יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

ראש הממשלה הבטיח לערוך "בדיקה מעמיקה" אחרי שהמלחמה תסתיים. "זה משהו שחייבים לעשות, היו כישלונות - קודם כל של הממשלה. אני לוקח את זה על עצמי ועל כולם, אנחנו נצטרך לבחון מה קרה, מה היה הכישלון המודיעיני ומה היה הכישלון הצבאי, אבל המטרה שלנו עכשיו היא ניצחון. אין לזה תחליף".

בראיון באנגלית כמובן לדוקטור פיל

תדברו איתו רק אחרי שהוא ישיג את הניצחון, בעוד כמה שנים
עד אז אולי יתמסמסו כמה עניינים חשובים והוא יוכל להמשיך להיות ראש ממשלה עד גיל 100
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

dino כתב: 10 מאי 2024, 10:58 תדברו איתו רק אחרי שהוא ישיג את הניצחון, בעוד כמה שנים
עד אז אולי יתמסמסו כמה עניינים חשובים והוא יוכל להמשיך להיות ראש ממשלה עד גיל 100
"תמיד היינו במלחמה מול אירואסיה"
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדdino
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

אני ממתין שהחמאס יהיו בלחץ היסטרי ויביאו את החטופים.
תוכנית הימין הנהדרת
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

הם בלחץ אטומי. בגלל זה יש שוב טילים על ב"ש, מרוב לחץ הם לחצו על כפתור השיגור.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךRon.T
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

צה"ל חוזר לתמרן באזורים בהם כבר נלחם. זאת, במקביל ועקב ההתאוששות שמבצע חמאס במרכזי פיקוד ושליטה בעזה, העולה ממידע מודיעיני ובהמשך לזיהוי של התארגנות ופיקוד מחודש ובלתי סדיר של ארגון הטרור.

בצה"ל רומזים שכל עוד אין חלופה לחמאס ברצועת עזה, נמשיך לראות לחימה במוקדים מתאוששים של הזרוע הצבאית ברחבי הרצועה - מאחר ובה 2.2 מיליון פלסטינים.
עוד ציינו שכדי לייצר סדר חדש נדרש לדבר על היום שאחרי ועל מי ישלוט ברצועה במקום חמאס.

מצויין לביבי
אפשר לדשדש ככה שנים רבות
קבלו לייק מביבי ושרה(ויאיר)
המלחמה היקרה והלא יעילה תמשך עד שנבטיח לביבי את המשך המלכות.
גנץ, יש פה כתם על השולחן ליד ביבי, כנראה מהקינוחים, אם תוכל לנקות ולחזור לכיסא.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  426 לייקים

dino כתב: 11 מאי 2024, 11:15 צה"ל חוזר לתמרן באזורים בהם כבר נלחם. זאת, במקביל ועקב ההתאוששות שמבצע חמאס במרכזי פיקוד ושליטה בעזה, העולה ממידע מודיעיני ובהמשך לזיהוי של התארגנות ופיקוד מחודש ובלתי סדיר של ארגון הטרור.

בצה"ל רומזים שכל עוד אין חלופה לחמאס ברצועת עזה, נמשיך לראות לחימה במוקדים מתאוששים של הזרוע הצבאית ברחבי הרצועה - מאחר ובה 2.2 מיליון פלסטינים.
עוד ציינו שכדי לייצר סדר חדש נדרש לדבר על היום שאחרי ועל מי ישלוט ברצועה במקום חמאס.

מצויין לביבי
אפשר לדשדש ככה שנים רבות
שואל ברצינות כי אין כאלה בסביבה שלי (לא עבודה לא חברים)
איך הביביסטים מצדיקים את ההתנהלות הזאת של ביבי?

מעבר לקטישת הצפון (חיזבאללה אותנו) עכשיו החזרה של חיילים למות במקומות שצהל כבר כבש ויצא, איך אפשר להצדיק כזה דבר

כל כך כואבת ומתסכלת המציאות הזאת, חוסר אונים אמיתי
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  901 לייקים

מי שלא צפה בסדרת המופת על וייאטנם, זה הזמן. יבהיר לכם הרבה דברים שנראים לא הגיוניים אצלנו.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

ובינתים מתחילות לצאת החוצה עדויות על עינויים במתקני הכליאה. אכן כמו פוטין, ליגה אחרת.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

Red Wolf כתב: 12 מאי 2024, 13:45
dino כתב: 11 מאי 2024, 11:15 צה"ל חוזר לתמרן באזורים בהם כבר נלחם. זאת, במקביל ועקב ההתאוששות שמבצע חמאס במרכזי פיקוד ושליטה בעזה, העולה ממידע מודיעיני ובהמשך לזיהוי של התארגנות ופיקוד מחודש ובלתי סדיר של ארגון הטרור.

מצויין לביבי
אפשר לדשדש ככה שנים רבות

מעבר לקטישת הצפון (חיזבאללה אותנו) עכשיו החזרה של חיילים למות במקומות שצהל כבר כבש ויצא, איך אפשר להצדיק כזה דבר

לדעתי מופעל אצלם מנגנון התנגדות חזק(למצביעים)
כי מרגישים מותקפים מהשמאל. אין כאן איזשהו היגיון בריא מאחורי הדברים.
הפ לא פנויים מחשבתית לבדוק את הדברים כי ישר מנגנון ההתנגדות מופעל.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  426 לייקים

dino כתב: 12 מאי 2024, 14:13

מצויין לביבי
אפשר לדשדש ככה שנים רבות

אין בעיה מנגון הגנה
אבל מה הוא? מה הם עונים לאותם שמאלנים? צריכה להיות איזשהיא תשובה עזוב רגע אם היא הגיוניות או לא, אני מנסה להבין מה היא
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

Red Wolf כתב: 12 מאי 2024, 14:17
dino כתב: 12 מאי 2024, 14:13

אין בעיה מנגון הגנה
אבל מה הוא? מה הם עונים לאותם שמאלנים? צריכה להיות איזשהיא תשובה עזוב רגע אם היא הגיוניות או לא, אני מנסה להבין מה היא

מלזרוק את אוסלו וההתנתקות(זה באופנה עכשיו למרות שזה היה לפני 200 שנה של שלטון ימני)
ובתי המשפט, התקשורת והצבא הם זרוע מבצעת של השמאל או ארץ ישראל הראשונה.
ומחשבה עם הראש בקיר על ״הניצחון המוחלט״ בעזה
שהחטופים יחזרו כי החמאס יפחד על חייו
וגם לא צריך נשק מארהב כי לפני 40-50 שנה נלחמנו בלי נשק או עם נשק קקמייקה וניצחנו 80 מדינות.

עזוב, אין פה קשר למציאות. ההסברים זה כי השמאל תוקף וצריך לשמור על המשילות.
שמאל=כל אחד שחולק ולו במעט על פעולות ומדיניות הממשלה.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

ראש הממשלה בנימין נתניהו והשרה הממונה על טקס המשואות מירי רגב נפגשו בכנסת עם משיאי המשואות ביום העצמאות ה-76 של מדינת ישראל. נתניהו אמר להם כי "אתם מייצגים את גיבורי הרוח והמעש בעמנו. במלחמת העצמאות היה אמברגו של ארה"ב, בלי אמצעים, מול חמישה צבאות ערב - וניצחנו

כן כלום לא השתנה מאז
השוואה טובה
שמישהו כבר יתן לו חסינות מכל דבר שיש ושילך לדרכו
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

זה גם לא נכון.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הוקיץ'
קיבל.ה  4055 לייקים

מצויין לביבי
אפשר לדשדש ככה שנים רבות

הזכרת לי שהיום ראיתי איזה גאון בטוויטר מסביר שהמחבלים חוזרים לג'באלייה כי השארנו שם מבנים לחזור אליהם. אם לא היו מבנים, לא היה להם לאן לחזור.
לא שאלתי אותו, אבל אני מאמין שהוא מאשים בזה את נקודת מרכז המסה של השמאל, בג"ץ וביידן.
ארז שדה
קיבל.ה  697 לייקים

תמונה
ככה הימין שוטף את המוח לילדים שלנו
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  901 לייקים

ארז שדה כתב: 12 מאי 2024, 18:20 תמונה
ככה הימין שוטף את המוח לילדים שלנו
טוב למות, ארצנו בעד!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
בני12
קיבל.ה  862 לייקים

דובר צה"ל מתגלה במערומיו
https://www.ynet.co.il/news/article/rjw11kqy7a#autoplay

* אהה, זה לא דובר צה"ל. זה החמאס. אז זה בטח פייק ניוז של האו"ם
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

יש!!!!!!
רצחנו רק 8000 ילדים ו5000 נשים.

ניצחון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ארז שדה
קיבל.ה  697 לייקים

KingAlpaca כתב: 13 מאי 2024, 19:43 יש!!!!!!

מוחלט ניצחון מוחלט אלפקה
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

dino כתב:

מצויין לביבי
אפשר לדשדש ככה שנים רבות

יש כל כך הרבה דברים עקומים שם:
התפיסה שהמדינה הזו עדיין גזענית למזרחיים וביבי הוא זה שמייצג אותם (בלי שום התייחסות לכך שהוא מייצג בדיוק את מה שהוא מלמד אותם לשנוא- אשכנזי, לבן, נהנתן).
התפיסה שהשמאל נלחם ביהדות ובתנ״ך, שוב, למרות שביבי אתאיסט מוחלט, אוכל שרצים ולדעתי, עבר על כמעט כל 10 הדיברות).
שים לב שמאתמול, כדי לחזק את עניין היהדות, עלתה בפעם הראשונה אי פעם (למרות שהוא כבר 30 שנים בחיינו) תמונה שלו מניח תפילין.
בזמן מלחמה, בעיקר מלחמת דת, זה חשוב ומי שנלחם ביהדות, נתפס פשוט כבוגד. ייאוש מוחלט מההנהגה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

ארז שדה כתב:

מוחלט ניצחון מוחלט אלפקה
יש חברים כאן שאין להם כלום בקודקוד, אתה לא נראה לי אחד מהם.
אף אחד לא שמח שנהרגו 13000 נשים וילדים, אלא להראות עד כמה האויב שלנו, מעבר להיותו מטונף, גם שקרן ומניפולטור.

ארז שדה
קיבל.ה  697 לייקים

Asafasraf כתב: 13 מאי 2024, 20:14
ארז שדה כתב:

מוחלט ניצחון מוחלט אלפקה
אף אחד לא שמח שנהרגו 13000 נשים וילדים, אלא להראות עד כמה האויב שלנו, מעבר להיותו מטונף, גם שקרן ומניפולטור.

חמאס אכן שקרנים ומניפולטורים ועוד הרבה דברים רעים ואני מאחל להם רק רע מה שכואב לי זה שאנחנו הולכים ונהיים יותר דומים להם מיום ליום.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  503 לייקים

התשובה בגוף השאלה
שער 5 זה הלב
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

ארז שדה כתב:
ארז שדה כתב: מוחלט ניצחון מוחלט אלפקה

חמאס אכן שקרנים ומניפולטורים ועוד הרבה דברים רעים ואני מאחל להם רק רע מה שכואב לי זה שאנחנו הולכים ונהיים יותר דומים להם מיום ליום.
בחלקים של הימין אצלנו, אבל אני בטוח שבני ממש לא חלק מהם, אלא רצה להראות את השקרים של האויבים שלנו ושל הארגון המושחת ביותר בעולם- האו״ם, זה שמרכז הליכוד נראה צדיק לעומתו.

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

כמובן
האדום הצורר:
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

יש עליית שיגורי רקטות מתמדת מהרצועה וממקומות שצהל כבר נכנס ו״ניקה״
באמת תחושה שמתקרבים לניצחון המוחלט .
זה מתקדם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

לגבי השמחה והששון על זה ש"התברר" שמשרד הבריאות של עזה "שיקר" ומספר ההרוגים הוא למעשה "רק" 25K מהם "רק" 15K שהם בלתי מעורבים בעליל (ילדים, נשים, קשישים): זה לגמרי לגמרי לא קרה מעולם.
אני מבין שהתקשורת בעברית דיווחה לכם משהו כזה, אבל זה פשוט שקר.
האו"ם עדיין מדווח על יותר מ-35K הרוגים (לא כולל 10K נעדרים). המספר 25K הגיע כי בדוח האחרון התחילו לציין את מספר ההרוגים ***שזוהו***.
מי שלא מאמין יכול לבדוק לבד בדוח עצמו - https://www.ochaopt.org/content/hostili ... ct-day-220
אתם מוזמנים להסיק בעצמכם את המסקנות על מי שסיפר לכם אחרת (ואולי אפילו תצליחו להבין שגם הדברים האחרים שלמדתם מאותם מקורות שווים בדיוק אותו דבר, כלומר כלום)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

הערה אישית: אל תיעלבו אם אני לא עונה לאיזו שטות מטומטמת שכתבתם. החלטתי שאין צורך להגיב לאנשים שכותבים פה שטויות שאפילו צ'ט GPT היה מתבייש להפיק. אם הגעתם לרמה כזאת של צורך להתעלם ממני שאתם מוכנים לבזות את עצמכם בטמטום כל כך קיצוני, תרגישו חופשי פשוט להתעלם וזהו. אני מבין שאין לכם שום עניין לשמוע את מה שאני אומר וזה בסדר מבחינתי. אתם לא חייבים לעשות את כל ההצגה הזאת כאילו קראתם וחשבתם על זה ויש לכם תשובת מחץ.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

כמו תמיד, תגובה מתנשאת- אני יודע הכל, אתם לא יודעים כלום. אין לך איזו נכבה לציין, יחד עם אלפקה?
יום עצמאות טוב שיהיה לנו, בתקווה לממשלה נורמאלית במהרה.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

Asafasraf כתב: 14 מאי 2024, 11:34 כמו תמיד, תגובה מתנשאת- אני יודע הכל, אתם לא יודעים כלום. אין לך איזו נכבה לציין, יחד עם אלפקה?
יום עצמאות טוב שיהיה לנו, בתקווה לממשלה נורמאלית במהרה.

בדיוק לדברים האלה התכוונתי בהודעה שמתחילה ב"הערה אישית".
אין לך מה להגיד על מה שכתבתי? ברור שלא, הרי אין לך אפילו כוונה לבדוק אם מה שכתבתי נכון, אם אני משקר או התקשורת שממנה אתה לומד על המציאות (או שאולי על דימיונות?), שום דבר.
אז למה לענות בכלל? ועוד במקום להגיב למה שכתבתי אתה מתחיל מלחלק לי ציונים, ממשיך בלקלל אותי ומסיים בלדחוף להודעה שלך עוד מישהו שקשה לך לקרוא את הדברים שהוא כותב...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

לא נעים להשאיר את הבמה לשקרן המטומטם, אז אחכים אתכם שאם תסתכלו על הנתונים הקודמים שהאום פרסם לפני והנתונים המעודכנים עכשיו, תשימו לב שברשימת ה"לא מזוהים" יש מינוס אלף ומשהו גברים, כן כן, הרשימה הזו מכילה יותר נשים וילדים מסך המספר ברשימה. וזה ידוע כבר מתחילת אפריל, שבזמנו הרשימה הזו הייתה "מספרים ממדיה אמינה" ולא "לא מזוהים", היא אגב לא של משרד הבריאות החמאסי.
זו פארסה כל כך מביכה שאפילו הטינופות מהאו"ם הבינו שמדובר בפברוק, אבל השקרן המטומטם עדיין מאמין בזה, כי זה מסתדר עם עלילת הדם האנטישמית שהוא מפיץ פה.
והרשימה הזו מפוברקת בלי צל של ספק, כי לדוגמא לעזתים יש אפשרות לעדכן בעצמם על מתים שלא נמצאים ברשימה, וגם באופציה הזו יש רוב של גברים.

וחשוב לציין שגם ברשימה ה"אמינה" ככביכול של מזוהים מטעם משרד הבריאות החמאסי יש המון פברוקים, מספרי זהות כפולים, מתים ממבצעים קודמים, ומספרי זהות מומצאים. אה וגם בגזרת הילדים מעל גיל 13 (ובמיוחד 17) יש הרבה יותר בנים מבנות, ככה שהוא שהם מפברקים גם שם, או שהם מגייסים ילדים, מה שמתאים לכם (הם בוודאות אגב מפברקים גם שם, כפי שידוע עוד מדצמבר).
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

D&3 כתב: 14 מאי 2024, 12:08 לא נעים להשאיר את הבמה לשקרן המטומטם, אז אחכים אתכם שאם תסתכלו על הנתונים הקודמים שהאום פרסם לפני והנתונים המעודכנים עכשיו,
1. תשימו לב שברשימת ה"לא מזוהים" יש מינוס אלף ומשהו גברים, כן כן, הרשימה הזו מכילה יותר נשים וילדים מסך המספר ברשימה.
2. וזה ידוע כבר מתחילת אפריל, שבזמנו הרשימה הזו הייתה "מספרים ממדיה אמינה" ולא "לא מזוהים", היא אגב לא של משרד הבריאות החמאסי.
3. זו פארסה כל כך מביכה שאפילו הטינופות מהאו"ם הבינו שמדובר בפברוק, אבל השקרן המטומטם עדיין מאמין בזה, כי זה מסתדר עם עלילת הדם האנטישמית שהוא מפיץ פה.
4. והרשימה הזו מפוברקת בלי צל של ספק, כי לדוגמא לעזתים יש אפשרות לעדכן בעצמם על מתים שלא נמצאים ברשימה, וגם באופציה הזו יש רוב של גברים.

5. וחשוב לציין שגם ברשימה ה"אמינה" ככביכול של מזוהים מטעם משרד הבריאות החמאסי יש המון פברוקים, מספרי זהות כפולים, מתים ממבצעים קודמים, ומספרי זהות מומצאים. אה וגם בגזרת הילדים מעל גיל 13 (ובמיוחד 17) יש הרבה יותר בנים מבנות, ככה שהוא שהם מפברקים גם שם, או שהם מגייסים ילדים, מה שמתאים לכם (הם בוודאות אגב מפברקים גם שם, כפי שידוע עוד מדצמבר).
או, הנה הגיעה הדוגמה מס' 1 להכחשת המציאות, חלוקת ציונים ופיזור קללות.
1. איפה "רשימת הלא מזוהים" שאתה מדבר עליה?
2. גם היום המספרים האלה נחשבים כאמינים. ראה למשל הודעות הממשל האמריקאי (זה אמנם לא מזיז להם יותר מדי והם לא הולכים כנראה לעשות כלום בנידון, אבל הם מתייחסים למספרים האלה כאמינים).
3. כמו שאתה יכול לראות בעצמך בלינק, האו"ם לא מתייחס לשום דבר כזה כאל פיברוק, לא משנה כמה פעמים תצעק את השקר המטומטם הזה.
4. מה לעזאזל אתה רוצה ואיך זה קשור לאגרגציה של המספרים, שמפורטת בדוח המאוד פשוט להבנה (לפחות לאנשים עם מוח פעיל) שקישרתי אליו?
5. שוב, מה בדיוק אתה רוצה ועל מה לעזאזל אתה מדבר?
הייתי שמח לתת תגובה טיפה יותר מפורטת, אבל בשביל זה אני אצטרך מקורות כלשהם לדברים שאתה זורק פה.
6. אתה מוזמן להמשיך לקלל אותי כהרגלך, אבל אתה חייב להבין שזה לא באמת מוסיף לך כבוד ולא ממש משכנע מישהו במשהו (מלבד אולי בזה שאין לך תשובה רצינית לדברים המאד פשוטים שכתבתי לגבי הדיווח של האו"ם על מספר הנפגעים ועל הטענות השקריות שהועלו - גם בתקשורת וגם בפורום - על שינוי\הודאה\פברוק כביכול, שהיה קיים רק בדמיונות של מי שטען את הטענות האלה).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

תקשיב יש חתיכת דביל, אתה לא יכול להאשים אנשים שהם "מבזים את עצמים בטמטום כל כך קיצוני" ואז להעיר למי שמחזיר לך באותו מטבע.
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

אבל שוב, אני לא אשאיר את המגרש ריק לשקרן המטומטם, אז הנה הנתונים, רק עם רקע קטן, שיש שני מקורות מידע עיקריים, דאטא של משרד הבריאות החמאסי עם נתונים "verified" ודאטא נוסף שמשנה את שמו עם הזמן, והוא זה שאחראי לרעש שקורה לאחרונה:

הוכחה מתחילת אפריל לפברוק הנתונים של ה"לא מזוהים"\"נתונים חלקיים"\"דאטא לא שלם", אותם נתונים שהורדו מהדאשבורד של האום, ובנוסף גם הוכחה לפברוק נתונים בדאטא ה"אמין" (של משרד הבריאות החמאסי):

הוכחה עוד מדצמבר שגם משרד הבריאות החמאסי מפברק את נתוני הנשים והילדים:

עוד תרד מעניין ממרץ ודרך אחרת להראות את הפברוק (קורלציות עם נתוני תמותה של נשים באונרא) הקיצוני שקורה עם אותם נתונים נוספים (איך שלא תרצו לקראו להם):

התפלגות הגילאים של נתוני משרד הבריאות, בה רואים שהחמאס מגייס ילדים\מברפק נתונים (בפועל גם וגם בוודואת די גבוהה), ובכללי תרד מעניין:

למי שהאמת באמת מעניינת אותו ולא רק רוצה להפיץ עלילות דם אנטישמיות אשמח לשתף עוד דברים מעניינים על הדאטא ולענות על שאלות.
וניסיתי להביא פה בעיקר ציוצים שכתובים טוב והנתונים שלהם מתבוססים על הדאטא של החמאס.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

אז הטענה שלך על "פברוק" ושקרים וכו' וכו' מתבססת על כך שהתגלה פער בין ההערכות הראשוניות (של מספר הילדים והנשים שנהרגו) לבין הנתונים העובדתיים שנאספו עד כה.
תגיד, לפני ארבע שנים לא היית מאלה שהסבירו למכחישי המציאות שפער כזה בין הערכה לבין ממצאים של בדיקה מדוקדקת *לא* מרמז על קיומה של קונספירציה\פברוק\שקר?
מה קרה בארבע השנים האלה שהפכת מאדם שמבין איך המציאות עובדת לאדם שבטוח ש-99% מהעולם רק חושב איך לשקר לו?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

D&3 כתב:אבל שוב, אני לא אשאיר את המגרש ריק לשקרן המטומטם, אז הנה הנתונים, רק עם רקע קטן, שיש שני מקורות מידע עיקריים, דאטא של משרד הבריאות החמאסי עם נתונים "verified" ודאטא נוסף שמשנה את שמו עם הזמן, והוא זה שאחראי לרעש שקורה לאחרונה:

הוכחה מתחילת אפריל לפברוק הנתונים של ה"לא מזוהים"\"נתונים חלקיים"\"דאטא לא שלם", אותם נתונים שהורדו מהדאשבורד של האום, ובנוסף גם הוכחה לפברוק נתונים בדאטא ה"אמין" (של משרד הבריאות החמאסי):

הוכחה עוד מדצמבר שגם משרד הבריאות החמאסי מפברק את נתוני הנשים והילדים:

עוד תרד מעניין ממרץ ודרך אחרת להראות את הפברוק (קורלציות עם נתוני תמותה של נשים באונרא) הקיצוני שקורה עם אותם נתונים נוספים (איך שלא תרצו לקראו להם):

התפלגות הגילאים של נתוני משרד הבריאות, בה רואים שהחמאס מגייס ילדים\מברפק נתונים (בפועל גם וגם בוודואת די גבוהה), ובכללי תרד מעניין:

למי שהאמת באמת מעניינת אותו ולא רק רוצה להפיץ עלילות דם אנטישמיות אשמח לשתף עוד דברים מעניינים על הדאטא ולענות על שאלות.
וניסיתי להביא פה בעיקר ציוצים שכתובים טוב והנתונים שלהם מתבוססים על הדאטא של החמאס.
למה אתה הורס את התפיסה של טיהור אתני עם נתונים? אחרי הכל זה יום קשה לאוטו-אנטישמים שיש כאן. תתחשב בנכבה שלהם.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

אפילו ברמה הויזואלית יש דמיון מדהים בין הטיעונים של מכחישי המציאות אז והיום.
בפועל מה שקרה כאמור זה שיש פער בין ההערכות של לפני זמן מה לבין הנתונים שנאספו עד היום.
את הדבר הפשוט (שלא לומר מובן מאליו הזה) צריך עכשיו להציג כרקע אין סופי, אז מנפחים אותו למימדי ענק תוך שימוש בטכניקות רטוריות ואינפוגרפיות שונות ומשונות, כדי שזה ייראה כמו טיעון רציני.
כל הגרפים היפים שבעולם לא ישנו את העובדה שאתה מנסה להפוך פה זבוב לפיל כדי שתוכל להשתמש בפיל הזה כמחסום בינך לבין המציאות המאוד פשוטה וברורה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

D&3 כתב: 14 מאי 2024, 12:46 תקשיב יש חתיכת דביל, אתה לא יכול להאשים אנשים שהם "מבזים את עצמים בטמטום כל כך קיצוני" ואז להעיר למי שמחזיר לך באותו מטבע.
איכשהו פספסתי את זה.

לא כתבתי שאנשים הם מטומטמים, אלא שהם כותבים דברים מטומטמים.
ולא רק שאני לא חושב שהם מטומטמים, אני גם חושב שהם כל כך לא מטומטמים שהטמטום הזה מבזה אותם.
לעומת זאת, מי שלא מבין את ההבדל בין לקרוא לאדם מטומטם לבין להגיד שכתיבה של דברים מטומטמים מבזה את הכותב הוא... ובכן... לא נעים להגיד... קצת מטומטם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  60 לייקים

ארז שדה כתב:

מוחלט ניצחון מוחלט אלפקה

ויותר מזה, כאחד שהיה בפנים בתחילת המלחמה זה פשוט בלתי אפשרי שבלתי מעורבים לא יהרגו במלחמה הזאת.
נכנסו לקניונים, סופרים, בתי ספר ובתי חולים, כל מבנה כזה ממולכד וכל מבנה כזאת בפורנט היו אזרחים בלתי מעורבים, חלקם אזוקים וחלקם רועדים מפחד, והרוב הגדול מהם מכוון כוחות שלנו עם העיניים איפה מחבליי חאמס, הם רועדים מפחד מהם.
לא מעט פצועים והרוגים היו בצד שלנו בגלל שרצו לפנות ולהציל אזרחים בלתי מעורבים ומחבלים צצו משום מקום והפתיעו כוחות שלנו.
הוקיץ'
קיבל.ה  4055 לייקים

אני חייב להודות שאני לא כל כך מבין על מה הרעש. גם על פי הלינקים פה, עם כל חיתוכי המידע והתחקירים ומה לא, אנחנו מדברים פה על פערים של כמה אלפי אנשים לכאן או לכאן. לצערי, ודי מזעזע שזה המצב, זה לא משנה את התמונה מהותית.
וכן, לא מפתיע אותי שחמאס ינסה לנפח מספרים. הם נתפסו מספיק פעמים משקרים בעבר, כמו גם צה"ל ומדינת ישראל. באופן כללי, לנסות להשיג מידע אמין מאחד הצדדים הלוחמים זה תמיד רעיון רע.

יחד עם זאת, אנשים שקוראים לאו"ם גוף מטונף ואנטישמי קשה לי לקחת ברצינות.
יש לי לא מעט בעיות עם הארגון חסר התועלת הזה, אבל עדיף שנתייחס ברצינות לביקורת ולא נפטור את עצמנו באמתלה שכולם אנטישמיים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךKingAlpacaתא מרבוטא
שליחת תגובה