וולקאם עזיז קאיונדו - כנף/מגן שמאלי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

אני כעקרון מנסה לא לבקר כרגע. זה לא רציני כי אני לא מומחה ולא מבין גדול.
אני ממתין. לראות כדורגל אני יודע. לא כזה קשה.
מי שרוצה להיות עבר עכשיו בהיסטריה אחלה זה אולי תורם לכם איכשהו.
אני באמת רגוע לא כי אני בטוח שהכל יהיה בסדר אלא כי אין לי מושג ובמידת הצורך יהיה מספק זמן לטנף.
אפילו לגבי האגזמפלר הנוכחי אני ממתין.
קל מאוד ומומלץ ללב
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

Shacham כתב: 26 יולי 2023, 20:24
מוצרלה כתב: 26 יולי 2023, 20:22 מאוד מקווה שזה לזר שישי ופבלו יחתך
ייחתך ויחליף אותו ילד מדהים שהוא רק בן 21 וכבר צבר ניסיון בליגה השישית בגרמניה, ו33 הופעות בנבחרת מדגסקר.
יותר סיכוי שיביאו את הזברה מהסרט מדגסקר לעמדת המגן הימני.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
מוצרלה
קיבל.ה  6 לייקים

פישונט כתב: 26 יולי 2023, 20:19
הלוטוס הלבן כתב:ההודעה של המועדון הספרדי:
CD Leganés has finalized today the loan of the Ugandan left-back and international Aziz Kayondo for a season to Hapoel Tel Aviv FC

Last winter transfer window, CD Leganés signed left-back Aziz Kayondo, an international with the Ugandan senior team, for its subsidiary. The young player, who arrived to reinforce the left side of CD Leganés B, has been carrying out the preseason with Borja Jiménez's first team, in which he has enjoyed minutes in the three games played against Hapoel Tel Aviv FC, Getafe CF and Real Valladolid F.C.

Now, Aziz Kayondo will play for the Israeli club on loan until 2024. The player will travel to Tel Aviv in the next few days to undergo a medical. The club wishes him the best of luck during his loan spell at Hapoel Tel Aviv FC
בתגובות האוהדים הספרדים לא אוהבים את ההשאלה, אפילו מקללים
על מה מקללים בדיוק?
על זה שרוברטו קרלוס עזב להם את הקבוצה?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  504 לייקים

ההחתמה הכי מאכזבת בהיסטוריה
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחד555
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1837 לייקים

מרגיש כמו סרט של אבי ביטר

יחד, רק יחד! :heart:
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

לחזק את העמדה הזו כן צריך, עם שחקן כזה? לא בטוח. בכל מקרה, אין ישראלים טובים לעמדה הזו ואם לחזק אותה זה רק עם זר, אבל לא בטוח שהזר הזה מחזק אותנו.
אבל יש מצב שאם הם הלכו עליו כזר האחרון אז באמת ילכו על זסנו בכל הכח.
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

איך חן סול אמר בראיון לפני איזה חודש וחצי?
"אני אופתע אם נסיים בעליון "

עכשיו אתה מבינים למה .

סה״כ תושב רצה למכור בכל מחיר וזה המקסימום שיכולנו
לקבל. מי שציפה לתקציב של 60-70 מיליון חי בסרט.

התקציב יהיה כמו של הניסנובים אבל באנגלית רהוטה.
נערך לאחרונה על ידי תעיף ליציע ב 26 יולי 2023, 20:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

D red imperia כתב: 26 יולי 2023, 20:31 ההחתמה הכי מאכזבת בהיסטוריה
יותר מוולטון סילבה הקדוש?
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

תעיף ליציע כתב: 26 יולי 2023, 20:36 איך חן סול אמר בראיון לפני איזה חודש וחצי?
"אני אופתע אם נסיים בעליון "

עכשיו אתה מבינים למה .
מביך שאין שאיפות
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  504 לייקים

עם הסרטון "ביצועים" הזה הוא יכול לכל היותר לעבוד כשוטף כלים בדרום תל אביב
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 יולי 2023, 20:26 אני כעקרון מנסה לא לבקר כרגע. זה לא רציני כי אני לא מומחה ולא מבין גדול.
אני באמת רגוע לא כי אני בטוח שהכל יהיה בסדר אלא כי אין לי מושג ובמידת הצורך יהיה מספק זמן לטנף.
קל מאוד ומומלץ ללב
תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

joshsoos כתב: 26 יולי 2023, 20:38
אוגוסטוס היל כתב: 26 יולי 2023, 20:26 אני כעקרון מנסה לא לבקר כרגע. זה לא רציני כי אני לא מומחה ולא מבין גדול.
קל מאוד ומומלץ ללב
תמונה
ממש לא. כמעט הפוך. אמיתי אין לי שום מושג.
מה בוער לך לכתוב פה ולהתעצבן. חוץ מלחץ דם גבוה ותחושת צדק פנימי עמוקה , מה זה בדיוק נותן?
מה אכפת לך לחכות?
אני דבק במה שאמרתי לפני חודשיים.
את הסגל אשפוט עם סגירת החלון,
את הקבוצה אחרי חודשיים בערך. בוא נראה.
ממתין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3842 לייקים

מוצרלה כתב: 26 יולי 2023, 20:27
פישונט כתב: 26 יולי 2023, 20:19
הלוטוס הלבן כתב:ההודעה של המועדון הספרדי:
CD Leganés has finalized today the loan of the Ugandan left-back and international Aziz Kayondo for a season to Hapoel Tel Aviv FC

Last winter transfer window, CD Leganés signed left-back Aziz Kayondo, an international with the Ugandan senior team, for its subsidiary. The young player, who arrived to reinforce the left side of CD Leganés B, has been carrying out the preseason with Borja Jiménez's first team, in which he has enjoyed minutes in the three games played against Hapoel Tel Aviv FC, Getafe CF and Real Valladolid F.C.

Now, Aziz Kayondo will play for the Israeli club on loan until 2024. The player will travel to Tel Aviv in the next few days to undergo a medical. The club wishes him the best of luck during his loan spell at Hapoel Tel Aviv FC
בתגובות האוהדים הספרדים לא אוהבים את ההשאלה, אפילו מקללים
על מה מקללים בדיוק?
על זה שרוברטו קרלוס עזב להם את הקבוצה?
בטח על זה שהמועדון שלהם עושה עסקים עם מועדון ישראלי.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

בקונטקסט שבה היא נעשתה יש מצב שאתה צודק.
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  356 לייקים

בעולם בלי הגבלת זרים זו החתמה תמוהה. במצב שלנו, כשיש מקום לעוד זר אחד וכמה עמדות אקוטיות בלי חיזוק, זו ההחתמה הכי הזויה שאני זוכר, וזה עוד שעד לפני כמה חודשים איציק ניסנוב היה המנהל המקצועי שלנו.
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaolin232רדפוקסshaharotהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

בא לי שהוא יהיה שחקן העונה והאשכול הזה יכנס לפורמאלין
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostcovid bryant
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  326 לייקים

בר קולמוסא כתב: 26 יולי 2023, 20:45
בנושא הזה לא מסכים. יש לנו היסטוריה של החתמות מוזרות. מה שכן מעולם לא הוחתם שחקן כלום ושום ודבר תחת הכותרת בונים מועדון ברמה עולמית.
shaolin232
קיבל.ה  534 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 26 יולי 2023, 20:52
בר קולמוסא כתב: 26 יולי 2023, 20:45
בנושא הזה לא מסכים. יש לנו היסטוריה של החתמות מוזרות. מה שכן מעולם לא הוחתם שחקן כלום ושום ודבר תחת הכותרת בונים מועדון ברמה עולמית.
תוסיף לזה "שאנחנו רוצים שחקנים בקליבר של אלטמן ורודריגז"
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

Sin Queso כתב: 26 יולי 2023, 20:51 בא לי שהוא יהיה שחקן העונה והאשכול הזה יכנס לפורמאלין
נראה לי שזה האשכול האלף (בדיוק, מספר עגול) שנפתח במועצת הפועלים. מספיק טוב?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםshaharot
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

teknoboy כתב: 26 יולי 2023, 20:59
Sin Queso כתב: 26 יולי 2023, 20:51 בא לי שהוא יהיה שחקן העונה והאשכול הזה יכנס לפורמאלין
נראה לי שזה האשכול האלף (בדיוק, מספר עגול) שנפתח במועצת הפועלים. מספיק טוב?
פורמאלין
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

כרובית כתב:
לירון האדום כתב: 26 יולי 2023, 20:08
כרובית כתב:שיהיה בהצלחה.
לטעמי דווקא כן יש צורך במגן שמאלי, מה גם שהוא משחק גם בכנף ולא רק כמגן, צריך כמובן גם מגן ימני מחליף, אולי יש איזה ישראלי שמתכננים עליו
הביאו גם סאלם.
זה בזבוז של זר גם אם הוא זר שישי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אני אחזור ואומר, היינו צריכים גם מגן שמאלי......
ומי יודע אולי גונזאלס יעזוב בסוף, כרגע הוא בזבוז של זר
אין טעם להחזיק 3 מגנים שמאלים, בטח שחסר לנו בדיוק בצד השני.
כזר שישי אני מעדיף את גונסלס בהרבה, הוא הראה שיש לו כדורגל לפני הפציעה והוא גם ככה על הפיירול

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3842 לייקים

לירון האדום כתב: 26 יולי 2023, 21:06
כרובית כתב:
לירון האדום כתב: 26 יולי 2023, 20:08 הביאו גם סאלם.
זה בזבוז של זר גם אם הוא זר שישי

אני אחזור ואומר, היינו צריכים גם מגן שמאלי......
ומי יודע אולי גונזאלס יעזוב בסוף, כרגע הוא בזבוז של זר
אין טעם להחזיק 3 מגנים שמאלים, בטח שחסר לנו בדיוק בצד השני.
כזר שישי אני מעדיף את גונסלס בהרבה, הוא הראה שיש לו כדורגל לפני הפציעה והוא גם ככה על הפיירול

נו אז קיבלת אותו כזר חמישי ושחקן הרכב תחייך.
אל באנדי
קיבל.ה  459 לייקים

Sin Queso כתב: 26 יולי 2023, 18:58 סיבות לאופטימיות :

הסיכום של בריאן welcome עם מדים של הפועל-

הסיכום של עזיז בלי -

אני חושד שהאיש מדיה היה כל כך בהלם שהוא דיווח בדיכאון ובלי רצון להשקיע
הפוסט קיבל לייק אחדcovid bryant
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  504 לייקים

אולי אנחנו סתם ממהרים לחרוץ דין ובסוף הוא יצמח להיות מגן בקליבר של אבו דוסו
שער 5 זה הלב
El dudernio
קיבל.ה  1295 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 יולי 2023, 20:43
joshsoos כתב: 26 יולי 2023, 20:38
קל מאוד ומומלץ ללב
תמונה
ממש לא. כמעט הפוך. אמיתי אין לי שום מושג.
מה בוער לך לכתוב פה ולהתעצבן. חוץ מלחץ דם גבוה ותחושת צדק פנימי עמוקה , מה זה בדיוק נותן?
מה אכפת לך לחכות?
אני דבק במה שאמרתי לפני חודשיים.
את הסגל אשפוט עם סגירת החלון,
את הקבוצה אחרי חודשיים בערך. בוא נראה.
ממתין
כמוך... וגם זה לא... פשוט כי נמאס לי להיות מריר וציני כלפי הקבוצה... אבל החתמות האחרונות פשוט לא תואמות את ההצהרות שלהם וזה מה שמעציב....

אני מקווה שהם עשו שינוי כיוון והחליטו ללכת על ישראלים.. לפתוח ללמקין חוזה ועוד... אבל כרגע אני פחות אופטימי
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

טוב, סיימתם לטנף?
האמת? שיש מצב לעקיצה בקטע טוב.
יש לו באפריקה רקורד מאוד מרשים, הוא נבחר למגן השמאלי הטוב ביותר באליפות אפריקה עד גיל 20, היה הקפטן של הנבחרת שגם הגיעה לגמר הטורניר
נבחר לאחד משלושת שחקני השנה בפדרציה האוגנדית שהוא בגיל 18 בלבד ויש לו לא מעטו טייטלים לילד בן 20 סה"כ (איזה רקורד בדיוק חשבתם שיהיה לשחקן בגיל של סניור?)
עכשיו , זה לא רק שזה טקטסים מנותקים..מי שהיה בבלומפילד או ראה את המשחק נגד לגאנס בוודאי הבחין כמוני שהוא אחד השחקנים הטובים של הספרדים.
בכל מקרה, אני מזמין את כל מי שרוצה להתערב איתי שהוא עדיף על גורפינקל.

ןכן, זה באמת מוזר שהחתימו מגן שמאלי כשאנחנו צריכים עוד הרבה עמדות, אבל בוא נחכה לראות איך סוגרים את הסגל ויש דיבורים על פבלו, אז חכו שנייה עם ההוצאה להורג, אני מבטיח לכם שיהיה לא מעט זמן לזה.
נערך לאחרונה על ידי שחר ב 26 יולי 2023, 22:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 8 לייקיםdinoאוגוסטוס הילadom4קפבלנקהshaharotBelosGiliNati
dino
קיבל.ה  2054 לייקים

שחר כתב: 26 יולי 2023, 22:07 טוב, סיימתם לטנף?
יש לו באפריקה רקורד מאוד מרשים, הוא נבחר למגן השמאלי הטוב ביותר באליפות אפריקה עד גיל 20, היה הקפטן של הנבחרת שגם הגיעה לגמר הטורניר
נבחר לאחד משלושת שחקני השנה בפדרציה האוגנדית שהוא בגיל 18 בלבד ויש לו לא מעטו טייטלים לילד בן 20 סה"כ (איזה רקורד בדיוק חשבתם שיהיה לשחקן בגיל של סניור?)
עכשיו , זה לא רק שזה טקטסים מנותקים..מי שהיה בבלומפילד או ראה את המשחק נגד לגאנס בוודאי הבחין כמוני שהוא אחד השחקנים הטובים של הספרדים.

ןכן, זה באמת מוזר שהחתימו מגן שמאלי כשאנחנו צריכים עוד הרבה עמדות, אבל בוא נחכה לראות איך סוגרים את הסגל ויש דיבורים על פבלו, אז חכו שנייה עם ההוצאה להוריג, אני מבטיח לכם שיהיה לא מעט זמן לזה.
תודה
קצת יותר אור
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

ןכן, זה באמת מוזר שהחתימו מגן שמאלי כשאנחנו צריכים עוד הרבה עמדות, אבל בוא נחכה לראות איך סוגרים את הסגל ויש דיבורים על פבלו, אז חכו שנייה עם ההוצאה להורג, אני מבטיח לכם שיהיה לא מעט זמן לזה.
אני חושב שפספסת קצת את התלונות באשכול זה לא רק שהוא אנונימי בן 20 מליגה פח , אם הוא היה מגן ימיני כמות ההודעות היו חצי.
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

Sin Queso כתב: 26 יולי 2023, 22:23

אני חושב שפספסת קצת את התלונות באשכול , אם הוא היה מגן ימיני כמות ההודעות היו חצי.
תעבור על ההודעות שוב ותעדכן אם התלונות הן על העמדה.
גם אני לא מבין למה מחתימים מגן שמאלי כשחסרים שחקנים בעמדות נוספות, מצד שני מזמן היה צריך להחליף את גורפינקל.
אם לא יחזקו את הקבוצה בצד ימין אני אסכים עם כל הביקורות שכתובות כאן..
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  504 לייקים

מה שהכי מבאס אותנו זה לא ההחתמה המוזרה הזאת. בסך הכל עוד נגר שלא נזכור עוד כמה שנים, מי כמונו יודע להתמודד עם זרים כושלים.

מה שבאמת מדכא זו ההבנה ששוב נתקענו עם בעלים דפוקים.
שער 5 זה הלב
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

בחיאת איזה יוהרה... אתה קובע קביעה נחרצת אחרי פחות מחודשיים שהם נכנסו, לפני משחק רשמי אחד כשאתה יודע שזה מנסים לבנות פה משהו ארוך טווח.
טיפה צניעות. טיפה ענווה.
אם תיקחו 20-30 אחוז אופציה שאין לכם מושג זה לא יזיק
הפוסט קיבל לייק אחדdino
shaharot
קיבל.ה  417 לייקים

האכזבה שלי הייתה שהייתי בטוח שהם מחלקים את העוגה אחרת.
לא מביאים ישראלים יקרים(חוץ מאלטמן), אין יותר ורד סולליך שלומי אזולאי ושות'. ושמפסיקים עם השחקני שקל וחצי האלו.
שכל הכסף הולך לזרים איכותיים בעלות של 200-250 אלף.
אמרו שזרים טובים ויקרים לוקח זמן, וזרים כמו רומרטו אפשר להחתים עוד ביוני.
אז למה לקח להם חודש להחתים את המייקל אולה הזה?? ועוד כזר אחרון שלנו?
מאכזב מאוד
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroNiroאדוםSickleCell
oleg neduda
קיבל.ה  1432 לייקים

בגדול עד עכשיו הייתי לגמרי בגישה של את הכסף סופרים במדרגות, 100 ימי חסד, יש להם אחלה כוונות וכו
אבל ההחתמה הזאת הוציאה לי את כל הרוח.
אין בעיה להחתים פרוספקט צעיר וזול ולהשאיל או אפילו להשאיר אם יתר העמדות מאוישות
אבל לשרוף את המקום האחרון של זר לעמדה שכבר הביאו בה גיבוי, בזמן שיש לפחות עוד שתי עמדות שבהן אין לנו כמעט כלום, זה פשוט חלם. גם אם משחררים את גונזלס מחר (ואני מנחש שלא), יש עדיין עמדות נוספות שצריך להחתים בהם שחקנים לפני מגן שמאלי שלישי בסגל.
מקווה מאוד שתהיה פה הפתעה גדולה בדמות איזה ישראלי בכיר שיחתימו ושחרור של פאבלו, או השאלה של המגן הזה. אבל אם לא זו התנהלות הזויה גם אפ הוא יתברר כמגן טןב
הפוסט קיבל 6 לייקיםלירון האדוםshaharotאדוםshaolin232Charmanderבר קולמוסא
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

עצוב.
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

oleg neduda כתב:

בגדול עד עכשיו הייתי לגמרי בגישה של את הכסף סופרים במדרגות, 100 ימי חסד, יש להם אחלה כוונות וכו
אבל ההחתמה הזאת הוציאה לי את כל הרוח.
אין בעיה להחתים פרוספקט צעיר וזול ולהשאיל או אפילו להשאיר אם יתר העמדות מאוישות
אבל לשרוף את המקום האחרון של זר לעמדה שכבר הביאו בה גיבוי, בזמן שיש לפחות עוד שתי עמדות שבהן אין לנו כמעט כלום, זה פשוט חלם. גם אם משחררים את גונזלס מחר (ואני מנחש שלא), יש עדיין עמדות נוספות שצריך להחתים בהם שחקנים לפני מגן שמאלי שלישי בסגל.
מקווה מאוד שתהיה פה הפתעה גדולה בדמות איזה ישראלי בכיר שיחתימו ושחרור של פאבלו, או השאלה של המגן הזה. אבל אם לא זו התנהלות הזויה גם אפ הוא יתברר כמגן טןב
מדויק !
להביא אותו כזר חמישי/שישי זאת טעות.
שישאילו אותו הלאה

אוגוסטוס היל
קיבל.ה  938 לייקים

עם כל ההערכה להדר זה די ברור שהיא סתם מעלה ספקולציות. יש לה מושג כמו כל אחד פה פחות או יותר
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2054 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 יולי 2023, 22:59 עם כל ההערכה להדר זה די ברור שהיא סתם מעלה ספקולציות. יש לה מושג כמו כל אחד פה פחות או יותר
היא מעט יותר קרובה לצלחת מהאחרים והאופציה שפאבלו ישוחרר נראת לי הגיונית
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1285 לייקים

גם אני נחרדתי מהרזומה שלו. חלק אמרו שהוא נראה טוב נגדנו, אז הלכתי לראות את המחצית הראשונה וגם ערכתי סרטון עם כל הפעולות שלו:

יתרונות: נתונים פיזיים מצוינים - מהיר, חזק, ניתור טוב, נראה סולידי הגנתית.
חסרונות: מאוד מוגבל טכנית. מוסר אחורה כמעט כל כדור גם כשאין עליו לחץ, בקושי עולה, לא ניסה לתרום להתקפה במסירה או כדרור. בפעם היחידה שניסה ללכת קדימה הכדור ברח לו.

נראה יותר טוב מהרזומה שלו, אבל עדיין חייבים מגן ימני ושחקן התקפה להרכב - בוא נראה מאיפה חן סול יביא כאלה כשאין מקום לזר, וכנראה גם כסף.
בנוסף לא ברורים לי הדיבורים על שחקן שיכול לשחק בכנף, או איך הוא אמור לתרום במערך של שלושה בלמים. לפי המשחק שלו נגדנו, יש לו סגנון משחק ואיכויות של בלם יותר מאשר שחקן כנף.
הפוסט קיבל 6 לייקיםshaharotHaycoSickleCellבר קולמוסאKingAlpacaלירון האדום
רק הפועל
קיבל.ה  1535 לייקים

הלוואי אבל הסיכויי שזה יקרה זהה לסיכויי שנזכה בכל התארים בעונה הקרובה
שליחת תגובה