כהנא עלייך, ישראל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יש פה מישהו שעוד אופטימי לגבי עתיד המדינה הזו?
אני אישית כבר מזמן חושב שהמדינה הזו אבודה לגמרי, אבל אשמח לשמוע מישהו אופטימי.

נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 23 אפריל 2021, 11:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מצב העניינים הוא כזה, שכל מגזר כרגע הוא בסכסוך באופן כל-שהוא עם מגזר אחד אחר לפחות. לא יכולים ביחד, ומצד שני גם לא יחזיקו לחוד.

אני רק תוהה אם כשנסראללה נאם את נאום קורי העכביש שלו, הוא אכן זיהה מה שחלקינו רואים רק עכשיו או שהוא בסך הכל בא ניסה לפגוע בישראל באיזו רטוריקה מורלית מתוחכמת.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בוטרוס ע'אלי מזכ"ל האו"ם המצרי לשעבר צפה את הכל לצערנו
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 12:00 בוטרוס ע'אלי מזכ"ל האו"ם המצרי לשעבר צפה את הכל לצערנו
מה הוא אמר ?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 12:00 בוטרוס ע'אלי מזכ"ל האו"ם המצרי לשעבר צפה את הכל לצערנו
מה הוא אמר ?
שהוא לא מבין למה הערבים מתאמצים להלחם בישראל.הוא טען שהישראלים עצמם ישמידו את ישראל (כי הם מסוכסכים עם עצמם).

Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 13:47
Ron.T כתב:
מה הוא אמר ?
שהוא לא מבין למה הערבים מתאמצים להלחם בישראל.הוא טען שהישראלים עצמם ישמידו את ישראל (כי הם מסוכסכים עם עצמם).
נראה שהם נחושים יותר להשמיד את הערבים מאשר ישראלים אחרים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
Ron.T כתב: מה הוא אמר ?
בסופו של דבר , כולנו יודעים את האמת המרה טוב מהערבים , אך מדחיקים אותה.
עם מפולג ומסוכסך לא יכול לשרוד בשכונה הזו לאורך מאות שנים.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 13:53
Ron.T כתב:
De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 13:47 שהוא לא מבין למה הערבים מתאמצים להלחם בישראל.הוא טען שהישראלים עצמם ישמידו את ישראל (כי הם מסוכסכים עם עצמם).
לא חושב שאנחנו מפולגים יותר משאר העמים, בטח בהתחשב בזה שהעם שלנו קיים באמת פחות או יותר מ1948.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 13:53
Ron.T כתב:
לא חושב שאנחנו מפולגים יותר משאר העמים, בטח בהתחשב בזה שהעם שלנו קיים באמת פחות או יותר מ1948.
אני מפנה אותך לנאום "ארבעת השבטים" של הנשיא ריבלין.
לתוצאות כל מערכות הבחירות האחרונות.
ליחסי חילונים דתיים.
ימין שמאל.
לשיח הפוליטי בין הפוליטיקאים שאמורים להוות דוגמא אישית לציבור , אבל מנהלים שיח אלים מילולית , ולא מגנים בצורה נחרצת אלימות פיזית ומילולית.
הדברים האלו מחלחלים לציבור הרחב בצורה עמוקה מאד.
מסוכן להביע כאן דעה מנוגדת.זה לא היה מעולם.
מעולם בתולדות המדינה , לא היו סכסוך ופילוג לרסיסים חריפים יותר מהימים האלו בכל תחומי החיים.
יתכן , שניתן יהיה לאחות את הקרעים בעתיד , אבל המשותף בין כולנו הולך ומתמעט , כי כל שבט חושב בעיקר על עצמו.
אם לא נגיע להבנות איך חיים יחד בצורה מוסכמת זה עלול להיות מאוחר מידי , ויתכן שהמלחמה הבאה לא תגיע מבחוץ.לצערי הרב.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 23 אפריל 2021, 14:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 14:06
Ron.T כתב:
De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 13:53 בסופו של דבר , כולנו יודעים את האמת המרה טוב מהערבים , אך מדחיקים אותה.
אני מפנה אותך לנאום "ארבעת השבטים" של הנשיא ריבלין.
לתוצאות כל מערכות הבחירות האחרונות.
ליחסי חילונים דתיים.
ימין שמאל.
לשיח הפוליטי בין הפוליטיקאים שאמורים להוות דוגמא אישית לציבור , אבל מנהלים שיח אלים מילולית.הדברים האלו מחלחלים לציבור הרחב בצורה עמוקה מאד.מסוכן להביע כאן דעה מנוגדת.זה לא היה מעולם.
מעולם בתולדות המדינה , לא היו סכסוך ופילוג לרסיסים חריפים יותר מהימים האלו בכל תחומי החיים.
יתכן , שניתן יהיה לאחות את הקרעים בעתיד , אבל המשותף בין כולנו הולך ומתמעט , כי כל שבט חושב בעיקר עצמו.
אם לא נגיע להבנות איך חיים יחד בצורה מוסכמת זה עלול להיות מאוחר מידי , ויתכן שהמלחמה הבאה לא תגיע מבחוץ.לצערי הרב.
חבר, המצב דומה ברוב מדינות העולם, תמיד יש חילונים ודתיים, ימנים ושמאלנים ו"עדות" שונית בחברה. במזרח התיכון, שם הלאומיות היא דבר חדש ותוצר של הקולוניאליזם המצב הוא בדרך כלל גרוע יותר ומגיע למלחמות אזרחים בכמעט כל מדינה באזור.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

הימין הקיצוני מרים את הראש בכל העולם. תמיד בעידוד אנשים בשלטון ובהתעלמות של רשויות החוק
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

לירן כתב: 24 אפריל 2021, 15:04 הימין הקיצוני מרים את הראש בכל העולם. תמיד בעידוד אנשים בשלטון ובהתעלמות של רשויות החוק
יש אפילו מי שיגיד שחלק מאלה שעובדים עבור רשויות החוק, הם אותם אנשים ששורפים צלבים
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaFrenzy
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ff0000 כתב: 25 אפריל 2021, 21:19
לירן כתב: 24 אפריל 2021, 15:04 הימין הקיצוני מרים את הראש בכל העולם. תמיד בעידוד אנשים בשלטון ובהתעלמות של רשויות החוק
יש אפילו מי שיגיד שחלק מאלה שעובדים עבור רשויות החוק, הם אותם אנשים ששורפים צלבים
:rose:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

ff0000 כתב: 25 אפריל 2021, 21:19
אין כמו רייג׳ אגיינסט דה משין לנתח את המציאות בישראל :hammersickle:
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 14:06 מעולם בתולדות המדינה , לא היו סכסוך ופילוג לרסיסים חריפים יותר מהימים האלו בכל תחומי החיים.
לא יודע, ב-95' נרצח בישראל ראש ממשלה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב:
De Niro כתב: 23 אפריל 2021, 14:06 מעולם בתולדות המדינה , לא היו סכסוך ופילוג לרסיסים חריפים יותר מהימים האלו בכל תחומי החיים.
אני זוכר את התקופה הנוראה שלפני , זה לא היה כמו היום.
היום יש לגיטמציה לאלימות מהשלטון.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אין לי ארץ אחרת...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

De Niro כתב: 05 מאי 2021, 18:35
pelegs כתב:
אני מסכים שהיום כל מי שמתנגד לרוהמ לא משנה עמדתו הפוליטית מתויג כחתרן בוגד וכיוב. אבל סכסוך ופילוג הגיע לשיא עכשיו? רבין זה רק דוגמא אחת. בלבנון 1, יותר מעשור לפני רצח רבין, היו תקיפות נגד שמאלנים בהפגנות כולל הרימון שהרג את אמיל גרינצויג. בבחירות 81 ממש היתה השתוללות כולל העגבניות המפורסמות על פרס. וזה רק מקרים ידועים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תא מרבוטא כתב:
pelegs כתב:
אני מסכים שהיום כל מי שמתנגד לרוהמ לא משנה עמדתו הפוליטית מתויג כחתרן בוגד וכיוב. אבל סכסוך ופילוג הגיע לשיא עכשיו? רבין זה רק דוגמא אחת. בלבנון 1, יותר מעשור לפני רצח רבין, היו תקיפות נגד שמאלנים בהפגנות כולל הרימון שהרג את אמיל גרינצויג. בבחירות 81 ממש היתה השתוללות כולל העגבניות המפורסמות על פרס. וזה רק מקרים ידועים.
באף אחת מהתקופות לא היינו קרובים למלחמת אזרחים. השוליים הם אלו שבלטו בתקופות האלו.
הסיבה היא שההסתה לא הגיעה מהפוליטיקאים , אלא מהשטח.
כשהכיוון הוא הפוך הסכנה עולה משמעותית.
ישראל קרובה למלחמת אזרחים יותר מאי פעם.
וזו רק ההתחלה , ולא משנה איך יסתיים המנדט.
בכל מצב , לדעתי השטח יהיה מאד תוסס.
בעשר השנים האחרונות במיוחד , נעשו כאן צעדים משמעותיים של הפולטיקאים לקרב חלקים בעם אל עבר מלחמת האזרחים הראשונה כאן.
צריך לקחת בחשבון את ההחלשות של רשויות אכיפת החוק והשחיקה שלהם אל מול הפוליטיקאים לאורך שנים.
לדברים האלו יש משמעות עצומה ביום פקודה.

סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אם אנחנו רוצים להיות מעצמה אנחנו צריכים מלחמת אזרחים, תראו את האמריקאים איך זה איחד אותם
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדGaudi
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

יאללה מלחמה, אני מצטרף !! זה רעיון לא רע בכלל
הפוסט קיבל 18 לב אדום
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

Ron.T כתב:
מה הוא אמר ?
אפרופו מזכ"לי האו"ם... מעניין מי הוא זה שבחר את המזכ"לים לאורך השנים, שהיה בוחר רק כאלה עם שמות מרגשים סטייל בוטרוס בוטרוס, קופי עאנן ובאן קי-מון.
ומי זה לעזאזל העסקן שעכשיו עם השם הרגיל שהשתלט על המשרה הזה?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 06 מאי 2021, 12:41
Ron.T כתב:
מה הוא אמר ?
אפרופו מזכ"לי האו"ם... מעניין מי הוא זה שבחר את המזכ"לים לאורך השנים, שהיה בוחר רק כאלה עם שמות מרגשים סטייל בוטרוס בוטרוס, קופי עאנן ובאן קי-מון.
ומי זה לעזאזל העסקן שעכשיו עם השם הרגיל שהשתלט על המשרה הזה?
עברו לעבוד עם סוכן מזכ"לים אחר
הפוסט קיבל לייק אחדהסבתא של הפועל
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

תא מרבוטא כתב: 05 מאי 2021, 23:24
pelegs כתב:
בזמנו אגב, זה היה לגיטימי כי מפא"י באמת הזניחו את הפריפריה והיו שיכורים משליטה לאורך שנים, סטייל מפלגת ביבי של היום, לפרס לא היה מה לחפש בבית שמש עדיין היו ניצוצות של שנאה על מה שעשו להם בעבר.
ההבדל היום שהעם נהיה כל כך מטומטם, שזיבי וחבורתו הפריבילגית והמושחתת משתינים עליהם בקשת הכי גדולה שיש והסתומים האלה עדיין מאשימים בהכל את השמאל/בג"צ.
שליחת תגובה