סנטר להשכיר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Vinb כתב:מתחיל להלחיץ קצת כל האין סנטר הזה
לגמרי!
במיוחד כשיש תחושה שחוץ מזה יש פוטנציאל לקבוצה טובה ממש
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

יש סיכוי שטילמן יחזור?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Nati כתב:יש סיכוי שטילמן יחזור?
למרות שאני מחזיק ממנו מאוד כסקורר וריבאונדר מדהים לליגה שלנו, אנחנו כרגע חייבים מישהו עם יכולות הגנתיות בגלל שכל הגבוהים שלנו (וגם רוב הגארדים) הם חורים הגנתיים.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

טילמן אולי לא איזה כוכב הגנתי, בטח לא בהשוואה לכמה שהוא כוכב התקפי, אבל הוא גם לא איזה חור בלתי נסבל בהגנה.
אם אנחנו מקבלים אותו בחזרה, אני אהיה סה״כ די מרוצה.
הוא בכלל פנוי?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

טילמן שומר לא טוב, אולי לא קטסטרופה הגנתית כמו יונתן מור, אבל שומר לא טוב.
בכל אופן, בעיני זה פחות עניין של מסה קריטית של שומרים טובים ויותר העובדה שהסנטר שלנו יצטרך לחפות על הרבה שומרים פחות טובים בקבוצה (קצת כמו שניבו עשה עבור אילת בעונה שעברה). זה אומר שהיכולת שלו לעזור בהגנה ולהוות איום חסימה תהיה קריטית עבורנו.
גם ככה לדעתי טוקוטו יצטרך לשמור הרבה על גארדים בגלל שבראון וטימור שחקני הגנה לא טובים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא אומר שאני לא מסכים איתך.
רק אומר שאם טילמן יהיה הזר הרביעי שלנו , אני אהיה סה"כ מרוצה.

איך נאמר פה לא מעט בימים עברו , שחקן טוב (ואין ספק שטילמן הוא אחד כזה) עדיף על איזה פלופ שהובא רק בגלל שהוא יותר "מתאים".
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

Vinb כתב: 31 אוגוסט 2021, 20:59 מתחיל להלחיץ קצת כל האין סנטר הזה
במיוחד כשיש את כל העניין של הבידוד, בדיקות רפואיות, לערוך כמה אימונים לפני נס ציונה.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Vinb כתב:מתחיל להלחיץ קצת כל האין סנטר הזה
ההרגשה היא שטייריק היה די סגור והפועל הופתעה כשהבריז לאיטליה ולא בטוח שהיתה תכנית מגירה ואם כן, שהמועמד השני לא חתם גם הוא בקבוצה אחרת. אנחנו חודש בלבד לפני פתיחת העונה והסנטר צריך עוד לחתום, בדיקות רפואיות, בידוד ובין כל החגים גם להתאמן עם הקבוצה כדי להיכנס לכושר ולהכיר את המערכת, השחקנים והמאמן.
זה לוקח זמן. וכבר עומד להיגמר לנו הזמן.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

כאמור זה לא רק עניין של זמן, אלא גם של שחקנים טובים שהולכים ואוזלים.
אולי יש כאן עניין של ציפייה לשחקנים שיחתכו מקבוצות NBA? אין לי מושג, בטח יובל ידע להגיד.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אף פעם לא הבנתי את הלחץ מזה שהסגל נסגר מאוחר. המשמעות של זה בעיניי היא שולית. בסופו של דבר הפרמטר של איכות השחקן מגמדת את החשיבות של כל הדברים האחרים, אני מעדיף להחתים שחקן ברמה 7.5 שבוע לפני פתיחת העונה מאשר שחקן ברמה 7 עכשיו. וגם ככה אם מחתימים שחקן לא מספיק טוב אז צריך להחליף אותו תוך כדי העונה, שזו סיטואציה הרבה יותר בעייתית מאשר החתמה של זר רביעי שבועיים אחרי פתיחת האימונים ושלושה שבועות לפני תחילת העונה.

גם מבחינת הזמנים, אנחנו רחוקים חודש ושבוע מתחילת העונה שזה המון זמן. בעבר החתמנו שחקנים יומיים לפני תחילת העונה (לא רק בימי אדלשטיין, גם פרנקו הביא את מקניל יומיים לפני המחזור הראשון) ולא הייתה לזה משמעות גדולה. ולראייה, ירושלים עד תחילת השבוע שעבר היו רק עם זר אחד ועדיין חסר להם זר (למרות שיש להם משחקים קריטיים בליגת האלופות שמתחילה עוד לפני הליגה), ראשל"צ עם שלושה זרים (את הזר השלישי החתימו רק לפני כמה ימים), הפועל חיפה גם כן רק עם שלושה זרים למרות שיש להם כבר משחקי מוקדמות באירופה בסוף החודש (לא שיש להם סיכוי לעבור, אבל בכל זאת), וגם גליל עליון עם שלושה זרים.

העניין היחיד הוא ההיצע שמן הסתם דליל הרבה יותר בשלב הזה. מצד שני גם הביקוש קטן הרבה יותר אז זה לא שהמחירים יותר גבוהים מאשר לפני חודש (להבדיל מאשר באמצע העונה למשל). הבעיה היא שאם ההיצע קטן אז גם אם הביקוש קטן לא בטוח שיש בשוק שחקן בדיוק בסוג שאנחנו צריכים (ואנחנו צריכים סוג שחקן מאוד ספציפי - כזה עם נוכחות הגנתית, כי בלי זה אני לא רואה איך אנחנו נהיה מסוגלים לשמור) וברמת השכר המתאימה.
נערך לאחרונה על ידי יובל ב 02 ספטמבר 2021, 02:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום אש
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

כמו שכתבתי, הבעיה היא בעיקר בהיצע השחקנים הדליל, במיוחד כשמדובר בסוג שחקן שכל אירופה מחפשת.
לצערי לא רק שהרבה שחקנים מתאימים כבר חתומים במקומות אחרים, כמה מהם גם חתמו בקבוצות אחרות בארץ.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

האם יש שמות רלוונטיים שעל סף להיחתך מהNBA?
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

ארון ביינס חופשי. גם רנדולף מוריס פנוי, אלא אם ייכנס לכלא. הפייסרס חתכו את Amida Brimah

נערך לאחרונה על ידי פישונט ב 02 ספטמבר 2021, 09:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ביינס נפצע באולימפיאדה וכנראה גמר את העונה לפני שהתחילה, בגלל זה הוא חופשי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

השאלה האם מבין הסנטרים שהיו בשנה קודמת בלאומית אין כאלה שיכולים לעזור לנו ? בלי קשר נקווה שלא יהיו פציעות בסגל וגם לא חולי קורונה, שמעתי שלפני כמה ימים אחד השחקנים אובחן ולכן כל הקבוצה עשתה בדיקות.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

שאלה ליודעים, אני יודע שאין לנו סיכוי להחתים אותם אבל איפה ניבו, מיינסי ופלויד משחקים? וויאט ששיחק בנס ציונה?
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אם כבר שואלים, קמרון אוליבר?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

פלויד בפאו, ניבו בז'לגיריס, מיינסי ביפן נדמה לי.
אוליבר לדעתי עדיין בלי קבוצה.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

Money כתב: 02 ספטמבר 2021, 17:10 שאלה ליודעים, אני יודע שאין לנו סיכוי להחתים אותם אבל איפה ניבו, מיינסי ופלויד משחקים? וויאט ששיחק בנס ציונה?
ניבו חתם בז'לגיריס קובנה
פלויד חתם בפנאינייקוס
ג'רם מיינסי אם אני לא טועה, משחק ביפן
מיטשל וואט משחק משנה שעברה בונציה

לא פשוט למצוא סנטר טוב
הפוסט קיבל לייק אחדMoney
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

כל יום, כמה פעמים ביום, אני פותח ומרפקש את הפורום בתקווה לקרוא על איזה שם רנדומלי שבמגעים או משהו..
(לא מצחיק הקטע עם זאנה :evil-grin:)
וכלום.
מה יהיה?? באמת יש סגל איכותי ומעניין שחסרה לו חתיכה וחצי כדי להיות עם פוטנציאל למרגש..
הלוטאי והעכבה הזאת לטובה :rose:
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 03 ספטמבר 2021, 13:30 כל יום, כמה פעמים ביום, אני פותח ומרפקש את הפורום בתקווה לקרוא על איזה שם רנדומלי שבמגעים או משהו..
(לא מצחיק הקטע עם זאנה :evil-grin:)
וכלום.
מה יהיה?? באמת יש סגל איכותי ומעניין שחסרה לו חתיכה וחצי כדי להיות עם פוטנציאל למרגש..
הלוטאי והעכבה הזאת לטובה :rose:
פעמיים ביום.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

משעמם ואין התקדמות בגזרה אז נמשיך לזרוק שמות שאולי רלוונטיים והפעם בכיוון קצת שונה - מוזס רייט.
בניגוד לשחקנים הקודמים שהצעתי שהיו בעיקר קפיצים הגנתיים, רייט, שבעונה החולפת סיים את קריירת הקולג'ים שלו בג'ורג'יה טק, הוא סקורר רציני שלא רק שהיה שחקן השנה ב-ACC, אלא אחד הסניורים הטובים בכל כדורסל המכללות.
מדובר בבחור בן 22, 2.06, והסיפור שלו מאוד מעניין. הוא התחיל לשחק כדורסל בגיל מאוד מאוחר ולא היה על הרדאר של אף מכללה. בסוף קיבל ברגע האחרון הצעה מג'ורג'יה טק וגם ההתחלה שלו שם הייתה לא מרשימה בעליל. רק כדי לסבר את האוזן, כפרשמן שלו הוא העמיד 3.6 נקודות למשחק (30 אחוז מהשדה, 23 אחוז לשלוש ו-54 אחוז מהקו) יחד עם 3.4 ריבאונדים. מחריד. כמה הוא השתפר מאז? בעונה האחרונה כסניור הוא כבר השתדרג ל-17.4 נקודות למשחק (53 אחוז מהשדה, 41 אחוז לשלוש ו-66 אחוז מהקו), 8 ריבאונדים, 1.5 חסימות ו-1.5 חטיפות. כאמור נבחר לשחקן השנה ב-ACC (אחד הקונפרנסים החזקים בליגת המכללות) ולחמישיית ההגנה.
למען האמת אני ציפיתי שיקבל חוזה two way מאיזו קבוצת NBA כמו רוב שחקני המכללות המובילים אבל בינתיים זה לא קרה. לפי מה שהבנתי הוא היה אמור לשחק בטורונטו בליגת הקיץ אבל לדעתי הוא לא שיחק שם בסוף מסיבה כלשהי. לא יודע אם זה שחקן שבכלל אפשרי עבורנו, אבל אולי כן. סרטון להתרשם:
https://www.youtube.com/watch?v=uYsoNf0 ... talNetwork
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

1. ג'ורדן מורגן

2. ג'ון טשקה (מזכיר את מאט הווארד)

3. אמידה ברימאה - סנטר גנאי, שוחרר מהפייסרס, בוגר מכללת קונטיקט.

4. שבון תומפסון = סנטר ג'מייקני, שיחק בעונה הקודמת בליגה הגרמנית.

5. נחמיאס קווטה - סנטר פורטוגלי, עם מאסה ואתלטיות: 14.9 נקודות, 10.1 ריבאונדים, ו-56% מהשדה
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

אתם צריכים לקבל על זה כסף למחייתכם מהפועל
הפוסט קיבל 18 לב אדום
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

Ben כתב: 04 ספטמבר 2021, 15:01 אתם צריכים לקבל על זה כסף למחייתכם מהפועל
ראשון צריכה לשלם להם, את כל הסקאוטינג שלהם הם עושים פה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

jonati כתב: 04 ספטמבר 2021, 19:38
Ben כתב: 04 ספטמבר 2021, 15:01 אתם צריכים לקבל על זה כסף למחייתכם מהפועל
ראשון צריכה לשלם להם, את כל הסקאוטינג שלהם הם עושים פה
ראשון מביאים זרים טובים כי הם חוסכים כסף על סקאוטינג :smoke:
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נחמיאס קווטה שם מרגש. רק בשביל זה להביא.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נועם שחם כתב: 05 ספטמבר 2021, 11:59 נחמיאס קווטה שם מרגש. רק בשביל זה להביא.
שם שמבטיח שיר שחקן מרגש.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

barbaro כתב: 03 ספטמבר 2021, 19:42 1. ג'ורדן מורגן

2. ג'ון טשקה (מזכיר את מאט הווארד)

3. אמידה ברימאה - סנטר גנאי, שוחרר מהפייסרס, בוגר מכללת קונטיקט.

4. שבון תומפסון = סנטר ג'מייקני, שיחק בעונה הקודמת בליגה הגרמנית.

5. נחמיאס קווטה - סנטר פורטוגלי, עם מאסה ואתלטיות: 14.9 נקודות, 10.1 ריבאונדים, ו-56% מהשדה
כל אלה עדין רלוונטים ? הם בגבולות השכר שלנו?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

נחמיאס נבחר בדראפט האחרון על ידי סקרמנטו וישחק שם ובקבוצת ליגת הפיתוח.
לגבי מורגן אני בספק אם אנחנו מסוגלים להביא אותו, הלוואי וכן!!
לגבי השאר אין לי מושג.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אז שישה ימים לפני גביע ווינר ואין אפילו לחשושים על סנטר. לא שגביע ווינר מעניין יותר מדי, אבל אלה בכל זאת משחקים תחרותיים ואם בטעות ננצח שני משחקים זה גם יכול להיגמר בדרבי, רחמנא לצלן.
חוץ מזה, צריך לזכור שעם כל ענייני הקורונה כל שחקן שנביא יצטרך עוד שבוע בידוד ולכו תדעו באיזה כושר יגיע.
כמובן שיש גם את העניין הפעוט שככל שהזמן עובר השוק מצטמצם יותר ויותר.

מה שהכי מטריד אותי בכל העניין הזה זה פרנקו. עם האובססיה שלו לשחקנים שהוא מכיר (ובפרט כאלה שהוא אימן) אנחנו עלולים לגמור בסוף עם איזה שחקן שלא מתאים למה שאנחנו צריכים (ואנחנו צריכים בעיני שחקן מאוד ספציפי) רק כי הוא חבר של פרנקו. זה בדיוק מה שהיה עונה שעברה בנהריה כשהוא החתים את דומיניק ווטרס.
אני מקווה שזה לא קשור איכשהו לסיבה שבגינה אנחנו כל כך מתעכבים עם ההחתמה הזו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםPraškevičiosBigBaller
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מישהו יודע מתי זלמנסון אמור לחזור? כי בלעדיו ובלי סנטר זר גביע ווינר עלול להיות מביך
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה שלום טוני גפני בימינו?
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

Frenzy כתב: 08 ספטמבר 2021, 06:46 מישהו יודע מתי זלמנסון אמור לחזור? כי בלעדיו ובלי סנטר זר גביע ווינר עלול להיות מביך
אמור לשחק בשישי לפי הודעת המועדון.
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
beny
קיבל.ה  247 לייקים

על פי אור שקדי:
‏עמנואל טרי חתם הלילה על חוזה למחנה של סקרמנטו ולאחר מכן ישחק בקבוצת הפיתוח של הקינגס. בהפועל תל אביב היו בקשר עם טרי עד לפני שבוע כשקיבל את ההחלטה ללכת לעונה בליגת הפיתוח
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

ועל פי יעקב מאיר אנחנו במו"מ עם ג'ייסון תומפסון
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

ג'אליל אוקפור פנוי!
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

אולי לא צריך ללכת רחוק, טילמן היה כל כך מחובר לקבוצה, ועם יכולת פנטסטית. כרגע הוא בלי קבוצה, אז אולי להשאיר//להחזיר
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

barbaro כתב:אולי לא צריך ללכת רחוק, טילמן היה כל כך מחובר לקבוצה, ועם יכולת פנטסטית. כרגע הוא בלי קבוצה, אז אולי להשאיר//להחזיר
עם כל הכבוד לטילמן, אנחנו צריכים כרגע שחקן הגנה. טילמן ממש לא כזה.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

בסוף נקבל שחקן שלא יודע לשמור על קונוס וקולע 4 נקודות למשחק.
בכללי בתפיסה שלי צריך ששלושה מארבעת הזרים יהיו שחקני הגנה טובים וההוא שלא משהו שיהיה מפלצת התקפית. כל הדיבלרים, יונתן מור (שהוא לא זר, אבל לא יודע איך מחזיקים כזה דבר בסגל), לא אמורים להיות אצלנו נקודה.
שליחת תגובה