הפועל (פתח תקווה) ת״א

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  426 לייקים

ממש כמו הפועל פת מה שנשאר מהמועדון הזה זה עבר מפואר וקהל גדול
אנחנו בדרך הבטוחה להיות הפועל פ״ת
בעוד 20 שנה לא נעניין אף אחד, מידי פעם יהיה דרבי בגביע שנביא אליו הרבה קהל (באופן יחסי לקבוצה הקטנה שאנחנו) וזהו
ההצלחות שלנו יהיו לעלות חזרה לליגת העל ולשרוד יותר משנה אחת שם בלי לרדת, וכמובן ״אליפות״ בלאומית

יודעים מי מלך השערים בליגה הלאומית השנה? גיל יצחק
יודעים מי סגן מלך השערים? רווה אסייג, מזל שהוא מושאל שלנו

אלו הקבוצות שירדו ליגה בעשור האחרון (כולל השנה):

הפועל - פעמיים
הפועל פ״ת - פעמיים
כפ״ס - פעמיים
נס ציונה - פעמיים
מכבי פ״ת - פעמיים
עכו - פעמיים
בני יהודה (כבר 3 עונות לא מצליחה לעלות)
ק״ש
נוף הגליל
רעננה
סכנין
אשקלון
נתניה
אשדוד

לכולם ברור שהסגל הזה לא עולה חזרה לליגת העל, צריך להביא פה רכש רציני וזה הרבה יותר קשה להביא שחקנים איכותיים מאשר להשאיר שחקנים טובים שהיו וירדו עם הקבוצה (כמו בירידה הקודמת)
וגם אם נביא שחקנים טובים ללאומית, הם לא יהיו מספיק טובים לליגת העל מה שאומר שנכנסו ללופ שקשה מאוד לצאת ממנו, כמו שרואים ברשימה הנ״ל

הדרך היחידה לצאת מהמשבר זה בעלים עשיר שבא לזרוק כסף, אני מאוד לא אופטימי בנוגע לספרא וגם בגלל ההיסטוריה של הבעלים שבאו ״להציל את הפועל״
ככל שנבין את זה יותר מהר יהיה לנו יותר קל להמשיך בחיים, תיאום ציפיות כללי כזה. מזל שיש את הכדורסל
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

קדימה הפועל בלומפילד!! להתחיל מליגה ג' !!
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 12 מאי 2024, 09:11 קדימה הפועל בלומפילד!! להתחיל מליגה ג' !!
אני לא חושב שזה כזה יעזור כי בסוף בשביל להגיע לרמה שאנחנו שואפים (וזה יותר מלהיות קבוצת מרכז טבלה בליגת העל ) אנחנו חייבים בעלים מבוסס , בערך כמו שקרה בכדורסל כי התקרת זכוכית ברורה
איל
קיבל.ה  76 לייקים

הדבר הכי חשוב זה שתהיה העברת בעלות לאדם שיכול לתת כל עונה 5 מיליון שח לא מבקש 40 מיליון אלא 5 מיליון אם נתחיל משם יהיה טוב. זה הדבר הכי חשוב כרגע.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

כרגיל, כמו הנושא שהיה בפורום לא מזמן ״האיש שלא היה שם״, הכל קם ונופל על איש עשיר אחד...
אם ספרא ייקח את הפועל או לא משמעותי פי אלף על הירידה הזו, כואבת ככל שתהיה.
נערך לאחרונה על ידי Red Ghost ב 12 מאי 2024, 09:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

אולי די עם זה?
הפועל עלתה תוך שנה די בקלות עם פאקינג ניסנובס.
היא תעלה גם עם מינצברג/ספרא.

חלאס שטויות נו.
יחד, רק יחד! :heart:
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

7even כתב: 12 מאי 2024, 09:36 אולי די עם זה?

חלאס שטויות נו.
עם מינצברג לא , תראה את בני יהודה נתקעת שם כמה עונות כבר
modag
קיבל.ה  338 לייקים

רווה אסייג מושאל? אם הוא כזה טוב בלאומית הייתי בונה עליו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1777 לייקים

רק הפועל כתב: 12 מאי 2024, 09:38

חלאס שטויות נו.
עם מינצברג לא , תראה את בני יהודה נתקעת שם כמה עונות כבר
כן, בוא נשווה בין היכולות הכלכליות שלהם לשלנו.
היה לנו סגל בינוני בלאומית ועלינו עם 12 פור אחרי שבקושי ניצחנו במחזורים האחרונים ועברנו למצב שיוט.
20 הפרש בסגל בינוני עם הניסנובס. מה עוד?
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

אין שום סיכוי לחזור עם הבעלות הנוכחית.
ניתוק וחוסר אכפתיות לא יחזירו אותנו לליגת העל.
ר.ש
קיבל.ה  378 לייקים

אני האחרון שיחשוב שלאולטראס ולקהל של הפועל יש חלק בירידה.

ובכל זאת, נראה לי שהגישה של ״לעודד באש ובמים״ פוגעת בנו לעתים.
השחקנים של הפועל (ולא רק הנוכחיים) כבר לא רואים בהפסד 5-0 למכבי (או ביתר) או ירידת ליגה כמשהו ייהרג ובל יעבור.
הם פאקין סיימו את המשחק אתמול בלי כרטיסים צהובים!

בביתר שחקנים יפחדו על החיים שלהם לפני שיורידו ליגה. אז נכון, גם הם עשויים לרדת. אבל הם ירצחו את היריב שלהם לפני שהם יתנו לזה לקרות.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  396 לייקים

אבא שלי אוהד מכבי יפו, יוצא לי לראות לא מעט משחקים והרמה שם פח אשפה כשיש לא מעט קבוצות שלא רוצות אפילו לעלות.
לבנות קבוצה שתסיים מקום ראשון ותעלה במרץ לא אמורה להיות משימה מסובכת לנוכח פערי התקציב הגדולים שלנו, הדבר היחיד שמפחיד אותי שיבנו שוב סגל צעיר מידי שהלחץ יכריע אותו.
רק לצורך השוואה, אצל בני יהודה שעכשיו ירדו למקום השלישי משחקים שביט מזל וגיא סביליה קבוע בהרכב, שני שחקני נוער שלנו שלא היו שווים אפילו סגל בבוגרים.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

חלק גדול מאיך נראה בלאומית ואם אכן נעפיל בקלות (אם בכלל) תלויי בשאלת הבעלות , הלוואי והעניין יסגר כבר כמה שיותר מהר
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

ר.ש כתב: 12 מאי 2024, 10:07 אני האחרון שיחשוב שלאולטראס ולקהל של הפועל יש חלק בירידה.

השחקנים של הפועל (ולא רק הנוכחיים) כבר לא רואים בהפסד 5-0 למכבי (או ביתר) או ירידת ליגה כמשהו ייהרג ובל יעבור.

בביתר שחקנים יפחדו על החיים שלהם לפני שיורידו ליגה. אז נכון, גם הם עשויים לרדת. אבל הם ירצחו את היריב שלהם לפני שהם יתנו לזה לקרות.
אשכרה 0 כרטיסים צהובים במשחק על החיים. מעליב שהאפסים האלה מייצגים אותנו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
רק הפועל
קיבל.ה  1514 לייקים

Red Wolf כתב: 12 מאי 2024, 09:10 ממש כמו הפועל פת מה שנשאר מהמועדון הזה זה עבר מפואר וקהל גדול
אנחנו בדרך הבטוחה להיות הפועל פ״ת
בעוד 20 שנה לא נעניין אף אחד, מידי פעם יהיה דרבי בגביע שנביא אליו הרבה קהל (באופן יחסי לקבוצה הקטנה שאנחנו) וזהו
ההצלחות שלנו יהיו לעלות חזרה לליגת העל ולשרוד יותר משנה אחת שם בלי לרדת, וכמובן ״אליפות״ בלאומית

יודעים מי מלך השערים בליגה הלאומית השנה? גיל יצחק
יודעים מי סגן מלך השערים? רווה אסייג, מזל שהוא מושאל שלנו

אלו הקבוצות שירדו ליגה בעשור האחרון (כולל השנה):

הפועל - פעמיים
הפועל פ״ת - פעמיים
כפ״ס - פעמיים
נס ציונה - פעמיים
מכבי פ״ת - פעמיים
עכו - פעמיים
בני יהודה (כבר 3 עונות לא מצליחה לעלות)
ק״ש
נוף הגליל
רעננה
סכנין
אשקלון
נתניה
אשדוד

לכולם ברור שהסגל הזה לא עולה חזרה לליגת העל, צריך להביא פה רכש רציני וזה הרבה יותר קשה להביא שחקנים איכותיים מאשר להשאיר שחקנים טובים שהיו וירדו עם הקבוצה (כמו בירידה הקודמת)
וגם אם נביא שחקנים טובים ללאומית, הם לא יהיו מספיק טובים לליגת העל מה שאומר שנכנסו ללופ שקשה מאוד לצאת ממנו, כמו שרואים ברשימה הנ״ל

הדרך היחידה לצאת מהמשבר זה בעלים עשיר שבא לזרוק כסף, אני מאוד לא אופטימי בנוגע לספרא וגם בגלל ההיסטוריה של הבעלים שבאו ״להציל את הפועל״
ככל שנבין את זה יותר מהר יהיה לנו יותר קל להמשיך בחיים, תיאום ציפיות כללי כזה. מזל שיש את הכדורסל
ואגב זה לא ממש קשור לדיון אמנם אבל לא ברור לי למה לנעול את האשכול שפתחתי בפורום של הכדורסל (מחילה אם זה לא אתה ) לדעתי זה משהו שלא מתאים בכלל לפורום שאמור לתת מקום לדעות שונות (גם אם יש פה כאלה שמאמינים בנאחס , אפשר לחשוב כבר מה אמרתי )
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

חלאס שטויות נו.
ההתאהבות של אוהדים בבעלים רק כי הם דוברים אנגלית צחה גובלת בפתולוגיה.
הזבלים האלו הורידו את הקבוצה ליגה.
הם בחיים לא יצליחו להעלות אותה ליגה.
הם לא שמים שקל בקבוצה, ההכנסות ירדו דרמטית (מענקים, שידור, ספונסרים וקהל) והטינופת ימשיך לקחת מתקציב המועדון 600,000 שקלים בשנה.
אתה חי בסרט אם אתה חושב שעם מינצברג הקבותה הזו יכולה לעלות ליגה.
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

קשקוש.
הפועל פ״ת זה מועדון קטן ועלוב.
הפועל ת״א זו אימפריה עם עשרות אלפי אוהדים.
מה שיביא אותנו להיות הפועל פ״ת זה אוהדים לוזרים וסמרטוטים. בדיוק אותם אלו שכשהשופט הוסיף אתמול 3 דק׳ תוספת זמן ראו בזה הזדמנות לרוץ לקנות נקניקיה במקום לקלל את השופט.
הפוסט קיבל 3 לייקיםadom4tormentaהסבתא של הפועל
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  695 לייקים

לאוהדים תהייה השפעה אם הקבוצה תהייה בבעלותם ועד אז כל התפקיד שלהם זה תפאורה
לא משנה כמה כוח תנכסו לקהל, זה שטויות
העונה הכי טובה שלנו בעשור האחרון הייתה בקורונה בלי קהל

זה לא שאני אומר שצריכה להיות קבוצת אוהדים אני רק מציין את העובדות

הפועל גרועה כי יש לה ניהול גרוע כבר המון זמן ולא מושקעים בה מספיק כספים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  396 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 12 מאי 2024, 12:24 לאוהדים תהייה השפעה אם הקבוצה תהייה בבעלותם ועד אז כל התפקיד שלהם זה תפאורה

זה פשוט שקר בעונה שהתחילה בה הקורונה והגענו לפלייאוף העליון הקורונה התחילה בדיוק כשהתחיל הפלייאוף העליון. ועשינו פלייאוף עליון חלש יחסית.
עונה לאחר מכן שהייתה העונת קורונה כמעט ירדנו ליגה כשרק החיזוק בינואר הציל אותנו והגענו בנס לגמר גביע כשהקהל חזר לקראת סוף העונה בתקופה הטובה יותר שלנו באותה העונה.
עריכה: אני מתייחס לדיבור על עונת הקורונה והקהל.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  695 לייקים

Charmander כתב: 12 מאי 2024, 12:28
Giovanni Giorgio כתב: 12 מאי 2024, 12:24 לאוהדים תהייה השפעה אם הקבוצה תהייה בבעלותם ועד אז כל התפקיד שלהם זה תפאורה

זה פשוט שקר בעונה שהתחילה בה הקורונה והגענו לפלייאוף העליון הקורונה התחילה בדיוק כשהתחיל הפלייאוף העליון. ועשינו פלייאוף עליון חלש יחסית.
עונה לאחר מכן שהייתה העונת קורונה כמעט ירדנו ליגה כשרק החיזוק בינואר הציל אותנו והגענו בנס לגמר גביע כשהקהל חזר לקראת סוף העונה בתקופה הטובה יותר שלנו באותה העונה.
זה לא שקר וד״א אתה רק מחזק את הטענה שלי
לא אמרתי שבלי קהל נהייה טובים יותר אלא מה שאמרתי הוא שלקהל אין המון השפעה, בטח לא כמו שנוטים לייחס לו פה
עשו מחקרים על תקופות הקורונה בכדורגל בעולם והתוצאות דיי מתיישרות עבור כל הקבוצות בכל המדינות, אפקט הקהל הביתי הוא לא חורץ גורלות

אם הפועל גרועה היא גרועה, זה לא קשור אם הקהל היה שם לדחוף או עמד על הרגליים האחוריות כשהקבוצה קרסה

לא משנה כמה ננסה להשפיע על הקבוצה, כל עוד אין לנו השפעה על ניהול המועדון (שוב, לא נכנס להאם צריכה להיות לנו כזאת או לא) היכולת שלנו להשפיע ולצורך העניין להציל את הפועל מירידה היא אפסית

את החלק שלנו כקהל מילאנו, ועשינו את זה בצורה מאוד מרשימה
את החלק של הקבוצה להיות מקצוענית עם שאיפות הם לא מילאו ולכן ירדנו ליגה

כשהניהול פה יהיה נכון אשכרה נצליח להבקיע שערים, לנצח משחקים ואפילו לנצח קבוצות טובות/עשירות מאיתנו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  396 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 12 מאי 2024, 12:42
Charmander כתב: 12 מאי 2024, 12:28

זה לא שקר וד״א אתה רק מחזק את הטענה שלי
לא אמרתי שבלי קהל נהייה טובים יותר אלא מה שאמרתי הוא שלקהל אין המון השפעה, בטח לא כמו שנוטים לייחס לו פה
עשו מחקרים על תקופות הקורונה בכדורגל בעולם והתוצאות דיי מתיישרות עבור כל הקבוצות בכל המדינות, אפקט הקהל הביתי הוא לא חורץ גורלות

אם הפועל גרועה היא גרועה, זה לא קשור אם הקהל היה שם לדחוף או עמד על הרגליים האחוריות כשהקבוצה קרסה

לא משנה כמה ננסה להשפיע על הקבוצה, כל עוד אין לנו השפעה על ניהול המועדון (שוב, לא נכנס להאם צריכה להיות לנו כזאת או לא) היכולת שלנו להשפיע ולצורך העניין להציל את הפועל מירידה היא אפסית

את החלק שלנו כקהל מילאנו, ועשינו את זה בצורה מאוד מרשימה
את החלק של הקבוצה להיות מקצוענית עם שאיפות הם לא מילאו ולכן ירדנו ליגה

כשהניהול פה יהיה נכון אשכרה נצליח להבקיע שערים, לנצח משחקים ואפילו לנצח קבוצות טובות/עשירות מאיתנו
רשמת "העונה הכי טובה שלנו בעשור האחרון הייתה בקורונה בלי קהל" לזה התייחסתי, בתקופה שלא היה קהל היינו זוועה מוחלטת.
וההשפעה הכי גדולה של הקהל היא לא העידוד הבלתי פוסק שלו או להעיר את השחקנים עם קללות, היא כספית. אם יהיו לנו עונה הבאה 2000 מנויים לעומת אם יהיו לנו עונה הבאה 15000 אוהדים זה הבדל של כמה מיליוני שקלים לתקציב ששווים לעוד כמה שחקנים טובים.
ברור שהעונה הניהול של הקבוצה היה כושל ברמות אבל בסופו של יום זה לא אומר שצריך לתת לקהל המאוד קפריזי שלנו לנהל את המועדון.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  426 לייקים

האדס כתב: 12 מאי 2024, 12:19 קשקוש.
מה שיביא אותנו להיות הפועל פ״ת זה אוהדים לוזרים וסמרטוטים. בדיוק אותם אלו שכשהשופט הוסיף אתמול 3 דק׳ תוספת זמן ראו בזה הזדמנות לרוץ לקנות נקניקיה במקום לקלל את השופט.
באמת שואל, אבל מה עושה את הפועל תל אביב אימפריה? האוהדים?
כי חוץ מזה הפועל זה מועדון קטן ועלוב, בדיוק כמו הפועל פ״ת
אין פה שום דבר גדול חוץ מהעבר המפואר
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

לא נראה לי שאנחנו במקום של להגיד על הפועל פ״ת מועדון קטן ועלוב.. לצערי
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

Red Wolf כתב: 12 מאי 2024, 13:57
אתה באמת שואל אחרי אתמול? 25 אלף אוהדים מגיעים לעודד את חסרי היכולות הבני של זונות האלו שעמוד על המגרש 90 דק׳?
יש יותר אימפריה מזה? מועדון שהקהל מחזיק אותו כבר עוד מעט 2 עשורים, ונופל פעם אחרי פעם לידיים של נוכלים, בעוד מועדונים מתחרים שלו מקבלים משמיים זהב לידיים כמו גולדאהר אלונה ושחר? הרי ברור לך שבעולם מקביל הפועל ת״א אלופה שלוש עונות ברצף והבעלים שלה קנדי וזה הכל אלמנט של מיקריות, מזל או יותר נכון חוסר מזל.
לכן אין לי ספק שזה עוד יקרה. כי יש בסיס שאין למועדונים אחרים. ואולי זה קצת לא פייר כלפי הפועל פ״ת, שביקום מקביל, פ״ת היא עיר תוססת, מרגשת ויש לי 20 אלף אוהדים.
מי יודע. אולי גם זה יגיע להם כמו שקרה בב״ש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםונרקומןCharmander
ונרקומן
קיבל.ה  174 לייקים

מנצ'סטר יונייטד היא ברנטפורד? צ'לסי היא נוטינגהאם? באיירן מינכן היא שאלקה? ברצלונה היא סביליה? יובנטוס זה בולוניה?
קבוצה ושושלת לא נמדדת על ידי החלק המקצועי שלה באותה שנה, והאמת שגם לא כמה שנים אחורה.
הפועל זו קבוצה שהיא דרך חיים של כל כך הרבה אנשים. קחו קצת דוגמאות מחללי המלחמה הזאת וכמה שחשוב למשפחות להיות חלק מהפועל כדי לכבד את זכרם של האהובים שלהם. תראה כמה אוהדים הגיעו אתמול שהפועל הייתה בצרה. תראה כמה אנשים פה שבורים הבוקר ואיך הכישלון הזה נכנס לנו לעורקים.
מהסיבות שכתבתי ועוד כמה נוספות - הפועל תל אביב זאת אימפריה ולנצח תישאר, למרות כל התסכול והעצב מהמצב הזה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  901 לייקים

ונרקומן כתב: 12 מאי 2024, 14:39 מנצ'סטר יונייטד היא ברנטפורד? צ'לסי היא נוטינגהאם? באיירן מינכן היא שאלקה? ברצלונה היא סביליה? יובנטוס זה בולוניה?
קבוצה ושושלת לא נמדדת על ידי החלק המקצועי שלה באותה שנה, והאמת שגם לא כמה שנים אחורה.
הפועל זו קבוצה שהיא דרך חיים של כל כך הרבה אנשים. קחו קצת דוגמאות מחללי המלחמה הזאת וכמה שחשוב למשפחות להיות חלק מהפועל כדי לכבד את זכרם של האהובים שלהם. תראה כמה אוהדים הגיעו אתמול שהפועל הייתה בצרה. תראה כמה אנשים פה שבורים הבוקר ואיך הכישלון הזה נכנס לנו לעורקים.
מהסיבות שכתבתי ועוד כמה נוספות - הפועל תל אביב זאת אימפריה ולנצח תישאר, למרות כל התסכול והעצב מהמצב הזה.
אנחנו יותר קרובים לדרבי קאונטי בהשוואה שלך...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

האדס כתב: 12 מאי 2024, 14:30
אתה באמת שואל אחרי אתמול? 25 אלף אוהדים מגיעים לעודד את חסרי היכולות הבני של זונות האלו שעמוד על המגרש 90 דק׳?
יש יותר אימפריה מזה? מועדון שהקהל מחזיק אותו כבר עוד מעט 2 עשורים, ונופל פעם אחרי פעם לידיים של נוכלים, בעוד מועדונים מתחרים שלו מקבלים משמיים זהב לידיים כמו גולדאהר אלונה ושחר? הרי ברור לך שבעולם מקביל הפועל ת״א אלופה שלוש עונות ברצף והבעלים שלה קנדי וזה הכל אלמנט של מיקריות, מזל או יותר נכון חוסר מזל.
לכן אין לי ספק שזה עוד יקרה. כי יש בסיס שאין למועדונים אחרים. ואולי זה קצת לא פייר כלפי הפועל פ״ת, שביקום מקביל, פ״ת היא עיר תוססת, מרגשת ויש לי 20 אלף אוהדים.
מי יודע. אולי גם זה יגיע להם כמו שקרה בב״ש.
נכון רק צריך לדאוג שזה לא ייעלם לדורות הבאים. הפועל ת״א היא לא הפועל פ״ת למרות שזה קצת מרגיש כרגע עכשיו לפחות מבחינת ההשגים. צריך לחשוק שיניים, להעביר את הקבוצה לספרא לעלות ליגה ולבנות מחדש, אין מה לעשות
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

אתמול הייתה ההוכחה שזה לא נעלם ורחוק משם.
ראיתי אתמול מאות ילדים. מאות. הם דבוקים בחרא הזה.
לצערי גם אצל בבית יש כמה שבדרך לשם.
אגב, זה היופי של הפועל ת״א. כל מועדון אחר בארץ שהיה סובל מהדבר הזה, היה מאבד מבסיס האוהדים שלו. אולי היחידים שדומים לנו זה בית״ר.
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

היה מועדון גדול בשנות ה80, עונה וחצי ב90, מסע נחמד באירופה, כמה שנים יפות באירופה, ודאבל של קבוצה מהאגדות ושמפיונס אחד. מועדון עם קהל אוהדים גדול, שמאוהב בעצמו, ועסוק בשנאה לכולם, ולכן הפך לקהל הכי מסריח בליגה עם אולטראס שעוקף את בית"ר בסיבוב.

בין לבין עבר הנהלות מכל זן אפשרי, מניהול קומוניסטי של ההסתדרות, עד לניהול יח"צ של תאומים סגול, עבר דרך תפרן, "אוהד", מוני שעשה עלין אקזיט מהסרטים, הלך לשכונה של העבריין טביב, אחר כך הגיע תאומים שוב עם רמון המוכשר, עבר לוויצמן והקוף שלו כבירי, משם לבסטיונרים מהמיץ של הזבל, ובסוף סיים עם קבוצת השקעה של אמריקאים תפרנים חסרי מושג.

סגול היה הבעלים היחיד שהביא גם כסף גם תארים עד שאוהדי פח הזבל, הטיסו אותו.

10 שנים לא מנצחים דרבי, אפילו לא קרובים.
כל שנה שניה נאבקים להישאר בליגה.
תארים 0, שחקנים 0.

מועדון פח, עם קהל פח, בעלים פח, שחקנים פח.
מסכנים האוהדים ובלה בלה, וכנראה שגם ספרא ימשיך במסורת. ואני די בטוח שבסוף הוא גם לא ייקח את הפח הזה.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

האדס כתב: 12 מאי 2024, 15:45 אתמול הייתה ההוכחה שזה לא נעלם ורחוק משם.
ראיתי אתמול מאות ילדים. מאות. הם דבוקים בחרא הזה.
לצערי גם אצל בבית יש כמה שבדרך לשם.
אגב, זה היופי של הפועל ת״א. כל מועדון אחר בארץ שהיה סובל מהדבר הזה, היה מאבד מבסיס האוהדים שלו. אולי היחידים שדומים לנו זה בית״ר.
אני מקווה שאתה צודק, אתמול היתה הפתעה עצומה (כלומר ההתארגנות למשחק הזה), אבל זה היה חד פעמי וזה ייעצר עכשיו לצערי. עוד שנה במקרה הטוב הולכת לפח ובנקודה קריטית שמציבה המון אתגרים למועדון הזה וגם לקהל.
אני מקווה שזה יימשך עונה אחת וישר אחריה יעמידו כבר קבוצה רצינית, ימכרו 15-20 אלף מנויים ונצא לדרך חדשה. חבל מאוד על הירידה הזו
ofer23
קיבל.ה  32 לייקים

אין בליגת העל מנצ'סטר סיטי, ריאל מדריד ובאריין מינכן.
בני ריינה עלו לליגת העל לא מזמן והעונה הם בפלייאוף עליון, כולל גם ניצחונות על הקבוצות המובילות.
ולכן לא מדובר בפער שאינו ניתן לגישור.
הפועל ת"א צריכה להיות בטופ של הכדורגל הישראלי תוך 3..5 שנים וזו איננה משימה בלתי אפשרית. אפילו אם עסקת ספרא לא תצא אל הפועל.

Segev
קיבל.ה  353 לייקים

chimpfive כתב: 12 מאי 2024, 15:53
עד מתי השקר הזה יתפוס?? הזוי איך כ״כ הרבה אוהדים שלנו גם נדבקו בשקר הזה.
אז בפעם האלף - סמי סגול הפסיק לשים כסף בהפועל בקיץ 2003, לפני עונת 2003/4. שנה לאחר מכן, הוא גם התנתק ממנה ניהולית, והעביר את הקבוצה לניהול דיריקטוריון בראשות חיים רמון. הוא המשיך להחזיק באחוזי הבעלות אבל לא שם שקל מכיסו ולא ניהל.
רק לאחר שנתיים מרגע שהתנתק דה פקטו מהפועל, אוהדים הגיעו אליו למשרד כדי לדרוש ממנו להעביר את הקבוצה לבעלים אחר ולא למסור אותה מדי שנה לניהול בזיוני כזה או אחר. הוא עזב שנתיים לפני אותה הפגנה
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

Segev כתב: 12 מאי 2024, 19:59

אז בפעם האלף - סמי סגול הפסיק לשים כסף בהפועל בקיץ 2003, לפני עונת 2003/4. שנה לאחר מכן, הוא גם התנתק ממנה ניהולית, והעביר את הקבוצה לניהול דיריקטוריון בראשות חיים רמון. הוא המשיך להחזיק באחוזי הבעלות אבל לא שם שקל מכיסו ולא ניהל.
רק לאחר שנתיים מרגע שהתנתק דה פקטו מהפועל, אוהדים הגיעו אליו למשרד כדי לדרוש ממנו להעביר את הקבוצה לבעלים אחר ולא למסור אותה מדי שנה לניהול בזיוני כזה או אחר. הוא עזב שנתיים לפני אותה הפגנה
כבר נמאס לי להגיב לשקר הזה. טוב שהגבת.
אלו, מתוך המועדון, שגרמו לסמי לעזוב הם אלו שסיכלו את העיסקה עם רומן אברמוביץ.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
Asafasraf
קיבל.ה  830 לייקים

מודה שאחרי הסיבוב הראשון האמנתי שתהיה כזאת התפרקות ואין אחד במועדון הזה ומסביב לו שלא אשם- החל מבעלים זוועתיים, ממשיך במנהל מקצועי שקשור לכדורגל כמו שאני לנאס״א, מאמנים שנותנים יד להנחתות כמו קאיונדו וטאמבדו ומסתיים באוהדים שמכורים לסמל וגם לעצמם (עלו לנו בנקודה סופר יקרה העונה).
בין זה ובין להפוך להפועל פ״ת המרחק עצום.
אוי לנו אם לא נצליח לעלות בעונה הבאה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nati
קיבל.ה  1054 לייקים

מעניין כמה קבוצות עכשיו בליגה הלאומית מפחדות מפ״ת כמו שהן מפחדות מהפועל?
שמעתי בשבוע שעבר ראיון עם הבוס של אחת מקבוצות הצמרת של הליגה הלאומית.
הוא אמר שאם הפועל יורדת.אז בעונה הבאה הקרב על העליה יהיה רק על מקום אחד.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
האדס
קיבל.ה  3009 לייקים

הם מפחדים!!!
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

Segev כתב: 12 מאי 2024, 19:59

צודק, האוהדים רק ווידאו שהוא מתחפף באופן סופי.
אדום
קיבל.ה  764 לייקים

Nati כתב: 12 מאי 2024, 21:40 מעניין כמה קבוצות עכשיו בליגה הלאומית מפחדות מפ״ת כמו שהן מפחדות מהפועל?
שמעתי בשבוע שעבר ראיון עם הבוס של אחת מקבוצות הצמרת של הליגה הלאומית.
הוא אמר שאם הפועל יורדת.אז בעונה הבאה הקרב על העליה יהיה רק על מקום אחד.
שמועות שבליגה א' בכלל משקשקים לקראת עונת 2026/7
El dudernio
קיבל.ה  1284 לייקים

קובי כתב: 12 מאי 2024, 11:55

חלאס שטויות נו.
ההתאהבות של אוהדים בבעלים רק כי הם דוברים אנגלית צחה גובלת בפתולוגיה.
הזבלים האלו הורידו את הקבוצה ליגה.
הם בחיים לא יצליחו להעלות אותה ליגה.
הם לא שמים שקל בקבוצה, ההכנסות ירדו דרמטית (מענקים, שידור, ספונסרים וקהל) והטינופת ימשיך לקחת מתקציב המועדון 600,000 שקלים בשנה.
אתה חי בסרט אם אתה חושב שעם מינצברג הקבותה הזו יכולה לעלות ליגה.
הם שילמו השנה מכיסם להבנתי 4 + מליון דולר... להגיד שהם לא שמים שקל זה בדיחה או שקר. תחליט לבד אם אתה שקרן או ליצן.
חבקוק_המואבי
קיבל.ה  לייק אחד

ר.ש כתב: 12 מאי 2024, 10:07 אני האחרון שיחשוב שלאולטראס ולקהל של הפועל יש חלק בירידה.
לא דוגמא טובה.
בית"ר הפסידה לסכנין, ריינה והפועל כמעט בכל המשחקים בשנים האחרונות...
לרוב הלחץ הזה גורם לתוצאה הפוכה, לפחות ככה אצלם ובלא מעט קבוצות אחרות
שליחת תגובה