דרבי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

צבי שיסל כתב: 28 ספטמבר 2023, 11:28 לא יודע איך להמשיך מכאן
הדרבי הזה שבר אותי לרסיסים
אני כבר לא רואה טעם ללכת שבי אחרי הקבוצה כמו שהלכתי מסוף שנות ה-90
ההתמכרות הזאת כבר לא קיימת ואין למה להתמכר משהו בקבוצה הזאת כבר מזמן לא הפועל
באמת לא יודע איך להרים את עצמי אני מיואש לחלוטין
איבדנו צלם לחלוטין והפכנו לבדיחה שממציאה את עצמה כל פעם מחדש, אנשים מתייחסים לחמישייה הזו כאל מכה בכנף ודבר מתקבל על הדעת, "מכבי רוצים יותר נגדנו" - הלו, מכבי כבר לא משתינים לכיוון שלנו אנחנו המשחק הכי קל עבורם, אין אף קבוצה בליגה שיכולה "להתגאות" במאזן משחקים ושערים כזה נגדם, גם לא הקבוצות החלשות ביותר.
הייתי זורם עם זה אם זו הייתה החמישייה הראשונה שקיבלנו מהם בשנים האחרונות אבל זו לא הראשונה, לא השניה וכנראה לא האחרונה.
תגידו מה שתגידו על פערי תקציב, 9 שנים לא לנצח ולקבל חמישיות ורביעיות בכזו קלות בדרבים זה חריג בכל קנה מידה. דרבי ביתי נגד מכבי לא אמור להיות כמו טיול בפארק בשבילם.
אני לא אומר שהפועל יכולה להתמודד שווה בשווה איתם אבל התפרקויות כאלה כל פעם?
זה המחיר של שנים כל כך ארוכות של ריקבון, ועוד אוהדים קראו לניסנוב מצילי הפועל. היה עדיף פי עשרות מונים להתפרק ולהתחיל מחדש בליגה נמוכה, אנשים צחקו עלי בזמנו כשאמרתי את זה ואנחנו כרגע בשלבי ריקבון מתקדם.
הדבר היחיד שעדיין נשאר זה כמובן הקהל, וגם המרקם של הדבר הזה מתפורר לו כשאלפי מטומטמים סוגדים לחבורת פרחחים שנקראת אולטראס הפועל, בעלי הבית ביציעים שחושבים שהפועל זורחת להם מהתחת.
בשנים הקרובות כנראה נרגיש גם את הפערים שנפתחים משאר קבוצות הצמרת מבחינת כמות קהל, לא רואה סיבה שילדים יפתחו אהדה לקבוצה הזו, בלי שנשים לב נהפוך למועדון בסדר גודל בינוני בליגה.
מה אני אגיד, stay strong
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 28 ספטמבר 2023, 16:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

מילא האוהדים אבל איזו אדישות אצל בכירי המועדון.עצוב מאד.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

סימפטום של מועדון ללא יומרות
אנחנו אלו שרק מדברים על הדרבי, אנחנו אלו שמנפחים את הבלון ואנחנו אלו שמפסידים
אנחנו יוצרים לעצמנו את הפטיש הענק שיתן לנו מכה כמעט בודאות
חבל על הלב. אני בטוח שבצד השני לא עושים מזה פסטיבל כמו שאנחנו מייצרים סביב זה כל שנה
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

אני עדיין מסרב להאמין שקיבלנו 3 5-0 ב7 שנים אני משתגע פה כוסעמקמקמק, איך זה הגיוני בחיאת איך זה שחקנים אחרים למה התוצאה ממשיכה להיות זהה
שליחת תגובה