אדמונד ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

Adom_Adom כתב: 15 מאי 2024, 20:38 אני לא מבין עדיין את החובות
מאיפה פתאום זה זינק למעל 10 מיליון שקל בתקופת ניסנוב? הרי סיפרו לנו שמכירת השחקנים מכסה את התקציב
הם הפסיקו לשלם משכורות בחודשים האחרונים של העונה שעברה, בנוסף יש תביעות והלוואות שהם לקחו ומישהו צריך לשלם.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

מה עדיף לי, חובות גדולים שאין מי שיסגור ולא לרדת ליגה או בלי חובות ולרדת ליגה
נערך לאחרונה על ידי dino ב 15 מאי 2024, 21:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
tormenta
קיבל.ה  6 לייקים

רדפוקס כתב: 15 מאי 2024, 19:48
adom4 כתב: 15 מאי 2024, 19:42 לא נשמע מעודד במיוחד :meh:
שוב נשמע כמו קומבינה - למה שמינצברג יקח את החובות עליו ויתגלגל בבתי משפט עם הניסנובים, גרינברג ותושב עד שיצא לו המיץ?

איזה קומבינה?? מאיפה אתם מביאים תדברים ההזויים האלה? למה נראה לך שמישהו בסקייל של אדמונד ספרא מחפש לבזבז תזמן בקומבינות של הפועל תל אביב?? מה היה רשום בכתבה שלא לגיטימי לחלוטין לעסקה בסדר גודל כזה?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  321 לייקים

העסקה היא מורכבת בניגוד לכל הדלפות שהיו בתחילת הדרך.
בין האמרקאים לבין ההנהלה הקודמת יש חילוקי דעות מהיום הראשון. היו שני עיקולים שהוטלו על הפועל תא כי המאריקאים סרבו להחליף ערבויות בטענה שיש חובות לא מכוסים. יש כנראה הליך משפטי או בוררות בין הצדדים שלא יגמר בחודש הקרוב.
האמריקיאם ערכו בדיקת נאותות שהסתיימה בינואר 2023 ועברה לשביעות רצונם. סרבו להכנס לניהול בפועל מיד והמתינו עד 1 יוני 2023.
אם יש חובות שלא היו ידועים לאמריקאים, הם נוצרו בין ינואר למאי 2023.
הפלונטר הזה לא יסתיים כל כך מהר.

אם רוצים עסקה מהירה, הבעלים החדש יכול לרכוש את החלק של המאריקאים (נדמה לי 40% מניות וזכויות ניהול).

כל השאר לא יכול להגמר מיד.

בלי פתרון יצרתי אם באמת יש רצון של ספרא לקבל את זכויות הניהול, הקבוצה תכנס למין הקפאה מרצון בגלל אי ודאות לגבי מי בעל הבית לקראת העונה הבאה.
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

אלוהים כמה שטויות שהדר יעקובי מפרסמת.
הבדיקה התחילה כבר לפניי שבועיים.
מציע לא לתייחס לקשקשנים האלו.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

אולי כן אולי לא וגם אולי התחיל עם חברה אחת בבדיקה ואז עבר לחברה אחרת
אבל כל זה לא קשור לסאגה מול הבעלים הקודמים
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 15 מאי 2024, 22:05 העסקה היא מורכבת בניגוד לכל הדלפות שהיו בתחילת הדרך.
בין האמרקאים לבין ההנהלה הקודמת יש חילוקי דעות מהיום הראשון. היו שני עיקולים שהוטלו על הפועל תא כי המאריקאים סרבו להחליף ערבויות בטענה שיש חובות לא מכוסים. יש כנראה הליך משפטי או בוררות בין הצדדים שלא יגמר בחודש הקרוב.
האמריקיאם ערכו בדיקת נאותות שהסתיימה בינואר 2023 ועברה לשביעות רצונם. סרבו להכנס לניהול בפועל מיד והמתינו עד 1 יוני 2023.

אם רוצים עסקה מהירה, הבעלים החדש יכול לרכוש את החלק של המאריקאים (נדמה לי 40% מניות וזכויות ניהול).

בלי פתרון יצרתי אם באמת יש רצון של ספרא לקבל את זכויות הניהול, הקבוצה תכנס למין הקפאה מרצון בגלל אי ודאות לגבי מי בעל הבית לקראת העונה הבאה.
סןף סוף משהוא שמתקשר לי עם המציאות שאני מכיר
היה הליך בוררות והוא הופסק חד צדדית עי המינצברגים, מצד שני גם לא שמעתי על הסרת העיקולים נגד הקבוצה
לכן צריך לפתור את הבעיה של הניסנובים כי בלי זה אי אפשר לרכוש את הקבוצה
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

ההוא מפעם כתב: 15 מאי 2024, 23:20
הלוטוס הלבן כתב: 15 מאי 2024, 22:05 העסקה היא מורכבת בניגוד לכל הדלפות שהיו בתחילת הדרך.

היה הליך בוררות והוא הופסק חד צדדית עי המינצברגים, מצד שני גם לא שמעתי על הסרת העיקולים נגד הקבוצה
לא צריך פתרון יצרתי.
1. בחוזה של המינצברגים מול הניסנובים הוסכם שדלויט ממשיכים בבדיקות ונותנים דו"ח סופי ביוני 24 לגבי סך החובות שהניסנוב השאירו.
2. המחלוקת כרגע היא בין 12 מליון ל 20+... בשני המקרים מדובר מעל ל 49% שעדין מוחזקים אצל הניסנובים מאחר והם תומחרו בהסכם בסכום של כ 2 מליון דולר.
3. מינצברג בשביל להקטין את ההוצאה לא החליף את הערבויות בחלק מהמקומות בהתאם לחוזה מאחר ולטענתו גם אם הערבויות ישולמו על ידי הניסנובים עדין החובות יהיו מעל לסכום הנכסים שיש אצלם... מנגד מדובר בהפרה של החוזה ולכן בית המשפט תמך בניסנובים.
4. מאחר וזה המצב ביוני כנראה כל המניות יועברו למינצברג ואז הוא גם ידע כמה בדיוק הוא השקיע... אם יש לו הסכם דברים חתום מול ספרא על בסיס הנתונים של דלויט הוא יוכל לגדר את עצמו יחסית טוב והניסנובים לא יהוו בעיה
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

אז העניין עם החובות לא גמור בכלל
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

רק הפועל כתב: 15 מאי 2024, 23:37 אז העניין עם החובות לא גמור בכלל
ברור שלא גמור . אבל להבנתי ה 8 מליון שקל האלו שהתגלו כבר בתחילת השנה על ידי צווי בית משפט הם חלק משינוי התוכניות וההבדל בין ההצהרות של מינצברג בתחילת השנה למה שקרה בפועל. לדעתי ו גם חשב שהוא יצליח להיפטר מהסולליכים בצורה הרבה פחות משמעותית לתקציב.
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

El dudernio כתב: 15 מאי 2024, 23:31

לא צריך פתרון יצרתי.
1. בחוזה של המינצברגים מול הניסנובים הוסכם שדלויט ממשיכים בבדיקות ונותנים דו"ח סופי ביוני 24 לגבי סך החובות שהניסנוב השאירו.
2. המחלוקת כרגע היא בין 12 מליון ל 20+... בשני המקרים מדובר מעל ל 49% שעדין מוחזקים אצל הניסנובים מאחר והם תומחרו בהסכם בסכום של כ 2 מליון דולר.
3. מינצברג בשביל להקטין את ההוצאה לא החליף את הערבויות בחלק מהמקומות בהתאם לחוזה מאחר ולטענתו גם אם הערבויות ישולמו על ידי הניסנובים עדין החובות יהיו מעל לסכום הנכסים שיש אצלם... מנגד מדובר בהפרה של החוזה ולכן בית המשפט תמך בניסנובים.
4. מאחר וזה המצב ביוני כנראה כל המניות יועברו למינצברג ואז הוא גם ידע כמה בדיוק הוא השקיע... אם יש לו הסכם דברים חתום מול ספרא על בסיס הנתונים של דלויט הוא יוכל לגדר את עצמו יחסית טוב והניסנובים לא יהוו בעיה
תודה על ההסבר המלומד והמנומק, עם זאת אתה מציין בעצמך בסעיף 4 שבעצם העברת המניות לא בתלויה בדלויט אלה בויתור של הניסנובים על הדרישות שלהם
רק בית המשפט יכול להכריח אותם להעביר את המניות בטח כשיש גם הפרת חוזה ברורה. מה שמוזר זה שהמצברגים מקבלים החזר מלא על ההשקעה שלהם של 21 מיליון שקל לשנה אחת שהסתיימנה בביזיון, אם ככה למה שהניסנובים לא יקבלו גם הם ?
סביר להניח שהם יבקשו בצדק או לא את אותו החזר יחסי של השקעה שהמינצברגים יקבלו

מה לגבי חובות של פיפא/אופא קאס ובית הדין בהאג, הם הסתיימו ? התאדו ?
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

לא החובות עדין בדיונים.
2 מליון היורו שהניסונבים קיבלו זה בערך ההשקעה שלהם בקבוצה.

אני מקוה שאני צודק זה מה שאני מבין מהכתבות שפורסמו בשנה האחרונה.

הניסנובים לא בהכרח צריכים לוותר על משהו.
נגיד דה לוייט מודיעים שהחובות שהצטברו עם בסך של 16 מליון.
מתוך זה יש 2 מליון שקל של ערבויות ניסנוב שחלקן כבר נפדו ועל חלק אחר הוטלו עיקולים וצווי מניעה.

כלומר לפי זה הניסנובים צריכים לשלם למינצברג עוד 6 מליון.
במקום זה יוסכם כי צו העיקול וצווי המניעה מבוטלים הניסנובים ישלמו "רק" 2 מליון במקום 8, המינצברגים ישלמו בפועל על המועדון כ 30 מליון שקל שיקבלו בחזרה מספרא... שמבחינתו יקבל 100% מהמועדון שהחובות שלו הן רק מה שפתוח כרגע בקאס... אם בכלל.
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 16 מאי 2024, 00:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
RnM
קיבל.ה  28 לייקים

ההוא מפעם כתב: 16 מאי 2024, 00:02
El dudernio כתב: 15 מאי 2024, 23:31

לא צריך פתרון יצרתי.
תודה על ההסבר המלומד והמנומק, עם זאת אתה מציין בעצמך בסעיף 4 שבעצם העברת המניות לא בתלויה בדלויט אלה בויתור של הניסנובים על הדרישות שלהם
רק בית המשפט יכול להכריח אותם להעביר את המניות בטח כשיש גם הפרת חוזה ברורה. מה שמוזר זה שהמצברגים מקבלים החזר מלא על ההשקעה שלהם של 21 מיליון שקל לשנה אחת שהסתיימנה בביזיון, אם ככה למה שהניסנובים לא יקבלו גם הם ?
סביר להניח שהם יבקשו בצדק או לא את אותו החזר יחסי של השקעה שהמינצברגים יקבלו

מה לגבי חובות של פיפא/אופא קאס ובית הדין בהאג, הם הסתיימו ? התאדו ?
אם תהיה עסקה, אז ההבדל העיקרי הוא שמהניסנוב קנו את הקבוצה תפרנים כמעט ברמה שלהם, רק כאלה שמדברים אנגלית במבטא ממש יפה. לעומת זאת מהתפרנים האמריקאים יקנה פראייר אחר עם כיסים עמוקים יותר. לכן למינצברגים יש ממי להוציא כסף, לניסנובים לא …

לגבי חובות חו״ל - שום דבר עוד לא הסתיים ושום דבר עוד לא נעלם, פשוט נוח לכולם להתעלם מהם, עד שיום אחד יגיע איזה פטיש שוויצרי וימחק אותנו סופית.

חוזר ואומר שלצערי ולהרגשתי - לא תהיה עסקה, ניסנוב לא יוותרו אם הם ישמעו שהמינצברגים מקבלים כסף ובלי קשר להרגשתי ספרא לא יקנה בסוף, כמו תמיד אצלנו, כגודל הציפיות, גודל האכזבה.

וכמו תמיד - הלוואי ואתבדה …
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

אדמונד ו/או מייקל מתקשרים פעמיים ביום לכתבים בארץ כדי לספר להם על המהלכים של הרכישה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  453 לייקים

בספר בראשית,אברהם קונה מעפרון החיתי את מערת המכפלה.
מאז אותה עסקה,לא תועדה בהיסטוריה האנושית,עסקה מסובכת יותר מרכישת מועדון הכדורגל הפועל תל אביב
הפוסט קיבל 7 לייקיםחוזה דומינגסshaharotNiroעמית7evenadom4Asafasraf
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1792 לייקים

בז'רנו כתב: 16 מאי 2024, 05:03 בספר בראשית,אברהם קונה מעפרון החיתי את מערת המכפלה.
מאז אותה עסקה,לא תועדה בהיסטוריה האנושית,עסקה מסובכת יותר מרכישת מועדון הכדורגל הפועל תל אביב
תראה, עפרון רצה לתת את המערה בחינם. אברהם הבין שאם יקח בחינם יבואו בשלב מסויים לדרוש אותה חזרה.
או בקיצור, אין מתנות חינם. אלא אם מדובר בניסנובס. גם קיבלו בחינם , גם לא תיחזקו, וגם ייצאו כנראה עם שלל.
אלא אם ספרא/מינצברג יתעקשו להדביק להם את החובות שהם השאירו.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדבז'רנו
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

אין שום דבר מסובך.
מה שכן יש זה משאבת קליקים של 25 אלף נרקומנים.
כל כתבה שהיא מחזור של כתבה ישנה מביאה הרבה חשיפות לפרסומות.
הפוסט קיבל לייק אחדאוגוסטוס היל
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  453 לייקים

האדס כתב: 16 מאי 2024, 10:37 אין שום דבר מסובך.
מה שכן יש זה משאבת קליקים של 25 אלף נרקומנים.
כל כתבה שהיא מחזור של כתבה ישנה מביאה הרבה חשיפות לפרסומות.
יש לך ספק שזה לא יסתבך? זה הפועל..
אם ספרא יקבל תשובה שבעצם אין שקל אחד חוב,ויש עודף תקציבי של 2 מיליון ש''ח- אז לא אתפלא שהוא יגיד שהוא בא לעזור ,ובגלל שהפועל לא צריכה עזרה אז הוא מוותר
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

אם בן אדם כמו ספרא לא יקנה את הפועל בגלל חוב של 10 מיליון שקל, אז כנראה שהוא לא רצה לקנות באמת קבוצת כדורגל, שעל הנייר תעלה לו קרוב ל-100 מיליון שקל בשנה/שנתיים הראשונות. יחד עם זאת, הוא לא חייב להיות פראייר ולהסכים בחודש מאי לשלם את כל הכסף הזה ומעדיף למתוח גם את הצדדים האחרים.
אני אומר רק עלי, שאם היה לי מיליארד דולר, ומה שהיה מפריד ביני לבין רכישת קבוצת כדורגל זה 3 מיליון דולר, זה לא היה חסם ואפילו הייתי מעדיף לשלם מהר כדי לסלק את כל הטפילים מסביב.
הפוסט קיבל לייק אחדההוא מפעם
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

מאיפה הגעת ל-100 מיליון שקל בשנתיים? אם יגיע ל-10 בשנה תגיד תודה.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

לא מאמין שספרא מגיע לשבת על תקציב של 10 מיליון שקל בשנה. זה בערך מה שיש לנו עכשיו.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

בהפועל תל אביב אופטימיים לגבי עסקת הרכישה מול אדמונד ספרא. בקרב האדומים הסבירו כי בסוף חודש מאי יתקבל אותו מסמך עליו נכתב באתר ערוץ הספורט אמש (רביעי), שמציג את סך החובות של הקבוצה.

כזכור, בעסקת הרכישה שבוצעה בין הניסנובים למינצברג, הניסנובים דיווחו על חובות שמוערכים בכ-7 מיליון שקלים, כאשר באותו מעמד הוחלט שבסוף חודש יוני 2024 דלויט ייערכו בדיקה מחודשת של גובה החובות בפועל. בשל כניסתו של ספרא לתמונה, בהפועל תל אביב עומלים על כך שהמסמך יתקבל עד סוף חודש מאי, במקום עד סוף חודש יוני.

בהפועל תל אביב מאמינים שהמסמך יוכיח שגובה החובות גבוה מפי שניים ממה שהצהירו הניסנובים במעמד הרכישה. באותו מעמד, המינצברגים העבירו שני מיליון דולר להפועל תל אביב בעבורם קיבלו מעט פחות מ-50% ממניות הקבוצה כשתוכנית הרכישה היא במתכונת של דילול מניות - ככל שמינצברג ישקיע יותר כסף, כך הוא יקבל יותר מניות שידוללו מהניסנובים.

כאמור, בהפועל תל אביב מעריכים את החובות ביותר מפי שניים מההצהרה הראשונית ועל פי האדומים מדובר ב-15 מיליון ש"ח גירעון, שמעבר עליו נוצר חוב מהעונה הנוכחית שעומד על 4 מיליון שקלים. 100% ממניות הקבוצה שוות כ-4 מיליון דולר, סכום שמינצברג טוען שכבר השקיע, ולכן בקבוצתו מאמינים שעם המסמך שהתקבל בדלויט הוא יקבל לרשותו גם 100% ממניות המועדון.

באותו סכום מתכנן מינצברג למכור את המועדון לספרא, רק שאז יוותרו 3 מיליון שקלים עליהם נכון לעכשיו אין אחראיים ועוד 4 מיליון שכאמור, נוצרו על ידי מינצברג, מה שאומר שמעבר להחזר, ספרא יצטרך לשלם עוד 7 מיליון שקלים. למרות זאת, בהפועל תל אביב מעריכים שלא מדובר בסכום הרה גורל שיוביל להפלת העסקה

ספורט5
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

אשכרה אותה כתבה
קליק קליק קליק
Adom_Adom
קיבל.ה  11 לייקים

מכל הכתבות אני לא מצליח להבין
מינצברג כן כיסה משהו מהחובות? כמה חובות יש סה"כ?
ואיך הגיוני שניסנוב יצרו חוב של 15 מיליון שקל??
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

אני רוצה להתייחס לפסקה אחת מהכתבה של הדר:

כאמור, בהפועל תל אביב מעריכים את החובות ביותר מפי שניים מההצהרה הראשונית ועל פי האדומים מדובר ב-15 מיליון ש"ח גירעון, שמעבר עליו נוצר חוב מהעונה הנוכחית שעומד על 4 מיליון שקלים. 100% ממניות הקבוצה שוות כ-4 מיליון דולר, סכום שמינצברג טוען שכבר השקיע, ולכן בקבוצתו מאמינים שעם המסמך שהתקבל בדלויט הוא יקבל לרשותו גם 100% ממניות המועדון.

אני מניח שהמחיר של 100% מהמניות נקבע בקיץ שעבר במסגרת בדיקת הנאותות
הסכום הזה הושקע בקבוצה, כל הכבוד

לאחר שהסכום הזה הושקע, ובחלוף עונה אחת בלבד
הקבוצה חוותה כשלון ספורטיבי, שאם נקביל אותו לעסק, אז נבין שאמנם לא מדובר בפשיטת רגל
אבל בהחלט זה כמו שחברה תאבד 50% מנתח השוק שלה לעונה אחת, מעבר לחובות, פוטנציאל הצמיחה של התאגיד נפגע

2 שאלות:

1. למה מינצברג חושב שהמניות שלו עדיין שוות 4 מיליון דולר?
2. למה מינצברג חושב שהגרעון והחובות שנוצרו כתוצאה מהעונה הזו, לא קשורים אליו ולא חלק מהמשוואה?

בסוף יש פה אירוע מתגלגל

החובות של ניסנוב נכנסו למכבסה של מינצברג
וכעת החובות והנזקים הכלכליים שיצר מינצברג נכנסים למכבסה של ספרא (וגם החובות של ניסנוב, אלא אם יוחלט הם מנהלים הליך משפטי נפרד שלא קשור לקבוצה)

בשורה התחתונה, 3 תרחישים אילו אילו אני ספרא:

1. תעביר לי את הקבוצה בקיזוז החוב מהעונה הנוכחית, ותלך לנהל מאבק אישי מול ניסנוב על גודל החוב שהיה על המועדון (אם אתה חושב שהוא גרם לך להפסדים ולנזק כלכלי ומקצועי בשנת הניהול שלך)
2. תעביר לי את הקבוצה בקיזוז החוב על העונה הנוכחית, ותעמוד לצד הקבוצה בהליך בירור החובות הקודמים מבלי לבקש שקל
3. אפשרות אחרת היא שניסנוב ומינצברג לוקחים אחריות: האחד על ירידת הליגה ועל גרעון של 4 מיליון שקל (מינצברג) האחרים על חובות חדשים שהוסתרו. ספרא קונה עם החובות. והם כולם יוצאים בלי שקל.

לקבוצה הכי טוב התרחיש הראשון, לא השלישי
חוב גדול שמכוסה במיידי על ידי ספרא משמעו תכנית השקעה צנועה יותר
הייתי נותן לשניהם להרוג אחד את השני בהליך משפטי
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

שאלה שאני לא מצליח לקבל אליה תשובה פה. חצי מהמניות אצל ניסנובס בהנחה שספרא רוצה לקנות את הקבוצה ולקבל ליד את כל המניות. האם יש דרך להעביר את המניות בלי בימ"ש אם ניסנובס לא רוצים להעביר את המניות ?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

האדס כתב: 16 מאי 2024, 11:14 לא מאמין שספרא מגיע לשבת על תקציב של 10 מיליון שקל בשנה. זה בערך מה שיש לנו עכשיו.
נכון וזה הדיבור.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

ההוא מפעם כתב: 16 מאי 2024, 12:19 שאלה שאני לא מצליח לקבל אליה תשובה פה. חצי מהמניות אצל ניסנובס בהנחה שספרא רוצה לקנות את הקבוצה ולקבל ליד את כל המניות. האם יש דרך להעביר את המניות בלי בימ"ש אם ניסנובס לא רוצים להעביר את המניות ?
למה שלא ירצו המנהלים שאף פעם לא ירדו ליגה האלו, הרי איציק ניסנוב כל הזמן אומר שכשיבוא בעלים עשיר, את החלק שלהם הם יתנו בחינם אין כאסף. מה הוא משקר לפעמים?
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
RnM
קיבל.ה  28 לייקים

שלא ישמע שיש לי טענות למישהו מהחברים כאן, אבל איזה תענוג זה כל קיץ שכולנו הופכים לעורכי דין-רואי חשבון-משפטנים-יועצים כלכליים ומנסים להבין מה הולך בקבוצה, מי הוסיף חובות, למי הם שייכים ומי יהיה הפראייר שישלם אותם ...
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

מה שמוזר זה שכל השווי של הפועל הוא בערך 20 מלש"ח, שזה אמנם סכום גדול לאדם מהשורה - אבל בעולם העסקי זה סכום יחסית קטן.
(תחשבו במונחים של 5 דירות תל אביביות ממוצעות... כל בניין מגורים סטנדרטי שמקימים בישראל 'מגלגל' יותר כסף מזה).
או במילים אחרות: הפועל שווה פחות מהבניין שבו גרה הדודה שלכם בפתח-תקווה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

dino כתב: 16 מאי 2024, 12:54
ההוא מפעם כתב: 16 מאי 2024, 12:19 שאלה שאני לא מצליח לקבל אליה תשובה פה. חצי מהמניות אצל ניסנובס בהנחה שספרא רוצה לקנות את הקבוצה ולקבל ליד את כל המניות. האם יש דרך להעביר את המניות בלי בימ"ש אם ניסנובס לא רוצים להעביר את המניות ?
למה שלא ירצו המנהלים שאף פעם לא ירדו ליגה האלו, הרי איציק ניסנוב כל הזמן אומר שכשיבוא בעלים עשיר, את החלק שלהם הם יתנו בחינם אין כאסף. מה הוא משקר לפעמים?
הם לא ירצו להעביר את המניות בשום אופן כי לקחו להם עוד כמה מיליונים בניגוד לחוזה. ( ייתכן ובצדק אבל לא מבחינתם)
אבל מעל הכל מדובר על שאלה עקרונית, האם יש דרך בחוזה עם המינצברגים לקחת לניסנובים את המניות שלא דרך בית המשפט.
אם אי אפשר לקחת את המניות, זה כסף שיצטרכו לשלם להם או מספרא או עי הקטנת התשלום למינצברג
אחרת אין עסקה בשנה הקרובה ( אלה אם מישהו פה יתקן אותי משפטית )
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1792 לייקים

RnM כתב: 16 מאי 2024, 13:35 שלא ישמע שיש לי טענות למישהו מהחברים כאן, אבל איזה תענוג זה כל קיץ שכולנו הופכים לעורכי דין-רואי חשבון-משפטנים-יועצים כלכליים ומנסים להבין מה הולך בקבוצה, מי הוסיף חובות, למי הם שייכים ומי יהיה הפראייר שישלם אותם ...
מעניין אם כל אלו שרבים על המניות שמו לב שבינתיים המועדון ירד ליגה.
מזכיר את הסיפור על ג'מצ'י שקלע שלשה בשניה האחרונה של משחק בגביע אירופה והלך לריב עם המזכירות שיאשרו אותו.
הוא רק לא שם שהשלשה הורידה את ההפרש מ 28 ל 25 ושאר הקבוצה כבר היתה בחדר הלבשה.
יחד, רק יחד! :heart:
chimpfive
קיבל.ה  428 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 16 מאי 2024, 13:46 מה שמוזר זה שכל השווי של הפועל הוא בערך 20 מלש"ח, שזה אמנם סכום גדול לאדם מהשורה - אבל בעולם העסקי זה סכום יחסית קטן.
(תחשבו במונחים של 5 דירות תל אביביות ממוצעות... כל בניין מגורים סטנדרטי שמקימים בישראל 'מגלגל' יותר כסף מזה).
למה כמה חשבת שהמועדון הרקוב הזה שווה?
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

מתקרב/מתרחק?
ארז שדה
קיבל.ה  711 לייקים

אל באנדי כתב: 17 מאי 2024, 03:27 מתקרב/מתרחק?
עדיין בודק
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

chimpfive כתב: 16 מאי 2024, 21:50
קפטן ג'ק כתב: 16 מאי 2024, 13:46 מה שמוזר זה שכל השווי של הפועל הוא בערך 20 מלש"ח, שזה אמנם סכום גדול לאדם מהשורה - אבל בעולם העסקי זה סכום יחסית קטן.
למה כמה חשבת שהמועדון הרקוב הזה שווה?
לא חשבתי שהמועדון שווה יותר, פשוט זה נתון שממחיש עד כמה הכדורגל הישראלי כולו הוא עלוב...
כמה דיונים, כמה וויכוחים, כמה משאים ומתנים, כמה כתבות תקשורת, ובעיקר כמה רגשות של אוהדי הקבוצה - מושקעים כולם בארגון אשר השווי הכספי שלו הוא כמו של בניין מגורים טיפוסי אחד בישראל.
וזה גם נתון שממחיש עד כמה אף אחד לא רוצה להתקרב לכדורגל, כבעלים (ובפרט אל הפועל). 20 מלש"ח זה אמנם סכום מכובד, אבל לא סכום מאד גדול עבור קבלן או איש עסקים בינוני עם מינוף מהבנק.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

אל באנדי כתב:מתקרב/מתרחק?
לא מאמין שתהיה תשובה חד משמעית לפני השבוע הראשון של יוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

Asafasraf כתב: 17 מאי 2024, 09:24
אל באנדי כתב:מתקרב/מתרחק?
לא מאמין שתהיה תשובה חד משמעית לפני השבוע הראשון של יוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שבוע הראשון של יוני יתחילו במקרה הטוב להתקשקש עם הניסנוביים על הפיצוי בעבור המניות שלהם
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

שום פיצוי
הם אמרו שיתנו בחינם
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

ארז שדה כתב: 17 מאי 2024, 07:43
אל באנדי כתב: 17 מאי 2024, 03:27 מתקרב/מתרחק?
עדיין בודק
שיקח את הזמן
אין לחץ
שליחת תגובה