".
כאילו משהו ממה שהעליתי פה היה לא לגיטימי וכאילו אסור לשאול שאלות.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 נובמבר 2021, 16:10 "לשאול את השאלות שלו".
כאילו משהו ממה שהעליתי פה היה לא לגיטימי וכאילו אסור לשאול שאלות.
איפה טענתי שהשאלות שלך לא לגיטימיות ?
פשוט שאלת אותן במקום הלא נכון (לפחות לא מקום שיכול לספק לך תשובות לשאלות הללו) ומחר הוא בדיוק המקום לשאול אותן ולקבל תשובות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה זה "שאלת אותן במקום הלא נכון"?
כאילו אסור לשאול פה דברים? אז איפה אני אמור לשאול? כל שאלה שיש לי אני אמור ישר לשלוח מייל או הודעה בפייסבוק לעמותה?

חוץ מזה שלא שאלתי יותר מדי שאלות חוץ ממידע לגבי מספר חברי העמותה נכון לכרגע והסטורית, יותר הבעתי את דעתי על כך שהמחירים אצלינו הזויים.
זו הזמדנות טובה לציין שאתמול היה ערב סמבולי לכמה זה מגוחך שמנוי להפועל חולון ומנוי להפועל ת"א עולה אותו דבר.
אנחנו מפסידים בבית לעולה החדשה עם 3 זרים וזה גם לא מפתיע אף אחד, והם מנצחים את מכבי.

תודה בכל מקרה.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 נובמבר 2021, 16:30 מה זה "שאלת אותן במקום הלא נכון"?
כאילו אסור לשאול פה דברים? אז איפה אני אמור לשאול? כל שאלה שיש לי אני אמור ישר לשלוח מייל או הודעה בפייסבוק לעמותה?

חוץ מזה שלא שאלתי יותר מדי שאלות חוץ ממידע לגבי מספר חברי העמותה נכון לכרגע והסטורית, יותר הבעתי את דעתי על כך שהמחירים אצלינו הזויים.
זו הזמדנות טובה לציין שאתמול היה ערב סמבולי לכמה זה מגוחך שמנוי להפועל חולון ומנוי להפועל ת"א עולה אותו דבר.
אנחנו מפסידים בבית לעולה החדשה עם 3 זרים וזה גם לא מפתיע אף אחד, והם מנצחים את מכבי.

תודה בכל מקרה.
לא טענתי שאתה לא יכול לשאול פה שאלות אך שאלות כמו מספרם הנוכחי של חברי העמותה, למה לא מפרסמים את מספרם באתר העמותה או מי בוחר את הזרים הם שאלות
שהגולשים בפורום לא יכולים לענות לך עליהן מהסיבה הפשוטה שאין להם מושג.
אם כך, חסכו לך את שליחת המייל או ההודעה לעמותה ומאפשרים לך לשאול ישירות את הגורמים שיודעים יותר טוב מכולם כאן את התשובה.
גם שאלה לגיטימית על מחיר המנוי (למרות שאישית לא מסכים איתך על זה) נכון יותר להפנות לראש העמותה אשר מתמחר אותם ולא לגולשים בפורום
(בייחוד אם ברצונך להביא לשינוי בנושא ולא רק לקטר).
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacateknoboy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

חח.
"ולא רק לקטר".
איך תמיד בסוף זה מגיע לזה שהמבקרים הם "בכיינים" או "מקטרים".

בכל מקרה תודה על העצות המניבות.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 נובמבר 2021, 16:44 חח.
"ולא רק לקטר".
איך תמיד בסוף זה מגיע לזה שהמבקרים הם "בכיינים" או "מקטרים".

בכל מקרה תודה על העצות המניבות.
העברת ביקורת במקום שאין לו יכולת לעשות שינוי היא בהגדרה הוצאת קיטור (גם אני מקטר על הרבה דברים בפורום ומחוצה לו)
אתה באמת חושב שאם תכתוב על הנושא פה בפורום זה יביא להורדת המחירים של המנויים ?
פורום נועד להחלפת דיעות ולהוצאת קיטור.
גם אני מקטר על קלינגר אבל לא חושב שהעובדה שאני כותב על כך בפורום תביא לפיטוריו או להתפטרותו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacateknoboy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני לא רואה את הביקורת שלי כ"הוצאת קיטור" אלא כהבעת דיעה.

אני גם לא חושב שאם אני אכתוב פה בפורום שלא צריך לשחק עם 3 בלמים זה ישנה משהו, אבל אני עדיין כותב את זה כי אני מוצא לנכון להביע את דעתי.
כמו שאתה מביע דעתך על קלינגר, אני מביע את דעתי על ענייני המחירים אצלינו וענייני הליך בחירת הזרים לקבוצה הזו מדי קיץ.

מעניין שאת הביקורת שלך על קלינגר אתה לא רואה כמשהו שאתה כותב "במקום הלא נכון", אבל את הביקורות שלי על הנהלת הכדורסל פה דווקא כן.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

יש הבדל בין להביע את דעתך על מחירי המנויים או על הזרים שנבחרים כל שנה (לגיטימי גם אם חושבים שאתה טועה ושווה בדיוק להבעת דעתי על קלינגר או מערך שלושת הבלמים) לבין לשאול שאלות על מספר חברי העמותה או מי בוחר את הזרים שאתה אכן יכול לשאול פה אבל לא תקבל תשובה (בטח שלא מוסמכת).
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מצטער, הנחתי שיש תשובה ברורה לגבי כמה חברי עמותה יש כרגע.
לא ידעתי שהנושא הזה כ"כ חשאי ושאפילו באתר העמותה אין מידע לגביו.

בסדר, בפעם הבאה לפני שאני אשאל פה שאלה אני אבדוק האם מדובר בנושא שבמחשכים.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

טנכית, אתה מתכנן לעלות מחר למפגש? אולי אפילו לשאול שאלות?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שלגיריס 2.0 כתב: 09 נובמבר 2021, 15:10 לא קורא פה הרבה
לא כותב פה כמעט בכלל
קצת גילוי נאות: אני חבר הנהלה (ויש לי אחריות על המצב ועל הפתרונות) ובנוסף לא עלינו, מעריך ומחבב את רמי כהן באופן אישי.
עכשיו אחרי זה, אני מאוד מקוה שהילדים שלכם לא קוראים פה את מה שאתם כותבים (אבל בטח שילדים של אחרים כן), כי חלק ממה שנכתב לא רק מבאס על השיח הרדוד ואף שקרי.
פסוריאזיס?
רודן?
בחירות בסוריה?
נתניהו?!?!
תתביישו לכם
זהו
איכס.
:yuck: :yuck: :yuck:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נראה באימון המסכם.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

שלגיריס 2.0 כתב: 09 נובמבר 2021, 15:10 לא קורא פה הרבה
לא כותב פה כמעט בכלל
פסוריאזיס?
רודן?
בחירות בסוריה?
נתניהו?!?!
תתביישו לכם
זהו
תזכורת למה זה רעיון גרוע שמנהלים את הקבוצה אוהדים
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 נובמבר 2021, 17:13 נראה באימון המסכם.
הייתי בטוח שתקפוץ על ההזדמנות
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

שלגיריס 2.0 כתב: 09 נובמבר 2021, 15:10 פסוריאזיס?
רודן?
בחירות בסוריה?
נתניהו?!?!
חחחחחחח
שליחת תגובה