חצי גמר של הגביע

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

ההגרלה ב14:00 שעון ישראל

נוגרל כמובן נגד הדרבי של ביתר כדי להכריע בשאלה:
" האם אפילו הנוער שלא מספיק להיות כרגע ביציע של מכבי יותר טוב מאיתנו "
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 22 אפריל 2021, 02:10 ההגרלה ב14:00 שעון ישראל

מהבחינה הזו מדובר ב lose-lose כי אם תנצח זה יהיה בגלל שתשחק מבוקר והגנתי כי זו תיהיה כנראה הדרך היחידה לנצח משחקים מהסוג הזה,הם יעלו כמו אריות והפועל לא יודעת לנצח משחקים כשהיא שולטת במשחק,אז יגידו עלינו שעשינו בונקר מול הקבוצה ב' שלהם,וכמו שאמרתי אם תנסה לשחק התקפי יש סיכוי טוב להפסיד,ובמקרה כזה..
בקיצור,לשים זין על מה יחשבו בצד השני ולעשות כל מה שצריך כדי לנצח (בסוף נקבל את חיפה)
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

נמאסתם
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

חשבתי בהתחלה התכוונת למה יגידו מכבי,בכל מקרה ראיתי את התקציר שלהם נגד סכנין וזה נראה כאילו אין שאלה בכלל מי קבוצה יותר טובה,הם ממש לא פראיירים לא מביו איך הם לא בתמונת העלייה באופן מובהק
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Hapolo כתב: 22 אפריל 2021, 05:43 חשבתי בהתחלה התכוונת למה יגידו מכבי,בכל מקרה ראיתי את התקציר שלהם נגד סכנין וזה נראה כאילו אין שאלה בכלל מי קבוצה יותר טובה,הם ממש לא פראיירים לא מביו איך הם לא בתמונת העלייה באופן מובהק
כמו שדובר באשכול השני, הם קבוצה פגז והיו לפי מיטב זכרוני גם מקום ראשון העונה ואז כדי שהם לא יעלו ויהיו עם ההם באותה ליגה הם התחילו "להפסיד" כדי שזה לא יקרה. רק שכשהם הגיעו לגביע נגד סכנין ולא התקבלה הוראה כזאת הם הראו את אותה היכולת שהם הראו לאורך הרבה מאוד זמן העונה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

את חיפה - מכבי הם שומרים ל"גמר הגדול", מכבי נגד רמלה לא יהיה כי ידברו על זה שזה לא ספורטיבי.
נשארה רק אפשרות אחת.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2021, 09:29 את חיפה - מכבי הם שומרים ל"גמר הגדול", מכבי נגד רמלה לא יהיה כי ידברו על זה שזה לא ספורטיבי.
נשארה רק אפשרות אחת.
נכון ...כמו בכדורסל
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 22 אפריל 2021, 02:10 ההגרלה ב14:00 שעון ישראל

לא יודע אם יש הטיות בהגרלות האלה, אבל אם כן, יותר סביר שנוגרל מול חיפה.
ככה מובטח גמר אטרקטיבי - או חיפה - מכבי או דרבי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן אבל במצב כזה המשחק המקביל יהיה מכבי נגד רמלה.
זה משחק שהזוי לחשוב עליו מתקיים בכלל, ובתכלס אני חושב שאם זה ייצא בהגרלה אז ביתר ת"א תפרוש ומכבי תעלה אוטומטית לגמר/סכנין תוקפץ למרות שהפסידה 4-0. בקיצור בלגאן ולכן זה לא יקרה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אז האילומינטי יגרילו אותנו מול מכבי או חיפה? תעדכנו.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

למה ששחקני בית"ר ת"א לא יתאמצו מול מכבי אם וכאשר?
מה בר כהן לא רוצה להוכיח למכבי שהוא ראוי להיות שחקן רוטציה בליגת העל?
אין להם במה יותר טובה להוכיח למכבי שהם מתאימים להם מאשר לנצח אותם...

בסוף השחקנים מקצוענים, אני שאני משחק בשכונה עם חברים אני רוצה לנצח ומתבאס אם אני מפסיד.
בחיאת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךNoam
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

דרך אגב, חצי הגמר הוא כמה ימים אחרי משחק העונה (מכבי מול חיפה)..
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד עם הטענות האלה.
הבנו, אתה חושב שמי שמטיל ספק ביושרה של המערכת (שופטים, התאחדות, בתי דין) הוא פראנואיד חי בסרט ואתה השקול שמצליח לראות את הדברים בעין מציאותית והגיונית בניגוד לאחרים שלא מצליחים לנתק את הקונספירציות הדביליות שרצות להם בראש.
סבבה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אגב בגרמניה בעונת 92/3 הרטה ברלין 2 הגיעה עד הגמר. הפסידו ללברקוזן.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2021, 10:30 לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד עם הטענות האלה.
הבנו, אתה חושב שמי שמטיל ספק ביושרה של המערכת (שופטים, התאחדות, בתי דין) הוא פראנואיד חי בסרט ואתה השקול שמצליח לראות את הדברים בעין מציאותית והגיונית בניגוד לאחרים שלא מצליחים לנתק את הקונספירציות הדביליות שרצות להם בראש.
סבבה.
לא אמרתי את זה, אבל אתה צודק במהות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לירון האדום כתב: 22 אפריל 2021, 10:43
טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2021, 10:30 לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד עם הטענות האלה.
סבבה.
לא אמרתי את זה, אבל אתה צודק במהות.
לא. התכוונתי להוקיץ' עם האילומיניטי. לא לדברים שכתבת.
אבל אם כבר להתייחס למה שכתבת עם זה ששחקני רמלה יתאמצו נגד מכבי. עזוב. זה משחק שלא צריך להתקיים בכלל.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

נו, באמת הרבה זמן (לדעתי כבר 3 ימים) לא התקרבנו וייללנו. מזל שעלינו לחצי גמר גביע.
וכן, יש קונספירציות בעולם, שמעתי על זה.
אז בעצם אנחנו נגד חיפה בחצי גמר? סגור?
יכול להיות אבל שקוראים פה אנשי ההתאחדות ורק בשביל להוריד אותנו מהחשד הזה, הם יגרילו אותנו נגד בית״ר ת״א, אז אם זו תהיה ההגרלה תבינו למה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

redrony כתב: 22 אפריל 2021, 10:47 נו, באמת הרבה זמן (לדעתי כבר 3 ימים) לא התקרבנו וייללנו. מזל שעלינו לחצי גמר גביע.
יכול להיות אבל שקוראים פה אנשי ההתאחדות ורק בשביל להוריד אותנו מהחשד הזה, הם יגרילו אותנו נגד בית״ר ת״א, אז אם זו תהיה ההגרלה תבינו למה.
תמונה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

redrony כתב: 22 אפריל 2021, 10:47 נו, באמת הרבה זמן (לדעתי כבר 3 ימים) לא התקרבנו וייללנו. מזל שעלינו לחצי גמר גביע.
איך חיפה?
אנחנו נגד מכבי, חיפה נגד רמלה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

סבבה.
קודם כל, אתה לא "מטיל ספק", אתה מאוד נחרץ.
ולא, אני לא יודע בוודאות שאין פה קונספירציות, מכירות, שחיתויות וכו', אבל בעיני מגוחך ללכת ישר לתאוריות קונספירציה כשאין בדל של ראיה לכך.
כמו שרוני כתב, זו מנטליות מתקרבנת ובכיינית.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 אפריל 2021, 11:01
סבבה.
קודם כל, אתה לא "מטיל ספק", אתה מאוד נחרץ.
ולא, אני לא יודע בוודאות שאין פה קונספירציות, מכירות, שחיתויות וכו', אבל בעיני מגוחך ללכת ישר לתאוריות קונספירציה כשאין בדל של ראיה לכך.
כמו שרוני כתב, זו מנטליות מתקרבנת ובכיינית.
אה, אין בדל של ראיה לכך שהשופטים פה מושחתים?
חוץ ממה שקורה על הדשא אתה מתכוון כן?

אתה צודק. גם בדרבי לא הגיעו לנו 3 פנדלים ולמכבי בכלל לא אושר שער שוויון שלנו בחיים לא היו מאשרים. צריך להיות בכיין ומתקרבן כדי לחשוב ו/או להגיד את זה.
תודה לך היותך שקול וריאלי שמסוגל לראות את התמונה הגדולה מלמעלה, בניגוד לבכיינים המתקרבנים עם המנטליות הזו של אכלו לי שתו לי.
עוד קלישאה?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

קלישאה? איזו קלישאה?
וטעויות שיפוט במשחק ספציפי לא יכולות להוות ראיה רצינית לשחיתות, אפילו כאלה שהן יחסית קיצוניות. אתה לוקח כל מיני ראיות קלושות ונסיבתיות וגוזר מהן מסקנות מרחיקות לכת (בדיוק כמו בכדורסל). מילא אם היית מסוגל לספק איזשהי תיאוריה לוגית וקוהרנטית, אבל אתה בעצמך לא נותן הסבר למה שקורה. אתה לא יודע אם זה לטובת מכבי או נגד הפועל, אם כסף עובר פה ידיים או לא. רק שהכל מושחת.

ואגב, רק להדגיש עד כמה הטענות שלך לא מבוססות, אני שאני אוהד הפועל ולא אובייקטיבי, ראיתי את המשחק עם מיליון הילוכים חוזרים ובעיני הגיע לנו שם פנדל אחד ולא שלושה (וגם שם הייתה איזשהי טענה לנבדל שעד עכשיו לא ברור אם היה או לא כי לא הראו הילוך חוזר). כנראה שגם לי גולדהאר משלם.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2021, 10:32 אגב בגרמניה בעונת 92/3 הרטה ברלין 2 הגיעה עד הגמר. הפסידו ללברקוזן.
ב80' ריאל קסטיליה הגיעה עד לגמר ושיחקה נגד ריאל מדריד
הפסידו 6-1 אבל בגלל שריאל גם זכתה באליפות קסטיליה לקחה את המקום שלה ועוד שיחקה באירופה

לא מצאתי לזה מקור אבל אם אני לא טועה אחרי המשחק הזה חוקקו כמה שינויים בנוגע לקבוצות שמשחקות נגד קבוצות הבת שלהם
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 אפריל 2021, 11:23 קלישאה? איזו קלישאה?
וטעויות שיפוט במשחק ספציפי לא יכולות להוות ראיה רצינית לשחיתות, אפילו כאלה שהן יחסית קיצוניות. אתה לוקח כל מיני ראיות קלושות ונסיבתיות וגוזר מהן מסקנות מרחיקות לכת (בדיוק כמו בכדורסל). מילא אם היית מסוגל לספק איזשהי תיאוריה לוגית וקוהרנטית, אבל אתה בעצמך לא נותן הסבר למה שקורה. אתה לא יודע אם זה לטובת מכבי או נגד הפועל, אם כסף עובר פה ידיים או לא. רק שהכל מושחת.

ואגב, רק להדגיש עד כמה הטענות שלך לא מבוססות, אני שאני אוהד הפועל ולא אובייקטיבי, ראיתי את המשחק עם מיליון הילוכים חוזרים ובעיני הגיע לנו שם פנדל אחד ולא שלושה (וגם שם הייתה איזשהי טענה לנבדל שעד עכשיו לא ברור אם היה או לא כי לא הראו הילוך חוזר). כנראה שגם לי גולדהאר משלם.
הקלישאה היא "די להתבכיין" הזה שבגדול אתה ורדרוני זורקים פה על אוטומטת בכל פעם שמביעים תרעומת על סוגיה כלשהי.
ומה זה "משחק ספציפי"? כי נגד הפועל חיפה לא התעלמו מפנדל ברור שהגיע לנו? ומכבי ת"א לא נהנית העונה מטעויות שיפוט שערורייתיות במשחקים אחרים (פנדל מומצא נגד מכבי פ"ת, פנדל מומצא נגד ק"ש דקה 95 ושער שוויון שנפסל שלא בצדק נגד הפועל חיפה, למשל)?
לי יש "תיאוריה" שהשופטים בליגה עוזרים במכוון למכבי ת"א. כן.
אז אתה קורא לזה "ראיות קלושות", יופי לך. אני רואה בזה משהו מגמתי (בעיקר לטובת מכבי ת"א, פחות נגד הפועל, כי גם אנחנו נהנינו השנה פעמיים מטעויות שיפוט קריטיות).

אבל העיקר שזרקת איזה משפט על "תיאוריה לוגית וקוהרנטית" אז אתה בטח אומר דברי טעם.
בעיני הגיעו לנו 2-3 פנדלים בדרבי (אלטמן בוודאות, גיל יצחק זה גם פנדל, ייני נניח שלא) ואין לי ספק שאת השער שספגנו שם - אותו שמולביץ לא מאשר בחיים אם הפועל היא זו שכובשת אותו במצב של פיגור 1-0 או שוויון.

אז אתה תאמין שהכל נקי, תמים וטהור. אני לא. זכותי.
אבל העיקר שאתה הזוכה בפרס "לא מתבכיין אף פעם". ברכות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא הבנתי מה הבעיה שלך עם זה שכתבתי "תיאוריה לוגית וקוהרנטית". אתה נורא רגיש לענייני ניסוח.
וכמובן שזו זכותך להאמין בזה. זכותי גם לחשוב שזו הסקנת מסקנות בעייתית שמנציחה מנטליות בכיינית.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בהחלט, כמו שזכותי להחזיק בדיעה שמי שמתעלם בכוח ממגמות ברורות (שיפוט מגמתי) ואומר על אחרים שהם "מנטילות בכיינית" - עושה את זה בעיקר כדי להראות לכולם שהוא אינו בכיין. אז כל הכבוד לך. אתה לא בכיין כמו מי שהעז "לבכות" על הפנדלים שהגיעו לנו בדרבי והשער שלא היה צריך להיות מאושר.

ותודה על הניתוח כל הפסיכולוגי. אתה אדם מאוד אינטיליגנטי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

קודם כל, לא אמרתי שמכבי לא נהנים משיפוט אוהד אלא שהסקת המסקנות שלך בעייתית בעיני.
ולא נמאס לך קצת מרגשי הנחיתות? אין דיון איתך שאתה לא מתלונן על הניסוח המתנשא או שמישהו מנסה להראות שהוא יותר אינטליגנטי ממך. אי אפשר להתייחס לגופו של עניין?
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני מתייחס לגופו של עניין.
אני חושב שהשיפוט לטובת מכבי מגמתי ואני בהחלט חושב שזה מכוון. כן.

ושוב תודה על הניתוח הפסיכולוגי השני.
זה באמת חדש הקטע הזה של להתווכח עם מישהו ואז לעדכן אותו שהוא חש "רגשי נחיתות". לא נתקלתי בזה קודם.
תודה כאמור.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טוב, הותשתי.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן הנחתי שעכשיו זה השלב של או גיף או "התייאשתי".
יום טוב ובהצלחה לנו בהגרלה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית, אני לא אמרתי מכבי לא נהנים מטעויות שופטים. אני חושב שיש פה מגמה שיש פחות או יותר בכל העולם, הקבוצות הגדולות נהנות יותר מטעויות שיפוט.
מה שאני לא חושב, זה שיש פה קונספירציה או איזו החלטה לתת שריקות למכבי או לדפוק את הפועל.
אותו דבר לגבי האשכול המגוחך של בני יהודה נגד בית״ר. כתבו שם שהם לא יתאמצו, ואני כתבתי שמתבכיינם פה. אתה כמובן חיכית בפינה להזדמנות ושהיה 2:0 בחצי ישר כתבת איזה משהו מתריס. ואני כתבתי לך, באותו זמן, במחצית, שכן, אתה מתבכיין. זה שבסוף במקרה בית״ר הישוו, רק הגחיך את העמדות האלה עוד יותר, אבל אני לא הייתי צריך את זה, כי לי היה ברור שאף שחקן בבית״ר לא חושב לפתוח את הרגליים.

וכן, אנ ידיי בטוח שגם הההגרלה לא מתוכננת מראש וכן, יש סיכוי של 33% שנקבל את מכבי או כל יריבה אחרת שהקונספירציה שלך תומכת בה.

ומה שאני יוצא נגדו זו בעיקר האנרגיה שמושקעת בהתקרבנות הבלתי פוסקת הזו שאם זה היית רק אתה אז לא היה אכפת לי, אבל זה קו די רציף בפורום הזה שאני כמשתמש קטן ומזערי רוצה לצאת נגדו ולהפנות את האנרגיה לכיוונים אחרים כי ההתעסקות הזו מקטינה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מי אמר שחיפה עוברים את עפולה?
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

1. אני לא אוהב את ההגדרה הזו של "הגדולות". מה זה אומר "הגדולות" בכדורגל הישראלי היום? ביטר? הפועל? בש הנוכחית? חיפה הכושלת שהשופטים בעצם דופקים כל השנה?
יש פה "גדולה" אחת בדיוק כרגע, לפחות במובן של להינות מ"טעויות" שיפוט, וזו מכבי ת"א. את מכבי חיפה השופטים מזיינים כל העונה. חיפה ומכבי ת"א בכלל לא באותה סקאלה של "גדולות".
2. גם אני לא חושב שיש החלטה לדפוק את הפועל. אפשר להגיד שהשופטים אחראים על 2 עד 6 נקודות לטובתינו השנה (ספק פנדל בדוחא דקה 90, פנדל לזכות נתניה בדקה 83 והשער שנפסל לבש מולינו)
3. אני בהחלט חושב שיש החלטה לעזור למכבי ת"א ולדפוק את מכבי חיפה
4. ביטר? הם הסטורית פותחים רגליים ומפסידים בבית לכל קבוצה שנלחמת על הישרדות (הפסידו בבית לאשדוד רק בפעם האחרונה שהם היו בפליאוף תחתון, לפני זה גם זכורים לי הפסדים שלהם לעכו ולנתניה ואם באב לך עוד אחורה אז ההפסד בבית לבש ב04/05). אז כן הנחתי שהם לא ינסו לנצח את המשחק, ולפי מה שנכתב פה בזמן המשחק זה גם עמד במבחן המציאות. עד דקה 90.
5. ההגרלה - אוקיי. בוא נראה מה ייצא.
6. אני ממש לא מקבל את הגישה הזו שמי שמרבה להתלונן הוא בהכרח "בכיין" או "מתקרבן". יש מקרים שבהם ה"בכיין" הוא אכן קרבן ואכן דופקים אותו והוא צודק ב"התקרבנות" שלו.
אתה צריך לקחת כל מה שאתה קורא לו "התבכיינות" לגופו. לחשוש מזה שביטר תפסיד בבית לבני יהודה, לנוחכ המצב בטבלה, לפני המשחק - זה הגיוני בהחלט. יש לביטר אחלה מוניטין בזה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2021, 12:24 1. אני לא אוהב את ההגדרה הזו של "הגדולות". מה זה אומר "הגדולות" בכדורגל הישראלי היום? ביטר? הפועל? בש הנוכחית? חיפה הכושלת שהשופטים בעצם דופקים כל השנה?
יש פה "גדולה" אחת בדיוק כרגע, לפחות במובן של להינות מ"טעויות" שיפוט, וזו מכבי ת"א. את מכבי חיפה השופטים מזיינים כל העונה. חיפה ומכבי ת"א בכלל לא באותה סקאלה של "גדולות".
2. גם אני לא חושב שיש החלטה לדפוק את הפועל. אפשר להגיד שהשופטים אחראים על 2 עד 6 נקודות לטובתינו השנה (ספק פנדל בדוחא דקה 90, פנדל לזכות נתניה בדקה 83 והשער שנפסל לבש מולינו)
3. אני בהחלט חושב שיש החלטה לעזור למכבי ת"א ולדפוק את מכבי חיפה
4. ביטר? הם הסטורית פותחים רגליים ומפסידים בבית לכל קבוצה שנלחמת על הישרדות (הפסידו בבית לאשדוד רק בפעם האחרונה שהם היו בפליאוף תחתון, לפני זה גם זכורים לי הפסדים שלהם לעכו ולנתניה ואם באב לך עוד אחורה אז ההפסד בבית לבש ב04/05). אז כן הנחתי שהם לא ינסו לנצח את המשחק, ולפי מה שנכתב פה בזמן המשחק זה גם עמד במבחן המציאות. עד דקה 90.
5. ההגרלה - אוקיי. בוא נראה מה ייצא.
6. אני ממש לא מקבל את הגישה הזו שמי שמרבה להתלונן הוא בהכרח "בכיין" או "מתקרבן". יש מקרים שבהם ה"בכיין" הוא אכן קרבן ואכן דופקים אותו והוא צודק ב"התקרבנות" שלו.
אתה צריך לקחת כל מה שאתה קורא לו "התבכיינות" לגופו. לחשוש מזה שביטר תפסיד בבית לבני יהודה, לנוחכ המצב בטבלה, לפני המשחק - זה הגיוני בהחלט. יש לביטר אחלה מוניטין בזה.
סעיף 5 הוא בדיוק ההוכחה לדברים שלי. מה זה אומר ״בוא נראה מה ייצא״?
אתה מבין הסתברות? למדת קצת איפשהוא?

ושאר הסעיפים בדיוק מסבירים את כמויות האנרגיה המיותרת שאתה ודומיך מבזבזים על שטויות. והנה, בית״ר לא פתחו רגליים וזה לא מעניין אותך (ושוב, לא זה שהם הישוו הוכיח לי את זה).
ועם סעיף 3 אין לי איך להתמודד, אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה, אני רק יכול לתת לך עצה חברית, שאם תמשיך ככה שקט בראש לא יהיה לך.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן. בוא נראה מה ייצא בהגרלה. מה הבעיה?
אני חושב שמכבי ת"א נגד רמלה לא יהיה, כמו כן אני מניח שההתאחדות רוצים גמר של חיפה נגד מכבי ומכאן אני מניח שייצא דרבי. ואם לא דרבי אז רמלה.

מה זה אומר "ביטר לא פתחו רגליים וזה לא מעניין אותך"? מה אני אמור לעשות? לפתוח אשכול מיוחד על זה או ההפתעה שחשתי בה שביטר השוו ב90 ו-94?
הטענה שלי הייתה שלגיטימי בהחלט היה לחשוש מהפסד ביתי של ביטר לנוכח המוניטין והעבר של המועדון הזה במשחקים מול קבוצות שנלחמות נגד ירידה.
מה כ"כ "שטויות" בזה בעיניך?

לגבי "שאלתך" על הסתברות - למה הכל פה חייב להישמע מתנשא ("למדת קצת איפשהו?") ומלגלג כל הזמן?
לא מבין את הצורך בכך.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 22 אפריל 2021, 13:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2021, 13:03 כן. בוא נראה מה ייצא בהגרלה. מה הבעיה?
אני חושב שמכבי ת"א נגד רמלה לא יהיה, כמו כן אני מניח שההתאחדות רוצים גמר של חיפה נגד מכבי ומכאן אני מניח שייצא דרבי. ואם לא דרבי אז חיפה.

מה זה אומר "ביטר לא פתחו רגליים וזה לא מעניין אותך"? מה אני אמור לעשות? לפתוח אשכול מיוחד על זה ההפתעה שחשתי בה שביטר השוו ב90 ו-94?
הטענה שלי הייתה שלגיטימי בהחלט היה לחשוש מהפסד ביתי של ביטר לנוכח המוניטין והעבר של המועדון הזה במשחקים מול קבוצות שנלחמות נגד ירידה.

לגבי "שאלתך" על הסתברות - למה הכל פה חייב להישמע מתנשא ("למדת קצת איפשהו?") ומלגלג כל הזמן?
לא מבין את הצורך בכך.
באמת שאני לא מבין. אם לא ייצא הפועל נגד בית״ר ת״א זה אומר שהיתה יד מכוונת בהגרלה? זו הטענה שלך?

אני באמת כבר לא יודע מה לענות לך על עניין בית״ר. מה שהעיניים לא רואות, ההגיון הפשוט לא מבין והמח מדמיין זה שלך. בהצלחה עם זה
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

טכנית לארז כתב: 22 אפריל 2021, 13:03 כן. בוא נראה מה ייצא בהגרלה. מה הבעיה?
אני חושב שמכבי ת"א נגד רמלה לא יהיה, כמו כן אני מניח שההתאחדות רוצים גמר של חיפה נגד מכבי ומכאן אני מניח שייצא דרבי. ואם לא דרבי אז חיפה.

מה זה אומר "ביטר לא פתחו רגליים וזה לא מעניין אותך"? מה אני אמור לעשות? לפתוח אשכול מיוחד על זה או ההפתעה שחשתי בה שביטר השוו ב90 ו-94?

לא מבין את הצורך בכך.
חלאס נו, מכבי קיבלו את ההגרלות הכי קשות עד עכשיו יחסית לשאר, ההגרלות בגביע כדורגל בסדר גמור.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםNoam
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

טכנית, באמת שאתה מגזים עם תאוריות הקונספירציה.
ולדעתי האישית, לא יכול להיות מצב שהשופטים מוטים לטובת מכבי (משלל סיבות, נטייה ללכת עם הקבוצות הגדולות, "פחד" משליטת החזקים במערכת וכו') בלי שזה יהיה משהו מערכתי מכוון עם 'מושבת זקני ציון' שמנווטת את הכל באופן מתוכנן מלמעלה?
לא תמיד הכל כל כך מורכב. ויש לנו נטיה לחפש קשרים וסיבתיות בהרבה מקומות שאין. שאל מתנגדי חיסונים ותראה ישועות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaNoam
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הוגרלנו מול בית"ר תל אביב בת ים
סמל אישי של משתמש
nirog
קיבל.ה  7 לייקים

בר כהן מביתר תא
האס הגדול