1000 מנויים - זה הרבה?

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

שלשום פרסמו בפייסבוק של הקבוצה שכבר נרכשו 1000 מנויים. לא מצאתי את המידע - זה הרבה ביחס לשנים שלפני הקורונה? כמה מנויים היו כל שנה מאז האולם החדש?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroBigBaller
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

השנה גם אני עשיתי מנוי. למעשה שניים כי הילד בא איתי. אז הנה לך 2 מנויים שלא היו עד כה.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyBigBaller
beny
קיבל.ה  247 לייקים

בשנים הטובות היו עד 2,400-2,500 מנויים.
אבל צריך לזכור שאנחנו נמצאים בשלב מאד מוקדם, אין עדיין סגל (רק ארבעה שחקנים חתומים), עוד אין תחושה של תחילת עונה ולכן רבים עדיין לא ממהרים לחדש.
המחדשים הם בעיקר ביציע 4, בו המקומות מסומנים טרנדים רוצים לשמור מקום, והשרופים שמנויים על שנה ללא קשר להרכב הקבוצה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyDe Niro
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

יש עד אוקטובר אז אני מאמין שגם השנה יהיו לפחות 2,000 שזה מספר יפה.
הפוסט קיבל 18 לב אדום
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

1,400 מנויים בלבד לפי רועי כהן בערוץ הספורט.
מאכזב מאוד.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

תוצאה של הרבה מאוד דברים. לפי דעתי המועדון לא יכול לעשות הרבה, זה עבודה של אחד על אחד עם חברים ליציע מהכדורגל שצריך להעביר אותם לכדורסל. אני הצלחתי להביא עוד 2 מנויים השנה ובטוח שאם הייתי יושב על עוד אנשים גם היה מצליח. יש הרבה אנשים שאוהבים כדורסל בארץ ושונאים את מכבי. הדרך משם לעשות מנוי היא לא ארוכה אבל צריך להסביר את זה.
חבל מאוד.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בלי קהילה חזקה אנחנו תלויים בהצלחה מקצועית. ואין. אז אין מנויים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הפועל כתב: 10 אוקטובר 2021, 17:20 בלי קהילה חזקה אנחנו תלויים בהצלחה מקצועית. ואין. אז אין מנויים
השאלה היא למה לא הצלחנו להקים קהילה חזקה?
neno
קיבל.ה  33 לייקים

El dudernio כתב: 10 אוקטובר 2021, 17:33
הפועל כתב: 10 אוקטובר 2021, 17:20 בלי קהילה חזקה אנחנו תלויים בהצלחה מקצועית. ואין. אז אין מנויים
אני אספר לך סיפור שסיפר לי פעם חבר הנהלה לשעבר
פעם שאלו מיליונר איך הוא הגיע למעמדו.
הגעתי למדינה עם דולר אחד. קניתי תפוחים ומכרתי אותם במחיר כפול.למחרת היו לי 2 דולר הלכתי וקניתי עוד תפוחים ומכרתי אותם במחיר כפול. וכך הלאה.
וככה נהיית מיליונר?
אהה זה מה פתאום,דוד שלי נפטר והשאיר לי ירושה ענקית.
מה הנמשל לפי אותו חבר הנהלה
מבצעי חבר מביא חבר הם מכירת התפוחים
הצלחה מקצועית היא הירושה.
זו התפיסה של רוב חברי ההנהלה בשנים האחרונות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNateEl dudernio
555
קיבל.ה  623 לייקים

רק 1,850 אוהדים הבטיחו את מקומם למחר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כמו כל דבר בחיים יש לשאלה זאת כמה תשובות , אחד הגורמים העיקריים הוא התנהגות הקהל שמרחיקה הרבה אנשים טובים.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

למישהו יש מושג למה יציע 1 היה סגור?

הבנתי שזה קשור למשהו שהיה נגד חולון בגביע ווינר, אבל למה בדיוק? פורסמה החלטה?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מילפורד כתב: 11 אוקטובר 2021, 09:55
כמו כל דבר בחיים יש לשאלה זאת כמה תשובות , אחד הגורמים העיקריים הוא התנהגות הקהל שמרחיקה הרבה אנשים טובים.
מה שהיה היום עם האוהדים בטוח יעזור
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

בני12 כתב: 11 אוקטובר 2021, 23:18
מילפורד כתב: 11 אוקטובר 2021, 09:55

מה שהיה היום עם האוהדים בטוח יעזור
בהחלט. תוסיף לזה את המשחק עצמו ומחר כדאי על הבוקר לעשות יום מכירות מיוחד, הצלחה מובטחת
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

אספר קצת על עצמי למה אין לי מנוי, בתור אחד שהיה מנוי שנתיים לפני כמה עונות
בשנים האחרונות אין לי שום חיבור לקבוצה
הזרים מתחלפים כל יומיים (והם גם לא טובים)
הישראלים שהתחברתי אליהם (גינת, לימונד, אפילו מתן נאור) כבר לא בקבוצה ואין ישראלי שהתחברתי אליו
תוסיפו לזה את הקורונה והאי ודאות הכללית

וקיבלתם שאפילו לא ידעתי שהיה אתמול משחק פתיחת עונה
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
555
קיבל.ה  623 לייקים

Frenzy כתב: 08 יולי 2021, 13:49 שלשום פרסמו בפייסבוק של הקבוצה שכבר נרכשו 1000 מנויים. לא מצאתי את המידע - זה הרבה ביחס לשנים שלפני הקורונה? כמה מנויים היו כל שנה מאז האולם החדש?
חודש יוני יחל בקרוב, כבר קרוב ל-1,000 מנויים.

העונה מתחילה באוקטובר!
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הוכחה הכי גדולה שכשיש חיבור לקבוצה, אנשים קונים מנויים.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

Asafasraf כתב: 30 מאי 2022, 06:31 הוכחה הכי גדולה שכשיש חיבור לקבוצה, אנשים קונים מנויים.
קודם כל לא הייתי נחרץ כל כך עם הצהרות. אני לא ראיתי את הדו״ח היומי של מכירת המנויים ולא יודע כמה מהם חדשים וכמה מחדשים.
לדעתי מה שיותר משפיע מ״חיבור לקבוצה״, זה דברים יותר פרקטיים כמו:
עליה למעמדים מכריעים כמו חצי גמר/גמר גביע מביאה קהלים חדשים שבסוף עתידים להיות מומרים למנויים.
קבוצה טובה מושכת קהל, קבוצה גרועה מרחיקה קהל. הפועל ת״א הייתה קבוצה טובה העונה בהרבה חלקים.
ובעייני הפוטנציאל הכי גדול - הכדורגל. יש מיאוס מתמשך של הקהל בכדורגל מהמצב, ושם כמובן יש את הפוטצניאל הכי גדול.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

לדעתי המנויים יקרים.
רואה שחורות המקורי
Giladschlez
קיבל.ה  10 לייקים

לדעתי המנויים ממש זולים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

האדס כתב: 30 מאי 2022, 09:57
Asafasraf כתב: 30 מאי 2022, 06:31 הוכחה הכי גדולה שכשיש חיבור לקבוצה, אנשים קונים מנויים.
קודם כל לא הייתי נחרץ כל כך עם הצהרות. אני לא ראיתי את הדו״ח היומי של מכירת המנויים ולא יודע כמה מהם חדשים וכמה מחדשים.
עליה למעמדים מכריעים כמו חצי גמר/גמר גביע מביאה קהלים חדשים שבסוף עתידים להיות מומרים למנויים.
קבוצה טובה מושכת קהל, קבוצה גרועה מרחיקה קהל. הפועל ת״א הייתה קבוצה טובה העונה בהרבה חלקים.
ובעייני הפוטנציאל הכי גדול - הכדורגל. יש מיאוס מתמשך של הקהל בכדורגל מהמצב, ושם כמובן יש את הפוטצניאל הכי גדול.
מה ההבדל בין הישגי הכדורסל להישגי הכדורגל בשנים האחרונות? הדבר היחיד ששונה הוא נצחונות בדרבי (שזה חשוב, אבל המיקום בליגה וההתקדמות בגביע די זהים).
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 מאי 2022, 11:02
מה ההבדל בין הישגי הכדורסל להישגי הכדורגל בשנים האחרונות? הדבר היחיד ששונה הוא נצחונות בדרבי (שזה חשוב, אבל המיקום בליגה וההתקדמות בגביע די זהים).
הדבר היחיד הזה שציינת זה הבדל משמעותי, אם לא היינו מנצחים דרבי סל 8 שנים אז בטוח היה מיאוס סביב הקבוצה.

חוץ מהבדלי ההישגיות, ההנהלה בכדורגל משדרת שכונתיות, קמצנות ואת זה שהקהל הוא אחרון בסדר העדיפויות שלה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ההבדלים בין הכדורגל לסל הם יותר בסגנון. מהותית שני המועדונים מתנהלים (בהכללה גסה) די דומה בשנים האחרונות
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Red Wolf כתב: 12 אוקטובר 2021, 10:02 אספר קצת על עצמי למה אין לי מנוי, בתור אחד שהיה מנוי שנתיים לפני כמה עונות
הישראלים שהתחברתי אליהם (גינת, לימונד, אפילו מתן נאור) כבר לא בקבוצה ואין ישראלי שהתחברתי אליו

היי, אשמח לנסות לשכנע אותך אם עדיין רלוונטי
555
קיבל.ה  623 לייקים

1,000 מנויים.........

טירוף. 300 ביום.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Money כתב:
Red Wolf כתב: 12 אוקטובר 2021, 10:02 אספר קצת על עצמי למה אין לי מנוי, בתור אחד שהיה מנוי שנתיים לפני כמה עונות

היי, אשמח לנסות לשכנע אותך אם עדיין רלוונטי
לא יהיה קשה לשכנע אותו.
הסיבות שלו היו תחלופת זרים וישראלים והקורונה
לפחות 2 אם לא 3 זרים ימשיכו עוד נוספת
כנ"ל כל הישראלים (אולי זולת קולשוב)
והקורונה הסתיימה

לא רואה סיבה מדוע אוהד כמוהו לא ירכוש מנוי, לקבוצה הזו אם הוא היה מנוי שנתיים לפני כמה עונות

עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

השנה אעשה מנוי, אחרי עשור. אולי לחרם על הכדורגל יש תרומה לזה, והייתי ממליץ למחלקת היוזר אקוויזישן של הכדורסל גם למנף אותה (אוהד שיציג מנוי של הכדורגל מהעונה שחלפה, יקבל מנוי בכמה שקלים פחות, למשל). ככה גם ישיגו יותר מנויים, ,גם יתרמו לחרם המנויים המבורך בכדורגל, וגם ישיגו גם אוהדים חדשים שהיו מגיעים רק לכדורגל ורוצים למלא את החלל במקום.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מעניין מה מצב חברי העמותה לעומת מנויים..
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אנסה לסכם את ההבדל במשפט אחד, אם אפשר -
כשהפועל כדורסל עולה למשחק בדרבי/ירושלים/הרצליה/חולון - אתה יודע שיש סיכוי לא רע שהערב שתצא מנצח.
כשהפועל כדורגל עולה למשחק מול חיפה/מכבי/ב״ש - אתה יודע שכנראה תפסיד.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

האדס כתב:
האדס כתב: 30 מאי 2022, 09:57 קודם כל לא הייתי נחרץ כל כך עם הצהרות. אני לא ראיתי את הדו״ח היומי של מכירת המנויים ולא יודע כמה מהם חדשים וכמה מחדשים.
אנסה לסכם את ההבדל במשפט אחד, אם אפשר -
כשהפועל כדורסל עולה למשחק בדרבי/ירושלים/הרצליה/חולון - אתה יודע שיש סיכוי לא רע שהערב שתצא מנצח.
כשהפועל כדורגל עולה למשחק מול חיפה/מכבי/ב״ש - אתה יודע שכנראה תפסיד.
מחזק ומוסיף שאתה יודע שתהיה לחימה וישאירו במגרש הכל.
בכדורגל אם נותנים 70% זה טוב..
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

5-0 בכדורגל זה כמו בערך לקבל 40 הפרש בכדורסל
זה לתת למכבי לרמוס אותך לגמרי

גם כשניצחו אותנו השנה, זה היה אחרי שירקו דם, בהפרש קטן ובמשחק האחרון זה היה גם ללא יאנג ועם חצי ג׳ייקובן. לדעתי אלמלא הפציעות הללו הערב היה המשחק השלישי שלנו נגד הרצליה....

אין מה להשוות בין ההתרגשות שנותנת הפועל בכדורסל לגועל שיש בכדורגל (ואני אחד שהיה מנוי המון שנים לכדורגל ורק בשנים האחרונות, הפסיק ועבר להיות מנוי של הכדורסל)

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הפועל קיבלה כבר הרבה פעמים 40 הפרש בכדורסל. 5-0 כדורגל יותר מקביל ל50 הפרש אם כבר.
בכל מקרה, עם כל הכבוד, הפועל מצליחה לנצח בכדורסל בדרבים יותר בגלל חוסר העניין והניהול המקצועי החלש של מכבי. הרבה פחות בגלל רוח לחימה ושאר הקלישאות.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל כתב: 01 יוני 2022, 13:23 הפועל קיבלה כבר הרבה פעמים 40 הפרש בכדורסל. 5-0 כדורגל יותר מקביל ל50 הפרש אם כבר.
בכל מקרה, עם כל הכבוד, הפועל מצליחה לנצח בכדורסל בדרבים יותר בגלל חוסר העניין והניהול המקצועי החלש של מכבי. הרבה פחות בגלל רוח לחימה ושאר הקלישאות.
לא זוכר מתי קיבלנו 40, שלא לדבר על הרבה פעמים. לדעתי לא קיבלנו 40 הפרש מאז שחזרנו לליגת העל.
דבר שני, משחק פלייאוף/חצי גמר גביע הוא חוסר עניין של מכבי? אתה רציני? המאמן שלהם פוטר בגלל ההפסד בחצי
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נייט רובינסון כתב: 01 יוני 2022, 16:14
הפועל כתב: 01 יוני 2022, 13:23 הפועל קיבלה כבר הרבה פעמים 40 הפרש בכדורסל. 5-0 כדורגל יותר מקביל ל50 הפרש אם כבר.
לא זוכר מתי קיבלנו 40, שלא לדבר על הרבה פעמים. לדעתי לא קיבלנו 40 הפרש מאז שחזרנו לליגת העל.
דבר שני, משחק פלייאוף/חצי גמר גביע הוא חוסר עניין של מכבי? אתה רציני? המאמן שלהם פוטר בגלל ההפסד בחצי
הסיפור של הכישלון של מכבי בליגה הוא, ובכן, - הכישלון של מכבי. בפער אדיר לעומת כל סיבה אחרת. איפשהו ברקע נמצא גם שיפור משני כלשהו בניהול של הקבוצות שמולן. אבל זה באמת זוטות.
אלא אם אתה באמת חושב שעם ניהול מקצועי נורמלי קבוצה עם פי 10 תקציב משלנו היתה נראית מבחינת מוטיבציה, יכולת ומוכנות בבמשחק פלייאוף ביורוליג כמו שהיא נראית במשחקים פה,. אם כן אין לי שום דרך לשכנע אותך אחרת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אגב בדקתי מתוך ענין - מאז שחזרנו לליגה לא היה 40 הפרש. רק פעמיים 32 הפרש. ה-8 נקודות האלה זה היריקת דם כנראה שלנו :smoke:
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

הפועל כתב: 01 יוני 2022, 13:23 הפועל מצליחה לנצח בכדורסל בדרבים יותר בגלל חוסר העניין והניהול המקצועי החלש של מכבי. הרבה פחות בגלל רוח לחימה ושאר הקלישאות.
אם למישהו היה ספק, אני חושב שהסדרה הביזיונית שלהם מול הרצליה מבהירה באופן סופי כמה החולשה של מכבי היתה אחראית לתצוגות שלנו מולם השנה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

גם בעונות יותר טובות שלהם ניצחנו דרבי כמעט בכל שנה בגלגול הנוכחי. דבר שאי אפשר להגיד על הכדורגל, כמעט וקלאודמיר וזה הכי קרוב.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נו אבל זאת הנקודה, הם כבר כמעט עשור מסריחים את הפרקט. קבוצה עם פי 10 תקציב מאיתנו שכבר כמעט עשור לא עושה כלום באירופה בגדול, ובונה קבוצה מחורבנת שכמעט כל עונה מתרסקת לרסיסים באמצעה. והתקופה המחורבנת הזאת מקבילה לחזרה שלנו לליגה ברובה.

בשביל ההמחשה, ניקח קבוצה מעפנה בבירור כמו גלבוע/גליל. אפס אוהדים, אפס עניין. תקציב נמוך משלנו כל עונה.
מה הם עשו מול מכבי מאז שחזרנו לליגה? 9 נצחונות.
2015
2017 (2 פעמים)
2018 (3 פעמים)
2021 (2 פעמים)
2022

אנחנו באותה תקופה ניצחנו את מכבי 12 פעמים. אנחנו כאלו מיוחדים שזה שווה עוד 3 נצחונות מעבר למה שקבוצה שהיא כלום ושום דבר השיגה גם כן . איך לאמר בעדינות? אין פה משהו יוצא דופן במיוחד. האמת היא שפשוט מכבי ממש ממש מחורבנת בעשור האחרון (בגדול). ובמקרה היינו שם כדי לנצל זאת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני אגיד משהו יותר חריף - העובדה שהשגנו כמעט אותו מספר נצחונות על מכבי כמו פאקינג גלבוע ואף אחד לא שם לב לזה בכלל מדגימה כמה רוב האוהדים לא עוקבים בכלל אחרי הליגה ולא מבינים את המצב. לא מבינים שלא באמת ניצלנו את העשור האבוד הזה של מכבי.
בזבזנו את העשור הזה על ניהול מקצועי בינוני מינוס שלנו, ובעיקר בעיקר על ניהול כלכלי חובבני שחשב בקטן בלי חזון וניסה מקסימום לגנוב תואר בפוקס. אם היינו לפני עשור ממשיכים בקו בניית קהילה ומועדון באופן הדרגתי כמו שהתחלנו בליגות הנמוכות יש סיכוי טוב שמגיעים לשנה הזאת, הגרועה בתולדות מכבי המודרנית, עם תקציב משמעותי מעל מרבית הליגה וצוות מקצועי שאשכרה יודע לנצל אותו ואולי באמת מצליחים לקחת תואר. במקום זה שוב בנינו כמעט הכל מהתחלה עם מאמן בינוני גנב דעת ותקציב מרכז טבלה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדנקו
אליהו הנביא
קיבל.ה  9 לייקים

הפועל כתב: 02 יוני 2022, 00:45 אני אגיד משהו יותר חריף - העובדה שהשגנו כמעט אותו מספר נצחונות על מכבי כמו פאקינג גלבוע ואף אחד לא שם לב לזה בכלל מדגימה כמה רוב האוהדים לא עוקבים בכלל אחרי הליגה ולא מבינים את המצב. לא מבינים שלא באמת ניצלנו את העשור האבוד הזה של מכבי.
בזבזנו את העשור הזה על ניהול מקצועי בינוני מינוס שלנו, ובעיקר בעיקר על ניהול כלכלי חובבני שחשב בקטן בלי חזון וניסה מקסימום לגנוב תואר בפוקס. אם היינו לפני עשור ממשיכים בקו בניית קהילה ומועדון באופן הדרגתי כמו שהתחלנו בליגות הנמוכות יש סיכוי טוב שמגיעים לשנה הזאת, הגרועה בתולדות מכבי המודרנית, עם תקציב משמעותי מעל מרבית הליגה וצוות מקצועי שאשכרה יודע לנצל אותו ואולי באמת מצליחים לקחת תואר. במקום זה שוב בנינו כמעט הכל מהתחלה עם מאמן בינוני גנב דעת ותקציב מרכז טבלה.
וואלה הפועל מודה שקשה לי לחשוב ככה, אני גם מסתנוור בקלות מ4 דרבים בשנה. אבל אתה מאה אחוז צודק.
שליחת תגובה