הפועל ת״א-הפועל חולון מוצ״ש 1/5 20:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אדום אש כתב: 04 מאי 2021, 20:27
טכנית לארז כתב: 04 מאי 2021, 14:03 "סקאוט מהפורום".
ענית במקומי.

שורה תחתונה הביאו לפה ערימות של שחקנים שלא התאמיו וכשלו.
את הסיפורים על כמה ההוא היה נורא אתלטי וההוא היה ריבאונדר אגדי ולזה היה ממוצעים מעולים בקולג' אפשר לספר פה בפורום במסגרת ההסברה המוכרת.
בסופו של דבר עם אחוזי פגיעה נוראיים כאלה אי אפשר להתווכח.
מעבר לזה שאני לא מסכים עם השורה התחתונה שלך (אתה גורם לזה להישמע כאילו 9 מ-10 הם קאונסיל), אני אגיד לך שסבבה, הבנתי.
אתה אוהב לפשט דברים, להתעלם מנסיבות ואז גם להשוואת בין גיטרה לכלב (שזה מותר, כי הבעלים של הגיטרה והכלב זה אותו בנאדם).
:rose:
ברור ברור.
בכדורגל מבקרים, בכדורסל מסבירים. כרגיל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

De Niro כתב:אפשר רק לחלום על לתת למאמן כמו ארז לבנות קבוצה בעצמו ללא התערבות
עובדתית , מאז אנחנו מדשדשים גם אם העונה נחתו פה זרים רעים בכלל
מדי פעם אני באמת חולם על זה. לרוב מתעורר בצרחות שטוף זיעה קרה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroFrenzyKingAlpacaסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן כי איזה קבוצה גרועה היינו עם ארז. אסור לחזור לשם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

טכנית לארז כתב: 04 מאי 2021, 21:27 כן כי איזה קבוצה גרועה היינו עם ארז. אסור לחזור לשם.
קבוצה כל כך טובה שבעונה שלימונד קולע דו ספרתי כל משחק, קרלון בראון וג'וש אוואנס אלו שני הזרים המובילים שלך וגם יש לך את מתן ושולדי בקבוצה שלך ההספק היה חצי גמר בו הפסדת למרות נוקיה צבוע אדום ושאילת מנקה את הרצפה איתך בסדרה וגם בבית העליון סיימת עם מאזן 1/6.
נהדר.
אגב- לפי כל הדיבורים בזמנו הציעו לנו את קרלון לעוד עונה ב100k. ארז לא הסכים.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

להשוות את ארז למאמנים האחרים שדרכו כאן מאז ולבחירת השחקנים מאז זה מנותק מהמציאות.
זה דיבור מתוך פוזיציה.כמו הפוליטיקאים הטובים של ימינו וחלק ממעריציהם.
הבן אדם מוח כדורסל מבריק , מה שהוא שכח , עוד 50 שנה לא ילמדו לא מנהלי המועדון ולא 50 המאמנים הבאים שיגיעו.
הוא צדק בכל מילת ביקורת על ההתנהלות המקצועית של המועדון שהוא הועזב , לכאורה.
קשה לעבוד איתו? אני כבר לא קונה את זה.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 04 מאי 2021, 22:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רק שהכדורסל היום שונה מזה של לפני 15 שנה ולפי הפרשנות שלו נראה שהוא טרם הפנים את זה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אתה כבר לא קונה את זה. תודה על האינפוט החשוב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

De Niro כתב: 04 מאי 2021, 22:36 להשוות את ארז למאמנים האחרים שדרכו כאן מאז ולבחירת השחקנים מאז זה מנותק מהמציאות.
הבן אדם מוח כדורסל מבריק , מה שהוא שכח , עוד 50 שנה לא ילמדו לא מנהלי המועדון ולא 50 המאמנים הבאים שיגיעו.
העיקר שאתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך.
עובדתית, הזרים בימי ארז לא היו יותר טובים. עובדתית, ההתנהלות המקצועית בימי ארז לא הייתה טובה יותר (למעשה, היא הייתה הרבה יותר גרועה). עובדתית, המאמן הנוכחי שלך הגיע להישג יותר גדול עם הקבוצה מכל דבר שארז השיג. עובדתית, ארז הסתכסך עם ההנהלה בכל מקום שהיה (לפרטים יש לפנות לגידי דודי) ואף אחד לא מוכן להעסיק אותו כבר כמה שנים טובות. אלו העובדות.
וכן, ארז מוח כדורסל מבריק (וגם מיושן ועקשן, אחת הסיבות למה אף אחד לא מוכן לעבוד איתו), אבל את העובדות זה לא משנה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוקיץ' כתב:
De Niro כתב: 04 מאי 2021, 22:36 להשוות את ארז למאמנים האחרים שדרכו כאן מאז ולבחירת השחקנים מאז זה מנותק מהמציאות.
עובדתית, הזרים בימי ארז לא היו יותר טובים. עובדתית, ההתנהלות המקצועית בימי ארז לא הייתה טובה יותר (למעשה, היא הייתה הרבה יותר גרועה). עובדתית, המאמן הנוכחי שלך הגיע להישג יותר גדול עם הקבוצה מכל דבר שארז השיג. עובדתית, ארז הסתכסך עם ההנהלה בכל מקום שהיה (לפרטים יש לפנות לגידי דודי) ואף אחד לא מוכן להעסיק אותו כבר כמה שנים טובות. אלו העובדות.
וכן, ארז מוח כדורסל מבריק (וגם מיושן ועקשן, אחת הסיבות למה אף אחד לא מוכן לעבוד איתו), אבל את העובדות זה לא משנה.
ועובדתית בליגה , מה ממוצע ההפסדים שלו בליגה לעונה לעומת ממוצע ההפסדים מאז שעזב?
יש לי תחושה שמאז למעט שתי עונות
אנחנו די הרבה מבלים בתחתית.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

De Niro כתב: 05 מאי 2021, 00:03
הוקיץ' כתב:
ועובדתית בליגה , מה ממוצע ההפסדים שלו בליגה לעונה לעומת ממוצע ההפסדים מאז שעזב?
יש לי תחושה שמאז למעט שתי עונות
אנחנו די הרבה מבלים בתחתית.
16-16 כולל הסדרה מול אילת
15-13 בלי הפלייאוף
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

שכחת לציין ש5 מההפסדים בליגה באותה עונה הגיעו בבית עליון של 4 קבוצות בו היינו נחותים משמעותית מבחינה כלכלית מהקבוצות האחרות. בליגה הסדירה (אם אני לא טועה) המאזן שלנו היה 14-8, משהו שלא היינו קרובים לשחזר מאז.
אינתי עומרי, הפועל.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

האדום הצורר כתב: 05 מאי 2021, 00:53 שכחת לציין ש5 מההפסדים בליגה באותה עונה הגיעו בבית עליון של 4 קבוצות בו היינו נחותים משמעותית מבחינה כלכלית מהקבוצות האחרות. בליגה הסדירה (אם אני לא טועה) המאזן שלנו היה 14-8, משהו שלא היינו קרובים לשחזר מאז.
את כל אחת מהקבוצות בבית העליון ניצחנו לפחות פעם אחת באותה עונה.
מוסיף- פרנקו עשה 19-14.
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

ההשוואה בין מה שהיה כשארז אימן למה היה קורה אם הוא מאמן היום לא רלוונטית.
הכדורסל השתנה מאז, יש מאמנים שהבינו את זה ויש מאמנים שלא.

לדוגמה: אחד הדברים שאנחנו יודעים שארז לא מחבב זה זריקות ל-3 וזה אחד הכיוונים שהכדורסל הלך אליהם בשנים האחרונות בזכות/בגלל גולדן סטייט.
בעונה האחרונה שהוא אימן בליגה, 2013/14 (אם לרגע נוציא את השלוש דקות שהוא אימן אצל ההם), הקבוצה שזרקה הכי הרבה פעמים ל-3 בממוצע למשחק היא מכבי עם 22.6, אנחנו כמובן עם המספר הקטן ביותר: 16.4.
העונה הקבוצה שזורקת הכי מעט בליגה (נס ציונה) עם 21.8 זריקות בממוצע למשחק. בעונת 2013/14 היא הייתה תופסת את המקום השני בפער של למעלה משתי זריקות מהקבוצה אחריה.

שוב מדובר בסטטיסטיקה יבשה אבל בנתונים שכן מעידים על משהו. אדם שסולד מזריקות ל-3 בכדורסל המודרני לא יכול לאמן קבוצה רצינית נכון לשנת 2021.
הפוסט קיבל 5 לייקיםPumbaEl dudernioKingAlpacaNoamסומך
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ועדת המשמעת החליטה בעניין הפועל ת"א בעקבות המשחק נגד הפועל חולון וקבעה 50,000 שח קנס וסגירת היציע שמאחורי הסל לשלשה משחקים בפועל. - עונש קשה
דני פרנקו 3,000 שח קנס והרחקה למשחק אחד על תנאי
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

beny כתב: 06 מאי 2021, 18:53 ועדת המשמעת החליטה בעניין הפועל ת"א בעקבות המשחק נגד הפועל חולון וקבעה 50,000 שח קנס וסגירת היציע שמאחורי הסל לשלשה משחקים בפועל. - עונש קשה
דני פרנקו 3,000 שח קנס והרחקה למשחק אחד על תנאי
מתי ההנהלה מגישה תביעה נגד הבן זונה שזרק את הכוס?
beny
קיבל.ה  247 לייקים

תגובת הפועל לעונש:

הפועל עמדה היום לדין בעקבות זריקת חפצים לפרקט במשחק נגד חולון, ונענשה בסגירת יציע 1 לשלושה משחקים ובקנס כספי כבד בסכום של 50 אלף שקלים.

אין ספק שמדובר באירועים שאסור שיקרו ומגיע לנו עונש, אך יחד עם זאת, מ שמעותו של העונש שהוטל היום על הפועל תל אביב בבית הדין של איגוד הכדורסל - הינו נזק כספי של יותר ממאה אלף שקלים.

לשם השוואה, במקרה דומה גזר השבוע בית הדין של ההתאחדות לכדורגל קנס בסך 10,000 שקלים, זאת כשתקציבי קבוצות הכדורגל גדולים פי כמה וכמה מתקציבי קבוצות הכדורסל.

עונש חסר מידתיות שכזה, במיוחד במצבן הכלכלי של קבוצות הכדורסל בעקבות משבר הקורונה, עלול לרסק את הענף כולו. הפועל תל אביב תערער על העונש ואנו קוראים לבית הדין של איגוד הכדורסל להבין את המציאות הכלכלית בתוכה הוא פועל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

beny כתב:תגובת הפועל לעונש:

הפועל עמדה היום לדין בעקבות זריקת חפצים לפרקט במשחק נגד חולון, ונענשה בסגירת יציע 1 לשלושה משחקים ובקנס כספי כבד בסכום של 50 אלף שקלים.

אין ספק שמדובר באירועים שאסור שיקרו ומגיע לנו עונש, אך יחד עם זאת, מ שמעותו של העונש שהוטל היום על הפועל תל אביב בבית הדין של איגוד הכדורסל - הינו נזק כספי של יותר ממאה אלף שקלים.

לשם השוואה, במקרה דומה גזר השבוע בית הדין של ההתאחדות לכדורגל קנס בסך 10,000 שקלים, זאת כשתקציבי קבוצות הכדורגל גדולים פי כמה וכמה מתקציבי קבוצות הכדורסל.

עונש חסר מידתיות שכזה, במיוחד במצבן הכלכלי של קבוצות הכדורסל בעקבות משבר הקורונה, עלול לרסק את הענף כולו. הפועל תל אביב תערער על העונש ואנו קוראים לבית הדין של איגוד הכדורסל להבין את המציאות הכלכלית בתוכה הוא פועל.
ברגע שההנהלה תוכיח לבתי הדין שהיא מנסה למגר את התופעות האלו ע"י שימוש במצלמות ואמצעים אחרים לצורך הרחקת אוהדים מתפרעים לתקופה ארוכה, אז היא תוכל לבוא בטענות על העונש שהיא מקבלת, בלי קשר להשוואה לענפי ספורט אחרים.
בסופו של דבר מגיע להפועל לקבל כל עונש עד שהם יייעשו מעשה שיימגר את התופעה.
וצריך להגיד תודה רבה שלא הורדו לנו נק'.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

שליחת תגובה