האם הואר מכור?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  85 לייקים

וינסנט כתב:אנחנו חיים במדינה שבה מי שעושה יותר רעש ובוכה מקבל יותר יחס ומה שהוא רוצה, ומי שלא נענש. בגלל זה אוהדי חיפה ומכבי מקבלים מתנות משופטים כ״פיצוי״ ואוהדי ביתר נחשבים לקורבן למרות שהם הקהל הכי זבל במדינה (לא כולם). אנחנו ה״פראייר״ שיושב בשקט ובגלל זה ממשיכים לדפוק אותנו, זה האופי של הקהל האדיש שלנו אין מה לעשות. יכולים להאשים רק את עצמנו.
זה לא רק שאנחנו יושבים בשקט בזמן שדופקים אותנו. אתה כמעט תמיד תמצא פה אוהדים שאומרים לך שזה רק בראש שלך, או במילים אחרות מצדיקים את העוולות שנגרמות להפועל. חלאות עם שנאה עצמית לכל דבר שהם משוייכים אליו (הפועל, ישראל וכו׳).
הפוסט קיבל 6 לייקיםadom4וינסנט7evenההוא שאמרו לוD red imperiagershon
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

בטלו את השיבוץ של חכמון בואר
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

יופי. עכשיו בטח יהיה שם מישהו ישר והגון. לא תושב אשדוד.
אולי שלומי בן אברהם?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
לירון האדום
קיבל.ה  1841 לייקים

טכנית לארז כתב: 01 מאי 2024, 10:25 יופי. עכשיו בטח יהיה שם מישהו ישר והגון. לא תושב אשדוד.
אולי שלומי בן אברהם?
גל ליבוביץ בואר
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

לא יודע אם זה טוב שלייבוביץ שופט מסך
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

אין באמת חשיבות מי יישב על הואר.
יותר חשוב מה מורן מאירי ביקש.
gershon
קיבל.ה  231 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 01 מאי 2024, 01:16
וינסנט כתב:אנחנו חיים במדינה שבה מי שעושה יותר רעש ובוכה מקבל יותר יחס ומה שהוא רוצה, ומי שלא נענש. בגלל זה אוהדי חיפה ומכבי מקבלים מתנות משופטים כ״פיצוי״ ואוהדי ביתר נחשבים לקורבן למרות שהם הקהל הכי זבל במדינה (לא כולם). אנחנו ה״פראייר״ שיושב בשקט ובגלל זה ממשיכים לדפוק אותנו, זה האופי של הקהל האדיש שלנו אין מה לעשות. יכולים להאשים רק את עצמנו.
זה לא רק שאנחנו יושבים בשקט בזמן שדופקים אותנו. אתה כמעט תמיד תמצא פה אוהדים שאומרים לך שזה רק בראש שלך, או במילים אחרות מצדיקים את העוולות שנגרמות להפועל. חלאות עם שנאה עצמית לכל דבר שהם משוייכים אליו (הפועל, ישראל וכו׳).
אותו דבר רק בלי חלאות
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

הפועל פ"ת זועמת: טרם פורסמה השיחה עם ה-VAR באשדוד
בקבוצה פנו לאיגוד בדרישה להבין למה השער השנוי במחלוקת של אשדוד אושר על ידי שופטי המסך: "דורשים להבין את קבלת ההחלטה"

עודכן: 15:58 01/05/2024
שלמה וייס

תמימים אלה. מה עם הקלטות הואר מהדרבי האחרון?
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

איגוד השופטים ממשיך לשים עלינו זין, הוציאו הודעה שמגבים את השיפוט באשדוד, לואר לא היה מקום להתערב והשער חוקי. תיראו מופתעים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1636 לייקים

נו כשהם רוצים אז מחפשים מולקולות כדי לפסול.
כשלא רוצים אז זה לא מקרה שהואר צריך להתערב.

ענף גמור.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

הואר זו לא הבעיה היחידה..
Ofir136
קיבל.ה  74 לייקים

התערבות אחת ברורה (אדום הזיה), ועוד שני פנדלים שלא התערבו. על היד אני עוד יכול לקבל כי לא ראיתי זווית שרואים את הנגיעת יד בצורה ברורה. דווקא הפנדל על אלטמן זה מקרה קלאסי שהואר התערב בו כ"כ הרבה פעמים העונה. טעות קריטית שלמזלנו לא עלתה לנו בניצחון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotNiro
adom4
קיבל.ה  277 לייקים

מנסים להוריד אותנו בכוח, שיפוט חד צדדי לגמרי.
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  83 לייקים

שדדו לנו פנדל
רינגו סטאר המלך
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
יהלום14אדום
קיבל.ה  566 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 04 מאי 2024, 19:46 שדדו לנו פנדל
שניים
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4shaharot
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

שני דברים מוזרים:
הכוון שאמר לפריד לשלוף לטוריאל אדום בכלל אוהד הפועל (או היה). הראו פוסט שהוא פרסם בפייסבוק שלו מ2010.
אלי חכמון כנראה אוהד הפועל, מישהו בטוויטר זרק על זה משהו. חכמון היה מורה לספורט בבית ספר שלי וזוכר שגם היה דיבור על זה שהוא אוהד הפועל.
כנראה הם לא רצו שיחשבו שהם עושים חיים קלים להפועל אז עשו לנו בהפוכה, הכוון עם האדום היום וחכמון עם הביזיון בדרבי.
נועם שחם
קיבל.ה  744 לייקים

הדריכה על אלטמן הייתה בתוך הרחבה?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

נועם שחם כתב: 05 מאי 2024, 10:45 הדריכה על אלטמן הייתה בתוך הרחבה?
100% בתוך הרחבה, בזווית שבה לא רואים את הקווים רואים את הדריכה ושהיא קורית כשהרגל שלו על הדשא ובזווית שבה רואים את הקווים לא רואים את הדריכה אבל רואים שהרגל של אלטמן נמצאת על הדשא בתוך הרחבה ולאחר מכן הוא קופץ בגלל הדריכה. כל מה שהיו צריכים שונאי הפועל לעשות זה להצליב את שתי המצלמות.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 05 מאי 2024, 10:51
נועם שחם כתב: 05 מאי 2024, 10:45 הדריכה על אלטמן הייתה בתוך הרחבה?
100% בתוך הרחבה, בזווית שבה לא רואים את הקווים רואים את הדריכה ושהיא קורית כשהרגל שלו על הדשא ובזווית שבה רואים את הקווים לא רואים את הדריכה אבל רואים שהרגל של אלטמן נמצאת על הדשא בתוך הרחבה ולאחר מכן הוא קופץ בגלל הדריכה. כל מה שהיו צריכים שונאי הפועל לעשות זה להצליב את שתי המצלמות.
קפץ לי שוב גם הסרטון בטוויטר שמראה את זה:
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
L.S
קיבל.ה  620 לייקים

במצב שטוריאל ואלטמן עלו יחד לכדור גובה ברחבה אלטמן גם חטף מרפק לפרצוף
בכלל היו איזה שלושה מרפקים שלא קיבלו יחס במשחק הזה
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1769 לייקים

L.S כתב: 06 מאי 2024, 10:21 במצב שטוריאל ואלטמן עלו יחד לכדור גובה ברחבה אלטמן גם חטף מרפק לפרצוף
בכלל היו איזה שלושה מרפקים שלא קיבלו יחס במשחק הזה
אבל איזה כיף לשים ברקנאטי כותרת שתוהה אם הניצחון כשר, אה?

עובדות זו המלצה בלבד שם.
יחד, רק יחד! :heart:
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

אני מוכרח להגיד שאני לא סובל התבכיינות והתעסקות בלתי פוסקת בואר ובשופטים. ברור שאוהד הוא לא אובייקטיבי והוא רואה הרבה פעמים מה שהוא רוצה לראות ומפרש את זה לפי הנוחות שלו והפורום הזה מצטיין הזה.

אותי מטריד דבר אחד, איך יגאל פריד הלך והוציא אדום לטוריאל במשחק כזה בדקה 34 בלי שהוא בכלל ראה את העבירה ואפילו צהוב לא היה שם.
כלומר, תאורטית שיקול הדעת שלו לא אמור להיות מושפע בגלל שזה משחק חשוב יותר, אבל רבאק, בכזו קלות לקחת החלטה שמורידה קבוצה ליגה בלי שראית מה קרה בכלל.
יותר מכל דבר אחר, מהואר, וכל החלטה אחרת זה מה שהכי מטריד אותי שמגיעים לשני המשחקים האחרונים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1769 לייקים

אני לא יודע אם זה נגד הפועל אבל אותי מטריד שהרבה דברים לא נבדקים בכלל.
לדעתי לא היתה יד בבעיטה של צ'יבוטה, כן היה פנדל על אלטמן ואז עוד אחד.
איך יכול להיות שעל זה לא קוראים לשופט? מקסימום יבדוק יגיד לא פנדל. אבל בשביל מה יש ואר אם לא כדי להגיד לשופט להסתכל שוב על מהלכים?
במיוחד בסיום העונה.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

7even כתב: 06 מאי 2024, 12:01 אני לא יודע אם זה נגד הפועל אבל אותי מטריד שהרבה דברים לא נבדקים בכלל.
לדעתי לא היתה יד בבעיטה של צ'יבוטה, כן היה פנדל על אלטמן ואז עוד אחד.
איך יכול להיות שעל זה לא קוראים לשופט? מקסימום יבדוק יגיד לא פנדל. אבל בשביל מה יש ואר אם לא כדי להגיד לשופט להסתכל שוב על מהלכים?
במיוחד בסיום העונה.
צ׳יבוטה לא ראיתי זווית שמראה משהו חותך. לגבי אלטמן, אין זווית חותכת גם. בקלוזאפ רואים אולי דריכה והזוית הרחוקה כאילו מאששת שזה על הקו. זה פחות מטריד אותי. אותי מטרידים הדברים הברורים וחוסר האחידות. הפנדל נגד מכבי שלא נשרק, האדום של פריד בשבת. דברים שיש הרגשה שהם יותר מסתם טעות.
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

לא מטריד אותך שכל פעם במקרים שיכולים ללכת עם הפועל אין זוית מהמצלמות?
איך יכול להיות שב2024 באצטדיון כזה אין מצלמות שמראות את כול הזוויות?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

מעניין מאוד למה לא ראינו זווית נוספת אצל צ'יבוטה כשעל הספק יד של בנימין במחצית השנייה פתאום כן הופיעה זווית אחרת
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1769 לייקים

Nati כתב: 06 מאי 2024, 12:50 לא מטריד אותך שכל פעם במקרים שיכולים ללכת עם הפועל אין זוית מהמצלמות?
לגמרי.
איך לעזאזל משחק כזה לא מרושת במצלמות?
Nati
קיבל.ה  1045 לייקים

7even כתב:
Nati כתב: 06 מאי 2024, 12:50 לא מטריד אותך שכל פעם במקרים שיכולים ללכת עם הפועל אין זוית מהמצלמות?
לגמרי.
איך לעזאזל משחק כזה לא מרושת במצלמות?
בטוח שמרושת.
השאלה למה לא הראו לנו זוויות אחרות?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  890 לייקים

לדעתי כשמשתמשים בVAR יש הנחיות מאוד ברורות כמה מצלמות ובאיזה זויות הן צריכות להיות
ככה שהטיעון שאין זוית טובה נשמע לי מופרך ממש.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

שמע, אני לא חי מקונספירציות אז הראש שלי לא הולך לשם ישר. אני גם לא חושב שכל פעם ההחלטות היו לרעתינו, בחויה שלך זה ״כל פעם״. בכלל אנשים אומרים דברים ומציגים אותם כעובדות כאשר המציאות היא מעט שונה וכמו שכתבתי, זה טבעי.
האדום של פריד מטריד אותי הרבה יותר
shaharot
קיבל.ה  410 לייקים

הכי מעצבן לדעתי שקבעו שקוראים לשופט רק אם זה 100% החלטה הפוכה ממה שהשופט שרק. למה?
הם 5 דקות מסתכלים בוחנים סיטואציות קשות בלי שהשופט המרכזי מסתכל יחד איתם. למה לא לאפשר לשופט להסתכל גם ושיקבלו החלטה לכאן או לכאן.
בטוח ב100% שפריד היסס עם הנגיעת יד ואמר לעצמו טוב יש את הואר, ואז הואר לא קיבל החלטה וזרם עם השופט. הרי שופט אחר היה נותן על אותה סיטואציה פנדל למכבי והאור היה מאשר כי זה לא 100%. אם זה גבולי תקראו לשופט שיקבל החלטה
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

shaharot כתב: 06 מאי 2024, 15:00 הכי מעצבן לדעתי שקבעו שקוראים לשופט רק אם זה 100% החלטה הפוכה ממה שהשופט שרק. למה?
הם 5 דקות מסתכלים בוחנים סיטואציות קשות בלי שהשופט המרכזי מסתכל יחד איתם. למה לא לאפשר לשופט להסתכל גם ושיקבלו החלטה לכאן או לכאן.
בטוח ב100% שפריד היסס עם הנגיעת יד ואמר לעצמו טוב יש את הואר, ואז הואר לא קיבל החלטה וזרם עם השופט. הרי שופט אחר היה נותן על אותה סיטואציה פנדל למכבי והאור היה מאשר כי זה לא 100%. אם זה גבולי תקראו לשופט שיקבל החלטה
יש פה בעיניי 2 בעיות:
1. מטרת הואר היא לעזור בטעויות ברורות ופה נאי דווקא כן מתחבר ל100% (זה אגב ככה גם בnba). הבעיה מתחילה שלכל שופט יש פרשנות אחרת ל 100% האלה.
2. הדבר השני בואר הוא שהוא פשוט שינה את החוקים. נבדל של סנטימטר שפעם היה מפורש כקו אחד (ובצדק) הוא היום אופסייד, ליטוף של הכדור ביד של שחקן התקפה בלי השפעה על המלך פוסל את הגול בצורה אוטומטית. זה לא מה שהכדורגל צריך, בטח לא מקרים שעין אדם לא יכולה לראות. גם לא איזה פאול שהיה 8 מהלכים אחורה ולא קשור באופן ישיר לגול. הואר גם לא צריך לסרוק את הרחבות במקרים של קרן בשביל לגלות איזו יד מקרית או תפיסה בחולצה

התערבות קלאסית של הואר זה בדיוק מקרה כמו שהיה עם טוריאל. משהו שהשופט שגה בו לחלוטין וקיפח קבוצה יריבה.
shaharot
קיבל.ה  410 לייקים

redrony כתב: 06 מאי 2024, 16:41
shaharot כתב: 06 מאי 2024, 15:00 הכי מעצבן לדעתי שקבעו שקוראים לשופט רק אם זה 100% החלטה הפוכה ממה שהשופט שרק. למה?
יש פה בעיניי 2 בעיות:
1. מטרת הואר היא לעזור בטעויות ברורות ופה נאי דווקא כן מתחבר ל100% (זה אגב ככה גם בnba). הבעיה מתחילה שלכל שופט יש פרשנות אחרת ל 100% האלה.
2. הדבר השני בואר הוא שהוא פשוט שינה את החוקים. נבדל של סנטימטר שפעם היה מפורש כקו אחד (ובצדק) הוא היום אופסייד, ליטוף של הכדור ביד של שחקן התקפה בלי השפעה על המלך פוסל את הגול בצורה אוטומטית. זה לא מה שהכדורגל צריך, בטח לא מקרים שעין אדם לא יכולה לראות. גם לא איזה פאול שהיה 8 מהלכים אחורה ולא קשור באופן ישיר לגול. הואר גם לא צריך לסרוק את הרחבות במקרים של קרן בשביל לגלות איזו יד מקרית או תפיסה בחולצה

התערבות קלאסית של הואר זה בדיוק מקרה כמו שהיה עם טוריאל. משהו שהשופט שגה בו לחלוטין וקיפח קבוצה יריבה.
מסכים. הנקודה שלי שאם יש מקרה גבולי אז תקראו לשופט להסתכל ולקבל החלטה ולא להמתין כמו מפגר 5 דקות עם היד על האוזנייה.
התערבות קלאסית גם הפאול על אלטמן "שנעלם" מעיני הואר. פנדל 100% בתוך הרחבה שהשופט פיספס והואר היה אמור לתקן אותו.

דווקא הואר גרם לתוצאה הפוכה שאפשר להתחזות ברחבה כי אולי הואר "יקפיא" מסך ויראו איזה דחיפה קלה או חרטה כלשהו ויתנו פנדל שבלי הואר לא היו שורקים בחיים. כנ"ל עם הנבדל או פאולים מהחצי כמו שרשמת.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

shaharot כתב: 06 מאי 2024, 17:13
redrony כתב: 06 מאי 2024, 16:41
יש פה בעיניי 2 בעיות:

מסכים. הנקודה שלי שאם יש מקרה גבולי אז תקראו לשופט להסתכל ולקבל החלטה ולא להמתין כמו מפגר 5 דקות עם היד על האוזנייה.
התערבות קלאסית גם הפאול על אלטמן "שנעלם" מעיני הואר. פנדל 100% בתוך הרחבה שהשופט פיספס והואר היה אמור לתקן אותו.

דווקא הואר גרם לתוצאה הפוכה שאפשר להתחזות ברחבה כי אולי הואר "יקפיא" מסך ויראו איזה דחיפה קלה או חרטה כלשהו ויתנו פנדל שבלי הואר לא היו שורקים בחיים. כנ"ל עם הנבדל או פאולים מהחצי כמו שרשמת.
הפאול על אלטמן זה דווקא משהו מאוד גבולי ששם הואר בעיניי לא צריך להתערב אבל זה כבר דיון אחר.
מה שכן הקטע ששופטים תמיד הולכים עם הואר הוא בעייתי. נכון, זה לא קורה תמיד - העונה קרה פעמיים אצלנו (לטובתינו אגב) וזה פחות בקטע של בזבוז הזמן, אלא יותר בחוסר שיקול דעת של שופט המשחק ומתן יד חופשית לואר וכל זה נובע מהעובדה שהואר מתערב הרבה יותר ממה שהוא צריך וכל שופט ואר בא עם האג׳נדה שלו
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
שליחת תגובה