הפועל - הרצליה, רביעי 5.5, 21:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

KingAlpaca כתב:ניצחון שנראה כמו כל העונה הזאת.

איכס.
סבלתי נורא
הרצליה בלי חצי קבוצה ושיחקנו זוועה. ים ובר היו מזעזעים, פול סטול היה רע אבל ניצח לנו את המשחק בהתקפה ובפאול

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

כל הגארדים שלנו במשחק פושר - הרבה פעולות חיוביות וגם לא מעט פחות חיוביות, אבל העיקר שניצחנו במשחק הבא יהיה יותר טוב
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מזעזע.
יאללה הפועל!
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

טוקוטו שיחק 36 דקות, מגיע לראיון שניה אחרי סוף המשחק ונראה כאילו הוא הרגע סיים חימום. איזה חיה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםBigBallerKingAlpaca
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

עומר מ. כתב: 05 מאי 2021, 23:03
KingAlpaca כתב:ניצחון שנראה כמו כל העונה הזאת.

איכס.
סבלתי נורא
הרצליה בלי חצי קבוצה ושיחקנו זוועה. ים ובר היו מזעזעים, פול סטול היה רע אבל ניצח לנו את המשחק בהתקפה ובפאול

Sent from my iPhone using Tapatalk
ואחרי השלשה החשובה בשתי התקפות כמעט הפסיד את המשחק. משחק נוראי
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

באמת משחק מזעזע אבל איזה ניצחון חשוב. כבר התרגלתי שמפסידים את המשחקים האלה וזה די מרענן. האמת הרבה בזכות פול סטול שהיה גרוע מאוד כל המשחק אבל בסוף התעלה. טוקוטו מלך. לא הבנתי למה טילמן היה נראה כבוי בסוף מה קרה איתו?
אי אפשר להגיד שפרנקו ניהל רע את המשחק ברבע האחרון כי הוא פשוט לא ממש ניהל אותו. נעלם
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

משחק תחתית אמיתי.

חבל שנגררנו לרמה הנמוכה שהרצליה הציגו עם הסגל החסר שלהם. יכולנו לסיים את המשחק הזה איפשהו ברבע ה-3.

טוקוטו המצטיין שלי. שחקן כל כך מגוון שממש כיף שהוא יהיה איתנו בשנה הבאה (אני מקווה).

פתחנו פער מהיורדות וזה העיקר.

יופי הפועל :hapoel:
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נצחון חשוב.
שום דבר לא סגור.
לנסות לנצח הכל.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

פרימו לוי כתב: 05 מאי 2021, 23:12 באמת משחק מזעזע אבל איזה ניצחון חשוב. כבר התרגלתי שמפסידים את המשחקים האלה וזה די מרענן. האמת הרבה בזכות פול סטול שהיה גרוע מאוד כל המשחק אבל בסוף התעלה. טוקוטו מלך. לא הבנתי למה טילמן היה נראה כבוי בסוף מה קרה איתו?
אי אפשר להגיד שפרנקו ניהל רע את המשחק ברבע האחרון כי הוא פשוט לא ממש ניהל אותו. נעלם
פרנקו אמר שהוא לא היה כשיר
יאללה הביתה!!!
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

לא יכול לראות את סטול. הזריקה שלו דוחה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

למה טילמן היה מבואס בסיום?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

סטול זה ווילבקין בלי יכולת.

אוי לקבוצה שמתבססת על שחקן כזה.
לא שהיו אופציות אחרות להביא במצב שלנו, אבל אסור פשוט אסור להשאיר שחקן כזה.

לא סתם הוא מדדה בין קבוצות תחתית ליגה על לצמרת הלאומית.
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כדורסל מחריד

אם טילמן באמת לא היה כשיר זה מקובל איכשהו כי
המשחק איתו / ג'ונס / טוקוטו הוא מבחינתנו גיים צ'נג'ר.

על אחת כמה וכמה כאשר ה שלשות לא נכנסות.
כאשר אנחנו מנצחים אנחנו קולעים מעל ל 40% ל 3 בממוצע. עם 9 מ 22.
כאשר אנחנו מפסידים אנחנו עם 30% עם פחות מ 7 מ 22.
אתמול זה היה משחק של הפסד מהבחינה הזאת ורק בגלל שהרצליה הייתה פצועה וחסרה ניצחנו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זה היה בדיוק סוג המשחקים שמול יציעים ריקים היינו מפסידים.

הרבה טענות היו פה במהלך העונה על ההנהלה ועל ניהול הסגל, היו אפילו כאלה שנתנו את הרצליה כדוגמא טובה להתנהלות.
אפשר גם להגיד מילה טובה שאחרי כל הפציעות העמדנו אתמול כזה סגל ועוד עם אפשאו ספייר על אזרחי לעומת הסגל הבעייתי שהרצליה הגיעה איתו (וכל הכבוד להם ששסחטו מהסגל הזה את המקסימום ואפילו הצליחו להוריד את הקצב הגבוה שהפועל שיחקה בו לאחרונה).
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מילפורד כתב: 06 מאי 2021, 08:43 זה היה בדיוק סוג המשחקים שמול יציעים ריקים היינו מפסידים.

הרבה טענות היו פה במהלך העונה על ההנהלה ועל ניהול הסגל, היו אפילו כאלה שנתנו את הרצליה כדוגמא טובה להתנהלות.
אפשר גם להגיד מילה טובה שאחרי כל הפציעות העמדנו אתמול כזה סגל ועוד עם אפשאו ספייר על אזרחי לעומת הסגל הבעייתי שהרצליה הגיעה איתו (וכל הכבוד להם ששסחטו מהסגל הזה את המקסימום ואפילו הצליחו להוריד את הקצב הגבוה שהפועל שיחקה בו לאחרונה).
אכן.
ההנהלה "הגרועה בארץ" הביאה באמצע העונה את ג'ונס, טילמן, טוקוטו ויאנג. אז כמו שההנהלה עשתה טעויות היא גם עשתה דברים טובים וקיבלה החלטות נכונות (אגב, בתור מי ששנא את פרנקו בקדנציה הקודמת, גם ההבאה שלו במקום קסטריטיס היא החלטה נכונה).
אם טוקוטו לא מפסיד 12 משחקים ויאנג לא מפסיד 12 משחקים אנחנו גם עושים פלייאוף למרות הפתיחה הזוועתית.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךNoamEl dudernio
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן, כמו ההנהלה בכדורגל.
בקיץ בונים סגל לירידת ליגה ואז מתקנים (לפחות ברמה שלא נרד).

מעניין למה בכדורגל הגישה כלפי ההנהלה היא כ"כ ביקורתית (ובצדק), בעוד שבכדורסל קורה בדיוק ההיפך.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הבעיה העיקרית שלי עם ההתנהלות העונה היא לא בנפילות עם הזרים (שאחר כך תוקנו עם ריבית), אלא בזמן שלקח להחליף את זאנה ויורק. זה משהו שעלה לנו במשחקים ויכל גם להוריד אותנו ליגה.
אני כן מסכים שהגיעו לפה במהלך העונה זרים ברמה גבוהה מאוד ואלמלא הרבה חוסר מזל בכל הנוגע לפציעות, סביר להניח שגם העונה היינו עושים פלייאוף.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ו"לעשות פליאוף" זה הישג?
המטרות של הפועל ת"א צריכות להיות להגיע כל שנה למקום 7-8 (ואז לעוף די בקלות בפליאוף נגד מכבי/ירושלים)?
כי זה מה שקורה ברוב השנים האחרונות.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 10:58 ו"לעשות פליאוף" זה הישג?
המטרות של הפועל ת"א צריכות להיות להגיע כל שנה למקום 7-8 (ואז לעוף די בקלות בפליאוף נגד מכבי/ירושלים)?
מי אמר שזה הישג?
אני אמרתי שזו עדות לכך שלא מדובר בהנהלה הגרועה בליגה, היא לא שכונה וביזיון, ולא כל החלטה שהיא מקבלת היא החלטה גרועה, כמו שנטען לאורך העונה.
לא נראה לי שיש מישהו שחושב או טוען שלא נעשות טעויות ושמקומות 7-8 זה לא הישג אלא בינוניות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אין לי כוח לחפש , אבל היו פה במהלך העונה טענות שקבוצות כמו הרצליה או חיפה (ואפילו נהריה לדעתי) נהנות מהנהלות שמגיבות מהר ומנהלות יותר טוב את הסגל.
כמו שאפשר היה לבוא אז בטענות (לא נכנס עכשיו לאם מוצדקות או לא בכלל) , אפשר עכשיו להגיד מילה טובה , לא יכאב...
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 11:56
מי אמר שזה הישג?
אני אמרתי שזו עדות לכך שלא מדובר בהנהלה הגרועה בליגה, היא לא שכונה וביזיון, ולא כל החלטה שהיא מקבלת היא החלטה גרועה, כמו שנטען לאורך העונה.
לא נראה לי שיש מישהו שחושב או טוען שלא נעשות טעויות ושמקומות 7-8 זה לא הישג אלא בינוניות.
אולי לא ההנהלה הגרועה בליגה, אבל בהחלט זו שהכי יציבה בליגה בלהיות גרועה. או לכל הפחות טופ 3 בזה.
מאז עונת 17/18 עם פרנקו (שגם בעונה שלפניו לא הגענו לפליאוף אפילו) אנחנו כבר 3 שנים רצוף מתחילים עונה על הפנים (מג'נתן הולמס ודלאס מור, דרך דזי רודריגז ורודני פרוויס ועד וולטר למון ויורק השנה) ואז מתקנים כדי להישאר בליגה/לעשות מקום 7-8.
תוצאתית זה גרוע מאוד, ויש להנהלה חלק בזה.

אני רק לא מבין למה כשבכדורגל בונים קבוצה זבל בקיץ ואז מסיימים סיבוב עם 4 שערים זה הנהלה זבל, שכונה, הניסנובים חסרי מושג. אבל כשזה קורה בכדורסל 3 שנים רצוף (בדיוק כמו בכדורגל) הרוח הכללית לפתע הרבה יותר עדינה וסלחנית.
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 12:21
מי אמר שזה הישג?
אולי לא ההנהלה הגרועה בליגה, אבל בהחלט זו שהכי יציבה בליגה בלהיות גרועה. או לכל הפחות טופ 3 בזה.
מאז עונת 17/18 עם פרנקו (שגם בעונה שלפניו לא הגענו לפליאוף אפילו) אנחנו כבר 3 שנים רצוף מתחילים עונה על הפנים (מג'נתן הולמס ודלאס מור, דרך דזי רודריגז ורודני פרוויס ועד וולטר למון ויורק השנה) ואז מתקנים כדי להישאר בליגה/לעשות מקום 7-8.

אני רק לא מבין למה כשבכדורגל בונים קבוצה זבל בקיץ ואז מסיימים סיבוב עם 4 שערים זה הנהלה זבל, שכונה, הניסנובים חסרי מושג. אבל כשזה קורה בכדורסל 3 שנים רצוף (בדיוק כמו בכדורגל) הרוח הכללית לפתע הרבה יותר עדינה וסלחנית.
מסכים מאוד, הפועל מתגה את עצמה בתור קבוצה אנדר אצ'יברית שמקסימום מפתיע בהעפלה לפלייאוף. בעיניי זה לא תואם את גודל המועדון או את המטרות שאליו הוא צריך לשאוף.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נראה לי הפוך המצב ממה שאתה מתאר אותו , ההנהלה חוטפת פה בראש בדיוק כמו בכדורגל.
באופן אישי , הכדורגל כבר פחות מעניין אותי ואני הרבה פחות בעיניינים במה שהולך שם , אבל ממה שאני רואה ומרגיש, ביחס ליכולות שלהם ובהשוואה לאסונות שהיו פה לפניהם , הניסנובים לא נתפסים בעיני כל כך גרוע , די דומה לזה שגם בכדורסל בהינתן היכולות הכלכליות אני מתקשה לבוא בתלונות , לפחות לא ברמה שאתה מתאר...

בשני המקרים , אני יותר מאשמח אם וכאשר יגיע גורם שמסוגל ליותר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הניסנובים נתפסים מאוד גרוע (ובצדק).
לדעתי אין הבדל משמעותי בין המעמד הכלכלי של הפועל בליגה בכדורגל לזה שבכדורסל. בשניהם אנחנו משהו באמצע.
בשני הענפים התוצאות דומות פחות או יותר. פתיחה גרועה, חשש מירידת ליגה, מתקנים, מצליחים להישאר בליגה/לעשות פליאוף.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 12:21
מי אמר שזה הישג?

אני יכול להעיד רק על עצמי, ודעתי על ההנהלה בכדורגל הייתה בקיץ הייתה שהם זבל כי הם בנו קבוצה בשקל וחצי עם שחקני ליגה לאומית שתביא אותנו לכדי ירידת ליגה, תוך שהם משתמשים בתקרת השכר שכפתה רשת הביטחון כתירוץ לכך שהם לא יכולים להשקיע.
בינואר הם עשו הרבה מאוד כדי לחזק את הקבוצה בדרך שתעקוף את תקרת השכר (גררו את רוב העלויות של השחקנים שחתמו לעונה הבאה), שזה מה שציפיתי מהם ומה שהם היו חייבים לעשות. ברגע שהם עשו את זה יש לי הרבה פחות תלונות אליהם בקטע המקצועי העונה. כן יש לי הרבה ביקורת עליהם בשאר התחומים (ההתנהלות מול התביעות הפתוחות, מחירי הכרטיסים שמבריחים אוהדים, חוסר ההתלהבות למכור את הקבוצה) ופה אני לא רואה הקבלה עם הכדורסל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יפה.
אז את התיקונים שעשו בכדורגל ציפיתי לראות גם בכדורסל, ואני שמח שזה מה שקרה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 10:54 כן, כמו ההנהלה בכדורגל.
בקיץ בונים סגל לירידת ליגה ואז מתקנים (לפחות ברמה שלא נרד).

מעניין למה בכדורגל הגישה כלפי ההנהלה היא כ"כ ביקורתית (ובצדק), בעוד שבכדורסל קורה בדיוק ההיפך.
יש אנשים שאשכרה מסוגלים לשפוט כל החלטה לגופה ולא לירות על אוטומט.

לגבי הכדורגל, הבעיה בתחילת העונה לא הייתה ש"נפלו" בבניית הסגל, אלא שמלכתחילה בנו סגל שהיה חסר סיכוי. בנו על כל מיני מציאות מהלאומית וזרים בשקל וחצי וקיוו שאיכשהו יסתדר. סורפרייז סורפרייז, זה לא הסתדר. אני בכלל לא מדבר על כל מיני דברים הזויים כמו החתמות זרים מבלי לשאול את המאמן והמנהל המקצועי.
יחד עם זאת, בינואר ההתנהלות הייתה טובה מאוד. הביאו שחקנים מוכחים, מנוסים ומוכשרים, והפלא ופלא, הבדל של שמיים וארץ.
זה לא סותר. אפשר לבקר ההתנהלות בתחילת העונה ויחד עם זאת להחמיא על ההחלטות של ינואר.

הכדורסל זה סיפור שונה לגמרי. לא התקמצנו על הזרים, לא הלכו על קונספטים מהפכניים. הביאו זרים עם רקורד טוב ונפלו איתם. קורה.
הבעיה שלי כאמור, הייתה בהשתהות בהחלפה של זאנה ויורק, אלה לא דברים שאפשר לקבל אותם. כתבתי את זה הרבה פעמים פה והייתי מאוד חריף בביקורת שלי.
אמנם זה לא מתאים למנטרה של "למה בכדורסל מקבלים ובכדורגל מבקרים", אבל אלו העובדות.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

קל לך לצבוע את זה ב"לירות על אוטומת".
מי שיורה על אוטומת הוא דווקא אתה, שאוטומטית מייפה את המציאות כשמדובר בהנהלת הכדורסל.
אבל אין פה שום דבר "על אוטומת" כשקורה פה משהו סיסמטי במשך כמעט כל עונה מאז שאדלשטיין עזב.

ומי אמר שבכדורסל לא בנו סגל שמלכתחילה היה חסר סיכוי?
למה בדיוק, כי נכתב פה שוולטר למון שחקן פצצה? כי נטען פה שגייב יורק גאנר? כי אמרו שאפשו יוסיף אתלטיות?
לפי מה החלטת שבכדורגל הסגל הוא חסר סיכוי מלכתחילה בעוד שבכדורסל זה לא ככה?
כמובן שלא רק השנה, אלא כמעט בכל עונה בשנים האחרונות.

"הביאו זרים עם רקורד טוב ונפלו איתם. קורה".
רק שזה קורה וקורה וקורה, שנה אחרי שנה אחרי שנה.

לצייר את זה כאיזה משהו מקרי, או כחוסר מזל - זה נטו לייפות את המציאות. וכן, זה בדיוק למה אני אומר שבכדורגל מבקרים בעוד שבכדורסל מסבירים.
מה שאתה עושה פה עכשיו ("הביאו זרים עם רקורד טוב ונפלו. קורה") זה נטו להסביר ולייפות משהו שקורה שוב ושוב ושוב. כשנופלים שנה אחרי שנה עם 3-4 זרים שמביאים בקיץ קשה לקבל את הטיעון הזה של "קורה".
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 13:12 קל לך לצבוע את זה ב"לירות על אוטומת".
מי שיורה על אוטומת הוא דווקא אתה, שאוטומטית מייפה את המציאות כשמדובר בהנהלת הכדורסל.
אבל אין פה שום דבר "על אוטומת" כשקורה פה משהו סיסמטי במשך כמעט כל עונה מאז שאדלשטיין עזב.

למה בדיוק, כי נכתב פה שוולטר למון שחקן פצצה? כי נטען פה שגייב יורק גאנר? כי אמרו שאפשו יוסיף אתלטיות?

לצייר את זה כאיזה משהו מקרי, או כחוסר מזל - זה נטו לייפות את המציאות. וכן, זה בדיוק למה אני אומר שבכדורסל מבקרים בעוד שבכדורסל מסבירים.
מה שאתה עושה פה עכשיו ("הביאו זרים עם רקורד טוב ונפלו. קורה") זה נטו להסביר ולייפות משהו שקורה שוב ושוב ושוב. כשנופלים שנה אחרי שנה עם 3-4 זרים שמביאים בקיץ קשה לקבל את הטיעון הזה של "קורה".
לא הבנתי, אתה כן ידעת מראש שהסגל בקיץ הוא חסר סיכוי?
אם לא, אז מה אתה רוצה בדיוק?
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הידע המקצועי שלי בכדורסל לא רוולנטי לדיון בכלל (לשאלת "אתה כן ידעת מראש שהסגל בקיץ הוא חסר סיכוי?").
הבעיה היא שמי שמחתים את הזרים האלה בקיץ, הידע המקצועי שלו בכדורסל, כנראה, לא משהו. זה מה שמבחן התוצאה מראה בצורה חד משמעית.

אם הייתי סקאוט בקבוצה השאלה שלך הייתה במקומה. אבל אני לא, ולכן זה לא רלוונטי.
אני רק יודע שבקיץ בכל אשכולות החגיגה על החתמות הלמונים העזתי לשאול מי אחראי להחתמה - ולא נעניתי.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

לצייר את זה כאיזה משהו מקרי, או כחוסר מזל - זה נטו לייפות את המציאות. וכן, זה בדיוק למה אני אומר שבכדורגל מבקרים בעוד שבכדורסל מסבירים.
אפשואו, בעונה שעברה בחיפה: 30.6 דק, 13.9 נקודות, 43% שדה (60.3 ל2, 22.2 ל3), 8 ריבאונד, 1.6 אסיסטים, 1.1 איבודים, מדד 13.4
בפלייאוף ממוצעים קצת פחותים בהפסד כפול (14 נקודות, 44% ל-2, 50% ל-3, 6 ריבאונד, 2.5 איבודים, 10 מדד)
יורק בשטרסבורג בעונה שעברה- 28 דקות, 41.9% שדה ו38.1% ל-3, 2.5 ריבאונד, 2.1 אסיסט, 1.1 חטיפות, 13 נקודות, 11 מדד
בליגת האלופות ממוצעים של 17.1 נקודות, 3.8 ריבאונד, 1.9 אסיסטים, 1.4 חטיפות ב29 דקות
וולטר למון ג'וניור בג'י ליג שנה שעברה- 35.7 דקות, 39.2 ל-3 (1.3 שלשות למשחק), 44.8% שדה, 4.5 ריבאונד, 6.6 אסיסטים, 1.7 חטיפות, 20.3 נקודות.
סה"כ שלושה שחקנים שמבחינת שורה סטטיסטית וסגנון משחק- הם אחלה. קורה, משום מה הרבה פעמים, שהם לא מצליחים בהפועל. אתה כמובן לא תצא מהפוזיציה שלך שרק ארז אדלשטיין יציל את הפועל כי אתה כנראה רואה אותו בצורה שרק הוא ופיני גרשון רואים אותו, אבל אני זורם עם כל מה שאתה אומר.
לא בנו קבוצה לירידה או תחתית, בנו קבוצה שרצו שתצליח, ולא הלך.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamלאפה בחינם
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 13:20 הידע המקצועי שלי בכדורסל לא רוולנטי לדיון בכלל (לשאלת "אתה כן ידעת מראש שהסגל בקיץ הוא חסר סיכוי?").
הבעיה היא שמי שמחתים את הזרים האלה בקיץ, הידע המקצועי שלו בכדורסל, כנראה, לא משהו. זה מה שמבחן התוצאה מראה בצורה חד משמעית.

אני רק יודע שבקיץ בכל אשכולות החגיגה על החתמות הלמונים העזתי לשאול מי אחראי להחתמה - ולא נעניתי.
לא לא. הוקיץ' טען שיש הבדל בין הסגל שנבנה בכדורגל לסגל שנבנה בכדורסל. הוא טען שהסגל שנבנה בכדורגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, ובכדורסל זה לא היה ככה, אלא בנו סגל לגיטימי עם שחקנים לגיטימיים שנכשל.
ואז אתה כתבת: "מי אמר שבכדורסל לא בנו סגל שמלכתחילה היה חסר סיכוי?"
הוקיץ' אמר את זה. זו דעתו. אז או שאתה חולק עליו, ואז תגיד את זה - שהסגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, או שלא, ואז שוב אני אשאל - מה אתה רוצה?
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"קורה, משום מה הרבה פעמים, שהם לא מצליחים בהפועל".
אחלה הסבר.
"משום מה".
כזה ביש מזל.

ואיפה כתבתי ש"רק ארז אדלשטיין יציל את הפועל"?
את הפועל יציל קודם כל לדעת לבחור זרים שמתאימים לקבוצה או במילים שלך שיצליחו בה. כרגע כושלים בזה עונה אחרי עונה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

איך אני יורה על אוטומט? אני אשכרה מתייחס לכל החלטה לגופה, זה אתה שמתייחס לכל כשחור או לבן. בכל אופן, לרוב הדברים שאני כותב אתה בכלל לא טורח להתייחס כהרגלך, אבל אני אענה בכל זאת:

א. זה ממש לא קורה בכל עונה מאז אדלשטיין והפגיעות עם הזרים בכלל לא היו טובות יותר בעידן אדלשטיין. זה הכל חארטה בפיתה שנועדה לשרת את הטענה שלך. בשלוש השנים האחרונות באמת פתחו את העונה סגלים חלשים מאוד, אבל עצם העובדה שברוב המקרים הצליחו לתקן ולהביא זרים ברמה גבוהה, מראה שכנראה שאין משהו דפוק אינהרנטית במערכת.

ב. לפי מה החלטתי שבכדורגל זה חסר סיכוי ובכדורסל לא? כתבתי את זה שוב ושוב אבל ננסה פעם נוספת. לא צריך להיות גאון כדורגל או כדורסל כדי להבין שכשאתה בונה על זרים עם רקורד עלוב או ישראלים מהליגה הלאומית, הסיכויים שלך להצליח לא גבוהים. בדרך כלל, אם תשלם שקל וחצי תקבל שקל וחצי.
זו לא הסיטואציה בכדורסל. הגיע לפה לדוגמה גייב יורק, שחקן של 15 נקודות בקבוצה טובה בליגה הצרפתית. האם זה מבטיח הצלחה? ברור שלא, אבל מבחינת רקורד ועלות זה שחקן שבהחלט יכול להצליח. כנ"ל שאר הזרים שהגיעו לפה. זה בדיוק ההבדל.

ג. גם אם משהו קורה 3 שנים ברצף זה עדיין לא מראה שמשהו דפוק. ידע בסיסי בסטטיסטיקה אמור לכסות את זה.

ד. אתה יכול להמשיך לטעון עד מחר שבכדורסל אני מייפה את המציאות ובכדורגל לא. בפועל הבעתי פה הרבה פעמים ביקורת קשה כלפי ההנהלה בכדורסל (כולל העונה, כולל בנושא הזה) וידעתי גם להגיד מילים טובות להנהלה בכדורגל.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 13:41
טכנית לארז כתב: 06 מאי 2021, 13:20 הידע המקצועי שלי בכדורסל לא רוולנטי לדיון בכלל (לשאלת "אתה כן ידעת מראש שהסגל בקיץ הוא חסר סיכוי?").

לא לא. הוקיץ' טען שיש הבדל בין הסגל שנבנה בכדורגל לסגל שנבנה בכדורסל. הוא טען שהסגל שנבנה בכדורגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, ובכדורסל זה לא היה ככה, אלא בנו סגל לגיטימי עם שחקנים לגיטימיים שנכשל.
ואז אתה כתבת: "מי אמר שבכדורסל לא בנו סגל שמלכתחילה היה חסר סיכוי?"
הוקיץ' אמר את זה. זו דעתו. אז או שאתה חולק עליו, ואז תגיד את זה - שהסגל מלכתחילה היה חסר סיכוי, או שלא, ואז שוב אני אשאל - מה אתה רוצה?
אל תעשה מניפולציה וניתוחים לדברים שכתבתי.
אם היה בונה את הקבוצה מישהו שמבין בכדורסל, הוא היה בונה סגל שלא היה כזה חסר סיכוי מלכתחילה כמו הסגל שך הקיץ עם הלמונים, או זה של הקיץ שעבר עם הפרוויסים, או זה שלפניו עם הדזים.
אבל בנה את הקבוצה הזו מישהו שאין לו מושג בכדורסל, כמו בכל אחת מהשנים האחרונות.

במילים פשוטות, זה שכל קיץ יספרו לנו פה בפורום שההוא גאנר, שההוא אתלטי ושההוא ריבאונד על - זה לא מה שיהפוך את הסגל שנבנה לכזה ש"אמור להצליח" או לכזה שהוא בהכרח לא חסר סיכוי.
למידת הבנה בכדורסל של אינדיבידואל כלשהו, שמעביר ביקורת על בניית סגל גרועה מדי שנה - אין שום קשר לזה.

אגב, אתה זה שסיפר לנו פה בתפורום שיורק ("תיקון" יש לציין) זה "גאנר חסר מעצורים", ש"אפשואו יוסיף אתלטיות" ושוולטר למון זה "תענוג של החתמה", לא?
אז עכשיו מי שלא מתיימר להיראות איזה עכבר כדורסל הוא לא בסדר כי הוא מעז להעביר ביקורת?
יופי באמת.
גם מי שלא מבין בכדורסל יודע בוודאות שהסגל שנבנה פה בקיץ היה חסר סיכוי. בדיוק כמו זה שבכדורגל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אוקיי, אז עכשיו אתה כן טוען בדיעבד שהסגל שנבנה בקיץ היה חסר סיכוי.
חבל שלא שמענו את דעתך בזמן אמת.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה דעתי בזמן אמת רלוונטית?
בזמן אמת שאלתי מי החתים את כל הזרים שאתה זה שנורא שמח שחתמו. משום מה לא נעניתי.

דעתי בזמן אמת לא רלוונטית בכלל. אין לי שום תפקיד מקצועי במועדון.

ואם זה כזה משנה לך - דעתי בזמן אמת לא הייתה אופטימית מדי.
הרי זה כבר ריטואל קבוע.
חותם זר. פה בפורום מספרים לנו שהוא גאנר אדיר/אתלט/משחק מעל הטבעת/מושג כדורסל כלשהו. כולם נורא שמחים. אח"כ הוא הולך ונהיה גרוע. מביאים לו מחליף, לפעמים נופלים איתו (יורק), לפעמים הוא טוב (טילמן/טוקוטו). מקווים להישאר בליגה.
אה וכמובן שבאמצע המאמן אשם בהכל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אתה עושה צחוק? מה דעתך בזמן אמת רלוונטית? כל הדיון פה הוא האם ההחלטות בזמן אמת היו לגיטימיות. מצד אחד אתה טוען עכשיו, בדיעבד, שהסגל בקיץ היה חסר סיכוי, ומצד שני אתה טוען שדעתך בקיץ לא רלוונטית. להגיד עכשיו שהסגל בקיץ היה נפילה זו לא חוכמה, את זה כל אחד יודע להגיד.

אגב, לא שזה משנה משהו, אבל מכיוון שאתה לא יכול בלי לעקוץ בכל הודעה (ואז לבכות שכולם נגדך), אני רק אציין היו גם החתמות שהיו נוראיות בעיניי (זאנה ודיבלר למשל). אני יודע, זה לא חוכמה כמו לבוא בדיעבד ולספר שידעת שניכשל כמו שאתה עושה, אבל גם משהו. אז אין לי מושג מאיפה אתה ממציא שכל החתמה מהוללת פה על ידי כולם או על ידי לא יודע מי.

אה, וזה מה שאתה כתבת כשהחתמנו את ג'ונס:
טכנית לארז כתב: 30 דצמבר 2020, 18:22 מי אחראי על ההחתמה?
מי העלה את השם שלו?
מי עקב אחריו?

נראה מהתגובות שמדובר בהחתמה של קסטריטיס.
וזה מה שכתבת כשהחתמנו את יאנג:
טכנית לארז כתב: 08 מרץ 2021, 12:20 מניסיון העבר הייתי מחכה קצת עם הקביעות של "החתמה מדהימה" ו"החתמה מעולה".
מה אני אגיד, גאון הדור.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתה זה שעושה צחוק.
אני שופט למי מה שאני רואה.
לפי הגישה שלך אוהד של הפועל כדורגל לא רשאי להעביר ביקורת על כשלון הקבוצה כל עוד הוא מגדיר את עצמו כ"לא מבין בכדוגל".
זה נראה לך הגיוני?
אני לא מחשיב את עצמי איזה עכבר כדורסל, ואני עדיין מעביר ביקורת על הכישלון הקולוסאלי בבחירת הזרים שקורית פה כבר 3 קייצים רצוף. אני שופט למי מה שאני רואה, לא לפי מה שהמשתמש יובל כותב בקיץ על הרודני פרוויסים והדזי רודריגזים.

וכן, הדיעה המקצועית שלי לא רלוונטית.

לגבי היתר:
1. "החתמה של קסטריטיס" נאמר בציניות. אני ממש לא חושב שהוא החתים גם זר אחד בקבוצה הזו. אבל כהרגלך כמדמגג על, נוח לך להיתמם ושחק אותה כאילו אתה מניח שזה נכתב ברצינות.
2. מה לא בסדר במה שכתבתי על יאנג?
3. אתה רוצה שאני אצטט הודעות שאתה כתבת על זרים עם החתמתם?

בבקשה:

זה מה שכתבת אחרי שהחתמנו את וולטר למון:
http://old.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=8&t=118929
"בעיניי תענוג של החתמה. את הדברים שהוא עושה טוב, הוא עושה אותם ברמת NBA (וגם הוכיח את זה). אתלט על, סקורר אגרסיבי, צעד ראשון מפחיד, שומר מצוין. סיכוי גבוה מאוד שהוא יהיה כוכב בליגה שלנו."
"עם למון ואפשואו תהיה לנו את הקבוצה הכי אתלטית בליגה. הפוטנציאל ההגנתי הוא מדהים.

אחרי החתמת אפשו:
http://old.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=8&t=118928
"החתמה נהדרת. גם שחקן מצוין וגם התאמה מושלמת ליד זאנה. 4 מאוד אתלטי וחזק, שחקן הגנה, ריבאונדר מצוין, פינישר מעולה, סקורר לא רע, יודע להוריד כדור לרצפה, קליעה קיימת גם אם באחוזים לא גבוהים. שחקן שהוא גם צעיר ואולי אפילו עוד לא הגיע לשיא, וגם שחקן עם קבלות שהוכיח את עצמו בליגה שלנו וברמות גבוהות יותר (איטליה, ספרד, גרמניה, יורוקאפ) ונותן תפוקה יפה בכל מקום. וכל זה בכסף לא גדול."

אחרי החתמת גייב יורק:
viewtopic.php?f=4&t=102
"קלעי אדיר וחסר מצפון"
"גאנר שמושך המון תשומת לב, שחקן שגם יכול לייצר וגם מאוד אפקטיבי אוף-דה-בול"

וכמובן שאפשר להמשיך עם אקון פרסל ועוד רבים אחרים.

אז כשאתה מכנה אחרים "גאון הדור" כדאי שתסתכל קצת על הדבשת של עצמך.
מבין גדול בכדורסל אתה בטוח לא, למרות שניכר שאתה משוכנע שכן.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

רק בריאות.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
שליחת תגובה