אין דבר יותר שנוא ממ*בי תא

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

קלעי ברמה גבוהה (דאסטי) כבר נחת כאן אבל כן צריך סנטר ברמה גבוהה שאני בספק אם יגיע. הלוואי שכן.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

פומפה כתב: 09 אפריל 2024, 21:36
ארז שדה כתב: 09 אפריל 2024, 21:02
רק הפועל כתב: 09 אפריל 2024, 20:44

אשכרה אין סיכויי שהם יפסידו לקבוצה שהיא לא אנחנו , מעצבן
לא טעית לצערי היום, מקווה שזה עוד יקרה, נס ציונה היו קרובים וזה מעודד עצרו את הנבלות על 9 נקודות ברבע השלישי כך שלמרות שהם ניצחו בסוף שוב, הם לא מושלמים והם יכולים להפסיד מתישהו
האמת שאני לא יודע כמה זה מעודד
שים בצד את זה שהם באים למשחקים האלה ברמת מוכנות והתלהבות נמוכה משמעותית ממה שהם מגיעים נגדנו (גם אנחנו אותו דבר), נראה כאילו לא משנה כמה יובילו עליהם אפילו ברבע אחרון הם תמיד יצליחו לחזור.
מרגיש שברגע שהם רוצים/נדחקים לפינה הם מצליחים להוציא מעצמם את המקסימום. שזה בדיוק ההפך ממה שאפשר לומר עלינו.
יש להם שחקני הכרעה שלא מפחדים מעצמם ומהכדור ברגעי האמת. שזה גם לא נראה שאפשר להגיד עלינו העונה.
תוסיף לזה את העובדה שמאוד מאוד קשה לנצח אותם בבית שלהם ורמת האופטימיות שלי לא בשמיים.
הלוואי וכן נצליח להתעלות במאני טיים ולנצח אותם.
טבעי שיהיה להם משחק לא טוב פעם ב.. אם זה מתחיל לחזור על עצמו זה סימן מצוין, לנו היו ערימות של משחקים לא טובים שניצחנו אותם בשנה שעברה.
מי שהכריע את המשחק זה נטו בולדווין, כשהכל צמוד הם הולכים אליו ורק אליו רק שחשוב לסגור לריבאונד הגנה ואת זה נס ציונה לא עשו טוב בסיום.
בסופו של דבר, במקום הראשון עדיין תלוי בנו תיאורטית, צריכים להגיע לכל משחק כאילו הוא האחרון שנותר ולקחת כל אחד מהם ברצינות.
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

הלך המומנטום כתב: 10 אפריל 2024, 12:38
ארז שדה כתב: 09 אפריל 2024, 21:02
לא טעית לצערי היום, מקווה שזה עוד יקרה, נס ציונה היו קרובים וזה מעודד עצרו את הנבלות על 9 נקודות ברבע השלישי כך שלמרות שהם ניצחו בסוף שוב, הם לא מושלמים והם יכולים להפסיד מתישהו
שים בצד את זה שהם באים למשחקים האלה ברמת מוכנות והתלהבות נמוכה משמעותית ממה שהם מגיעים נגדנו (גם אנחנו אותו דבר), נראה כאילו לא משנה כמה יובילו עליהם אפילו ברבע אחרון הם תמיד יצליחו לחזור.
מרגיש שברגע שהם רוצים/נדחקים לפינה הם מצליחים להוציא מעצמם את המקסימום. שזה בדיוק ההפך ממה שאפשר לומר עלינו.
יש להם שחקני הכרעה שלא מפחדים מעצמם ומהכדור ברגעי האמת. שזה גם לא נראה שאפשר להגיד עלינו העונה.
תוסיף לזה את העובדה שמאוד מאוד קשה לנצח אותם בבית שלהם ורמת האופטימיות שלי לא בשמיים.
טבעי שיהיה להם משחק לא טוב פעם ב.. אם זה מתחיל לחזור על עצמו זה סימן מצוין, לנו היו ערימות של משחקים לא טובים שניצחנו אותם בשנה שעברה.
מי שהכריע את המשחק זה נטו בולדווין, כשהכל צמוד הם הולכים אליו ורק אליו רק שחשוב לסגור לריבאונד הגנה ואת זה נס ציונה לא עשו טוב בסיום.
בסופו של דבר, במקום הראשון עדיין תלוי בנו תיאורטית, צריכים להגיע לכל משחק כאילו הוא האחרון שנותר ולקחת כל אחד מהם ברצינות.
זה בולדווין וזה דיברתולומאו שחי על המשחקים נגדנו וזה קולסון שמרסק אותנו בצבע וזה סורקין שכל משחק נגדנו זה כאילו שחקן נבא הגיע וזה ניבו שאמנם לא זוכר איזה משחק התפוצצות שלו מולנו אבל הוא השתדרג משמעותית השנה.
זה נכון שבולדווין הוא ראש הנחש, אבל לא חסרים להם כלים שמתעלים ויודעים לתפור אותנו טוב טוב.

אבל כמו שכתבת, בסופו של דבר הכל מתנקז לדבר אחד מולם וזה ריבאונד. לא יעזור שום דבר, לא ניקח ריבאונד לא ננצח.
אלכסנדר לבד (שגם הוא לא חיית ריבאונד) לא מספיקים מול הסוללת גבוהים שלהם.
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

מישהו רוצה להזכיר לי מה מצב הניצחונות עד עכשיו בינינו אליהם..כי לפי מה שאני קורא פה,הם בטח כבר פירקו אותנו כמה פעמים העונה.
נערך לאחרונה על ידי Nati ב 10 אפריל 2024, 16:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

Nati כתב: 10 אפריל 2024, 15:51 מישהו רוצה להזכיר לי מה מצב הניצחונות עד עכשיו בינינו להם.כי לפי מה שאני קורא פה,הם בטח כבר פירקו אותנו כמה פעמים העונה.
מצב הניצחונות בעונה הסדירה מולם לא באמת חשוב וגם לא להתפרק נגדם זו ממזמן לא מטרה , אפילו לפרק אותם פרקנו , הרצון האמיתי זה לנצח אותם במאני טיים בהיכל ולקחת מהם את הצלחת , זו עליית המדרגה שאנחנו כל כך רוצים
הפוסט קיבל לייק אחדפומפה
פומפה
קיבל.ה  204 לייקים

תוסיף לזה שיש הבדל מאוד גדול בין איפה שהיינו כשניצחנו אותם להיום והבדל אולי יותר גדול מאיפה שהם היו כשניצחנו אותם להיום
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

רק הפועל כתב: 10 אפריל 2024, 16:31
Nati כתב: 10 אפריל 2024, 15:51 מישהו רוצה להזכיר לי מה מצב הניצחונות עד עכשיו בינינו להם.כי לפי מה שאני קורא פה,הם בטח כבר פירקו אותנו כמה פעמים העונה.
מצב הניצחונות בעונה הסדירה מולם לא באמת חשוב וגם לא להתפרק נגדם זו ממזמן לא מטרה , אפילו לפרק אותם פרקנו , הרצון האמיתי זה לנצח אותם במאני טיים בהיכל ולקחת מהם את הצלחת , זו עליית המדרגה שאנחנו כל כך רוצים
היתה מספיקה פעם אחת לא במאני טיים כדי לשים את עצמינו במצב קצת יותר טוב.
בכלל זה אני חושב שאם יש סיכוי לאליפות הוא צריך להתחיל בניצחון ביד אליהו בפלייאוף העליון. כמה רחוק זה נשמע כרגע
יהיה טוב הפועל!
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

7even כתב:
רק הפועל כתב: 10 אפריל 2024, 16:31
היתה מספיקה פעם אחת לא במאני טיים כדי לשים את עצמינו במצב קצת יותר טוב.
בכלל זה אני חושב שאם יש סיכוי לאליפות הוא צריך להתחיל בניצחון ביד אליהו בפלייאוף העליון. כמה רחוק זה נשמע כרגע
בכלל לא כל כך רחוק
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

פומפה כתב: 10 אפריל 2024, 15:15
הלך המומנטום כתב: 10 אפריל 2024, 12:38

זה בולדווין וזה דיברתולומאו שחי על המשחקים נגדנו וזה קולסון שמרסק אותנו בצבע וזה סורקין שכל משחק נגדנו זה כאילו שחקן נבא הגיע וזה ניבו שאמנם לא זוכר איזה משחק התפוצצות שלו מולנו אבל הוא השתדרג משמעותית השנה.
זה נכון שבולדווין הוא ראש הנחש, אבל לא חסרים להם כלים שמתעלים ויודעים לתפור אותנו טוב טוב.

אבל כמו שכתבת, בסופו של דבר הכל מתנקז לדבר אחד מולם וזה ריבאונד. לא יעזור שום דבר, לא ניקח ריבאונד לא ננצח.
אלכסנדר לבד (שגם הוא לא חיית ריבאונד) לא מספיקים מול הסוללת גבוהים שלהם.
זה הכל מתחיל ונגמר בבולדווין. אם הוא לא משחק הם יתקשו מאוד מול קבוצות חזקות, למרות כושר הקליעה של דיברתולימיאו העונה ובלאט ובראון ומנקו.
קולסון, ריברו וסורקין חיים מריבאונד התקפה ולכן סגירה לריבאונד חשובה.
כתבתי את זה בעבר, במשחק האחרון ביד אליהו כמעט חצי מהכדורים החוזרים מתחת לסל שלנו הלכו אליהם, גם ריבאונדים טובים, אם שמים על זה דגש וסוגרים אותם טוב הם צריכים להיות בין רבע לשליש באספקט הזה.
ברגע שהם מתאבדים על ריבאונד התקפה עם שניים שלושה שחקנים ואנחנו סוגרים טוב, זה יוצר הזדמנות מעולה למתפרצות.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

נשבר כבר מהחרא הזה , גם בתקופה טובה שלנו (יחסית ונכון עכשיו אנחנו במשבר אבל עדיין תקופה טובה ביחס לעבר ) אנחנו עדיין מסתכלים עליהם מלמטה , שהחרא הזה ישתנה כבר ונשמח קצת מה קרה סעמעמק
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

והנה אנחנו בימים שאפילו לפנטז על הפסד שלהם במשחק חסר חשיבות זו משימה בלתי אפשרית , גועל נפש ואיכס מחכה כבר לעונה הבאה שהעונה המגעילה הזו תיגמר
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

אני רק שאלה - יש/היה למישהו בכלל ספק שהם לוקחים את זה?
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

7even כתב: 24 אפריל 2024, 10:17 אני רק שאלה - יש/היה למישהו בכלל ספק שהם לוקחים את זה?
אם הם לוקחים את זה אני אזכה בווינר , מבחינתי כרגע זו הסיבה היחידה שהם לא יקחו את זה (ואני כמובן מעדיף שהם לא יקחו את זה כי זו הסיבה שעשיתי דבר כזה ) אבל כן המצב רע
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  78 לייקים

היום מתחילה בערוץ 12 סדרת דרמה על מוני פנאן. מעניין אם בסדרה שימון ידע או לא.
רינגו סטאר המלך
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

בעל(ת) האוב כתב:היום מתחילה בערוץ 12 סדרת דרמה על מוני פנאן. מעניין אם בסדרה שימון ידע או לא.
לא מתכנן לראות אבל אין סיכוי שירמזו לזה אפילו

השד יתברך

תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

https://mobile.mako.co.il/tv-doco/Artic ... f81027.htm

לפי הסקירה באתר שימון לא מוזכר במילה
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

מה אתה רוצה? הוא לא ידע כלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nati
קיבל.ה  1014 לייקים

Asafasraf כתב:מה אתה רוצה? הוא לא ידע כלום.

בפעם הראשונה שהוא שמע על הבנק הייתה בשיר שמעון מזרחי מאפיה.
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

קצת רגעים של נחת בימים קשים אלו.
אז אפשר לעשות גם אולם גיהנום בלי לזרוק כוסות למגרש וכל מיני דברים שפוגעים בקבוצה שלך
הפוסט קיבל 4 לייקיםפומפהגביזוןסומךshaharot
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

בסגלים מלאים אין ליוונים סיכוי אמיתי.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  993 לייקים

7even כתב: 26 אפריל 2024, 00:58 בסגלים מלאים אין ליוונים סיכוי אמיתי.
ממש לא נכון.
במשחק הראשון היו לפנתינאיקוס איזה 10-15 החטאות רצופות לשלוש. אם הם קולעים 2-4 מהם הם מנצחים.
תוסיף על זה את הטעות ההזויה של סלוקאס בסוף והכל יכל להיגמר אחרת.
בטח כשאין להם ביתיות אמיתית והם לא משחקים ביד אליהו הכל אפשרי.
אין לי בעיה שמכבי יעברו בתנאי שבולדווין וקולסון ירסקו איזה פיקה אחת או שתיים כל אחד.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

הלך המומנטום כתב: 26 אפריל 2024, 08:19
7even כתב: 26 אפריל 2024, 00:58 בסגלים מלאים אין ליוונים סיכוי אמיתי.
ממש לא נכון.
במשחק הראשון היו לפנתינאיקוס איזה 10-15 החטאות רצופות לשלוש. אם הם קולעים 2-4 מהם הם מנצחים.
תוסיף על זה את הטעות ההזויה של סלוקאס בסוף והכל יכל להיגמר אחרת.
בטח כשאין להם ביתיות אמיתית והם לא משחקים ביד אליהו הכל אפשרי.
אין לי בעיה שמכבי יעברו בתנאי שבולדווין וקולסון ירסקו איזה פיקה אחת או שתיים כל אחד.
במשחק הראשון, במחצית גרועה מאד של מכבי נגמר 8 הפרש ושם הבנת שהיוונים בבעיה.
המטרה של קבוצת החוץ היא לצאת מ-2 המשחקים ב 1-1 ואת זה הם השיגו.
הסיכוי היחיד של היוונים הוא העובדה שהשמחק בבלגרד ולא בת"א למרות שלא אתפלא לראות אולם מלא באוהדים ביתיים במשחק הבא.

בסגלים מלאים לדעתי זה חסר סיכוי ליוונים גם בלי הביתיות אבל הלוואי ואתבדה.
יהיה טוב הפועל!
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

פאו יכולה לנצח משחק אחד בבלגרד בקלות.
מכבי בלי בולדווין מגרדת 80 נק בלחץ
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

ranjef כתב: 26 אפריל 2024, 08:56 פאו יכולה לנצח משחק אחד בבלגרד בקלות.
כמה זמן הוא ייעדר הנבלה?
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

שישחקו באירופה כמה שיותר משחקים (שחלילה לא יזכו בתואר!).
הפציעות יגיעו לבד.

ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

ארז שדה כתב:
ranjef כתב: 26 אפריל 2024, 08:56 פאו יכולה לנצח משחק אחד בבלגרד בקלות.
כמה זמן הוא ייעדר הנבלה?
לא אמרו, קשה לי להאמין שישחק במשחק הבא
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

בלי בלדווין לדעתי אנחנו יכולים לקחת סדרה מולם גם אם יתרון הביתיות (בהנחה כמובן שיהיו פה חיזוקים נקודתיים שאנחנו צריכים )
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

רק הפועל כתב: 26 אפריל 2024, 10:17 בלי בלדווין לדעתי אנחנו יכולים לקחת סדרה מולם גם אם יתרון הביתיות (בהנחה כמובן שיהיו פה חיזוקים נקודתיים שאנחנו צריכים )
מי ישמור על ה-4,000 גבוהים שלהם?
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

7even כתב: 26 אפריל 2024, 10:25
רק הפועל כתב: 26 אפריל 2024, 10:17 בלי בלדווין לדעתי אנחנו יכולים לקחת סדרה מולם גם אם יתרון הביתיות (בהנחה כמובן שיהיו פה חיזוקים נקודתיים שאנחנו צריכים )
מאמין שעם המאמן החדש משחק ההגנה שלנו יראה טוב יותר , בוא נחכה עד עכשיו לא שמרנו בכלל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

רק הפועל כתב: 26 אפריל 2024, 11:15
7even כתב: 26 אפריל 2024, 10:25
מאמין שעם המאמן החדש משחק ההגנה שלנו יראה טוב יותר , בוא נחכה עד עכשיו לא שמרנו בכלל
אמן. בשביל משחק הגנה צריך עבודה קבוצתית.
טוב ככל ששחקן יהיה, בהגנה מעל הכל זה תיאום.
ועדיין יעזור ששחקנים יסגרו לריבאונד. זו שערורייה מה שקורה במשחקים מול קבוצות עם 2 גבוהים ורבע.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

רק הפועל כתב:בלי בלדווין לדעתי אנחנו יכולים לקחת סדרה מולם גם אם יתרון הביתיות (בהנחה כמובן שיהיו פה חיזוקים נקודתיים שאנחנו צריכים )
הגזמת (הלוואי ואני טועה).
אנחנו, עד לפני 3 ימים היינו קבוצה בהתפרקות.
רק עכשיו מתחילים להדביק את השברים ואנשים כאן חוזרים ליהירות של הצהובים. קצת צניעות. גם בלי בולדווין, הסגל שלהם יותר טוב משלנו.

הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

שיגיעו לגמר יפסידו שם. שימון והחברים יצטרכו לשלם מענקים בלי שיש להם הכנסות מזה ויהיה להם יותר קשה לשמור את ניבו ואולי גם אחרים בשנה הבאה (כי לדעתי ולצערי גם בשנה הבאה אף קבוצה לא תארח את המשחקים באירופה בארץ).

Sent from my NE2215 using Tapatalk

adom4
קיבל.ה  261 לייקים

רדנקו כתב: 26 אפריל 2024, 16:30 שיגיעו לגמר יפסידו שם. שימון והחברים יצטרכו לשלם מענקים בלי שיש להם הכנסות מזה ויהיה להם יותר קשה לשמור את ניבו ואולי גם אחרים בשנה הבאה (כי לדעתי ולצערי גם בשנה הבאה אף קבוצה לא תארח את המשחקים באירופה בארץ).

ניבו כבר סיכם במילאנו עונה הבאה נראה לי
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  655 לייקים

אין לי מושג. אני לא שמעתי על זה.
מתאחד עם פויתרס?

Xavi
קיבל.ה  679 לייקים

מאחל למכבי הנשמות להעיף את פאן הבכיינים האנטישמים :heart:
(וכמובן אח"כ לעוף בבעיטה עם 8 פצועים)
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

Xavi כתב: 26 אפריל 2024, 19:21 מאחל למכבי הנשמות להעיף את פאן הבכיינים האנטישמים :heart:
(וכמובן אח"כ לעוף בבעיטה עם 8 פצועים)
לא
הפוסט קיבל 4 לייקיםgershonshaharotASAFABADIFrenzy
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

תמונה
הלוואי הלוואי הלוואי
חמסה חמסה חמסה
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

ארז שדה כתב: 30 אפריל 2024, 11:06 תמונה
הלוואי הלוואי הלוואי
חמסה חמסה חמסה
ופה מדברים על זה שאנחנו החתמנו שחקן של יריבה ישירה כביכול על המקום השני , הכל כשר בסוף בשביל להצליח
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אם באמת כל הפרסומים נכונים ושחקנים כמו ניבו ולורנסו יעזבו אותם עונה הבאה אפשר לבנות פה קבוצה שתתן להם בראש
שליחת תגובה