אשכול זרים פוטנציאלים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1099 לייקים

מאט הווארד.
פרנקו רוצה הפעם קבוצה כמו שהוא אוהב.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםIronsideMatt Haward
הוקיץ'
קיבל.ה  4138 לייקים

רדנקו כתב: 11 יולי 2023, 15:35
הוקיץ' כתב: 10 יולי 2023, 20:17
תבור כתב: 10 יולי 2023, 15:00 דעתכם על די ג'י סטיבנס ששוחרר מפרומיטיי?
שחקן נפלא, לדעתי מעבר ליכולות הכלכליות שלנו.
קראתי איפשהו שגם הוא בדרך ליפן.
חתם ביפן.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

הוקיץ' כתב: 10 יולי 2023, 20:16 האמת היא שרוב השחקנים שרציתי לראות בהפועל כבר חתמו בקבוצות אחרות. הליגה היפנית פשוט שתתה כמות אדירה של כישרון מאירופה. זה תהליך שנמשך כבר כמה שנים, אבל לתחושתי העונה זה השיא וזה השפיע על כל השוק.

באופן כללי אני חושב שאנחנו מחפשים סמול פורוורד במקום מקריי, סנטר במקום אונואקו, שחקן בעמדות 4-5 במקום הורד/טוקוטו, וזר שישי שאני לא לגמרי סגור מה הוא יהיה. אפשר ללכת על רכז שיהיה גיבוי לג'ייקובן, אבל אז אתה מביא שחקן לעמדות הכי עמוסות בהפועל, בזמן שאין כמעט פורוורדים. אם תביא פורוורד, אז אתה שוב מאוד תלוי בג'ייקובן. בקיצור, לא פשוט.

אני אתחיל בדיסקליימר קטן, וזה שאני לא מומחה גדול למחירים של שחקנים. בהחלט יכול להיות שרבים מהשחקנים שאני אכתוב עליהם לא נמצאים בטווח המחירים שלנו.
סנטרים:
העמדה הכי קשה והכי מבוקשת בשוק, כשרוב הקבוצות גם מחפשות בדיוק את הסנטר החזק והאתלטי עם האימפקט ההגנתי, בדיוק כמונו. מי עדיין פנוי?
אלפא קאבה - אין צורך להעביר במילים. שחקן מצוין שאנחנו מכירים טוב, היה לו חוזה לעונה נוספת בבודצ'נוסט שהוא יצא ממנו. להערכתי, אם נצליח לעמוד בשכר שלו, זו האופציה הכי טובה בשוק.
אוקטביוס אליס - שחקן שכבר דובר עליו בעונה שעברה, סנטר ארוך ואתלטי עם ניסיון יורוליג. בעונה שעברה דובר על כך שזה קצת מדאיג שהוא כבר הרבה שנים משחק פחות מ-20 דקות למשחק, אז העונה הוא שיחק 25 דקות למשחק במדי טרוויזו ועשה מספרים יפים, גם אם הקבוצה נתנה עונה חלשה.
צ'יק דיאלו - שחקן שמאוד רציתי בעונה שעברה ובסוף חתם ביפן, שם עשה מספרים יפים. סנטר מאוד חזק ואגרסיבי, פייטר ענק שנלחם על כל כדור, ריבאונדר מעולה. אחלה שחקן.
ג'וני המילטון - שחקן שכבר הרבה זמן מדובר פה בפורום. מפלצת פיזית, 2.12, חזק ואתלטי בטירוף. קצת ניסיון יורוליג לא מוצלח במדי פנר. ריבאונדר מצוין, חוסם מצוין, לא פינישר הכי מרשים, אבל בהחלט שחקן טוב.

סמול פורוורדים:
גם כן עמדה לא פשוטה. מה הדרישות? קליעה טובה, אימפקט בשני צידי המגרש, לא חייב להיות סקורר ענק כמו מקריי, אבל כן מישהו ששם נקודות על הלוח.
ג'ורדן אשר - שחקן שמאוד נהניתי לראות העונה, גם אם בשיקטאש במדיה שיחק נתנה עונה מזעזעת. פורוורד צעיר, מאוד אתלטי, טס במגרש הפתוח, משחק עם המון התלהבות והאסל, גם בהגנה וגם בהתקפה. לא יוצר ענק באחד על אחד, אבל כן קלעי טוב.
קמרון טיילור - למיטיבי לכת, פתח את העונה שעברה במכבי, היה חלש, ועזב באמצע העונה לשטרסבורג. שחקן נוסף שנתן עונה אישית מצוינת בקבוצה רעה, במקרה הזה ג'ירונה הספרדית. שחקן שעושה קצת מכל דבר על המגרש אבל שום דבר לא מדהים - שומר טוב, מוסר טוב, ריבאונדר לא רע, העונה גם קלע טוב מבחוץ שזו נקודה בעייתית לאורך הקריירה.
אוברי דוקינס - היה מועמד אלינו בעונה שעברה ומאוד רציתי לראות אותו אצלנו. בסוף הוא נשאר בלי קבוצה והצטרף בשלב כלשהו לבורסאספור. שחקן צעיר שהיה במגמת עלייה דנעצרה עם עונה בינונית ודי מאכזבת. למרות זאת, עדיין מאוד מוכשר, אתלטי, עם קליעה מצוינת. פוטנציאל גבוה.

אני אעצור פה, אבל אגיד שהטייק העיקרי הוא שיהיה קשה מאוד מאוד להחליף את אונואקו ומקריי. במקרה של אונואקו בהחלט אפשר לטעון שגם אם נביא שחקן קצת פחות טוב, יתכן שאם הוא יהיה שחקן הגנה יותר טוב שמתאים יותר לסגנון של ג'ייקובן, אנחנו סך הכל לא ניחלש. אצל מקריי אני לא רואה אופציה שלא ניפגע מהאובדן שלו. שחקן שנתן לנו כל כך הרבה מרווח נשימה עם היכולת שלו לקחת משחקים שלמים עליו, וכאשר בא לו לשמור נתן גם אימפקט אדיר בצד הזה של המגרש. לא חושב שנוכל להחליף את זה.
עדכון: קמרון טיילור חתם במלאגה
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1830 לייקים

קאבה כבר בבדאלונה או שעוד לא?
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1830 לייקים

אז עם החדשות האחרונות...מי זמין לנו?
נגמרה ליגת הקיץ בארה"ב אגב. 90% מאלו ששיחקו שם לא יהיו ב NBA העונה.
יחד, רק יחד! :heart:
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  439 לייקים

זרים פוטנציאליים חלומיים (עפ"י הפודקאסט):

בעמדת הסמול פורוורד:
ג'סטין אנדרסון
מתיאס פונטיקה
אונורל ביטים
טימותי רואר קבארו

סנטר:
אלפא קאבה
טאריק בלאק
קייל אלכסנדר
זיילן צ'יטהאם
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  680 לייקים

פוניטקה חתם כבר למיטב זכרוני בקבוצה אחרת.
לפי השמועות קאבה במו"מ עם בדלונה.
Red_man
קיבל.ה  485 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 19 יולי 2023, 15:44 זרים פוטנציאליים חלומיים (עפ"י הפודקאסט):

בעמדת הסמול פורוורד:
ג'סטין אנדרסון
מתיאס פונטיקה
אונורל ביטים
טימותי רואר קבארו

סנטר:
אלפא קאבה
טאריק בלאק
קייל אלכסנדר
זיילן צ'יטהאם
הם הופכים ליותר ריאלים אם התקציב באמת יגדל ככ?
הוקיץ'
קיבל.ה  4138 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 19 יולי 2023, 15:44 זרים פוטנציאליים חלומיים (עפ"י הפודקאסט):

בעמדת הסמול פורוורד:
ג'סטין אנדרסון
מתיאס פונטיקה
אונורל ביטים
טימותי רואר קבארו

סנטר:
אלפא קאבה
טאריק בלאק
קייל אלכסנדר
זיילן צ'יטהאם
פוניטקה בפרטיזן לדעתי, צ'יטהאם באוסטרליה, TLC גם חתם איפשהו למיטב זכרוני.
ג'סטין אנדרסון מועמד למכבי, כך פורסם היום.
פישונט
קיבל.ה  1023 לייקים

טיישון תומאס בדרך לחתימה בדרטונה האיטלקית
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 יולי 2023, 16:07

בעמדת הסמול פורוורד:
ג'סטין אנדרסון
מתיאס פונטיקה
אונורל ביטים
טימותי רואר קבארו

סנטר:
אלפא קאבה
טאריק בלאק
קייל אלכסנדר
זיילן צ'יטהאם
פוניטקה בפרטיזן לדעתי, צ'יטהאם באוסטרליה, TLC גם חתם איפשהו למיטב זכרוני.
ג'סטין אנדרסון מועמד למכבי, כך פורסם היום.
הרשימה הולכת ומצטמצמת ככל שעובר הזמן
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

אלפא קאבה- בואו נדבר על זה, האם הוא בשיחות עם הקבוצה? האם עכשיו הוא יותר ריאלי לאור הזרמת הכספים הצפויה??
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1076 לייקים
יצירת קשר:

לי יש עדיין איזה חלום שנלך על מענק המנהלת ואיכשהו נסדר שנעם יעקב יהיה אצלנו...
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
הוקיץ'
קיבל.ה  4138 לייקים

avivx2 כתב: 20 יולי 2023, 13:18 אלפא קאבה- בואו נדבר על זה, האם הוא בשיחות עם הקבוצה? האם עכשיו הוא יותר ריאלי לאור הזרמת הכספים הצפויה??
האם יש איתו מו"מ? אין לי מושג.
האם הוא יותר ריאלי עכשיו? בוודאי. אפילו הייתי אומר שבתקציב של 25 מיליון הוא זר די סטנדרטי מבחינת עלויות.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

הוקיץ' כתב: 20 יולי 2023, 15:27
avivx2 כתב: 20 יולי 2023, 13:18 אלפא קאבה- בואו נדבר על זה, האם הוא בשיחות עם הקבוצה? האם עכשיו הוא יותר ריאלי לאור הזרמת הכספים הצפויה??
האם יש איתו מו"מ? אין לי מושג.
האם הוא יותר ריאלי עכשיו? בוודאי. אפילו הייתי אומר שבתקציב של 25 מיליון הוא זר די סטנדרטי מבחינת עלויות.
מוסיף - כנראה שמשוחרר מבודצנוסט,
הקבוצה שלו החתימה את מרווין גונס וגאקורי וויליאמס לעמדה 5.
מה שאומר שלא בונים על קאבה והוא בדרך החוצה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  439 לייקים

לגבי קאבה, אני חייב לציין שממה שראיתי ממנו נגדנו, הוא לא ממש הדהים אותי. די רזה, בלי קליעה יציבה, לא איזה אתלט על.
מישהו יכול לסבר את אוזני ולהסביר לי מה כל כך טוב בו?
אין אלוהים.
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 יולי 2023, 04:14 לגבי קאבה, אני חייב לציין שממה שראיתי ממנו נגדנו, הוא לא ממש הדהים אותי. די רזה, בלי קליעה יציבה, לא איזה אתלט על.
מישהו יכול לסבר את אוזני ולהסביר לי מה כל כך טוב בו?
ב2022 הוא היה גם הmvp וגם מלך הריבאונדים של ליגת העל הטורקית שהיא ליגה לא רעה בכלל.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  439 לייקים

גם הורטון היה mvp בליגה הצרפתית וגם הוא לא הפיל אותי מהכיסא.
אין אלוהים.
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 יולי 2023, 09:09 גם הורטון היה mvp בליגה הצרפתית וגם הוא לא הפיל אותי מהכיסא.
איזה סנטר היית רוצה שיגיע? אני מתכוון מועמד ריאלי לא כוכב nba
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  439 לייקים

קייל אלכסנדר למשל, טריק בלאק.
אין אלוהים.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  439 לייקים

ואני לא פוסל את קאבה. באמת שאלתי מה היתרונות שלו, למשל על אונוואקו.
אין אלוהים.
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 יולי 2023, 09:18 קייל אלכסנדר למשל, טריק בלאק.
לא נראה לי שהם בתקציב שלנו, גם אם התקציב יגדל אם ההסכם עם עופר ינאי יאושר, קייל אלכסנדר הוא שחקן nba וטאריק בלאק ביורוליג, הלוואי שאני טועה ואחד מהם יגיע, יתקבל בברכה.
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 יולי 2023, 09:20 ואני לא פוסל את קאבה. באמת שאלתי מה היתרונות שלו, למשל על אונוואקו.
הוא ריבאונדר יותר טוב, אבל אם הייתי יכול לבחור הייתי מעדיף את אונוואקו אבל כנראה שהוא לא יישאר.
פישונט
קיבל.ה  1023 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 21 יולי 2023, 09:20 ואני לא פוסל את קאבה. באמת שאלתי מה היתרונות שלו, למשל על אונוואקו.
נייד יותר, שחקן פיק אנד רול מגוון יותר, נמנע מעבירות, מאבד הרבה פחות. בהערכה זהירה, נפשית הוא יציב יותר
Vinb
קיבל.ה  66 לייקים

ואולי מתאים יותר לג׳קובן
Maor
קיבל.ה  80 לייקים

טיישון תומאס בדרטונה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ישנים טוב אצלנו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
תבור
קיבל.ה  130 לייקים

Chegi כתב: 21 יולי 2023, 13:27 ישנים טוב אצלנו
יותר מלכוד מאשר שינה, בעקבות "העסקה" ההבדל בין התקציבים האופציונלים הוא קריטי ברמת בניית הסגל.
לא חושב שיוחתם שחקן עד שתתקבל החלטה, זו בעיה אין ספק כי בכל יום שעובר כמה אופציות טובות יורדות מהשולחן אבל נראה שאין כל כך ברירה.
די עם ה-נו
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

תבור כתב: 21 יולי 2023, 14:03
יותר מלכוד מאשר שינה, בעקבות "העסקה" ההבדל בין התקציבים האופציונלים הוא קריטי ברמת בניית הסגל.
לא חושב שיוחתם שחקן עד שתתקבל החלטה, זו בעיה אין ספק כי בכל יום שעובר כמה אופציות טובות יורדות מהשולחן אבל נראה שאין כל כך ברירה.
לא נכון עובדתית, בהנהלה מבינים שהעסקה הזאת סגורה וחתומה, אין סיכוי שיצביעו נגד.. זה לא מה שימנע מהם להביא שחקנים ואם זה היה מונע הם היו מכנסים את החברים תוך יומיים ומצביעים ישר
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiMaor
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

יורוזון מפרסמים שאנחנו קבוצת היורוקאפ היחידה שלא החתימה שחקן הקיץ. סך הכל יש סיבה לאופטימיות
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

מהמר שיחתימו סמול פורוורד וסנטר עד ההצבעה.
או שייכנס תקציב מעופר ינאי שיכסה את זה או שיילכו על מתווה מיקי זוהר,
כך או כך יהיה מקור תקציבי לשני שחקנים יקרים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1076 לייקים
יצירת קשר:

כוח עליון כתב: 21 יולי 2023, 14:10
מהמר שיחתימו סמול פורוורד וסנטר עד ההצבעה.
או שייכנס תקציב מעופר ינאי שיכסה את זה או שיילכו על מתווה מיקי זוהר,
כך או כך יהיה מקור תקציבי לשני שחקנים יקרים.
הקיץ עוד ארוך. והמחירים רק יירדו כנראה ככל שנתקדם. ראוי להזכיר שוב שמקריי שכ"כ אנחנו מתבאסים עליו שהועזב עכשיו הגיע אלינו בהנחת סוף עונה ברגע האחרון.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
גולובורודקו
קיבל.ה  20 לייקים

פישונט כתב: 21 יולי 2023, 10:22
נייד יותר, שחקן פיק אנד רול מגוון יותר, נמנע מעבירות, מאבד הרבה פחות. בהערכה זהירה, נפשית הוא יציב יותר
למרות שהם משחקים באותה העמדה על המגרש, הם שחקנים כל כך שונים, אז כן קאבה הוא מסוג הסנטרים שצריכים רכז שידע להפעיל אותם, שחקן פיק אנד רול מעולה, אתלטי, משחק מעל הטבעת. אבל מה שיש לאונואקו בידיים (ובעיקר בראש), זה משהו שכואב לוותר עליו. כל נושא ההתאמה לג'ייקובן הוא נכון ברמה מסוימת, אבל אחרי שהיתה להם כמעט עונה לרוץ ביחד, חבל לא לתת לזה עוד צאנס. אם קודם הסיפור היה כסף, אז עכשיו זה פחות ברור. להשאיר את אונואקו ולהביא זר גבוה שאפשר לאלתר איתו בדקות שהוא לא משחק, יהיה מדהים. אונואקו, כשמשתפים אותו ומכניסים לו כדורים, הוא כמו עוד רכז על המגרש, שחקן כל כך חכם, אין הרבה סנטרים כאלו. נושא העבירות והאיבודים - שניהם נובעים מחוסר ריכוז, אפשר לנסות לעבוד על זה. עדיין, מה שהוא יכול לתת לנו אפילו ב 20-25 דקות של משחק... אני הייתי מתאבד עליו, בטח אחרי שאיבדנו את מקריי
הוקיץ'
קיבל.ה  4138 לייקים

אני רוצה להציע רעיון קצת מחוץ לקופסה לעמדת הסמול פורוורד - שחקן אוסטרלי בשם מיטש קריק.
סמול פורוורד בן 31, שחקן נבחרת אוסטרליה ומלך הסלים של הליגה האוסטרלית בעונה האחרונה (שהיא ליגה חזקה). שחקן מאוד אתלטי וחזק עם עבר NBA, ואחד שלדעתי יכול להיות מצוין בליגה שלנו.
לפי מה שראיתי הוא הרוויח בעונות האחרונות באוסטרליה סדר גודל של 200-250 אלף דולר לעונה, כך שהוא אמור להיות בסדר הגודל התקציבי שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
תבור
קיבל.ה  130 לייקים

avivx2 כתב: 21 יולי 2023, 14:05
לא נכון עובדתית, בהנהלה מבינים שהעסקה הזאת סגורה וחתומה, אין סיכוי שיצביעו נגד.. זה לא מה שימנע מהם להביא שחקנים ואם זה היה מונע הם היו מכנסים את החברים תוך יומיים ומצביעים ישר
במידה ואתה צודק זה לא פחות בעייתי, להחתים שחקן שאתה עדיין לא יודע (גם אם הלך הרוח מראה שכן) אם תוכל לשלם לו זאת יהירות ואפילו זלזול באסיפה כי מבחינתם הכל סגור. מצד שני גם לחכות לאסיפה שם אותנו בבעיה אז אני לא יכול לומר מה עדיף ולכן השתמשתי במילה מילכוד.
אני עדיין מאמין שאופציה 2 היא מה שקורה בפועל וכרגע לדני יש לכל עמדה מועמדים בשני אזורי שכר.

עריכה: לגבי כינוס תוך יומיים לדעתי אסור לפי חוק עמותות.
די עם ה-נו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  768 לייקים

תבור כתב: 21 יולי 2023, 18:07
avivx2 כתב: 21 יולי 2023, 14:05
במידה ואתה צודק זה לא פחות בעייתי, להחתים שחקן שאתה עדיין לא יודע (גם אם הלך הרוח מראה שכן) אם תוכל לשלם לו זאת יהירות ואפילו זלזול באסיפה כי מבחינתם הכל סגור. מצד שני גם לחכות לאסיפה שם אותנו בבעיה אז אני לא יכול לומר מה עדיף ולכן השתמשתי במילה מילכוד.
אני עדיין מאמין שאופציה 2 היא מה שקורה בפועל וכרגע לדני יש לכל עמדה מועמדים בשני אזורי שכר.

עריכה: לגבי כינוס תוך יומיים לדעתי אסור לפי חוק עמותות.
בעקבות זה שינאי וזיידנברג תרמו גם שנה שעברה, אני לא אופתע אם רמי הצליח להוציא מהם סיכום שגם במקרה הבלתי סביר שההסכם לא עובר את אישור העמותה, הם לא ישאירו אותנו בלי כלום ויממנו את ההחתמות שנעשו בהנחה שההסכם יעבור
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 יולי 2023, 17:47 אני רוצה להציע רעיון קצת מחוץ לקופסה לעמדת הסמול פורוורד - שחקן אוסטרלי בשם מיטש קריק.
סמול פורוורד בן 31, שחקן נבחרת אוסטרליה ומלך הסלים של הליגה האוסטרלית בעונה האחרונה (שהיא ליגה חזקה). שחקן מאוד אתלטי וחזק עם עבר NBA, ואחד שלדעתי יכול להיות מצוין בליגה שלנו.
לפי מה שראיתי הוא הרוויח בעונות האחרונות באוסטרליה סדר גודל של 200-250 אלף דולר לעונה, כך שהוא אמור להיות בסדר הגודל התקציבי שלנו.
אני לגמרי בעד.
אגב פאן פאקט לגביו - לפני שנתיים בערך הוא נתן דאנק א-לה מקריי בדרבי וגרם למהומת ענק במגרש.
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

כוח עליון כתב: 22 יולי 2023, 12:11
הוקיץ' כתב: 21 יולי 2023, 17:47 אני רוצה להציע רעיון קצת מחוץ לקופסה לעמדת הסמול פורוורד - שחקן אוסטרלי בשם מיטש קריק.
אני לגמרי בעד.
אגב פאן פאקט לגביו - לפני שנתיים בערך הוא נתן דאנק א-לה מקריי בדרבי וגרם למהומת ענק במגרש.
אם הוא נתן דאנק א-לה-מקריי בדרבי הוא התקבל להפועל, לפחות מבחינתי
פישונט
קיבל.ה  1023 לייקים

כוח עליון כתב:
אני לגמרי בעד.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום אש
שליחת תגובה