נמאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
555
קיבל.ה  623 לייקים

הכספים מהעמותה חשובים מאוד ובלעדיהם אי אפשר להתקיים, זה 33 שקל אולי לחודש בעמותה אבל יש גם מנויים ונגיד שמנוי עלה 800 שקל זה כבר 100 שקל בחודש, וזה מבלי החנות של המועדון וכאלה. צריך לעבור לבעלות פרטית אם רוצים להצליח.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

בקיצור קבוצת אוהדים עשירים.
כמו שכתבתי המצב פה כרגע זה "תעשה מנוי במפחיר מופקע, ואם אתה בעל יכולות כלכליות גבוהות אז בוא שים עוד כמה מאות שקלים על חברות בעמותה. אה אתה לא יכול? טוב אז נישאר אנחנו כאן כדי לקבוע בשבילך. בעיה שלך שאתה לא חבר עמותה".

אגב, למה באתר העמותה אין מידע לגבי מספר חברי העמותה נכון לרגע זה?
אצל קטמון למשל זה מופיע לך בפרצוף כשאתה נכנס לאתר שלהם.
https://www.hapoeljerusalem.co.il/

מה, גם זה כ"כ חשאי?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

1. גם הטיעון הכי ענייני יגרר לקשקשנות שלך
2. אני יודע שאתם אחים ולא אותו בן אדם
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

טכנית לארז כתב: 05 נובמבר 2021, 22:47 בקיצור קבוצת אוהדים עשירים.
כמו שכתבתי המצב פה כרגע זה "תעשה מנוי במפחיר מופקע, ואם אתה בעל יכולות כלכליות גבוהות אז בוא שים עוד כמה מאות שקלים על חברות בעמותה. אה אתה לא יכול? טוב אז נישאר אנחנו כאן כדי לקבוע בשבילך. בעיה שלך שאתה לא חבר עמותה".

אגב, למה באתר העמותה אין מידע לגבי מספר חברי העמותה נכון לרגע זה?
אצל קטמון למשל זה מופיע לך בפרצוף כשאתה נכנס לאתר שלהם.
https://www.hapoeljerusalem.co.il/

מה, גם זה כ"כ חשאי?
שאלה פשוטה, ואני מבין שלאנשים שונים יש מגבלות כספיות שונות, אבל מה אתה מציע לעשות עם כל התקציב שייעלם עם כל ה״הנחות״ והמבצעי ״שניים באחד״ שאתה מציע?

תענה רק על זה. ובבקשה בלי סיסמאות. תשובה פרקטית. מה עושים במקום הכסף שיילך?
בני12
קיבל.ה  848 לייקים

גם בכדורגל רב הזמן אנחנו מדשדשים בפלייאוף התחתון ועדיין לוקחים את המחיר למנוי השני הכי גבוה בליגה (חוץ ממכבי). יותר יקר מחיפה ובאר שבע שיותר מצליחות ממך והרבה יותר מכל מיני קבוצות כמו קרית שמונה או נוף הגליל
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

הייתי מתמודד עם זה שאם אני רוצה שזו תהיה באמת קבוצת אוהדים ולא קבוצת אוהדים עשירים - אז כן אני אצטרך להסתדר עם תקציב נמוך יותר.

בוא ננסה להתחיל מלהעביר עונה בלי להעביר פה רכבת של 10 אמריקאים + החלפת מאמן. מניח שגם זה גובה מחיר כספי עצום מדי עונה.

לא אשמת האוהדים שפותחים פה כל עונה עם קבוצה לרדת ליגה.
לא אשמת האוהדים שכל עונה מפטרים מאמן במחזור 7.
לא אשמת האוהדים שיש גירעון (כמה הוא?).
לא אשמת האוהדים שיש עלות שימוש באולם.
להמשיך?

לזיין את האוהדים בגלל טעויות ניהוליות ומקצועיות שקורות פה כל עונה זה לא בדיוק פיתרון.
אח"כ מתפלאים שמספר חברי העמותה הולך ופוחת.

ואני עדיין מחכה לתשובה למה באתר אין מידע לגבי מספר חברי העמותה נכון להיום.
העיקר כל שניה "רק תענה רק תענה". ממש עדר של מתקילים עם שאלות קשות.

על שאלות פשוטות ששאלתי פה 45 פעמים עדיין לא ענו לי.
555
קיבל.ה  623 לייקים

בני12 כתב: 06 נובמבר 2021, 13:51 גם בכדורגל רב הזמן אנחנו מדשדשים בפלייאוף התחתון ועדיין לוקחים את המחיר למנוי השני הכי גבוה בליגה (חוץ ממכבי). יותר יקר מחיפה ובאר שבע שיותר מצליחות ממך והרבה יותר מכל מיני קבוצות כמו קרית שמונה או נוף הגליל
בכדורגל? מה
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 13:56 הייתי מתמודד עם זה שאם אני רוצה שזו תהיה באמת קבוצת אוהדים ולא קבוצת אוהדים עשירים - אז כן אני אצטרך להסתדר עם תקציב נמוך יותר.

בוא ננסה להתחיל מלהעביר עונה בלי להעביר פה רכבת של 10 אמריקאים + החלפת מאמן. מניח שגם זה גובה מחיר כספי עצום מדי עונה.

להמשיך?

לזיין את האוהדים בגלל טעויות ניהוליות ומקצועיות שקורות פה כל עונה זה לא בדיוק פיתרון.

האוהדים העשירים שהקימו עמותה אשמים
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

555 כתב: 06 נובמבר 2021, 14:34
בני12 כתב: 06 נובמבר 2021, 13:51 גם בכדורגל רב הזמן אנחנו מדשדשים בפלייאוף התחתון ועדיין לוקחים את המחיר למנוי השני הכי גבוה בליגה (חוץ ממכבי). יותר יקר מחיפה ובאר שבע שיותר מצליחות ממך והרבה יותר מכל מיני קבוצות כמו קרית שמונה או נוף הגליל
בכדורגל? מה
בעונת הלאומית הפועל הייתה עם מחירי המנויים השלישיים הכי יקרים בארץ, אחרי מכבי וב"ש
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

טכנית לארז כתב: 05 נובמבר 2021, 22:29 מה קרה פומבה, אין טיעון ענייני אז הולכים על "טיעון" ה"שאפו למי שמצליח לנהל איתך דיון"?
מודה שציפיתי שתלך על "טכנית לצורר". אולי בפעם הבאה.
עדין מחכה לדיון ענייני...
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 13:56 הייתי מתמודד עם זה שאם אני רוצה שזו תהיה באמת קבוצת אוהדים ולא קבוצת אוהדים עשירים - אז כן אני אצטרך להסתדר עם תקציב נמוך יותר.

להמשיך?

הפועל קטמון שהבאת לדוגמא.
בשנת 2020 היו חברים 758 בעמותת האוהדים שהניבו 791220 שקל. שזה 1043 שקל לחבר עמותה. ועדין הם גדלים מקצועיית ונחשבים מועדון בריא ויציב מבחינת מספר חברי מועדון כי אצלם שקיפות מלאה והאוהדים הם באמת חלק מהקבוצה בצורה הכי מתבקשת שיש. דבר שבא לידי ביטוי ב 150 מתדנבים

נכון לשנת 2019 היו בהפועל אוסישקין 1550 חברים שהכניסו 550000 שקל, שהם 354 שקל לחבר עמותה, שליש מקטמון. באותה שנה נרשמו 18 מתנדבים.

עכשיו כאשר אלו הנתונים טתה עדין חושב שזאת עמותה לעשירים בלבד או שאולי הבעיות הן שונות?

דר"א מחיר מנויי להפועל קטמון הוא 800 שקל, כלומר חבר עמותה שעטשה גם מנוי מוציא על הקבוצה כל שנה כמעט 2000 שקל.

מזל שאנחנו לא קטמון
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 06 נובמבר 2021, 16:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

זה יפה אגב שעברנו מטיעוני "המחירים של המנוי בכלל לא יקרים מה אתה מתבכיין" ל"כן המחירים של המנוי מופקעים אבל היי זה ממש בצדק כי אחרת נהיה קבוצה גרועה".

מעניין מה קרה בדרך.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

אתה מוחה על כך שאנשים מבקשים ממך לענות על שאלות שאתה מתחמק מהן בזמן שלא עונים לך על השאלות שלך לגבי מספר החברים בעמותה. אתה באמת לא מצליח להבין את ההבדל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

מאיזה שאלה התחמקתי בדיוק?
עניתי פה על כל מה ששאלו אותי.
זה שדודרניו הבזוי שלועג לאנשים שהוא מניח ש-400 שקל זה הרבה בשבילם מתעלם - בעיה שלו.

מה עם השאלות שאני שאלתי?
מה מספר חברי העמותה נכון לכרגע?
למה הוא לא מופיע באתר (אצל קטמון זה מופיע בדף הראשי למעלה)?
למה אין באופן כללי באתר גם מידע הסטורי לגבי מספר החברים העמותה?

קשה לענות?
זה כ"כ חשאי?

איך אתם חולים על ה"טיעון" הזה של "אתה מתחמק משאלות!!!11" למרות שעונים לכן עליהן שוב ושוב ואתם פשוט מתעלמים. העיקר לחוש את עצמכם עדר של מתקילים שאין תשובה לשאלות המחץ שלהם.
555
קיבל.ה  623 לייקים

El dudernio כתב: 06 נובמבר 2021, 16:50

להמשיך?

הפועל קטמון שהבאת לדוגמא.
בשנת 2020 היו חברים 758 בעמותת האוהדים שהניבו 791220 שקל. שזה 1043 שקל לחבר עמותה. ועדין הם גדלים מקצועיית ונחשבים מועדון בריא ויציב מבחינת מספר חברי מועדון כי אצלם שקיפות מלאה והאוהדים הם באמת חלק מהקבוצה בצורה הכי מתבקשת שיש. דבר שבא לידי ביטוי ב 150 מתדנבים

נכון לשנת 2019 היו בהפועל אוסישקין 1550 חברים שהכניסו 550000 שקל, שהם 354 שקל לחבר עמותה, שליש מקטמון. באותה שנה נרשמו 18 מתנדבים.

עכשיו כאשר אלו הנתונים טתה עדין חושב שזאת עמותה לעשירים בלבד או שאולי הבעיות הן שונות?

דר"א מחיר מנויי להפועל קטמון הוא 800 שקל, כלומר חבר עמותה שעטשה גם מנוי מוציא על הקבוצה כל שנה כמעט 2000 שקל.

מזל שאנחנו לא קטמון
אתה טועה, חבר עמותה הוא גם מנוי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

וזו גם השוואה בין אגסים לתפוחים.
כדורגל וכדורסל שני ענפים עם סדרי גודל כספיים אחרים לגמרי.

לפחות אצלם לא מסתירים במחשכים כמה חברי עמותה יש להם.

וכן אצלם מנוי ועמותה הולך ביחד
https://www.hapoeljerusalem.co.il/forms/club_membership
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 16:53 מאיזה שאלה התחמקתי בדיוק?
זה שדודרניו הבזוי שלועג לאנשים שהוא מניח ש-400 שקל זה הרבה בשבילם מתעלם - בעיה שלו.

מה עם השאלות שאני שאלתי?

קשה לענות?
זה כ"כ חשאי?

איך אתם חולים על ה"טיעון" הזה של "אתה מתחמק משאלות!!!11" למרות שעונים לכן עליהן שוב ושוב ואתם פשוט מתעלמים. העיקר לחוש את עצמכם עדר של מתקילים שאין תשובה לשאלות המחץ שלהם.
אתה ממשיך להתחמק ולרדד את השיח לאישי.

שאלתי שאלה 1 פשוטה מתחילת הדיון, מלבד הגדלה מלאכותית של מספר חברי העמותה מה הצימוד הזה הזה שאתה מבקש תורם?

לאחר מכן שאלתי שאלה נוספת, אני לא עושה מנויי כי אני לא יכול להגיע למשחקים אך אני משלם 400 שקל מידי שנה לעמותה כדי להיות חבר. חבר הילדות שלי מסרב אידיאולוגית להיות חבר עמותה כי הוא חושב שאנחנו חייבים לעבור לידיים פרטיות כדי להתקדם והוא לא רוצה לחזק את העמותה, אבל הוא אוהד ועושה קבוע מנויי. אם מנויי + חבר עמותה עולה 800 כמה יעלה לו לתפיסתך המנוי כי הוא מסרב להיות חבר?

אלו שתי השאלות שבבסיס הדיון איתך ועל אף אחד מהן לא ענית. לא בקריצה לא בהתפתלות פשוט לא ענית.

שאלת אותי למה לדעתי מספר חברי העמותה נמצא בירידה ואתה בעצמך נותן את התשובה. אצל קטמון יש אזור ייעודי באתר לחברי עמותה, אני לא יודע מה יש בפנים אבל אני מניח שמקום כזה באתר של הפועל היה תורם לתחושת השייכות.
לגבי מספר חברי עמותה באתר תחת מידע על העמותה רשום 1850 לא יודע כמה זה אמין.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

ברצינות, אתה לא מצליח להבין את ההבדל בין השאלות? פה אנשים שואלים אותך שאלות לגבי דברים שאתה כתבת ואילו אתה שואל שאלות שלאף אחד אין מושג מה התשובה אליהן. משום מה אתה מתייחס לאנשי הפורום כאילו הם מנהלים את העמותה.

לגבי עניין העלויות, אני ממש לא מזלזל ב-1000 ש"ח לשנה, יש אנשים שזה לא מעט כסף בשבילם (אם כי לתאר את מי שיש לו ומוציא את הסכום הזה על הקבוצה כ"עשיר" זה בדיחה). מצד שני, אני רוצה קבוצה כמה שיותר טובה ומאחר ואנחנו לא מקבלים תמיכה עירונית ואין לנו אוליגרך מאחורינו, הסכום הזה קריטי עבורנו. אז כן, אני חושב שזה בהחלט הדבר הנכון לעשות, גם אם אני לדוגמה לא אוכל להרשות לעצמי.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 17:04 וזו גם השוואה בין אגסים לתפוחים.
כדורגל וכדורסל שני ענפים עם סדרי גודל כספיים אחרים לגמרי.

לפחות אצלם לא מסתירים במחשכים כמה חברי עמותה יש להם.

וכן אצלם מנוי ועמותה הולך ביחד
https://www.hapoeljerusalem.co.il/forms/club_membership
מנויי רגיל עולה 800 מנוי + חבר עמותה 1500.
ואני טועה.

https://www.hapoeljerusalem.co.il/forms/season_ticket

ולהבנתי חבר עמותה חדש משלם 1200 ללא מנוי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

El dudernio כתב: 06 נובמבר 2021, 17:08
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 16:53 מאיזה שאלה התחמקתי בדיוק?

מה עם השאלות שאני שאלתי?

קשה לענות?
זה כ"כ חשאי?

אתה ממשיך להתחמק ולרדד את השיח לאישי.

שאלתי שאלה 1 פשוטה מתחילת הדיון, מלבד הגדלה מלאכותית של מספר חברי העמותה מה הצימוד הזה הזה שאתה מבקש תורם?

לאחר מכן שאלתי שאלה נוספת, אני לא עושה מנויי כי אני לא יכול להגיע למשחקים אך אני משלם 400 שקל מידי שנה לעמותה כדי להיות חבר. חבר הילדות שלי מסרב אידיאולוגית להיות חבר עמותה כי הוא חושב שאנחנו חייבים לעבור לידיים פרטיות כדי להתקדם והוא לא רוצה לחזק את העמותה, אבל הוא אוהד ועושה קבוע מנויי. אם מנויי + חבר עמותה עולה 800 כמה יעלה לו לתפיסתך המנוי כי הוא מסרב להיות חבר?

אלו שתי השאלות שבבסיס הדיון איתך ועל אף אחד מהן לא ענית. לא בקריצה לא בהתפתלות פשוט לא ענית.

שאלת אותי למה לדעתי מספר חברי העמותה נמצא בירידה ואתה בעצמך נותן את התשובה. אצל קטמון יש אזור ייעודי באתר לחברי עמותה, אני לא יודע מה יש בפנים אבל אני מניח שמקום כזה באתר של הפועל היה תורם לתחושת השייכות.
לגבי מספר חברי עמותה באתר תחת מידע על העמותה רשום 1850 לא יודע כמה זה אמין.
עוד פעם "אתה מתחמק". ממש אני צריך ללכת לייעוץ כדי למצוא תשובות לשאלות המתקילות של דודריניו.

לגבי "השאלה הראשונה" שלך (מה נותן יותר חברי עמותה), עניתי לך על זה כבר שלשום.
משום מה לא התייחסת. אני אשים את זה שוב פה:
טכנית לארז כתב: 04 נובמבר 2021, 19:42

ב. מה אתה רוצה? אני טוען שזה לא הוגן שבמחירי מנוי מופקעים כאלה עוד דורשים מאנשים להוסיף כמה מאות שקלים בשביל להיות חברי עמותה.
למה אני חושב שזה טוב להגדיל את מספר חברי העמותה? בוא נתחיל מזה שיהיו יותר אנשים שמרגישים שייכים וההחלטות יתקבלו על בסיס קהל רחב יותר ולא מספר מצומצם כמו כרגע.
כלומר. יותר אנשים יקבעו דברים וליותר אנשים תהיה השפעה. יותר אנשים ירגישו חלק.
אני מעדיף לקבל החלטות על בסיס של כמה שיותר אוהדים שקובעים דברים מאשר על בסיס מספר מצומצם של חברים כמו כרגע.

עכשיו אתה מוזמן להמשיך עם המנטרה "אתה מתחמק מהשאלה!!!11" שלך.

לגבי "השאלה השניה" שלך. לא הבנתי את הנקודה.
יכולים בהחלט להיות אנשים שבא להם לעשות בקטע "ערכי" רק מנוי ולא חבר עמותה. זכותם.
הבעיה שלי היא שרובם המוחלט של המנויים רוצים להיות חברי עמותה, ורובם המוחלט של המנויים צריכים לדעת שמנוי+עמותה יעלה להם כל שנה איזה 1200 שקל.

כמה מנוי צריך לעלות לחבר שלך? 500-600 שקל, כמו שהוא צריך לעלות לכולם. בטח לא 980 או יותר מזה.
אין שום קשר לזה שהוא לא רוצה רוצה להיות חבר עמותה. לא מבין בכלל מה הקטע של השאלה הזו.

.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 נובמבר 2021, 17:09 ברצינות, אתה לא מצליח להבין את ההבדל בין השאלות? פה אנשים שואלים אותך שאלות לגבי דברים שאתה כתבת ואילו אתה שואל שאלות שלאף אחד אין מושג מה התשובה אליהן. משום מה אתה מתייחס לאנשי הפורום כאילו הם מנהלים את העמותה.

לגבי עניין העלויות, אני ממש לא מזלזל ב-1000 ש"ח לשנה, יש אנשים שזה לא מעט כסף בשבילם (אם כי לתאר את מי שיש לו ומוציא את הסכום הזה על הקבוצה כ"עשיר" זה בדיחה). מצד שני, אני רוצה קבוצה כמה שיותר טובה ומאחר ואנחנו לא מקבלים תמיכה עירונית ואין לנו אוליגרך מאחורינו, הסכום הזה קריטי עבורנו. אז כן, אני חושב שזה בהחלט הדבר הנכון לעשות, גם אם אני לדוגמה לא אוכל להרשות לעצמי.
1. זה לא 1000, זה יותר 1200. במינימום.
2. אני לא מסכים איתך שצריך לזיין את האוהדים במחירים הזויים כי "אין לנו אוליגרך" או כי "לא מקבלים תמיכה עירונית" או כי "צריך להתכונן מראש לזה שמפטרים מאמן ומחליפים 4 זרים עד דצמבר".
הרי זה מה שאתה אומר פה במילים אחרות. אתה פשוט מנסח את זה ב" אני רוצה קבוצה כמה שיותר טובה ומאחר ואנחנו לא מקבלים תמיכה עירונית ואין לנו אוליגרך מאחורינו, הסכום הזה קריטי עבורנו."

תנסה להתחיל בלא להחליף פה כל שנה 8 זרים ולפטר מאמן או שניים, אני בטוח שזה יחסוך המון עלויות, הרבה לפני שמזיינים את האוהדים עם 1200 שקל בשנה.

ומה עם הגירעון אגב?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

750 שקל למנוי מבוגר (600 שקל לחברי עמותה), aka "לזיין את האוהדים במחירים הזויים".תמונה

נערך לאחרונה על ידי Noam ב 06 נובמבר 2021, 17:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbפרימו לוי
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

כן "למחדשים עד 15.7".
למה לא ציינת את זה?

וזה המנוי הכי זול שלך. ליציע 1. מאחורי הסל.

יעני בתסריט הכי הכי הכי זול של אוהד מבוגר - הוא רוכש מנוי ליציע 1 עד אמצע יולי ב-750 ואז עושה עמותה ב-250 ש"ח. יעני סה"כ 1000 שקל.
גם זה בהחלט לזיין את האוהדים.
וזו האופציה הכי זולה כן?

אחלה גניבת דעת.

חוץ מזה תחליטו, אתה בקו של "המנויים בכלל יא יקרים יא בכיין" או "המנויים יקרים אבל זה בצדק כי X Y Z"?
תתיישרו ביניכם אתם חזקים בזה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

תנסה להתייחס לכל מה שכתבתי פעם הבאה. אתה באמת לא מצליח להבין את ההבדל בין כשמישהו שואל אותך לדעתך לבין כשאתה שואל אנשים לגבי מידע שנמצא אצל מי שמנהל את העמותה?

וכל הלוגיקה שלך היא מצחיקה. אף אחד לא "מזיין" את האוהדים. המועדון נמצא בבעלות האוהדים, זה שאתה בוחר להתייחס להנהלה כאילו המועדון שייך לה זו בעיה שלך. מדובר בהנהלה נבחרת.
ולא, אני לא מנסח שום דבר במילים אחרות ואני אומר בדיוק מה שאני מתכוון. אתה אומר שאם לא היינו מחליפים הרבה זרים כל שנה אז לא היינו במצב הזה. על זה יש לי שני דברים להגיד לך:
1. אין לך מושג מה העלויות של החלפות הזרים ואתה סתם מנפיץ. באותה מידה יכול להיות שהעלויות האלו הן הרבה פחות מההכנסה שאנחנו מקבלים מחברי העמותה.
2. זה מצחיק להגיד "בואו נתחיל מלבנות קבוצה טובה" כאילו מישהו התכוון לבנות קבוצה רעה. קבוצות בליגת העל מחליפות בממוצע כל עונה לפחות שני זרים, קשה מאוד להימנע מזה. אז כן, להחליף את כל הארבעה זה יותר מדי וזה לא טוב, אבל גם אם היינו מחליפים רק שניים עדיין אין לנו את הפריבילגיה לוותר על 45 אלף דולר פר זר, כמו שאתה מציע.
נערך לאחרונה על ידי הוקיץ' ב 06 נובמבר 2021, 17:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםVinbKingAlpaca
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מה מנע ממך לרכוש מנוי לפני 15.7? מה מונע ממך לרכוש מנוי ליציע 1? מה הפער בין המחיר הזה לבין מחיר המנוי בכדורגל?

הפוסט קיבל לייק אחדVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

מה זה עניינך מה מנע ממני?
אולי 750 זה יקר לי בשביל מנוי לליגת הישראלית בכדורסל מאחורי הסל?
אולי אני החלטתי שאני לא משתף פעולה עם הרמייה ולא מכניס כסף למועדון עד שההנהלה מתחלפת?

אני חייב לך הסברים כאילו?

השורה התחתונה היא שהאופציה הכי זולה שלך (מנוי ליציע הכי גרוע, שאתה רוכש עד אמצע יולי) יחד עם חברות בעמותה עולה לך 1000 שקל.
אם זה נראה לך סביר אז לבריאות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 נובמבר 2021, 17:32 תנסה להתייחס לכל מה שכתבתי פעם הבאה. אתה באמת לא מצליח להבין את ההבדל בין כשמישהו שואל אותך לדעתך לבין כשאתה שואל אנשים לגבי מידע שנמצא אצל מי שמנהל את העמותה?

וכל הלוגיקה שלך היא מצחיקה. אף אחד לא "מזיין" את האוהדים. המועדון נמצא בבעלות האוהדים, זה שאתה בוחר להתייחס להנהלה כאילו המועדון שייך לה זו בעיה שלך. מדובר בהנהלה נבחרת.
ולא, אני לא מנסח שום דבר במילים אחרות ואני אומר בדיוק מה שאני מתכוון. אתה אומר שאם לא היינו מחליפים הרבה זרים כל שנה אז לא היינו במצב הזה. על זה יש לי שני דברים להגיד לך:
1. אין לך מושג מה העלויות של החלפות הזרים ואתה סתם מנפיץ. באותה מידה יכול להיות שהעלויות האלו הן הרבה פחות מההכנסה שאנחנו מקבלים מחברי העמותה.
2. זה מצחיק להגיד "בואו נתחיל מלבנות קבוצה טובה" כאילו מישהו התכוון לבנות קבוצה רעה. קבוצות בליגת העל מחליפות בממוצע כל עונה לפחות שני זרים, קשה מאוד להימנע מזה. אז כן, להחליף את כל הארבעה זה יותר מדי וזה לא טוב, אבל גם אם היינו מחליפים רק שניים עדיין אין לנו את הפריבילגיה לוותר על 45 אלף דולר פר זר, כמו שאתה מציע.
התייחסתי למה שכתבת.
וכן, כשלוקחים מהאוהדים מחירים כאלה "כי העירייה לא עוזרת" או סיבות אחרות כלשהן - זה נקרא לזיין את האוהדים.
1. אין לי מושג מה העלות של החלפת זרים והחלפת מאמן אבל אני יודע בוודאות שזה "סכום כסף קריטי" כמו שקראת לזה.
מה אתה בא להגיד? שזה לא סכום כסף רציני להחליף זרים ומאמנים כל שנה? בסדר בסדר.

2. זה באמת מצחיק שכל שנה בונים פה קבוצה לרדת ליגה פעם אחר פעם.
אולי אם יחשבו לרגע שהבעיה היא מהשורש (ולא מהמאמן או השקר חבטות התורן) - ייעשה שינוי אמיתי שיגרום לזה שלשם שינוי יביאו לפה זרים נורמלים פעם, ואז לא נצטרך להנחית פה 10 אמריקאים ועוד להחליף מאמן כל עונה.
אולי כשילמדו פה לעבוד נכון (כלומר ילמדו מטעויות שקורות שנה אחרי שנה) יוכלו להימנע מה"תיקונים" המהוללים שבמקרה הטוב מביאים אותנו למקום 8 היוקרתי.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, אתה רק מתייחס לתאריך הזה או למיקום המנוי ביציע כאילו הם רלוונטים במשהו לדיון הזה. בכדורגל מנוי מבוגר עלה העונה 680 לשער 5 ו-840 לשער 7, בכדורסל לקחו מחיר ממוצע של 675 ליציע 1 ו-805 ליציע 2 כאשר אנשים שאינם חברי עמותה מסבסדים בערך ב-10% את אלו שכן. אם זה נקרא "לזיין את האוהדים", אני חושב שהגיע הזמן לבדוק את בוחן המציאות.

נערך לאחרונה על ידי Noam ב 06 נובמבר 2021, 17:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

א.
לפי ויקי הפועל
בבחירות של 2018 היו חברים 1380 אנשים והצביעו 624, פחות מחצי. בישיבות ואסיפות יש עשרות בודדות של חברים. אני באמת לא מצליח להבין למה אתה חושב שהגדלה מלאכותית של מספר חברי העמותה תשנה את המצב סצורה מהותית וזה גם לא נותן הסבר לידירה שיש במספר חברי העמותה, אין ספק שצריך שינויי, רק שאני לא חושב שהשינוי שאתה מציע יתרום במשהו. נתתי כאן מספר דוגמאות שאני חושב שיכלו להגדיל ולחזק את השייכות בין חברי העמותה לעמוצה עצמה.
למשל מאחר ויש רק עשרות בודדות של משתתפים באסיפות ראוי להעביר מידע על הנאמר לכל חברי העמותה בצורה מסודרת.
ראוי שמדי חודש / חודשים חברי העמותה יקבלו דין ודברים עבור הפעולות שעשו חברי הועד המנהל בפרט והעמוצה בכלל.

ראוי שיהיה באתר של המועדון אזור יעודי לחברי העמותה בלבד.

כאשר חברי העמותה ירגישו שמתייחסים אליהם ונותנים להם תשובות לדעתי גם מספר חברי העמותה יגדל, כי יהיה אפשר לשווק את זה בצורה הרבה יותר נוחה.

ב.
אז מנוי לחבר שלי צריך לעלות 500 שקל, שזה בעצם המחיר שאתה חושב שראלי למנוי כדורסל. אני לא מתווכח איתך על זה. אבל האם אתה חושב שמכירת מנויי ב 500 שקל תביא לזה שיותר אנשים יעשו מנויי ב500 + חברות בעמותה ב 400 או שפשוט יעשו מנויי ב 500 ללא חברות בעמותה? אני לא יכול להגיד בדאות אבל לתחושתי לפחות מספר חברי העמותה לא יגדל משמעותית בעקבות זה אבל מה שכן ישתנה מהותית זה ההכנסה ממנויים שתרד ב 25-30%, וכמו שאמרו לך זה משמעותי במועדון כמו שלנו שאין לו גב כלכלי או עיריה תומכת
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

אפשר גם למכור מנויים ב-5 מיליון דולר.
ואז אולי יש מישהו נדבן שיקנה.

לפיכך עדיף יהיה למכור מנויים ב-5 מיליון דולר כי ההכנסה הכללית תהיה גדולה יותר מאשר מנויים ב-1000 שקל.

לא ככה?

אני ממש לא חלק מהגישה הזו של "צריך לחשוב איך מכניסים כמה שיותר כסף".
כן אני מעדיף הכנסות פחותות יותר וקבוצה שיותר נגישה לאוהדים שלה מאשר מה שקורה כרגע.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

המנויים עולים 750 שקל (במקרה הגרוע)
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

Noam כתב: 06 נובמבר 2021, 17:38 אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, אתה רק מתייחס לתאריך הזה או למיקום המנוי ביציע כאילו הם רלוונטים במשהו לדיון הזה. בכדורגל מנוי מבוגר עלה העונה 680 לשער 5 ו-840 לשער 7, בכדורסל לקחו מחיר ממוצע של 675 ליציע 1 ו-805 ליציע 2 כאשר אנשים שאינם חברי עמותה מסבסדים בערך ב-10% את אלו שכן. אם זה נקרא "לזיין את האוהדים", אני חושב שהגיע הזמן לבדוק את בוחן המציאות.
איזה הסבר הגיונח יש לך לזה שמנוי להפועל חולון עולה כמו מנוי להפועל תל אביב, כאשר אצלם המנוי כולל גם את הצמפיונס של פיבא (ואני לא מדבר אפילו על שאיפות והישגים מקצועיים)?

680 שקל לשער 5 ו-840 לשער 7 אלה אחלה מחירים בעיני.
רחוק מאוד מהביזיון של 980 שקל ליציע 2 בדרייב אין.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

נשמע שלפי הדיון הזה אתה נמצא בעמדת מיעוט די משמעותית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamBen
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

ממשיך להתעלם מהעובדות. יפה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 17:36
הוקיץ' כתב: 06 נובמבר 2021, 17:32 תנסה להתייחס לכל מה שכתבתי פעם הבאה. אתה באמת לא מצליח להבין את ההבדל בין כשמישהו שואל אותך לדעתך לבין כשאתה שואל אנשים לגבי מידע שנמצא אצל מי שמנהל את העמותה?

התייחסתי למה שכתבת.
וכן, כשלוקחים מהאוהדים מחירים כאלה "כי העירייה לא עוזרת" או סיבות אחרות כלשהן - זה נקרא לזיין את האוהדים.
1. אין לי מושג מה העלות של החלפת זרים והחלפת מאמן אבל אני יודע בוודאות שזה "סכום כסף קריטי" כמו שקראת לזה.

אולי אם יחשבו לרגע שהבעיה היא מהשורש (ולא מהמאמן או השקר חבטות התורן) - ייעשה שינוי אמיתי שיגרום לזה שלשם שינוי יביאו לפה זרים נורמלים פעם, ואז לא נצטרך להנחית פה 10 אמריקאים ועוד להחליף מאמן כל עונה.
אולי כשילמדו פה לעבוד נכון (כלומר ילמדו מטעויות שקורות שנה אחרי שנה) יוכלו להימנע מה"תיקונים" המהוללים שבמקרה הטוב מביאים אותנו למקום 8 היוקרתי.
מתי ענית למה ששאלתי? שאלתי כבר מיליון פעם למה אתה מתלונן שלא עונים לך על שאלות שהתשובה להן נמצאת אצל ראשי העמותה והאם אתה באמת חושב שזה אותו דבר כמו שמישהו פה שואל אותך לדעתך על משהו.

1. איך אתה יודע בוודאות? ממה שאני יודע העלות של להחליף זרים היא לרוב לא נוראית כי הם בדרך כלל מעדיפים להשתחרר על מנת שיוכלו להמשיך ליעד הבא. כמה זה לא נוראי? אין לי מושג. אבל אם כתבת בסדר בסדר כנראה שאתה יודע.

2. אין שום קשר בין הסכום שלוקחים מהאוהדים ובניית הקבוצה. כשאתה בונה קבוצה אתה מקציב סכום כסף מסוים לבנייה וסכום כסף מסוים להחלפות. במקרה הטוב חלק מהכסף ישאר ובמקרה הפחות טוב תצטרך לנצל את כולו. כאמור, כמות הכסף שלוקחים מהאוהדים לא נגזרת מזה וגם לא צריכה להיגזר מזה.
אבל כרגיל אתה תמשיך לספר לנו על טעויות שנעשות למרות שבזמן אמת אתה לא יודע להגיד שהן טעויות ואתה צץ רק כשהקבוצה מפסידה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

Noam כתב: 06 נובמבר 2021, 17:48 ממשיך להתעלם מהעובדות. יפה.
שאלתי אותך איזה הסבר הגיוני יש לזה שמנוי לחולון ומנוי להפועל עולה אותו דבר.
למה אתה מתעלם?

ממש הלהיט החדש של העדר. לספר שמתחמקים משאלותיך הנוקבות.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

1.האולם בחולון זול יותר וגדול יותר
2.הבעלים בחולון מעביר יותר כסף מהבעלים של הפועל
3.העירייה בחולון מעבירה סכום גדול יותר.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

עכשיו אני אשמח שתסביר, איך מצד אחד מורידים את מחיר המנוי ומחברים אותו לחברות בעמותה ומצד שני מבטיחים קבוצה טובה יותר?
מה התכנית?
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

הוקיץ' כתב: 06 נובמבר 2021, 17:49
טכנית לארז כתב: 06 נובמבר 2021, 17:36

התייחסתי למה שכתבת.

מתי ענית למה ששאלתי? שאלתי כבר מיליון פעם למה אתה מתלונן שלא עונים לך על שאלות שהתשובה להן נמצאת אצל ראשי העמותה והאם אתה באמת חושב שזה אותו דבר כמו שמישהו פה שואל אותך לדעתך על משהו.

1. איך אתה יודע בוודאות? ממה שאני יודע העלות של להחליף זרים היא לרוב לא נוראית כי הם בדרך כלל מעדיפים להשתחרר על מנת שיוכלו להמשיך ליעד הבא. כמה זה לא נוראי? אין לי מושג. אבל אם כתבת בסדר בסדר כנראה שאתה יודע.

2. אין שום קשר בין הסכום שלוקחים מהאוהדים ובניית הקבוצה. כשאתה בונה קבוצה אתה מקציב סכום כסף מסוים לבנייה וסכום כסף מסוים להחלפות. במקרה הטוב חלק מהכסף ישאר ובמקרה הפחות טוב תצטרך לנצל את כולו. כאמור, כמות הכסף שלוקחים מהאוהדים לא נגזרת מזה וגם לא צריכה להיגזר מזה.
אבל כרגיל אתה תמשיך לספר לנו על טעויות שנעשות למרות שבזמן אמת אתה לא יודע להגיד שהן טעויות ואתה צץ רק כשהקבוצה מפסידה.
1. מה זה אומר "עלות לא נוראית"? כמה חברי עמותה ומנויים שווה השתחררות מזר לפי "מה שאתה יודע"?
אם אתה לא יודע בעצמך, אז למה אתה ככ נחרץ שזה "עלות לא נוראית"?

2. אם אין שום קשר בין הכסף שלוקחים מהאוהדים לבניית הקבוצה - למה אתה טוען שההכנסות ממנויים ומעמותה הם קריטיים?
הרי סיפרת פה שהחברי עמותה ב-2019 זה עוד 45 אלף דולר לזר.
עכשיו פתאום "אין שום קשר בין הסכום שלוקחים מהאוהדים ובניית הקבוצה'?
יפה מאוד.

3. "אתה צץ רק כשהקבוצה מפסידה". מאוד בוגר (וגם מי ישמע איזה רצפים היו לנו לאחרונה).
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:
Noam כתב: 06 נובמבר 2021, 17:48 ממשיך להתעלם מהעובדות. יפה.
שאלתי אותך איזה הסבר הגיוני יש לזה שמנוי לחולון ומנוי להפועל עולה אותו דבר.
למה אתה מתעלם?

ממש הלהיט החדש של העדר. לספר שמתחמקים משאלותיך הנוקבות.
אין לי עניין רב לשרת את טקטיקת הזזת השער שלך ודעתי על מחירי המנויים של הפועל חולון לא רלוונטית, תשמור את זה לדיונים על הקורונה. ציינת רצף עובדות לא נכונות ומספרים תלושים מהמציאות, המשכת להזכיר אותם גם אחרי ששמתי כאן את המספרים האמיתיים, אז נראה לי כדאי שמי שקורא את הקשקושים האלו יראה גם את המחירים המדויקים.

שליחת תגובה