עידן זלמנסון חתם

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

מועדון הכדורסל הפועל SP מצר תל אביב שמח להודיע על צירופו של עידן זלמנסון (2.06, 26) שילבש את המדים האדומים בשנתיים הקרובות.

זלמנסון, בוגר נבחרות ישראל הצעירות, שיחק בשנים האחרונות במכבי ראשל''צ עימה זכה באליפות, בהפועל אילת ובהפועל ירושלים עימה זכה בגביע המדינה.

בעונה שעברה, העמיד זלמנסון ממוצעים של 9.4 נקודות, כמעט חמישה כדורים חוזרים ושני אסיסטים בממוצע למשחק.

מאמן הקבוצה דני פרנקו: היה לנו חשוב לצרף שחקן ישראלי בכיר ואיכותי שהיה חלק מלא מעט אירועי שיא של הכדורסל הישראלי. לניסיון, לרוח ולאופי שעידן מביא למגרש יהיה משקל סגולי רב בסגל שנבנה לקראת העונה הבאה.
זו הזדמנות גם לתת מילה טובה להנהלת הקבוצה שעשתה ועושה מאמץ גדול בשבועות האחרונים, מאמץ שהבשיל לכמה מהלכים שלא ברורים מאליהם בנוף הכדורסל הישראלי.
אנחנו מתקרבים להשלמת הסגל. עדיין לא סיימנו, ואני קורא מכאן לאוהדי הקבוצה להמשיך ולרכוש מנויים כדי לעזור לקבוצה להגיע למקומות שכולנו חולמים עליהם
חיזוק משמעותי לצבע :!:
רק שיביאו סנטר אתלט טוב (אמן טייריק) ואנחנו בסגל עם פוטנציאל מרשים.
ועוד ישראלי משלים ל3-4
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

יש לו את החסרונות שלו, בעיקר בהגנה, אבל בשוק הישראלים הדל בעמדה זו הוא אחת מ-2 האופציות הכי טובות (איתי שגב הוא השני) שהיינו יכולים להביא.

העובדה שהוא שיחק במועדונים שלרוב נחלו הצלחה (אליפות ופיינל פור עם ראשון, פיינל פור עם אילת וי-ם) מוסיפה לו נקודות זכות, אם כי צריך לשים לב שהוא מעולם לא רשם ממוצע דו ספרתי בנקודות ושאחוזי הקליעה שלו ל-2 אינם גבוהים לשחקן בעמדתו.

בהצלחה :hapoel:
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אונישנקו כתב: 19 יולי 2021, 15:10 יש לו את החסרונות שלו, בעיקר בהגנה, אבל בשוק הישראלים הדל בעמדה זו הוא אחת מ-2 האופציות הכי טובות (איתי שגב הוא השני) שהיינו יכולים להביא.

העובדה שהוא שיחק במועדונים שלרוב נחלו הצלחה (אליפות ופיינל פור עם ראשון, פיינל פור עם אילת וי-ם) מוסיפה לו נקודות זכות, אם כי צריך לשים לב שהוא מעולם לא רשם ממוצע דו ספרתי בנקודות ושאחוזי הקליעה שלו ל-2 אינם גבוהים לשחקן בעמדתו.

בהצלחה :hapoel:
יאמר לזכותו שהוא בעמדה הכי קשה במגרש להיות דו ספרתי של נק כי הוא בעמדה של זר בטוח בכל קבוצה ולפעמים אפילו 2 זרים (4 שמשחק 5) ולרוב הוא מקבל 20 דק ואפילו פחות אם הזר טוב.
לישראלי זה החתמה מעולה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

בשעה טובה ובהצלחה!

אני מאד שמח על ההחתמה. מביא איתו התמצאות יפה בצבע, קליעה מחצי מרחק ואחוז טוב מהעונשין (מאד חשוב).
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ראיון עם זלמנסון ב-103fm:
https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... 1t4nzVQ=KH
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

זלמנסון כבר כמה משחקים נותן מעל ומעבר בעמדה שלו, אתמול בהתקפה היה אחלה למעט מקרה בודד של צעדים.

אבל חייב עזרה בהגנה בריבאונד ולדעתי היה צריך לשקול אתמול כמה דקות שלו ביחד עם אוונס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyBigBaller
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הבנאדם לא מקבל מספיק מחמאות לטעמי.

אחלה שחקן, חכם, מנהיג על המגרש, משתפר משבוע לשבוע.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ADOM כתב: 05 דצמבר 2021, 12:11 זלמנסון כבר כמה משחקים נותן מעל ומעבר בעמדה שלו, אתמול בהתקפה היה אחלה למעט מקרה בודד של צעדים.

אבל חייב עזרה בהגנה בריבאונד ולדעתי היה צריך לשקול אתמול כמה דקות שלו ביחד עם אוונס.
אם אני זוכר נכון היו כמה דקות עם אוואנס, זה לא הלך כל כך טוב.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

שמע הוא מוגבל הגנתית אבל אי אפשר לקחת ממנו את היכולת ההתקפית
הפוסט קיבל 18 לב אדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הפתעת העונה מבחינתי.
אני קצת חששתי מההחתמה הזו ופתיחת העונה רק אישרה את מה שחשבתי. קיבלנו שחקן התקפה מוכשר אבל שחקן הגנה בעייתי מאוד.
מאז שפרנקו החליט לשנות את הדרך בה אנחנו מתמודדים עם פיק אנד רול לטיפול הרבה יותר אגרסיבי, זלמנסון עושה עבודה הרבה יותר טובה בהגנה ובמקביל גם הרים את הרמה ההתקפית שלו.
יש לו קייס לא רע לישראלי הטוב בליגה עד כה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 28 דצמבר 2021, 13:52 הפתעת העונה מבחינתי.
אני קצת חששתי מההחתמה הזו ופתיחת העונה רק אישרה את מה שחשבתי. קיבלנו שחקן התקפה מוכשר אבל שחקן הגנה בעייתי מאוד.
מאז שפרנקו החליט לשנות את הדרך בה אנחנו מתמודדים עם פיק אנד רול לטיפול הרבה יותר אגרסיבי, זלמנסון עושה עבודה הרבה יותר טובה בהגנה ובמקביל גם הרים את הרמה ההתקפית שלו.
יש לו קייס לא רע לישראלי הטוב בליגה עד כה.
אם ייקח עוד כמה ריבאונדים, אז יהיה הישראלי הכי טוב. כרגע בגליל יש לו לפחות מתחרה רציני אחד (נמרוד לוי) ואולי יהיה עוד אחד בקצב ההתקדמות שצצשוילי עושה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אני חולה על הג'אמפשוט שלו :)
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

זלמנסון עולה עולה עולה
זלמנסון עולה עולה עולה
זלמנסון עולה עולה עולה
כל מכבי על ה...
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

החתמה אדירה!!! (ביחד עם גיל בני).
לדעתי הישראלי הכי טוב בליגה בעמדה שלו (אלא אם יש מתאזרחים שאני לא סגור עליהם).
בעיני עונה שלו ללא גבוה דומיננטי לידו היא בזבוז, הרי הוא מוכיח שהוא יכול להתמודד עם מרבית הגבוהים הזרים בליגה, מה יהיה כשיהיה זר חזק לידו והוא יעלה מהספסל ויצטרך להתמודד עם הגבוהים המשניים? הוא יכול להיות פשוט אקסטרה מטורפת מהספסל.
משפר את ההגנה, ביחד עם כל הקבוצה, ובמשחקים מסוימים כמו הדרבי הוא נהיה דומיננטי מאוד בצבע.
בקיצור להחתים אותו ואת בני לעוד ארבע שנים.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

שמתם לב מה בראון אמר עליו לפני המשחק?
שאלו אותו על זלמנסון והוא ענה משהו כמו שזלמנסון ״מתחת לרדאר״ של קבוצות גדולות ועכשיו עובד קשה כדי שיוכל לעבור לקבוצות כמו מכבי או קבוצה באירופה 🤷
משום מה רסקין לא תרגם את החלק על מכבי
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Vinb כתב: 29 דצמבר 2021, 10:02 שמתם לב מה בראון אמר עליו לפני המשחק?
שאלו אותו על זלמנסון והוא ענה משהו כמו שזלמנסון ״מתחת לרדאר״ של קבוצות גדולות ועכשיו עובד קשה כדי שיוכל לעבור לקבוצות כמו מכבי או קבוצה באירופה 🤷
משום מה רסקין לא תרגם את החלק על מכבי
נקווה שילך בדרכם של גינת ומדר. רק לא להתחבר לשחקן ושיעבור צד. :bang:
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

המשמעות של הביטוי "under the radar" היא מישהו שלא מקבל יותר מדי תשומת לב. כלומר, ג'ייקובן ניסה להגיד שזלמנסון מרגיש לא מספיק מוערך מה שגורם לו לעבוד יותר קשה.
רסקין בשידור תרגם את זה למשהו כמו "תחת זכוכית המגדלת" שזו בערך המשמעות ההפוכה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DFrenzy
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

הוקיץ' כתב: 29 דצמבר 2021, 15:11 המשמעות של הביטוי "under the radar" היא מישהו שלא מקבל יותר מדי תשומת לב. כלומר, ג'ייקובן ניסה להגיד שזלמנסון מרגיש לא מספיק מוערך מה שגורם לו לעבוד יותר קשה.
רסקין בשידור תרגם את זה למשהו כמו "תחת זכוכית המגדלת" שזו בערך המשמעות ההפוכה.
כן, בדיוק כך

ובנוסף, היה מצחיק שהוא הוסיף ספציפית את השם של מכבי
(מתעלם מכל היריבות וזה)
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

אני יודע שגינת וזלמנסון לא באותה עמדה אבל עדיין יש מקום להשוואה על המשבצת של גבוה ישראלי בכיר.
הסתכלתי קצת על המספרים של גינת בעונה האחרונה שלו בהפועל וזלמנסון שמשחק 9 דקות פחות פשוט לא נופל ממנו בכלום וגם עולה עליו.

תנו לזלמנסון את המעמד שהיה לגינת בתור אופציה ראשונה או שניה בהתקפה ואת כמות הדקות והיום לא היו מדברים עליו כunder the radar אלא כעל הישראלי הכי טוב בליגה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יהלום כתב: 30 דצמבר 2021, 10:44 אני יודע שגינת וזלמנסון לא באותה עמדה אבל עדיין יש מקום להשוואה על המשבצת של גבוה ישראלי בכיר.
הסתכלתי קצת על המספרים של גינת בעונה האחרונה שלו בהפועל וזלמנסון שמשחק 9 דקות פחות פשוט לא נופל ממנו בכלום וגם עולה עליו.

תנו לזלמנסון את המעמד שהיה לגינת בתור אופציה ראשונה או שניה בהתקפה ואת כמות הדקות והיום לא היו מדברים עליו כunder the radar אלא כעל הישראלי הכי טוב בליגה
אבל זה באמת תפקידים אחרים. זלמנסון צריך להיות זה שלוקח ריבאונד וגם חוסר הגנה שלו יותר קשה להחביא מאשר בתפקיד שגינת שיחק.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

כבר כמה שבועות עוברת לי בראש המחשבה שצבע שמשחקים בו גינת ב-4 וזלמנסון ב-5 זה מרגש ברמות (בהפועל, לא בנבחרת)!
שני שחקנים ישראלים שנותנים את התחת ויש להם מספיק שכל וכשרון כדי לבצע פעולות חיוביות ואיכותיות.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ולא יכולים לשמור ביחד על שום דבר... כל אחד מהם צריך מישהו שיחפה עליו בהגנה.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יובל כתב: 01 ינואר 2022, 21:36 ולא יכולים לשמור ביחד על שום דבר... כל אחד מהם צריך מישהו שיחפה עליו בהגנה.
תומר לא שיפר את ההגנה שלו בצרפת?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לא ראיתי אותו למעט כמה דקות (והמשחקים בנבחרת) אבל קשה לי להאמין.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

ועדיין שומרים יותר טוב מאשר רוב הזרים שמגיעים לעמדות האלה וגם ביחס לישראלים סטייל אליאספור, איידן, רותבארט וחבריהם.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני לא יודע מה יותר מצחיק, להגיד שהם שומרים יותר טוב מרוב הזרים בעמדות האלה או להשוות אותם לישראלים שרשמת (כנראה החלק על הזרים).
קודם כל, אין כמעט זר בליגה שלא שומר הרבה יותר טוב משני אלה. גינת וזלמנסון שומרים יותר טוב מטוקוטו ואוונס למשל? אני באמת לא יודע מאיפה אתה מביא את הדברים האלה.
ולא שההשוואה לישראלים אחרים רלוונטית בכלל, אבל להשוות דווקא לשחקנים כמו אליאספור, איידן, רותבארט זו בחירה, איך לומר, מוזרה. אליספור ואיידן היו שחקנים שוליים בליגת העל של לא יותר מכמה דקות למשחק, וגם רות'בארט למעט שתי עונות בערך היה שחקן מחליף של 10 דקות במשחק.
אפילו בנבחרת, שם האופציות מצומצמות הרבה יותר, אף מאמן כנראה לא ייתן להם לדרוך על המגרש ביחד, כי מדובר בציוות גרוע מאוד.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

מדובר בהשוואה לגיטימית לישראלים שנמצאים על העמדות שלהם. להשוואה נוספת קופרברג, בדיוק מקביל לזלמנסון - הגבוה הישראלי שעולה מהספסל בהפועל. מה לעשות שלא מצאו גבוה מספיק דומיננטי ואז עידן שחקן חמישייה.
למי אני אמור להשוות? יש גבוהים ישראלים אחרים בעמדה 5??
ובגלל זה רשמתי מרבית ולא כל הזרים. המון זרים שמגיעים לפה, בוודאי כאלה עם כשרון התקפי, לא בראש שלהם לשמור אף אחד ולא רק בעמדות הגבוהים.
אבל עזוב, אתה נכנס לקטנות ולא בפעם הראשונה.
אתה יכול למצוא ציוות ישראלי טוב מזה ב-4-5? אתה מעדיף את איתי שגב עליו? לגיטימי, אני ממש לא.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

בשורה התחתונה ולא נכנס לוויכוחים מיותרים, אם היו מודיעים בתחילת העונה שתומר גינת וזלמנסון חתומים בקבוצה הייתי ממש שמח.
שכל אחד ייקח את זה מפה לאן שהוא רוצה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יובל כתב: 02 ינואר 2022, 00:53 אני לא יודע מה יותר מצחיק, להגיד שהם שומרים יותר טוב מרוב הזרים בעמדות האלה או להשוות אותם לישראלים שרשמת (כנראה החלק על הזרים).
קודם כל, אין כמעט זר בליגה שלא שומר הרבה יותר טוב משני אלה. גינת וזלמנסון שומרים יותר טוב מטוקוטו ואוונס למשל? אני באמת לא יודע מאיפה אתה מביא את הדברים האלה.
ולא שההשוואה לישראלים אחרים רלוונטית בכלל, אבל להשוות דווקא לשחקנים כמו אליאספור, איידן, רותבארט זו בחירה, איך לומר, מוזרה. אליספור ואיידן היו שחקנים שוליים בליגת העל של לא יותר מכמה דקות למשחק, וגם רות'בארט למעט שתי עונות בערך היה שחקן מחליף של 10 דקות במשחק.
אפילו בנבחרת, שם האופציות מצומצמות הרבה יותר, אף מאמן כנראה לא ייתן להם לדרוך על המגרש ביחד, כי מדובר בציוות גרוע מאוד.
אז לא ראית את שני המשחקים האחרונים של הנבחרת. הם שיקחו ביחד לכמה דקות, ואלה היו דקות מאוד טובות שלנו ושל שניהם למען האמת. נכון שהם לא השומרים הכי טובים, אבל מבחינה התקפית השילוב של שניהם מעולה. שני גבוהים עם טאצ׳ טוב, קליעה ויכולת מסירה ברמה גבוהה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

עידן תרם לנו המון ונתן משחקים מצוינים שהביאו ניצחונות (יחד עם כולם כמובן).
משהו עובר עליו כבר תקופה לא קצרה, אולי זה פציעה שלא מגלים לנו עליה והוא לא עולה 100% אולי משהו מנטלי.
שורה תחתונה עכשיו הוא נזק מהלך, חייבים לעבוד איתו ולהחזיר אותו לעניינים כי אי אפשר בלעדיו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

היום אחרי ההחטאות בהתחלה והגגות שעשו לו,הוא פחד לזרוק גם כשהוא היה חופשי.
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

חלש
והגנתית כמו אויר
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אין בעיה עם תקופות רעות, זה קורה לשחקנים גדולים ממנו.
הקרדיט שהוא קיבל היום ברבע הרביעי על חשבון אוונס הוא שערוריה.
זה היה נזק מתמשך. כשאואנס חזר הוא כבר היה קר ועשה הרבה טעויות (אחרי מחצית ראשונה מעולה).
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

הגנתית אף פעם לא טוב אבל תקופה ארוכה שגם התקפית הוא מחריד
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ranjef כתב:אין בעיה עם תקופות רעות, זה קורה לשחקנים גדולים ממנו.
הקרדיט שהוא קיבל היום ברבע הרביעי על חשבון אוונס הוא שערוריה.
זה היה נזק מתמשך. כשאואנס חזר הוא כבר היה קר ועשה הרבה טעויות (אחרי מחצית ראשונה מעולה).
זו הנקודה שלדעתי הפסידה לנו את המשחק. אוונס באמת ניצל את הדקות שקיבל והיה טוב.

גם הכניס שחקן גרוע ממנו וגם קירר לנו אותו והוציא לו את המורל, הוא גרם לו להבין שמה שהוא לא יעשה הוא יהיה שני ל זלמנסון.
מסכן, הוא ורז אדם כואב לי עליהם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

זלמנסון זה שידור חוזר של הקרדיט למנקו רק בשנת 2022. לצערי הקיבעון הזה עולה לנו בהפסדים של משחקים
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaVinb
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

נתן משחק טוב היום
לא ידוע למה לא שיחק יותר דקות
שימשיך ויתקדם ויחזור לעצמו במהרה
צריכים אותך עידן
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הדבר החיובי היחיד היום שהוא חזר ליכולת הטובה שלו מלפני חודשיים בערך.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

משחק טוב שלו הבעיה שזה בערך השיא שלו מבחינת יכולת אי אפשר לבנות על התעלות יותר מזה

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

עליו הומצא המשפט יום אסל יום בסל

שליחת תגובה