הכנות לעונה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

Red Ghost כתב: 04 מאי 2021, 12:50
אדום בבית כתב: 04 מאי 2021, 12:37 ואם זה תלוי בי,
אלטמן,בואטנג,סרדל,זיקרי,אזולאי,שטיין ושחר הירש כולם מחר משוחררים.
ליידנר ואייזן הולכים לעונת השאלה.

מביא את ליואיץ
מביא את בציראי במידה ואין חלוץ אחר יותר טוב (ולא לא מהמר על זר לא מוכר מאפריקה ).
ומביא עוד זר סגנון ספירובסקי .

אם אפשר לחסוך בעלות של שטקוס ולהביא את אריאל הרוש הולך על זה גם.
הירש סיים ושוחרר להפועל ר״ג הוא כבר לא שייך להפועל.
לאלטמן יש מקום בקבוצה מבחינת איכות ובטח ברמה הנוכחית של הסגל. לגבי השאר אני מסכים עם הרוב, שטיין כן יכול להיות חלק מהסגל לדעתי. שוב, צריך לקחת בחשבון מה הסטנדרטים הריאליים, לאילו שחקנים יש חוזה לעונה הבאה ושאי אפשר להחליף 15 שחקנים כל קיץ.

בצ׳יראי בשום אופן לא, כולם ראו בעונה האחרונה שלו בנתניה את הירידה, שהמשיכה בקבוצה שעבר אליה ואם היה צריך עוד אישור אחרון אז מספיק היה לראות בבני יהודה שזה כבר לא זה. שחקן גמור.
זר סגנון ספירובסקי - הלוואי. כנ״ל הרוש אבל אני לא רואה שום סיכוי שזה חוסך כסף.

שורה תחתונה, צריך לחשוב מה הם נקודות החולשה הכי קריטיות של הקבוצה ולטפל בהם. ממש אין לנו תקציב להביא המון שחקנים איכותיים והקבוצה חייבת יציבות הקיץ הזה לשם שינוי.
להתמקד ב - 2 חלוצים טובים ואיכשהו להפרד מאזולאי ויצחק. 2 קשרי אמצע עם יכולת התקפית שמייצרים התקפית מצבים/מאיימים על השער (ליואיץ?אזולאי מאשדוד שמסיים חוזה?)
במידה הצורך - מחליפים לגוטליב ודוידה.

זה הכי קריטי, אחרי שמצליחים להוציא את המקסימום איכות מהשינויים האלה אז לחשוב על עמדות נוספות שבעדיפות פחותה.
בציראי לבד נתן יותר גולים משלומי אזולאי ורז שטיין ביחד.
בציראי שיחק בקבוצה יותר חלשה מהפועל.
בציראי נדמה לי לא היה פעיל מתחילת העונה עד ינואר.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

עד שלא יהיה בקבוצה קישור חזק, דומיננטי ויוצר, שימו גם את לבנדובסקי והוא מסים עונה עם 7 שערים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאדום ותיק
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

צריך שחקן כמו חנן ממן, חייב מישהו שיפתח לנו את האמצע ידע להצטרף מקו שני ולהכניס כדורים לחלוצים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

בשנה הבאה הנבלות בצהוב ישחררו לא מעט שחקנים.
אופציות שאולי כדאי לבדוק:
אופיר דווידזאדה
דן ביטון שכנראה לא ימשיך
בלקמן החלוץ? לא יודע מספיק עליו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

דן ביטון אין סיכוי.
בלקמן יהיה טוב לנו לדעתי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

בז'רנו כתב: 04 מאי 2021, 14:10 בשנה הבאה הנבלות בצהוב ישחררו לא מעט שחקנים.
אופציות שאולי כדאי לבדוק:
אופיר דווידזאדה
דן ביטון שכנראה לא ימשיך
בלקמן החלוץ? לא יודע מספיק עליו
שלושתם ישדרגו אותנו בעמדה שלהם מהיום הראשון
שלושתם תמורת רז שלמה ולחם שום וכולם מרוצים

דן ביטון אבל אגב לא שייך למכבי.. הוא מושאל מדודוגורש ולמכבי סעיף רכישה של 1.2 מ' יורו ככה שהאופציה היחידה זה שהוא ישוחרר בחינם משם
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ספירובסקי שחקן לא רע, אבל הוא לא יעזור לנו בכלום היום.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 מאי 2021, 14:11 דן ביטון אין סיכוי.
בלקמן יהיה טוב לנו לדעתי.
לודוגורץ השאילה את ביטון למכבי בחינם עם אופציית רכישה של מליון וחצי יורו.
השכר שלו היה 220 אלף יורו.
לדעתי אפשר גם לקבל אותו בהשאלה בחינם{אם אני לא טועה נשארו לו שנתיים לחוזה},
ולשלם לו סדר גודל של 150-180 אלף יורו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ולמה שב"ש או חוגג לא ינסו לעשות את זה גם?
בסיטואציה הנוכחית כדי שנוכל להביא שחקן צריך קודם כל שאחת מ-4 העשירות לא תרצה אותו.

אח"כ צריך אולי לקוות שגם הפועל חיפה, אשדוד ונתניה לא ירצו אותו, ואז אולי אנחנו יכולים להביא אותו.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

צריכים קודם להבין איך משחקים.

בהנחה שנמשיך כמו היום.
מגן תוקף - בלם - בלם - מגן תוקף
---קשר אמצע---קשר אמצע---
----------שחקן חופשי-------
קיצוני-----------------קיצוני
------------חלוץ-----------

אז אין לי בעיה להשאר עם שטקוס + בקר בשער

מגן שמאל יש את גרופר ואם אפשר הייתי מביא רמי גרשון אפילו בהשאלה (בן הרוש ומגבו) גם אופציה ומשאיל את ליינדר.

בלמים קולו אבו עביד זה אחלה להרכב ראשון אם גוטליב לא ממשיך חובה בלם נוסף במקרה הזה רמי גרשון / בן הרוש שיכולים לתת גיבוי לצד שמאל לדעתי מהווים אופציה מעודפת.

מגן ימין. ביטון פותח. אבו עביד כגיבוי ( בהנחה ומביאים בלם גיבוי.

קשרי אמצע. איבינדר נשאר אליאס / אייזן יכולים להיות מחליפים אבל לא יותר מזה. חייבים קשר נוסף לאמצע. אם ניתן הייתי מביא את עלי מוחמד כי עושה רושם שביתר ישמחו להיפטר ממנו.

שחקן חופשי. אלטמן במידה ונשאר תפור לעמדה הזאת, ממן גם מתאים, וכנל אזולאי / גורדנה מאשדוד. יש מצב שלידור כהן יכול להיות מחליף.

קיצוניים דווידה נחמד ואם לא נמכר ממשיך איתו מעבר לזה מביא לשם 2 זרים. יחד עם לידור כהן אזולאי ושטיין זה סביר.

חלוץ. בן סהר נשמע לי פנטזיה אבל יש על זה דיבור חזק אז אני זורם.

בגדול מבינתי אם אפשר שה11 שנה הבאה יהיו
-------------שטקוס------------
גרופר---קולו------אבו עביד---ביטון
---------אינבינדר-----מוחמד-----
--------------אלטמן------------
זר-------------------------דוידה
-------------סהר--‐------------

שבספסל יש את
----------------בקר-------------
מגבו----גוטליב--------נוער----נוער
-------אייזן--------אלייאס--------
------------לידור כהן-------------
שטיין--------------------------זר
-------------אזולאי--------------

זה אחלה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לשחרר - רז שלמה (במידה ויש לנו הצעה כספית טובה) , סרדל, עזריה, זיקרי, אזולאי, לידור כהן
עלולים לעזוב - אלטמן, גוטליב, דוידה, גרופר

לדעתי, אין בעיה שכל השמות למעלה יעזבו אותנו, גרופר ללא ספק הייתי רוצה שימשיך וגם דוידה אבל עבור ההצעה הנכונה הייתי מוכר
אלטמן וגוטליב הם ללא ספק 2 עוגנים שלנו אבל במידה ולא ירצו להישאר אז אין שום סיבה להתאבד עליהם, שחקנים טובים אבל לא משהו שלא ניתן למצוא (אישית אני מאוד אוהב את אלטמן והייתי רוצה שישאר)

הייתי רוצה רכש מתוך הליגה בעיקר, כפ״ס יש להם חוליה התקפית מאוד מעניינת, על אשדוד ומכבי פ״ת אין ככ מה להמשיך לדבר, אם נוכל להביא מהם כמה כשרונות זה יהיה מעולה
החלוץ של סכנין שחקן מעולה, שחקני הגנה ככל הנראה הייתי הולך על זרים, לא ראיתי מישהו בולט בארץ ששווה את הניסיון
מאוד אבל מאוד חשוב יהיה להביא עושה משחק, חייבים להביא מישהו שיודע להכניס כדורים ולהצטרף מקו 2, לא היה לנו שחקן כזה ככ הרבה זמן וזה תוקע לנו את כל משחק ההתקפה

אני חושב שלהפועל יש שלד לא רע לשנה הבאה, אפשר להוציא מסגל השחקנים בתוספת חיזוק קבוצת פלייאוף עליון חד משמעית
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדOrCohen
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

El dudernio כתב: 04 מאי 2021, 17:57 צריכים קודם להבין איך משחקים.

בהנחה שנמשיך כמו היום.
מגן תוקף - בלם - בלם - מגן תוקף
---קשר אמצע---קשר אמצע---
----------שחקן חופשי-------
קיצוני-----------------קיצוני
------------חלוץ-----------

אז אין לי בעיה להשאר עם שטקוס + בקר בשער

מגן שמאל יש את גרופר ואם אפשר הייתי מביא רמי גרשון אפילו בהשאלה (בן הרוש ומגבו) גם אופציה ומשאיל את ליינדר.

בלמים קולו אבו עביד זה אחלה להרכב ראשון אם גוטליב לא ממשיך חובה בלם נוסף במקרה הזה רמי גרשון / בן הרוש שיכולים לתת גיבוי לצד שמאל לדעתי מהווים אופציה מעודפת.

מגן ימין. ביטון פותח. אבו עביד כגיבוי ( בהנחה ומביאים בלם גיבוי.

קשרי אמצע. איבינדר נשאר אליאס / אייזן יכולים להיות מחליפים אבל לא יותר מזה. חייבים קשר נוסף לאמצע. אם ניתן הייתי מביא את עלי מוחמד כי עושה רושם שביתר ישמחו להיפטר ממנו.

שחקן חופשי. אלטמן במידה ונשאר תפור לעמדה הזאת, ממן גם מתאים, וכנל אזולאי / גורדנה מאשדוד. יש מצב שלידור כהן יכול להיות מחליף.

קיצוניים דווידה נחמד ואם לא נמכר ממשיך איתו מעבר לזה מביא לשם 2 זרים. יחד עם לידור כהן אזולאי ושטיין זה סביר.

חלוץ. בן סהר נשמע לי פנטזיה אבל יש על זה דיבור חזק אז אני זורם.

בגדול מבינתי אם אפשר שה11 שנה הבאה יהיו
-------------שטקוס------------
גרופר---קולו------אבו עביד---ביטון
---------אינבינדר-----מוחמד-----
--------------אלטמן------------
זר-------------------------דוידה
-------------סהר--‐------------

שבספסל יש את
----------------בקר-------------
מגבו----גוטליב--------נוער----נוער
-------אייזן--------אלייאס--------
------------לידור כהן-------------
שטיין--------------------------זר
-------------אזולאי--------------

זה אחלה.
פרסום של אשר גולדברג זה דיבור חזק?
מגבו לא ישוחרר מבית"ר ועל מוחמד אף אחד אצלנו לא יכול לשלם אם מישהו יחליט למכור אותו.
יאללה הביתה!!!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

קראתי במספר מקומות שמגבו בדרך החוצה .
חוגג נשמע כמו מי שרוצה להחליף את כל הסגל כמעט השאלה של מוחמד עם השתתפות בשכר של כ 200 אלף לדעתי זה אופציה.

את סהר גם הייתי מביא בהשאלה. אם לא באמת הרוש וחלוץ זר זאת אופציה מעניינת.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:לשחרר - רז שלמה (במידה ויש לנו הצעה כספית טובה) , סרדל, עזריה, זיקרי, אזולאי, לידור כהן
עלולים לעזוב - אלטמן, גוטליב, דוידה, גרופר

לדעתי, אין בעיה שכל השמות למעלה יעזבו אותנו, גרופר ללא ספק הייתי רוצה שימשיך וגם דוידה אבל עבור ההצעה הנכונה הייתי מוכר
אלטמן וגוטליב הם ללא ספק 2 עוגנים שלנו אבל במידה ולא ירצו להישאר אז אין שום סיבה להתאבד עליהם, שחקנים טובים אבל לא משהו שלא ניתן למצוא (אישית אני מאוד אוהב את אלטמן והייתי רוצה שישאר)

הייתי רוצה רכש מתוך הליגה בעיקר, כפ״ס יש להם חוליה התקפית מאוד מעניינת, על אשדוד ומכבי פ״ת אין ככ מה להמשיך לדבר, אם נוכל להביא מהם כמה כשרונות זה יהיה מעולה
החלוץ של סכנין שחקן מעולה, שחקני הגנה ככל הנראה הייתי הולך על זרים, לא ראיתי מישהו בולט בארץ ששווה את הניסיון
מאוד אבל מאוד חשוב יהיה להביא עושה משחק, חייבים להביא מישהו שיודע להכניס כדורים ולהצטרף מקו 2, לא היה לנו שחקן כזה ככ הרבה זמן וזה תוקע לנו את כל משחק ההתקפה

אני חושב שלהפועל יש שלד לא רע לשנה הבאה, אפשר להוציא מסגל השחקנים בתוספת חיזוק קבוצת פלייאוף עליון חד משמעית
קשה להגיד שגוטליב הוא העוגן שלנו.
אם כבר איינבינדר. אולי בן ביטון
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

גוטליב שיחק רק 800 דקות העונה.
אמה מה, ב-800 הדקות האלה ספגנו רק 3 שערים. זה נתון מטורף.
כשהוא כשיר הוא הבלם הכי טוב בארץ. בלי שום התלבטות אני מעדיף להמר על הכשירות שלו מאשר להביא בלם שמראש אין סיכוי שהוא לא יהיה גרוע. במיוחד שאני מניח שיהיה אפשר להחתים אותו בזול, וגם אם הוא לא משחק יש את אבו עביד וקולו שהם צמד סביר.
הפוסט קיבל 8 לייקיםEl dudernioDe Niroהוקיץ'סומךdinoבר קולמוסאאדום ותיקRed Wolf
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אני חושש שחלק גדול השמות שעלו פה לא כל כך קשורים למציאות (במיוחד שחקנים ממכבי מה נראה לכם). למעשה לפי המועמדים להחליף את גוטליב כדאי להתכונן לעונה עם סגל אפילו פחות טוב מהסגל הקיים.
במקרה הטוב יביאו שחקן אחד יחסית סבבה כמו ליואיץ' שייפלט מקבוצה קטנה בסכום קטן.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
אלימלך שביט
קיבל.ה  7 לייקים

אם אני מסתכל מבחינה חברתית, צריך עוד מנהיגות יש לנו כשרונות צעירים , שדי הלכו לאיבוד השנה, אייבינדר וביטון כן נתנו הכוונה והכניסו רוח לחימה אחרי שהגיעו אבל זה לא מספיק.

שלישיית קישור של

אליאס-----אייבינדר
-------רוצ'ט-----------

יכולה לתת פוש קדימה ומסירות מפתח.
רוצ'ט מסיים חוזה בק"ש אם אני לא טועה, אז זה הסוג האהוב על הניסנוב שחקן חופשי. יש לו ים דרייב להוכיח אחרי שנה שאכל ק"ש מרפואה. ובעיקר הוא אחת הדמויות החביבות על חדרי ההלבשה ומאמנים והתרומה שלו להתפתחות צעירים יכולה להיות ערך מוסף.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אלימלך שביט כתב: 05 מאי 2021, 12:04 אם אני מסתכל מבחינה חברתית, צריך עוד מנהיגות יש לנו כשרונות צעירים , שדי הלכו לאיבוד השנה, אייבינדר וביטון כן נתנו הכוונה והכניסו רוח לחימה אחרי שהגיעו אבל זה לא מספיק.

שלישיית קישור של

אליאס-----אייבינדר
-------רוצ'ט-----------

רוצ'ט מסיים חוזה בק"ש אם אני לא טועה, אז זה הסוג האהוב על הניסנוב שחקן חופשי. יש לו ים דרייב להוכיח אחרי שנה שאכל ק"ש מרפואה. ובעיקר הוא אחת הדמויות החביבות על חדרי ההלבשה ומאמנים והתרומה שלו להתפתחות צעירים יכולה להיות ערך מוסף.

רוצ'ט זה הימור גדול מדי וקשה לי להאמין שיצליח.
מה עם אריק פריירה?
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

אלימלך שביט כתב: 05 מאי 2021, 12:04 אם אני מסתכל מבחינה חברתית, צריך עוד מנהיגות יש לנו כשרונות צעירים , שדי הלכו לאיבוד השנה, אייבינדר וביטון כן נתנו הכוונה והכניסו רוח לחימה אחרי שהגיעו אבל זה לא מספיק.

שלישיית קישור של

אליאס-----אייבינדר
-------רוצ'ט-----------

שמע לא בקטע רע, אני לא רואה מצב שמישהו עוקב אחרי ליגת העל בשנים האחרונות ויציע את אדריאן רוצ׳ט כאופציה רצינית להרכב או סגל של הפועל. הבחור לא רלוונטי כבר כמה שנים בליגת העל, הן מבחינת דקות והן מבחינת מספרים.
בכל זאת מקווים לחיזוק נקודתי ואמיתי הקיץ 😁
הפוסט קיבל לייק אחדעמי נאווי
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

El dudernio כתב: 04 מאי 2021, 19:02 קראתי במספר מקומות שמגבו בדרך החוצה .
חוגג נשמע כמו מי שרוצה להחליף את כל הסגל כמעט השאלה של מוחמד עם השתתפות בשכר של כ 200 אלף לדעתי זה אופציה.

את סהר גם הייתי מביא בהשאלה. אם לא באמת הרוש וחלוץ זר זאת אופציה מעניינת.
עלי מוחמד זה אוברייטד מטורף.
סתם שחקן בינוני, לא ישדרג אותנו.
מבחינתי אליאס ומוחמד זה סיים סיים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אנחנו צריכים קשר אמצע לפחות אחד שמביא מספרים (נניח 5 ו-5). אחד כמו חנן ממן, ספורי.
קישור שנותן לך בעונה שלמה ביחד 2-3 שערים זה רע מאוד.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

היום גיליתי שיניב מזרחי מביתר ת"א הוא לא חלק מהמחלקת נוער של מכבי
הייתי בטוח שהוא עוד אחד מהנערים המוכשרים שלהם אבל מסתבר שהוא בן 25 כבר

אני יודע כמה נפלנו בעבר על חלוצים שעושים שרירים בלאומית(26 שערים בכל המסגרות) אבל לפחות ממה שראיתי ממנו ממה שעקבתי נראה שיש שם משהו שאולי יכול לשדרג אותנו כרכש חלוץ שני *בנוסף* לחלוץ המוביל
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 05 מאי 2021, 14:35 היום גיליתי שיניב מזרחי מביתר ת"א הוא לא חלק מהמחלקת נוער של מכבי
הייתי בטוח שהוא עוד אחד מהנערים המוכשרים שלהם אבל מסתבר שהוא בן 25 כבר

אני יודע כמה נפלנו בעבר על חלוצים שעושים שרירים בלאומית(26 שערים בכל המסגרות) אבל לפחות ממה שראיתי ממנו ממה שעקבתי נראה שיש שם משהו שאולי יכול לשדרג אותנו כרכש חלוץ שני *בנוסף* לחלוץ המוביל
סקאוט על!
אם אני לא טועה הוא סגר אצלנו תחילת העונה הזאת וביתר תא רצו עוד כסף וזה נפל. בכל מקרה הייתי הולך עליו הוא אחלה ונראה בשל לליגת העל.
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדאייבר דה-בונלס
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אבי ריקן מסיים חוזה אצל הגרמנים יכול להיות שילוב טוב באמצע עם איינבינדר באמצע.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

כל מה שאכתוב כאן יוצא מנקודת הנחה (לא סבירה) שהניסנובים יחליטו להתנהל בצורה נכונה בחלון ההעברות, כלומר, דגש על איכות ולא על כמות, ולא ללכת על כל מיני הרפתקאות בדמות ניב סרדל ועומאר בראון.

עמדת השוער: שטקוס עשה את העבודה בסה"כ ובהחלט היו משחקים שהוא "הביא נקודות", אבל לאורך העונה היה אפשר לראות שהוא לוקה בכמה אספקטים, כמו אי היציאה לכדורי גובה. אני לא יודע אם זה כתוצאה מגילו המתבגר, אבל בכל אופן, הייתי מנסה להביא שוער אחר. אם אפשר להביא את אופיר מרציאנו (לדעתי מסיים חוזה בסקוטלנד) זה יכול להיות נהדר, ואם לא, אפשר להביא שוער זר אחר.

הגנה: אני די מרוצה מאלו ששיחקו בחלק האחרון של העונה, כלומר, ביטון, אבו עביד, קולו וגרופר. לטעמי, המשכיות חשובה מאוד כשמדובר בהגנה, ועל כן, הייתי משאיר אותה כפי שהיא. השינוי היחיד שאולי הייתי עושה זה מביא בלם זר ע"ח אבו עביד, אם יש בנמצא מישהו שיכול להעלות את הרמה בצורה משמעותית. לגבי גוטליב, זו סוגיה בהחלט מענייינת ויש נימוקים טובים לכאן ולכאן, אבל דעתי היא שאין צורך להתעקש על הישארותו, בייחוד בגלל הפציעות שרודפות אותו. אני גם חושב שהוא לא נתן את האקסטרה כדי לחזור לעניינים והעדיף "לא לקחת סיכון", אבל זו נקודת המבט שלי בלבד. ליידנר צריך להיות מושאל לקבוצה בה יהיה המגן הפותח ולכן צריך לדאוג למגן שמאלי מחליף.

קישור: איינבינדר באנקר כמובן. לצידו, הייתי שמח שיצטרף קשר אחר, כשאופציה ישראלית מעניינת יכולה להיות פלקושצ'נקו. כמו כן, כשצפיתי בק"ש העונה אהבתי לראות את הופמייסטר וסמואל בראון, אם כי אני לא בקיא במצב החוזה שלהם. אני מאוד אוהב את אליאס, אבל אני חושב שהוא זקוק להשתפשף ולהתבגר, ולדעתי יעשה לו טוב לעלות מהספסל. לגבי בואטנג, אם יש הצעה כספית סבירה עליו, צריך למכור. אייזן צריך להיות מושאל. אופק ביטון בסדר לסגל הרחב.

קישור התקפי: לדעתי, אלטמן יחפש את עצמו שוב באירופה ועל כן אין צורך להמתין לו. אני מסכים שהוא שחקן משמעותי בהפועל של השנים האחרונות, אך יחד עם זאת, בעמדה שהוא משחק מאז החיזוק של ינואר, אנחנו משוועים לשחקן בסגנון אחר, עם יכולת מסירה, מישהו בסגנון של חנן ממן (שספציפית אותו לא הייתי מביא). אזולאי וגורדנה מאשדוד ואור דסה מכפ"ס יכולים להתאים, אך אני הייתי הולך בעמדה הזו על שחקן זר. אני הייתי בודק על מעמדו של טורה ששיחק העונה בק"ש ושיייך לחיפה. ללואיץ' יש שורה סטטיסטית לא רעה, אבל הדיווחים לאורך העונה סיפרו על אי יציבות שמאפיינת את יכולתו.

אגפים: דוידה חייב להישאר באגף ימין. על לידור כהן לא הייתי מתעקש. מוזי מכפ"ס עשה עליי רושם נהדר (למרות שהוא משחק לרוב באגף ימין) ושווה לבדוק האם חיפה בונה עליו. אם לא, צריך לדאוג לזר תותח בעמדה זו. רז שטיין מחזיק בחוזה. הוא לא הרשים העונה, אך בהתחשב בנסיבות, אפשר להתפשר עליו כשחקן מחליף. מוחמד שכר מק"ש (לדעתי מסיים חוזה) ועומר פדידה מכפ"ס יכול להיות אופציות התקפיות מעניינת ולא יקרות מהספסל.

חלוץ: בן שהר הוא האופציה האופטימלית בעיני, בעיקר כי אנחנו יודעים פחות או יותר מה נקבל ממנו. אם לא יסתדר, גם כאן דרוש זר איכותי. חוזהו של שלומי אזולאי הוארך, אבל הייתי עושה הכל כדי להגיע להסכמה משותפת על פרידה. דווקא גיל יצחק יכול להיות אופציה סבירה מהספסל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroSickleCell
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

Ron.T כתב: 05 מאי 2021, 15:22 אבי ריקן מסיים חוזה אצל הגרמנים יכול להיות שילוב טוב באמצע עם איינבינדר באמצע.
זה דיבור.
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

Ron.T כתב: 05 מאי 2021, 15:22 אבי ריקן מסיים חוזה אצל הגרמנים יכול להיות שילוב טוב באמצע עם איינבינדר באמצע.
טפי בחיים לא
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

חנן ממן לא יזוז שוב מהפועל חיפה.
אבי ריקן ילך לבית״ר לסיים קריירה.
בלקמן לא בתקציב שלנו.
דן ביטון יחזור לאירופה/ב״ש.

יש לעוד מישהו חלומות?

בעיני נראה פחות או יותר אותה קבוצה עייפה גם בעונה הבאה.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

רואה שאנשים מציעים לשחרר 70% מהסגל ובעצם לבנות מחדש קבוצה על בסיס 2-3 שחקנים.
זו פשוט טעות - גם כי יש ענין של לכידות ושחקנים ששיחקו אחד עם השני, וגם ענין של הימור במי נפגע.
כל ההגנה, כולל שטקוס רצוי מאוד שישארו. גוטליב סימן שאלה אבל אם אין משהו הרבה יותר טוב ביד - לא לשחרר. כמובן שהייתי מביא מגן שמאלי במקום גרופר (יורד לספסל או יכנס לקישור?).
את איינבינדר ואליאס הייתי גם משאיר. גם את אייזן או בואטנג - ומביא עוד זר לעמדה הזו, ליד איינבינדר.
אלטמן חייב להשאר, הייתי משאיר גם את לידור. אם אפשר להשאיר את דווידה אז מצויין.
את שטיין, ביטון ויצחק אני משחרר היום ומביא חלוץ אחד נורמלי על התקציב של כל אלה, כזה עם מספרים שלא ישב שנה וחצי בבית סטייל קוטליה.
לכו!
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאמה גולדמן
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

לשחרר: שטקוס, שלומי אזולאי, זיקרי, סרדל, דן עזריה.

להביא: רובי לבקוביץ׳, בן שהר/חלוץ זר, 2 קשרים התקפיים, מגן ימני מחליף.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אסור לעשות שחרור מאסיבי בסגל, פשוט אסור. שינויים נעשים לאט ונכון לא במהירות אחרת זה חוזר כבומרנג.
אבל כן צריך להבין ששחקנים מסויימים שפותחים בהפועל הם שחקני ספסל ותו לא.
יהיה טוב הפועל!
לודאי

jonati כתב: 02 מאי 2021, 15:52 ——————-שטקוס——————-
-זר———גוטליב—קולו——ביטון—
———אייבינדר—זר/אליאס——
—כהן——ממן/ספורי/זר—-דוידה
——————-חלוץ זר————-
חייבים חלוץ ומגן שמאל טובים
הייתי מחליף גם את השוער, אבל הוא לא הצרה הכי גדולה.
תאי בריבו/בן שהר זה לא רע בכלל להרכב.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אפשר לשחרר את השחקנים שגם ככה לא ראו דשא:
זיקרי, עזריה, אייזן (להשאלה), סרדל.

חייבים להביא:
עוד קשר באמצע, קשר עושה משחק
חלוץ!
מגן ימני לספסל,
ועוד קשר התקפי !
בר לב אדום
קיבל.ה  296 לייקים

-------------שטקוס----------
גרופר/זר--עביד/גוטליב--קולו--ביטון
---------אליאס--אייבינדר--------
-----------אלטמן/זר-----------
זר----------------------דוידה/זר
-----------בן שהר--------------

על הספסל-
בקר, מגן שמאלי (אורן ביטון), עביד/גוטליב, שלמה, אייזן, בואטנג, קשר התקפי (קניוק), לידור כהן, שטיין, יצחק, חלוץ נוסף (וראן).

צריך לשחרר את כל הזיקרים והסרדלים למיניהם ולפנות את התקציב.

ההשקעה היחידה שצריכה להיות בקיץ - בן שהר וקיצוני בצד שמאל.
במידה ורוצים ממש להתפרע, ניתן גם להשתדרג במגן שמאלי זר.
כל השאר, זה במידה ושחקן עוזב, מקבלים/חוסכים הרבה כסף וקונים במקומו.

באמת שזאת תהיה אחלה קבוצה לפלייאוף עליון.

כמה פשוט ככה לא יקרה..
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

כולם פה רושמים את דוידה בהרכב אבל כמה שזה נראה הסיכויים שהוא ישאר קלושים.
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

לדעתי התפקיד הכי קריטי בהפועל זה קשר אמצע שמייצר מצבים ומאיים על השער. זה סוג שחקן שבכלל לא קיים בקבוצה ולראיה כמות המצבים הדלה ומשחק המעבר הגרוע של הקבוצה ליצירת מצבים בהתקפה.
צריך 2 שחקנים כאלה לפחות, בסגנון שלומי אזולאי מאשדוד, קלאודימיר בזמנו או חנן ממן…
קריטי מאוד ויכול להעלות את הקבוצה ב-2 דרגות אם פוגעים בעמדה הזו.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

------------שטקוס----------
גרופר--עביד/גוטליב--קולו--ביטון
---------אליאס--אייבינדר--------
-----------אלטמן/זר/קניוק-----------
זר----------------------------דוידה/זר
-----------בן שהר/דור ז'אן/זר--------------

על הספסל-
בקר, ליינדר, עביד/גוטליב, שי אייזן,אופק ביטון, לידור כהן, שטיין, יצחק/אזולאי/יניב מזרחי.

אם זה יהיה הסגל שלנו ויהיו זרים לא רעים סטייל קולו, פחות מפלייאוף עליון יהיה כישלון.

לנסות למצות את הענין הכספי ממכירת שלמה ובואטנג ואם יהיה אפשר לשחרר את אזולאי ולהשאיר במקומו את יצחק, זה גם יותר טוב מבחינה מקצועית וגם כספית יהיה יותר זול להשאיר את יצחק מאשר להשאיר את אזולאי, יהיה הכי מעניין אם במקום שניהם יהיה יניב מזרחי מבית"ר תל אביב אבל זו תהיה אופציה הכי יקרה מבין השלוש.
לידור כהן, אם נצליח להשאיר (למרות שהוא יהיה יקר יחסית למה שצריך לבנות עליו בסגל) ושטיין בהחלט במסגרת התקציב מחליפים בסדר גמור, צריך כמובן עוד איזה "כישרון" מהלאומית שיצליח.
קישור אחורי להמשיך לתת לאליאס להתפתח לצד אייבינדר ואופק ביטון ושייזן אופציה מצויינת מהספסל עם אופציה גבוהה להשתפר גם.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הלוואי וישכילו להביא רכש במהירות ולא לחכות למבצעי עודפים של סוף עונה
יש לנו את הקיץ להתחבר ולצאת מוכנים ממנו, כל תחילת עונה אנחנו נראים כמו פח אשפה, שום זכר לקבוצתיות או סגנון
זה מאוד מובהק החוסר אימון ותיאום בקבוצה בתחילת העונה

לניסנובס צריכה להיות אסטרטגיה מאוד ברורה
ההתקפה שלנו לא טובה - צריך להביא שחקן בכיר לניהול המשחק באמצע

כתבתי את זה כמה פעמים אבל יש המון שחקני רכש מהליגה לנו שהייתי מביא להפועל ולדעתי היו משדרגים אותנו
כפ״ס - קיזיטו מוזי
בני יהודה - ליואיץ׳ זנטי
סכנין - חלאילה
ביתר - אולסק, מוחמד (אין סיכוי ועדיין)
הפועל חיפה - סרדל, חמ״ן, ברסקי (גם אין סיכוי ככל הנראה),אגאדה
חדרה - סיסה , פלקוצ׳נקו, ג׳אבר, מרמנטיני, אודה

כל השחקנים שהזכרתי לא משתכרים גבוה (אולי למעט מוחמד) ואני בספק אם יהיה עליהם תחרות ככ גדולה (גם אולי למעט מוחמד וחלאילה)
זה הקו רכש שהייתי הולך עליו, לא הייתי מחפש כל מיני פליטים מהגדולות שלא ראו דקות עונה שלמה
מניח שיש גם כשרונות בלאומית, לא מכיר מספיק
long live the zapta
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 06 מאי 2021, 12:49 הלוואי וישכילו להביא רכש במהירות ולא לחכות למבצעי עודפים של סוף עונה
יש לנו את הקיץ להתחבר ולצאת מוכנים ממנו, כל תחילת עונה אנחנו נראים כמו פח אשפה, שום זכר לקבוצתיות או סגנון

כתבתי את זה כמה פעמים אבל יש המון שחקני רכש מהליגה לנו שהייתי מביא להפועל ולדעתי היו משדרגים אותנו
כפ״ס - קיזיטו מוזי
בני יהודה - ליואיץ׳ זנטי
סכנין - חלאילה

כל השחקנים שהזכרתי לא משתכרים גבוה (אולי למעט מוחמד) ואני בספק אם יהיה עליהם תחרות ככ גדולה (גם אולי למעט מוחמד וחלאילה)
זה הקו רכש שהייתי הולך עליו, לא הייתי מחפש כל מיני פליטים מהגדולות שלא ראו דקות עונה שלמה
לגבי השחקנים בכ"ס ובני יהודה בהחלט הם חייבים ללכת עליהם בכל הכוח.
השחקנים בהפועל חיפה שציינת או לא ישדרגו בתפקידם (סרדל) או אין מצב שיעזבו שוב את הפועל חיפה (ממן) או לא שייכים להם ושייכים לקבוצות שלא בטוח שימהרו לשחרר אותם ובטח לא לנו (ברסקי של מכבי ואגאדה ככל הנראה יחזור להפועל ירושלים כי חיפה לא יפעילו את הסעיף רכישה ככל הנראה וירושלים יצטרכו אותו מאוד)
השחקנים שהצעת בבית"ר ממש לא! עלי מוחמד מאוד יקר יהיה ולא ריאלי ואולסק ממש לא פתרון מקצועי וגם יקר.
חלאילה מסכנין מאוד יקר, אפילו למכבי חיפה היה יקר לנסות להביא אותו.
בחדרה כל מי שחתום אצלם לעונה הבאה, הם בחיים לא ישחררו להפועל, נציג העירייה שלהם שמנהל את חדרה שונא הפועל מובהק. מה שכן, פלקוצ'נקו לא שייך להם ואם יש אפשרות להביא אותו מחיפה חייבים ללכת על זה בכל הכוח.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 06 מאי 2021, 12:59
Giovanni Giorgio כתב: 06 מאי 2021, 12:49 הלוואי וישכילו להביא רכש במהירות ולא לחכות למבצעי עודפים של סוף עונה

כפ״ס - קיזיטו מוזי
בני יהודה - ליואיץ׳ זנטי
סכנין - חלאילה

לגבי השחקנים בכ"ס ובני יהודה בהחלט הם חייבים ללכת עליהם בכל הכוח.
השחקנים בהפועל חיפה שציינת או לא ישדרגו בתפקידם (סרדל) או אין מצב שיעזבו שוב את הפועל חיפה (ממן) או לא שייכים להם ושייכים לקבוצות שלא בטוח שימהרו לשחרר אותם ובטח לא לנו (ברסקי של מכבי ואגאדה ככל הנראה יחזור להפועל ירושלים כי חיפה לא יפעילו את הסעיף רכישה ככל הנראה וירושלים יצטרכו אותו מאוד)
השחקנים שהצעת בבית"ר ממש לא! עלי מוחמד מאוד יקר יהיה ולא ריאלי ואולסק ממש לא פתרון מקצועי וגם יקר.
חלאילה מסכנין מאוד יקר, אפילו למכבי חיפה היה יקר לנסות להביא אותו.
בחדרה כל מי שחתום אצלם לעונה הבאה, הם בחיים לא ישחררו להפועל, נציג העירייה שלהם שמנהל את חדרה שונא הפועל מובהק. מה שכן, פלקוצ'נקו לא שייך להם ואם יש אפשרות להביא אותו מחיפה חייבים ללכת על זה בכל הכוח.
אם אני לא טועה ברסקי לא שייך למכבי יותר, הפועל חיפה רכשו אותו
לגבי סרדל לפחות לדעתי הוא שחקן מעולה, ואגאדה זה שווה ניסיון, אחרי הכל הפועל ירושלים זה לא מתחרה שאין לנו כלים נגדה בגזרת הרכש
מוחמד זה שחקן שיכול להפוך קבוצה, מבחינתי זה הקאנטה של הליגה שלנו, אם יש איזשהו סיכוי קלוש להביא אותו צריך להתאבד עליו, לא פחות
ולגבי חדרה, אני חושב שכסף פותר הכל, גם שנאה
long live the zapta
שליחת תגובה