הפועל ת"א - מכבי חיפה 10.5 20:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

ניצחון טוב מאוד, גרמנו לזה להראות יותר צמוד ממה שזה היה באמת. איזה רבע רביעי מצחיק לטוקוטו. יאללה תכל׳ס נשארנו בליגה
הפוסט קיבל לייק אחדקאונסיל
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

כל כך חבל על כל הפציעות ופתיחת העונה הרעה
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Nati כתב: 10 מאי 2021, 21:57 כל כך חבל על כל הפציעות ופתיחת העונה הרעה
מתוך כתבה של יעקב מאיר שקראתי לפני המשחק:
"שימו לב לממוצעים של האדומים בתשעת המשחקים האחרונים – 93.5 נקודות, 37.4 אחוזים ל-3, 60.9 אחוזים ל-2, 23.5 אסיסטים ו-116.3 נקודות מדד. רק כדי שנבין טוב יותר, הנתונים הללו היו שמים את הפועל ת"א ראשונה בליגה בנקודות, באסיסטים, באחוזים ל-2 ובמדד, וחמישית באחוזים ל-3. "
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

BigBaller כתב:
"שימו לב לממוצעים של האדומים בתשעת המשחקים האחרונים – 93.5 נקודות, 37.4 אחוזים ל-3, 60.9 אחוזים ל-2, 23.5 אסיסטים ו-116.3 נקודות מדד. רק כדי שנבין טוב יותר, הנתונים הללו היו שמים את הפועל ת"א ראשונה בליגה בנקודות, באסיסטים, באחוזים ל-2 ובמדד, וחמישית באחוזים ל-3. "
אבל מה עם ההגנה?
היום היה שיפור אין ספק
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

De Niro כתב: 10 מאי 2021, 22:00
BigBaller כתב:
אבל מה עם ההגנה?
היום היה שיפור אין ספק
זה נכון. ההגנה שלנו אחת הגרועות אני חושב אני צריך לבדוק. זה נראה כאילו במשחקים מאז שפרנקו הגיע אנחנו מנסים to outscore את היריבות שלנו כי ההגנה לא טובה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

משחק של ריצות, אבל בסופו של דבר משחק אדיר של ים, המצטיין בעיני, במשחק חף מטעויות, הביא לניצחון.

טוקוטו (למרות האיבודים) גם היה אדיר. מלבד הסקור הגבוה שלו הוא חילק אסיסטים על ימין ושמאל, וזה הגיוון שאני כ"כ אוהב בו ומאושר שהוא יהיה איתנו בעונה הבאה.

ג'ונס עם משחק מאוד מוזר. כשהוא היה בעניינים הוא היה נפלא, אבל היו כמה דקות, ברבע הראשון ובמהלך הרבע השלישי, הוא פשוט לא עשה הגנה וגם לא בא לחסום למדר או מי שלא ניהל את ההתקפה. אסייג ואומר כי ברבע השלישי הוא ירד לטיפול, ויכול להיות שזו הסיבה לכך.

עם זאת, אני מאחל לנו את טוקוטו וג'ונס לעוד שנים רבות.

סטול ממשיך להרגיז אותי. כשהוא רוצה הוא עושה מה שצריך ומחלק אסיסטים נהדרים, אבל לפעמים נדמה שהוא מנסה לעשות את הדבר הלא שגרתי, שבפעמים רבות מתברר כדבר הלא נכון. זה יכול להיות זריקת שלשה, מסירה לא ברורה או ניסיון חטיפה, שמסתיים בעבירה או בחיסרון מספרי בהגנה.

טוב שניצחנו ולמעשה סיימנו את הסיפור. אולי עוד נעשה פלייאוף :sh-wink:

יופי הפועל :hapoel:
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

חף מטעויות זה לא מה שהייתי אומר על המשחק הזה, גם בהקשר של ים.
אכן משחק טוב מאוד שלו.

הלוואי ונראה שנה הבאה את ג׳ונס בהפועל, אולי אם איזה יאנג שבגלל הפציעה אף אחד לא ישלם לו יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

משחק גדול של ים.

טקוטו עשה הרבה פעולות גדולות אבל תשעה איבודים, כולל 3-4 איבודים בדקות ההכרעה שהחזירו את חיפה במשחק, זה יותר מדי. חייבים לעבוד איתו על זה, כי חוץ מהאיבודים הוא פשוט אדיר.

לגבי טייריק, אין מה להרחיב. נכס. לא יודע מה קרה איתו בתחילת הרבע השלישי, אבל עשה פעולות גדולות בשני הצדדים.

אני גם מאד מרוצה מסטול, כשהכדור בידיים שלו מתקבלות הרבה החלטות טובות ומשחק ההתקפה זורם יפה. בולט בעיקר עם הקושי שלנו בהתקפה העומדת.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Xavi כתב: 10 מאי 2021, 21:36
BigBaller כתב: 10 מאי 2021, 21:30 גור שלף מחמיא לים מדר(שמשחק מצוין) על טיפים בריבאונד והוא לא באמת זקוק למחמאות הלא קשורות האלו
גם גור שלף: אבא של חברה של ים

יש איזושהי מקצועיות שמצופה מפרשן לא? אבל אני מניח שגור שלף זה לא נכנס לקטגוריה הזו.
אז אסור לו בתור פרשן לציין שהוא משחק טוב? (ואתה מודה שהוא אכן משחק טוב)
רק כדי לחזק את מה שאמרתי כי מאז שהתוודעתי לזה קשה לי שלא לשים לב אז אספתי כמה דברים מהמשחק, קטנוני או לא רק רוצה לחזק את מה שאני טוען:
https://www.youtube.com/watch?v=aA-3fg7 ... 7%A1%D7%9C

1:18 ים אכן מנע מסירה אבל הטעות הייתה של סורקין שמסר בלי להסתכל לאן, וגור אחרי הדאנק המפלצתי של טוקוטו מתייחס קודם כל למניעה של הכדור
3:37 טימור קולע שלשה וגור בוחר לציין שגם טימור וגם ים מדר בעונה טובה מאוד אבל זה קצת לא היה קשור למשחק
4:14 טימור קולע סל במתפרצת ממסירה של מדר וגור אומר "כשהשניים האלה יוצאים להתקפה מתפרצת מישהו צריך לרדת להגנה" זו שוב מחמאה לא ממש קשורה
13:38 מחמיא לטיפ בריבאונד של מדר ולאחר מכן כשים מוסר מסירה מאחורי הגב לשום מקום הוא לא מבקר כפי שהוא עושה לשחקנים אחרים(למשל ב44:40 על טוקוטו)
14:41 מסירה לא טובה של ים וביקורת של גור "ים מדר חייב להבין שאיבוד כזה זה למתפרצת" וזה קצת שונה מהביקורת שלו על טוקוטו בתחילת המשחק שם(שעוד לא איבד את כמות הכדורים הגדולה מאוד שאיבד) הניסוח היה קצת פחות מלטף.
29:12 איבוד נוסף של ים, דממה מאת גור. זה לגיטימי אבל לא תשמעו אותו שותק לגבי שחקנים אחרים. חושב קצת מה להגיד, ואז ב30:13 אומר שלהפועל היו 6 איבודים ברבע ה1(אמר מחצית ראשונה אבל התבלבל) ורק 2 ברבע ה2. מצא דרך לרכך את האיבוד
33:50 השדר אומר משהו על זה אז בלית ברירה גור מעיר שים חייב לעשות שיפור באיבודי הכדור
51:33 איבוד כדור נוסף של ים והאשם על פי גור הוא אפשואו שלא בא לחסום(ולא זה שים ניסה לעשות מהלך מאחורי הגב לכיוון ההפוך של החסימה)
1:04:43 "פעם שלישית שים מדר נותן את הטיפ הזה בריבאונד זה כל כך חשוב לגארדים" זו הייתה פעם שניה וזה נתון מאוד ספציפי ספר לנו למה שמת לב לזה
1:20:27 "שני שחקנים רבו על הריבאונד" זו דרך מעניינת לתאר מה שקרה שם. ידוע שהשחקן השלישי סוגר את הקולע אבל ים הלך לריבאונד כדי להוסיף למדד שלו וגרם לאיבוד
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

קטנוני או לא?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

ואגב, אין כאן שום קשר לים מדר. שלף באופן עקבי מהלל ישראלים ומפרק זרים.
סתם לדוגמה, השדר אתמול אמר שלטימור יש משחק "שקט" של 5 נקודות, 2/9 מהשדה, אז שלף הגיב ואמר משהו בסגנון של "כן, אבל לזכותו יאמר שהוא לא מפריע והורס לקבוצה".
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 מאי 2021, 18:54 ואגב, אין כאן שום קשר לים מדר. שלף באופן עקבי מהלל ישראלים ומפרק זרים.
סתם לדוגמה, השדר אתמול אמר שלטימור יש משחק "שקט" של 5 נקודות, 2/9 מהשדה, אז שלף הגיב ואמר משהו בסגנון של "כן, אבל לזכותו יאמר שהוא לא מפריע והורס לקבוצה".
זה כל הסיפור.
שליחת תגובה