דני פרנקו מחליף את יאניס (רשמי)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רק שלא יחזור לישון עכשיו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

אם דני פרנקו מסוגל לעשות את העבודה שלו רק לפני משחקים לפני הגדולות, אולי כדאי שיישב ויכין מראש רשימה של משחקים שעבורם הוא מואיל בטובו להכין את הקבוצה. עבור היתר יעשה לדרר עבודה טובה בהרבה.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

מה אתה אומר בעצם ? שמנצחים את ירשולים ואת הדרבי ?

נראה לי שזו אופטימיות שלא במקומה, בנתיים יש לנו קבוצה שמצד אחד אני טוען זו קבוצה שמפוצצת בכשרון אבל מצד שני לא נראה שמתורגלת בצוותים שונים בהתקפה, לא מחוייבת בהגנה למעט גיל ורז שדווקא שומרים טוב ושחקנים שהם מצוותים עליהם כמעט ולא עושיםסלים וזה בלי שהם נכנסים לבעיית עבירות.

אתמול שמעתי בחצי אוזן שיחה שטענה שיאנג לא התאמן כמעט כל השבוע והיה עוד שחקן בכיר שפספס אימון.

אז מה הפלא שמגיעים למשחק וכל מה שנשאר זה אילתורים והסתמכות על יום טוב של זלמנסון ובראון ?
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

ADOM כתב: 05 דצמבר 2021, 12:01 מה אתה אומר בעצם ? שמנצחים את ירשולים ואת הדרבי ?

נראה לי שזו אופטימיות שלא במקומה, בנתיים יש לנו קבוצה שמצד אחד אני טוען זו קבוצה שמפוצצת בכשרון אבל מצד שני לא נראה שמתורגלת בצוותים שונים בהתקפה, לא מחוייבת בהגנה למעט גיל ורז שדווקא שומרים טוב ושחקנים שהם מצוותים עליהם כמעט ולא עושיםסלים וזה בלי שהם נכנסים לבעיית עבירות.

אתמול שמעתי בחצי אוזן שיחה שטענה שיאנג לא התאמן כמעט כל השבוע והיה עוד שחקן בכיר שפספס אימון.

אז מה הפלא שמגיעים למשחק וכל מה שנשאר זה אילתורים והסתמכות על יום טוב של זלמנסון ובראון ?
ההודעה שלי נכתבה כמובן בציניות. אני חושב שלדני פרנקו אסור היה לדרוך בקבוצה, וכל שניה שהוא מאמן הפועל היא בושה וחרפה ותעודת עניות להנהלה חסרת עמוד שדרה וחסרת כבוד למועדון ולקהילה שמסביבו.
הפוסט קיבל 4 לייקיםADOMPumbapotassiumKingAlpaca
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ADOM כתב: 05 דצמבר 2021, 12:01 מה אתה אומר בעצם ? שמנצחים את ירשולים ואת הדרבי ?

"מפוצצת כשרון"? נסחפת קצת. בינתיים יש לנו זר אחד שמתפקד (אוכל את הכובע לגבי בראון שפשוט משחק ברמה אחרת מהיתר) שני זרים שהם יום עסל, יומיים בעסל, ועוד אחד שכרגע בסימן שאלה.

יאנג הוא בעיני אכזבה עצומה. שחקן שהיה אמור לתרום הרבה יותר ורוב המשחק לא מורגש בכלל. לא שומר ובצד ההתקפי, הטיקט שלו, לא פוגע בכלל. טוקוטו כבר ברור שהוא שחקן שלא יכול להוביל. כשהקבוצה תרוץ הוא יהיה טוב, אם נהיה תלויים בו, צפוי לנו מפח נפש.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

נועם שחם כתב: 05 דצמבר 2021, 15:47

"מפוצצת כשרון"? נסחפת קצת. בינתיים יש לנו זר אחד שמתפקד (אוכל את הכובע לגבי בראון שפשוט משחק ברמה אחרת מהיתר) שני זרים שהם יום עסל, יומיים בעסל, ועוד אחד שכרגע בסימן שאלה.

יאנג הוא בעיני אכזבה עצומה. שחקן שהיה אמור לתרום הרבה יותר ורוב המשחק לא מורגש בכלל. לא שומר ובצד ההתקפי, הטיקט שלו, לא פוגע בכלל. טוקוטו כבר ברור שהוא שחקן שלא יכול להוביל. כשהקבוצה תרוץ הוא יהיה טוב, אם נהיה תלויים בו, צפוי לנו מפח נפש.
בראון שנינו מסכימים למרות שהיו לו ימים כאלה ואחרים.
יאנג על הנייר כשרוני ברמות, למעשה גם אתה מסכים בעצם האמירה שלך לגבי האכזבה, השאלה למה לא בא לידי ביטוי זו שאלה אחרת.
טוקוטו מבחינתך הוא טוב אבל למצבי משחק תואמים לכשרון שלו, זה בדיוק תפקיד הצוות לדעת להתאים את הסגנון לצוות השחקנים על המגרש.
נניח שאתה מסכים לאיכות של גיל וזלמנסון.
לא יודע מה אתה חושב על בר בהשוואה לרמת שחקנים ישראלים אחרים בליגה.

אם כך נשארנו עם בעיה של אימון לתרגילים ומחוייבות ותקשורת בהגנה והתקפה, על מי בדיוק האחריות שזה יקרה ?

היחיד בעיני שהיה טעות מתחילת העונה זה שולדרברנד ולא בגלל חוסר כשרון, אלא כי כבר אין לו רגלים ויכולת לעמוד בקצב של ליגת העל והיה עדיף ישראלי צעיר אחר לעמדה 4 שהיה גם זול יותר ורעב יותר, אבל כנראה פרנקו היה דואג כבר להוציא לו את החשק.
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

בני חייב לפתוח במקום בר שגם הוא לא מתפקד מתחילת עונה שעברה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

למה? באמת אני לא מצליח להבין למה הוא לא בא ככה לכל משחק. זה נשמע כמו קלישאה אבל זאת לא קלישאה, זאת מציאות אמיתית שבה פרנקו באופן ברור מזלזל בהכנה למשחקי ליגה רגילים ובא מוכן למשחקים גדולים. אני פשוט לא מצליח להבין איזה אינטרס יש לו לא לבוא ככה כל משחק. בכל מקרה אני נוהג להכנס בו כשהוא מפסיד לנו משחקים בתצוגות שפל של אימון, מרגיש חובה לציין אותו בתור אחד מאדריכלי הניצחון העיקריים היום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKarl Marx
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

עבודה יוצאת מן הכלל שלו היום. גם הכנה, גם ניהול משחק. נהדר.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

אוכל תכובע
לשם שינוי הכין את הקבוצה בצורה טובה
מאחל לו שיתייחס לכל משחק כאילו זה דרבי ונוכל לראות קבוצה נלחמת ומקריבה.
הניצחון היום רשום על שחקן אחד - גיל בני.
תודה גיל סולח על האיבוד (שאגב לא באשמתו)
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נראה לי שליאנג, בראון, טוקוטו ואפילו זלמנסון יהיה מה להגיד על האמירה הזאת, די בצדק…
וכל זה כמובן בלי לזלזל בתרומה של בני למשחק.

באספקט של ניהול המשחק, מאחר ובני כרגע פחות פקטור התקפי, ההכנסה שלו לחמישייה כשיש מספיק מי שייצר נקודות מאפשרת להכניס את טימור מהספסל דווקא ברגעים שיאנג/בראון/טוקוטו לא על המגרש וקצת מאזן את ההתקפה, עוד קונספט טוב מצד פרנקו.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Money
קיבל.ה  564 לייקים

האם להיות בך מאוהב?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

דבר אחד אני לא מבין, רק כשאנחנו באים להרביץ בהגנה אנחנו נראים נורמלי?? אז למה לא כל משחק לפתוח עם טירוף בהגנה?
אחד הדברים הטובים ביותר שפרנקו עשה זה לשים את גיל בני בחמישייה, גם אם כולם מגיעים רדומים הוא כבר יישב לגארד המוביל שלהם על הנשמה ויכול להוציא קבוצות עם גארד טוב אחד מאיזון.
להמשיך איתו בחמישייה, שחקן אדיר!!!!
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני מתחיל להשתכנע בתיאוריה של יובל והוקיץ שזו מגמת השתפרות מאז המחצית השניה מול גליל. מקווה לא להתאכזב.
בכל מקרה אפשר לשים הכל בצד כרגע ולהגיד לפרנקו כל הכבוד! הוא היה גורם חשוב מאוד בנצחון היום.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

ההוראה שהוא נתן בפסק זמן האחרון לאוונס להצמד לווילבקין אולי ניצחה לנו את המשחק.
אוונס ממש נצמד אליו,וווילבקין בגלל הגובה של אוונס לא יכל לזרוק מהשלוש.ואז שווילבקין ניסה לחדור לסל,הוא דפק לו גג.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

המממ אני די בטוח שההוראה הזאת היתה לטוקוטו, אוונס קיבל אותו בחילוף.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שונא אותו המון.
בושה וחרפה שהוא בהפועל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Frenzy כתב: 27 דצמבר 2021, 06:55 אני מתחיל להשתכנע בתיאוריה של יובל והוקיץ שזו מגמת השתפרות מאז המחצית השניה מול גליל. מקווה לא להתאכזב.
בכל מקרה אפשר לשים הכל בצד כרגע ולהגיד לפרנקו כל הכבוד! הוא היה גורם חשוב מאוד בנצחון היום.
הלוואי
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

חוץ מזה שפרנקו נראה לי אדם לא ממש נחמד - עדיף פשוט לתת לו "שקט" וזהו.

לי נראה שהוא יודע לגרום לקבוצות שלו להתחיל לרוץ יותר טוב פשוט תוך כדי עונה.
זה היה ככה גם ב17/18 כשעשינו פיינל פור (שהגיע לנו).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

Frenzy כתב: 27 דצמבר 2021, 06:55 אני מתחיל להשתכנע בתיאוריה של יובל והוקיץ שזו מגמת השתפרות מאז המחצית השניה מול גליל. מקווה לא להתאכזב.
עזוב כרגע תאוריה לא תאוריה, מאז המשחק נגד גליל עליון שיחקנו 6 משחקים, ניצחנו 4 כולל חולון ודרבי חוץ והפסדנו 2 כשאחד מהם במשחק טוב שלנו נגד ירושלים.
עובדתית, מאז המחצית הראשונה נגד גליל אנחנו טובים מהיריבות שלנו וזה גם מתבטא בתוצאות. ה"פאדיחה" היחידה בתקופה הזו הייתה הפסד החוץ לב"ש בו שיחקנו לא טוב, אבל כתוצאה צריך להגיד שמדובר בהפסד סביר.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

מילפורד כתב:המממ אני די בטוח שההוראה הזאת היתה לטוקוטו, אוונס קיבל אותו בחילוף.
צפיתי שוב בשניות האחרונות,ואתה צודק.
ד״א,מכבי בשניות האלו התחפשה להפועל.מפגן כזה של לוזריות כבר מזמן לא ראינו.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יש לי הרבה טענות אליו, אבל היה מאמן עם כזה מאזן במשחקים גדולים? ניצח כבר 4 דרבים, נגד חולון אנחנו במאזן חיובי איתו לדעתי, ונגד ירושלים גם ניצחנו איתו הרבה פעמים. רק שיגיע ככה לכל משחק ולא רק למשחק גדול
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נייט רובינסון כתב: 27 דצמבר 2021, 11:02 יש לי הרבה טענות אליו, אבל היה מאמן עם כזה מאזן במשחקים גדולים? ניצח כבר 4 דרבים, נגד חולון אנחנו במאזן חיובי איתו לדעתי, ונגד ירושלים גם ניצחנו איתו הרבה פעמים. רק שיגיע ככה לכל משחק ולא רק למשחק גדול
זו בדיוק אחת הבעיות הגדולות ביותר שלי איתו.
שהוא מתכונן למשחקים הגדולים ולאחרים הרבה פחות.
כשאתה מפסיד את המשחקים ה"קטנים" בגלל שלא הגעת מוכן כמו שצריך, העובדה שניצחת את ה"גדולים" לא מביאה אותך למקום גבוה בטבלה, כי מה לעשות שרוב המשחקים במהלך העונה הם לא "גדולים".
הפוסט קיבל 3 לייקיםKarl MarxBigBallerKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מגיע לו קרדיט על המשחקים האחרונים.כל הכבוד

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Nati
קיבל.ה  989 לייקים

:rofl:
De Niro כתב:מגיע לו קרדיט על המשחקים האחרונים.כל הכבוד

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
קרדיט בפורום השדים האדומים???
:rofl:
נערך לאחרונה על ידי Nati ב 02 ינואר 2022, 22:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

פעם שניה שמתחילים איתו על הפנים ואז זה מסתדר.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

המאמן היחיד שמצליח להביא פה תוצאות. עושה שטויות לפעמים אבל עם שאר המאמנים היינו בתחתית והחלפנו 4 זרים בעונה. מגיע לו קרדיט, רואים שיש קבוצה טובה השנה
נערך לאחרונה על ידי נייט רובינסון ב 02 ינואר 2022, 23:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

פני הקבוצה כפני המאמן שלה.
דני פרנקו מאמן טוב כשהוא לא מגיע זחוח ואשכרה מתכונן למשחק. באותו אופן גם להפועל יש נטייה לזחיחות, בעיקר לאחר ניצחונות יפים.
מצד שני, צריך גם להגיד שמאז המשחק הטראומטי נגד גליל שיחקנו 7 משחקים וניצחנו 5 מתוכם, כולל חולון ודרבי חוץ. גם היום, על אף השאננות והנרפות בהתחלה, הוא הצליח לגרום לשחקנים לתפוס את עצמם בידיים (והפסיק עם הקרדיט לזלמנסון) ושינה את הסיפור.
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

כשעושים התאמות ומתחילים לחלק על החסרונות שלנו מתחילת העונה, הקבוצה נראית הרבה יותר טוב, לא מבין למה אלו דברים שמגיעים רק אחרי סיבוב, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם!!
שאננות בתחילת המשחק הבא מול אילת והלך המשחק, הם קבוצה הרבה יותר טובה!!
רק להמשיך ככה, מתחיל עכשיו רצף משחקים קשה מאוד.

נ.ב.
להביא את השחקן שפרגן לפרנקו בטוויטר, עקבתי אחריו פעם ונראה לי שהוא יכול לעזור לנו.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

קרדיט בעיקר על זה שלא ויתר על ג'קובן למרות פתיחת עונה מזעזעת. שמר עליו וקיבל את אחד הזרים הכי טובים שלבשו אדום. מעבר לזה, נרגע עם הרוטציות, משתמש נכון בטימור. שרק ימשיך ככה. גם הטיימאאוט המהיר שלקח בתחילת המשחק, תגובה מהירה למה שקורה במגרש, משהו ששינה משנים קודמות.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

BigBaller כתב: 02 ינואר 2022, 23:46
:devil-shock:
כשחושבים על זה, בנקס שייך לקטגוריה של זרים מבוגרים שפרנקו כבר מכיר, נשמע כמו 99 אחוז שהוא חוזר לכאן לעוד קדנציה בעתיד.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

נועם שחם כתב: 02 ינואר 2022, 23:55 קרדיט בעיקר על זה שלא ויתר על ג'קובן למרות פתיחת עונה מזעזעת. שמר עליו וקיבל את אחד הזרים הכי טובים שלבשו אדום. מעבר לזה, נרגע עם הרוטציות, משתמש נכון בטימור. שרק ימשיך ככה. גם הטיימאאוט המהיר שלקח בתחילת המשחק, תגובה מהירה למה שקורה במגרש, משהו ששינה משנים קודמות.
הסיפור עם גייקובן לא צריך קרדיט, זה הדבר הברור לעשות. סתם הזויים פה בפורום התחילו לקרוא להעיף אותו אחרי שני משחקים, ועוד אחרי שהוא היה פצוע חצי שנה ולא נתנו לו זמן. אין מה להתרגש מהם
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroקפטן ג'קסומך
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נייט רובינסון כתב: 03 ינואר 2022, 07:06
נועם שחם כתב: 02 ינואר 2022, 23:55 קרדיט בעיקר על זה שלא ויתר על ג'קובן למרות פתיחת עונה מזעזעת. שמר עליו וקיבל את אחד הזרים הכי טובים שלבשו אדום. מעבר לזה, נרגע עם הרוטציות, משתמש נכון בטימור. שרק ימשיך ככה. גם הטיימאאוט המהיר שלקח בתחילת המשחק, תגובה מהירה למה שקורה במגרש, משהו ששינה משנים קודמות.
הסיפור עם גייקובן לא צריך קרדיט, זה הדבר הברור לעשות. סתם הזויים פה בפורום התחילו לקרוא להעיף אותו אחרי שני משחקים, ועוד אחרי שהוא היה פצוע חצי שנה ולא נתנו לו זמן. אין מה להתרגש מהם
אני גם חשבתי ככה בתחילת העונה. הוא נראה לחלוטין מפורק פיזית ולא תפקד ב5-6 משחקים הראשונים. זה היה מאד מדאיג.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

נועם שחם כתב: 03 ינואר 2022, 11:42
נייט רובינסון כתב: 03 ינואר 2022, 07:06
אני גם חשבתי ככה בתחילת העונה. הוא נראה לחלוטין מפורק פיזית ולא תפקד ב5-6 משחקים הראשונים. זה היה מאד מדאיג.
אני אכתוב את הכמות נקודות שלו במשחקים 1-6 לפי הסדר
7, 17, 16, 15, 31, 15

זה לא תפקד ומפורק פיזית? למעט המשחק הראשון
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

לא היה שום דבר "ברור" בסיפור עם ג'ייקובן בראון.
שמנו את המשכורת הכי גדולה בהיסטוריה שלנו על שחקן שאמנם היה שחקן ענק לפני שנתיים, אבל גם בקושי שיחק בעונה שעברה בגלל פציעה, כבר בן 31, ובעיקר, היו סיפורים מפה ועד הודעה חדשה שהכתף שלו גמורה. זה היה הימור ענק.
תוסיף לזה את העובדה שהוא נראה רע מאוד בהכנה לעונה ובמחזורים הראשונים (כשהקבוצה גם חוטפת בראש על ימין ועל שמאל), ותקבל החלטה ממש לא מובנת מאליה לשים את כל הביצים בסל של האיש הזה.
לשמחת כולנו, הוא בינתיים מוכיח שכולם טעו לגביו, אבל להגיד שזה היה צפוי? נו באמת.
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 ינואר 2022, 12:38 לא היה שום דבר "ברור" בסיפור עם ג'ייקובן בראון.
שמנו את המשכורת הכי גדולה בהיסטוריה שלנו על שחקן שאמנם היה שחקן ענק לפני שנתיים, אבל גם בקושי שיחק בעונה שעברה בגלל פציעה, כבר בן 31, ובעיקר, היו סיפורים מפה ועד הודעה חדשה שהכתף שלו גמורה. זה היה הימור ענק.
תוסיף לזה את העובדה שהוא נראה רע מאוד בהכנה לעונה ובמחזורים הראשונים (כשהקבוצה גם חוטפת בראש על ימין ועל שמאל), ותקבל החלטה ממש לא מובנת מאליה לשים את כל הביצים בסל של האיש הזה.
לשמחת כולנו, הוא בינתיים מוכיח שכולם טעו לגביו, אבל להגיד שזה היה צפוי? נו באמת.
אמרתי שלא צריך לתת קרדיט על זה שנתנו לו זמן. המינימום זה לתת לו כמה משחקים ומי שלא חושב ככה מבחינתי לא יכול לדבר בכלל על קבלת החלטות במועדון. אוהדים קראו כאן להעיף אותו אחרי שני משחקים. שחקן שהיה פצוע חצי שנה לפני והיה השחקן הטוב בליגה, איפה הם חיים?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

מי קרא להעיף אותו אחרי המשחק השני?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

גם אותו וגם את יאנג רצו פה להחליף כבר… את יאנג יש כאלה שעדיין רוצים להחליף.

אגב אני בכלל חושב ש״הברומטר״ כמו שאוהבים להגיד הפרשנים זה טוקוטו , כשהוא טוב כולם מסביבו מרימים את הרמה וכשהוא גרוע כל הקבוצה מתדרדרת.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אדום אש כתב: 03 ינואר 2022, 17:15 מי קרא להעיף אותו אחרי המשחק השני?
מוזמן ללכת לאשכול של גייקובן ולהסתכל. עברתי עכשיו על התגובות שם, אנשים כתבו שהוא בא לעשות כסף בלי להתאמץ, כשהוא נפצע שמחו ואמרו שרק ככה יחתכו אותו, ולא פעם קראו לחתוך אותו שם. כל זה שלא עברו 3 משחקים מתחילת העונה
שליחת תגובה