סנטר להשכיר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Money כתב: 17 נובמבר 2021, 10:59
ארבעת המופלאים כתב: 17 נובמבר 2021, 05:20
Money כתב: 16 נובמבר 2021, 20:18 סגר בהפועל כבר לפני כמה ימים, דעתי עדיין חלוקה עליו. מצד אחד מבוגר וזה די בעייתי לשחקן שבנוי על האתלטיות. מצד שני, עצם הגיל שלו ושהוא שחקן די חכם הוא יכול לחפות על זה וגם בנוסף שחקן שיכול להישאר פה מעבר לעונה ולא לחפש הרפתקאות.
ציון החתמה-6.7
אפשר יותר פרטים על "סגר לפני כמה ימים"?

מה עם חתימה?
למה לא פורסם בשום מקום אחר?
לא היה טעם להודיע על מחליף של הרנדדס שעולה באותו ערב לשחק. אני בעד גם שלא יודיעו על זה עד יום ראשון. יש כמה עניינים טכניים שלא חתמו בגינם.
אולי אדוני יועיל בטובו להחשף? או לפחות לומר לנו מהיכן כל המידע?
לפי סגנון הדיבור אתה צריך להיות מישהו בהנהלה/צוות מקצועי, או מקורב מאוד לזה.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

או שלא ואז אתה יכול לקחת את כל מה שהוא אומר בעירבון מוגבל מאוד.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

למרות מה שכתבו החברים פה בשרשור, לגבי כך שאוונס לא השחקן הכי מתאים כרגעמבחינת היכולות שלו כסנטר - אני חושב שעל הנייר הוא עדיין אמור להיות שדרוג מסוים, בהשוואה אל הרננדז.
כלומר שיש פה חיזוק, אבל לא החיזוק האופטימלי.
השאלה היא האם זה מה שיוציא את הקבוצה מהבוץ, או שהבעיות העמוקות יותר עדיין יישארו והפתרון להן טמון בשינויים אחרים (בראון / מאמן / הנהלה). אין לי שמץ. נראה מה יהיה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 17 נובמבר 2021, 16:51 למרות מה שכתבו החברים פה בשרשור, לגבי כך שאוונס לא השחקן הכי מתאים כרגעמבחינת היכולות שלו כסנטר - אני חושב שעל הנייר הוא עדיין אמור להיות שדרוג מסוים, בהשוואה אל הרננדז.

השאלה היא האם זה מה שיוציא את הקבוצה מהבוץ, או שהבעיות העמוקות יותר עדיין יישארו והפתרון להן טמון בשינויים אחרים (בראון / מאמן / הנהלה). אין לי שמץ. נראה מה יהיה.
הבעיה הכי גדולה שזו כנראה לא חכמה למצוא שדרוג להרננדז, החלק הראשון במשפט האחרון שלך זה החלק המרכזי.
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יהלום14אדום כתב: 17 נובמבר 2021, 17:14
קפטן ג'ק כתב: 17 נובמבר 2021, 16:51 למרות מה שכתבו החברים פה בשרשור, לגבי כך שאוונס לא השחקן הכי מתאים כרגעמבחינת היכולות שלו כסנטר - אני חושב שעל הנייר הוא עדיין אמור להיות שדרוג מסוים, בהשוואה אל הרננדז.

הבעיה הכי גדולה שזו כנראה לא חכמה למצוא שדרוג להרננדז, החלק הראשון במשפט האחרון שלך זה החלק המרכזי.
אני חושב שהרננדז יותר טוב ממה שעושים ממנו ושבליגה שלנו הוא יכל להיות פקטור משמעותי לפחות בהתקפה. אבל.. בשביל זה צריך מאמן שמתאים את עצמו ואת שיטת המשחק ליכולות של השחקן
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

יש שלוש בעיות מקצועיות:
1. המרכזית והחשובה ביותר, הקבוצה לא מאומנת
2. בשבוע האחרון הבנתי שאין בכלל רכז בקבוצה. להשתמש בבראון כרכז זו טעות ענקית, היא קלעי אדיר אבל לא רכז. הייתי מביא רכז במקום יאנג.
3. סנטר לא מספיק דומיננטי הגנה והתקפה.
פתרון של כל בעיה תבורך!
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 17 נובמבר 2021, 16:48 או שלא ואז אתה יכול לקחת את כל מה שהוא אומר בעירבון מוגבל מאוד.
כשבן אדם כותב בעילום שם דברים בביטחון כ"כ גבוהה אפשר לחשוב שהוא לקח חלק בהחלטות.
אני לוקח את זה מתחת לערבון מוגבל.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

כמה דברים:

1. בראון לא רכז? הוא מיליון אחוז רכז וזה מה שהוא שיחק לאורך כל הקריירה. להחליף את יאנג ברכז זה אחד המהלכים ההזויים שאנחנו יכולים לעשות.

2. הרננדז בעיני לגמרי אנדרייטד. הוא לא מתאים בכלל למה שאנחנו צריכים ופרנקו לא מחזיק ממנו אז הוא נראה הרבה יותר גרוע ממה שהוא באמת. בתכלס מדובר בשחקן מאוד מוכשר ואפשר לראות את זה במספרים שלו.
אגב, כשהוא משקיע ורוצה יש לו גם אימפקט הגנתי לא רע.

3. ראיתי משחק של אוונס העונה ביוון. הוא נראה די דומה לשחקן שאני זוכר, אבל קשה לדעת מהמשחק הבודד הזה עד כמה הוא איבד מהאתלטיות שלו.
מבחינה הגנתית הוא היה מצוין במשחק הזה. זריז, חכם, משקיע. לדעתי הוא יכול להשפיע על הקבוצה בצורה מאוד חיובית מהבחינה הזו. ריבאונדר וחוסם גדול הוא מעולם לא היה (למרות שספציפית את המשחק שראיתי הוא סיים עם 9 ריבאונדים ו-2 חסימות), אבל כמו שיובל ציין, זה משהו שאפשר להסתדר איתו כשיאנג וטוקוטו לוקחים בממוצע למעלה מ-15 ריבאונדים למשחק.
הפוסט קיבל 3 לייקיםbenyFrenzyסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 17 נובמבר 2021, 17:27 יש שלוש בעיות מקצועיות:
2. בשבוע האחרון הבנתי שאין בכלל רכז בקבוצה. להשתמש בבראון כרכז זו טעות ענקית, היא קלעי אדיר אבל לא רכז. הייתי מביא רכז במקום יאנג.
פתרון של כל בעיה תבורך!
1. בראון הוא הכי רכז שהיה לנו מזה הרבה שנים.
2. להחליף את יאנג יהיה טעות קשה, הוא רחוק משיאו כי עוד לא התאושש מהפציעה והוא עדיין שחקן טוב יותר מרוב ההימורים שאפשר לקחת בשלב זה של העונה.
3. חוסר התפקוד של הרננדז קשור לדבר הכי נכון שכתבת - הקבוצה לא מאומנת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךDe Niro
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

Pumba כתב:
מילפורד כתב: 17 נובמבר 2021, 16:48 או שלא ואז אתה יכול לקחת את כל מה שהוא אומר בעירבון מוגבל מאוד.
כשבן אדם כותב בעילום שם דברים בביטחון כ"כ גבוהה אפשר לחשוב שהוא לקח חלק בהחלטות.
אני לוקח את זה מתחת לערבון מוגבל.
הוא כבר כתב בעבר שיש לו קשר מאוד קרוב למישהו בהנהלה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

ושנייה אחר כך כתב שאנחנו במשא ומתן עם טאליב זאנה
הפוסט קיבל לייק אחדPumba
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Pumba כתב: 17 נובמבר 2021, 16:41
ארבעת המופלאים כתב: 17 נובמבר 2021, 05:20

אפשר יותר פרטים על "סגר לפני כמה ימים"?

מה עם חתימה?
למה לא פורסם בשום מקום אחר?
לא היה טעם להודיע על מחליף של הרנדדס שעולה באותו ערב לשחק. אני בעד גם שלא יודיעו על זה עד יום ראשון. יש כמה עניינים טכניים שלא חתמו בגינם.
קודם כל, מרגש לראות כמה אנשים אכפתיים ומטורפים לכל פיסת מידע על הפועל. זאת גם הסיבה היחידה שאני כותב פה את מה שאני יודע, כי אני הייתי רוצה שאם לא אני אז מישהו אחר היה נותן לנו את המלפפון/מידע שאנחנו כל כך רוצים לדעת. אני כותב פה(פורום הסל) אך ורק מהידיעה הדי מבאסת שאין פה הרבה אוהדים ומי שנמצא פה הוא אכפתי/עכבר כדורסל. אני מקבל את המידע ממישהו מההנהלה שהוא די אמר לי את כל מה שהולך לקרות הקיץ, כולל משא ומתן עם זאנה(שאני ראיתי במו עיניי שמדברים איתו) אני לא חושב שיש סיבה ש״אחשף״ או משהו בסגנון כי אני לא הזמר במסיכה וחלק מהקסם של הפורום הוא גם עילום השם. אין לי שום כוונה לעורר מהומות או רגשות יתר ואם זה פוגע איכשהו במישהו אני מיד אפסיק. טובת הפועל היא החשובה באמת, שחלק מטובת הפועל זה גם לתת לאוהדים מידע לפי דעתי.
אוהב ומעריך כל אחד שהגיב ורצה לדעת. גם אם עשה זאת קצת בזלזול.
הפוסט קיבל 6 לייקיםסומךNatecovid bryantארבעת המופלאיםFrenzyDe Niro
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Frenzy כתב: 17 נובמבר 2021, 21:19
הלך המומנטום כתב: 17 נובמבר 2021, 17:27 יש שלוש בעיות מקצועיות:
פתרון של כל בעיה תבורך!
1. בראון הוא הכי רכז שהיה לנו מזה הרבה שנים.
2. להחליף את יאנג יהיה טעות קשה, הוא רחוק משיאו כי עוד לא התאושש מהפציעה והוא עדיין שחקן טוב יותר מרוב ההימורים שאפשר לקחת בשלב זה של העונה.
3. חוסר התפקוד של הרננדז קשור לדבר הכי נכון שכתבת - הקבוצה לא מאומנת.
1. בראון שחקן טוב, לא רכז טוב. הוא לא שומר על גארדים, לא מריץ תרגילי מלבד פיק אנד רולים. הוא שוטינג גארד מדהים, שהפתיע אותי במשחקים האחרונים.
2. אין לי משהו נגד יאנג, אני פשוט חושב שצריך רכז והוא זה השחקן היחיד שניתן להחליף בתמורה לרכז.
3. להחליף מאמן ודחוף. אבל גם כסנטר, אין להרננדז אופי של להילחם בצבע, להתאבד על ריבאונדים ויכולת הסיום שלו בצבע מזעזעת.
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

Money כתב: 17 נובמבר 2021, 23:30

קודם כל, מרגש לראות כמה אנשים אכפתיים ומטורפים לכל פיסת מידע על הפועל. זאת גם הסיבה היחידה שאני כותב פה את מה שאני יודע, כי אני הייתי רוצה שאם לא אני אז מישהו אחר היה נותן לנו את המלפפון/מידע שאנחנו כל כך רוצים לדעת. אני כותב פה(פורום הסל) אך ורק מהידיעה הדי מבאסת שאין פה הרבה אוהדים ומי שנמצא פה הוא אכפתי/עכבר כדורסל. אני מקבל את המידע ממישהו מההנהלה שהוא די אמר לי את כל מה שהולך לקרות הקיץ, כולל משא ומתן עם זאנה(שאני ראיתי במו עיניי שמדברים איתו) אני לא חושב שיש סיבה ש״אחשף״ או משהו בסגנון כי אני לא הזמר במסיכה וחלק מהקסם של הפורום הוא גם עילום השם. אין לי שום כוונה לעורר מהומות או רגשות יתר ואם זה פוגע איכשהו במישהו אני מיד אפסיק. טובת הפועל היא החשובה באמת, שחלק מטובת הפועל זה גם לתת לאוהדים מידע לפי דעתי.
לב ארי של הכדורסל?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

להחליף את יאנג ברכז זה באמת רעיון מעולה אם רוצים להפוך לקבוצה החלשה בליגה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

שחקן בלי אימפקט הגנתי, לא עוזר בהובלת כדור, התקפית הוא טוב העונה (ציפיתי ליותר) ולדעתי יש לו פוטנציאל להיות ענק בקבוצות מאומנות.
הבעיה שאנחנו עם 4 זרים בעמדות 2, 3-2, 3-4, 5.
אין אף רכז רציני בקבוצה (בר לא רכז, נשארנו עם בני), אין לנו יתרון בצבע מול אף קבוצה ואת כובד המשקל שמנו על העמדה הכי פחות קריטית. אחלה בניית סגל בגדול.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 18 נובמבר 2021, 09:47 שחקן בלי אימפקט הגנתי, לא עוזר בהובלת כדור, התקפית הוא טוב העונה (ציפיתי ליותר) ולדעתי יש לו פוטנציאל להיות ענק בקבוצות מאומנות.
אין אף רכז רציני בקבוצה (בר לא רכז, נשארנו עם בני), אין לנו יתרון בצבע מול אף קבוצה ואת כובד המשקל שמנו על העמדה הכי פחות קריטית. אחלה בניית סגל בגדול.
תסתכל שוב על הדקות האחרונות מול חולון ותגיד אם אין לו אימפקט הגנתי. הוא חזק, הוא לוקח ריבאונד והוא מקשה מאוד על שחקנים שלא מהירים מדי בשבילו (לא תמיד, אבל יש לו את היכולת הזו).
ושוב, בראון הוא רכז מאוד רציני, הכי רכז שהיה פה הרבה מאוד זמן
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא עוזר בהובלת כדור? על מה אתה מדבר?
ולגבי "אין יתרון בצבע", אנחנו מקום 2 בליגה בריבאונדים כמעט בשוויון עם ב"ש במקום הראשון, וביתרון די גדול על שאר הקבוצות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני מקוה לפחות שכל מה שאתה כותב פה זה אחרי שהגורם שנותן לך את הפרטים האלה נתן לך גם את בירכת הדרך לפרסם את המידע הזה, אחרת , להגיד שזה מתוך איזה "טובת הפועל" נשמע לי מוזר.
רק במקרה הנדון , נגיד שכל מה שאתה אומר נכון , למה זה צריך לצאת החוצה כשאנחנו עוד צריכים את הרנדדז למשחק הקרוב לפחות?
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מילפורד כתב: 18 נובמבר 2021, 10:20

אני מקוה לפחות שכל מה שאתה כותב פה זה אחרי שהגורם שנותן לך את הפרטים האלה נתן לך גם את בירכת הדרך לפרסם את המידע הזה, אחרת , להגיד שזה מתוך איזה "טובת הפועל" נשמע לי מוזר.
רק במקרה הנדון , נגיד שכל מה שאתה אומר נכון , למה זה צריך לצאת החוצה כשאנחנו עוד צריכים את הרנדדז למשחק הקרוב לפחות?
לא ידעתי שהרננדז קורא בפורום.
ואם הוא קורא אז הוא יודע שמהיום הראשון רוצים להחליף אותו. שוב אמרתי, אם זה פוגע בך בצורה מסוימת אני אפסיק, זאת לא כוונתי.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אם אני לא טועה דובר על כך שהרננדז על חוזה זמני מלכתחילה, ובמצב כזה אין לשחקן ספק שהוא מועמד להיחתך בכל רגע פחות או יותר
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדMoney
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נראה לי שפספסת את כוונתי , מה שאמרתי זה שאני מקוה שאתה כותב פה את הדברים כשהבן אדם שנותן לך את המידע מודע לזה שאתה כותב אותם כאן , אולי יגרום לו לחשוב עוד פעם פעמיים לפני שייתן לך מידע כזה בעתיד.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מילפורד כתב: 18 נובמבר 2021, 12:30 נראה לי שפספסת את כוונתי , מה שאמרתי זה שאני מקוה שאתה כותב פה את הדברים כשהבן אדם שנותן לך את המידע מודע לזה שאתה כותב אותם כאן , אולי יגרום לו לחשוב עוד פעם פעמיים לפני שייתן לך מידע כזה בעתיד.
יודע.
ושוב אני אומר אם הייתה פה קהילה יותר גדולה וזה היה יכול לפגוע איכשהו בהפועל אז לא הייתי מפרסם.
וגם כן ״מפרסם״ אפשר לחשוב, כל בר דעת היה חושב על זה שרוצים להיפטר מהזר הכי חלש שלך.
אם לא הורדתי ממך את החשדות שאני רועי גלדסטון אתה מוזמן לשאול עוד שאלות בצורה מכובדת ומנומסת. אשמח לענות לך.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Money כתב: 18 נובמבר 2021, 12:40
מילפורד כתב: 18 נובמבר 2021, 12:30 נראה לי שפספסת את כוונתי , מה שאמרתי זה שאני מקוה שאתה כותב פה את הדברים כשהבן אדם שנותן לך את המידע מודע לזה שאתה כותב אותם כאן , אולי יגרום לו לחשוב עוד פעם פעמיים לפני שייתן לך מידע כזה בעתיד.
יודע.
ושוב אני אומר אם הייתה פה קהילה יותר גדולה וזה היה יכול לפגוע איכשהו בהפועל אז לא הייתי מפרסם.
וגם כן ״מפרסם״ אפשר לחשוב, כל בר דעת היה חושב על זה שרוצים להיפטר מהזר הכי חלש שלך.
אם לא הורדתי ממך את החשדות שאני רועי גלדסטון אתה מוזמן לשאול עוד שאלות בצורה מכובדת ומנומסת. אשמח לענות לך.
יש לי ניחוש חזק שהשם הפרטי שלך הוא ע.
אני בכיוון?
טוויטר זה השדים החדש
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Pumba כתב: 18 נובמבר 2021, 12:55
Money כתב: 18 נובמבר 2021, 12:40
יודע.
יש לי ניחוש חזק שהשם הפרטי שלך הוא ע.
אני בכיוון?
חחח שלילי.
אבל אנחנו סוטים מהנושא שהוא מציאת סנטר ראוי להפועל.
אולי נפתח בקנסו את המשתמש במסיכה וזהו
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

Frenzy כתב: 18 נובמבר 2021, 10:00
הלך המומנטום כתב: 18 נובמבר 2021, 09:47 שחקן בלי אימפקט הגנתי, לא עוזר בהובלת כדור, התקפית הוא טוב העונה (ציפיתי ליותר) ולדעתי יש לו פוטנציאל להיות ענק בקבוצות מאומנות.
תסתכל שוב על הדקות האחרונות מול חולון ותגיד אם אין לו אימפקט הגנתי. הוא חזק, הוא לוקח ריבאונד והוא מקשה מאוד על שחקנים שלא מהירים מדי בשבילו (לא תמיד, אבל יש לו את היכולת הזו).
ושוב, בראון הוא רכז מאוד רציני, הכי רכז שהיה פה הרבה מאוד זמן
מציע לך להסתכל בסל האחרון של גליל מולנו, תגיד לי אם ככה שומרים על רכז בהתקפה האחרונה כשאנחנו מובילים בנקודה.. אני חוזר על עצמי כמו תקליט שבור: אין אף שחקן ששומר גארדים מלבד גיל בני וקצת אמסלם ואדם, לא נעים אבל זה המצב.
בעיני בראון שחקן מעולה ואני מודה שטעיתי לגביו בתחילת העונה, חשבתי שהוא חומר גלם טוב שלא נמצא בכיוון וטעיתי, אבל להגיד שהוא יותר רכז מים מדר, פול סטול ואפילו סק הנרי וטיי מקי? ממש לא מסכים איתך. הוא קלעי מדהים, לא רכז.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מה.
מה הקשר בין איך שהוא שומר לאיזו עמדה הוא.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

עד כמה לדעתכם החלפת סנטר, בהנחה שלא יהיו פציעות בהמשך תשנה את הקבוצה ?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

תלוי. אם לדוגמה היינו מחתימים את טייריק הייתי אומר שהאפקט יכול להיות עצום. אוונס? יכול לעשות אימפקט גדול, אבל תלוי מאוד בכמה אתלטיות נשארה לו.
כמובן שאנחנו תלויים בפקטורים נוספים כמו היכולת של ג'ייקובן להמשיך את המגמה משני המשחקים האחרונים, ואולי אפילו חשוב מכך, שג'יימס יאנג יכנס לכושר.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ADOM כתב: 18 נובמבר 2021, 17:45 עד כמה לדעתכם החלפת סנטר, בהנחה שלא יהיו פציעות בהמשך תשנה את הקבוצה ?
במקרה הטוב - תשפר מאוד את המצב, נפסיד רק חלק מהמשחקים נגד קבוצות גרועות מאיתנו כי פרנקו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

יובל כתב: 18 נובמבר 2021, 17:22 מה.
יש פה שתי טענות:
1. אין לנו רכז
2. אמר שהוא שומר טוב, אז תסתכל איך הוא שומר. ומעבר לזה אין לנו אפשרות לשמור על רכזי היריבה. וכן יש קשר, כי ברגע שהטענה היא שהוא זה שאמור לעזור בהובלת הכדור, טענה שאני ממש לא מסכים איתה, אני מצפה ממנו שיהיה זה שגם ישמור גארדים. כשהוא עוזר בהובלת כדור בעמדה 2 אני לא ממפה משלודברנד בעמדה 4, מזלמנסון ובמשחקים האחרונים מטוקוטו כופה החילופים לשמור גארדים.

בכלל מכל מה שאני קורא פה יש לנו רכז מהטובים שידע המועדון, אנחנו מאוד דומיננטיים בצבע אז איך למען השם אנחנו במאזן כלכך גרוע?
התשובה שלי: בראון לא רכז טוב, ריבאונדים זה לא מדד מוחלט לשליטה בצבע ואילולא יום הקליעות המזעזע של חולון היינו עכשיו במאזן 1-5 ומדברים אחרת לגמרי.

יש לנו קבוצה לא טובה, לא מאוזנת, לא מאומנת ואם אתם חושבים אחרת זה בסדר גמור אבל אז זה אומר שאנחנו כנראה רואים את הדברים אחרת לחלוטין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הלך המומנטום כתב: 19 נובמבר 2021, 00:03
יש פה שתי טענות:
1. אין לנו רכז
2. אמר שהוא שומר טוב, אז תסתכל איך הוא שומר. ומעבר לזה אין לנו אפשרות לשמור על רכזי היריבה. וכן יש קשר, כי ברגע שהטענה היא שהוא זה שאמור לעזור בהובלת הכדור, טענה שאני ממש לא מסכים איתה, אני מצפה ממנו שיהיה זה שגם ישמור גארדים. כשהוא עוזר בהובלת כדור בעמדה 2 אני לא ממפה משלודברנד בעמדה 4, מזלמנסון ובמשחקים האחרונים מטוקוטו כופה החילופים לשמור גארדים.

בכלל מכל מה שאני קורא פה יש לנו רכז מהטובים שידע המועדון, אנחנו מאוד דומיננטיים בצבע אז איך למען השם אנחנו במאזן כלכך גרוע?
התשובה שלי: בראון לא רכז טוב, ריבאונדים זה לא מדד מוחלט לשליטה בצבע ואילולא יום הקליעות המזעזע של חולון היינו עכשיו במאזן 1-5 ומדברים אחרת לגמרי.

יש לנו קבוצה לא טובה, לא מאוזנת, לא מאומנת ואם אתם חושבים אחרת זה בסדר גמור אבל אז זה אומר שאנחנו כנראה רואים את הדברים אחרת לחלוטין.
אנחנו במצב הזה בעיקר בגלל ההגנה הגרועה שלנו וגם בגלל שהקבוצה לא מאומנת. גייקובן הכי רכז שיש
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יש פה שתי טענות:
1. אין לנו רכז

אני לא ראיתי מישהו פה שטען שבראון הוא מהרכזים הטובים שידע המועדון וגם אני לא טענתי שריבאונדים=שליטה בצבע (אם כי זה בהחלט פרמטר מאוד מאוד חשוב). יותר מכך, גם אם בראון היה סטיב נאש והיה לנו יתרון בצבע זה עדיין לא מבטיח קבוצה טובה.
לגבי יום הקליעה הגרוע של חולון, באותה מידה אפשר לטעון שאלמלא טעויות מחרידות של פרנקו שגרמו לנו לאבד משחקים שכבר היו אצלנו בכיס, אנחנו עכשיו במאזן 4-2 חיובי.
בשורה התחתונה פתחנו את העונה כששני שחקני ההתקפה הבולטים שלנו בכושר לא טוב, אנחנו לא שומרים בכלל ורמת המאמץ והמוטיבציה שואפת לאפס. בשני המשחקים האחרונים (או יותר נכון, משחק וחצי אחרונים) בראון במגמת שיפור משמעותית, יש מחויבות הרבה יותר רצינית וגם הפתרונות ההגנתיים יותר נכונים. אם יגיע סנטר שיתן לנו אימפקט הגנתי משמעותי, רמת המחויבות תמשיך ככה ויאנג יכנס לכושר, אנחנו יכולים להיות קבוצה בהחלט טובה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אין לי הרבה מה להוסיף אנחנו כנראה לא רואים את הדברים באותה הצורה.
אנחנו ההגנה השביעית בטיבה בליגה וההתקפה השביעית בטיבה בליגה, מבחינת ממוצעים, בפן היבש, שגם זה לא אומר הרבה בשישה משחקים כי יכולות להיות סטיות תקן גדולות. אבל להגיד שזה בגלל ההגנה או ההתקפה בלבד זה לא משקף.
התקפית: ב-4/6 משחקים קלענו מתחת ל-80.
הגנתית: ב-3/6 משחקים ספגנו מעל 90.
המספרים לכשעצמם לא טובים.

כשמסתכלים מעבר למספרים אני רואה את מה שאני רואה ולא אחזור על זה פה יותר כי זה לא באמת יעזור שאגיד את זה בפעם ה-20.

מקווה לשינויים בקבוצה ואם זה יצליח ככה אז מדהים!!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 נובמבר 2021, 00:26
יש פה שתי טענות:
1. אין לנו רכז

אני לא ראיתי מישהו פה שטען שבראון הוא מהרכזים הטובים שידע המועדון וגם אני לא טענתי שריבאונדים=שליטה בצבע (אם כי זה בהחלט פרמטר מאוד מאוד חשוב). יותר מכך, גם אם בראון היה סטיב נאש והיה לנו יתרון בצבע זה עדיין לא מבטיח קבוצה טובה.
לגבי יום הקליעה הגרוע של חולון, באותה מידה אפשר לטעון שאלמלא טעויות מחרידות של פרנקו שגרמו לנו לאבד משחקים שכבר היו אצלנו בכיס, אנחנו עכשיו במאזן 4-2 חיובי.
בשורה התחתונה פתחנו את העונה כששני שחקני ההתקפה הבולטים שלנו בכושר לא טוב, אנחנו לא שומרים בכלל ורמת המאמץ והמוטיבציה שואפת לאפס. בשני המשחקים האחרונים (או יותר נכון, משחק וחצי אחרונים) בראון במגמת שיפור משמעותית, יש מחויבות הרבה יותר רצינית וגם הפתרונות ההגנתיים יותר נכונים. אם יגיע סנטר שיתן לנו אימפקט הגנתי משמעותי, רמת המחויבות תמשיך ככה ויאנג יכנס לכושר, אנחנו יכולים להיות קבוצה בהחלט טובה.
היה פה מישהו שכתב: בראון הרכז הכי טוב שהיה פה בשנים האחרונות. טעות שלי במינוח אבל עדיין המסר שלו ברור.
מחויבות זה אחלה, שוב זה לא פתרון מקצועי. ובוא נראה איך פרנקו מכין את הקבוצה לאילת, לא לקבוצה גדולה.
יש הבדל ענק בין טעויות של מאמן לבין יום קליעה רע ואתה מבין לגמרי למה. יום קליעה רע זו נפילה סטטיטית, קבלת החלטות גרועה של מאמן לאורך כל כך הרבה משחקים זו הסטטיסטיקה עצמה.
הרי גם מול גליל, מול נס ציונה ומול הפועל חיפה פתחנו פער גבוה כבר מההתחלה. מה שהחזיר אותנו למשחקים מול גליל ונס ציונה הייתה מחויבות וזה מחזיר אותי לנקודה הראשונה - מחויבות זה הכרח ממי שמתפרנס מהמקצוע הזה - זו לא שיטה עם כל הכבוד.
מקווה שבראון ייכנס לעניינים.
אולי אתם רואים אור בקצה המנהרה, אני לצערי רואה שכונה במגרש, כדורסל לא קבוצתי, הורכב סגל שלא יודע לעשות הגנה, ויש בעיה בהובלת הכדור.
מקווה להודות בכל דבר שטעיתי בסוף העונה, בינתיים זה ממש לא זה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רק לציין שלא אמרתי שבראון הרכז הכי טוב, אלא הכי רכז. אולי גם בזה לא דייקתי כי כמו שציינת היו עוד כמה רכזים "טבעיים", אבל בכל מקרה מה שטענתי הוא שבראון הוא אחד מאלה. היו לנו לא מעט תקופות שמי ששיחק רכז לא היה רכז וזה השפיע מאוד על ההתקפה. בראון יודע את התפקיד, הוא טוב בלנהל את המשחק, להפעיל שחקנים, להריץ תרגילים ולחלק אסיסטים. ברור שיש לו חסרונות, אבל זה שהוא לא שומר טוב לא הופך אותו לפחות רכז.
לגבי ההגנה אמרתי שליאנג יש אימפקט הגנתי טוב חלק מהזמן, לא אמרתי שהוא שומר טוב, בטח לא כל הזמן. בציוותים נכונים הוא מאוד עוזר לקבוצה בהגנה (בניגוד לשחקנים אחרים שלא יכולים לשמור באף ציוות)
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אקח אותך שנה אחורה, הוא יותר רכז מסטול ומדר?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הלך המומנטום כתב: 19 נובמבר 2021, 08:28 אקח אותך שנה אחורה, הוא יותר רכז מסטול ומדר?
ממדר בטוח, רק הנסיון שלו מבטיח את זה. מסטול בשיאו לא, אבל איך שהוא היה אצלנו ברוב המשחקים כן.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

הסנטר/פורוורד הקנדי (2.08) סמיסולה שיטו - Simisola Shittu - חתם בנס ציונה.
בוגר (שנה) מכללת ונדרבילט ושיחק בשנתיים האחרונות בג'י-ליג עם ממוצעים של 14.5 נק'ו-10 ריבאונד.
הפועל גם דיברו איתו כבר לפני חודש (אבל בלי עבר בליגה לא עובר את פרנקו).
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מה הסיכוי שהוא יגרום לנו להצטער על עוד החלטה של פרנקו?
השאלה שלי היא כמה זמן יקח להחתים שחקן שכבר סגור אצלנו לפי הפרסומים ואנשים כאן וכמה זמן לפני המשחק הבא הוא ינחת פה.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

שליחת תגובה