ג'ורדן מקריי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

לא מבין איך זה הגיוני, הוא רוצה להישאר, הצוות מעוניין בו והקהל חולה עליו.. מה לעזאזל קורה פה? השכר שהוא מבקש באמת כל כך מוגזם?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  768 לייקים

לפי זה: https://www.basketeurope.com/en/livenew ... -the-pros/
הוא קיבל בצרפת 280,000 דולר לעונה ולפי אתרים אחרים בNBA הוא קיבל יותר מפי 2 מזה לעונה.
אני לא יודע כמה הוא קיבל אצלנו ואני רק יכול לנחש שאחרי העונה אצלנו הוא מחפש משהו בסביבות 300,000 ומעלה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
גביזון
קיבל.ה  1177 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 יולי 2023, 10:19 גם אם לא נצליח להשאיר אף אחד מבין מקריי, מנפורד ואונואקו (ואני לא מאמין שזה יקרה), הרמה התקציבית שלנו היום היא כזו שמאפשרת לנו להביא זרים ברמה מאוד גבוהה ביחס למה שהתרגלנו.
אני ממש לא חושב שאנחנו בהכרח הולכים להיחלש.
נצטרך לפגוע בול בעסקות סופר משתלמות כדי שזה יקרה ביותר מידי עמדות.
ההסתברות די קטנה בלשון המעטה.
נגענו השנה במקומות שטרם נגענו בהם בעונות קודמות, גם מבחינת הציפיות וההצהרות,
החשש הגדול שהיה מדבור בצירוף אירועים שונים אצל שחקנים שונים שהביאו להבלחה הזאת,
שכעת יהיה אולי בלתי אפשרי לשחזר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1220 לייקים

העונה עוד לא התחילה, עוד לא ראינו איזה קבוצה תיהיה לנו וכבר התבוסתנות עולה פה מכל כיוון.
למען האמת, נמאס כבר לראות/לקרוא את זה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום אשGili
הוקיץ'
קיבל.ה  4140 לייקים

גביזון כתב: 02 יולי 2023, 11:17
הוקיץ' כתב: 02 יולי 2023, 10:19 גם אם לא נצליח להשאיר אף אחד מבין מקריי, מנפורד ואונואקו (ואני לא מאמין שזה יקרה), הרמה התקציבית שלנו היום היא כזו שמאפשרת לנו להביא זרים ברמה מאוד גבוהה ביחס למה שהתרגלנו.
לא מסכים.
קודם כל, מה שהיה מיוחד, בעיני, אלו לא ההזדמנויות שנוצרו, אלא התגובות שלנו להזדמנויות שנוצרו. המהירות שבה הגבנו יחד עם היכולת לקבל החלטות קשות, מסוכנות ולא בהכרח פופולריות, כמו לשחרר את הורטון בשביל הצ'יף וללכת למהלך של שישה זרים יחד עם רישום של חמישה.
הזדמנויות יש תמיד ובכל עונה.

דבר שני, כן, כנראה שלא נצליח לייצר קבוצה עם אותה רמה של כישרון אחד על אחד התקפי, אבל זה לא אומר שבהכרח נהיה קבוצה פחות טובה, או אפילו קבוצת התקפה פחות טובה.
עם כל הכבוד לכישרון האדיר של הקבוצה בעונה החולפת, היו בה לא מעט התאמות בעייתיות. הצ'יף שחקן אדיר, אבל הוא דורש סגנון משחק שמאוד לא נוח לג'ייקובן ומקריי וגם מבחינה הגנתית הוא הציב לנו לא מעט אתגרים. אז אולי לא נביא שחקן מוכשר כמוהו, אבל אולי נביא שחקן הגנה טוב ואתלטי ממנו שיתאים לפיק אנד רול של ג'ייקובן. כנ"ל מקריי. שחקן סופר מוכשר, אבל אחד שדורש המון את הכדור ביד, לא ממש מייצר לאחרים וגם ריבאונדר די חלש. אפשר להביא במקומו איזה שחקן 3&D יותר קלאסי.

אלו סתם דוגמאות, אבל ראינו גם אצל ירושלים בעונה האחרונה איך קבוצה הרבה פחות מוכשרת יכולה להגיע הכי רחוק שאפשר.
איך שלא יהיה, עם הבסיס של ג'ייקובן והסגל הישראלי שלנו אפשר לעשות דברים מאוד יפים.
הוקיץ'
קיבל.ה  4140 לייקים

מילפורד כתב: 02 יולי 2023, 11:26 העונה עוד לא התחילה, עוד לא ראינו איזה קבוצה תיהיה לנו וכבר התבוסתנות עולה פה מכל כיוון.
היופי הוא שחלק מאותם אנשים שבעונה הקודמת כתבו פעם בשבוע שהקבוצה הזאת לא תגיע לכלום ואפשר כבר עכשיו לסגור את הבאסטה, הם אלה שאומרים עכשיו שאם לא נצליח לשמור את אותם שחקנים אז אפשר כבר עכשיו לסגור את הבאסטה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyVinb
גביזון
קיבל.ה  1177 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 יולי 2023, 11:33
לא מסכים.
קודם כל, מה שהיה מיוחד, בעיני, אלו לא ההזדמנויות שנוצרו, אלא התגובות שלנו להזדמנויות שנוצרו. המהירות שבה הגבנו יחד עם היכולת לקבל החלטות קשות, מסוכנות ולא בהכרח פופולריות, כמו לשחרר את הורטון בשביל הצ'יף וללכת למהלך של שישה זרים יחד עם רישום של חמישה.

דבר שני, כן, כנראה שלא נצליח לייצר קבוצה עם אותה רמה של כישרון אחד על אחד התקפי, אבל זה לא אומר שבהכרח נהיה קבוצה פחות טובה, או אפילו קבוצת התקפה פחות טובה.
עם כל הכבוד לכישרון האדיר של הקבוצה בעונה החולפת, היו בה לא מעט התאמות בעייתיות. הצ'יף שחקן אדיר, אבל הוא דורש סגנון משחק שמאוד לא נוח לג'ייקובן ומקריי וגם מבחינה הגנתית הוא הציב לנו לא מעט אתגרים. אז אולי לא נביא שחקן מוכשר כמוהו, אבל אולי נביא שחקן הגנה טוב ואתלטי ממנו שיתאים לפיק אנד רול של ג'ייקובן. כנ"ל מקריי. שחקן סופר מוכשר, אבל אחד שדורש המון את הכדור ביד, לא ממש מייצר לאחרים וגם ריבאונדר די חלש. אפשר להביא במקומו איזה שחקן 3&D יותר קלאסי.

אלו סתם דוגמאות, אבל ראינו גם אצל ירושלים בעונה האחרונה איך קבוצה הרבה פחות מוכשרת יכולה להגיע הכי רחוק שאפשר.
איך שלא יהיה, עם הבסיס של ג'ייקובן והסגל הישראלי שלנו אפשר לעשות דברים מאוד יפים.
מהפה שלך לאריק
Red_man
קיבל.ה  485 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 יולי 2023, 11:35
מילפורד כתב: 02 יולי 2023, 11:26 העונה עוד לא התחילה, עוד לא ראינו איזה קבוצה תיהיה לנו וכבר התבוסתנות עולה פה מכל כיוון.
היופי הוא שחלק מאותם אנשים שבעונה הקודמת כתבו פעם בשבוע שהקבוצה הזאת לא תגיע לכלום ואפשר כבר עכשיו לסגור את הבאסטה, הם אלה שאומרים עכשיו שאם לא נצליח לשמור את אותם שחקנים אז אפשר כבר עכשיו לסגור את הבאסטה.
היו פה אנשים שנה שעברה שכתבו שהלכה העונה כשאגדה ברח לנו והחתמנו את מנפורד במקום
פנאטי בלב
קיבל.ה  45 לייקים

אתה חדש פה ? :sh-wink:
רק הפועל
קיבל.ה  1540 לייקים

הלוואי
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

Red_man כתב: 02 יולי 2023, 11:46
הוקיץ' כתב: 02 יולי 2023, 11:35
היו פה אנשים שנה שעברה שכתבו שהלכה העונה כשאגדה ברח לנו והחתמנו את מנפורד במקום
צדקו ב100 אחוז :rofl:
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מימון המונים לא יעזור? אם כל מנוי שם בערך 200 שקל, סוגרים עניין איתו. או שאני חי בסרט? לפי הסכומים השנתיים שאנשים מוצאים פה על הפועל, עוד 100-200 שקל לא יהיה יותר ממכה קלה בכנף

מה הגאפ?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1030 לייקים

מימון המונים זו לא שיטה להביא שחקנים.
יש מי שעושה מנוי בלמעלה מ-1000 שקלים, יש מי שעושה חבר עמותה בכמה מאוד שקלים, מי שרוצה לתרום ימצא את הדרך.
המציאות הכלכלית בארץ לא קלה כדי שאוהדים יביאו מכיסם בכל שנה או שנתיים כספים כדי להביא שחקנים.
צריך למנף את היורוקאפ ואת השנה שעשינו שם, להביא ספונסרים, לגרום לשחקנים להתפשר מעט על השכר כדי לשחק אצלנו, את הקהל התומך שנוסע לכל מקום על הכדור.
אבל לבקש כספים זה לא הפתרון
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךChegiKarl Marx
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  682 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 יולי 2023, 11:33
לא מסכים.

מסכים אבל עם קצת הסתייגות.
זה ברור שרמת הכשרון שהיתה לנו (ובהתאם גם רמת האגו) לא היתה רק יתרון אדיר אלא גם יצרה בעיות לא מעטות.
עכשיו נותר לחכות ולראות איזה סגל נצליח ליצור עם התקציב הזה.
אנשים דיברו בשנה שעברה על המשכיות, אבל מבחינת הזרים ההמשכיות היתה רק של ג'קובן וטוקוטו, והצלחנו לייצר קבוצה מדהימה.
העובדה שכמעט כל הזרים יעזבו, לא תוביל בהכרח לכך שתבנה קבוצה פחות טובה.
אבל - עם כל הכבוד לחיבור שאולי יהיה אפשר לייצר השנה, והתאמה של שחקנים, אי אפשר להתעלם מהעובדה שמה שבד"כ יביא אותך קרוב לתואר או יעזור לך לקחת אותו הוא הכשרון האישי.
זה היה נכון לגבי ירושלים בשנה שעברה ולגבינו. כשהם הגיעו במאני טיים מולנו מה שניצח הוא הכשרון העדיף שלנו (יחד עם הגנה כמובן) ומה שניצח למכבי את סדרת הגמר היה הכשרון האישי שלהם (כשמה שקירב אותנו לתואר היה הכשרון האישי של ג'קובן).
בסופו של דבר, מה שיקח אותך רחוק זה לא הבסיס הישראלי שלך, אלא הזרים שנצליח להביא.
נותר רק לחכות ולראות.
ויאללה תחתימו כבר מישהו. הרגתם אותי.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1085 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שנהיה בסדר בכל מקרה. בינתיים מסתמן שירושלים לא מתחזקת בצורה כזאת קיצונית.
חולון הולכת להחלש מאד כמו שנראה כי שמו כסף שאין להם.
מכבי זה בכל מקרה לא בליגה שלנו בפועל.

אצלנו הבסיס הישראלי המצוין נשאר. אם מצליחים להשאיר את גקובן ומנפורד, לא צריך יותר מדי כדי לתת עונה טובה. אולי לא כמו השנה, אבל לכוון לרבע גמר יורוקאפ וגמר במפעל מקומי יהיה לגמרי ריאלי.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1085 לייקים
יצירת קשר:

הלך המומנטום כתב: 02 יולי 2023, 12:45 מימון המונים זו לא שיטה להביא שחקנים.
יש מי שעושה מנוי בלמעלה מ-1000 שקלים, יש מי שעושה חבר עמותה בכמה מאוד שקלים, מי שרוצה לתרום ימצא את הדרך.
המציאות הכלכלית בארץ לא קלה כדי שאוהדים יביאו מכיסם בכל שנה או שנתיים כספים כדי להביא שחקנים.
צריך למנף את היורוקאפ ואת השנה שעשינו שם, להביא ספונסרים, לגרום לשחקנים להתפשר מעט על השכר כדי לשחק אצלנו, את הקהל התומך שנוסע לכל מקום על הכדור.
למה לא פתרון? אם העמותה היא חלק מהבעלים, למה זה לגיטימי לבקש מהבעלים הפרטיים שישימו עוד כסף, ולא מחברי העמותה?
נייט רובינסון
קיבל.ה  594 לייקים

עובדיה כתב: 02 יולי 2023, 12:37 מימון המונים לא יעזור? אם כל מנוי שם בערך 200 שקל, סוגרים עניין איתו. או שאני חי בסרט? לפי הסכומים השנתיים שאנשים מוצאים פה על הפועל, עוד 100-200 שקל לא יהיה יותר ממכה קלה בכנף

מה הגאפ?
לא. כי אם תתחיל לעשות את זה על שחקנים ספציפיים אי אפשר לעצור את זה. לפי ממה תקבע לעשות מימון המונים למקריי ולא למנפורד? פתאום תהיה אפשרות להביא את אלפא קאבה למה שלא תעשה מימון המונים גם בשבילו? או שנה הבאה שוב פעם לשחקן שתרצה להשאיר. אין לזה סוף
הוקיץ'
קיבל.ה  4140 לייקים

רדנקו כתב: 02 יולי 2023, 13:22 מסכים אבל עם קצת הסתייגות.
זה ברור שרמת הכשרון שהיתה לנו (ובהתאם גם רמת האגו) לא היתה רק יתרון אדיר אלא גם יצרה בעיות לא מעטות.
עכשיו נותר לחכות ולראות איזה סגל נצליח ליצור עם התקציב הזה.
אנשים דיברו בשנה שעברה על המשכיות, אבל מבחינת הזרים ההמשכיות היתה רק של ג'קובן וטוקוטו, והצלחנו לייצר קבוצה מדהימה.
העובדה שכמעט כל הזרים יעזבו, לא תוביל בהכרח לכך שתבנה קבוצה פחות טובה.
אבל - עם כל הכבוד לחיבור שאולי יהיה אפשר לייצר השנה, והתאמה של שחקנים, אי אפשר להתעלם מהעובדה שמה שבד"כ יביא אותך קרוב לתואר או יעזור לך לקחת אותו הוא הכשרון האישי.
זה היה נכון לגבי ירושלים בשנה שעברה ולגבינו. כשהם הגיעו במאני טיים מולנו מה שניצח הוא הכשרון העדיף שלנו (יחד עם הגנה כמובן) ומה שניצח למכבי את סדרת הגמר היה הכשרון האישי שלהם (כשמה שקירב אותנו לתואר היה הכשרון האישי של ג'קובן).
בסופו של דבר, מה שיקח אותך רחוק זה לא הבסיס הישראלי שלך, אלא הזרים שנצליח להביא.
נותר רק לחכות ולראות.
ויאללה תחתימו כבר מישהו. הרגתם אותי.
מסכים, אבל אני חושב שאפשר לבנות קבוצה מאוד מוכשרת גם בלי השחקנים האלה.
אני לא מספיק בקיא במשכורות של שחקנים כדי לדעת אם זה ריאלי, אבל אם נניח נשאיר את מנפורד, נביא את קיילב הומסלי מזניט במקום מקריי, את ג'רי בוטסיאלה או אלפא קאבה במקום אונואקו, ואת מוריס קמפ במקום טוקוטו והורד, אני חושב שמדובר בקבוצה סופר מוכשרת ולא בהכרח פחות טובה מהעונה.
אלו סתם דוגמאות ויכול להיות שאני לא בכיוון בכלל מבחינת משכורות, אבל אני כן מאמין שניתן למצוא שחקנים שישאירו אותנו ברמות הכישרון האלו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1030 לייקים

הפועל כתב: 02 יולי 2023, 13:27
הלך המומנטום כתב: 02 יולי 2023, 12:45 מימון המונים זו לא שיטה להביא שחקנים.
למה לא פתרון? אם העמותה היא חלק מהבעלים, למה זה לגיטימי לבקש מהבעלים הפרטיים שישימו עוד כסף, ולא מחברי העמותה?
כי עמותת אוהדים זה לא מבנה רגיל של בעלות.
במצב של עמותת אוהדים האוהדים משלמים כסף כדי להיות חלק מהבעלות ויש להם השפעה מצומצמת מאוד, ובצדק. אני לא מצפה שאדם ששם 400 שקלים בשנה ינהל את הכל ואני לא מצפה ממי שיש לו כח מוגבל מאוד לשים כספים רבים.
אפשר לבצע חישוב ולהעלות את התעריפים של המנויים / חברי עמותה כדי להגיע לחלק בעוגה שישמור או יגדיל את התקציב, אבל לדרוש כספים נוספים מעבר זה לא אמור להיות.
ראינו גם את המקרה בכדורגל שבו האוהדים התבקשו לממן את עסקת שכטר, רק כדי שחצי שנה אחרי זה יעזוב את הקבוצה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1842 לייקים

הפועל כתב: 02 יולי 2023, 13:25 אני חושב שנהיה בסדר בכל מקרה. בינתיים מסתמן שירושלים לא מתחזקת בצורה כזאת קיצונית.

אצלנו הבסיס הישראלי המצוין נשאר. אם מצליחים להשאיר את גקובן ומנפורד, לא צריך יותר מדי כדי לתת עונה טובה. אולי לא כמו השנה, אבל לכוון לרבע גמר יורוקאפ וגמר במפעל מקומי יהיה לגמרי ריאלי.
היה משחק שבו נפלנו בצורה משמעותית ממכבי למעט המשחק הראשון בגמר?
יחד, רק יחד! :heart:
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

הפועל כתב: 02 יולי 2023, 13:25 אני חושב שנהיה בסדר בכל מקרה. בינתיים מסתמן שירושלים לא מתחזקת בצורה כזאת קיצונית.

איזו מן מטרה זו רבע גמר יורוקאפ? מה זה נותן לי בחיים?

אפשר כבר לכוון לסיים שם 6 ולהפסיד בשמינית... הרעיון במטרות הוא שיש להן איזשהי משמעות בפועל ולטווח ארוך עבור המועדון. מעבר לכך, "גמר במפעל מקומי" זה גם חסר משמעות, כי כרכת יחד שני הישגים שונים לגמרי - אחד שהוא הישג נהדר שזה גמר הפלייאוף והשני שאקראי בהרבה אם הכוונה היא לגמר גביע.

המטרה של הפועל צריכה להיות להגיע למפעל השריונים המושחת המתקרא היורוליג (ובו זמנית לעבוד פוליטית ככל האפשר כדי לפתוח את השריון של מכבי/להוציא אותה מהליגה הישראלית). כל דבר פחות מזה לא ישנה כלום ברמה המהותית. השנה הנוכחית הראתה שזה קשה מאוד אבל לא בלתי אפשרי. בכל מקרה, עם גישת בוא נסתפק ברבע גמר של היורופח לא נגיע רחוק.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 02 יולי 2023, 18:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Adom500
קיבל.ה  26 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 יולי 2023, 17:54

אפשר כבר לכוון לסיים שם 6 ולהפסיד בשמינית... הרעיון במטרות הוא שיש להן איזשהי משמעות בפועל ולטווח ארוך עבור המועדון. מעבר לכך, "גמר במפעל מקומי" זה גם חסר משמעות, כי כרכת יחד שני הישגים שונים לגמרי - אחד שהוא הישג נהדר שזה גמר הפלייאוף והשני שאקראי בהרבה אם הכוונה היא לגמר גביע.

המטרה של הפועל צריכה להיות להגיע למפעל השריונים המושחת המתקרא היורוליג (ובוא זמנית לעבוד פוליטית ככל האפשר כדי לפתוח את השריון של מכבי/להוציא אותה מהליגה הישראלית). כל דבר פחות מזה לא ישנה כלום ברמה המהותית. השנה הנוכחית הראתה שזה קשה מאוד אבל לא בלתי אפשרי. בכל מקרה, עם גישת בוא נסתפק ברבע גמר של היורופח לא נגיע רחוק.

מסכים שאנחנו צריכים לשאוף הכי גבוה שאפשר, והכי גבוה בכדורסל האירופי זה יורוליג.
אני חושב שגם אם היינו איכשהו זוכים ביורוקאפ אז לא היינו מצליחים להעמיד תקציב ליורוליג (ראה גראן קנריה), אבל אולי אני טועה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  594 לייקים

Adom500 כתב: 02 יולי 2023, 18:08
האדום הצורר כתב: 02 יולי 2023, 17:54

המטרה של הפועל צריכה להיות להגיע למפעל השריונים המושחת המתקרא היורוליג (ובוא זמנית לעבוד פוליטית ככל האפשר כדי לפתוח את השריון של מכבי/להוציא אותה מהליגה הישראלית). כל דבר פחות מזה לא ישנה כלום ברמה המהותית. השנה הנוכחית הראתה שזה קשה מאוד אבל לא בלתי אפשרי. בכל מקרה, עם גישת בוא נסתפק ברבע גמר של היורופח לא נגיע רחוק.

מסכים שאנחנו צריכים לשאוף הכי גבוה שאפשר, והכי גבוה בכדורסל האירופי זה יורוליג.
אני חושב שגם אם היינו איכשהו זוכים ביורוקאפ אז לא היינו מצליחים להעמיד תקציב ליורוליג (ראה גראן קנריה), אבל אולי אני טועה.
היינו מצליחים. יש מספיק אוהדי הפועל שהיו דואגים שזה יקרה. אצל גראן קנריה זה אחרת כי הם שיחקו בעבר עונה ביורוליג אז זה לא היה להם דחוף כל כך. ברק לדרר אמר בפודקאסט שהוא חושב שאנחנו לא היינו מוותרים על זה כמו קנריה
האדום הצורר
קיבל.ה  657 לייקים

ברור שלא היינו מוותרים ולהפועל אין בעיה להעמיד תקציב מינימום למפעל השריונים. רק מכירת מנויים (מניח שליד אליהו) הייתה שווה לפחות 15 מיליון ש"ח במקרה הרע.
אינתי עומרי, הפועל.
Asafasraf
קיבל.ה  844 לייקים

מי שחושב שבעונה הבאה יצליחו לבנות כאן קבוצה יותר טובה בלי מנפורד, מקריי והצ׳יף פשוט מעשן חומר טוב.
הקבוצה של העונה האחרונה היתה לדעתי הטובה ביותר מאז ומעולם (יותר משל ת׳רדקיל ושורט) וקלעה ברוב המשחקים סקור של סביב ה-100 נקודות.
כהתחשק להם לשמור, ראינו את המשחק הראשון בירושלים והשני בגמר הפלייאוף.
צריך לעשות הכל כולל הכל כדי להשאיר את כל הזרים, למעט טוקוטו ופלדין.
להוסיף ישראלי שיהיה קצת יותר טוב מאדם אריאל ואפשר לחלום גם בעונה הקרובה גבוה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
גביזון
קיבל.ה  1177 לייקים

מקריי משתף את קליפ שיר השחקן שעשו לו הפועל לפני כמה שעות

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1540 לייקים

Asafasraf כתב: 02 יולי 2023, 20:36 מי שחושב שבעונה הבאה יצליחו לבנות כאן קבוצה יותר טובה בלי מנפורד, מקריי והצ׳יף פשוט מעשן חומר טוב.
הקבוצה של העונה האחרונה היתה לדעתי הטובה ביותר מאז ומעולם (יותר משל ת׳רדקיל ושורט) וקלעה ברוב המשחקים סקור של סביב ה-100 נקודות.
כהתחשק להם לשמור, ראינו את המשחק הראשון בירושלים והשני בגמר הפלייאוף.
צריך לעשות הכל כולל הכל כדי להשאיר את כל הזרים, למעט טוקוטו ופלדין.
להוסיף ישראלי שיהיה קצת יותר טוב מאדם אריאל ואפשר לחלום גם בעונה הקרובה גבוה.

בהחלט , לא יסכימו איתי כאן כנראה אבל לדעתי למכבי פשוט לא היה איך להתמודד נגד הפועל של המשחק השני בגמר הפלייאוף , אם היכולת במשחק האחרון הייתה קרובה לכל הפחות אז היינו מנצחים גם את זה
Asafasraf
קיבל.ה  844 לייקים

לא חושב שהיתה העונה קבוצה עם כמות כשרון כמו שלנו, גם לא למכבי.
צריך לעשות הכל, כולל הכל להשאיר את הסגל ולהחליף את אריאיל וטוקוטו בשניים קצת יותר טובים.

Charlie
קיבל.ה  450 לייקים

Asafasraf כתב:לא חושב שהיתה העונה קבוצה עם כמות כשרון כמו שלנו, גם לא למכבי.
צריך לעשות הכל, כולל הכל להשאיר את הסגל ולהחליף את אריאיל וטוקוטו בשניים קצת יותר טובים.

אתה יכול למצוא סנטר שמתאים יותר להפועל הזו - יותר אתלטי שהוא משאבת ריבאונדים ונותן מטרייה הגנתית. גם זרים משלימים מהספסל במקום הורד וטוקוטו ניתן למצוא כאלו שיתאימו יותר לצרכים של הפועל. הזרים היחידים שהייתי משאיר (בנוסף לבראון שחתום) הם מנפורד ומקריי.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1220 לייקים

דוקא גארדים איכותיים זה מצרך פחות נדיר מסנטר איכותי
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  682 לייקים

עם כמה שמקריי שחקן אדיר, במשחקים רבים הוא הגיע על חשבון מנפורד ואני חושב שגם אם שחקנים אחרים שנביא אולי לא יהיו סקוררים ברמתו בהחלט יכול להיות שיועילו לא פחות לקבוצה ברמה הכוללת.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1085 לייקים
יצירת קשר:

בסופו של דבר אם השמיכה קצרה צריך להחליט למי נותנים ולמי לא.
וזה די ברור אחרי העונה האחרונה שעדיף להתאמץ בשביל מנפורד יותר מאשר מקריי.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

Asafasraf כתב: 02 יולי 2023, 22:49 לא חושב שהיתה העונה קבוצה עם כמות כשרון כמו שלנו, גם לא למכבי.

צודק, חבל שמוותרים על הצ'יף ועל מקריי, שחקנים נהדרים (הורד סיפור אחר, להבנתי לא נוכל לעמוד בדרכו)
Charlie
קיבל.ה  450 לייקים

מילפורד כתב:דוקא גארדים איכותיים זה מצרך פחות נדיר מסנטר איכותי
נכון, אבל הפועל של פרנקו מחפשת סוג מסויים של סנטר, והצ׳יף לא בדיוק עונה על ההגדרה.

בכל מקרה, במקרה של הצ׳יף לדעתי גם הוא לא ממש רוצה להמשיך פה.

הוקיץ'
קיבל.ה  4140 לייקים

למעט טוקוטו וההתאמה הבעייתית שלו עם תומר ואולי גם הורד, כל זר שאנחנו מוותרים עליו מרצוננו (ולא משיקולים כספיים) זו בעיני טעות.
אני מקווה מאוד שזה לא המצב.
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiכוח עליוןהפועלKingAlpaca
אוהד כורסא
קיבל.ה  295 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יולי 2023, 17:14 למעט טוקוטו וההתאמה הבעייתית שלו עם תומר ואולי גם הורד, כל זר שאנחנו מוותרים עליו מרצוננו (ולא משיקולים כספיים) זו בעיני טעות.
איפה כתבו שזה עניין של התאמה?
הוקיץ'
קיבל.ה  4140 לייקים

אוהד כורסא כתב: 03 יולי 2023, 17:58
הוקיץ' כתב: 03 יולי 2023, 17:14 למעט טוקוטו וההתאמה הבעייתית שלו עם תומר ואולי גם הורד, כל זר שאנחנו מוותרים עליו מרצוננו (ולא משיקולים כספיים) זו בעיני טעות.
מה עניין של התאמה?
אוהד כורסא
קיבל.ה  295 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יולי 2023, 18:01
מה עניין של התאמה?
שמקריי/אונואקו עוזבים.
הוקיץ'
קיבל.ה  4140 לייקים

אוהד כורסא כתב: 03 יולי 2023, 18:08

מה עניין של התאמה?
שמקריי/אונואקו עוזבים.
לא כתוב בשום מקום, אבל יש איזושהי ספקולציה כזו לאור הראיון של פרנקו אצל האוזמן.
אין לי מושג אם זה נכון, רק מקווה שלא.
בני12
קיבל.ה  870 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 יולי 2023, 18:43
אוהד כורסא כתב: 03 יולי 2023, 18:08

מה עניין של התאמה?
שמקריי/אונואקו עוזבים.
לא כתוב בשום מקום, אבל יש איזושהי ספקולציה כזו לאור הראיון של פרנקו אצל האוזמן.
אין לי מושג אם זה נכון, רק מקווה שלא.
אתה כתבת על ההתאמה (או חוסר שלה) של טוקוטו לגינת והוא הבין שאתה מתכוון למקריי ואונוואקו
שליחת תגובה