הפועל תל אביב 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

האדס כתב: 12 מאי 2024, 21:18
לירון האדום כתב: 23 ינואר 2024, 11:51
האדס כתב: 23 ינואר 2024, 11:25 אין שום סיכוי ראלי לפלייאוף עליון. כרגע תתמקד בהבטחת ההישארות לפני סוף הסיבוב ותלך לים.
אם יגיע מאמן אחר ואני מאמין שעוד לא איחרנו את ההזדמנות להגיע לעליון, לרדת ליגה בעונה כזאת צריך כישרון יוצא דופן.
כנראה שלא.
כנראה שכן, הירידה הזאת היא כשרון יוצא דופן של כשלון ענק..
הינו 4 מעל אשדוד בתחילת הפלייאוף ומחזור לסיום אנחנו מינוס 4 מאשדוד!
זה פסיכי, פאקינג אשדוד שבילתה כל השנה מתחת לקו.
זה כשלון מפואר
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

תקראו לי סמרטוט או משוגע
אבל אני כרגע בתחושה כזו שכל מה שאני רוצה זה להגיע לנתניה ולקלל כל אחד מהם

אני מתקשה לקבל את ההתנהלות שלהם בשוויון נפש

זו לא קלישאה
הם ביזו את המועדון
הם ביזו כל אחד מאיתנו באופן אישי

אם יש משהו יותר מכפיר מההופעה שלהם לאורך העונה זו התגובה אתמול
בירידה של נס ציונה היה יותר רגש
איך הם חגגו בנתניה
הם לא נורמליים
ליאור א.
קיבל.ה  129 לייקים

שואל ברצינות- מישהו אתמול הראה סימני שבירה ו"אבל" בסיום? לא מדבר אפילו על בכי, אלא על חולצה על הפנים/שכיבה על הדשא, משהו??
זכור לי מ2017 שהיו לא מעט שהתפרקו והיה ניכר שאכפת להם מהסיטואציה, גם כאלה שהיו חדשים במועדון
איך הגענו למצב שהסמרטוטים האלה אפילו לא הרגישו צורך לשחק אותה שאכפת להם מזה שהם הכתימו לנו את היסטוריית המועדון?
עידן סרור
קיבל.ה  191 לייקים

לא יודע אם זה נכתב כבר אב אף שחקן של הפועל לא קיבל צהוב נגד אשדוד
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

האדס כתב: 12 מאי 2024, 21:10
הגלמוד מלוד כתב: 05 מאי 2023, 12:00
האדס כתב:הלוואי שאני טועה, באמת, אבל הניתוק של ההודעה הזאת, בתזמון הזה, אחרי מה שעברנו בשבועיים האחרונים. לא יודע. מרגיש לי שהם לא מבינים מה קורה פה.
בהתחשב בזה שבהיסטוריה של הפורום הזה לא היה לך דבר אחד חיובי/אופטימי להגיד על כלום, משום מה זה יפתיע אותי אם אתה טועה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
תופתע.
הופתעתי
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

@האדס
מעניין אם עברת עכשיו על כל תגובה שאי פעם ענו לך כדי להחליט למי להגיב או שאתה כותב לך הערות קטנות בפתקים ״עמוד 2, תגובה 13״ כדי שתוכל לחכך ידיים ולהגיד אמרתי לכם. שניהם מאוד חסר חיים מצידך.

טעינו. אף אחד לא בורח מזה.
אבל גם לצטט הודעות שנכתבו לפני 3/4/5 חודשים זו לא חוכמה כי המצב אז היה נראה אחרת לחלוטין.

אבל אין שמחה כמו שמחה לאיד ועוד כזאת של אמרתי לכם, נכון?
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

ליאור א. כתב: 13 מאי 2024, 02:50 שואל ברצינות- מישהו אתמול הראה סימני שבירה ו"אבל" בסיום? לא מדבר אפילו על בכי, אלא על חולצה על הפנים/שכיבה על הדשא, משהו??
זכור לי מ2017 שהיו לא מעט שהתפרקו והיה ניכר שאכפת להם מהסיטואציה, גם כאלה שהיו חדשים במועדון
איך הגענו למצב שהסמרטוטים האלה אפילו לא הרגישו צורך לשחק אותה שאכפת להם מזה שהם הכתימו לנו את היסטוריית המועדון?
לי יצא לראות את מורגן נשאר על הדשא ואז אחד המאבטחים אמר לו לרדת כי היה ניסיון של אוהדים לפרוץ לדשא.
מעבר לזה כולם דיי מהר ברחו לחדר הלבשה
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

האדס הוא כמו האלוף בריק, רואה רק שחור ואז זה שזה קורה הוא אומר אמרתי לכם
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

לירון האדום כתב: 13 מאי 2024, 08:44 האדס הוא כמו האלוף בריק, רואה רק שחור ואז זה שזה קורה הוא אומר אמרתי לכם
במקרה של הפועל זה לא חוכמה כי זה תמיד קורה
cholo
קיבל.ה  23 לייקים

שחר כתב: 12 מאי 2024, 10:06
cholo כתב: 12 מאי 2024, 10:01
scorpio כתב: 12 מאי 2024, 09:35 איכשהו תמיד הגורל מביא אותי להכנס לפה פעם בשנה ולהגיב אחרי מפלה היסטרית או כישלון. מי שלא יחדש מנוי ו/לא יבוא עונה הבאה שיעשה טובה שיזרוק את הבגדים של הפועל לפח ולא יבוא יותר בחיים. אוהדים שהם אלופי העולם בלחפש כרטיסים לדרבי ולמעמדים גדולים כשהם כל השנה רואים את הפועל מהבית.
מתחבר לדברים שלך. הייתי מנוי גם בירידת ליגה הקודמת, ואתמול כשראיתי את האצטדיון מלא הרגשתי שיש שם בעיקר טרמפיסטים שחושבים שזה ״מגניב״ אבל ייעלמו אחרי שנפסיד
צאו מהפוזות האלה של "אני אוהד עד המוות והם טרמפיסטים" ותגידו תודה כל יום על זה שיש לנו גרעין אוהדים רדום (שהרדימו והרגו אותו) שמתגייס כשצריך אותו. יש גבול לרמת המזוכיזם שאפשר לצפות מאנשים הגיוניים שיש להם חיים ותודה רבה לכל מי שהטריח את עצמו ובא אתמול.
ראיתי בכניסה המון ילדים ונשים באדום וכבר אז כאב לי הלב עליהם כי ידעתי איך הם יצאו מהאצטדיון \איך תסתיים העונה.

ואם יש משהו שבעיקר למדנו מהעונה הזו, זה שעם כל הכבוד לכל האגדות אל זה ש"רק הקהל ישאיר אותנו בליגה" אז לא משנה איזה אבוקות נעיף לדשא, כמה אימונים נפוצץ, כמה תפאורה נעשה ביציע, בסוף הכל תלוי בסחורה שיש על הדשא.
אני אחדד את הנקודה שלי כי אני רואה שהרבה פה מתעצבנים על זה, הכוונה שלי היא שאני מרגיש שלהיות אוהד הפועל לפעמים זה מגניב כי זה מדבר לכל מיני קבוצות שלאו דווקא כדורגל זה מה שמושך אותן.
אז בעיניי הרבה מאותם אנשים הם ״טרמפיסטים״ שוב במרכאות בכוונה, כי אני מאמין ששנה הבאה זה יהיה פחות מגניב להם וכבר לא נראה אותם.
אולי אני טועה אבל אל תקחו קשה מדי את התחושה האישית שלי :smoke:
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

Carajo כתב: 13 מאי 2024, 07:22 @האדס
מעניין אם עברת עכשיו על כל תגובה שאי פעם ענו לך כדי להחליט למי להגיב או שאתה כותב לך הערות קטנות בפתקים ״עמוד 2, תגובה 13״ כדי שתוכל לחכך ידיים ולהגיד אמרתי לכם. שניהם מאוד חסר חיים מצידך.

אבל גם לצטט הודעות שנכתבו לפני 3/4/5 חודשים זו לא חוכמה כי המצב אז היה נראה אחרת לחלוטין.

כן, כתבתי לי על פתק וחיכיתי להיום.
או שהאמת היא שאני זועק פה לאורך כל השנה שהקבוצה הזו גרועה, שההנהלה החדשה היא fake במעטפת שיווקית, שהמנהל המקצועי הוא בן אדם חסר ניסיון שמוביל אותנו לכישלון ושהזרים והשחקנים שהוא החתים מתאימים לליגה לאומית.
אפשר להגיד עלי שאני ״רק רואה שחורות״. אבל האמת היא שבעשור האחרון יש פה בעיקר שחור. באף עונה לא הייתי בטוח בירידה כמו בעונה הזו.
וזה לא שמחה לאיד, זה פשוט מענה לאנשים פה שזלזלו בדעה שלי, דיברו אלי מסריח בגלל שחשבתי אחרת מהם ואיגפו כל טיעון שלי בזה שאני ״שלילי ולא צריך להקשיב לי״.
אז עכשיו סגרתי חשבון עם חלק מהם (לא עם כולם, כי יש פה כמה שכן עשו איתי דיון ענייני).
לא מתאים לכם, אל תקראו, שימו בהשתק וכו׳.
להגיד שאני שמח שמחה לאיד עכשיו? עוד שקר פרוסנלי שאתה עושה עלי עכשיו. לא מפתיע.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

לירון האדום כתב: 13 מאי 2024, 08:44 האדס הוא כמו האלוף בריק, רואה רק שחור ואז זה שזה קורה הוא אומר אמרתי לכם
ואתה כמו אהרון חלויה, גם כשהיה לך מידע מדויק לקראת כישלון טמנת את הראש בחול.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

שחר כתב:
oleg neduda כתב: 12 מאי 2024, 10:11
שחר כתב: 12 מאי 2024, 09:50 בשנה הבאה יישאר גרעין של משהו כמו 1000 מכורים במקרה הטוב, אתם כנראה לא מבינים את גודל השבר.
אני אישית לוקח שנה הפסקה מהזוועה הזו וכמעט כל אדם בוגר שאני מכיר ועבר את השנה הזו לא מתכוון לעבור שוב את הסיוט הזה של לאומית בעונה הבאה.
אם צפרא יגיע ויוכיח בקיץ שהוא בא לשפוך סכומים שלא הכרנו, יהיה הרבה הרבה יותר מאלף
אני יכול להעיד על עצמי שגם אם יגיע או לא יגיע..אני אקבל כל דבר בחשדנות ועד שלא יהיו הוכחות בשטח, מבחינתי החרא נשאר אותו הדבר..לצערי אני מאמין שאני לא לבד..

שוב, אני לא חושב שאתם מבינים את גודל השבר, זה הרבה יותר גרוע מהירידה לפני 7 עונות.
יש הבדל בין שתי הירידות:
הירידה הקודמת כמו הראשונה ב-1989 היתה בשל קריסה כלכלית שהביאה להפחתת נקודות, שחרור שחקנים מהסגל, הפסדים טכניים ומשחקים עם הנוער (ב-89) ועוד.

הירידה העונה היא נטו מקצועית. התקציב גדל, הקבוצה אחרי שנים של ברדק היתה מסודרת, ערבויות כמו שצריך, משכורות בזמן, הכל דפק כמו שעון חוץ מהפן המקצועי שחן סול החריב.

אז מה גודל השבר הפעם לדעתך?? מדוע אנשים לא מבינים את המשמעות?
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

ירדנו לפני 7 עונות ו7 עונות לפני כן זכינו באליפות , מישהו קונה אליפות עוד 7 שנים ?
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

Charlie כתב: 13 מאי 2024, 09:48
שחר כתב:
oleg neduda כתב: 12 מאי 2024, 10:11

אם צפרא יגיע ויוכיח בקיץ שהוא בא לשפוך סכומים שלא הכרנו, יהיה הרבה הרבה יותר מאלף
אני יכול להעיד על עצמי שגם אם יגיע או לא יגיע..אני אקבל כל דבר בחשדנות ועד שלא יהיו הוכחות בשטח, מבחינתי החרא נשאר אותו הדבר..לצערי אני מאמין שאני לא לבד..

שוב, אני לא חושב שאתם מבינים את גודל השבר, זה הרבה יותר גרוע מהירידה לפני 7 עונות.
יש הבדל בין שתי הירידות:
הירידה הקודמת כמו הראשונה ב-1989 היתה בשל קריסה כלכלית שהביאה להפחתת נקודות, שחרור שחקנים מהסגל, הפסדים טכניים ומשחקים עם הנוער (ב-89) ועוד.

הירידה העונה היא נטו מקצועית. התקציב גדל, הקבוצה אחרי שנים של ברדק היתה מסודרת, ערבויות כמו שצריך, משכורות בזמן, הכל דפק כמו שעון חוץ מהפן המקצועי שחן סול החריב.

אז מה גודל השבר הפעם לדעתך?? מדוע אנשים לא מבינים את המשמעות?
כי מאז הירידה ההיא, חווינו עונות של סבל טהור שהדובדבן שבקצפת היא העונה האחרונה ששברה את כל השיאים והפכנו להיות השרמוטה של הליגות, אנחנו אומנם בפורום במעגל של אוהדים די שרופים שכמובן לא ישבור את רובנו, אבל אנשים במעגל השני ובטח השלישי והאוהדים הרדומים פשוט נשברו סופית ולא מוכנים בכלל לשמוע על הדבר הזה שנקרא הפועל תל אביב כדורגל, שהביא להם רק סבל ועצבים (למרות הקלישאות על אוהדי הפועל, יש גבול למזוכיזם גם לאוהדים מסוברים כמו שלנו) אני בכלל לא רוצה לחשוב מה יקרה אם לא נחזור תוך עונה.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

האדס כתב: 12 מאי 2024, 21:09
שחר כתב: 04 מאי 2023, 18:58 טוב, למורת רוחו של האדס הזועם , ולמרטת שלא נשארנו בליגה , אני דווקא נהנה באסקפיזם ומתכוון לעקוב אחרי ההגרלה של הטורניר ההזוי הזה כדי לראות באיזה בית תהיה משובצת הפועל ( או מי שלא ייצג אותנו שם).
כבר שכחתי מה זה הפועל בהגרלות של טורנירים בחו״ל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טוב, למורת רוחו של המשתמש שחר, ירדנו ליגה.
עם המינצברגים הכושלים וחן סול שלהם.
בואנה אח,
איך עקצת אותי? כתבתי שאני מחכה סוף סוף לאיזה טורניר של הפועל בחו"ל.
איזו אמירה מנותקת מכך שירדנו ליגה שנה אחרי, אני פשוט מתבייש בציטוט הזה והוא ירדוף אותי לדראון עולם.
אולי תמחוק את זה? לא נעים לי שאנשים יראו .
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

האדס כתב: 13 מאי 2024, 09:34

או שהאמת היא שאני זועק פה לאורך כל השנה שהקבוצה הזו גרועה, שההנהלה החדשה היא fake במעטפת שיווקית, שהמנהל המקצועי הוא בן אדם חסר ניסיון שמוביל אותנו לכישלון ושהזרים והשחקנים שהוא החתים מתאימים לליגה לאומית.
אפשר להגיד עלי שאני ״רק רואה שחורות״. אבל האמת היא שבעשור האחרון יש פה בעיקר שחור. באף עונה לא הייתי בטוח בירידה כמו בעונה הזו.
וזה לא שמחה לאיד, זה פשוט מענה לאנשים פה שזלזלו בדעה שלי, דיברו אלי מסריח בגלל שחשבתי אחרת מהם ואיגפו כל טיעון שלי בזה שאני ״שלילי ולא צריך להקשיב לי״.
אז עכשיו סגרתי חשבון עם חלק מהם (לא עם כולם, כי יש פה כמה שכן עשו איתי דיון ענייני).
תשמע גבר, אין לי מושג מי או מה אתה, אז שקר פרסונלי זה בטוח לא. כל תגובה שלי אליך הייתי מגיב לכל אחד אחר שהיה כותב את אותם הדברים.
אבל ברגע שאתה ״סוגר חשבונות״ כדבריך עם אנשים שכתבו לך דברים ששונים מהדעות שלך ו״זין בעין״ לכל מי שחשב אחרת ממני, זה קצת מרגיש כאילו רק חיכית לרגע.

אתה ריאלי ומציאותי ובסוף מאוכזב.
אני הייתי אופטימי ופנטזיונר ובסוף מאוכזב בדיוק כמוך.
מעדיף את הדרך שלי פי מאה על שלך ולא, לא כי זה אתה, פשוט כי זה אני.
הפוסט קיבל 3 לייקיםInFlamesadom4L.S
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

Carajo כתב: 13 מאי 2024, 11:27

תשמע גבר, אין לי מושג מי או מה אתה, אז שקר פרסונלי זה בטוח לא. כל תגובה שלי אליך הייתי מגיב לכל אחד אחר שהיה כותב את אותם הדברים.
אבל ברגע שאתה ״סוגר חשבונות״ כדבריך עם אנשים שכתבו לך דברים ששונים מהדעות שלך ו״זין בעין״ לכל מי שחשב אחרת ממני, זה קצת מרגיש כאילו רק חיכית לרגע.

:heart: :heart: :heart:
InFlames
קיבל.ה  331 לייקים

האדס כתב: 12 מאי 2024, 21:07
InFlames כתב: 02 מאי 2023, 16:57
האדס כתב: 02 מאי 2023, 16:54 אני ממש מחזיק את עצמי עם האמריקאים האלו, אבל זה ממש מתחיל להריח כמו אנשים שלא מבינים את המצב שאליו הם נכנסו. בכל הודעה שלהם לתקשורת הם מספרים שהם באו לחגוג את שנת ה-100, אחרי שהשנה הזו היא מהגרועות והקשות בהיסטוריה של הפועל ת״א. ובינתיים הם מינו למנהל מקצועי בחור בשם חן סול שהוא הכי קרוב ל-0 אימפקט שאפשר לעשות על הפועל ת״א במצב הנוכחי.

לטובת האמריקאים החביבים, הנה קצת על המוצר שאתם מקבלים לידכם והשוק, בטח משהו שלא הופיע בדוח של Deloitte:

1. קהל מדוכא, שבור ומוכה שאפילו לא מבין מי אתם, לא מתרגש מההגעה שלכם, שחלקים רבים ממנו כבר הצהירו שלא יעשו מנוי בשנה הבאה.

2. סגל גמור. אבל ליטרלי גמור. כמעט אף שחקן ששווה הרכב, זאת לצד שחקני נוער שנכשלו ברוב ההופעות שלהם בבוגרים כי נזרקו למים העמוקים לפני שהיו מוכנים.

3. ליגה סופר תחרותית, אולי הכי תחרותית שהייתה פה בשנים האחרונות. נשים בצד את חיפה, מכבי וב״ש שזוללות כל כישרון שזז בראדר, הפועל ירושלים מגדילה את התקציב שלה בשנה הבאה ל-50 מיליון, בית״ר שהקהל שלה סופר רעב להצלחה והבעלים מספיק מחורפן כדי לשרוף ברגע 20 מיליון מזומן כדי להוכיח שהוא כאן ואחרונה חביבה הפועל חיפה שאמנם לא מצליחה, אבל בשנה האחרונה עשתה המון החתמות שמעידות שהיא מכוונת להיות שותפה קבועה בפלייאוף העליון.

מה לדעתי הפועל ת״א צריכה יום אחרי שהיא נשארת בליגה:
1. הודעה מסודרת על התקציב לשנה הבאה וניקוי כל השמועות על בעיות משכורות וחובות. הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות עם הקהל.
2. מינוי של מאמן חדש. סמכות מקצועית שתתחיל לבנות את הפועל קדימה ותמשוך סביבה שחקנים ואנשי מקצוע רציניים. נגיד לא חן סול.
3. החתמה של לפחות 5 שחקני מפתח מרכזיים כדי שנוכל בכלל לדבר על להיות רלוונטיים. שחקנים שהם שם דבר בכדורגל הישראלי ובעלי ניסיון מוכח.

עד אז כל הטורנירים, מערכות והשטויות האלו עושים לי בעיקר תחושה של אותה גברת בשינוי אדרת.
בשורה התחתונה:
Stop with the bullshit
עושים טורניר קיץ קליל שלא משפיע על כלום, אולי קצת מרקטינג לטובה. קחי נשימה עמוקה ותשתחררי קצת
אתה וה-7 אנשים שעשו לך לייק, תרחיקו את עצמכם מהפורום לבד.
חחח אני רואה שעברת על כל התגובות בפורום כדי שתוכל להגיד אמרתי לכם
אז שוב אני ממליץ לך לקחת נשימה עמוקה ולהשתחרר קצת(:
כולה פורום שדים
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

כולה פורום שדים ועדיין קפצת להגיב.
פורום שדים הוא לא הנושא, הנושא הוא הפועל ת״א והיא ירדה ליגה.
אז בפעם הבאה שאתה מנסה לעשות השתקה לדעה אחרת על ידי זה שאתה שולח אנשים לקחת נשימה ולשתות כוס מים, תנסה לקרוא בין השורות, אולי תתפקח להבין שזה לא מעצבים או לחץ אל מדאגה לקבוצה שאני ואתה אוהדים. עכשיו תמשיך לשים סמיילים ולגחך. כולה פורום בכל זאת.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

לרשום שאני שמח לאיד שהפועל ירדה זה שקל פרסונלי. גם אם אתה לא מכיר אותי.
לא חיכיתי לרגע. ישבתי מתוסכל ואמרתי איך יכול להיות שכל הסימנים היו על הקיר וכל כך הרבה אנשים התעלמו. אז חזרתי אחורה לדיונים ולא יכולתי להתעלם מכמה נפשות טובות שבחרו להיכנס בי אישית כי חשבתי אחרת מהם.
אני לא פחות פנטזיונר ממך תתפלא, אפשר לשלב גם וגם. בהצלחה בדרך שלך.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

שחר כתב: 13 מאי 2024, 10:31
שחר כתב: 04 מאי 2023, 18:58 טוב, למורת רוחו של האדס הזועם , ולמרטת שלא נשארנו בליגה , אני דווקא נהנה באסקפיזם ומתכוון לעקוב אחרי ההגרלה של הטורניר ההזוי הזה כדי לראות באיזה בית תהיה משובצת הפועל ( או מי שלא ייצג אותנו שם).
כבר שכחתי מה זה הפועל בהגרלות של טורנירים בחו״ל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בואנה אח,
איזו אמירה מנותקת מכך שירדנו ליגה שנה אחרי, אני פשוט מתבייש בציטוט הזה והוא ירדוף אותי לדראון עולם.
כן כן. כתבת שאתה מחכה לטורניר. את כל החלק הראשון של ההודעה שלך אתה לא מסוגל לקרוא שוב. כי אתה ידוע שיצאת שפל.
במקרה שלך (בשונה מאחרים) אני כבר יודע שזה לא ישנה.
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

האדס כתב: 13 מאי 2024, 15:04
שחר כתב: 13 מאי 2024, 10:31
בואנה אח,
כן כן. כתבת שאתה מחכה לטורניר. את כל החלק הראשון של ההודעה שלך אתה לא מסוגל לקרוא שוב. כי אתה ידוע שיצאת שפל.
במקרה שלך (בשונה מאחרים) אני כבר יודע שזה לא ישנה.
למה בדיוק אני אמור להתייחס? שכתבתי שאתה זועם?
או שבאמת התייחסת ל״נשארנו בליגה״?
ברור לך שזה היה על עונת ניסנוב הקודמת..כן? זה נכתב עוד לפני סוף העונה.
קובי
קיבל.ה  76 לייקים

האדס כתב: 13 מאי 2024, 14:59 כולה פורום שדים ועדיין קפצת להגיב.
פורום שדים הוא לא הנושא, הנושא הוא הפועל ת״א והיא ירדה ליגה.
אז בפעם הבאה שאתה מנסה לעשות השתקה לדעה אחרת על ידי זה שאתה שולח אנשים לקחת נשימה ולשתות כוס מים, תנסה לקרוא בין השורות, אולי תתפקח להבין שזה לא מעצבים או לחץ אל מדאגה לקבוצה שאני ואתה אוהדים. עכשיו תמשיך לשים סמיילים ולגחך. כולה פורום בכל זאת.
האדס, אל תשים להם לב.
אני יודע איך זה מרגיש לראות שהמלך עירום לצעוק את זה וכולם מסביבך מגכחים או שולחים אותך לשתות כוס מים.
בסוף הדרך במקום להוריד את הראש ולהגיד בפשטות- טעינו, הם ינסו להיכנס בך.
תמשיך בדרך שלך.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

האדס כתב: 13 מאי 2024, 15:02

לרשום שאני שמח לאיד שהפועל ירדה זה שקל פרסונלי. גם אם אתה לא מכיר אותי.
לא חיכיתי לרגע. ישבתי מתוסכל ואמרתי איך יכול להיות שכל הסימנים היו על הקיר וכל כך הרבה אנשים התעלמו. אז חזרתי אחורה לדיונים ולא יכולתי להתעלם מכמה נפשות טובות שבחרו להיכנס בי אישית כי חשבתי אחרת מהם.
אני לא פחות פנטזיונר ממך תתפלא, אפשר לשלב גם וגם. בהצלחה בדרך שלך.
רק למען הסר ספק, הכוונה שלי ב״שמחה לאיד״ הייתה על זה שטעינו ואתה צדקת ולא על זה שהפועל ירדה, ברור לי שאין בך שמחה על זה (למרות שאני יכול להבין למה זה התפרש ככה)
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אולי להבא כדאי שבתור הסקת מסקנות קלה מהפועל 23/24, גאוני/בריוני הפורום ילמדו קצת לקבל דעות שלא מתיישבות עם שלהם.
בסוף דה נירו ויתר הפסימיים היו אלה שפגעו בול, בעוד שכל החכמים שלעגו להם היו המנותקים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

מה עם הקפטנים אלטמן & איינבינדר?
כבר הוציאו איזה פוסט סליחה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 מאי 2024, 22:17 אולי להבא כדאי שבתור הסקת מסקנות קלה מהפועל 23/24, גאוני/בריוני הפורום ילמדו קצת לקבל דעות שלא מתיישבות עם שלהם.
בסוף דה נירו ויתר הפסימיים היו אלה שפגעו בול, בעוד שכל החכמים שלעגו להם היו המנותקים.
הבעיה עם דה נירו זה לא שהוא פסימי, יש פה הרבה פסימים גם אני ביניהם לרוב, הבעיה שהוא פשוט טוחן את המוח ללא הפסקה וללא רחמים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4סומך
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

טכנית לארז כתב: 13 מאי 2024, 22:17 אולי להבא כדאי שבתור הסקת מסקנות קלה מהפועל 23/24, גאוני/בריוני הפורום ילמדו קצת לקבל דעות שלא מתיישבות עם שלהם.
הבעיה זה לא פסימיות מנומקת, הבעיה היא פיזור רעל בלתי פוסק, חגיגה כשהתוצאות רעות והיעלמות כשהתוצאות טובות. גם לא מרגש אותי בן אדם שאומר כל עונה שהולכים לרדת ליגה (בשני הענפים) ואז בסוף זה קורה.

ואגב, אם אנחנו נשארים עם הסגל של פתיחת העונה והמאמן של פתיחת העונה, סיכוי גבוה בעיני שאנחנו עושים פלייאוף עליון ולא קרובים בכלל למאבקי ירידה ולתחזיות של דה נירו. אפשר לראות לדוגמה את המאזן שלנו עם רודריגז ובלעדיו.
עם בורחה למה והשחרור של רודריגז כבר היה ברור מאוד שאנחנו בדרך למטה ולא צריך להיות פסימי במיוחד כדי לראות את זה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםadom4ונרקומןרדפוקסCarajoיהלום14אדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אולי כן ואולי לא.
מה שבטוח זה שכל מי שהעז להיות פסימי או סתם לבקר פה את האמריקאים - ישר ניסו להגחיך אותו פה עם כל מיני נימוקים וסיפורים למה הוא "הזוי" וכאלה.

אני מסכים שהסגל של תחילת עונה + ולקאניס כנראה לא יורד ליגה, אבל חלק גדול מאוד מהסיבה שהגענו למצב שהגענו אליו (שחרור רודריגז, טעויות אדירות במינוי מאמנים וכו') - זה על האמריקאים. זה לא שבא מישהו חיצוני וקבע גזירת גורל שרודריגז הולך, שלמה ימונה במקום ולקאניס ושהשוער השני שלנו יהיה רוי ברנס. זה הכל היה באחריות של האמריקאים מעל הכל, ולכן הפסימיים שכ"כ לגלגו עליהם פה, לצערי במבחן התוצאה - צדקו.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 15 מאי 2024, 14:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

״כולה 3 נקודות מאשדוד, 9 נקודות בקופה.
רחוקים מירידה עדיין.״

אתה רשמת אחרי בית״ר, לא?

אף אחד לא מפזר רעל בלתי פוסק. זו פשוט הפועל שגרועה בצורה בלתי פוסקת ולכם קשה להתמודד עם זה שיש אנשים ששמים זרקור על הבעיות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaDe Niro
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

וגם היו סימנים מבאסים בקיץ צריך להגיד.
החתמת קיונדו למשל. אחרי זה בינואר שחרור רודריגז סתם ככה, הבאה של טמבדו, קופרמן ואיהב גנאים.
מקצועית אלה פעולות ניסנוב קלאסיות.
אני לא אומר שהאמריקאים הם ניסנוב, הם עדיפים עליהם בהרבה, אבל מקצועית הם ניהלו את זה השנה נורא והיום. אפשר לספור לפחות 10 טעויות פטאליות שכמעט כל אוהד מהיציע היה יודע להצביע עליהן בזמן אמת ולהגיד שמדובר בטעות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

האדס כתב: 15 מאי 2024, 14:12 ״כולה 3 נקודות מאשדוד, 9 נקודות בקופה.
רחוקים מירידה עדיין.״

אתה רשמת אחרי בית״ר, לא?

אף אחד לא מפזר רעל בלתי פוסק. זו פשוט הפועל שגרועה בצורה בלתי פוסקת ולכם קשה להתמודד עם זה שיש אנשים ששמים זרקור על הבעיות.
שמע, זו חתיכת הודעה ליצנית.
אני כתבתי פה בצורה בלתי פוסקת שמדובר בקבוצה נוראית, לא מאומנת ומנוהלת בצורה מזעזעת. לי קשה להתמודד עם זרקור על הבעיות?

וזה קצת עלוב לפתוח נושא על סיבות לאופטימיות ואז לרדת על מי שכותב דברים אופטימיים. בעצם הרבה עלוב.
אני גם לא ממש מבין מה לא נכון במה שכתבתי, באותה נקודת זמן אכן היינו רחוקים עדיין מירידה. לא כי הפועל לא קבוצה פח, אלא כי כל הקבוצות פה פח ובשלושה משחקים הכל פה יכול לקרות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

טכנית לארז כתב: 15 מאי 2024, 14:15 וגם היו סימנים מבאסים בקיץ צריך להגיד.
החתמת קיונדו למשל. אחרי זה בינואר שחרור רודריגז סתם ככה, הבאה של טמבדו, קופרמן ואיהב גנאים.
מקצועית אלה פעולות ניסנוב קלאסיות.
אני לא אומר שהאמריקאים הם ניסנוב, הם עדיפים עליהם בהרבה, אבל מקצועית הם ניהלו את זה השנה נורא והיום. אפשר לספור לפחות 10 טעויות פטאליות שכמעט כל אוהד מהיציע היה יודע להצביע עליהן בזמן אמת ולהגיד שמדובר בטעות.
ברור שההתנהלות המזעזעת התחילה עוד הקיץ, כתבתי על זה בזמן אמת. על המינוי המאכזב של חן סול, על קאיונדו, על ההחתמה של אלטמן. אם תסתכל פה על ההודעות שלי, תראה גם שכל טיפת קרדיט שהייתה לי נעלמה ברגע ששחררו את רודריגז.
יחד עם זאת, הסגל שהיה לנו בקיץ, יחד עם ולקאניס, לא מתקרב פה לירידת ליגה ובסבירות די גבוהה גם עושה פלייאוף עליון, ולכן אני לא ראיתי בקיץ מקום לפאניקה וגם עכשיו אני לא חושב שזו הייתה טעות. אנשים שם חטפו טנטרום בגלל משחקים בגביע הטוטו עם רבע סגל וכן, בעיני זה היה הזוי. הבעיה שם לא הייתה התוצאות או היכולת, אלא העובדה שלא הייתה לנו ממש הכנה לעונה כי כולם היו פצועים. ברגע שהתחילה העונה והפצועים חזרו עשינו פתיחת עונה טובה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

גמני חשבתי בזמנו שסגל עם אלטמן ורודריגס יוביל אותנו לעונה שלווה וטובה.
בפועל היה להם יחד רק משחק אחד טוב. בטדי. זהו. ומאז הם אפילו לא שיחקו יחד או בכלל (אלטמן על תקן נעדר השנה).
יצא שכמות אדירה של כסף נזרקה על שחקנים שלא יכולים בכלל לעלות על דשא משלל סיבות כאלה ואחרות.
לא זה מה שהוריד אותנו, היתה גם התעלמות מעוד ועוד נורודת הזהרה. השארת לאמה אחרי איזה מיליון הפסדים רצופים, ועוד ועוד.

ועדיין - זה סגל שפשוט לא אמור לרדת ליגה בהשוואה לקבוצות אחרות שכן נשארו. פשוט חדלי אישים. מטורף הקטע הזה.
לקינוח גם זובאס נעלם אז הסיכוי הסביר מינוס שעוד היה נעלם גם הוא.

רק כדי להבין - מאז 23.12 הפועל ניצחה פעמיים ועדיין היתה מרחק ניצחון כנראה או אי הורדת נקודה אפילו, מהישארות בליגה.
זה כמה הליגה הזו חלשה. פשוט הזיה שהצלחנו לרדת ממנה. כמה כישרון.
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

ראשית הייתה פה השתקה נמרצת של מספר משתמשים כלפי אלו ש"העזו" לבקר את ההנהלה החובבנית.זו האמת.
ההשתקה הזו גם הצליחה באופן חלקי.
שנית באף עונה לא רשמתי לפני פתיחת העונה שהקבוצה תרד ליגה.זה השקר.
העונה היה לי ברור שזה יקרה.
החותמת הסופית אכן הייתה עם השחרור של הקשר והמגן בינואר. היה לי ברור שהקבוצה תתקשה לצאת מזה.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 15 מאי 2024, 14:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 מאי 2024, 14:21
האדס כתב: 15 מאי 2024, 14:12 ״כולה 3 נקודות מאשדוד, 9 נקודות בקופה.
רחוקים מירידה עדיין.״

אתה רשמת אחרי בית״ר, לא?

שמע, זו חתיכת הודעה ליצנית.
אני כתבתי פה בצורה בלתי פוסקת שמדובר בקבוצה נוראית, לא מאומנת ומנוהלת בצורה מזעזעת. לי קשה להתמודד עם זרקור על הבעיות?

וזה קצת עלוב לפתוח נושא על סיבות לאופטימיות ואז לרדת על מי שכותב דברים אופטימיים. בעצם הרבה עלוב.
אני גם לא ממש מבין מה לא נכון במה שכתבתי, באותה נקודת זמן אכן היינו רחוקים עדיין מירידה. לא כי הפועל לא קבוצה פח, אלא כי כל הקבוצות פה פח ובשלושה משחקים הכל פה יכול לקרות.
סבבה אני ליצן ואתה חכם. סיכמנו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

7even כתב: 15 מאי 2024, 14:33 גמני חשבתי בזמנו שסגל עם אלטמן ורודריגס יוביל אותנו לעונה שלווה וטובה.
בפועל היה להם יחד רק משחק אחד טוב. בטדי. זהו. ומאז הם אפילו לא שיחקו יחד או בכלל (אלטמן על תקן נעדר השנה).
יצא שכמות אדירה של כסף נזרקה על שחקנים שלא יכולים בכלל לעלות על דשא משלל סיבות כאלה ואחרות.
לא זה מה שהוריד אותנו, היתה גם התעלמות מעוד ועוד נורודת הזהרה. השארת לאמה אחרי איזה מיליון הפסדים רצופים, ועוד ועוד.

ועדיין - זה סגל שפשוט לא אמור לרדת ליגה בהשוואה לקבוצות אחרות שכן נשארו. פשוט חדלי אישים. מטורף הקטע הזה.
לקינוח גם זובאס נעלם אז הסיכוי הסביר מינוס שעוד היה נעלם גם הוא.

רק כדי להבין - מאז 23.12 הפועל ניצחה פעמיים ועדיין היתה מרחק ניצחון כנראה או אי הורדת נקודה אפילו, מהישארות בליגה.
זה כמה הליגה הזו חלשה. פשוט הזיה שהצלחנו לרדת ממנה. כמה כישרון.
למה זה סגל שלא אמור לרדת?
רודריגז הלך בינואר.
אלטמן זה שחקן ש75% מהזמן הוא פצוע.
צ'יבוטה בעיני הוא יותר אצן משחקן כדורגל. בטח לא שחקן שיכול להיות משמעותי במאבקי ירידה.
לאיוס זה שחקן שבעונה טובה ייתן לך 4 ו-4.
אוז'בולט פרש בשלהי 2023 ושכח להודיע.

מה עוד יש לנו בסגל הזה? את האמצע שברמתו שייך לליגה לאומית עם איינבינדר?
את ההגנה עם קופרמן וצמד הבלמים פאסי את בלוריאן?

תוסיף כאמור גם את העובדה שהיה לך שוער שני לא ברמה.

הסגל הזה לחלוטין היה שווה ירידה.
אם אלטמן לא היה פצוע כל הזמן ואם רודריגז היה נשאר (וגם לא פצוע כל הזמן) כנראה שלא היינו יורדים, אבל חלק מהסגל הזה זה גם העובדה שיש לך שחקנים משמעותיים שהם פציעים.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

אני חושב שהכתובת ממש לא הייתה על הקיר
האנשים שהימרו וטענו מהרגע הראשון שנרד לתחושתי הניחו את זה כי מתוך הפסימיות הכללית שלהם

קל לדבר על לגאנס, קיונדו או לאמה ופאסי
זה ברור שהיו פה כשלים מקצועיים שהיו אמורים להזיק לנו, אבל לא לרמת ירידת ליגה ואפילו לא לרמה של השרדות

אבל בסוף היה פה שכר שחקנים גבוה
היה פה מנכל בעל פרופיל מתאים
היה פה מאמן בינוני אבל מאמן עם עקרונות שניתן היה להבין מה הם
לאיוס שודרג ונשאר, ציבוטה הובא לקבוצה
אבוקסיס הגיע
אמנם נפלנו עם טמבודו, ושחררנו את רודריגז

אבל איש לא חשב ששחקנים כמו רז מאיר וגנאיים לצד הסגל הקיים, לא יהיו מסוגלים להביא אותנו למקומות 8 עד 11 סולידי
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

מה זה רז מאיר? שחקן שחילק מגבות בוואלוויק.
איהב גנאים בא לפה אחרי שחילק מגבות באקטובה.

בסוף היו פה 5 שחקנים עם שכר גבוה שהם אלה שיצרו את העובדה שהיינו ממוקמים גבוה בשכר שחקנים.
אבל שוב, מי אלה ה-5 האלה?
אלטמן שרוב העונה היה פצוע.
רודריגז ששיחק פה סיבוב אחד והלך.
צ'יבוטה בעיני זה שחקן לחדרה. טעות היה להחתים אותו ומבחינתי מהתחלה הוא היה החתמה חשודה.
לאיוס אכזב מאוד השנה ולא התקדם בכלום משנה שעברה.
גם אוז'בולט התחיל סבבה, ואז פרש כמו שכתבתי.

בסוף מבין ה-5 האלה שעשו את השכר הגבוה אצלך, קיבלת תפוקה נמוכה מאוד. בין אם בגלל פציעות, יכולת גרועה או גם וגם.

יתר הסגל חוץ מה-5 האלה גם על הנייר לא היה שווה הרבה.
שליחת תגובה