שנה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

כן עוד לא נגמרה העונה ועוד לא הבטחנו הישארות, אבל כבר יש שמועות על איתי שגב ויש המון שאלות פתוחות לשנה הבאה.
טוקוטו חתום, בר חתום, ים חתום אבל בטח לא ישאר, מה עם השאר? טילמן אין סיכוי, ג'ונס? יאנג?
פרנקו חתום?

מישהו יכול לעשות קצת סדר?
וספציפית לאיתי שגב, זה סיפור די יקר ולא בהכרח מבטיח לא? זה אומר שים בטוח לא נשאר ושגב הוא הישראלי היקר השני (חוץ מבר)?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

פרנקו חתום. (מקווה שגם לדרר :sh-grin: )
העונה הוכח לנו בתוך פרצוף שלנו שחייבים גיבוי ישראלי גבוה שניתן לסמוך עליו. וזה לא יהונתן ודניאל..
לכן אין ברירה אלא להשקיע בזה (שגב/נסטרנקו/משעור? לא יודע כמה עוד אופציות כאלה יש אבל חייב מישהו כזה..)
מה גם שגבוה ישראלי יאפשר להביא זר אחד ל1-2, זר אחד ל3 ושניים ל4-5 כי חייב כוח בצבע.
יש לנו כבר את טוקוטו לעונה הבאה שיכול להיות 3-4 אבל לא קלעי שלשות מי יודע מה, שגם אחד כזה צריך
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

איתי שגב דווקא אופצייה לא רעה.. מה עם מושקוביץ ויפתח זיו ???
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

פרנקו חתום לעוד עונה.
מבחינת שחקנים שחתומים - בר חתום לעוד עונה, בריסקר חוזר מהשאלה (נשארה עונה אחת בחוזה שלו), ים חתום לעוד עונה אבל אני נראה לי שאין טעם לספור אותו - אני מניח שאנחנו ננסה למכור אותו, הוא ינסה להשתחרר בחינם, העסק ילך לבוררות, ואף אחד לא יבנה עליו. רז אדם חתום לעוד עונה (אולי יש אופציית יציאה אבל אני מניח שהוא יישאר), על קופרברג יש אופציה לעוד עונה אבל אני מניח שישוחרר, לדעתי גם על יונתן מור יש אופציה לעוד עונה אבל אני מניח שגם הוא ישוחרר.
בקיצור, זה אמנם די רחוק ודי הרבה דברים יכולים להשתנות, אבל כרגע נראה לי שמבין השחקנים שחתומים או שיש עליהם אופציה, מי שיהיה בעונה הבאה בהפועל הם בר, בריסקר, רז אדם וטוקוטו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יאנג וטילמן מכוונים הרבה יותר גבוה , קשה לי להאמין שנצליח להחתים מי מהם , אולי אולי אולי יאנג יהיה רלוונטי בגלל הפציעה? מאמין שבכל מקרה הוא ינסה שוב להתחיל את העונה בארה"ב בתקוה לקבל איזה פירור מהNBA.
ג'ונס אולי אפשר להשאיר , אבל המחיר יהיה גבוה.
ים אם נשאר, לא יעלה מה שהוא שווה , מה שמגדיל את הסבירות שהוא לא ישאר...
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Ben כתב: 06 מאי 2021, 11:51 איתי שגב דווקא אופצייה לא רעה.. מה עם מושקוביץ ויפתח זיו ???
אני לא חושב שיפתח זיו זה ריאלי. הוא בטח ירצה הפועל ירושלים או משהו
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 12:06 פרנקו חתום לעוד עונה.
מבחינת שחקנים שחתומים - בר חתום לעוד עונה, בריסקר חוזר מהשאלה (נשארה עונה אחת בחוזה שלו), ים חתום לעוד עונה אבל אני נראה לי שאין טעם לספור אותו - אני מניח שאנחנו ננסה למכור אותו, הוא ינסה להשתחרר בחינם, העסק ילך לבוררות, ואף אחד לא יבנה עליו. רז אדם חתום לעוד עונה (אולי יש אופציית יציאה אבל אני מניח שהוא יישאר), על קופרברג יש אופציה לעוד עונה אבל אני מניח שישוחרר, לדעתי גם על יונתן מור יש אופציה לעוד עונה אבל אני מניח שגם הוא ישוחרר.
בקיצור, זה אמנם די רחוק ודי הרבה דברים יכולים להשתנות, אבל כרגע נראה לי שמבין השחקנים שחתומים או שיש עליהם אופציה, מי שיהיה בעונה הבאה בהפועל הם בר, בריסקר, רז אדם וטוקוטו.
אם בריסקר לא יעשה לנו אור לאומי, הוא יכול להיות אופציה מצויינת כישראלי ה"שלישי הבכיר (מניח שיביאו עוד ישראלי בכיר לצד טימור)" בסגל פלוס רז אדם ואפשר להביא אופציה זולה לא רעה לסגל המורחב פלוס שני צעירים.
סופו של יום, העונה תיפול ותקום על זרים, ישראלים טובים זה בונוס לסגל רחב להוריד עומס מזרים טובים, טוב מאוד שטוקוטו חתום לעוד עונה אם ישכילו להביא עוד 2 ברמתו עונה הבאה תראה אחרת (איך לעזאזל גליל כל עונה מחדש מציליחם לפגוע בול?? למה לא לומדים מהם?)
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לקחנו מהם את הסקאוט שבחר שם זרים , קיבלנו את מה שקיבלנו שנה שעברה, ואז הוא עבר לאילת ומצליח גם שם...
זה בסדר שהוא לא פוגע כל עונה , חבל אולי שלא היה לנו יותר סבלנות כדי להישאר איתו יותר מעונה אחת.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

מילפורד כתב: 06 מאי 2021, 12:37 לקחנו מהם את הסקאוט שבחר שם זרים , קיבלנו את מה שקיבלנו שנה שעברה, ואז הוא עבר לאילת ומצליח גם שם...
זה בסדר שהוא לא פוגע כל עונה , חבל אולי שלא היה לנו יותר סבלנות כדי להישאר איתו יותר מעונה אחת.
אין ספק, או שהפתרון זה לשכן את הזרים במקומות רגועים סטייל הגליל ולהיות רחוקים מפיתויים במרכז (למרות שגם באילת לא חסר, למרות שהשנה הייתה שנת קורונה) שגורמים להם להתרכז בעוד דברים חוץ מכדורסל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא יפתח זיו ולא מושקוביץ זה ריאלי.
איתי שגב זו אופציה מצוינת. אמנם נגר, אבל שחקן הגנה מצוין, ריבאונדר טוב, אתלטי.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 06 מאי 2021, 12:50
מילפורד כתב: 06 מאי 2021, 12:37 לקחנו מהם את הסקאוט שבחר שם זרים , קיבלנו את מה שקיבלנו שנה שעברה, ואז הוא עבר לאילת ומצליח גם שם...
אין ספק, או שהפתרון זה לשכן את הזרים במקומות רגועים סטייל הגליל ולהיות רחוקים מפיתויים במרכז (למרות שגם באילת לא חסר, למרות שהשנה הייתה שנת קורונה) שגורמים להם להתרכז בעוד דברים חוץ מכדורסל.
זה אגדות. תביא זר טוב ומתאים והוא יהיה טוב גם בתל אביב, תביא זר לא טוב והוא יהיה נפילה גם בגלבוע. גם זה קרה וגם זה קרה.
טוקוטו וטילמן מעלים כל יום סטורי מהים ואני לא רואה שזה מונע מהם לשחק טוב.
המקרה היחיד שאני זוכר שבו הבאנו זר מוכשר שהיה עסוק בעיקר ב"פיתויים" זה אקון-פרסל, שהיה מעלה כל לילה ב-3 סטורי מהבנדיקט עם חברים שלו מארה"ב, והפועל זה המקום היחיד שבו הוא נראה כמו כלום (העונה למשל מככב בטורקיה).
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

איתי שגב זו אופציה טובה לדעתי.
טוקוטו יכול לשחק רק בעמדה 4, מה שאומר שאנחנו צריכים להביא שני שחקנים בעמדה 5. לשרוף שלושה זרים על עמדות 4-5 זה לא אידאלי (אמנם ככה אנחנו משחקים עכשיו אבל זה יוצר לנו בעיות בקו האחורי), ולכן רצוי להביא סנטר ישראלי, ושגב הוא בערך הסנטר הנורמלי היחיד שגם ריאלי עבורנו (אולי גם זלמנסון, אבל שגב עדיף בעיניי).
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 06 מאי 2021, 12:16 יאנג וטילמן מכוונים הרבה יותר גבוה , קשה לי להאמין שנצליח להחתים מי מהם , אולי אולי אולי יאנג יהיה רלוונטי בגלל הפציעה? מאמין שבכל מקרה הוא ינסה שוב להתחיל את העונה בארה"ב בתקוה לקבל איזה פירור מהNBA.
ג'ונס אולי אפשר להשאיר , אבל המחיר יהיה גבוה.
ים אם נשאר, לא יעלה מה שהוא שווה , מה שמגדיל את הסבירות שהוא לא ישאר...
טילמן אמר די מפורש בראיון המרגש מאוד שלו שהוא מכוון ליורוליג, ושהוא עשה טעות שלא חתם בבאיירן בתחילת העונה כי הוא רוצה להיות שם. אין מצב שיהיה פה כי הוא גם מאוד צריך כסף בגלל המוות של ההורים שלו והתמיכה שהוא מנסה לתת למשפחה (הכל מהראיון שלו).
יאנג- נשאר רק לקוות שהפציעה תוריד את הערך שלו ברמה שישאר פה.
ג'ונס- הייתי מחתים עד פרישה עם אופציה לחיים נוספים, מדובר באחד מגדולי היצורים המצחיקים שיש. באמת. אני מרגיש שהוא אוהב להיות פה והתחבר והכל, אבל מניח שיקבל יותר כסף עונה הבאה ויצא מטווח המחיר שלנו.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדNate
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אגב, אם אני צריך לבחור אחד מבין השלושה - יאנג, טילמן וג'ונס - שיישאר פה בעונה הבאה, אני בוחר ביאנג, למרות שהוא שיחק אצלנו שני משחקים ורבע.
טילמן וג'ונס הם גבוהים נהדרים לליגה שלנו, אבל גם אם הם יהיו יקרים מדי, אני חושב שזה לא בשמיים להביא גבוה טוב אחר מקבוצה אחרת בליגה - פלויד, מיצ'ל, מיינסי, אריק גריפין, אפילו קובינס.
שחקן כמו יאנג הרבה יותר קשה למצוא.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הבעיה שלנו רוב השנים שהשקענו בישראלים ולא בזרים תראו קבוצות כמו גלבוע ואילת שמשקיעות את רוב כספן בזרים ובישראלי אחד טוב.
הגיע הזמן לעבור לשלב הזה אנחנו לא מצליחים לעלות במעלה הטבלה כי אנחנו תמיד מביאים 2-3 ישראלים בכירים במקום להתמקד בזרים
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יובל כתב: 06 מאי 2021, 14:06 אגב, אם אני צריך לבחור אחד מבין השלושה - יאנג, טילמן וג'ונס - שיישאר פה בעונה הבאה, אני בוחר ביאנג, למרות שהוא שיחק אצלנו שני משחקים ורבע.
טילמן וג'ונס הם גבוהים נהדרים לליגה שלנו, אבל גם אם הם יהיו יקרים מדי, אני חושב שזה לא בשמיים להביא גבוה טוב אחר מקבוצה אחרת בליגה - פלויד, מיצ'ל, מיינסי, אריק גריפין, אפילו קובינס.
אני נוטה להסכים אם כי אני חושב שגם טילמן הוא שחקן שקשה למצוא, שחקן התקפה ברמה מאוד גבוהה.

בכל אופן, לאור העובדה שטוקוטו חתום לעונה הבאה בלא מעט כסף וים ככל הנראה עוזב (שזו מכה אדירה כמובן), צריך להשקיע קודם כל הרבה כסף ברכז זר. לא שחקן צעיר, לא שחקן ללא ניסיון אירופי, לא שחקן מליגה חלשה. מישהו שיהיה באנקר ככל הניתן.
היחיד מהליגה שאני חושב שיכול להיות רלוונטי (מבחינת יכולות ועלויות) זה ג'ו רגלנד.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

צריך לזכור שאם פרנקו נשאר, כנראה שלפחות שניים מתוך שלושת הזרים שנביא (טוקוטו כבר חתום) יהיו שחקנים ששיחקו אצלו בעבר, ו/או מעל גיל 30.
לא מצליח לזכור רכז טוב שעומד בקריטריונים האלה :bang:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

בגארדים לשנה הבאה יש את בר ואת רז ולוטן אמסלם בפוטנציה ליותר דקות, חזרה של בריסקר ואם אפשר למשוך את היידגר או זר רכז טוב אז בצד הגארדים יהיה צוות לא רע. נשאר להתמקד בשני גבוהים נוספים לצד טוקוטו והלוואי ויצליחו לשמור את טייריק גונס שאין ספק שהוא מטריה אוירית פנומינאלית. צירוף של איתי שגב תהיה החתמה לא רעה.

לגבי ים נראה שהוא בדרך החוצה ולא חושב שלהחזיק אותו בכח זה יעשה טוב לשני הצדדים. מקווה שיצליח ויצבור כמה שנים בליגות בכירות ואולי עוד יחזור בעתיד.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

באיזה מציאות לוטן אמסלם הוא גארד?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

בריסקר משחק לא רע בכלל בלאומית ובכללי יש שם כמה כשרונות נהדרים שהייתי קופת עליהם לפני שהם יילכו לחמם כיסאות מרופדים וספסלים ביד אליהו .
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בריסקר לא בליגת העל אצל מכבי חיפה?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

הוא התכוון למארק בריסקר, לא למייקל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 מאי 2021, 14:49
יובל כתב: 06 מאי 2021, 14:06 אגב, אם אני צריך לבחור אחד מבין השלושה - יאנג, טילמן וג'ונס - שיישאר פה בעונה הבאה, אני בוחר ביאנג, למרות שהוא שיחק אצלנו שני משחקים ורבע.
אני נוטה להסכים אם כי אני חושב שגם טילמן הוא שחקן שקשה למצוא, שחקן התקפה ברמה מאוד גבוהה.

בכל אופן, לאור העובדה שטוקוטו חתום לעונה הבאה בלא מעט כסף וים ככל הנראה עוזב (שזו מכה אדירה כמובן), צריך להשקיע קודם כל הרבה כסף ברכז זר. לא שחקן צעיר, לא שחקן ללא ניסיון אירופי, לא שחקן מליגה חלשה. מישהו שיהיה באנקר ככל הניתן.
היחיד מהליגה שאני חושב שיכול להיות רלוונטי (מבחינת יכולות ועלויות) זה ג'ו רגלנד.
תומאסון, כריס דאו, פטריק מילר.
הפוסט קיבל לייק אחדBen
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

רגלנד שחקן מעולה אבל לדעתי הוא ינסה להגיע ל יורוקאפ/יורוליג
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מה עם ספנסר ויס לעונה הבאה? יכול להיות אחלה אופציה בנוסף לבר, בריסקר, גבוה ישראלי(שגב אולי) ורז אדם. זה יסדר לנו סגל ישראלי יפה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ומה עם רומן סורקין? יש סיכוי שיגיע אלינו?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נייט רובינסון כתב: 07 מאי 2021, 13:22 ומה עם רומן סורקין? יש סיכוי שיגיע אלינו?
אולי בחלומות הלילה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יובל כתב: 07 מאי 2021, 13:05

מילר שחקן נהדר, אבל אני מודאג מהיעדר הקליעה לאור זאת שטוקוטו כבר חתום לעונה הבאה.
דאו לא ממש רכז והאמת היא שבעיני הוא שחקן טוב, נחמד ולא הרבה יותר. לדעתי צריך לכוון יותר גבוה.
תומאסון הוא אופציה טובה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 07 מאי 2021, 17:29
יובל כתב: 07 מאי 2021, 13:05

מילר שחקן נהדר, אבל אני מודאג מהיעדר הקליעה לאור זאת שטוקוטו כבר חתום לעונה הבאה.
דאו לא ממש רכז והאמת היא שבעיני הוא שחקן טוב, נחמד ולא הרבה יותר. לדעתי צריך לכוון יותר גבוה.
תומאסון הוא אופציה טובה.
מילר אכן בעייתי בגלל היעדר הקליעה. מצד שני, הוא הוכיח שהוא מסוגל להיות מאוד אפקטיבי למרות היעדר הקליעה, והוא עושה מספיק דברים ברמה גבוהה מאוד יחסית לליגה שלנו. אם שמים לידו מספיק שחקנים עם קליעה - בר ובריסקר יהיו הגארדים הישראלים כנראה, ונגיד יאנג בעמדה 3 - אז מילר יכול להתאים.
כריס דאו אחלה שחקן בעיניי לרמות שלנו. לא מגיע עם טייטל של רכז אבל יודע להפעיל את משחק ההתקפה, והכי חשוב זה שהוא מניה בטוחה ובא לעבוד ולתת מספרים כל משחק.

צריך לקחת בחשבון השחקנים שמפנטזים עליהם אלה שחקנים שמספיק קבוצות שמות לב אליהן ובדרך כלל הם יקרים מדי.
לדעתי סיכוי די נמוך שרגלנד ותומאסון לא יהיו יקרים מדי בעונה הבאה (רגלנד אגב אמנם נותן עונה מצוינת, אבל הוא די זקן וגם התאמה גרועה לבר ובריסקר). שחקנים כמו מילר ודאו לעומת הם סחורה די מוכרת, עם מגבלות ידועות שמונעות מהם להגיע לרמות יותר גבוהות אבל הם לרמות שלנו הם באנקר, ויש סיכוי טוב שהם כן יהיו במחיר רלוונטי עבורנו - למרות שגם הם נתנו עונות מצוינות ברמה האישית וגם אותם לא בטוח שיהיה אפשר להחתים בקלות.
הפוסט קיבל לייק אחדBen
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני פחות דואג לגבי היכולת של מילר להיות אפקטיבי ויותר לגבי היכולת שלנו כקבוצה להיות אפקטיביים. המשמעות של זה היא שברוב ההרכבים שנעמיד יהיו לכל היותר 2 שחקנים שיכולים לקלוע מבחוץ. מתכון לאסון לפי דעתי.
לגבי דאו, אני לא הייתי הולך על זה. זה דבר אחד אם הישראלי המוביל שלנו היה רכז כמו ים, אבל כשזה ליד גארדים עם יכולת ריכוז מפוקפקת כמו טימור ובריסקר לדעתי זה לא הולך להיות שילוב טוב.
וכן, הנחתי ששחקנים כמו רגלנד או תומאסון יהיו קשים מאוד להחתמה (כמו שמות אחרים שיש לי בראש), אבל לדעתי בעמדה הזו אנחנו חייים להתעקש על שחקן ברמה גבוהה. אולי אם יאנג היה נשאר הייתי חושב אחרת קצת, אבל בהנחה הסבירה שהוא לא ישאר אז שם הייתי משקיע את מרב המאמצים.
הפוסט קיבל לייק אחדBen
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

הלך המומנטום כתב: 07 מאי 2021, 09:21 הוא התכוון למארק בריסקר, לא למייקל.
סליחה, התכוונתי לדי ג'יי שארפ.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדהלך המומנטום
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

7even כתב: 09 מאי 2021, 01:47
הבן של שארפ, איתי שגב. אולי לשמעון מזרחי יש גם איזה נכד שיודע לשחק? שכבר תהיה סריה.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

נועם שחם כתב: 09 מאי 2021, 15:40
7even כתב: 09 מאי 2021, 01:47
הבן של שארפ, איתי שגב. אולי לשמעון מזרחי יש גם איזה נכד שיודע לשחק? שכבר תהיה סריה.
כבר היה לנו את הבן של בלאט
אז אתה בסריה של הבן של בריסקר, הבן של בלאט, הבן של שארפ ואיתי שגב
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

שיוך עבר למכבי פוסל שחקן מלשחק בהפועל?
זאת מגבלה שתחסום אותנו מלהביא הרבה שחקנים טובים , לא מעט מהם יותר טובים ממה שיש לנו בדרך כלל , לא חושב שזאת מגבלה שכדאי שנניח על עצמינו.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

קצת הומור.

אפ השחקן מתאים מקצועית ואישיותית, מצידי שיהיה הבן של אבי נמני.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 09 מאי 2021, 15:48 שיוך עבר למכבי פוסל שחקן מלשחק בהפועל?
זאת מגבלה שתחסום אותנו מלהביא הרבה שחקנים טובים , לא מעט מהם יותר טובים ממה שיש לנו בדרך כלל , לא חושב שזאת מגבלה שכדאי שנניח על עצמינו.
שמע, כשבלאט היה אהבתי ושנאתי אותו (בו זמנית לרוב) בגלל מה שעשה על הפרקט לא בגלל אבא שלו
טוויטר זה השדים החדש
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הבן של שארפ ברמת לאומית יש לו בן אחר עמנואל בן 17 וחצי שכניראה יהיה שחקן נבא ואם לא אז טופ יורליג אבל הבן שלו שגר בישראל הוא לא ברמה לליגה הראשונה
חייבים להתמקד בשחקנים זרים לשנה הבאה.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Pegasus כתב: 10 מאי 2021, 00:53 הבן של שארפ ברמת לאומית יש לו בן אחר עמנואל בן 17 וחצי שכניראה יהיה שחקן נבא ואם לא אז טופ יורליג אבל הבן שלו שגר בישראל הוא לא ברמה לליגה הראשונה
אני מאחל לבן שלו להצליח והכל, אבל לא הייתי קופץ להגיד שהוא יהיה שחקן נ.ב.א או טופ יורוליג. אולי כן אבל לתחושתי זה משהו שאנשים זורקים יותר מדי לאוויר על כל מיני שחקנים. יכול להיות שאני טועה לגביו.

בקשר לדי גיי שארפ (וגם בקשר לזרים) אני מסכים איתך למרות שלא יצא לי לצפות בו יותר מדי, ואלו הממוצעים שלו:
https://ibasketball.co.il/%D7%A9%D7%97% ... %A8%D7%A4/

אלו נתונים בסדר גמור בקבוצת צמרת בלאומית וסטטסטיקות זה לא הכל, אבל יש כמה חבר'ה אפילו צעירים ממנו עם נתונים טובים מאלו לא?
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

BigBaller כתב: 10 מאי 2021, 02:18
Pegasus כתב: 10 מאי 2021, 00:53 הבן של שארפ ברמת לאומית יש לו בן אחר עמנואל בן 17 וחצי שכניראה יהיה שחקן נבא ואם לא אז טופ יורליג אבל הבן שלו שגר בישראל הוא לא ברמה לליגה הראשונה
אני מאחל לבן שלו להצליח והכל, אבל לא הייתי קופץ להגיד שהוא יהיה שחקן נ.ב.א או טופ יורוליג. אולי כן אבל לתחושתי זה משהו שאנשים זורקים יותר מדי לאוויר על כל מיני שחקנים. יכול להיות שאני טועה לגביו.

בקשר לדי גיי שארפ (וגם בקשר לזרים) אני מסכים איתך למרות שלא יצא לי לצפות בו יותר מדי, ואלו הממוצעים שלו:

אלו נתונים בסדר גמור בקבוצת צמרת בלאומית וסטטסטיקות זה לא הכל, אבל יש כמה חבר'ה אפילו צעירים ממנו עם נתונים טובים מאלו לא?

אחריי עמנואל אני עוקב הרבה זמן זה שחקן ברמה מאוד גבוהה ונטו בגלל אי יחסי ציבור בארצות הברית (ששם זה הכול) לא מדברים עליו חזק בדראפט אבל אם יוכל לשחק בעתודה בקיץ הוא כבר הודיע שיגיע אבל לפני כמה ימים ניפצע ברגל ולא יידעים את החומרה אתה תיראה שמדובר בשחקן ברמה מאוד גבוהה.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Pegasus כתב: 10 מאי 2021, 11:50
BigBaller כתב: 10 מאי 2021, 02:18

אחריי עמנואל אני עוקב הרבה זמן זה שחקן ברמה מאוד גבוהה ונטו בגלל אי יחסי ציבור בארצות הברית (ששם זה הכול) לא מדברים עליו חזק בדראפט אבל אם יוכל לשחק בעתודה בקיץ הוא כבר הודיע שיגיע אבל לפני כמה ימים ניפצע ברגל ולא יידעים את החומרה אתה תיראה שמדובר בשחקן ברמה מאוד גבוהה.
אוקיי אני לא בקיא אז מאמין לךD:
שליחת תגובה