דרים טים 24/25

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

אתחיל בזה שכל הנושא הוא תיאורטי לחלוטין.
האתגר הוא כזה: תבנו את הרוטציה שהייתם רוצים לראות אם הפועל הייתה ביורוליג שנה הבאה. תשובות ריאליות.

אתחיל בשלי:
זר איכותי, נועם יעקב, גייקובן
מאנפורד, בר טימור
זר איכותי, זר
הורד, תומר
זר איכותי, אלכסנדר, זלמנסון/וולף

לגבי שמות אין לי יכולת להתחיל לנחש מי יהיה ריאלי ומי לא, אבל הזרים יצטרכו להיות שחקני יורוליג מוכחים/שחקני נבא מספיק טובים כדי שנוכל להתמודד. בטוח שיש כאן יוזרים שישמחו להעלות שמות שיהיו ריאליים.
"אתמול היה טוב ויהיה גם מחר"
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אם אנחנו בונים קבוצה ליורוליג, אולי אפשר לשים פה את השם של ים מדר במקום נועם יעקב.
איזה משחק מוזר, אני בכלל במשחק נגד עפולה היום.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

הנה אתגר: בואו נחזור להיות צנועים ונרד לקרקע.
נכון אפשר לשחק בנדמה לי, אבל זה מקרין. זה מקרין לאוהדים שמשחק מול עפולה הוא ״עוד״ משחק.
שהשאלה היא בכמה הפרש מנצחים את מכבי, זה לא האתגר יותר וכו׳.
הצלחנו והגענו לאן שהגענו כי עבדנו בשקט, קהל, מועדון, שחקנים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםPraškevičiosgershon
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 10:12 אתחיל בזה שכל הנושא הוא תיאורטי לחלוטין.
האתגר הוא כזה: תבנו את הרוטציה שהייתם רוצים לראות אם הפועל הייתה ביורוליג שנה הבאה. תשובות ריאליות.

אתחיל בשלי:
מאנפורד, בר טימור
זר איכותי, זר
הורד, תומר

לגבי שמות אין לי יכולת להתחיל לנחש מי יהיה ריאלי ומי לא, אבל הזרים יצטרכו להיות שחקני יורוליג מוכחים/שחקני נבא מספיק טובים כדי שנוכל להתמודד. בטוח שיש כאן יוזרים שישמחו להעלות שמות שיהיו ריאליים.
בקיצור, ארבעה זרים להחליף את שלושת הזרים אנגולה, קאמינגס ווולס.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

מילפורד כתב: 14 פברואר 2024, 10:52 אם אנחנו בונים קבוצה ליורוליג, אולי אפשר לשים פה את השם של ים מדר במקום נועם יעקב.
בסופו של יום יש לך 3 אופציות על הנייר- ים, נועם ובן שרף. ים לא יגיע, נשארת עם 2 ונועם אוהד הפועל שרוף…
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 11:30
מילפורד כתב: 14 פברואר 2024, 10:52 אם אנחנו בונים קבוצה ליורוליג, אולי אפשר לשים פה את השם של ים מדר במקום נועם יעקב.
בסופו של יום יש לך 3 אופציות על הנייר- ים, נועם ובן שרף. ים לא יגיע, נשארת עם 2 ונועם אוהד הפועל שרוף…
ים מרוויח הרבה יותר מדי בשבילנו ובן שרף עוד מעט הולך להיות שחקן NBA ואין טעם לבנות עליו (מה גם שהוא עדיין די רחוק מהרמה המדוברת). אכן נועם יעקב זו האופציה היחידה.

מההיכרות שלי עם אוהדי הפועל, הנושא הזה הולך לצרום להרבה אנשים. אני לא רואה עם זה בעיה, גם כי פורומים מיועדים למשחקים של נדמה לי וגם כי אנחנו בבירור מכוונים לשם כמועדון.

צריך לזכור שגם אם אכן נוכל להעמיד תקציב בסכומים שעופר הזכיר (80 מיליון), זה עדיין ימקם אותנו בחלק התחתון של היורוליג מבחינה כלכלית. לא ממש תחתית של התחתית, אבל בהחלט פחות מהממוצע. בנוסף, צריך לזכור מה אין לנו - מסורת יורוליג, מאמן שהוא שם גדול, אולם ביתי מרשים וכו'.
כל מה שהזכרתי מתכנס לכך שהיכולת שלנו להביא שחקני יורוליג מוכחים בשיאם שואפת לאפס. אני לא מדבר רק על מייק ג'יימס, אלא גם מישהו כמו טייריק לדוגמה יהיה מאוד קשה להשגה. להערכתי אנחנו נצטרך להתמקד בשמות יותר קטנים עם פוטנציאל - שחקנים שמככבים ביורוקאפ/BCL, פליטי NBA ושחקני יורוליג שטרם פרצו.

מבחינת מבנה הסגל אני די מסכים עם ההודעה הפותחת.
אני כן אוסיף שזלמנסון לא יכול להיות בעיני שחקן רוטציה בשום צורה ואנחנו נצטרך לשדרג את הקבוצה מבחינת סייז, כי היורוליג הוא עולם אחר מהבחינה הזאת. אני גם לא הייתי פוסל עדיין את אנגולה כשחקן רוטציה, אם כי אני מסכים שהוא יצטרך להרים את הרמה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

ים מדר יקר מידי לתקציב המדובר של 80 מיליון?

לגבי המחליף של זלמנסון,חוזר לשאלה, מה האופציות?
מודה שהשם היחיד שעלה לי זה וולף כמו שפותח האשכול כתב, אבל להבנתי גם הוא שואף לnba (אם שרף זה לא אופציה).
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 פברואר 2024, 11:56
סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 11:30
ים מרוויח הרבה יותר מדי בשבילנו ובן שרף עוד מעט הולך להיות שחקן NBA ואין טעם לבנות עליו (מה גם שהוא עדיין די רחוק מהרמה המדוברת). אכן נועם יעקב זו האופציה היחידה.

מההיכרות שלי עם אוהדי הפועל, הנושא הזה הולך לצרום להרבה אנשים. אני לא רואה עם זה בעיה, גם כי פורומים מיועדים למשחקים של נדמה לי וגם כי אנחנו בבירור מכוונים לשם כמועדון.

צריך לזכור שגם אם אכן נוכל להעמיד תקציב בסכומים שעופר הזכיר (80 מיליון), זה עדיין ימקם אותנו בחלק התחתון של היורוליג מבחינה כלכלית. לא ממש תחתית של התחתית, אבל בהחלט פחות מהממוצע. בנוסף, צריך לזכור מה אין לנו - מסורת יורוליג, מאמן שהוא שם גדול, אולם ביתי מרשים וכו'.
כל מה שהזכרתי מתכנס לכך שהיכולת שלנו להביא שחקני יורוליג מוכחים בשיאם שואפת לאפס. אני לא מדבר רק על מייק ג'יימס, אלא גם מישהו כמו טייריק לדוגמה יהיה מאוד קשה להשגה. להערכתי אנחנו נצטרך להתמקד בשמות יותר קטנים עם פוטנציאל - שחקנים שמככבים ביורוקאפ/BCL, פליטי NBA ושחקני יורוליג שטרם פרצו.

מבחינת מבנה הסגל אני די מסכים עם ההודעה הפותחת.
אני כן אוסיף שזלמנסון לא יכול להיות בעיני שחקן רוטציה בשום צורה ואנחנו נצטרך לשדרג את הקבוצה מבחינת סייז, כי היורוליג הוא עולם אחר מהבחינה הזאת. אני גם לא הייתי פוסל עדיין את אנגולה כשחקן רוטציה, אם כי אני מסכים שהוא יצטרך להרים את הרמה.
לגבי אולם ביתי סיכוי לא רע שנארח בנוקיה(אגב, אני בעד).
פליטי נבא זה רעיון מעולה לדעתי, אבל צריך לאזן את זה עם שחקנים מנוסים, כי אחרת זה מתכון לאסון. אם יש לך שמות של שחקנים פוטנציאלים מוזמן להעלות.
לגבי זלמנסון אני מאוד מסכים, אבל לא רואה אופציה לגבוה ישראלי אחר. ביורוליג הוא לא אמור לראות דקות בכלל זה בעיקר לליגה
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

אם סתם מפנטזים אז דני וולף בחוזה ל-5 שנים עם סעיף יציאה לnba.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

מילפורד כתב: 14 פברואר 2024, 12:40 ים מדר יקר מידי לתקציב המדובר של 80 מיליון?

לגבי המחליף של זלמנסון,חוזר לשאלה, מה האופציות?
מודה שהשם היחיד שעלה לי זה וולף כמו שפותח האשכול כתב, אבל להבנתי גם הוא שואף לnba (אם שרף זה לא אופציה).
השאלה מה זה יקר מדי. ים מדר מרוויח נכון להיום 600 אלף יורו לעונה. כדי לסבר את האוזן, זה בערך מה שמרוויח בונזי קולסון במכבי.
אז יכול להיות שאם תשלם לו באזור 700 אלף יורו לעונה הוא יגיע, אבל זה אומר שאתה בונה עליו כאחד משני השחקנים המובילים שלך בקבוצה, כולל זרים. בעיני זו התאבדות מקצועית.

לגבי זלמנסון, נכון, אין ממש אופציות אחרות. זה אומר שצריך למצוא פתרונות יצירתיים, כי לשחק ביורוליג הוא לא יכול.
גם ביורוקאפ הוא נראה לפעמים שזה טיפה גדול עליו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

אוף טופיק - מה מצבו של ים כרגע? טורקיה לא מרגיש כמו המקום האידיאלי כרגע לישראלים.

אוף טופק 2 - עופר ינאי הזכיר בפודקאסט שכבר יצא לו לדבר עם אבא שלו, שלדעתי משפיע עליו לא מעט.
יחד, רק יחד! :heart:
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 12:53 לגבי אולם ביתי סיכוי לא רע שנארח בנוקיה(אגב, אני בעד).
פליטי נבא זה רעיון מעולה לדעתי, אבל צריך לאזן את זה עם שחקנים מנוסים, כי אחרת זה מתכון לאסון. אם יש לך שמות של שחקנים פוטנציאלים מוזמן להעלות.
לגבי זלמנסון אני מאוד מסכים, אבל לא רואה אופציה לגבוה ישראלי אחר. ביורוליג הוא לא אמור לראות דקות בכלל זה בעיקר לליגה
שמות של פליטי NBA?
יש הרבה שחקנים שנמצאים על התפר של הליגה כבר כמה שנים ועשויים להיות מועמדים פוטנציאליים. סתם בשלוף, אני יכול לחשוב על שחקנים כמו ברונו פרננדו או למאר סטיבנס, אבל מאוד קשה להעריך מי בסוף העונה יהיה רלוונטי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 פברואר 2024, 14:37
סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 12:53 לגבי אולם ביתי סיכוי לא רע שנארח בנוקיה(אגב, אני בעד).
שמות של פליטי NBA?
יש הרבה שחקנים שנמצאים על התפר של הליגה כבר כמה שנים ועשויים להיות מועמדים פוטנציאליים. סתם בשלוף, אני יכול לחשוב על שחקנים כמו ברונו פרננדו או למאר סטיבנס, אבל מאוד קשה להעריך מי בסוף העונה יהיה רלוונטי.
הם היו פיקים חמודים להד 2 הד בפנטזי לסגור פינה...
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

80 מליון זה יותר מהתקציב של מכבי לא ?
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

לא יודע למה אבל מרגיש לי לפעמים שבשביל לקחת פה פאקינג אליפות צריך להיות גולדן סטייט לפחות (הפסדנו דרבי עם קבוצה שהיא השיא של השיא שיש לנו ביחס לכמעט כל השנים והם כנראה עדיין עדיפים עליינו ) , כנראה כי אנחנו הפועל דברים קורים בדרך הכי קשה שיש
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

רק הפועל כתב: 14 פברואר 2024, 15:37 לא יודע למה אבל מרגיש לי לפעמים שבשביל לקחת פה פאקינג אליפות צריך להיות גולדן סטייט לפחות (הפסדנו דרבי עם קבוצה שהיא השיא של השיא שיש לנו ביחס לכמעט כל השנים והם כנראה עדיין עדיפים עליינו ) , כנראה כי אנחנו הפועל דברים קורים בדרך הכי קשה שיש
תראה, השיא של השיא שיש לנו ניצח דרבי וירושלים בהרכב חסר. ופחות מהשיא של השיא הזה היה מרחק פוזשן אחד מלקחת אליפות בלי יתרון ביתיות אחרי שדחף למכבי 38 הפרש יומיים קודם.

בכל מקרה, גם השיא של השיא הנוכחי הוא בערך חצי מהתקציב של מכבי, ובמצב כזה אתה לעולם לא פייבורייט מולם בחוץ ולומשנה איך הם נראים או אתה נראה באותה תקופה.

העתיד שלנו נראה ורוד מתמיד לטעמי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

רק הפועל כתב: 14 פברואר 2024, 15:33 80 מליון זה יותר מהתקציב של מכבי לא ?
לא.
התקציב של מכבי, לפי הפרסומים בכל אופן, זה באזור 90-95 מיליון.
אנחנו היום (אחרי כל התוספות בעקבות ה-7.10) בערך 35 מיליון. אנחנו כיום שליש ממכבי פחות או יותר.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 פברואר 2024, 16:30
רק הפועל כתב: 14 פברואר 2024, 15:33 80 מליון זה יותר מהתקציב של מכבי לא ?
לא.
התקציב של מכבי, לפי הפרסומים בכל אופן, זה באזור 90-95 מיליון.
אנחנו היום (אחרי כל התוספות בעקבות ה-7.10) בערך 35 מיליון. אנחנו כיום שליש ממכבי פחות או יותר.
צריך לזכור גם שההנהלה שלהם בקושי מוציאה כסף מהכיס (באופן יחסי) , בתקציב של 80 מיליון אפשר לבנות קבוצה שתהיה פייבוריטית מולם בבית
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

ים מדר מרוויח 600 אלף יורו?
וואו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

טוב, בדקתי, מסתבר שזה יותר בכיוון של 800 אלף יורו.
התרומה שלו שווה את זה?
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

שים לו גם מיליון דולר, אתה חושב שהוא במקום בקריירה שהוא יבוא להיות ישראלי בהפועל?
הוא יותר קרוב להיות רכז מוביל ביורוליג ולהיכנס לנבא מאשר ללכת לקבוצה שכנראה תהיה תחתית יורוליג.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

א. 800 אלף יורו זה מיליון דולר…
ב. מודה שלא ממש עוקב, הוא קרוב להיות רכז מוביל ביורוליג? הוא לא שחקן משלים שם?
shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

מילפורד כתב: 14 פברואר 2024, 17:56 א. 800 אלף יורו זה מיליון דולר…
ב. מודה שלא ממש עוקב, הוא קרוב להיות רכז מוביל ביורוליג? הוא לא שחקן משלים שם?
לפני ששאראס הגיע היו לו יופי של משחקים והוא שיחק עם ביטחון. בהחלט יכול להיות רכז מוביל.
מאז שאראס די קבר אותו ובקושי רואה דקות ביורוליג
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 10:12 אתחיל בזה שכל הנושא הוא תיאורטי לחלוטין.

אתחיל בשלי:
מאנפורד, בר טימור
זר איכותי, זר
הורד, תומר

אם ג'ייקובן לא מביא אליפות או יורוקאפ על הכתפיים שלו, אשמח אם הוא לא ימשיך עוד עונה.
חוץ מזה, אם כל האפשרויות פתוחות לא הייתי מתקבע על זלמנסון, אלא שני זרים בעמדה 5 וישראלי טוב נוסף ב3
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

Frenzy כתב: 14 פברואר 2024, 19:54

אתחיל בשלי:
מאנפורד, בר טימור
זר איכותי, זר
הורד, תומר

אם ג'ייקובן לא מביא אליפות או יורוקאפ על הכתפיים שלו, אשמח אם הוא לא ימשיך עוד עונה.
חוץ מזה, אם כל האפשרויות פתוחות לא הייתי מתקבע על זלמנסון, אלא שני זרים בעמדה 5 וישראלי טוב נוסף ב3
גייקובן בתור שחקן של 10-15 דקות ביורוליג זה מעולה בעיניי. לא אמור לשחק יותר מזה. צריך ישראלי גבוה בעיקר בשביל הליגה, בכל מקרה הישראלי הרביעי לא ישותף ביורוליג כנראה.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אתחיל בשלי:
מאנפורד, בר טימור
זר איכותי, זר
הורד, תומר

אם אתם רוצה להיות ברמה של מכבי אתה חייב עוד 2 ישראלים בכירים ביחס לסגל שיש השנה.
נועם יעקב זה נחמד אבל אתה חייב לפחות עוד שחקן.
וולף זאת אפשרות אבל הוא יושב על העמדה של זלי ולכן יתרום פחות.
הייתי חושב לכיוון סילבן לנדסברג אולי / שון דאוסן / נמרוד לוי.

במצב הזה מצבך מול מכבי יהיה למכבי יהיה את
1. בלאט - יעקב
2. גון די - ברטי
3. מנקו - נמרוד לוי
4. גיק כהן - תומר
5. סורקין - זלי

מבחינת זרים הייתי בגדול נשאר באותו מבנה, קשה לי להגיד את מי היתי משאיר אבל בסיטואציה מסויימת מבחינתי כולם יכולים להישאר רק שהייתי מוריד מהאחריות וההישענות שיש על מנפורד וגיקובן... אם מבחינת האופי שלהם זה בעייתי, בעיקר בכל הנוגע לגיקובן אז הייתי חותך אותו.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

מאמין עדיין שגם הסגל הנוכחי יכול להביא אליפות , צריך לשפר את עניין הריבאונד אבל בגדול אפשרי לדעתי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

לא הבנתי, אם יש אפשרות להביא את וולף אתה מעדיף את זלי עליו?
אתה מבין שוולף זה שחקן עם פוטנציאל לnba כרגע, כן?
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

מילפורד כתב: 15 פברואר 2024, 07:18 לא הבנתי, אם יש אפשרות להביא את וולף אתה מעדיף את זלי עליו?
אתה מבין שוולף זה שחקן עם פוטנציאל לnba כרגע, כן?
אין בעיה במקומו... לא הייתי משאיר את שניהם בסגל
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 22:31

אתחיל בשלי:
מאנפורד, בר טימור
זר איכותי, זר
הורד, תומר

גייקובן בתור שחקן של 10-15 דקות ביורוליג זה מעולה בעיניי. לא אמור לשחק יותר מזה. צריך ישראלי גבוה בעיקר בשביל הליגה, בכל מקרה הישראלי הרביעי לא ישותף ביורוליג כנראה.
פסיכולוגית וקבוצתית ג'ייקובן לא יכול להיות שחקן של 10-15 דקות. כל היתרון שלו זה בהנהגה, הובלת הקבוצה, זה לא משהו שאפשר לעשות עם האופי שלו בכל כך מעט דקות. הוא צריך להיות מספר אחת בקבוצה ואני לא חושב שהוא יכול לעשות את זה יותר. ולמה צריך גבוה ישראלי לליגה? אתה רושם 5 זרים למשחק, אין סיבה ששניים מהם לא יהיו ב-5.
*רק להגיד, אני חולה על זלמנסון וממש אתבאס לראות אותו במקום אחר, אז במסגרת הדרים-טים, אני רוצה לחלום שהמח של זלמנסון מסתדר והוא נהיה 5 לגיטימי ל-10 דקות ביורוליג
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

Frenzy כתב: 15 פברואר 2024, 11:47
סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 14 פברואר 2024, 22:31

פסיכולוגית וקבוצתית ג'ייקובן לא יכול להיות שחקן של 10-15 דקות. כל היתרון שלו זה בהנהגה, הובלת הקבוצה, זה לא משהו שאפשר לעשות עם האופי שלו בכל כך מעט דקות. הוא צריך להיות מספר אחת בקבוצה ואני לא חושב שהוא יכול לעשות את זה יותר. ולמה צריך גבוה ישראלי לליגה? אתה רושם 5 זרים למשחק, אין סיבה ששניים מהם לא יהיו ב-5.
*רק להגיד, אני חולה על זלמנסון וממש אתבאס לראות אותו במקום אחר, אז במסגרת הדרים-טים, אני רוצה לחלום שהמח של זלמנסון מסתדר והוא נהיה 5 לגיטימי ל-10 דקות ביורוליג
החלום של גייקובן זה לשחק 10-15 דקות. בזבוז לרשום שני גבוהים ב5. עדיף הורד וסנטר, ואז יש לך גינת וזלמנסון וזה אחלה קו קדמי לליגה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

לא רוצה לפתוח אשכול חדש אז אכתוב את זה פה כי זה קצת מתאים וכי אני לא רוצה לעשות התקפי לב לאנשים עם אשכול שהכותרת שלו היא מושקוביץ.

ירושלים מנסים להביא את מושקוביץ מהפועל חיפה עכשיו, באמצע עונה. אני קורא לעופר ינאי: אל תתן לזה לקרות. אם חיפה מוכנים לשחרר אותו, שזה יהיה אלינו. בלב כבד אני אומר - אפילו תתן להם את בני בתמורה.
צריך לחשוב עכשיו על העתיד ובליגה הישראלית זה העתיד ואסור שהוא יהיה אצל ירושלים.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
נייט רובינסון
קיבל.ה  561 לייקים

Frenzy כתב: 15 פברואר 2024, 22:55 לא רוצה לפתוח אשכול חדש אז אכתוב את זה פה כי זה קצת מתאים וכי אני לא רוצה לעשות התקפי לב לאנשים עם אשכול שהכותרת שלו היא מושקוביץ.

ירושלים מנסים להביא את מושקוביץ מהפועל חיפה עכשיו, באמצע עונה. אני קורא לעופר ינאי: אל תתן לזה לקרות. אם חיפה מוכנים לשחרר אותו, שזה יהיה אלינו. בלב כבד אני אומר - אפילו תתן להם את בני בתמורה.
לא חושב שמוסקוביץ ברמה שאנחנו מכוונים אליה. הוא לא יבוא בשביל לשחק 10 דקות בלחץ בתפקיד של גיל בני. אני מכוון לנועם יעקב בעמדה הזאת מתי שנגיע ליורוליג
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

נועם יעקב, נמרוד לוי, וולף, בר ותומר - זה חמישיית הישראלים שהייתי רוצה ומייחל לה בשנה הבאה, גם כדי שתוכל לווסת את הזרים, באופן שיפחית לחץ, במשחקי הליגה. נכון שתהיה כאן בעיה כביכול של דקות משחק עבור הישראלים האלה, אבל בעונה ארוכה מאד - סגל עמוק ואיכותי הוא חובה.
לגבי הזרים, לרובם יש חוזה לעונה הבאה, מבין אלה בלי חוזה הייתי מוותר רק על ג'ייקובן (שכבר מראה סימנים של סוף קריירה). כזר במקומו הייתי מביא דווקא 4-5 כי כמובילי כדור בכירים יהיו בסגל את קאמינגס, בר, אנגולה ונועם יעקב. במחשבה שניה, אולי הייתי מנסה לשדרג את קאמינגס לרכז בכיר יותר. על וולס לא הייתי מוותר.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

נייט רובינסון כתב: 16 פברואר 2024, 04:10
Frenzy כתב: 15 פברואר 2024, 22:55 לא רוצה לפתוח אשכול חדש אז אכתוב את זה פה כי זה קצת מתאים וכי אני לא רוצה לעשות התקפי לב לאנשים עם אשכול שהכותרת שלו היא מושקוביץ.

לא חושב שמוסקוביץ ברמה שאנחנו מכוונים אליה. הוא לא יבוא בשביל לשחק 10 דקות בלחץ בתפקיד של גיל בני. אני מכוון לנועם יעקב בעמדה הזאת מתי שנגיע ליורוליג
מושקוביץ עוד לא ברמה, למרות שהוא גם פתח את העונה פצוע אז קשה לשפוט. בכל מקרה, הוא פוטנציאל גדול ולפחות עד שיגיע נועם יעקב, אני מעדיף אותו אצלנו מאשר בירושלים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

ועכשיו יש דיווחים שנמרוד לוי מחפש קבוצה חדשה ושאנחנו וירושלים התעניינו
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 16 פברואר 2024, 07:39 נועם יעקב, נמרוד לוי, וולף, בר ותומר - זה חמישיית הישראלים שהייתי רוצה ומייחל לה בשנה הבאה, גם כדי שתוכל לווסת את הזרים, באופן שיפחית לחץ, במשחקי הליגה. נכון שתהיה כאן בעיה כביכול של דקות משחק עבור הישראלים האלה, אבל בעונה ארוכה מאד - סגל עמוק ואיכותי הוא חובה.
לגבי הזרים, לרובם יש חוזה לעונה הבאה, מבין אלה בלי חוזה הייתי מוותר רק על ג'ייקובן (שכבר מראה סימנים של סוף קריירה). כזר במקומו הייתי מביא דווקא 4-5 כי כמובילי כדור בכירים יהיו בסגל את קאמינגס, בר, אנגולה ונועם יעקב. במחשבה שניה, אולי הייתי מנסה לשדרג את קאמינגס לרכז בכיר יותר. על וולס לא הייתי מוותר.
דווקא בלייזר יותר מתאים מנמרוד לוי שיושב על העמדה של תומר.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אוהד כורסא כתב: 20 פברואר 2024, 19:37
ארבעת המופלאים כתב: 16 פברואר 2024, 07:39 נועם יעקב, נמרוד לוי, וולף, בר ותומר - זה חמישיית הישראלים שהייתי רוצה ומייחל לה בשנה הבאה, גם כדי שתוכל לווסת את הזרים, באופן שיפחית לחץ, במשחקי הליגה. נכון שתהיה כאן בעיה כביכול של דקות משחק עבור הישראלים האלה, אבל בעונה ארוכה מאד - סגל עמוק ואיכותי הוא חובה.
דווקא בלייזר יותר מתאים מנמרוד לוי שיושב על העמדה של תומר.
במצב הדברים של היום, קניתי.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
שליחת תגובה