נמאס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1089 לייקים

פרימו לוי כתב: 04 נובמבר 2021, 19:41
סיכום די טוב למשתמש הזה.
1. תמיד צחקתי שטכנית לצורר זה אותו משתמש אבל זה נראה שאשכרה זה אותו אחד שכותב משני יוזרים שונים.

בלי קשר לנפשו המסוכסכת של 2. אדום לארז, לאחד בין המנוי לחברות בעמותה זה הרעיון הכי גרוע ששמעתי בפורום בעשור האחרון, ו3. זה פורום שבו פעם בשנה מישהו מעלה שוב את הרעיון להחזיר את ארז לתפקיד המאמן
1. נו שיט.
2. הקיצור הרשמי הוא "טכנית לצורר".
3. היי, תן קרדיט, רק לפני שבוע מישהו דרש שיתנו את כל המועדון לארז.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

א. לא. למי שרכש מנוי מגיע להיכנס למשחקים כי זה מה שהוא רכש. רוצה לדבר על מחירי המנויים הגבוהים אפשר. אבל זאת המשמעות של מנוי. כבר אמרו לך גם כאן שמי שלחבר עמותה גם יש הנחה ברכישת מנוי מתוקף היותו "בעלי הקבוצה". זה על כל פשוט שאני לא מבין מה לא ברור בזה

ב. אני טוען שזה לא הוגן שאני קונה חלב במחיר מופקע של פי 2 מכל מקום אחר בעולם וגם צריך לשלם על הקפה... מה זה הדיון המפגר הזה? אף אחד לא טוען שלא צריך להגדיל את חברי העמותה, הצעתי לך רעיון שכל מי שרכש כרטיס ליציע של הפועל רגל / סל יקבל חברות אוטמטית תוך שבוע יש לך 20 אלף חברי עמותה, מה רע בזה? שוב אתה מגדיל את חברי העמותה בצורה מלאכותית... לא הבנתי במה זה תורם, אשמח אם תענה על זה כי ממש לא ענית.

ג. צר לי אבל ככה זה נשמע שאתה מבקש לחסוך 33 שקל חודשיים.

ד. כי העמותה ומנהלי נכשלו לדעתי. אף אחד לא דואג לפתח את הקשר הזה וחברי העמותה שרואים בזה השקעה חסרת טעם הולך וגדל. דבר ראשון שאני הייתי עושה זה להעביר תקציר מנהלים של כל אסיפה במייל לחברי העמותה. זה לשתף בסוף כל שנה את המצב הכלכלי / ניהולי. זה לפרט מה כל חבר עמותה עשה ( את זה אני מצפה מועדת הביקורת) ועוד... אני ממש לא חושב ש400 שקל בשנה זה משהו שמהווה מחסום.

נ.ב אני גר רחוק מתל אביב ואני רק חבר עמותה אין לי בעיה לשלם את ה 400 שקל האלו כל שנה ואני עושה את זה בשמחה. חבר שלי גר בהדר יוסף הוא לא מתחבר לקטע הזה של העמותה ולא מחבב את העומדים בראשה, אם מנוי עולה 800 כולל חברות בעמותה כמה הוא צריך לשלם אם הוא רוצה רק מנויי?
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

לא מבין איך ומאיפה לאנשים בוגרים פה יש את הזמן והסבלנות להיכנס למקומות האלה.
מצד אחד שאפו (כי אני מזדהה עם זה שקשה להישאר אדיש), אבל מצד שני ההפסד כולו שלכם.

מספיק לראות את הלייק האחד בכל הודעה ומ-מי בשביל להגיד fuck that shit
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacaNoamסומךVinb
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

למה אי אפשר לחלוק פה על עמדת הרוב בלי שיבזו/יעלבו/יזלזלו/יטנפו עליך? מה זה רמת השיח הפתטית הזאת? מי שמכיר אותי (ולצורך העניין, גם את המשתמש טכנית לארז) יודע שאני אוהב את הפועל ומדבר כי כואב לי ואני מתוסכל מהמצב של הקבוצה. אז בסדר, זה לא תמיד נעים לשמוע, אבל מה הבעיה לנהל דיון נורמלי בלי החרא הזה של "טכנית לצורר" וכדומה (למנהלים החביבים - המשך הפצת שקר מוחלט שוב ושוב לגבי משתמש/ים אחר/ים היא לגיטימית מבחינת חוקי הפורום?)?
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

האדום הצורר כתב:הבעיה היא לא קשר ישיר לחברי הנהלה, אלא התחושה שגם כשקיים קשר כזה דרך מבנה הבעלות של עמותת אוהדים, לא קיימת שקיפות אמיתית. כמו למשל, בדוגמא הבולטת יותר של כניסת בעלים אלמוני ששמו לא נגלה גם לפני חברי העמותה לפני כמה שנים. או, בדוגמה הבולטת פחות, זהות האנשים שבוחרים את השחקנים בקבוצה, שאלא אם זו לקות קוגניטיבית שקיימת רק אצלי, עדיין לא הבנתי מי הם. וזה לא כי אין לי קשר לחברי הנהלה או כי אין לי את מי לשאול, אלא כי ההוויה כולה היא של מועדון חברים סגור ומצומצם.
האדום הצורר כתב:למנהלים החביבים - המשך הפצת שקר מוחלט שוב ושוב לגבי משתמש/ים אחר/ים היא לגיטימית מבחינת חוקי הפורום?

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לצערי , הדרך האגרסיבית בה נרשמים כאן דברים לעיתים היא בדיוק הסיבה שיש כל כך הרבה רשומים לפורום , אבל כל כך מעט מהם כותבים (וזה חבל מאד , כי זו באמת הייתה המטרה החשובה ביותר של הפורום החדש).
עד השבוע לא הבנתי למה.
עכשיו אני יודע בוודאות.
גם אם יש ביקורת כזו או אחרת על משתמש כזה או אחר יש דרך להביע אותה או לפנות למנהלים.הדרך בה זה נעשה באשכול הזה (ולא בפעם הראשונה) היא דרך גרועה מאד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 04 נובמבר 2021, 23:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

נועם, אפשר הסבר?
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 נובמבר 2021, 20:46 למה אי אפשר לחלוק פה על עמדת הרוב בלי שיבזו/יעלבו/יזלזלו/יטנפו עליך? מה זה רמת השיח הפתטית הזאת? מי שמכיר אותי (ולצורך העניין, גם את המשתמש טכנית לארז) יודע שאני אוהב את הפועל ומדבר כי כואב לי ואני מתוסכל מהמצב של הקבוצה. אז בסדר, זה לא תמיד נעים לשמוע, אבל מה הבעיה לנהל דיון נורמלי בלי החרא הזה של "טכנית לצורר" וכדומה (למנהלים החביבים - המשך הפצת שקר מוחלט שוב ושוב לגבי משתמש/ים אחר/ים היא לגיטימית מבחינת חוקי הפורום?)?
שאלה:
כשאתה רומז שאני מקבל מידע על מצב החוזה של ג'ייקובן בראון, זו לא הפצת שקר לגבי משתמש אחר?
D&3
קיבל.ה  826 לייקים

צריך להיות בכל פורום באינטרנט נושא עם הכותרת "נמאס" שמשמש נטו להוצאת אגרסיות של המשתמשים השונים אחד על השני ועל החיים בכללי
הפוסט קיבל 4 לייקיםBigBallerסומךKingAlpacaFrenzy
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

הוקיץ', מתי רמזתי את זה לגביך? אתה זה שהחלטת להגיב לשאלה שהפניתי למשתמש אחר.
אינתי עומרי, הפועל.
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

האדום הצורר כתב:למה אי אפשר לחלוק פה על עמדת הרוב בלי שיבזו/יעלבו/יזלזלו/יטנפו עליך? מה זה רמת השיח הפתטית הזאת? מי שמכיר אותי (ולצורך העניין, גם את המשתמש טכנית לארז) יודע שאני אוהב את הפועל ומדבר כי כואב לי ואני מתוסכל מהמצב של הקבוצה. אז בסדר, זה לא תמיד נעים לשמוע, אבל מה הבעיה לנהל דיון נורמלי בלי החרא הזה של "טכנית לצורר" וכדומה (למנהלים החביבים - המשך הפצת שקר מוחלט שוב ושוב לגבי משתמש/ים אחר/ים היא לגיטימית מבחינת חוקי הפורום?)?
בלי להכנס לויכוח.
אבל לי תמיד נראה שיותר ממה שאתה אוהב את הפועל,אתה יותר אוהב את מה שלדעתך הפועל אמורה לייצג.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מה ההבדל? הפועל היא מה שאנחנו מאמינים שהיא ובוחרים שהיא תייצג. זו לא מציאות סטטית אלא כזו שאנחנו משפיעים עליה בעצם האמונות והמעשים שלנו.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

quot[e="האדום הצורר" post_id=57343 time=1635860308 user_id=79]
הוקיץ' כתב: 02 נובמבר 2021, 15:10 על בראון במקרה של פציעה כבר פורסם.
על הרננדז לא שמעתי.
לינק?
[/quote]
כמו שאתה רואה, שאלת אותי. כשניסיתי למצוא לך את הלינק שבו קראתי את הדברים כתבת באופן חידתי: "הבנתי את מקור הדברים" או משהו בסגנון.
אם לא התכוונת לרמוז משהו אז למה התכוונת? הרי כשמישהו כתב על מה שאתה ככל הנראה מנסה לרמוז לא סתרת אותו, אלא כתבת על התחושה שלך שהקבוצה היא מועדון חברים סגור.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

שאלתי משתמש אחר מאיפה המידע וכשטרחת לענות בשמו כתבתי שהבנתי. זה הכל. נראה לי שלא מופרך להניח שלמשתמשים מסוימים כאן יש קשר ישיר להנהלת הקבוצה, לא? מה בדיוק הופך את זה לשקר? בכל מקרה לא טענתי את זה לגביך, וגם לא טענתי שהקשר בפני עצמו הוא פסול.
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3961 לייקים

לי (וכנראה גם למשתמש אחר שטען כך ולא טרחת להפריך) היה נראה כאילו אתה רמזת שהמקור שלי למידע הוא לא מכתבה אלא מתוך מישהו במועדון.
וזה שקר כמובן.
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

האדום הצורר כתב:מה ההבדל? הפועל היא מה שאנחנו מאמינים שהיא ובוחרים שהיא תייצג. זו לא מציאות סטטית אלא כזו שאנחנו משפיעים עליה בעצם האמונות והמעשים שלנו.
הפועל כדורגל/כדורסל זו קבוצה תחרותית שמתחרה בליגה מקצוענית,ולא אמורה לייצג שום דבר.
כמו שיונייטד ריאל או יובה לא מייצגים שום דבר.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

El dudernio כתב: 04 נובמבר 2021, 20:01 א. לא. למי שרכש מנוי מגיע להיכנס למשחקים כי זה מה שהוא רכש. רוצה לדבר על מחירי המנויים הגבוהים אפשר. אבל זאת המשמעות של מנוי. כבר אמרו לך גם כאן שמי שלחבר עמותה גם יש הנחה ברכישת מנוי מתוקף היותו "בעלי הקבוצה". זה על כל פשוט שאני לא מבין מה לא ברור בזה

ב. אני טוען שזה לא הוגן שאני קונה חלב במחיר מופקע של פי 2 מכל מקום אחר בעולם וגם צריך לשלם על הקפה... מה זה הדיון המפגר הזה? אף אחד לא טוען שלא צריך להגדיל את חברי העמותה, הצעתי לך רעיון שכל מי שרכש כרטיס ליציע של הפועל רגל / סל יקבל חברות אוטמטית תוך שבוע יש לך 20 אלף חברי עמותה, מה רע בזה? שוב אתה מגדיל את חברי העמותה בצורה מלאכותית... לא הבנתי במה זה תורם, אשמח אם תענה על זה כי ממש לא ענית.

ג. צר לי אבל ככה זה נשמע שאתה מבקש לחסוך 33 שקל חודשיים.

ד. כי העמותה ומנהלי נכשלו לדעתי. אף אחד לא דואג לפתח את הקשר הזה וחברי העמותה שרואים בזה השקעה חסרת טעם הולך וגדל. דבר ראשון שאני הייתי עושה זה להעביר תקציר מנהלים של כל אסיפה במייל לחברי העמותה. זה לשתף בסוף כל שנה את המצב הכלכלי / ניהולי. זה לפרט מה כל חבר עמותה עשה ( את זה אני מצפה מועדת הביקורת) ועוד... אני ממש לא חושב ש400 שקל בשנה זה משהו שמהווה מחסום.

נ.ב אני גר רחוק מתל אביב ואני רק חבר עמותה אין לי בעיה לשלם את ה 400 שקל האלו כל שנה ואני עושה את זה בשמחה. חבר שלי גר בהדר יוסף הוא לא מתחבר לקטע הזה של העמותה ולא מחבב את העומדים בראשה, אם מנוי עולה 800 כולל חברות בעמותה כמה הוא צריך לשלם אם הוא רוצה רק מנויי?
טכנית לארז?
אדום לצורר?

הפעם יש התייחסות או שהבנתם שההצעה שלכם לא רצינית?
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

אני חושב שזה יהיה דבילי באמת להגיב ברצינות לתוכן שלך, מאחר ואתה כותב שוב ושוב דברים שמתעלמים לחלוטין ממה ששוב ושוב כתבתי פה לפני כן.

אבל אם בכל זאת כזה חשוב לך לקבל מענה לדברים שנראה לי שלא כתבתי פה לפני כן אז:
1. וואו איזה ראיון גאוני שלך דודרניו, שאתה חושב שאם יישלח מייל של "תקציר מנהלים" אחרי פגישות לאנשים שהם גם ככה חברי עמותה - אז כמות חברי העמותה תגדל. כל הכבוד לך זה באמת רעיון מהפכני. אני בטוח שזה יביא אנשים מבחוץ להצטף לעמותה.
תשובה נורמלית ללמה מספרי חברי העמותה הולך ופוחת מדי שנה - יש לך? חוץ מ"הייתי שולח תקציר מנהלים"?

2. לגבי ה"אתה מבקש לחסוך 33 שקלים בחודש" - אל תתנשא עלי מבלי שאתה יודע מה המצב הכלכלי שלי ואל תתנשא על אנשים ש-400 שקל בשנה זה יותר מדי בשבילם.
באמת שזה בזוי.
למה שלא תציגו את ה-"33 שקלים בחודש" כ-"8 שקלים בשבוע". בעצם יש לי רעיון אחר, תגידו "שקל ביום". זה בכלל נשמע כלום.

3. תמשיכו לעשות כאילו הכל סבבה ובינתיים הקבוצה הזו תמשיך לפתוח עונה אחרי עונה עם קבוצה לרדת ליגה, תמשיכו להאשים את המאמן ותמשיכו לספר שהכל בסדר גמור ולחיות בבועה של עצמכם עם מספר מצומצם של חברי עמותה.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 05 נובמבר 2021, 11:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

Nati כתב: 05 נובמבר 2021, 00:20
האדום הצורר כתב:מה ההבדל? הפועל היא מה שאנחנו מאמינים שהיא ובוחרים שהיא תייצג. זו לא מציאות סטטית אלא כזו שאנחנו משפיעים עליה בעצם האמונות והמעשים שלנו.
הפועל כדורגל/כדורסל זו קבוצה תחרותית שמתחרה בליגה מקצוענית,ולא אמורה לייצג שום דבר.
כמו שיונייטד ריאל או יובה לא מייצגים שום דבר.

יונייטד ריאל ויובה לא מייצגים שום דבר?? הא?
אני מציע לך ללכת להכיר קצת את המועדונים, ספציפית נתת דוגמאות מאוד רחוקות מהטיעון שלך.

https://thesefootballtimes.co/2017/09/2 ... co-regime/

http://inbedwithmaradona.com/journal/20 ... -left.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Calciopoli
אינתי עומרי, הפועל.
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

עריכה
נערך לאחרונה על ידי Vinb ב 05 נובמבר 2021, 11:46, נערך 3 פעמים בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

טכנית לארז כתב: 05 נובמבר 2021, 10:54 אני חושב שזה יהיה דבילי באמת להגיב ברצינות לתוכן שלך, מאחר ואתה כותב שוב ושוב דברים שמתעלמים לחלוטין ממה ששוב ושוב כתבתי פה לפני כן.

אבל אם בכל זאת כזה חשוב לך לקבל מענה לדברים שנראה לי שלא כתבתי פה לפני כן אז:
1. וואו איזה ראיון גאוני שלך דודרניו, שאתה חושב שאם יישלח מייל של "תקציר מנהלים" אחרי פגישות לאנשים שהם גם ככה חברי עמותה - אז כמות חברי העמותה תגדל. כל הכבוד לך זה באמת רעיון מהפכני. אני בטוח שזה יביא אנשים מבחוץ להצטף לעמותה.
תשובה נורמלית ללמה מספרי חברי העמותה הולך ופוחת מדי שנה - יש לך? חוץ מ"הייתי שולח תקציר מנהלים"?

2. לגבי ה"אתה מבקש לחסוך 33 שקלים בחודש" - אל תתנשא עלי מבלי שאתה יודע מה המצב הכלכלי שלי ואל תתנשא על אנשים ש-400 שקל בשנה זה יותר מדי בשבילם.
באמת שזה בזוי.
למה שלא תציגו את ה-"33 שקלים בחודש" כ-"8 שקלים בשבוע". בעצם יש לי רעיון אחר, תגידו "שקל ביום". זה בכלל נשמע כלום.

3. תמשיכו לעשות כאילו הכל סבבה ובינתיים הקבוצה הזו תמשיך לפתוח עונה אחרי עונה עם קבוצה לרדת ליגה, תמשיכו להאשים את המאמן ותמשיכו לספר שהכל בסדר גמור ולחיות בבועה של עצמכם עם מספר מצומצם של חברי עמותה.
1. כן יש לי.
חברי העמותה מנותקים מהעמותה אין שיתוף של החברים ונראה כי העמותה מתמהלת כשלטון יחיד של רמי כהן. הדהר מרחיק חברים קיימים והם גם לא מביאים בעקבות זה חברים חדשים כימקשה מאוד לשווק את העמותה כרגע בגלל ההתנהלות. תקציר מנהלים וכו' הם דוגאות לאיך אפשר לגרום לחברים בעמותה תחושת שייכות גבוהה יותר ושותפות ממה שיש עכשיו. שזאת לדעתי הסיבה היחידה שהאנשים עוזבים. הם לא מקבלים תמורה לחברות. אתה לעומת זה עוד לא ענית איך הגדלת מספר העמותה בצורה מלאכותית מ1500 ל 2000 איש תשרת משהו.

2. אני מבין שנגעתי בנק' חלשה, באמת אם אתה רוצה מוכן לשלם לך את ה 400 שקל. תראה בזה כתרומה צנועה שלי לעמותה ואתה תוכל להיות חבר גאה. לא בצניות. מוזמן לפנות בפרטי.

3. מי עושה כאילו הכל סבבה? יש אינספור תלונות לגבי כל דבר כולל תפקוד העמותה, כולל ההתנהלות המקצועית ועוד מליון דברים. כל בחירות לעמותה אני רואה איך 90 אחוז מחברי העמותה שאני מכיר מצביעים ל60 אחוז חברי ועד מנהל חדשים אם לא יותר... יש בעיה ואף אחד לא עוצם עיינים. אבל שוב אני לא מבין איך הכגדלה מלאכותית של מספר החברים תשרת את הנושא.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

טכנית, בשבילך 1200 שקל עבור מנוי+עמותה זה יקר (לא מזלזל בזה, גם בשבילי בתור סטודנט תפרן ולכן אני לא חבר עמותה כיום אחרי שפעם הייתי), בשביל מישהו אחר 800 זה יקר ויש כאלה שאפילו 500 יהיה סכום שגדול עליהם.

אם מנתקים תחושה אישית בצד, אני לא חושב שזה סכום גבוה בצורה לא הוגנת. למעשה זה מחיר ממש הגיוני ביחס למה שמשלמים בקבוצות בכירות אחרות(הפועל ירושלים, הפועל חולון, ראשון לציון וכמובן שמכבי) רק על מנוי. ואני גם לא הבנתי מאיפה הכסף שיאבד ממהלך כזה של חיבור מנוי וחברות בעמותה אמור להגיע, או בכללי מה היתרון של מהלך כזה חוץ מדברים אבסטרקטיים כמו "חיבור של חלק יותר גדול מהקהל לנעשה בעמותה" שאני מאוד חולק על הנקודה הזאת, כי גם היום רוב מוחלט של חברי העמותה לא מתערב בשום דבר מעבר ללהצביע פעם ב כשיש בחירות, ורוב גדול של מי שחשוב לו להתערב מבין הקהל הרחב כנראה כבר חבר עמותה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

Shacham כתב: 05 נובמבר 2021, 11:50 טכנית, בשבילך 1200 שקל עבור מנוי+עמותה זה יקר (לא מזלזל בזה, גם בשבילי בתור סטודנט תפרן ולכן אני לא חבר עמותה כיום אחרי שפעם הייתי), בשביל מישהו אחר 800 זה יקר ויש כאלה שאפילו 500 יהיה סכום שגדול עליהם.

אם מנתקים תחושה אישית בצד, אני לא חושב שזה סכום גבוה בצורה לא הוגנת. למעשה זה מחיר ממש הגיוני ביחס למה שמשלמים בקבוצות בכירות אחרות(הפועל ירושלים, הפועל חולון, ראשון לציון וכמובן שמכבי) רק על מנוי. ואני גם לא הבנתי מאיפה הכסף שיאבד ממהלך כזה של חיבור מנוי וחברות בעמותה אמור להגיע, או בכללי מה היתרון של מהלך כזה חוץ מדברים אבסטרקטיים כמו "חיבור של חלק יותר גדול מהקהל לנעשה בעמותה" שאני מאוד חולק על הנקודה הזאת, כי גם היום רוב מוחלט של חברי העמותה לא מתערב בשום דבר מעבר ללהצביע פעם ב כשיש בחירות, ורוב גדול של מי שחשוב לו להתערב מבין הקהל הרחב כנראה כבר חבר עמותה.
שים אותי בצד רגע, אוקיי?
לא רלוונטי אם לי אישית 1200 זה יקר או אם 12,000 זה יקר לי.
מספיק לנו דודריניו בזוי אחד שילעג לאנשים שהוא מניח ש-400 שקל זה הרבה בשילם.

אני חושב שבהסתכלות אובייקטיבית - המחירים אצלינו פשוט יקרים.

מנוי להפועל חולון עולה פחות או יותר כמו מנוי להפועל ת"א (שלנו אפילו קצת יותר יקרים).
וזה כשהם לאורך שנים קבוצה טובה בהרבה מאיתנו (גם העונה), קבוצה שלוקחת אפילו תואר פה ושם (גביעים) ובעיקר המנוי אצלם גם כולל משחקים בליגת האלופות של פיבא (שזה אומר עוד 4-5 משחקים נגד קבוצות יותר מעניינות מנס ציונה והרצליה).
https://www.hapoelholon.co.il/prices

גם מנוי למכבי ראשון עולה במקום מקביל ליציע 2 שלנו עולה 200-300 שקל פחות.
והם כידוע גם קבוצה מצליחה בהרבה מאיתנו (אליפות, פיינל פורים, גמרי גביע)
https://leaan.co.il/he-IL/subscriptions ... 21-22/Info

אפילו מנוי להפועל חיפה במקום מקביל ליציע 2 שלנו עולה פחות מחצי ממנוי להפועל ת"א.
https://barak-tickets.co.il/he-IL/subsc ... 22?hallmap
איזו סיבה הגיונית יש לזה לדעתך?
אנחנו קבוצה טובה יותר? מצליחה יותר?

אתה אומר "קבוצה בכירות אחרות" ושם אותנו באותה רשימה עם ראשון ואפילו חולון וירושלים.
למה בעצם?
אנחנו קבוצה הרבה פחות הישגית והרבה פחות מצליחה מהן, והסגל שלנו הוא גם מדי עונה משמעותית פחות טוב משלהן, כשאצלן גם בחלק גדול מהעונות המנוי כולל כרטיסים לאירופה כאמור.

לוקחים פה פאקינג 1000 שקל על מנוי ליציע 2.
זה מגוחך.

ואני אפילו לא נוגע עדיין בחברות בעמותה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

קודם כל אצל ראשון מנוי עולה 300 שקל ביציע פינתי, כאשר ב2 המנוי תופס לכל היציע כלומר גם למקומות אטרקטיביים בצד המגרש, ומנוי כזה כבר עולה אצל ראשון 1000 שקל מינימום. כלומר כמו אצלנו ללא מחדשים.

למה אני משווה אותנו לקבוצות האלו ולא להפועל חיפה ובני הרצליה? כי שם אנחנו עומדים מבחינת שאיפות, כמות קהל, היסטוריה ושם של מועדון. מכבי והפועל ירושלים כנראה היחידים שעדיפים עלינו בצורה חד משמעית בדברים האלה. אפילו להשוות את האווירה שמגיעה עם מנוי להפועל חיפה לבין האווירה שמגיעה עם מנוי לדרייב אין זה מגוחך. גם מנוי לניקס הוא מהיקרים בNBA למרות שהם פח אשפה מקצועי כבר נצח.

זה שאנחנו לא מצליחים בהתאם לציפיות ולטייטל זו בעיה אחרת, זה לא אומר שהפתרון להצלחה הוא להקטין עוד יותר את התקציב על ידי מכירת מנויים במחירי בני הרצליה, ואם במקרה נתן עונה מוצלחת אז להעלות את המחירים חזרה למה שהם היום. נשמע לי כמו צעד בטוח בדרך להתפרקות של המועדון.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

טכנית איפה ראית פה לעג או זילזול ב 400 שקל? אתה רציני?

אתה לא מסוגל להגיב לעניין את מתחיל להעלב?

ועוד משהו כמה עולה שימוש במגרש סכח אחת מהערים שציינת? כמה שיטור המשטרה דורשת לצורך קיום האירוע?
555
קיבל.ה  623 לייקים

טכנית לארז כתב: 05 נובמבר 2021, 12:04
Shacham כתב: 05 נובמבר 2021, 11:50 טכנית, בשבילך 1200 שקל עבור מנוי+עמותה זה יקר (לא מזלזל בזה, גם בשבילי בתור סטודנט תפרן ולכן אני לא חבר עמותה כיום אחרי שפעם הייתי), בשביל מישהו אחר 800 זה יקר ויש כאלה שאפילו 500 יהיה סכום שגדול עליהם.

שים אותי בצד רגע, אוקיי?

מנוי להפועל חולון עולה פחות או יותר כמו מנוי להפועל ת"א (שלנו אפילו קצת יותר יקרים).
וזה כשהם לאורך שנים קבוצה טובה בהרבה מאיתנו (גם העונה), קבוצה שלוקחת אפילו תואר פה ושם (גביעים) ובעיקר המנוי אצלם גם כולל משחקים בליגת האלופות של פיבא (שזה אומר עוד 4-5 משחקים נגד קבוצות יותר מעניינות מנס ציונה והרצליה).

אפילו מנוי להפועל חיפה במקום מקביל ליציע 2 שלנו עולה פחות מחצי ממנוי להפועל ת"א.

אתה אומר "קבוצה בכירות אחרות" ושם אותנו באותה רשימה עם ראשון ואפילו חולון וירושלים.
למה בעצם?
אנחנו קבוצה הרבה פחות הישגית והרבה פחות מצליחה מהן, והסגל שלנו הוא גם מדי עונה משמעותית פחות טוב משלהן, כשאצלן גם בחלק גדול מהעונות המנוי כולל כרטיסים לאירופה כאמור.

זה מגוחך.

עם תקציב נמוך ראשון מצליחים חוץ מתחילת העונה הזו, זו השפעה של ניהול נכון.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

Shacham כתב: 05 נובמבר 2021, 12:18 קודם כל אצל ראשון מנוי עולה 300 שקל ביציע פינתי, כאשר ב2 המנוי תופס לכל היציע כלומר גם למקומות אטרקטיביים בצד המגרש, ומנוי כזה כבר עולה אצל ראשון 1000 שקל מינימום. כלומר כמו אצלנו ללא מחדשים.

למה אני משווה אותנו לקבוצות האלו ולא להפועל חיפה ובני הרצליה? כי שם אנחנו עומדים מבחינת שאיפות, כמות קהל, היסטוריה ושם של מועדון. מכבי והפועל ירושלים כנראה היחידים שעדיפים עלינו בצורה חד משמעית בדברים האלה. אפילו להשוות את האווירה שמגיעה עם מנוי להפועל חיפה לבין האווירה שמגיעה עם מנוי לדרייב אין זה מגוחך. גם מנוי לניקס הוא מהיקרים בNBA למרות שהם פח אשפה מקצועי כבר נצח.

זה שאנחנו לא מצליחים בהתאם לציפיות ולטייטל זו בעיה אחרת, זה לא אומר שהפתרון להצלחה הוא להקטין עוד יותר את התקציב על ידי מכירת מנויים במחירי בני הרצליה, ואם במקרה נתן עונה מוצלחת אז להעלות את המחירים חזרה למה שהם היום. נשמע לי כמו צעד בטוח בדרך להתפרקות של המועדון.
1. איך אתה מסביר את זה שמנוי אצלינו עולה כמו (או אפילו קצת יותר מאחורי הסל למטה) אצל הפועל חולון? כאמור אצלם המנוי גם כולל אירופה והם קבוצה שבונה מדי עונה סגל טוב בהרבה משלנו.
2. לגבי ראשון, אצלם אפשר למצוא מנוי לאורך המגרש ב-700 שקל ("פינתי", שזה מעשית גם רוב יציע 2 אצלינו) - אצלך לא. זה הבדל משמעותי.
3. זה נחמד שאתה שואף להיות בליגה של חולון וירושלים, בפועל אתה בליגה של הפועל חיפה והפועל ב"ש, אז זה מגוחך מאוד שמנוי אצלך עולה פי 2 מאשר אצלן, כשבפועל ברור לכולם שאתה לא קבוצה טובה יותר.
4. אני לא רואה שהתקציב הנוכחי שלנו (זה שכולל את המנויים במחירים ההזויים האלה) עוזר לנו במשהו לבנות קבוצה ששווה יותר ממקום 7 במקרה הטוב בליגה פה, ככה שאולי את השינויים כדאי לעשות גם במקומות אחרים.
5. אם התקציב שלך עבור מחירי מנויים נורמליים והוגנים יירד ב-10-20 אחוז - תתמודד עם זה. להפיל על אוהדים מחירי מנוי מופקעים כאלה כי "צריך תקציב גבוה" זה לא הגיוני. בטח לאור העובדה שאנחנו רואים עונה אחרי עונה מה זה שווה.
אפשר גם בכדורגל לקחת 2400 שקל על מנוי לשער 5 כי צריך תקציב בשביל השאיפות שלנו.
6. למחירי המנוי המופקעים האלה יש לדעתי השפעה ישירה על מספר חברי העמותה. אני משוכנע שיש המון אוהדים שיש להם מנוי - אבל לא היו מוכנים לשים עוד מאות שקלים בשביל הזכות להיות גם חברי עמותה.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 05 נובמבר 2021, 12:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

555 כתב: 05 נובמבר 2021, 12:39
טכנית לארז כתב: 05 נובמבר 2021, 12:04

שים אותי בצד רגע, אוקיי?

למה בעצם?

זה מגוחך.

עם תקציב נמוך ראשון מצליחים חוץ מתחילת העונה הזו, זו השפעה של ניהול נכון.
היינו מתים להיות חצי ראשון מבחינת הישגים ב-8-9 עונות אחרונות.
אבל באסה שיש לנו תמיד ביש מזל בבחירת הזרים ותמיד איכשהו אנחנו נופלים על מאמן שעושה לנו סבוטאז'.
חייבם להסיר את הנאחס הז.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

כמה משלמת ראשון או חולון על אולם וכמה הפועל?
כמה כסף הן מקבלות מהעירייה או מהבעלים וכמה הפועל?
נראה לי נתונים חשובים לפני שקובעים שהמחיר מופקע לא?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

עוד שאלות מעניינות:
מה התקציב של חולון בהשוואה להפועל?
איך שם מצליחים כבר שנים ברציפות ואצלנו פחות?
איך שם מצליחים להביא מאמנים מצליחים ואצלנו פחות?
האם קיים אצלנו תהליך למידה מטעויות?
האם יש אפשרות ללמוד מחולון?
האם יש רצון ללמוד מהם?

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 05 נובמבר 2021, 16:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
555
קיבל.ה  623 לייקים

De Niro כתב: 05 נובמבר 2021, 16:15 עוד שאלות מעניינות:
האם יש אפשרות ללמוד מהם?
האם יש רצון ללמוד מהם?

התקציב בהפועל חולון בשכר השחקנים הוא: 1,150,000 דולר, בהפועל 950,000 דולר. לא מדובר בהפרש גדול כל כך, להפועל חולון גם יש ליגת האלופות של פיב"א.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

כל הדיון הזה צריך להפוך לדוקו בנשיונל גאוגרפיק באביב הקרוב, אם תשאלו אותי.
הטיעון המנצח: למה צריך לשלם הרבה כסף על מנוי שרוב המשחקים בו הם נגד גליל/גלבוע ושות'

בכדורגל, בו מחיר המנוי דומה, אתה גם מתבכיין שאתה משלם על משחקים מול סכנין, חדרה, ק"ש, מכבי פ"ת, הפועל חיפה וכו'?
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

555 כתב: 05 נובמבר 2021, 16:22
האם יש אפשרות ללמוד מהם?
האם יש רצון ללמוד מהם?

התקציב בהפועל חולון בשכר השחקנים הוא: 1,150,000 דולר, בהפועל 950,000 דולר. לא מדובר בהפרש גדול כל כך, להפועל חולון גם יש ליגת האלופות של פיב"א.
לא הפרש גדול? זה יותר מ-20%! זה יותר מהשחקן הכי יקר בהפועל.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
555
קיבל.ה  623 לייקים

Frenzy כתב: 05 נובמבר 2021, 19:25
555 כתב: 05 נובמבר 2021, 16:22
האם יש אפשרות ללמוד מהם?
האם יש רצון ללמוד מהם?

לא הפרש גדול? זה יותר מ-20%! זה יותר מהשחקן הכי יקר בהפועל.
הם עם זר יותר..
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

Pumba כתב: 05 נובמבר 2021, 19:20 כל הדיון הזה צריך להפוך לדוקו בנשיונל גאוגרפיק באביב הקרוב, אם תשאלו אותי.
הטיעון המנצח: למה צריך לשלם הרבה כסף על מנוי שרוב המשחקים בו הם נגד גליל/גלבוע ושות'

בכדורגל, בו מחיר המנוי דומה, אתה גם מתבכיין שאתה משלם על משחקים מול סכנין, חדרה, ק"ש, מכבי פ"ת, הפועל חיפה וכו'?
איזה היגיון יש לדעתך בזה שמנוי להפועל תל אביב זהה במחירו למנוי להפועל חולון, כאשר אצל חולון המנוי כולל גם משחקים באירופה (ואני אפילו לא מדבר על הישגיים מקצועיים שבהם היינו מתים להיות חמישית מחולון)?

למה מנוי להפועל תל אביב צריך לעלות פי 2 ממנוי להפועל חיפה?
יש לנו אולם טוב יותר? קבוצה טובה יותר? מה ההיגיון בהפרשים בסדר של פי 2 במחירי מנויים בין אנחנו להפועל חיפה?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

הסיבה היא שהפועל מסתמכת יותר מכל קבוצה אחרת בליגה על הכנסות ממינויים וכרטיסים ביחס לגובה התקציב.
מעט הקבוצות הנוספות שכן מסתמכות על הכנסות מאוהדים - חולון, מכבי, וירושלים - גובות מחיר זהה או גבוה יותר, ושאר הקבוצות פשוט לא מכניסות כמעט כסף ממינויים וכרטיסים, והן מסתמכות על כספים מוניציפליים או של אנשים פרטיים במקום, כך שאין להם שום בעיה לקחת מחירים נמוכים מאוד ממעט האוהדים שכן באים למשחקים.
אם הפועל הייתה גובה פחות על מינויים היא הייתה מכניסה משמעותית פחות כסף, ברמה שכנראה לא היינו מצליחים להישאר בליגת העל.
ולא, זה שלא מצליחים לתעל את ההכנסות האלה לבניית קבוצה מספיק טובה ומצליחה היא לא סיבה לגבות מחירים שיכניסו פחות כסף למועדון.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

אז המחירים גבוהים אבל זה בסדר כי אם לא המחירים ההזויים האלה אז נהיה קבוצה גרועה.
נשמע טוב.
אני אומר בואו ניקח על מנוי לשער 2 מחיר של 2350 ש"ח למנוי. אולי נשיג מקום 6 בזכות ההכנסות :rose:

אפשר גם לקחת על חבר עמותה 800 שקל במקום 400 (רק 2.20 ש"ח ליום במקום 1.10 ביג דיל) ואז בכלל יש מצב שנוכל לסיים מקום 7 בלי "תיקונים" במהלך העונה.
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

אפשר גם לדבר לעניין.

אתה בעצם לא מציע כלום ומבטל בשחצנות חסר כל הגיון ומושג כל מי שעונה לך.

אז נקצר את הנושא.
א. מנוי וחבר עמותה זה שני דברים נפרדים ולכן לא נכון ואי אפשר להעניק במתנה חברות למי שעושה מנוי דבר שיביא לפגיעה כלכלית משמעותית לקבוצה.

ב. ההוצאות הנלוות של הפועל על אירוח משחקים גדולות משמעותית מאלו שר רב קבוצות הליגה ולכן יש צורך בהכנסה גדולה יותר כדי להניב רווחים.

ג. בניגוד לרב קבוצות הליגה הפועל באמת בונה את התקציב על רווח מכרטיסים, ולכן מנסים למקסם את הרווח הזה. כלומר אפשר למכוא 2800 מנויים ב 400 שקל אבל זה יכניס פחות מ 1500 כרטיסים ב 800 ופחות מ 1250 ב 1000. זה הכל עניין של איזונים.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

טכנית לארז כתב: 05 נובמבר 2021, 21:14 אז המחירים גבוהים אבל זה בסדר כי אם לא המחירים ההזויים האלה אז נהיה קבוצה גרועה.
נשמע טוב.
אני אומר בואו ניקח על מנוי לשער 2 מחיר של 2350 ש"ח למנוי. אולי נשיג מקום 6 בזכות ההכנסות :rose:

אפשר גם לקחת על חבר עמותה 800 שקל במקום 400 (רק 2.20 ש"ח ליום במקום 1.10 ביג דיל) ואז בכלל יש מצב שנוכל לסיים מקום 7 בלי "תיקונים" במהלך העונה.
איזה קשקשן אתה, השם ירחם מה אומרים
מוריד את הכובע בפני כל מי שמנסה לנהל דיון או מנסה לנהל דיון איתך.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

מה קרה פומבה, אין טיעון ענייני אז הולכים על "טיעון" ה"שאפו למי שמצליח לנהל איתך דיון"?
מודה שציפיתי שתלך על "טכנית לצורר". אולי בפעם הבאה.
שליחת תגובה